ILÉHD BALANS UITVERKOOP Winterjassen Colb.Costuums Naar Maat PUROL IIIIIIIIIIIIIIIIIIIJ^IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIlllllllllllllllllM Onvoorzichtigheid op den weg bracht den dood. Auto botste tegen tram. Moeder en kind staken roekeloos over. Vier menschenlevens te betreuren. Donderdagmiddag omstreeks half vijf heeft op den Amersfoortschen Weg nabij het station Huis ter Heide een ernstig ongeluk plaats ge had. Een personen-auto, die uit de richting Utrecht kwam, werd daar in de flank gereden door een tramtrein van den electrischen tram- dienst ZeistAmersfoort, die op deze plaats den wegoversteekt. De auto werd zeven of acht meter medegesleurd en aan de linker zijde geheel ingedrukt. Toen de tram tot stilstand was ge komen, schoot onmiddellijk van alle zijden hulp toe. Het bleek, dat de gevolgen van de botsing buiten gewoon ernstig waren. Van de vier inzittenden waren de ruim 40-jarige H. van Twillert en de ruim 20-jarige G. van Goor, beiden uit Spakenburg, op slag gedood. De beide anderen, G. Vastenhouw. die de auto had bestuurd, en A. de Graaf, even eens uit Spakenburg, bleken gewond te zijn. Spoedig waren verschillende artsen ter plaatse om de eerste hulp te verleenen. De politie van Zeist arriveerde met twee zieken auto's. Met deze ziekenauto's werd het stoffelijk overschot der beide slachtoffers overgebracht naar het Ziekenhuis te Zeist, waarheen ook de gewonden zijn- vervoerd. Hun toestand is niet ernstig. Hoe het ongeluk zich nauwkeurig heeft toe gedragen, kan nog niet gezegd worden. Zooals gezegd, steekt de tram even voor den spoor wegovergang den Amersfoortschen Weg over. Er zijn geen afsluitboomen en geen signalen, maar anderzijds kan niet beweerd worden, dat het uitzicht van den weg op de trambaan slecht is. Het is nog niet bekend, of de be stuurder de tram te laat heeft bemerkt dan wel of er iets aan den wagen haperde, waar door de chauffeur hem wellicht niet tijdig tot stilstand heeft kunnen brengen. Merkwaardig is, dat, ofschoon de auto aan de linkerflank werd ingedrukt, de aan deze zijde achterin zittende De Graaf slechts ge wond werd, terwijl de rechts van hem zittende Van' Goor gedood wérd. Men vermoedt dan ook, dat het het geweld van den slag geweest is, dat zoo noodlottige gevolgen heeft gehad. De auto, die door de tram, welke uit de rich ting Amersfoort kwam-, vrijwel geheel vernield was, is in beslag genomen. Kind voor de oogen van de moeder gedood. Het niet. goed uitkijken bij het oversteken van den weg heeft te Beek een menschenleven gekost. Ömstreekt vier uur Donderdagmiddag stapte de vrouw van H. met haar 6-jarig zoontje op de Stationsstraat tegenover haar huis uit de autobus van de onderneming Brouns te Stein. Zij liep met het kind achter de bus om teneinde den weg over te steken, toen juist de vrachtauto van Van Gend en Loos te Sittard passeerde. De bestuurder kon onmogelijk nog stilhouden; het kind werd door den vrachtwagen gegrepen, waarna een dei- wielen hem over het hoofd ging. Het jongentje was op slag dood. De moeder werd door de auto op zijde ge worpen en bekwam lichte inwendige kneuzin gen. Zij was begrijpelijkerwijs zeer overstuur en moest naar haar woning gebracht worden. Onmiddellijk werd een onderzoek ingesteld. Het lijkje en de vrachtauto werden in beslag genomen. Daar de wagen echter in orde bleek te zijn, is hij kort daarop weer vrijgegeven. Meisje zwaar, haar moeder licht gewond. Donderdagavond omstreeks acht uur is op den Amsterdamschen Straatweg te Abcoude ter hoogte van de Ned. Herv. Kerk een auto. bij het uitwijken voor een andere auto, het trottoir opgereden, waar juist de ongeveer 20- jarige mej. M. v. d. Roest uit Abcoude, met haar moeder wandelde. Zoowel Het meisje als haar omstreeks 60-jarige moeder werden dooi de auto gegrepen. De moeder werd