DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Batavia Z. Afrika West Indië Chili Atlas (Gr.) Constantza Chili Boschfontein Z. Afrika Buenos Aires Chili Hamburg Middell. Zee Colombia Hamburg Capt Augustin Casablanca Deucalion (Ned.) Alexandrië Sa. Cabello Batavia Bassein Eurybates Batavia Constantza Ned. Indië Beira Heidelberg Ned. Indië Harmonie Buenos Aires Hermes (Ned.) Bourgas Ned. Indië Pto Barrios Batavia Juno (Ned.) Middell. Zee Kosciuszko Midd. Zee Luso p?upn Ac-Aires W. Indië Meerkerk Japan M. v. St.. Aldegonde - Batavia Maasland Buenos Aires Modesta Follonica Nikoklis Buenos Aires Nereus (Ned.) Stettin Alexandrië Orpheus (Ned.) Gdynia Mexico Parana Buenos Aires Pan Aruba Aruba Polydorus Batavia Poelau Bras Ned.-Indië Plu to (Duitsch) Lissabon Poelau Laut Hamburg Poseidon (Ned.) West Indië Rendsburg Ned. Indië Rosario Sernoskerk -Tapan Stella (Ned.) Bourgas Sheaf Lance Bassein Scopas Curacao cn„..vpccv.t. c-»-_Tr> -"ë Salabangka Ned. Indië Tabinta Ned. Indië Theseus (Brit.) Batavia Toiand^en Mp.rl -Tr>rliÖ Triton (Ned.) Alexandrië Trajanus Hamburg Tiberius Gdynia Ulysses (Ned.) Bourgas Venezuela West Indië Vesta (Ned) Midd. Zee Zaanland Buenos Aires 28 April 28 April 28 April 26 April 25 April 2 Mei 9 Mei 12 Juni 2 Mei 12 Mei 6 Mei 26 Mei 21 Mei 15 Mei 26 April 15 Mei 30 April 29 April 27 Mei 5 Mei 28 April 10 Mei 21 Mei 1 Juni 18 Mei 24 April 1 Mei 17 Mei 12 Mei 11 Mei 30 April 24 Mei '17 Mei 27 April 30 April 1 Mei 18 April van Colombo. 25 April te Duinkerken. 11 April van Pto Limon 16 April van Callao. in lading. 14 April van Curacao 13 April van Kaapstad. 17 April vertrokken. 18 April van Tocopilla. in lading. 22 April van Gibraltar, in lading. 19 April vertrokken. 22 April van Gibraltar, in lading. 18 April van Marseille. 20 April van Gibraltar. 18 April van Pt. Said. 21 April van Stamboul, 18 April van Macassar. 23 April van Genua. 23 April van Pt. Said. 6 April van Montevideo, in lading. 17 April van Padang. in lading. 24 April vertrokken. 22 April van Fiume. 22 April van Lissabon. 13 Anril vertrokken. 6 April van Cristobal. 24 April te Rotterdam. 23 April van Genua. 23 April vertrokken. 12 April vertrokken. 6 April van Nicochea. in lading. 19 April te Candia. 22 April te Kopenhagen. 22 April te Curacao. 20 April vertrokken, in lading. in lading. 22 April van Sabang. 22 April van Vigo, in lading. 21 Aprü van Pto Barrios. 23 April van Gibraltar. 15 April v. La. Plata 22 April van Penang. 21 April te Izmir. 18 April van Colombo, in lading. 15 April v Paramaribo 19 April te Batavia. 22 April van Gibraltar. 20 April vertrokken. 17 April van Padang. 23 April van Beyrouth, in lading. in lading. 21 April van Gibraltar. 16 April van Barbados. 23 April van Gibraltar. 17 April van Bahia. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Yoego-Slavisch s.s. Slava Bona IJMUIDEN M ARTPR IJZEN. Tarbot per K G. f 0.85—0.75. Griet per 50 K.G. 27—13. Tongen per K.G. 0.850.58. Middelschol per 50 K.G. 22.50—20. Zetschol per 50 K.G. 2621. Kleine schol per 50 K.G. 203. Schar per 50 K.G. 8—4.90 Tongschar per 50 K.G 2321. Rog per 20 stuks 11. Kleine poon per 50 K.G. 5.502.40. Kleine schelvisch per 50 K.G. 1814. Kabeljauw per 125 K.G. 309. Groote gullen per 50 K.G. 85.40. Kleine gullen per 50 K.G. 75. Wijting per 50 K.G. 1150—3 Makreel per 50 K.G 2.90—2.40 Heilbot per K.G. 1—0.54. Leng per stuk 1.70—0.70. Koolvisch per stuk 0.16. VERLOTING. B. en