Storm over ons land. Zeer zware Zuidwester. HIJS IJS EN DE GEDIENSTIGE GEEST. Vrijdagavond tot Zondagmorgen heeft een zware storm over ons land gegierd, welke niet alleen groote schade heeft aangericht, maar ook veel slachtoffers heeft geëischt. Zoo zijn te I3muiden twee jonge menschen uit Haarlem van de pier geslagen en verdronken. Doordat een kraan te Amsterdam op twee schepen terecht kwam, werd de zoon van een schipper op slag gedood. Op de Nieuwe Meer sloegen twee bootjes met tien scholieren om; één van hen verdronk. Te Vlissingen woei een meisje onder de tram. Te Venray stortten twee kerktorens in, terwijl voorts in het land tal van ongelukken zijn gebeurd. Het vuurschip Maas is van zijn ankers geslagen. Vele slachtoffers. Roekelooze onderneming van scholieren. Kraan stortte op twee schepen. Een tiental jongelui van de watersportver- eeniging „Famos" welke haar bootenhuis met elubgelegenheid heeft aan het Jaagpad aan de Nieuwe Meer nabij Amsterdam, ter hoogte van de ringspoorbaan, was Zaterdag middag met twee gieken het meer opgeroeid Het was een gevaarlijke en hoogst roekelooze onderneming, aangezien er een hevige storm stond. Op het geheele meer was in verband met den zwaren golfslag vrijwel geen vaar tuig te bekennen en weldra bleek, dat ook de beide ranke bootjes, elk met 5 jongelui be mand, niet tegen het zware weer bestand waren. Het was den jongens, allen scholieren tus- schen 16 en 13 jaar, niet mogelijk de gieken met den boeg op de golven te houden, met het noodlottig gevolg, dat een der vaartuigen aan den achterkant door een hooge golf werd geraakt, waardoor het geheel volliep. De be manning van de andere giek. bemerkende wat er gaande was, trachtte bij te draaien hetgeen haar eveneens noodlottig werd want in een oogwenk was ook dit vaartuig door de golven overspoeld. Negen van de tien inzittenden geraakten te water, alleen de stuurman van een dei- bootjes wist zich er aan vast te klampen en dreef er mede naar den overkant, waar hij doornat op den wal klom. Van de negen an dere jongens slaagden vier er in. zwemmen de den kant te bereiken; vier andere kon den worden gered door den schipper van een motorboot, die aan den kant gemeerd lag en onmiddellijk naar de plaats van het on geval was gevaren. Een der jongens, de 17- jarige Mol, was echter reeds gezonken. Zijn broer heeft hem nog een oogenblik gegre pen, doch hem niet kunnen houden. Door middel van den naastbijzijnden tele foon werd de politie van bureau Overtoom gewaarschuwd. Toevallig kwamen de politie- ambtenaren op den Sloterstraatweg een mo torspuit van de brandweer tegen, alsmede een ziekenauto van den Geneeskundigen Dienst. Beide wagens werden onmiddellijk gerequireerd. Het bleek, dat nog een van de jongelui buiten kennis was. Het personeel van de brandweer en den G.G. en G.D. heb ben hem bijgebracht en ter observatie naar het Wilhelminagasthuis vervoerd. De andere jongelui waren in het clubhuis weer spoedig op hun verhaal gekomen. De beide gieken, die geruimen tijd hulpeloos op het wilde wa ter hebben rondgedreven, zijn later naar den kant gebracht en op den wal getrokken. Het lijk van den verdronken scholier Mol is Zóndag gevonden. Kraan kwam op twee scheepjes terecht. Op de Ertskade bij den Verbindingsdam te' Amsterdam is een loopkraan van de maat schappij Humber. welke kraan klaarblijkelijk niet heeft vastgestaan; door de op haar uit geoefende hevige windstooten aan het rij den geraakt, vervolgens tegen een gemeen tekraan gebotst, waarna beide in botsing kwamen met een z.g. brugkraan. Van deze kraan is de bovenconstructie als een riet af geknapt en met donderend geweld terecht gekomen op een tweetal achter elkaar ge meerd liggende schepen. Het aan den binnen kant liggende lichterschip Jeanette uit Rot