slechts licht gewond en kon na verbonden te zijn naar huis worden vervoerd. Haar - dochter evenwel werd de borstkas ingedrukt. In ernstigen toe stand is zij naar het ziekenhuis te Amsterdam overgebracht, waar zij is overleden. Fokker nog bij meer maat schappijen betrokken. Echter alleen als adviseur. Reuter seint uit Londen dat volgens de Press. Association Fokker, behalve met- Air speed Ltd te Portsmouth, ook met Swan Hunter Wigham Richardson Ltd. te New castle een groote scheepsbouw maatschappij, onderhandelt. Waarschijnlijk zal er te Newcastle on Tyne een nieuwe vliegtuigfabriek gebouwd worden. De overeenkomsten zijn nog niet geteekend. maar men meent te weten, dat de voornaam ste moei^kheden overwonnen zijn. Fokker zal geen deel uitmaken van de di rectie. noch van de eene, noch van de andere firma, maar zal enkel en alleen optreden als adviseur inzake bouw en verkoop van de vliegtuigen. Swan Hunter Ltd. is in Airspeed Ltd. voor een aanzienlijk bedrag betrokken. Groote diefstal van bont opgehelderd. Vier personen door de politie aangehouden. ZANGAVOND „LENTEBLOEMEN". Het Christelijke Kinderkoor „Lentebloemen" geeft Dinsdagavond 15 Januari a.s. een zang avond in de Da Costaschool aan de Noorder laan. De zang wordt afgewisseld door voor drachten. Voor eenigen tijd geleden werd in de St. Nicolaasstraat te Amsterdam een partij bont gestolen, ter waarde van circa 4000 gulden. Deze partij bont is dooi rechercheurs van het bureau Warmoesstraat een paar dagen gele den opgespoord en een der vermoedelijke da ders werd tevens aangehouden. Deze man was overgebracht naar het Huis van Bewaring en heeft daar een bekentenis af gelegd Hij heeft verklaard dat zij met zijn drieën den diefstal hebben gepleegd. Eén van hen had de sleutel van het huis. die hij. naar hij beweerde, had gevonden Twee van hen zijn toen naar de St. Nicolaasstraat gegaan. Door middel van den sleutel konden zij ge makkelijk binnenkomen. Het bont bestond uit mantels, jassen en garnituren. Zij hebben al les in gonjezakken gepakt. De der-de man is toen met een auto gekomen. De gonjezakken met bont zijn ingeladen en des nachts nog ge bracht naar een vierden man, een opkooper op het Waterlooplein. Met dezen hadden zij afgesproken, dat zij zouden komen met goed, dat gestolen was. In een achterkamer is het bont uitgepakt en de opkooper heeft het ge kocht voor f 860. Naar aanleiding van deze bekentenis heeft de recherche van de Warmoesstraat Donder dagmiddag nog een van de daders gearres teerd en Donderdagavond den derden man, benevens den opkooper. Het zijn allen man nen tusschen de 30 en 35 jaar.. Drie van hen hebben een volledige bekentenis afgelegd. De opkooper alleen beweert, dat hij niet heeft ge* weten dat het gestolen goed was. De eigenaars van den bonthandel in de St. Nicolaasstraat hebben het bont herkend als hun eigendom. KERK EN VREDE ADRESSEERT AAN FRANSCHE REGEERING. Aan de Fransche regeering is het volgende idres gericht; De onderge teekenden, het bestuur en de ledenvoorgangers van de vereeniging Kerk en Vrede, tellende 8000 leden, voorgangers en gemeenteleden, wier overtuiging het is, dat oorlog en oorlogsvoorbereiding onvereenigbaar zijn met het Evangelie van Jezus Christus, richten zich eerbiedig tot uwe regeering met het dringende verzoek, evenals in Nederland en de Scandinavische landen is geschied, een wetsvoorstel bij de volksvertegenwoordiging in te dienen, opdat diegenen, die gewetensbe zwaren tegen den militairen dienst hebben, in staat worden gesteld, anderen dienst aan hun land te bewijzen. Zij verzoeken u tevens de in vrijheidstelling van dominee Philippe Vernier, die ten tweeden male veroordeeld is tot twee jaar gevangenisstraf, omdat hij volgens zijn christelijke overtuiging weigerde zijn mili tairen dienst te vervullen. Inbraak had tijdelijk