W. van Velsen hebben aan het Chr. Gemengd koor ..Excelsior", dir. Jan Beider te Haarlem vergunning verleend tot het hou den van een verloting ten behoeve van den aankoop van een nieuw instrument ten dienste der repetities voor het groote koor en de onderafdeeling het meisjeskoor. ANTI-REV. JONGEREN ACTIE „WILLEM VAN ORANJE". A.s. Vrijdagavond zal in het gebouw ..Irene" de heer C. Pluy een referaat houden over „de Staatkundig Gereformeerde Partij". Voor belangstellenden is de toegang vrij. RECLAME-CAMPAGNE IJMUIDEN-OOST. Naar wij vernemen is de reclame-cam pagne van de winkeliersvereeniging IJniui- den-Oost een groot succes geworden. Hon derden goed ingevulde lijsten zijn binnen gekomen. Tot en mt a.s. Vrijdag kunen de lijsten nog ingeleverd worden bij Duller's Kappershuis, daarna is de inzending gesloten. De goede oplossingen worden binnen eeni- ge dagen bekend gemaakt. BESOMMINGEN. Trawlers: IJsselmond IJm. 78 315 manden f 2030. Uiveer IJm. 384 290 manden f 1670. Jacquelina Clazina IJm. 10 325 m. f 1990. Sperwer IJm. 133 90 manden f 1050 Maria IJm. 95 260 manden f 151 n Beuger VI. 197 f 1020. Kotters: E. 157 f 610, F.N. 255 f 270. Loggers: Sch. 69 f 540, Sch. 341 f 570. BEVERWIJK OPENBARE VERKOOPING. In het veilinggebouw „Centrum" werden bij afslag verkocht de woonhuizen Deken Waarestraat en Bloemhofstraat, welke de vorige week waren ingezet. De eindcombi- natie. staande op f 25410, werd bij afslag niet gemijnd. Voor de combinatie was een hypo. theek van f 20.000 tegen 41/2 pet. voor 5 jaar vast beschikbaar. De afzonderlijke per- ceelen bleven aan de inzetters. JAARVERGADERING R.K. COÖPERATIEVE LAND EN TUINBOUWBANK. In het K.S.A.-gebouw heeft de R.K. Coöpe ratieve Land- en Tuinbouwbank. onder leiding van haar directeur den heer Jac. Slotemaker haar jaar vergadering gehouden. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek onder meer dat het aantal leden in den loop van het jaar 1934 van 197 tot 192 was terugge- loopen. In omloop waren 623 spaarboekjes, 37 de positoboekjes, 99 voorschotboekjes en 55 loopende-rekening boekjes. In het verslag werd gewezen op de oplossing van de Bever wij ksche veilingkwestie, die vor de meeste leden opluchting beteekende. De met hulp van hoogere instanties ge troffen maatregelen hebben over het alge meen een goede uitwerking gehad. De balans vermeldde aan spaargelden een bedrag van van f 215036 en aan voorschotten f 117321 De saldi der loopende rekeningen ten gunste van de bank was aan het eind van het jaar f 270.509.30 en ten laste van de bank f 178.912.59. Bij de bestuursverkiezing werden de heeren L. Aardeburg en J. Hofland herkozen. In den rentestandaard werd een geringe wijziging voorgesteld, die werd goedgekeurd. Na afhandeling van de agenda heeft de hee A. H. van Rijen, inspecteur bij de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank te Eindhoven de aandacht gevestigd op de be langrijke taak van de Boerenleenbanken in dezen moeilijken tijd. Hij spoorde de leden aan tot eendrachtige samenwerking en krachtige propaganda. Tenslotte heeft pastoor Van de Pavoordt de leden toegespro ken en hen er op gewezen, dat zij alle on gunstige omstandigheden te nspijt, op de voorzienigheid moeten blijven vertrouwen. ORGELCONCERT. Orgelbespeling in de Groote- of St. Bavo Kerk te Haarlem op Vrijdag 26 April 1935, des namiddags van 34 uur, door den heer George Robert. Programma. 