DE AVONTUREN Woningen met lage Kuren. Bouwplannen worden samen gesteld. Overval te Tegèlen. Verdachte in hooger beroep tot drie jaar veroordeeld. Van belang voor volkshuisvesting en werkloosheidsbestrijding. De minister van Sociale Zaken heeft aan de inspectie Volkshuisvesting opdracht ge geven om met bekwamen spoed een lijst van voorstellen te maken tot het bouwen van arbeiderswoningen met lage huren, die in de plaats moeten treden van woningen wier vervanging dringend geboden is. De wonin gen zullen ten deele zonder, ten deele met een bijdrage moeten kunnen worden betrok ken. Bij de rangschikking der voorstellen wordt rekening gehouden met het aantal werklooze bouwvakarbeiders in de onder scheiden gemeenten, zoodat bij uitvoering der plannen tevens een oordeelkundige be strijding van de werkloosheid in dit bedrijf zal plaats hebben. NIEUWE WANDELWEG DOOR PRINSES JULIANA GEOPEND. Maandagmiddag heeft Prinses Juliana Amsterdam's nieuwen wandelweg, die door jonge werkloozen op de Ringspoorbaan is aangelegd, officieel geopend. De Prinses was per auto via den Hoofdwe; naar de Zeilstraat gegaan, waar een boot gereed lag. Hier ontving wethouder Mr. G. Kropman H.K.H., waarna zij geëscorteerd door twee booten van de politie en den Ha vendienst met een witte motorboot van Ha venbeheer naar het begin van den nieuwen weg werd gebracht, op den hoek van de Schinkel en de Nieuwe Meer. Aan den voet van den dijk werd de Prinses ontvangen door de heeren J. Eykman, direc teur van de AM.V.J. en H. van der Masch Spakler. terwijl door een dochtertje van den heer Willemsen bloemen werden aangebo den. De Postharmonie speelde het ..Wilhelmus' Door een haag van jonge werkloozen. die den weg hebben aangelegd, schreed de Prin ses naar boven, waar zij verwelkomd werd door Mr. J. Willemsen, voorzitter van het Centraal Comité voor de Jongere Werkloozen. Tevens waren hier wethouder G. Baas na mens het Stadsbestuur aanwezig en de heer A. Geelen namens den Minister van Sociale Zaken. Na de overdracht van den nieuwen weg aan de stichting De Stadswallen, knipte Prinses Juliana onder groot enthousiasme het lint door. De „Gaai" wordt getest. Door den Rijksstudiedienst. Maandagmorgen en Maandagmiddag zijn op Schiphol door dr. ir. van der Maas van den Rijksstudiedienst voor de Luchtvaart, in samenwerking met gezagvoerder Parmentier van de K.L.M., de gebruikelijke proefnemingen verricht met de Douglas D C2 „Gaai", de eer ste van de serie toestellen van dit type, weike door de K. L. M. voor den luchtdienst op Indië In Amerika is besteld. Nadat het toestel gewogen was, zijn op ver schillende hoogten en met verschillende snel heden de instrumenten aan controle-proeven onderworpen, terwijl tevens de vliegeigen- schappen van de machine werden gecon troleerd. Gezagvoerder Parmentier heeft daar bij uiteraard gebruik gemaakt van de vele er varingen, welke hij tijdens zijn verblijf ir Amerika met de Douglas-vliegtuigen en later met zijn historische vlucht met de „Uiver" van Mildenhall naar Melbourne heeft opge daan. SCHILDER DOOR TREIN GEDOOD. Maandag is op de brug over het Wilhel- minakanaal te Tilburg een doodeliik onge luk gebeurd. De 43-jarige schilder C. Polak uit Lage Zwaluwe. die schilderswerkzaamhe den verrichtte aan die brug, is bij het over steken van de lijn door den uit Den Bosch komenden sneltrein gegrepen en vermorzeld. Het deerlijk verminkte lijk is door den Geneeskundigen Dien-t naar het lijken- huisje van het St. Elisabeth