terdam werd aan de voorpiek getroffen, ten gevolge waarvan het lek stootte en binnen een half uur geheel zonk. De opvarenden konden zich bijtijds in veiligheid brengen. Van veel ernstiger aard was het ongeval met het lichterschip „Thejo", uit Leeuwen in Geldèrland afkomstig, dat aan den bui tenkant gemeerd lag. Hier kwam een ge deelte van de ijzerconstructie terecht op de roef. waarin zich de familie Scheerens be vond, bestaande uit man, vrouw en zoon. De roef werd als bordpapier in elkaar gedrukt met het noodlottig gevolg, dat de zoon, de 24-jarige C. Scheerens, vrijwel onmiddellijk werd gedood. De vrouw liep vrij ernstige won den aan hoofd en handen op, terwijl de schipper als door een wonder ongedeerd bleef. Kort nadat de ramp was geschied, was er veel hulp ter plaatse. De brandweer rukte met groot materiaal uit, terwijl spoedig ook twee wagens van den Geneeskundigen Dienst alsmede een groote politiemacht op de plaats van de ramp arriveerde. Een der ziekenwagens heeft het lijk van den zoon naar het Wilhelminagasthuis ver voerd; met den anderen wagen is de vrouw naar hetzelfde gasthuis gebracht. Visschersboot in het Hellegat gezonken. Zaterdagmiddag te half twee is tussclien Ooltgensplaat en Willemstad in den feilen storm een visschersboot gezonken; de opva renden zijn echter gered. Het ongeluk had plaats bij den in het Hellegat gelegen strekdam, die zich midden in de breede rivier bevindt, en slechts ge deeltelijk boven water uitsteekt. Nadat het scheepje, dat thuis behoorde te Hardinxveld en eigendom was van den heer Klop, was gezonken, slaagden de drie opvarenden er in. zwemmende en met levensgevaar, den dam te bereiken. Op dezen strekdam hebben zij een be nauwd halfuurtje doorgemaakt. Door de passeerende sleepboot Mars uit Dordrecht zijn zij tenslotte aan boord genomen. Twee kerktorens neergestort. Zaterdagavond te ongeveer half elf uur zijn tengevolge van den storm onder de gemeente Venray twee kerktorens omgewaaid en door de daken van de kerken naar beneden ge stort. Vnri de parochiekerk stortte n.l. een der zij- ton-u: in, welke het voorportaal der kerk -vernielde. 1 Te Oostrum-Venray is de geheele kerktoren ingestort. Hierdoor werd het dak boven het schip van de kerk naar beneden geworpen. Het kwam terecht op den grond in de kerk. De schade is zeer aanzienlijk. De diensten konden Zondag echter doorgaan. Meisje onder een tram gewaaid, In de Badhuisstraat të Vlissingen is een 20-jarig meisje door een rukwind onder de tram geraakt en onmiddellijk gedood. Het slachtoffer was woonachtig te Souburg. Fietser onder een auto. Nabij den Duivendrechtsche brug te Am sterdam geraakte een 50 jarige fietser door een hevigen windstoot onder een auto. De man werd ernstig gewond. Sleepschip in moeilijkheden Op de Westerschelde is het Nederlandsche sleepschip Racine, dat getrokken werd door de sleepboot ,.S!oe", een oogenblik in een ge vaarlijke positie gekomen. Tengevolge van den storm maakte de Racine veel water, waardoor eenig gevaarf voor zinken bestond. Van Terneuzen vertrokken twee sleepbooten die het schip tot voor de haven van Terneuzen hielpen sleepen. Toen maakte de „Racine" slagzij waardoor de situatie nog gevaarlij kei- werd. Nadat een vierde sleepboot op het tooneel was verschenen, die een pompinstallatie aan boord had, werd met het uitpompen begon nen. Het schip is behouden in de haven bin nengebracht. Laag water in het IJselmeer. Door den Zuid-Westerstorm is het water het IJselmeer Zaterdag gedaald tot 1.90 M. beneden A.P., wat ongeveer 1.65 beneden den normalen stand is. Hier en daar kwamen de slikken droog. Vele beurtschippers uit Am sterdam voeren niet uit, omdat zij het niet verantwoordelijk achtten de reis te aanvaar den. Enkele schepen kwamen aan den grond; ook de schepen