1. Ciacona, Joh. Pachelbel 2. Praeludium et Fuga c kl. t. J. S. Bach 3. Concert d kl. t. G. F. Handel Andante Air Adagio Fuga. 4. Improvisation, S. LargElert 5. Grand Chouer alia Haendel, A. Guilmant meldt: Hoogste barometerstand 770.7 m.M. te Stornoway. Laagste barometerstand 754.7 m.M. te Frankfurt. en voorspelt: Matigen later tijdelijk afnemenden wind uit Noordelijke richtingen. Tijdelijk opkla rend, aanvankelijk weinig of geen regen en iets warmer overdag. Barometer Hedenmorgen 9 uur Neiging: Achteruit. Thermometer 52 F. 44 F. 46 F. Hoogste gisteren Laagste heden nacht Hoogste heden OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83, Tel. 5460. IJmuiden HOOG WATER TE IJMUIDEN. Vrijdag v.m. 8.22 uur; n.m. 9.03 uur. Zaterdag v.m. 9.39 uur; n.m. 10.26 uur. Zondag v.m. 11.04 uur; n.m. 11.45 uur. WANDELSPORTVEREENIGING „DE VOOR TREKKERS". Op 26 Mei organiseert de W. S. V. „De Voor trekkers" een 35 K.M. Voorjaarsmarsch. De start heeft plaats bij hotel „Oud Mee- renstein" in de Breestraat te Beverwijk te tien uur. Het tempo wordt aangegeven door het hoofdpeloton tot aan de rust. De tocht moet binnen 7 uur worden volbracht met ver plichte rust van 3/4 uur. De route is als volgt: Hotel „Meerenstein", Alkmaarscheweg, Hof- landerweg, asphaltweg tot voor Uitgeest, linksaf naar Limmer, Castricum, Bakkum, langs het strand (4 K.M.) naar Wijk aan Zee. Rust. Dude Wijk aan Zeeërweg, Beuke- laan richting Noordzeekanaal, langs werken Hoogovenbedrijf, groote sluizen, Noordzee kanaal, Pont, Rijksstraatweg, Hotel „Meeren stein". PAARDENSPORT. Int. Concours-Hippique te Amsterdam. Zilveren medaille van de Koningin. Naar wij vernemen heeft de Koningin een groote zilveren medaille beschikbaar gesteld voor het Internationale Concours Hippique, dat van 13 tot 16 Juni a.s. in het Olympisch Stadion te Amsterdam zal worden gehouden. Tevens werd door den Inspecteur der Kon. Marechaussee een verguld-zilveren medaille, voor een door het bestuur aan te wijzen doel, beschikbaar gesteld. Voorts vernemen wij, dat door Ierland en door Duitschland elk een team voor dit con cours zal wordèn gezonden. Bovendien is in overweging genomen, ter gelegenheid van het Concours Hippique een stertocht naar het Stadion te organiseeren. HET INT. CONCOURS HIPPIQUE TE NICE. Uit Nice: Woensdag werd het internationale militaire coucours hippique voortgezet met het verrijden van den Prix de l'Armée Polo naise, een concours dechasse van 700 Meter lengte met zestien zware hindernissen tot een hoogte van 1.50 Meter en verder een sloot van vijf Meter breedte. In tegenstelling met den vorigen dag' was het zonnig weer, doch er owei een geweldige wind, die vele hindernis sen deed omvallen. Aan dit nummer werd door niet minder dan 88 ruiters deelgenomen, w.o. Luit. Greter, Luit. van Schaik, Ritmeester Baron Sirtema van Grovestins en Jhr. Van Lennep. Luit. Greter op Ernica eindigde op de zesde plaats, als eerste met één fout, terwijl Luit Van Schaik op Denise elfde werd. De beide andere Nederlandsehe ruiters werden niet geklasseerd. De eerstgenoemden reden zeer goed en niette- jenstaande de zwaarte van het parcours, en de gemakkelijk omvallende hindernissen, heb ben zij een bevredigende prestatie geleverd. Het nummer werd gewonnen door kapitein Durand (Frankrijk) op „Saida" in den tijd van 1 min. 40 2/5 sec.: 6. Luit. J. J. Greter op „Ernica" in 1 min. 551/5 sec.; 11. Luit Van Schaik op „Denise". BILJARTEN. WERELDKAMPIOENSCHAP DRIEBANDEN. Ujt Algiers: De verdere resultaten in bo vengenoemd tournooi waren alst volgt: Toledano (N. Afrika 50 61 10 0,819 Miro (Spanje) 34 61 3 0,557 Zaman (België) Da vin (Frankrijk) Zaman (België) Lagache (Frankrijk) 50 67 4 0,746 35 67 2 0,522 50 37 0,757 0,560 AGENDA TE HAARLEM DONDERDAG 25 APRIL Stadsschouwburg: Ver. Rotterd. Hofstad- Tooneel: Amor in de pastorie. 