Ziekenhuis over gebracht. Het slachtoffer was gehuwd en vader van twee kinderen PRINSES JULIANA BESCHERMVROUWE VAN „SCHUTTEVAER". Het hoofdbestuur der Schippers vereerd ging „Schuttevaer" ontving bericht, dat het Prin ses Juliana had behaagd goedgunstig te be schikken op het verzoek der vereeniging tot aanvaarding van het Beschermvrouwschap ORDEVERSTORING TN HET CONCERT GEBOUW TE AMSTERDAM. In de Maandagavond in het Concertge bouw te Amsterdam gehouden openbare ver kiezingsvergadering van den Vrijheidsbond waar door de politieke voormannen dezer partij het woord is gevoerd, hebben een aan tal andersdenkenden getracht de orde te ver storen. Hun optreden was zoo hinderliik, dat de politie moest ingrijpen. Nadat de herrie makers uit de zaal verwijderd waren, kon de vergadering voortgezet worden. WIJZIGING VAN STATIONSNAMEN. Bij de Nederl-andsche Spoorwegen worden met ingang van 15 Mei de volgende naamwii- zigingen van stations ingevoerd: Goor Zuid wordt Goor, Nijverdal Noord wordt, Nijverdal KwadijkEdam wordt Kwadiik. Diepenveen West wordt Diepenveen, Zoutindustrie wordt ZoutindustrieBad Boekelo. SMOKKELAAR AANGESCHOTEN Een dezer nachten stieten twee hulp-kom miezen van Clinge (Zeeland) op den Liniedijk bij de Moerschans op een tweetal mannen, vermoedelijk uitkijkposten van smokkelaars. Zij lieten deze passeeren en even later bleek, dat hun vermoeden juist was. Want toen ver scheen de smokkelaar A. de Valk uit Hulst. Hij gaf geen gevolg aan de sommatie der kommie zen en nam de vlucht met achterlating van de smokkelwaar. Een achtervolging had plaats, waarbij de douaneambtenaren tenslotte eenige schoten losten. Door een daarvan werd de smokkelaar in den rug getroffen, waarbij de kogel doordrong tot longen en borst. In zorg- wekkenden toestand is de man naar het zie kenhuis te Hulst overgebracht. Het gerechtshof in Den Bosch heeft C. V. te Tegelen wegens overval op een juffrouw, waarbij hij haar zoodanig op het hoofd had geslagen, dat zij bewusteloos werd, waarna hij haar taschje had geroofd, veroordeeld tot drie jaar gevangenisstraf. De rechtbank te Roer mond had hem veroordeeld tot 5 jaar. De ad vocaat-gen. had bevestiging van het vonnis geëischt. Croofe dingen in een kleine straat. Duurte van maatkleeding. Naar de oorzaken wordt een enquête ingesteld. In verband met een artikel in De Neder- landsche Werkgever, getiteld Duurte der maatkleeding, hebben de samenwerkende bon den in de kleedingindustrie, zooals onlangs gemeld, een brief aan de redactie van de Ne derlandsche Werkgever gericht. De redactie van genoemd orgaan heeft thans een ant woord gezonden aan deze samenwerkende bonden, waaraan het volgende is ontleend In antwoord op uw brief van 4 April jl. be richten wij u, dat wij gaarne bereid zijn uw voorstel te aanvaarden tot het benoemen van een enquête-commissie ter vaststelling van de hoegrootheid der verschillende factoren, die de prijzen der maatkleeding bepalen. Dr. H. J. KIEWIET DE JONGE f Op 87-jarigen leeftijd is te Nyon, aan de oevers van het Meer van Genêve overleden dr. H. J. Kiewiet de Jonge, die vele jaren de stuw kracht en de ziel van het Algemeen Neder- landsch Verbond is geweest. Hij was de stich ter van dit verbond en had een groot aandeel in de stichting van een Nedelrandsehen leer stoel aan de Columbia University te New York. HET NEDERLANDSCH MUZIEKFEEST Prinses Juliana Beschermvrouwe Prinses Juliana heeft zich bereid verklaard, op te treden als Beschermvrouwe van het Ne- derlandsch