succes. Veel goud uit juwelierswinkel gestolen. O. M. bij rechtbank eischt zware straffen. Voor de arrondissements rechtbank te Am sterdam stond Donderdag terecht de 26-jari ge timmerman L. v. D.. wegens diefstal van een groot aantal gouden voorwerpen, 270 rin gen, 25 colliers, 50 horloges, 6 horloge-armban den uit den juwelierswinkel van de firma Wieringa in de Kinkerstraat aldaar. Verdachte bekende het hem ten laste ge legde feit. In den nacht van 26 of 27 October eeft hij in gebroken in den juwelierswinkel. Van het trapportaal der bovenwoning uit heeft men zich via een luik toegang tot den winkel verschaft. Verd. beweerde alles alléén te hebben gedaan. Aan verdachte was ten laste .gelegd dief stal met inbraak met behulp van valsche sleutels, gepleegd hetzij door hem alleen, hetzij in vereeniging. De Officier van Justitie achtte bewezen, dat verd. dezen diefstal alleen heeft gepleegd. Het feit is op geraffineerde wijze gepleegd; er is voor een groote waarde aan goud gestolen. Verd. weigert te zeggen wie hem geholpen heeft. Spr. meende da>rom een voorbeeldige straf te moeten eischen en wel vier jaar ge vangenisstraf. Vervolgens stond de 43-jarige losse arbeider A. W. terecht, wien in de eerste plaats dief stal met één of meer anderen (in elk geval dus met den vorigen verd.) was ten laste ge legd. subs, medeplichtigheid daaraan (door op den uitkijk te staan.) Nog meer subs, was hem heling ten laste gelegd. Tegen hem requireerde het O. M. een ge vangenisstraf van drie jaar wegens medeplich tigheid. Tenslotte requireert de officier tegen G. K. wegens heling een gevangenisstraf van twee en een half jaar. ARBEIDER, DIE TUSSCHEN MACHINE BEKNELD RAAKTE, OVERLEDEN. VEENENDAAL. 10 Januari (V. D.) De 22- jarige H. Bouman te Veenendaal, die een de zer dagen op de Veenendaalsche stoomspin nerij en weverij met zijn arm in een der ma chines bekneld geraakte is in den afgeloopen nacht in de rijksklinieken te Utrecht aan de verwondingen overleden. VERVOER VAN AARDAPPELEN IS NIET VRIJ Voor het kantongerecht te Amsterdam heeft zich een groot aantal personen moeten ver antwoorden wegens frauduleus vervoer van aardappelen in cje naaste omgeving van Am sterdam. Zij hadden niet gezorgd voor een behoorlijk geleidebiljet, dat noodig is sedert het in werking treden van het crisis akker- bouwbesluit 1934. Bijna alle verdachten berie pen zich erop, dat zij met de nieuwe voor schriften niet op de hoogte waren. De kantonrechter veroordeelde hen tot geld boeten varieerende tusschen f 5 en f 50. Eenige grootere zaken op dit gebied, waar van de verdachten niet waren verschenen, zijn uitgesteld. HAARLEM Gr. Houtstraat 36 Geen concurrentie K. L. M. Zeppelins. Zooals we eenigen tijd geleden reeds heb. ben gemeld, bestaan er plannen een Zeppelin- dienst op Ned.-Indië te openen. Uit mede- deelingen van den heer A. F. Bronsing blijkt thans, dat tusschen de K.L.M. en de op Indië varende scheepvaartmaatschappijen al sedert geruimen tijd een basis van samenwerking is gevonden. Als gevolg daarvan hebben ver tegenwoordigers van de reederijen voorloopig zitting in den Raad van Bestuur der K.L.M. en is de KLM. toegetreden als lid van het Luchtschip-Syndicaat. Zeer goedkoope Aan bieding in moderne blauwe 10.90 18.50 13.50 18.50 met 2 pantalons 22.50 Costuums 38.