8.15 uur. Rembrandt Theater: „De big van het regi ment." Op het tooneel „The Kadix Four". .30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Goudeiland" met Wallace Beery, Jacky Cooper, Barrimore, Le wis Stone. Doorloopende voorstelling vanaf 7 tot 11.30 uur. Frans Hals Theater: „Koningin en Dicta tor" 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Tokayer Czardas" (Ca ravan). Op het tooneel The 4 day wills. 7 en en 9.15 uur. Heemstede: Bloemententoonstelling in Groenendaal van 's morgens 9 tot 's avonds 12 uur. VRIJDAG 26 APRIL Stadsschouwburg: Amsterd. Tooneel-ver- eeniging: Pygmalion, 8 uur. Bioscopen, nieuw programma. Heemstede: Groenendaal van 12 uur. Bloemententoonstelling in s morgens 9 tot 's avonds VoètEal in Engeland. Voor de eerste divisie van de Engelsche league werd Woensdag gespeeld de wedstrijd Huddersfield—Aston Villa, die eindigde in gelijk spel 11. BondselftalFirst Vienna (1-2) Een niet zeer sterk bondselftal heeft Woens dagmiddag te Rotterdam onder ongunstige weersomstandigheden, die stellig ook voor een deel het vrij geringe bezoek op hun rekening hebben, van de First Vienna verloren. In de eerste helft waren de Weeners over het geheel sterker, ze speelden hun uitstekend positiespel zonder veel hinder te ondervinden van het enthousiasme, waarmee vooral de Zui delijke vertegenwoordigers in dit elftal hun technische tekortkomingen trachtten goed te maken. Met 2—0 leidden de profs met de rust. Daarna werd het interessanter. Smit, die vóór de rust heel weinig goeds had gepres teerd, kwam niet terug. Lagendaal ging rechts binnen spelen en de Longa-man Broeken, die vóór de rust op de rechtsbinnenplaats goed had gespeeld, nam nu Smit's plaats in. Wel was Broeken daar niet zoo op dreef als op den rechtervleugel, maar de voorhoede in haar ge heel was beter, dank zij speciaal het goede veldspel van Lagendaal. Indien Bakhuys wat meer zou hebben gepresteerd, zou een gelijk spel niet onverdiend zijn geweest. Het bleef nu bij één doelpunt zij het een fraai van Van Nellen. In het bondselftal heeft de verdediging zwakke met zeer goede momenten afgewisseld. Blom was de beste achterspeler, maar evenals Chouffour werkte hij den bal niet goed genoeg weg. In het midden heeft Van Houtum hard gezwoegd, maar hij moet nog veel leeren, hij werd te gemakkelijk gepasseerd. De la Mar weerde zich vooral vóór de rust zeer Mallee de linkshalf hield het leder meestal te lang bij zich. Wels en Van Nellen speelden in de voorhoede een behoorlijke partij zonder in internationalen vorm te zijn. Broeken noemden we reeds, evenals Smit en Bakhuys. Lagendaal bracht er wat spanning in: hij"deed vele goede dingen. Het spel van First Vienna, die deze week in ons land op tournee is, onderscheidde zich niet van de vorige wedstrijden. Toen het in het laatst wat hard ging. vertoonden ook deze profs wel eens onaangename manieren. Scheidsrechter Van Welzenes leidde rustig en zeker van zijn zaak. De wedstrijd. Dadelijk bij het begin zien we een verras send goeden aanval van