Muziekfeest, hetwelk van 29 Mei in het Concertgebouw en in den Stadsschouw burg te Amsterdam ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van Prof. Dr. Willem Mengelberg zal worden gegeven. WAARSCHUWING VAN DE ROTTER- DAMSCHE POLITIE De Officier van Justitie te Rotterdam ver zoekt nogmaals allen, die ter verkrijging van een crediet, geld hebben afgedragen of gezon den aan de "onderlinge Spaarinstelling, de Spaar- en Credietverzekering „Eigen Hulp", of de Vereenigde Spaar-Credietbank alle te Schiedam (houder M. van Weerden) zich ten spoedigste te wenden tot de politie van hun woonplaats tot het geven van inlichtingen. Ook kan men zich daartoe rechtstreeks schriftelijk wenden tot den rechter-commissa- ris te Rotterdam. DAME DOOD IN ZWEMBAD AAN GETROFFEN. MALANG. 15 April. (Aneta). In het diepe gedeelte van het zwembad Sengkaling is mevrouw G. dood aangetroffen. Aangezien men het slachtoffer geheel ge kleed vond, en niemand een ongeval heeft opgemerkt, tast men in het duister omtrent de toedracht van deze zaak. Aanvankelijk werd het lijk niet herkend, daar het slacht offer het zwembad voor de eerste maal be zocht. Eerst later konden kennissen, die om trent de vondst werden ingelicht, het lijk identificeeren. Nationaal Socialisische Beweging. Vragen over bewapening aan den Minister van Justitie. Door den heer Wijnkoop zijn aan den Minis ter van Justitie de volgende vragen gesteld: Is het den minister bekend, dat bij de N.S.B. een voortdurende bewapening en smokkel handel in wapens plaats heeft, en dat de N.S.B.ondanks alle pogingen tot verdoeze ling daarvan, over een weer-corps, een motor brigade en een ruiter-afdeeling beschikt? Weet de regeering dat de kringhuizen van de N.S.B. deels wapen-opslagplaatsen, deels tot kazerneering van gewapende mannen, de zoogenaamde W.A.-troepen, en tot oefening in den wapenhandel dienen, dit laatste vooral wanneer de kringhuizen ook over terrein be schikken, zoodat in dergelijke gevallen de W. .-troepen zelfs o.a. in loopgraven formeel en militair worden geschoold? Weet de regeering dat uit in de pers gepubli ceerde verklaringen o.a. uitdrukkelijk is ge bleken dat in sommige kringhuizen revolvers voor den verkoop onder de W.A.-leden ter beschik king liggen; dat deze kringhuizen tevens inderdaad als munitie-depots dienen; dat er met deze wapens ook reeds werkelijk .eschoten zonder dat tot dusver de politie of de justitie zich ermee hebben bemoeid; en dat officieel of inofficieel, maar in wer kelijkheid in opdracht van de N.S.B., zoowel over de Belgische als over de Duitsche grens een smokkelhandel in wapens, bijv. van Ant werpen uit, ten gunste van de N.S.B. wordt gedreven? Wil de regeering meedeelen, wat zij denkt te doen om aan een en ander een eind te maken? De voortuintjes. De voortuintjes vooor ieder huis van de kleine straat vijf vierkante meter zijn op de landkaart van Nederland niet te zien en zelfs op de kaart van de stad in de straat één zwart streepje zonder groen, en toch zijn ze een groote factor in ons leven. Want de voortuintjes zijn spiegels van der menschenziel. Van alle menschenzielen in onze straat en als zoodanig hebben zij betee- kenis: Wij zijn de kern van duizend verre vormen; Niets gaat verloren en niets is gering O ziel, in deze lauwe lentestormen Kent gij uw lied, houd goeden moed en zing zijn wanneer Je ïn mijn tuin jë aprërltïëf komt drinken". En dat „tuin" zegt hij zóó resoluut en man nelijk, dat de vijf vierkante meter er ineens