-, 45- (Adv. Ingez. Med.) Onvoorzichtig spel met den dood bekocht. Jongen onder een steenkolentrein geraakt. In de Rotterdamsehe havenwijk is Donder dagmiddag een ernstig ongeval geschied. De 10-jarige jongen C. van Geffen uit de Jas mijnstraat was in de Putschelaan ter hoogte van de Chr. de Wetstraat op de treeplank van een der wagons van een kolentrein, die op weg was naar de Waalhaven, geklommen. Door de gladheid het had even te voren wat gesneeuwd is de jongen van de tree plank gegleden en op de rails terecht ge komen. De wielen der drie achterste wagons gingen hem over beide beenen. De machinist merkte van het ongeluk niets, doch twee wielrijders die het zagen ge beuren, haalden de locomotief in en waar schuwden den machinist, waarop deze den trein tot stilstand bracht. Toen was 't echter te laat. De geneesk. dienst vervoerde den jongen naar het ziekenhuis aan den Coolsin- gei. Het rechterbeen was hem afgereden, terwijl het linkerbeen..verbrijzeld was. Eenige uren na zijn opneming in het zie kenhuis is de jongen aan zijn verwondingen bezweken. Spoedig ruimere armslag voor particuliere liefdadigheid. Naar de Tel. verneemt is dezer dagen de circulaire van den minister van Sociale Zaken aan de gemeentebesturen te vernachten be treffende de berekening van giften van de particuliere liefdadigheid aan ondersteunden. Hierdoor wordt uitvoering gegeven aan den tijdens het begrootingsdebat door de regeering toegezegden meerderen armslag voor de parti culiere liefdadigheid, waarop speciaal de heer Aalberse sterk had aangedrongen. iJifGesprongen mj/? handen Ve&oacAt en, cp*ze&st Doos 30 en 6Qct. Bij Apoth.en Drogisten. (Adv. Ingez. Med.) Gehakt in blik ook te krijgen. Op 21 Januari kan met de distributie worden begonnen. De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft een circulaire aan de gemeentebesturen gezonden betreffende de distributie van ge hakt in blik. De Minister deelt in dit schrijven mede, dat met de distributie van gehakt in blik thans een aanvang kan worden gemaakt. Gezien de beschikbare voorraden acht de Minister het echter niet gewensoht, dat tot een on. beperkte distributie wordt overgegaan. De verhouding tusschen de hoeveel heden te distribueeren rundvleesch in blik en te distribueeren gehakt zal onge. veer moeten zijn als 2 1, zoodat van de totale te distribueeren hoeveelheid ten hoogste 1/3 gedeelte uit gehakt mag bestaan. Uiteraard is de consument dus niet verplicht naast rundvleesch in blik ook gehakt in blik af te nemen. In verband hiermede zal door de gemeente besturen een regeling moeten worden getrof fen, ingevolge welke de afgifte van een bus gehakt in blik alleen kan plaats hebben, telkens nadat 2 bussen rundvleesch in blik zijn afgenomen. Met de distributie van het gehakt kan op 21 Januari a.s. een begin worden gemaakt. Daarvoor is het noodig, dat de gemeente besturen uiterlijk 12 Januari aan de Neder- landsche Veehouderij Centrale opgeven hoe veel bussen gehakt zij wenschen te ontvan gen. Het gehakt in blik moet aa-n de consumen ten verkocht worden voor 35 cent per bus Aan de Nederlandsehe Veehouderij Centrale moet door de gemeenten 30 cent worden be taald. Tengevolge van de groote hoeveelheid vet, welke zich in de bussen bevindt, bedraagt de inhoud daarvan iets minder dan X K.G. Noodlottig schot van politieagent. Man in zijn woning gedood. Omstreeks half elf Donderdag avond heeft zich in de Mauritsstraat te Rotterdam een drama afgespeeld, dat aan een 52-jarig man H. het le ven heeft gekost. Een agent van po litie heeft nl. in een portaal van een woning een revolverschot gelost, waardoor de man op slag is gedood. De Commissaris van Politie, de heer Snip- pe, gaf V. D. de volgende lezing over het ge beurde H. heeft op straat ruzie gehad met twee vrouwen. Hij ging terug naar zijn huis, roe pende: „De bijl, geef mij de bijl!" Kort daarop kwam hij weer buiten, doch zonder de bijl, maakte weer ruzie met de vrouwen en gaf een barer een paar zeer har de klappen. Bij deze vechtpartij sneuvelde ook een ruit van een slagerij. Een voorbijganger trok partij voor de, vrou wen en diende H. een paar stevige klappen toe. H. ging naar huis terug, klaagde over pijn in den rug en bloedde uit neus en mond als gevolg van de opgeloopen klappen. Vlak hierop kwam de politieagent voorbij. Deze hoorde van de