DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip van verm, aankomst Laatste bericht Buenos Aires 5 April Andalusia Basse in Arantza Mendi Santa Fé 2 April 24 Maart van Teneriffe. Ajax (Ned.) Danzig 2 April in lading. Aurora Midd. Zee 20 April Amstelkerk Hamburg in lading. Britsum La Plata 1 April 21 Maart van St. Vincent. Bennekom Chili 24 Maart van Curagao. Barneveld Chili 22 Maart van Valparaiso. British Industry Aabadan 1 April 14 Maart van Port-Said. Bloemfontein Z. Afrika 16 Maart van Kaapstad. Berenice W. Indië 9 Maart van Pto Barrios Baarn Hamburg 31 Maart 27 Maart vertrokken. Bulysses Curagao 12 April 10 Maart vertrokken. Chr. Huygens Ned. Indië 20 Maart van Colombo. Clan Macfadyen Rangoon 1 April 24 Maart van Gibraltar. Clan Macilwraith Rangoon Cunene Rosario 18 April 21 Maart vertrokken. Ceres (Ned.) Bourgas 16 April 23 Maart van Constantza. Crijnssen West-In dië 2 April 19 Maart van Barbados. Caribia West Indië 22 April 25 Maart te Puerto Barrios. Deucalion (Ned.) Alexandrië 25 Maart van Jaffa. Eurymedon Batavia 26 April 26 Maart te Belawan. Fldon Park Bassein in lading. Euterpe TNed.) Bordeaux 26 Maart 25 Maart van Ouessant. Eurybates Batavia 2 Mei in lading. Eemland Hamburg in lading. Constantza in lading. Freiburg Ned. Indië 19 April 22 Maart van Colombo. Gaasterland Buenos Aires 2" Maart 23 Maart- te Hamburg Gera Ned. Indië 15 April 22 Maart van Port Said. Giekerk Beira 25 Maart van Mosambique. Ganymedes Hamburg in lading. Heemskerk Beira 9 Maart van Kaapstad. Hazelwood Santa F* 5 April 2 Maart vertrokken. Helder West Afrika 26 Maart 25 Maart van Havre. Ned. Indie 8 Mei 20 Maart van Macassar. Harmonie Buenos Aires 8 Mei in lading. West Indië 27 Maart 24 Maart van Santander. Myrmidon Batavia 31 Maart 24 Maart van Gibraltar. Batavia 27 Maart 22 Maart van Gibraltar. Japan 23 Maart te Penang. Marton Villa Constitucion 5 April 20 Maart van St. Vincent. Melamous Hamburg 4 April vertrekt 30 Maart. M. v. St. Aldegonde Batavia in lading. Zuid-Afrika 25 Maart van Marseille. West Indië 11 April 24 Maart van Pto Caballo. Okeania Buenos Aires 28 Maart 21 Maart van Madeira. Orestes Bourgas 27 Maart 23 Maart van Ouessant. Oranje Nassau West Indië 10 April 25 Maart van Paramaribo. Polvphemus Batavia 18 April 19 Maart van Padang. Poelau Roebiah Batavia 6 April 22 Maart van Port Said. Phrontis Batavia 13 April 21 Maart van Colombo. Poelau Laut Ned. Indië 21 Maart van Belawan. Hamburg in lading. Rendsburg Ned. Indië 30 Maart 23 Maart van Malakka.- Recina Santa Fé 10 April 9 Maart van Montevideo. Bilbao (v. IJm.) in lading. Batavia 30 Maart pass. 23 Maart Gibraltar. Mexico 5 April 16 Maart van Pto Barras. Southgate Rosario in lading. Serooskerk Japan 25 Maart te Osaka Simon Bolivar Hamburg 31 Maart vertrekt 30 Maart. Springfontein Zuid Afrika 26 Maart van Duinkerken. Rosario 11 April 9 Maart van Buenos Aires. Telamon Midd. Zee 4 April 24 Maart te Iszmir. Titus Midd. Zee 8 April 25 Maart van Catania. Tabinta Ned. Indië 23 Maart van Batavia. Trajanus We-s't' Indië 23 Maart v. Puerto Barrios. Waterland (Ned.) Buenos Aires 21 April 24 Maart vertrokken. Zaanland 1 Buenos Aires 5 Mei in lading. IJMUIDEN Volgorde der lijsten voor de verkiezingen vastgesteld. Totaal 15 lijsten ingediend. G. (E. Op het stadhuis te Haarlem is hedenmorgen geloot om de volgorde der lijsten voor de ver kiezingen der Provinciale Staten. In totaal ■zijn vijftien lijsten genummerd. De uitslag •was als volgt (waarbij de naam tusschen haakjes de eerste candidaat aangeeft voor den kieskring Haarlem, de eventueele tweede naam den eersten candidaat voor den kring Velsen) 1. Anti Revolutionaire Partij. (Mr. A. Bruch). 