wel tien worden en dat 't stompje hout weel derig begint te bloesemen Mr. E. ELIAS. Pelikaan heeft pech. Defect aan een motor. En de voortuintjes zijn de liederen die onze zielen zingen. De ziel van den substituut-grif fier bij den rechtbank is zéér recht-aan recht-uit: een grasgazon met een aarden rand erom heen en zes struikjes die altijd groen zijn, maar waaraan nooit een bloemetje bloeien zal, en dat er tusschen de grassprietje Mei-zoentjes staan is niet de •schuld van den substituut-griffier of zijn jonge vrouw, die er niet meer jong uitziet, die een regenjas en een boodschappentasch heeft en een hekel aan alles wat niet recht-an recht-uit is. Het tuintje van de Indische menschen is meer een park, of een museum, of een erger nis, maar in ieder geval een bezienswaardig heid. Er staat een vogelkastje, een steenen kabouter met een dwazen glimlach om zijn gefriseerden grauwen baard en een gênant- roode puntmuts, een rustieke kruiwagen met boomschors gegarneerd, een cementen mops hondje met doode oogen, een ijzeren zwaan en een blinkende bol op een driepoot. Dit alles op vijf vlerkante meter, ongeciviliseerd gras met een randje grint en hier een daar een toef onkruid. De ziel van de Indische men schen bij ons uit de straat. De kleedij van de Indische mevrouw bij ons uit de straat. Véél kant, véél volans, véél kleuren, véél ringen en armbanden, een kinderlijke praat van den hak op den tak. De dichter woont alleen. Verzorgt zelf zijn boeltje. Kookt zelf zijn potje. Om drie uur 's middags zijn de gordijnen dicht. Om drie 's nachts is het licht op. Hij is lang, mager en jong. Negen en twintig keer in de maand eet hij rijst met iets .aardappelen met iets, brood met iets. Eéns in de maand eet hij in het duurste restaurant van de stad met een heele flesch bourgogne en een halfje cham pagne na. Tien maanden loopt hij in een grauwe trui en een zwarte broek zonder plooi. Twee maanden in een kleurige plus-fours. Zes dagen in de week komt hij het huis niet uit. Eén dag en een nacht komt hij het huis niet in. Zijn tuintje is nog precies zooals het was, toen het huis nog onbewoond was. Zand met snippers papier en leege lucifersdoosjes. Maar in den zomer bloeit er een mager rozen struikje, dat de dichter geplant heeft op een héél dichterlijken dag na den dag en den nacht zijner uithuizigheid. Het tuintje van de menschen met mondaine allures, die veel rijke familie hebben, die de Tatler en de Sketch lezen en überhaupt er< Engelsch georiënteerd zijn is een poging tót reconstructie van Lord Chippendale's lovely garden. Er liggen negen roode flat-stones en twee van de vijf meter tuin zijn wat dieper uitgegraven. Tusschen de roode steenen staan toefjes magere bloempjes en een halve vier kante meter gras is glad en glanzend als fluweel. Men kan aan dit tuintje zien dat mevrouw platte schoenen draagt en strakke tailor mades en dat meneer nooit anders dan in smoking de voorstellingen van de English Association bijwoont. Zijn Dunhill pijp is het troetelkind en het ruwharige whiskeyhondje is het hare. Er zijn zes-en-twintig voortuintjes bij ons in de kleine straat en zij zijn de kleine spiegels van zes-en-twintig wereldbeschouwingen en levensinzichten. De oude menschjes hebben zelfs een marga rinekistje met een stuk vensterglas erover in hun grasveldje staan. Daaruit moet iets zéér kostbaars komen, naar ons vermoeden. De majoor-in-ruste staat in zijn hemds mouwen te snoeien aan een onoogelijk stompje hout, waar hij, bij