Vrauwdeunt, die voor- loopig op de linksbuitenplaats speelt. Hij maakt een mooien run met den bal, doch ten slotte is zijn voorzet te laag. Een tweede aan val van het bondselftal volgt, Broeken lost een goed schot, doch van te verren afstand. Een hoekschop op het First Vienna-doel levert niets op. De Weeners doen dan op hun rechter vleugel een paar aanvallen, die in hoekschop pen eindigen, maar de verdediging van he' Bondselftal werkt ze weg. Na vijf minuten komt Van Nellen de plaats van Vrauwdeunt bezetten. In een gemeen- schappelijken aanval met Bakhuys schiet de laatste hard, doch van te verren afstand, om het Havlicek moeilijk te maken. De Weeners zijn wat sterker; als men den rechtsbuiten Burghart vrijlaat, loopt deze met den bal door; hij besluit zijn ren met een hard schot, dat juist onder de lat door in het doel gaat (01). Er zijn dan twaalf minuten gespeeld. Daarna ontwikkelt zich een gelijk opgaand spel van vrij goede kwaliteit, waarbij de Zui derlingen in het Bonds-team met middenlinie en achterhoede geestdriftig verdedigen en de voorhoede dikwijls goede aanvallen onder neemt. Broeken kopt eenmaal goed op het doel; over het algemeen moet de Weensche doelman er meer aan te pas komen, dan Co- hen, doch de laatste moet moeilijker schoten verwerken. In de laatste minuten voor de rust zijn de Weeners sterk aanvallend, doch hun spel voor doel wordt te kort gehouden. Wel werd .Cohen eenmaal gepasseerd, doch toen stond Van Houtum op de doellijn klaar om het leder weg te trappen. Even voor de rust werkt Chouffour slecht weg, de Weensche linksbinnen Holec drong met den bal op, Cohen liep uit en met een lis tig trapje ging de bal over zijn hoofd het doel in (0—2). Van Nellen ondernam nog twee goede runs, welke echter geen van beide met een doelpunt werden bekroond. Na de pauze valt Smit uit, Broeken speelt op de linksbinnenplaats en Lagendaal op de rechtsbinnen. Een mooie lange pass van La gendaal biedt Wels gelegenheid tot voorzetten doch verder dan een hoekschop komt het niet. Even latei* krijgt Van Nellen het leder vrij, doch talmt te lang; de kans op een doelpunt is weer verkeken. Eenige minuten later echter ziet Van Nellen zich opnieuw den bal toege speeld, hij loopt er mee op en schiet dan met een onhoudbaar schot langs Havlicek (1—2). Het spel" wordt nu levendiger, doch soms wordt er wat forsch gespeeld. De gasten moe ten zich nu flink inspannen, hoewel zij toch overwegend sterker blijven. Cohen redt eenige malen zeer goed bij scherpe schoten. In de laatste minuut breekt Lagendaal door, passeert den doelman, doch vóór de bal de doellijn passeert redt een achterspeler van Vienna nog door hoekschop te trappen. Deze levert geen doelpunt op, even daarna wordt het einde geblazen. HAARL. VOETBALBOND. DE SCHOOLWEDSTRIJDEN Te Haarlem. De wedstrijden van Woensdag. Het weer was heel wat minder, dan den vo rigen dag. Er stond veel wind, waardoor het verblijf op de velden niet aangenaam was. Vooral in de afdeeling van de lagere scholen hadden de kleine mannekes veel moeite om den bal in bedwang te houden. In de morgenuren gaf de wethouder van Onderwijs, de heer A. G. Boes, blijk van zijn belangstelling bij afd. E aan den Vergierdeweg De uitslagen waren als volgt: Afd. C: H. B. S. 3 (Velsen)—Ambachtsschool 6 10—10 H. B. S. 3 wint. U. L. O. B 3—U. L. O. B 5 0—0 U. L. O. B 5 wint. Ie H. B. S. B 3Bronsteeschool (Heemstede) 15 De eerste uitslag doet