2. Revolut. Social. Arbeiders Partij. (H. J. F. M. Sneevliet). 3. R.K. Staatspartij. (Mr. J. B. Bomans; Dr. E. A. M. Droog). 4. Katholiek Democratische Partij. (P, van Engelen). 5. S.D.A.P. (M. A. Reinalda). 6. Staatkundig Gereformeerde Partij. Kuyk) 7. N.S.B. (G. F. Vlekke). 8. Chr. Historische Unie. (Mr. A. J. Honig). 9. Vrijzinnig Democratische Bond. (Mr. M. Slingenberg) 10. Christelijk Democratische Unie. (Fedde Schurer) 11. Communistische Partij Holland. (L. See- gers). 12. Onafhankelijke Middenstands- en Zaken lieden Partij. (Gerrit Lampetje). 13. Vrijheidsbond. (Mr. C. H. Guépin; S. Rijkers). 14. P. J. Triesscheijn. (Afzonderlijke lijst). 15. W. C. van Dijk. (Afzonderlijke lijst). MARKTPRIJZEN. van Woensdag 27 Maart. Tarbot per K.G. 0.60—0.40. Griet per 50 K.G. f 22—12. Tongen per K.G. 1.500.55. Groote schol per 50 K.G. 1 98. Middelschol per 50 K.G. 13—11 Zetschol per 50 K.G. 17—11. Kleine schol per 50 K.G. 113.10. Schar per 50 K.G. 3.601. Tongschar per 50 K.G. 2516. Rog per 20 stuks 108. Vleet per stuk 2.50—1.25. Kleine poon per 50 K.G. 4.50—3.80 Groote schelvisch per 50 K.G. 15- Middelschelvisch per 50 K.G. 177.! Kleine middelschelvisch per 50 K.G. 15 6. Kleine schelvisch per 50 K.G. 93.50. Kabeljauw per 125 K.G. 245. Groote gullen per 50 K.G. 71.20. Kleine gullen per 50 K.G. 8—3.60. Wijting per 50 K.G. 6.90—0.70. Makreel per 50 K.G. 3.70—3.50. Heilbot per K.G. 0.85—0.50. Leng per stuk 2.20—0.16. "^--••Ivisch per stuk 0.28—0.03. T rsehe haring per kist 0.85. Kleinmiddelhake per 50 K.G. 3530. Kleine b?.!:e por 50 K.G. 2611. -8.50. Autobusdiensten. Besluiten van Ged. Staten gedeeltelijk vernietigd. De Kroon heeft thans beschikt op de be roepen, ingesteld door: le. de directie der Nederlandsche Spoor wegen te Utrecht, de N.V. Autobus Exploita tie „Stormvogels" te IJmuiden en de N.V. Omnibus Maatschappij „Zaanland" te Koog aan de Zaan tegen de beschikking van Ged. Staten van Noord-Holland, waarbij aan de N.V. „Naco" te Amsterdam vergunning is verleend tot het in werking brengen van een autobusdienst tusschen Haarlem en Zaandam: 2e. de Nederlandsche Auto-Car Onderne ming N.V. „Naco" te Amsterdam, de N.V. „Stormvogels" te IJmuiden en de N.V. „Zaanland" te Koog aan de Zaan, tegen bo venbedoelde beschikking van Ged. Staten, waarbij aan beide laatstgenoemde adressan ten vergunning is verleend tot het in wer king brengen van een autobusdienst tus schen Haarlem en Zaandam; 3e. de N.V. „Vila" te Wormerveer, tegen de bovengenoemde beschikking, waarbij haar vergunning is geweigerd tot het in werking brengen van een autobusdienst tusschen Purmerend en Haarlem; 4e. de N.V. „Stormvogels" te IJmuiden en de N.V. „Zaanland" te Koog aan de Zaan tegen de beschikking van Ged. Staten waar bij aan beide adressanten voornoemd ver gunning is geweigerd tot het in werking brengen van een autobusdienst