leven en welzijn, appels van hoopt te plukken. De practische menschen talen niet naar de vreugde des tuinierens, maar het is érg gemakkelijk voor de wasch, zoo op 't Zuiden, heeft mevrouw gezegd en de heele straat er gert zich geel en groen aan de lange jaeger onderbroek vpn den man van mevrouw. De lieve leerares houdt van groote violen en de verzen van Hélène Swarth. De journalist heeft gisteren een hééle bos radijs van eigen kweek bij z'n bruine boter ham gegeten. En de schilder heeft de boel laten verwil deren en krijgt le-douanier-achtige tenden- zen in zijn werk. En zóó zijn er zes-en-twintig. Vertroetelde en verwaarloosde tuintjes, be scheiden en hoogmoedswaanzinnige tuintjes tuintjes met ziel en tuintjes met alleen maar practische allures; tuintjes als kleine fleurige liedjes en tuintjes als een somber accoord; blijde tuintjes en melancholieke tuintjes; pietepeuterig gesoigneerde tuintjes on tuintjes als een eenvoudige egaalgroene zakelijkheid onder de zon. En de gepensionneerde majoor heeft van morgen een heel tuinameublement van zolder gehaald en het triomfantelijk in dei schaduw van zijn appelboom gezet. „Hier gaan we nou van 't zomer borrelen buurman, 't zal me een eer en een genoegen De middelste motor van het vliegtuig „Peli kaan", dat zich thans te Calcutta bevindt, defect en zal moeten worden vervangen. Zon dagochtend om zes uur is de „Oehoe" onder gezagvoerder Blaak, met den nieuwen motor via Batavia en Singapore naar Calcutta ver trokken. De „Oehoe" zal de post en de passagiers overnemen en doorvliegen naar Nederland terwijl de „Pelikaan" na het aanbrengen van den nieuwen motor, naar Bandoeng terui keert. Het is nog niet bekend door welke oorzaak de middenmotor van de Pelikaan defect is geraakt. Hiernaar zal een grondig onderzoek worden ingesteld. HET ONGELUK MET HET PRAAGSCHE TOESTEL. De K.L.M. bericht ons: Het in de dagbladen verschenen bericht omtrent de botsing tusschen twee vliegtui gen nabij Praag behoeft eenige verbetering. De beide vliegtuigen behoorden namelijk niet aan de Tsjechische luchtverkeersmaat- schappij Ceskoslovenska Letecka Spolecnost, doch aan de Aviafabriek. De om het leven gekomen piloot Novotny was een der in vliegers van deze fabriek; de in ons land zeer bekende vliegtuigbestuurder Novotny der Tsjechische luchtverkeersmaat- schappij Ceskoslovenska Letecka Spolecnost is dus niet onder de slachtoffers. Conflict in de sigarenindustrie blijft dreigen. Arbitrage niet door allen aanvaard. AMSTERDAM, 16 April Maandag verga derde het hoofdbestuur der organisaties van werkgevers en werknemers in de sigarenin dustrie over het nieuwe voorstel van den rijksbemiddelaar, prof. mr. Aalberse, om het loonconflict aan arbitrage te onderwerpen. Naar wij vernemen hebben de besturen van den Alg. Ned. Sigaren- en Tabaksbewerkers- bond (moderne organisatie en de Ned. Fede ratie van Sigarenmakers het voorstel van den rijksbemiddelaar verworpen. Het fedeatiebestuur telegrafeerde aan prof. Aalberse, dat het van oordeel is, dat de huidige positie der arbeiders in de sigaren- industrie loonsverlaging onmogelijk maakt en dat aanvaarding van het voorstel tot ar bitrage mogelijk loonsverlaging ten gevolge zal hebben. Daarom kon het bestuur der federatie het voorstel niet accepteeren. De beide werkgeversbonden (het Noorde lijk en Zuidelijk Verbond van Sigarenfabri. kanten) hebben, naar wij vernemen, het voorstel aanvaard. Ook de Chr. Sigarenmakersbond hebben arbitrage aanvaard, evenals