WAARDEBONNEN DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Schip verm. aankomst Laatste bericht Alcinous Aludra Amstelland Amazone Agammemnon (Ned.) Bennekom Barneveld Bloemfontein Bodegraven Bosch fontein Berengar Boskoop Bahia Clan Macilwraith Cunene Caribia Cerro Ebano Calypso Deucalion (Ned.) Eurymedon Eldon Park Eurybates Elsa Essen Euterpe Freiburg Fajaudoen Giekerk Glarone Heidelberg Harmonie Hanestrom IV Itauri Joh. de Witt Meerkerk M. v. St. Aldegonde Maaskerk Meliskerk Maasland Nicea Nikoklis Orion (Ned.) Oberon Phrontis Poelau Laut Patricia Parana Pan Aruba Polydorus Pluto (Ned.) Rendsburg Rhea (Ned.) Southgate Serooskerk South America Spin anger Stella (Ned.) Sheaf Lance Slava Scopas St. Ann aland Telamon Tabinta Trajanus Titus Theseus (Brit.) Ulysses (Ned.) Venezuela Waterland (Ned.) Waterland (Brit.) Batavia Z. Afrika Hamburg West Indië Valencia Chili Chili Z. Afrika Hamburg Z. Afrika Buenos Aires Chili Hamburg Rangoon Rosario West Indië Houston Middell. Zee Aiexandrië Batavia kassein Batavia ionstan tza Med- Indië Bordeaux VpiI indië Ned. Indië Reira Curacao Ned. Indië ^uenos A hes Norresundby Ned. Indië Batavia Japan Batavia West Afrika Hamburg Buenos Aires Wesi" Indië Buenos Aires Midd. Zee Aiexandrië Batavia Ned. Indië Mexico Buenos Aires Aruba Batavia Gothenburg Ned. Indië Gdynia Rosario Japan Port Arthur Constantza Bourgas Basse in Bona (v. IJm.) Curacao New Castle Midd. Zee Ned. Indië West Indië Hamburg Batavia Bourgas West Indië Buenos Aires Methil Buenos Aires 11 Mei 21 April 21 April 18 April 21 April 16 April 24 April 22 April 17 April 30 April 30 April 26 April 25 April 2 Mei 23 April 21 April 26 April 12 Mei 6 Mei heden 16 April 27 Mei 16 A nril 8 Mei 17 A Dril 5 Mei 17 April 18 April 10 Mei 1 Mei 21 April 16 April 15 Mei 20 April 24 Mei 30 April 20 April heden 12 April te Penang. 2 April van Kaapstad, in lading. 11 April van Pto Lima. 14 April van Gibraltar. 15 April te Antwerpen. 11 April van Cristobal. 12 April te Hamburg, in lading. 13 April van Kaapstad, in lading. 9 April van Corral, in lading. 10 April van Gibraltar. 13 April te Lissabon. 10 April van Barbados. 28 Maart van Aruba. 15 April te Catania. 15 April van Catania. 12 April van Port Said - 11 April van Port Said. 13 April van Perim. in lading. 10 April te Macassar, in lading. 14 April van Gibraltar. 14 April van Batavia. 10 April van Perim. 5 April vertrokken. 9 April van Colombo. 6 April van Montevideo. 11 April vertrokken. 7 April van Macassar, in lading. 15 April te Genua. 10 April van Colombo. 12 April van Las Palmas. 15 April vertrokken. in lading. 14 April van Ouessant. 6 April van Nicochea. 13 April van Lissabon. 8 April van Byrouth. 11 April van Gibraltar. 12 April van Gibraltar. 13 April van Livingston, in lading. in lading, in lading, in lading. 10 April van Perim. 15 April te Kopenhagen. 8 April vertrokken. 12 April van Manilla. 27 Maart vertrokken. 12 April van Gibraltar. 12 April van Constantza. 12 April vertrokken. 12 April verf-okken. in lading. in lading. 11 April van Palermo. 15 April te Port Said. 29 Maart v. St. Marc. in lading, in lading. 13 April van Izmir,. 16 April van Barbados. 14 April van Las Palmas. 15 April vertrokken. 13 April van Rio Janeiro. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Fransch s.s. Daphné Caen erts IJMUIDEN T. V. IJ.