tusschen Velsen en Zaandam; 5e. de N.V. „Stormvogels" te IJmuiden, te gen de beschikking van Ged. Staten voor zoover daarbij aan haar vergunning is ge weigerd voor het uitbreiden van den auto- busdienst tusschen Haarlem en Spaarndam tot Buitenhuizen. De Kroon heeft thans beslist: I met vernietiging van het besluit van Ged. Staten van Noord-Holland van 16 Mei de door de N.V. „Naco" te Amsterdam gevraag de vergunning tot het in werking brengen van een autobusdienst van Haarlem naar Zaandam en terug alsnog te weigeren; II. met vernietiging in zooverre van het besluit van Ged. Staten van Noord-Holland mede te weigeren de door de „Stormvogels" te IJmuiden en de „Zaanland" te Koog aan de Zaan, gevraagde vergunning tot het in werking brengen van een autobusdienst van Koog aan de Zaan naar Purmerend en terug; m. met vernietiging in zooverre van het besluit van Ged Staten aan de N.V. „Storm vogels" te IJmuiden alsnog vergunning te verleenen tot het uitbreiden van haar auto busdienst van Haarlem naar Spaarndam en terug met het traject SpaarndamBuiten huizen. Voor het overige zijn de beroepen onge grond verklaard. SCHUIT MET PUF GEZONKEN. Hedenmorgen is een schuit met 180 man den puf bestemd voor de Sluis' Vischmeelfa- briek in de haringhaven gezonken. Met be hulp van een bok werd de schuit weer ge licht, maar de puf ging verloren. DE OENTOENG IN REPARATIE. De Oentoeng IJm. 131 gaat voor te Amsterdam in dok. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Donderdagmarkt: Rotterdam, IJm. 112 met 100 m. schelvisch, 90 braadschelvisch, 100 kabeljauw en leng, 40 m. radio, 10 wijting, 40 varia, 330 koof visch, wijting en hake, 775 manden totaal en 100 stuks stijve kabeljauw. BESOMMINGEN. Trawlers: Jacq. Clasina, IJm. 10 680 manden 1260 Sumatra IJm. 53, 700 1470 Hercules. IJm. 196. 850 m. 2460 Bergen, IJm. 16. 700 m. 2220 Olympia, IJm. 111, 85 m. 1280 Oostzee, IJm. 147, 80 m. 1710 Roode Zee, IJm. 41 60 m. 1380 Leentje Elisabeth, IJm. 155 95 m. 880 Adriatie, IJm. 18 405 m. 1980 Ancor, IJm 135, 50 m. 1420 Neptunus, IJm. 87 105 m. 1470 Vios H, IJm. 134, 100 m. 1010 Uiver, IJm. 384, 450 m. 1450 Eendracht, IJm. 117, 475 m. 1420 Kotter: E 520 430. E 165 380. De navolgende schepen zijn Woensdag 2' Maart 1935, radio-telegrafisch te bereiken via het kuststation Scbeveningenradio. Alchiba, Alcyone. Aldabi, Alwaki, Baloeran Chr. I-Iuygens, Costa Rica, Crijnssen, Dempo, ïndrapoera, Johan de Witt, Kota Gede, Kota Pinang, Kota Tjandi, Oranje Nassau, Poelau Laut, Poelau Roebiah, Sibajak. Veendam. HUREN WEER VERLAAGD. Op de jaarvergadering van de Coop. Ver- eeniging „Wijkeroog" werd op voorstel van het bestuur besloten, de huren der woningen met 25 ets. te verlagen en te brengen op f5.— per week. Verleden jaar waren de huren reeds verlaagd met 75 ets. Uit het financieel verslag bleek, dat de ont vangsten en uitgaven bedroegen f 22.053.99. Er was een kassaldo van f 395. Een extra af lossing was gedaan van f 5400 op 19 woningen. BLACK'S HUWELIJK MET FLORENCE DESMOND GAAT TOCH DOOR! De actrice Florence Desmond en de vlieger Campbell Black, die. zooals gemeld, twee we ken geleden hun verloving hadden verbroken, hebben ten slotte toch maar besloten in het huwelijksbootje te stappen en wel reeds Za terdag a.s., aldus