de R.K. Abei- dersorganisatie. Zijn de „Hommen" erfgooiers? Kantonrechter zal er over moeten beslissen. Verleden jaar meende het dagelijksch be stuur van de Erfgooiersvereeniging „Stad en Lande van Gooiland" te moeten voordragen de 19 leden van het geslacht Hom van de ledenlijst af te voeren. Het hoofdbestuur meende hiertoe nog niet te moeten besluiten, doch droeg het dage lijksch bestuur op een nauwkeurig onderzoek in te stellen naar de afstamming van het ge slacht Hom. Op grond van dit onderzoek, waaruit zou blijken, dat de „Hommen" niet van Gooische, doch van Westfaalsche origine waren, stelde het dagelijksch bestuur ten aanzien van de ledenlijst van 1935 wederom voor, dit geslacht af te voeren. In de laatste bestuursvergadering is het verslag nog gehandhaafd, doch de secretaris van „Stad en Lande van Gooiland", de heer J. van Os, teekende daartegen bezwaar aan en nu werd het geslacht afgevoerd van de leden lijst. De heer H. Hom heeft daarop namens alle andere „Hommen" de zaak bij het kantonge recht te Hilversum aanhangig gemaakt en Maandag diende deze zaak. De heer Van Os voerde namens „Stad en Lande van Gooiland" aan, dat zekere B. Hom afstamt van Th. Hohman en Cornelia van Marschalkerweerdt. Deze Hohman zou uit Westfalen afkomstig zijn en dus geen erf- gooier zijn. De verdediger, die voor het geslacht Hom optrad, wees er in een uitvoerig betoog op, dat hier een persoonsverwisseling moet hebben plaats gehad en dat men door een genealo gisch handigheidje een lastig bestuurslid van de lijst wil afvoeren. Uitspraak 7 Mei. DINSDAG 16 SPRH; '935 KINDERVERVOER DOOR DE xyyj^rx UUUK DE NEIU*,, SCHE SPOORWEGEN.1^. Naar wij vernemen zijn door de sche Spoorwegen inzake kinderver, 1 volgende gunstige bepalingen ineevnï°!;r da Twee tezamen reizende kinderen? 10 jaar mogen reizen op één vanoJ^öt (welke met Paschen, Pinksteren en lekaan t/m. 15 September worden uitgeeevS11 één 8-daagsche abonnementskaart p en °P is de leeftijdsgrens van kinderen -P en% de bekende „uitstapjes-biljetten JS *3 ren", welke tot nu toe was beneden verhoogd tot beneden 20 jaar. d Jaar. AFWIKKELING ACHTERSTALLIGE DELSVORDERINGEN OP IKTISCOT^'' DEBITEUREN. In de week van 8 tot en met 13 is door dc Nederlandsche Bank in 25?, 935 bedrag van omstreeks RM 600.000 van i e€n haar Sonderkonto bij de Deutsche vA 05 nungskasse uitstaande vorderingen I r' gunstigdeh afgerekend. De nummers SSde posten liepen van 76044 tot 76172 26 Het totale bedrag- van de op het konto uitstaande posten die nog nipt raeN betaling zijn gekomen, beloopt op het ivJ30" blik omstreeks RM 57,1 mülioen De «te?®" kontoposten waarvoor koersfixeérine k kregen, zijn hieronder begrepen. Ver" 468e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3de klasse, 1ste lijst Trekking- van Maandag 15 April 193R Hooge Prijzen f 5000.— 13905 20001942 1500.— 5247 1000.— 10010 400.— 9544 12218 200658 1181 1358 19001 100— 2167 6022 6441 6750 7094 11621 11' 14061 16001 il111 Prijzen van 45.— 126 342 157 208 242 5 45 305 575 754 975 1197 1410 1637 1950 2203 2374 318 691 696 705 796 1075 1248 1429 1756 2011 855 1096 1258 1433 1766 2023 2327 2456 1110 1288 2955 3128 3414 3991 4242 4499 4668 4995 5160 5338 5878 6200 6559 6842 7041 7250 7484 7666 7816 7987 8158 8321 8457 8782 8922 9141 1794 2063 2342 2473 2657 2878 3101 3245 3510 3743 3964 4044 4386 4621 4823 5072 5266 5517 6074 6377 6713 6898 7126 7340 7592 7750 7878 8087 8207 8373 8533 8842 8857 9023 9025 9188 3097 3207 3457 3720 3937 4010 4312 4569 4791 5052 6346 7122 7327 7573 7742 7837 8063 8194 1147 1179 lig? 1295 1386 1399 1470 1511 1579 1832 1862 1873 2138 2198 2203 2365 2368 2371 2474 2504 2568 2661 2669 2725 2885 2911 2944 3103 3115 3124 33 0 2 3371 3386 3552 3564 3572 3757 3786 3856 3969 3971 3980 4058 4067 4074 4402 4431 4437 4623 4632 4662 4844 4937 4974 5085 5127 5156. 