omstanders van een en ander en ging naar de woning van H., waar van de voordeur open stond. In het portaal is links de deur van de huiskamer der familie H. De agent klopte aan deze deur en opende haar vervolgens. In de kamer was het schemerig. Er brandde een petroleumlamp. H. zat aan tafel. Toen de agent binnen kwam stond H. op, schold en riep weer om de bijl. De man was zeer opgewonden, liep naar een kast, waarop de agent, zijn revolver trekkend, sommeerde: sta stil. H. deed dat niet en toen heeft de agent een schot gelost. De man viel en bleek even later overleden te zijn. Het lijk werd naar het ziekenhuis Coolsingel overgebracht voor sectie. Men achtte het nl. mogelijk, dat H. aan een hartverlamming zou zijn overleden. H. was een hartlijder en was den geheelen avond zeer opgewonden geweest. In de kamer werd een huls en een kogel teruggevonden. Bii de eerste beschouwing van den kogel zou kunnen worden gezegd, dat deze den man niet had geraakt. De lijkschouwing heeft echter aangetoond, dat de dood van H. veroorzaakt moet zijn door een revolverkogel. De kogel moet aan de linkerzijde van de borst het lichaam zijn' binnengedrongen en het lichaam aan de rugzijde hebben ver laten. Daarna moet de kogel via een muur op den grond zijn terecht gekomen. Van hartverlamming waaraan is gedacht, blijkt dus geen sprake te zijn. VRIJDAG 11 JANUARI 1935 FIETSRIJDER SLIPTE Jl'IST VOOR VRACHTAUTO. Ernstig gewond. Een ernstig ongeval is Donderdagavond te zeven uur geschied in de Albert Cuypstraat te Amsterdam. Een 42-jarige man, die op zijn fiets reed, is daar geslipt, juist voor een rijdende vrachtauto, die hem over het lichaam ging. Behalve een hersenschudding liep hij een bovenarm- en een enkelfractuur op alsmede een hoofdwonde en een beleediging van de lendenen. In ernstigen toestand is hij naar het Tesselschade-ziekenhuis vervoerd. ARROND. RECHTBANK. Ernstige botsing in Santpoort. In den nacht vaai 28 op 29 April heeft op den Rijksweg in Santpoort, waar de oude en nieuwe wegen samenkomen, een botsing plaats gehad tusschen twee uit tegengestelde richting komende auto's omstreeks ruim vier uur, toen het al licht was. Bij het ongeluk heeft een meisje een wond aan het voorhoofd en een ernstige hersen schudding opgeloopen. Eenigen tijd is het meisje bewusteloos gebleven, maar ze is lang daarna in de war geweest. Nog steeds is ze niet geheel hersteld. Uit de verklaringen van eenige politieman nen bleek dat er lage mist hing, die op som mige plaatsen veel dikker was dan op andere. De verklaringen der getuigen over het zicht varieerden tusschen 15 en een paar honderd meter. Het ongeluk vond plaats tusschen schemering en daglicht. De uit Haarlem komende auto zou dermate geslingerd hebben, dat de bestuurder van den tegenligger, een Amsterdamsch chauffeur, die een vrachtje naar Alkmaar gebracht had en alleen terug keerde, zijn wagen stilzette en er haastig uit sprong, omdat hij de botsing zag aankomen. De chauffeur van den wagen uit Haarlem stond Donderdagmorgen voor de Haarlem- sche rechtbank terecht wegens roekeloos en onvoorzichtig rijden. Er waren 13 getuigen ge dagvaard en 1 getuige a decharge waas aan wezig. Om half tien is verd. met 'n vriend en zijn vrouw en twee zusters van haar uit IJmuiden vertrokken en heeft eenige cafés bezocht. Hier heeft verd. 3 a 4 glazen bier gebruikt en een kop koffie. Na het late sluitingsuur zou het gezelschap met een matige snelheid naar huis teruggereden zijn, omdat het zicht zeer"'slecht was vanwege de zware mist, zooals. een vrouwelijke inzittende van de uit Haar lem komende auto getuigde. Verdachte had geen nadeeiigen invloed van het drankgebruik ondervonden, want hij reed goed en rechts. De getuige-deskundige, luitenant W. van Hulst van den motordienst in Haarlem die om half zes 's morgens ter plaatse was, ver