lezen wij in de Tel. Aan een persvertegenwoordiger heeft het jonge meisje verklaard, dat Campbell Black en zij besloten hadden zich niet weer te verlo ven, maar zoo spoedig mogelijk in het huwe lijk te treden. „Ik had." aldus de aanstaande bruid, „tijdens onze verloving iets wat mij hinderde en dit leidde tot een heftig dispuut Het resultaat hiervan was, dat wij beloofden elkaar niet meer te zullen zien. Dit duurde even wel niet lang, want spoedig kwamen wij tot- het besef, wat wij voor elkaar beteekenden. Er volgde een bespreking en weldra was het misverstand opgehelderd." Black voegde er aan toe dat hij en Florence na het huwelijk naar Marokko zullen vliegen, om daar hun wittebroodsweken door te brengen. UIT HAARLEM Weer een arrestant gevlucht. Op eens anders fiets er van door! Simuleerde ziekte. Dinsdagmiddag drie uur zag een man, die door een rijksveldwachter van het Paleis van Justitie naar het gebouw van het Kan tongerecht in de Jansstraat geleid werd, kans om te vluchten. Onmiddellijk werd hij door de rijksveld- wacht, geassisteerd door gemeentepolitie, achtervolgd, maar de vluchteling stoof de Groote Markt op en verdween in de richting Warmoesstraat. Hier zag hij een rijwiel on beheerd staan. Hij sprong er op en was wel dra uit het gezicht verdwenen. De vluchteling was de 23-jarige P. V. uit Haarlem, die door den Kantonrechter we gens strooperij tot een paar weken hechtenis was veroordeeld. Om die te doen ondergaan werd hij Dinsdagmorgen door twee rijksveld wachters van zijn woning gehaald en naar het Paleis van Justitie gebracht. Van de zijde der Rijksveldwacht vernamen wij het volgende: „De man, die al vele von nissen wegens strooperij ondergaan had en die nogal eens uitstel van straf vroeg en kreeg, had ook nu uitstel gevraagd omdat hij ziek was. Wij vertrouwden dit niet. Daarom werd een geneesheer geraadpleegd, die geen bezwaar tegen het overbrengen had. Twee rijksveldwachters gingen dus met een „bevel tot binnentreden" naar de woning van den strooper. Deze lag te bed en zei dat hij de zen keer niet mee kon, omdat hij zoo ziek was. Toen hem gezegd werd, dat hij dan niet behoefde te loopen en wel per celwagen vervoerd kon worden, scheen hij daar niets voor te voelen. Hij ging. vergezeld van zijn vrouw, rustig met de rijksveldwachters mee. Toen hij in het Paleis van Justitie kwam en in de kamer van den majoor en brigadier der Rij ksveld wacht geleid werd. stelde hij zich als een zieke aan. Hij strompelde hee- lemaal krom van de pijn in zijn rug en vroeg ons nogmaals uitstel voor het uitzitten van zijn straf. De bevoegdheid om dit verzoek toe te staan, hebben wij echter niet. Daarom be sloten we dit aan den Ambtenaar van het Kantongerecht ts laten vragen. We stuur den hem, zooals we dit al zooveel malen ge daan hebben hij liep altijd rustig mee en dacht er nooit aan om weg te loopen on geboeid met een rijksveldwachter naar den Ambtenaar, die het verzoek om uitstel af wees. Daar is de man blijkbaar boos om ge worden en toen kwam opeens de gedachte bij hem op om weg te loopen. Hij vergat to taal zijn ziekte en vloog als een wervelwind weg, waaruit dus wel duidelijk bleek, dat hij gesimuleerd had. Twee minuten nadat hij in de Warmoesstraat met de fiets verdwenen was, werd al