langs den Zeeburgerdijk had den het hard te verduren. Windhoos te Blokzijl. Nadat den geheelen Zaterdagavond reeds een krachtige storm over Blokzijl, gelijk over het geheele land had gewoed, is het stadje te 11 uur verrast door een windhoos, die groote schade aanrichtte. Van tal van huizen werden dakpannen afgerukt, die soms elders weer door ruiten naar binnen sloegen. Boomen, schoor steen-en en zelfs enkele gevels werden ver nield. zoodat de brokstukken over de straat vlogen. Dekkleeden werd per auto uit Hasselt ;ehaald om zooveel doenlijk hegen en wind buiten de beschadigde huizen te houden. Per soonlijke ongelukken hebben zich gelukkig niet voorgedaan. -v Kleine ongevallen^ Te Amsterdam werd een nachtwacht, door dat hij bij het omwaaien van een schutting getroffen werd, gewond. Een vrouw, die op de Luidengracht aldaar onder een marktkraam terecht kwam, kreeg een ernstige hoofdwonde De zeer lange duur, de enorme windkracht en de groote uitgestrektheid van het gebied, waarover de storm Zaterdag woedde, heeft hem tot een zeer bijzondere gemaakt. Zulk een storm is tot nu toe slechts zelden geconstateerd. Op verschillende momenten werd windkracht 10 (zware storm) gemeld. Zes en twintig anti-fascisten aangehouden. Vóór den wedstrijd Nederland— Duitschland. De aanwezigheid van meer dan zesduizend Duitschers, die met extra treinen, autobussen en auto's naar Amsterdam waren gekomen, waar zij in het Olympisch Stadion den voet balwedstrijd Nederland—Duitschland hebben bijgewoond, is Zondagmiddag in de omgeving van het Stadion aanleiding geweest tot het optreden van anti-fascisten, die in strijd met het door B. en W. uitgevaardigde verbod op het Olympiaplein en omgeving revolutionaire lectuur trachtten te verspreiden. Er was een sterke politiemacht op de been, welke nauw lettend toezicht hield, dat zich geen inciden ten van ernstigen aard konden voordoen. Wegens verspreiding van verboden lectuur werden niet minder dan zes en twintig per sonen aangehouden, die in den loop van den avond, nadat aan het bureau Overtoom pro ces-verbaal tegen hen was opgemaakt, op vrije voeten zijn gesteld. Tijdens den wedstrijd hebben over het Stadion een aantal ballonnetjes gedreven, waaraan doeken met anti-fascistische op schriften waren bevestigd. Voorts is door de politie proces-verbaal opgemaakt tegen ongeveer vijf en twintig op- koopers, die voor het begin van den wedstrijd plaatsen aan den man trachtten te bren- ;en. Pamfletten in beslag genomen. Zondagmorgen zijn in het gebouw van het .A.S. aan de Brederodestraat te Amsterdam eenige duizenden pamfletten in beslas geno men, waarvan de bedoeling was deze in ver band met den voetbalwedstrijd Nederland- Duitschland te verspreiden onder de talrijke Duitschers, die Zondag in de hoofdstad heb ben vertoefd. Op grond van het feit dat een gedeelte van deze lectuur voor de Duitsche regeering van beleedigenden aard werd ge acht-, is tegen enkele bestuursleden van het P.A.S. proces-verbaal opgemaakt. Het feit dat duizenden van deze pamflet ten, die er oogenschijnlijk uitzagen als pro gramma's van den wedstrijd, in den loop van den dag onder het publiek zijn gebracht, wijst er wel op, dat ook andere revolutionnaire organisaties groote hoeveelheden daarvan in hun bezit hebben gehad, Om teleurstelling te voorkomen wordt U aangeraden tijdig Uw plaatsen te bespreken, waartoe dagelijks gelegenheid bestaat van 9 tot 12 nar voormiddag eao het gebouw. RAW 25 (Adv. Ingez. Med.) De mariniers weer te Rotterdam. Hartelijke verwelkoming in de Maasstad. Kapitein De Bruyne onderscheiden. De belangstelling in en buiten het Maas station te Rotterdam was Zaterdagavond voor de terugkeerende mariniers zeer groot. Velen hadden zich naar deze buurt begeven om van de aankomst getuige