klaarde, dat de linkervoorzijden van de auto's elkaar geraakt hebben en dat op de Westelijke weghelft de botsing moet hebben plaatsge had, dus op de weghelft van de uit Velsen komende auto. Over remsporen kon geen der getuigen iets positiefs zeggen Verd. beweerde volkomen recht gereden te hebben met een snelheid van 35 a 40 K.M. De officier van justitie zei in zijn'requisitoir dat de weg geen oorzaak van het ongeluk kan zijn geweest, de toestand is goed. De wagen was in orde, de verdachte was volko men nuchter. Er was echter mist en daarop heeft verd. niet voldoende gelet. Aan hem is dus de schuld van de aanrij ding, want hij was op de linker weghelft, gekomen. De officier eischte een boete van f 50 of 15 dagen. Mr. F. A. Bijvoet als verdediger wees op het groote belang van de dichtheid van de mist. De meeste getuigen verklaren dat er een zicht van 30 a 40 M. was. Hij bestreed de juistheid van de verklaringen van den Amsterdamschen chauffeur. Pleiter gaf als oorzaak van het ongeluk verschillende mogelijkheden aan. Hij acht het onmogelijk, dat men onomstootelijk ver- daehte's schuld kon aanwijzen. Uitspraak over 14 dagen. Stand der Duitsche clearing. Per 8 Januari. Het Nederlandsehe Clearinginstituut deelt mede, dat de stand der clearing Nederland- Duitschland per 8 Januari 1935 als volgt was: 1. Stortingen in Nederland op 8 Jan. 1935 f 4.226, 830, op 31 Dec. 1934 f 54,568,735. Waarvoor bestemd,'.voora. achterstallige vord. f 775.807 (f 6,829,172), b. rentedienst Dawes- en Youngleening en Stillhalte f (f 4.100.000) c. vrije rek. Rijksbank f 171,891 (f 3,312,746), d. nieuwe onder de clearing vallende vorde ringen f 3,279,132 (f 40.326.817). 2. Stort, (in Duitschland (nieuwe onder de clear, vall. vord.) f 16,979,105 (f 51,828,283). 3. Uitbetaling in Nederl. op nieuwe vord. (in minder, komend van het bedrag onder 1 d) f 282,718 (f 37,112,606). In verband met de afsluiting van het boek jaar 1934 hebben de cijfers van den stand per 8 Januari 1935 slechts betrekking op de periode 18 Januari 1935, met dien verstande evenwel, dat, voor zoover dit voor een juist overzicht over de clearing noodzakelijk is, met de saldi op 31 December 1934 is rekening ge houden. De stortingen in Duitschland (2) bestaan uit een oud saldo van 1934 ad f 11,501,466 en nieuwe stortingen tusschen 1 en 8 Januari ad. f 5.477,630. De post uitbetaling in Nederland (3), ont stond als volgt: Betaald tusschen 1 en 8 Januari 1935 f 3.496,929 waarvan tegen saldo beschikbaar voor nieuwe vorderingen op 31 December 1934 f 3,214,211; saldo (in mindering komend van het bedrag onder ld) dus f 282,718. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 11 JANUARI Thalia Bioscoop: „De Pechvogels". 8.15 uur. Bioscoop de Pont: „Schenders der Wet" en ,.De dame van Maxim". 8 uur. ZATERDAG 12 JANUARI Thalia Bioscoop: „De Pechvogels". 8.15 uur. Bioscoop De Pont: „Schenders der Wet" en ,.De dame van Maxim". 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: VRIJDAG 11 JANUARI Gem. Concertzaal: Concert H. O. V. Negen de Symphonie van Beethoven. 8.15 uur. Stadsschouwburg: Amsterdamsche Tooneel- vereeniging. „Gijsbrecht van Aemstel", 8 uur. Schouwburg Jansweg: Ensemble De Boer Van Rijk. „Betje". 8.15 uur. Palace: „In diplomatieken dienst". Op het tooneel Sealtiel, koning der zakkenrollers. 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Malle gevallen". 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Om een menschen leven". Van 7 uur of doorloopende voorstel ling. Rembrandt Theater: „De wereld zonder masker". Op het tooneel: James Evans, an tipoden-act. 7 en 9.15 uur. ZATERDAG 12 JANUARI Stadsschouwburg: „Ein Frühlingstraum im alten Wien." 8 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en dea avonds.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 2