door den eigenaar van de ver missing bij de politie aangifte gedaan, maar tien minuten later was het rijwiel op de zelfde plaats neergezet, vermoedelijk door een handlanger van den strooper. Wat hier intusschen geschied is. kan overal gebeuren. Overal elders worden deze menschen op dergelijke wijze vervoerd. Het is een ver velend geval. Als we den man hadden moe ten vervoeren, zooals het eigenlijk moest, namelijk geboeid want we hadden im mers niet de overtuiging dat hij ziekte simu leerde dan zou men daar verontwaar digd over geweest zijn. Maar een misdadiger i het niet en zooals ik reeds opmerkte, heb- ?n we hem al meermalen op deze gemoede- 'jke wijze vervoerd. Het was nooit noodig, em de boeien aan te doen". Hedenmiddag was de man, die een vriend van den vorigen gevluchten strooper is, nog niet gegrepen. De erfenis was er na 14 dagen doorgejaagd. Toen moest de politie uitzoeken waar een deel van het geld was gebleven. Het Amsterdamsche Hof zette Dinsdag de behandeling voort van de strafzaak tegen Nellie K. Door de rechtbank was zij wegens verduistering van f 2000 veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf. In November 1931 had zekere J. v. d. S., bijgenaamd „Bredasche Jan" of ook wel „Knoppie" een erfenis van onge veer 7000 waarvan 4200 in contanten werd uitgekeerd. Met z'n erfenis toog hij naar Amsterdam om daar de bloemetjes eens bui ten te zetten. Weldra vond hij gezelschap om hem daarbij te helpen en binnen veertien dagen was van de heele erfenis geen cent meer over. Met nog vijf „vrienden" en „vrien dinnen" waaronder Nellie K„ bezocht hij on- veer alle café's en kroegen van de hoofdstad. Tenslotte kwam hij bij Nellie om de 2000 terug te vragen, die hij haar in bewaring had gegeven. Maar zijn nieuwe vriendin wist van geen 2000 meer. Wel gaf ze hem eenige sieraden terug, maar ze ontkende hard nekkig ooit geld in bewaring te hebben ge kregen. Het Bredasche fuifnummer deed aangifte bij de politie. Getuige was op 5 Janu ari 1933 gedagvaard, maar was toen niet verschenen. De man was langen tijd onvind baar, doch thans was hij ter zitting ver schenen. Nadat get. verteld had hoe hij ertoe ge komen was het geld bij „Nellie" in bewaring te geven hij vertrouwde het "bij zichzelf niet nadat hij het van een bank had ge haald, schorste de president het onderzoek om na te laten gaan, bij welke bank het geld gedeponeerd is geweest, want getuige kon zich dit niet meer herinneren. Öok zal een nader onderzoek worden ingesteld naar de grootte van de erfenis. Echtpaar door kolendamp vergiftigd. Dinsdag: is ten huize van het echtpaar W.. aan de Hoogstraat te Zwolle, een tragische ontdekking gedaan. De bejaarde man en vrouw wonen alleen, de kinderen zijn ge huwd en wonen elders. Toen een zoon zich Dinsdag aan de woning van zijn ouders ver voegde, bleef de deur gesloten, waarop hij na eenig wachten door de brievenbus keek en een sterke kolendamp opmerkte; Terstond drong hij de woning binnen en vond zijn vader en moeder bewusteloos in bed liggen. Tn de kamer brandde een haard en had zich een sterke kolendamp ontwikkeld. Onmiddel lijk werden twee doktoren gewaarschuwd, die constateerden, dat de vrouw reeds was over leden, terwijl de man nog een zwak teeken van leven gaf. Een