5274 5283 5318 5530 5562 5750 6127 6128 6149 6386 6444 6513 6772 6778 6798 6916 6973 6980 72 0 8 7214 7237 7388 7417 7428 7610 7627 7628 7765 7799 7803 7890 7904 7917 8090 8124 8146 8258 8299 8305 8406 8427 8436 8689 8720 8774 1222 1420 1719 1981 2265 2296 2394 2414 2579 2607 2635 2802 2807 3015 3035 3151 3187 3445 3455 3710 3711 3902 3921 4002 4003 4278 4287 4551 4561 4731 4764 5019 5020 5175 5201 5239 5417 5432 5487 5921 6067 6068 6254 6340 6564 6655 6847 6852 7045 7103 7318 7322 7500 7542 7668 7721 7831 7835 7994 8002 8161 8192 8326 8345 8360 8486 8501 8526 8799 8974 8976 9023 9025 9042 9108 9116 9152 9156 9186 9188 9239 9300 9384 9393 9394 9511 9550 9560 9591 9614 9658 9682 9689 9694 9721 9732 9783 9807 9815 9853 9 8 5 8 9 880 9 8 8 4 9886 9894 9927 9941 9971 10110 10134 10270 10302 10355 10374 10408 10486 10500 10558 10563 10645 10664 10672 10687 10699 10705 10758 10810 10826 10909 10916 10934 10935 10957 10975 11048 11051 11097 11113 11155 11201 11209 11220 11261 11303 11310 11311 11333 11369 11375 11414 11429 11448 11451 11464 11467 11478 11499 11530 11541 11562 11564 11593 11714 11737 11805 11867 11906 11915 11931 12012 12030 12077 12112 12122 12124 12180 12212 12232 12257 12277 12285 12353 12402 12406 12418 12430 12479 12493 12521 12542 12557 12607 12611 12659 12682 12692 12702 12737 12769 12834 12839 12873 12913 12926 12935 129 70 12998 13005 13018 13155 13156 13161 13171 13248 13290 13297 13301 13306 13396 13523 13565 13629 13631 13632 13638 13643 13646 13671 13724 13725 13764 13779 13799 13806 13823' 13849 13873 13928 13931 13961 13969 13974 13987 14071 14077 14097 14112 14167 14174 14213 14285' 14322 14325 14343 14422 14427 14506 14510 14521 14524 14539 14571 14636 14639' 14681 14694 14779 14787 14789 14808 14838 14867 14877 14890 14891 14944 14967 14979 15024 15039 15053 15073 15168 15208 15213 15230 15234 15252 15255 15318 15354 15364 15391 15392 15417 15442 15456 15480 15481 15482 15484 15489 15520 15598 15654 15690 15700 15839 15853 15867 15993 16064 16069 16121 16131 16141 16146 16149 16168 16217 16222 16239 16254 16265 16291 16322 16388 16409 16434 16474 16495 16500 16550 16571 16581 16690 16698 16709 16726 16728 16747 16799 16801 16805 16815 16838 16867 16882 16927 16943 16945 16962 17000 17033 17090 17131 17i41 17207 17211 17217 17248 17252 17274 17337 17358 17393 17406 17412 17422 17435 17442 17444 17452 17509 17512 17535 17556 17689 17717 17726 17773 17785 17788 17797 17829 17872 17889 17898 17978 17980 17983 18014 18022 18027 18056 18087 18115 18360 18366 18374 18402 18410 18416 18427 18506 18516 18548 18549 18552 18601 18622 18651 18657 18669 18714 18715 18748 18783 18791 18870 18884 18996 19017 19048 19203 19219 19242 19247 19263 19275 19394 19408 19436 19498 19528 19607 19643 19645 19649 19671 19735 19739 19765 19771 1978b' 19820 19891 19970 1997.7 19986 20025 20040 20045 20063 20064 20075 20100 20117 20121 20138 20143 20186 20189 20222 20226 20238 20266 20268 20371 20419 20475 20497 20529 20534 20592 20603 20687 20697 20750 20799 20822 20880 20895 20955 20981 209S1

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 2