-NIEUWS. Het bestuur van T. V. IJ. verzoekt ons te melden, dat in verband met de verkiezingen voor de Provinciale Staten en de Paaschva- cantie van Dinsdag 16 April af eenige gym nastieklessen vervallen. De eerstvolgende oefenavond is Dinsdag 30 April a.s. DE BURGEMEESTERSBENOEMING. Het K.B., waarbij Mr. M. M. Kwint tot burgemeester van Velsen is benoemd en dat wij gisteren in ons blad hebben vermeld, is in de Staatscourant van Maandagavond op genomen. MARKTPRIJZEN van Dinsdag 16 April. Tarbot per K.G. f 2—f 1.30 Griet per 50 K.G. f 38—f 17 Tongen per K.G. f 1.40f 1.05 Zetschol per 50 K.G. f 20 Kleine schol per 50 K.G. f 20—f 4.10 Bot per 50 K.G. f 5 Schar per 50 K.G. f 9—f 4.50 Rog per 20 stuks f 19—f 13. Vleet per stuk f 4f 0.75 Kleine poon per 50 K G. f 10—f 3.80 Groote schelvisch per 50 K.G. f 24—f 21. Middelschelvisch per 50 K.G. f 22f 16 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 18— 11.50 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 12.50—f 5.60 Kabeljauw per 125 K.G. f 62f 30 Groote gullen per 50 K.G. f 22.50—f 20 Kleine gullen per 50 K G. f 16—f 11 Wijting per 50 K G. f 7—f 5 Makreel per 50 K.G. f 5f 3 Heilbot per K.G. f 1.20—f 0.80 Leng per stuk 'f 1.90f 0.60 Koolvisch per stuk f 0.88f 0.10 Kleinmiddelhake Der 50 KG. f 45 Kleine hake per 50 K.G. f 16 BESOMMINGEN. Nagekomen besommingen van gisteren: Cornelis IJm. 15 1000 manden f 3900 Besommingen van heden: Gezina Catharina IJm. 60 60 manden f 1180 Gloria IJm. 37 755 manden f 5110. Christine IJm. 2 510 manden f 3080 Kotter: E 436 f 500 Loggers: Sch 97 f 520; Sch 135 f 600: KW 159 f 1090: KW 31 f 630: KW 68 f 510; KW 144 f 570; KW 41 f 680. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Woensdagmarkt: Carolina IJm. 26. vangst: 10 manden schel visch, 30 m. braadschelvisch, 60 m. wijting, 30 m. gul en kabeljauw, 130 m. koolvisch, 300 m. makreel. 15 m. varia. Totaal 575 manden benevens 365 stuks stijve kabeljauw. NOG TWEE INBRAKEN ^ehalve de gisteren reeds door ons ge. 3v_.de inbraken is verder nog ingebroken in de Gemeentelijke Visscherijschool. Een be drag van ongeveer f 30 werd ontvreemd. Men heeft zich vermoedelijk door middel van een valschen sleutel toegang tot de school verschaft. Een tweetal kasten en een bureau in de kamer van den directeur werden ge forceerd. Zondagavond werd ten huize van een be woner van den Groeneweg ingebroken. Ver moedelijk heeft men zich met behulp van een valschen sleutel toegang tot de woning ver schaft. De bewoner miste een bedrag van f 13. HEEMSKERK TUINBOUWCLUB V. Z. O. S. Bovengenoemde club zou bij voldoende deel neming deze week de bloemententoonstelling Flora Heemstede bezoeken, doch daar het aantal deelnemers niet groot was, is het uit gesteld tot de andere maand. CANDIDATEN VOOR DEN GEMEENTERAAD Hieronder volgen de namen van de Candi da ten der R. K. Kiesvereeniging voor de a.s. Gemeenteraadsverkiezing: C. Baltus (aftr.), J. van Duivenvoorde (aftr.), J. Henneman (aftr.) P. Klaasse (aftr.), S. v. d. Kolk (aftr.), M. Kunnen, H. Lammers, W. C. Röling, L. van Roon, C. van Veen, H. Vendel,. A. E. de Wildt (aftr.), A. de Wit, J. de Wit (aftr.) en A. Zuurbier BEVERWIJK EEN BLIJDE GEBEURTENIS. De bekende harddraafster Sally Haarvester van den stal Woestduin alhier, heeft hèt leven geschonken aan een merrieveluen. De vader is de draverhengst Syllater, ge- stationneerd te Vleuten. BRAND IN DE KONING STRAAT. Maandagavond omstreeks half tien werd brand ontdekt op den zolder van perceel Koningstraat 168, bewoond door den heer S. Appel. De