te zijn, hoewel het slechte weer er niet zeer toe bijdroeg, het verblijf op straat tot een genoegen te maken. De extratrein, die de mariniers in hun land terugbracht, arriveerde te 20.20 aan het Maasstation. Toen de mariniers in volmaakte orde waren uitgestapt, stelden zij zich op het perron op, waar ter begroeting een eere-compagnie ma riniers aanwezig was, welke het corpsvaandel had meegebracht. Nadat aan dit vaandel de eerbewijzen wa ren gebracht en het Wilhelmus was gespeelde heette kol. Dorren zijn manschappen in een korte toespraak welkom in het vaderland. Hij wenschte hun geluk met de eervolle wijze, waarop zij in den vreemde hun taak hebben vervuld. Daarna marcheerde de troep, voorafgegaan door tamboers en pijpers, en omstuwd door honderden, naar de kazerne in een hevige stortbui. Langs den weg, dien de mariniers volgden hadden zich talloozen opgesteld. Op de binnenplaats der marinierskazerne werd vervolgens aangetreden. Daar waren de autoriteiten aanwezig en ook vice-admiraal de Graaff, namens den minister van De fensie. Vice-admiraal de Graaff hield een toespraak, waarin' hij de mariniers ook na mens den minister welkom heette. De minis ter, die getuige is geweest van het vertrek der mariniers, had ook gaarne bij hun terugkeer te Rotterdam aanwezig willen zijn, maar de omstandigheden hadden dab verhinderd, in het Engelsch sprak hij daarna tot captain Moore, wien hij verzocht, in Engeland te wil len mededeelen, dat de officieren en man schappen van het Nederlandsche contingent er een eer in hebben gesteld, te hebben ge staan onder het oppercommando van een En gelsch officier. Zich vervolgens weer tot de mariniers wen dende, zei' de vice-admiraal, dat de marine, die. in Jan. 1933 veel van haar aanzien had ingeboet, thans veel heeft herwonnen. Hij richtte zich tenslotte meer speciaal tot kap. de Bruyne, en zeide, dat op hem het grootste deel der moeilijkheden heeft gerust. De Ne derlandsche marine en de weermacht zijn er trotsch op, dat. deze officier een der hunnen is. Vice-admiraal De Graaff maakte daarna bekend, dat de Koningin, die met bijzondere belangstelling dg« yerrichtingen der mariniers heeft gevolgd, ka-p. de Bruyne heeft willen beloonen door hem te bevorderen tot offi cier in de Oranje-Nassau-orde met de Zwaar den. Terwijl het vaandel gepresenteerd werd, en de mariniers het geweer presenteerden, speldde spr. het eereteeken op de borst van den kapitein. Hij zeide, dat deze decoratie be schouwd moet worden als een hulde aan de geheele troep en de geheele weermacht. Met een „Leve de Koningin!", waarop drie hoera's volgden, besloot hij zijn rede. Nadat opnieuw het Wilhelmus had weer klonken, werd op de plaats rust gecomman deerd. Vervolgens gingen de manschappen de kazerne binnen. De plechtigheid was ge ëindigd. „Mariniers hebben zich uitstekend gehouden". Na afloop van de officieele ontvangst had den wij gelegenheid, eenige minuten te spre ken met den commandant van de troep, ka pitein De Bruyne. Deze vertelde ons, dat de verhouding met de bevolking in het Saarge- bied uitstekend is geweest. De gevolking was zeer vriendelijk, maar intiem contact is er niet geweest, aangezien den mariniers zeer strenge maatregelen voor passagieren waren voorgeschreven. Zoo waren er b.v. slechts twee cafés waar zij zich mochten ver- toonen. En bovendien was voorgeschreven, dat zij steeds met twee of drie man tezamen moesten zijn. Gemakkelijk hebben de mari niers het dus niet gehad, doch de troep heeft zich uitstekend gehouden. De terugtocht heeft via Frankrijk en Bel gië plaats gehad. In Metz stond aan het sta tion een Fransche eere-compagnie opgesteld en de militaire commandant met Metz, Guitry was daar aanwezig. Den mariniers werd hier een lunch aangeboden. Aan het station te