zuurstof-apparaat werd in werking gebracht doch men slaagde er niet direct in het bewustzijn bij den man weer te doen terugkeeren, waarna deze naar het Sophiaziekenhuis werd overgebracht. STANDAARD-UITSPRAAK VAN HET NEDERLANDSCH. Te Amsterdam heeft een bespreking plaats gehad tusschen de besturen van de Ned. Ver- eeniging voor Phonetische Wetenschappen, de Maatschappij tot bevordering van Woord kunst. het Genootschap Onze Taal en de Ver- eeniging voor Logopaedie en Phoniatrie over de standaarduitspraak van het Nederlandsch. JENEVERSTOKERS KRIJGEN ZWARE STRAFFEN Omdat zij hun werk frauduleus deden. De Almelosehe rechtbank heeft een aantal menschen, die terecht stonden wegens het frauduleus stoken van jenever, tot strenge straffen veroordeeld. Zoo werd de Duitscher H. W. R., die reeds meermalen genoemd is als de instructeur van degenen die zich in Twente bezighouden met jenever stoken, veroordeeld tot twee jaar ge vangenisstraf. Een zwager van dezen Duit scher, de schoenmaker B. M. te Hengelo, werd veroordeeld tot 2 maal zes maanden gevange nisstraf. Een kapper te Enschedé, T. T., kreeg drie en zes maanden, terwijl een juf frouw uit Enschedé, die distilleertoestellen in huis had, veroordeeld werd tot twee maal zestig gulden boete, of twee maanden hechte nis. REIZEN IN BELGIë. Uitvoer van goud en geld verboden. De A.N.W.B., Toeristenbond voor Neder land vestigt er de aandacht van reizigers naar België op, dat daar te lande een uit voerverbod van goud, geld en geldswaardig papier is uitgevaardigd, waaraan ook buiten landers onderworpen zijn. Men mag ten hoog ste 1000 fr. in geld vrij uitvoeren, voor hoo- gere bedragen is een speciale vergunning noodig. Reizigers naar België doen dus verstandig, evenals aan de Duitsche grens geschiedt, aan de Belgische grens een bewijs van de douane te vragen voor het bedrag, dat zij naar Bel gië meenemen; in dat geval mogen zij dit bedrag (of een lager bedrag) ook weer vrij uitvoeren. Doorreizenden, voorzien van doorgaande spoorbiljetten naar het buitenland, zijn niet onderworpen aan deze voorschriften. VERDUISTERING BIJ EEN BOTER- CONTROLESTATION. Dezer dagen is bij een van de botercon- trolestations, welke bij de uitvoering der steunmaatregelen in het belang van den zui vel, door de regeering zijn ingeschakeld, een verduistering ontdekt, welke door een boek- houder gepleegd werd. en vele duizenden guldens bedraagt. FILMKUNST. „EIN IDEALER GATTE". Thea van Harbou, die o.a. het draaiboek vervaardigde voor de film „De oude en de jonge Koning", heeft eveneens het draaiboek voor de film „Ein idealer Gatte" geschreven, naar het bekende tooneelstuk van Oscar Wilde. INGEBORG THEEK ZIEK. Ingeborg Theek, de 16-jarige ontdekking van Willi Forst, heeft longontsteking, zoodat de opnemingen van de Ciné Allianz-Lumina- film „Mazurka", waarin zij de hoofdrol ver vult, moesten worden onderbroken. WOENSDAG 27 MAART meldt: Hoogste barometerstand 771 ft Le Havre. a*B ttjj. Laagste barometerstand Vardc du:. 