brandweer was spoedig met een motorspuit ter plaatse en tastte het vuur met twee krachtige stralen .aan. De brand liet zich in den aanvang fel aanzien en de brandweer moest alle aandacht besteden aan het behoud van het aangrenzende per ceel. Ze kon echter niet verhinderen dat het vuur oversloeg op de bovenverdieping van deze woning. Na een half uur was de strijd echter in het voordeel Yan de brandweer beslist. De na- blussching vorderde echter nog geruimen tijd. Eerst te 11.15 uur kon de motorspuit in rukken. Van de beide perceelyen zijn de zol derverdiepingen nagenoeg uitgebrand. Huizen en inboedels waren verzekerd. Toen de brand ontdekt werd. had men nog juisl gelegenheid om de kinderen van den hee: Appel. die op den zolder sliepen in veiligh"' te brengen. De oorzaak van den brand i; neg onbekend. recht gevende op gratis EMANYLL TANDPASTA, voorzien van de datum 16 APRIL, met de letter O, kunnen vóór 23 APRIL 1935 opgezonden worden aan de fabriek. De toezending geschiedt in volgorde van ontvangst. Vraagt onze nieuwe KOOS KOEN-Puzzle, Hoofdprijs 250. (Adv. Ingez. Med.) De noodlottige filmbrand te Hilversum. AMSTERDAM, 15 April. Maandagavond 24 September woedde in Hilversum een brand tengevolge waarvan 46 kinderen werden ge wond. Drie meisjes overleden enkele dagen na het ongeluk. Op genoemden dag in den vooravond brak brand uit in het gebouwtje van de R.K. werk- liedenvereeniging aan de Boschdrift. In het lokaal werd een missiefilm voor kinderen ge titeld „Ria Rago" vertoond. Er bevonden zich ongeveer tweehonderd kinderen van 812 jaar, in het gebouw, toen plotseling de film brand vloog. Het toestel was in de open ruimte van de zaal opgesteld, zoodat de vlam m^i zich onmiddellijk aan het houten inte rieur mededeelden. Onder de jeugdige toe schouwers ontstond, bij het zien van den vuurgloed, een verschrikkelijke paniek. Eenige voorbijgangers en omwonenden die merkten welk een ramp gebeurde, sloegen onmiddellijk een ruit in en ook gelukte het korten tijd la ter een deur van het gebouw te forceeren. De vlammen verspreiden zich met- groöte snel heid. Bijna dol van angst drongen de kinderen naar deuren en ramen. Voor de hoofddeur stond het filmtoestel opgesteld, zoodat slechts de beide zijdeuren, die op slot waren, over bleven. Door de krachtige hulp van politie en voorbijgangers waren tenslotte de kinderen buiten het gebouw gebracht, dat als een fak kel brandde. Veertig kinderen en de pater missionaris Buis, die met kracht aan het red dingswerk had deelgenomen, hadden brand wonden opgeloopen. Een aantal patiënten, w.o. pater Buis, onder wiens leiding de film werd vertoond, moest in het ziekenhuis wor den opgenomen. Korten tijd later zijn twee meisjes, Anna Hn- horst en Adriana Reynders aan de verwon dingen overleden. Tegen pater Buis en den operateur, broeder E. J. Duimel, beiden woonachtig te Teterin- gen, werd rechtsingang verleend wegens het veroorzaken van dood door schuld. Na een zeer uitvoerig vooronderzoek werd deze geruchtmakende strafzaak heden voor de vierde Kamer der arr.