Luxemburg, waar de trein 5 minuten opont houd had, kwam de minister van defensie, Mr. Deckers, met zijn adjudant, die op reis was, in den trein, waar hij kapitein De Bruyne de andere officieren een oogenblik heeft kunnen spreken. In Maastricht stond het station een muziekkorps opgesteld, dat- het Wilhelmus speelde. Verschillende autori teiten waren hier aanwezig. Zoo is aldus kapitein De Bruyne de terugreis uit het Saarland voor de mariniers een wel z-eer bijzondere tocht geworden, waar aan zij stellig nog zeer lang zullen terugden ken. MAANDAG 18 FEBRUARI 1935 nemen dat de heer Verbeek, die zeer schijnlijk alleen in den wagen heeft ^ar' is verdronken. Zijn lijk is tot dusver opgehaald. noS «et Wandelaa,^ Zondagmiddag omstreeks drie uur rpert motorrijder op den Purmerenderwee i*-b en ster vlak bij Purmerend, toen hij €en S?' laar uit Kwadijk aanreed. Aangezien het ongeluk heeft zien gebeuren, kan o5antl de oorzaak van de aanrijding niets nader meld worden. De wandelaar was opsla? h Se" de motorrijder is ernstig gewond naar het kenhuis te Purmerend overgebracht Ziin - stand was van dien aard, dat hii trJ» toe" klaringen kon afleggen. n v«- Wielrijder door vrachtauto Segrepen Op den Monsterschenweg te 's-Gravp? stak de tuinderskncht- C. V. uit Monster rijwiel den weg over, toen juist met ÏJP snelheid een vrachtauto, bestuurd door o- van A. uit 's-Gravezande naderde. De wil der werd door de auto gegrepen en een meegesleurd. Bewusteloos bleef de jor"-€1Dl op den weg liggen. In zorgwekkenden tu is rij naar het R.K. Ziekenhuis te ïVnCii vervoerd. aa& Hauptmann naar Trenton overgebracht. Gouverneur van New Tersey bedreigd Reuter meldt uit Trenton 17 Februari* t de gevangenis waarin Bruno Hauptmann thsÏÏ na zijn ter dood veroordeeling is opgeslfów? hebben de andere gedetineerden hem vandaal) gehoond. Zoodra zij Hauptmann bemerkt™ begonnen zij hem uit te fluiten en in de 4 vangenis-cantine voegden zich 600 andere 4* vangenen bij deze manifestatie. De cipiers hadden groote moeite de orde t» herstellen. Drie gedetineerden werden uit d;* ciplinair oogpunt naar hun cellen tenWT bracht. oë De gouverneur van New Jersey, Hoffmann heeft blijkens een bericht van United Pre« aan de Tel. een brief ontvangen, waarin zoo wel hijzelf als rechter Trenchard en de jurv* leden met den dood worden bedreigd, als hit het doodvonnis tegen Hauptmann niét omzet in levenslange gevangenisstraf. Hem word' daarvoor een termijn gesteld van tien da°en De brief behelsde voorts een grof-ge teekend doodshoofd met twee gekruiste beenderen er onder, en verder een teekening van een mef een dolk doorboord hart. Het epistel werd Hoffmann overhandigd in het departement van Justitie. Storm over Duitschland. Groote schade; lucht- en scheepvaart- werken lagen stil. Verkeersongevallen eischen twee dooden. Auto in de Waal gereden. Nog niet opgehelderde aanrijding te Purmerend. Zaterdagavond omstreeks elf uur is een auto bij het keeren op den Waaldijk bij Her wijnen in de Waal gereden en in de diepte verdwenen. Men hoorde in de buurt een plof in het water, doch kon Zaterdagavond niets meer uitrichten. Zondagmorgen om tien uur is de auto uit het ongeveer acht meter diepe water opgehaald. Uit de papieren, die in de auto werden gevonden bleek, dat deze toebe hoorden aan dr. A. G. M. Verbeek, geneesheer- directeur van het Sint Elisabeth ziekenhuis te Amersfoort. De heer Verbeek was Zaterdagavond naar Oss vertrokken om een bezoek aan zijn aldaar wonende ouders te brengen. Men moet aan- ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC. Aan den overkant gekomen nam Thijs eerst afscheid van den visscher; al zoekend vond hij weldra weer het spoor van den wagen. „Aha," dacht hij, „nu ontkomen zij niet meer. Maar zie daar aan dien boom die