767 en voorspelt: Matigen tot zwakken Westelijken t westelijken wind. Zwaar bewolkt m kouder °P eaÜg» Barometer Hedenmorgen 9 uur Neiging: Stilstand. Thermometer Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden OPGAAF MAGAZIJN Kanaalstraat 83. Tel 5400 HOOti WATER TE IJMtlDE?' Donderdag v.m. 8.27 uur; nm <tin Vrijdag v.m. 9.54 uur; n.m 104» Zaterdag v.m. 11.35 uur; nm «m SCHAKEN. II. S. G. 5—KIJK UIT 4 Dinsdagavond had de wedstriid Hsr Kijk Uit 4 plaats. Het resultaat H. S. G. 5 - Kijk Uit 4 asaW J. de Vries—Valk A. J. MooyHarms D. WillemseLanser E. HundepoolDuider A. FeberweeRietdijk Mevr. G. Kion-Gosler—Lasscher H. W. v. Dortde Ruyter n. o.Spuls H. Wagenaar—te Boekhorst n. o,n. o. Totaal 2 Tiu^l1 D. W. V. Purmersteijn S. D. Z. W. M. S. D. J. K. O. D. E. Halfweg Zeemeeuwen A. P. G. S. Z. R. C. Ranglijstjes. AFDEELING I. DERDE KLASSE B' gejjp.gew.gel.verl.pnt. v.-t 18 1G 2 0 34 5 22 18 18 18 17 18 18 17 18 18 «-44132 5 22 31—31 1.22 1 18 30-331- 6 17 34—39 U 9 15 33—47 083 9 1 4 34—39 0.77 9 12 26-44 0.70 9 12 34—45 0 37 12 12 45-60 0.67 VIERDE KLASSE B: Beverwijk 16 13 2 1 28 53-15175 Uitgeest 16 9 3 4 21 40—25 1,32 Rivalen 16 8 3 5 19 49-36 1.19 36—24 1,05 Zilvermeeuwen 16 7 3 7 17 Meervogels 15 6 3 6 15 29-34 U Westzaan 16 6 2 8 14 34-55 028 Q. S. C. 16 6 1 9 13 32-39 0,81 Zaanlandia 15 2 3 10 7 27-48 0,47 Verkade 14 2 2 10 6 19-33 0.43 VIERDE KLASSE D: Neerlamdia 15 10 2 3 22 54-32 1.47 R. C. A. 16 9 4 3 22 36-22 1.38 Avanti 15 8 4 3 20 49-34 1.33 D. I. O. 16 8 3 5 19 37-33 1.19 Ripperda 15 5 5 5 15 49-37 U T. H. B. 15 6 3 6 15 50-44 U J. O. S. 14 6 1 7 13 43-36 093 T. D. O. 16 4 1 11 9 34—55 0.56 Wilh. Vooruit 16 0 3 13 3 19-76 0.13 AFDEELING n. TWEEDE KLASSE A: H. V. V. 18 12 1 5 25 74-32 139 C. V. V. 18 11 3 4 25 44-31 139 U. V. V. 17 10 1 6 21 39-32 1.24 Emma 18 8 3 7 19 45-40 1.C6 Quick 17 8 2 7 18 37-36 1.56 Unitas 18 9 1 8 19 47-54 1.06 D. C. L. 17 7 2 8 16 36-37 0.94 B. E. C. 18 6 3 9 15 33-44 0.83 Alphen 17 5 2 10 12 32-48 0.70 For tuna 16 2 0 14 4 31-70 0.25 TWEEDE KLASSE B O. D. S. 18 12 3 3 27 61-28 1.50 V. D. L. 18 11 4 3 26 55-38 1.49 Neptunus 18 11 2 5 24 57-36 133 S. V. V. 18 9 1 8 19 43-36 1.06 Gouda 18 8 2 8 18 36-32 1.- R. F. C. 18 5 5 8 15 42-46 0.83 Hoek v. Holl. 18 5 5 8 15 24—49 OS Olympia 18 5 4 9 14 41-64 0.77 Hollandiaan 18 2 7 9 11 39—55 0.6! Steeds Hooger 18 4 3 11 11 39-60 0.61 DERDE KLASSE A: Kennemers 18 13 4 1 Hillegom 18 9 4 5 Zandvoort 17 9 2 6 Laakkwartier 17 8 1 8 Celeritas 18 7 2 9 Hillinen 18 5 6 7 Schoten 18 6 4 8 R. V. C. 17 7 1 9 L. F. C. 18 4 5 9 Alphia 17 4 3 10 30 78-29 1.61 22 44—46 20 57-38 17 44-47 16 48-48 16 39-49 16 51-57 15 39-45 12 26-39 11 27-55 AGENDA TE HAARLEM Heden: WOENSDAG 27 MAART Gem. Concertgeb.: Voorjaarsbeurs Ver. Huisvrouwen. 13.3017.30. 19.30—23 uur. Frans Hals Theater: „De familie van mijn vrouw". 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Moskousche na» ten". Op het tooneel: Svetlanoff's Tere zakken. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Eskimo ZJ» Daarna doorloopende voorstelling van 11.30 uur. vgt Palace: „Een auto enkefde Op tooneel; The Jazz Sisters. 2.30, 7 en 9. Heemstede: BloementenfexmsteW Groenendaal van 's morgens 9 t/Ot 12 uur DONDERDAG 28 MAART StadsschouwburgJan Musch en .beau in Tross en Tobby. 8.15 uur. Gem. Concertzaal: Voorjaarsbeurs v Huisvrouwen. 13.30—17.30, 19.30—23 u Bioscoopvoorstellingen 's middags avonds. Heemstede: BloemententoonsteWjj Groenendaal van 's morgens 9 tot 12 uur.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6