-rechtbank, onder presidium van mr. Thöne behandeld. Te ruim 10 uur komt de rechtbank binnen. Na de gebruikelijke vragen tot de beide ver dachten leest de officier mr. A. C. F. van Dul- lemen de dagvaardig voor. Tenslotte wordt de deskundige C. Gordijn gehoord. Hij is den volgenden dag met den Officier naar Hilversum gegaan voor het in stellen van een onderzoek. Van een vuurvrije cabine was geen sprake geweest, de stoelen stonden los in de zaal. Deskundige had een groot aantal half ver brande onderdeelen in beslag genomen. Op het bureau van de brandweer, alhier, is de toestand zooveel mogelijk gereconstrueerd. Aan de hand hiervan heeft desk. nagegaan waaraan de brand te wijten was. Pater Buys en broeder Duimel misten de meest elementaire kennis omtrent de gevaren bij de vertooning van een dergelijke brand bare film. Er was niet precies na te gaan of de ver. schillende voorschriften betreffende het toe stel wel waren nagekomen. Zeker is echter, dat het gebouw in kwestie niet geschikt was voor een filmvertooning. In het eene toestel bevond zich een lamp van 1000 Watt, bij stilstaande film kwam de volle stralenbundel op de film. Pater Buys merkt op, dat het aantal onbrandbare nor maalfilms in den handel slechts zeer gering is. Deskundige Gordijn geeft dit toe. „Doch", zoo voegt hij erbij, „een film van dit formaat, die onbrandbaar is. is wel dege lijk te verkrijgen". Het woord Is dan, nadat de verdachten nog zijn gehoord, aan den Officier. Spr. be tuigt zijn deelneming in het verlies, dat de ouders hebben geleden en brengt vervolgens hulde aan hen, die alles hebben gedaan om de kinderen te redden. In dit geval, aldus vervolgt de Officier, is grove schuld ten laste gelegd. De zaal was niet gebouwd voor een voorstelling met brandbare films. Als cabine werd een soort tent gebruikt, gemaakt uit zeer brandbare lappen. Voorts was deze ca bine vlak bij de deur in de balcontrap ge plaatst. Ook was het toestel in strijd met de kennisgeving op een draaitafel ge plaatst en dus minder verplaatsbaar. Ook verhoogde een sterke lamp het brandgevaar. Door den brand was de uitgang versperd. Het staat niet vast, dat de filmrollen in brand zijn geraakt en dat daaruit de steek vlam is opgeschoten. Sp. acht het echter ^pr aannemelijk dat een paar afgedraaide films onbeschermd op het buffet lagen. Het aan tal kinderen was zeer groot. Voorts staat vast, dat noch een emmer water, nog een natte dweil klaar stonden. Wel was er een waterkraan in de buurt, doch een emmer water werkt veel sneller. Al deze feiten, ook gesteld in de dagvaar ding, staan vast. Maar zoo dienen we ons af te vragen is er een causaal verband tus- sehen deze feiten en de schuld van de ver dachten en de gevolgen van die feiten. Spr. meent, dat er inderdaad een causaa1 verband bestaat. De gevolgen zouden veel minder ernstig zijn geweest, als al de opge somde feiten niet hadden bestaan. Wegens veroorzaken van dood door schuld requireert spr. tegen Pater Buys f 500 boete subs, twee maanden hechtenis en een voor waardelijke gevangenisstraf van twee maan den met een proeftijd van drie jaar. tegen broeder Duimel f 100 boete subs, een maand hechtenis, benevens een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee maanden met een proeftijd van 3 jaar. Voorts requireert spr. t.a.v. beide ver dachten een verbod tot verdere vertooning van films. Pleidooi. De verdediger mr. Houben vindt de les, uit deze ramp getrokken, wel zeer duur be taald met de levens van de slachtoffes. Spr. betuigt zijn innige deelneming met de ramp waardoor verschillende gezinnen zijn getrof fen. Vervolgens bespreekt pl. uitvoerig de ge tuigenverklaringen en de feiten, zooals ze zich op den bewusten dag hebben voorge daan. De verdachten waren volkomen overtuigd van de gevaarloosheid van de voorstelling, daarom ook hebben zij minder