daarginds staat wat wappert daar? Ik zou haast zeggen dat het een dikke spinnedraad is of is het iets anders? Mis schien heeft het wel iets met het spoor te maken. Snel maar weer op verder onderzoek uit J" De zware Westerstorm, welke boven het ge- heele kustgebied van Noord Duitschland heeft gewoed, heeft veel schade aangericht. Te Hamburg en de omstreken 'is aan tal van gebouwen groote schade aangericht terwijl tal van boomen werden ontworteld. De bewoners van het havengebied hebben zich op hoog water voorbereid. In de Noordzee is bijna het geheele scheep* vaartverkeer stilgelegd. Bij Cuxhafen zijn tal van schepen voor an* ker gegaan om beter weer af te wachten. Ook op de Beneden Elbe zijn vele vaartul* gen voor anker gegaan. Uit Danzig: In den nacht op Zondag is op« nieuw een hevige storm opgestoken boven den Dantziger Bocht. Deze storm nam in de och tenduren het karakter van een orkaan aan. Met bijna onverminderde hevigheid hield de storm den geheelen Zondag aan. Te Danzig en in de voorsteden werd enorme schade aan gericht. Eenige boerenhofsteden zijn onder water gezet. Eenige voorsteden waren uren lang van electrisch licht verstoken. Het luchtverkeer moest worden gestaakt. De hevige storm heeft in de vroege Zondag ochtenduren groote schade aangericht in verschillende deelen van Berlijn.. Tal van boo men werden ontworteld en in de binnenstad stortte een bouwsteiger in. Tal van door den storm veroorzaakte verkeersongevallen had den gelukkig grootendeels een goeden afloop. Tegen den middag zette de storm met her nieuwde hevigheid in. Te Berlijn—Schmargen- dorf stortte een schoorsteen in. Terwijl de brandweer de puinhoopen opruimde stortte een tweede schoorsteen in, waardoor een 55- jarige brandweerman Paul Becker, die vallend .gesteenite o-p het hoofd kreeg, zoodanig werd gewond, dat hij kort na aankomst in een zie kenhuis is g /erle den. Boven Engeland, Een zware storm heeft ook boven Engeland gewoed en hevige schade aangericht. Verschei dene schepen konden geen zee kiezen. De dienst der Imperial Airways op de lijn Londen BrusselKeulen werd gestaakt. ^Illllllllllll''||lll|||''lllllllllllllllllllll'|||ll|'l''lllllllilllllllllll"l||l""""lllllllfflll'^^' DINSDAG 19 FEBRUARI 1935. HILVERSUM 1875 M. AVRO-Uitzending. 5.30-—6.00 VPRO, 8.00 Gramofoonplaten; 10.00 Morgenwij ding; 10.15 Gramofoonplaten; 10.30 Het Lyra Trio. 11.00 Causerie mevr. R. Lotgering- Hillebrand; 11.30 Vervolg concert; 12-00 Gramofoonplaten; 12.30 Ensemble Francis Keth; 1.30 Gramofoonplaten; 2.00 Orgelcon cert P. v. Egmond Jr., m.m. van B. Heme- rik (cello)3 00 Kniples; 4.15 Gramofoon platen; 4.30 Radio-Kinderkoorzang o.l.v. J- Hamel; 5.00 Voor kleine kinderen; 5.30 Jeugd halfuur v. d. PRO. o.l.v. Ds. B. J. Aris; 6.00 Kovacs Lajos en zijn orkest, m.m.v, Irene Amibras (zang)7.3Ó Engelsehe les Fred Fry. 8.00 Vaz Dias; 8.05 „Polenblut", operette van Nedbal, m.m.v. solisten, koor, o.l.v. H. v. Wielink en het Omroeporkest. Leiding: Dr. Fr. Weissmann; 9.00 Mevr. Jo van Am- mers-Küller: Glans en ondergang van den pruikentijd. (II)9.30 10.00 Omroepor kest o.l.v. N. Treep, m.m.v. A. MoszkowsQ (viool); 11.00 Vaz Dias; 11.20 Uit de ..Tanz- klause", Amsterdam: Majo Marco en zijn orkest. HUIZEN. 301 M. KRO-Uitzending. 4.00—5.10 HIRO. 8.00 en 10.00 Gramofoonplaten: 11.30 Gw® dienstig halfuur; 12.15 Gramofoonplaten, 12.30 Orkestconcert en Gramofoonplaten, 2.00 Vrouwenuur; 3.00 Modecursus: 4.00 H-j. R.O.; 5.10 Schlagermuziek en Gramofoonpi* 6.40 Esperanto: 7.15 Lezing; 7.35 Grain.pL 8.00 Vaz Dias; Grampl. 8.15 Oratorium-con cert;' 9.30 Gramofoonplaten; 9.45 Sport; if-w Populair orkest-concert; 10.30 Vaz Dias» Gramofoonplaten; 10.45 Vervolg orkestcou* eert; 11.30 Gramofoonplaten,

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 2