gelet op de plaats van het toestel. In Nederland worden vrijwel uitsluitend snel brandende films gebruikt. Bij het meldt: Hoogste barometerstand 765.8 m.M. te Warschau. Laagste barometerstand 744.3 m.M. te Yarmouth. en voorspelt: Krachtigen tot matigen Zuidwestelijken tot Westelijken of Noordwestelijken win. Zwaar bewolkt met opklaringen. Waarschijnlijk regenbuien en etlar iets kouder. koopen is pater Buis verzekerd dat het brand gevaar uiterst gering is. Ook dient men niet te vergeten, dat verd. nooit brand in een toestel heeft gehad, in de zeven jaar waar in hij films vertoont. Voor de toekomst zijn zeer strenge maat regelen genomen, dit bewijst dus, dat men op enkele uitzonderingen na in geen enkele plaats in Nederland de noodige maat regelen had voorgeschreven. Pl. concludeert tot vrijspraak t.a.v. beide verdachten. Vonnis 29 April. Provinciale Statenverkiezing. Heden stemming in Overijsel en Drente. Heden hebben, zooals bekend is, de Pro vinciale Statenverkiezingen in Overijsel en Drente plaats. In den loop van den avond, vermoedelijk evenwel pas laat, zullen wij den uitslag op onze nieuwsborden bekend maken. HOCKEY. PROMOTIE-DEGRADATIE-COMPETITIE. 2e—3e klasse gesp.gew.gel.verl.pnt. v.-t. Hilversum 3 3 2 1 0 5 9—3 Amsterdam 3 4 2 1 1 5 8—4 Bloemendaal 2 3 2 0 1 4 5—5 Strawberries 2 4 2 0 2 4 5—9 Hudito 3 0 2 1 2 2—3 A. M. V. J> 4 4e—30 0 1 klasse 3 1 4—8 Laren 3 4 3 0 1 6 11—7 Amsterdam 4 5 3 0 2 6 14—13 M. H. C. 4 2 2 0 0 4 8—1 Be Fair 3 3 2 0 1 4 8—6 Bloemendaal 3 3 0 0 3 0 410 Kraaien 3 0 0 3 O 2—10 IIET PROGRAMMA VOOR PASCHEN. Ook op en om de Paaschdagen hebben pro mo tieijdegradatie-wedstrij den plaats. Op Za terdagmiddag 20 April wordt Bloemendaal 3 M. H. C, 4 gespeeld voor promotie-degrada tie 4e3e klasse. Op tweeden Paaschdag 22 April speelt in dezelfde competitie M. H. C. 4 uit tegen La ren 3, terwijl voor de promotie-degradatie 3e- 2e klasse wordt gespeeld Bloemendaal 2—Hil versum 3. Nu Bloemendaal 2. kans heeft .gezien, het sterke Amsterdam 3 te kloppen, mag dezelfde verwachting gekoesterd worden voor den even eens zwaren wedstrijd tegen Hilversum 3, waardoor Bloemendaal 2 een goede kans heeft om behouden te blijven voor de tweede klasse. Dat Bloemendaal 3 het tegen M. H. C. 4 zal kunnen bolwerken, is bijna niet aan te ne men. Maar M. H. C. 4 krijgt het daarna te gen Laren 3 heel wat lastiger. Doch M. H. C. 4 speelt zoo goed in deze competitie, dat de verwachtingen wel hoog gestemd zijn.. DINSDAG 16 APRil 1935 VOETBAL. HET PROGRAMMA VOOR PASC KAMPIOENSCHAP VAN NEDIB, VelocitasP. S. V. (Maandag Lw>>. AFDEELING 1 Promotie tweede kias». Overmaas—Z. V. V. (Zondag) Prcvnotie derde klas®- H. V. C—T. O. G. (Maandae)' Promotie reserve tweede" ki,-.. Spartaan 2-W. F. c. 2 (MaaSf Reserve tweede klasse a- K. F. c. 2-W. M. s. 2 (Maandag. Reserve derde klasse a- Helder 2—Hollandia 2 (Maandag) AFDEELING a Promotie tweede klasse- O. D. S.—H. V. V. (Zondag) Tweede klasse A- Fortuna—U. V. V. (Maandag) Promotie derde klasse- De KennemersU. V. S, AFDEELING ID Promotie tweede klasse- Vitesse—Hengelo (Maandag) Tweede klasse A: GoltoRoda (Maandag) U. D.K. H. C. (Maandag) Zwolsche Boys—Robur et Velocitas r\r dag)<Naan. Tweede klasse B: A. Z. C.Theole (Maandag)' N. E. C.Hheden (Maandag) AFDEELING IV. Eerste klasse: EindhovenJuliana (Maandag) Promotie tweede klasse- PalemigRoermond (Maandag) Middelburg—Willem n (Maandag), AFDEELING V. Eerste klasse: SneekH. S. C. (Maandag) Promotie tweede klasse: Hoogezond—De Kooi (Maandag) (Sportkr.) AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN MAANDAG 15 APRIL DINSDAG 16 APRIL Thalia: Vergadering N. S. B. 8 uur. Bioscoop de Pont: „Rivalen" en „Carnaval der Liefde". 8 uur. WOENSDAG 17 APRIL Bioscoop de Pont: „Rivalen" en „Carnaval der Liefde". 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: DINSDAG 16 APRIL Cinema Palace: Tweede en laatste deel van „De ellendigen" met Harry Baur. Op het too n-eel Mimi en Teddy Leblanc, eccentric acroba tie-dansers. 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: Geprolongeerd One night of love met Grace Moore. Doorloopende voorstelling van 7 tot 11.30 uur. Frans Hals Theater: „Vlug van stapel" met W. Haines, Madge Evans, Conrad Nagel. 2,30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Op hoop van Zegen" met Esther de Boer-van Rijk.Op het tooneel: 3 Fuxani. 2.30, 7 en 9.15 uur. Heemstede: Bloemententoonstelling ln Groenendaal van 's morgens 9 tot 's avonds 12 uur. WOENSDAG 17 APRIL Gem. Concertzaal: Die Spaerne-Sanghers, Concert o.a. Drama Christi. 8.15 uur. StadsschouwburgKunst aan het Volk. Lie- derenavond Hans Gruys, aan den vleugel Fe- lix de Nobel. 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. Heemstede: Bloemententoonstelling ln Groenendaal van 's morgens 9 tot 's avonds 12 uur Vóór het behoud van het constitutionele Koningschap Het Nationaal Socialistische leidersbeginsel is onverenigbaar met een behoorlijke positie van het staatshoofd. In de officiële N. S. B.-brochure No. 3 leest men dan ook op blz. 23 „De minister-president moet de werkelijke leider van den staat zijn. Hij heeft de hoogste, werkelijk regeerende persoon te zijn, die den algemeenen, rede lijken en zedelijken wil in zich heeft, welke in de natie leeft." Dat men in N. S. B.-kringen begrijpt, dat hierdoor de positie van de Koningin geheel wordt teruggedrongen, blijkt uit een brochure van den bekenden Haarlemsen N. S. B.'er Ir. B. Wichersma over „Parlementarisme en Dictatuur", waarin deze vooraanstaande N. S. B.'er schrijft „Dat de vorst (of vorstin) gedurende een dictatuur niet meer de belangrijke rol (belangrijker dan dip van een president) zal kunnen vervullen, die hij of zii inderdaad in den staat vervult, volgt uit den aard der dictatuur. De vorst zal moeten terugtreden voor den dictator, die gedurende zijn beheer de verant woordelijkheid moet dragen en deze onmogelijk met den vorst kan deelen." En verder „Dat in Italië Mussolini zich niet tot president heeft doen kiezen, maar dat hij desniettemin den moed heeft gehad om zichzelf te plaatsen boven den koning, dat ook de Italiaansche koning deze achterafzetting met ?en bewonderenswaardige waardigheid weet te dragen, dat beteekent, dat Mussolini een goed dicta tor, koning Emanuel een goed koning is, wier samen werking ook voor het Italië van de toekomst heilzame resultaten zal kunnen opleveren. Laten wij hopen, dat in ons land het regeerende vorstenhuis van een even persoonlijke opofferingsgezindheid moge blijk geven als het Italiaansche." Zó denkt men in N. S. B.-kringen over ons vorstenhuis Nederlanders, strijdt tegen het Nationaal-Socialis- me vóór het behoud van het constitutionele Koningschap van het Huis van Oranje Laat de Koningin niet verdringen door een „Leider" I Stemt op V rij zinnig-Democraten Lijst 9 No. 1: Mr. M. SLINGENBERG.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6