wat vreemd aan. Heeft men er een grapje van gemaakt? Vrijdagmorgen volgen de halve eindstrijden op het Haarlem-terrein, dus de wedstrijden H. B. S. 3 (Velsen)Ambachtsschool 1 en U. L. O. B 5Bronsteeschool (H'ste) resp. om 10 en 11 uur. Vermoedelijk zal de eindstrijd tusschen Am bachtsschool en Bronsteeschool gaan. Afd. D: 3e ronde (Verliezers) U. L. O. B 7—le Doopsgez. school DONDERDAG 25 APRIL 1935 U. L. O. B 7 wint. H. B. S. A 7—H. B. S. A. 8 le H. B. S. B 6—2e Centrale 2 1 le H. B. S. B 6 wint. Ambachtsschool 10Chr. U. L. O. 2 (Hoofddorp) o^g 3e ronde (Winnaars): 2e H. B. S. B 6—U. L. O. A 6 2e H. B. S. B 6 wint. Noorderschool I—le Centrale 1 2e Centrale 1—U. L. O. B 6 U. L. O. B 6 wint. Hier M 2—2 volgen Vrijdag de halve eindstriiri0„ Verliezers: U. L. O. B 7—H. B. S. A 7 in I. V. 0.;_le H. B. S. B_6—Chr. U. L. O. 2 (HoofJ 2-2 2—2 dorp) 10 uur, V. V. H.; Winnaars: 2e H. B. S. B 6—le Central school 2 10 uur, Swastika: le Centrale srhnüi 1—U. L. O. B 6 10 uur, Ripperda. Afd. E: 4e ronde (Verliezers): O. L. S. C (BI'daal)v. Eeghen Instituut (Aerdenhout) o-J v. Eeghen Inst. wint. O. L. S. 16—O. L. S. 3 O. L. S. 36—O. L. S. 11 jf O. L. S. 11 wint 1 Nassa uschool 1J ulianaschool (Zwanenburg) 4e ronde (Winnaars) RijksleerschoolO. L. S. 38 O. L. S. 38 wint. O. L. S. 18Noorderschool 2 j O. L. S. 39 (Spaarndam)Junoschool (O. L. S. 46) 2—fl Linnaeusschool (O. L. S. 42)O. L. S. 34 O—2 Dit waren alle spannende wedstrijden School 38 had het tegen de wat grootere jon.' gens van de Rijksleerschool niet gemakkelijk maar ze bereikten toch de halve finale. Beide elftallen speelden goed. Ook de wedstrijd 0 L. S. 39—Junoschool was van goed gehalte. De halve eindstrijden, Vrijdag, zijn: Verliezers: v. Eeghen Inst. (Aerdenhout)-. O. L. S. 16 9.15 uur; O. L. S. 11Julianaschool (Zwanenburg) 9.15 uur. Winnaars: O. L. S. 38Noorderschool 2 1030 uur; O. L. S. 39- (Spaarndam)O. L. S. 34 10.30 uur. Deze wedstrijden worden gespeeld aan den Vergierdeweg. Van de verliezerseindstrijd is weinig te zeg. gen. Misschien wordt het O, L. S. 16—Juliana- school. Wat de winnaars betreft, nu school 38 en school 39 met Rijksleerschool en Junoschool hebben afgerekend, kunnen zij het vermoe delijk ook met de Noorderschool en school 34 zoodat de voorspelling: een eindstrijd O. L. s. 38O. L. S. 39 (Spaarndam), blijft gehand haafd. Dat zou een belangstelling geven a.s, Zaterdag. Te Velsen. De uitslagen van de Woensdag gespeelde wedstrijden waren: Afd. E: Tweede ronde (winnaars): School H (IJm. O.)School 7 (IJm. 5—0 School J II(IJm.)Zinsingerschool (IJm.) 0.2 Chr. School (W. a Duiri)Julianaschool (IJm. O.) 2—2 Julianaschool wint. School H 2 (LTm. O.)—School E (IJm. O.) 9-3 Tweede ronde (verliezers): Emmaschool (IJm. O.)School G (Velsen) 2—6 School D (IJm. O.)—School F (Santpoort) 2—2 School F wint. P. Vermeulenschool (IJ. O.)School 3 (Beverwijk) 1—4 School A 1 (IJm.)School D 1 (IJm. O.) 3-0 Afd. D; Tusschenronde (winnaars) Duin wij ckschool (W. a. Duin Creutzbergschool (IJm.) 0—5 In afdeeling D won de Creutzbergschool e ender candidaten voor het kampioenschap met stevige cijfers van de Duin wij ckerschool waarbij we echter in het oog moeten houden, dat de Duinwijckers zeer onvoltallig aantra den. Tegen H. B. S. IV zullen Aptroot en zijn mannen het niet zoo gemakkelijk hebben. In de E-afdeeling werden de twee elftallen van School 7 uitgeschakeld. Het eerste elftal dezer school werd door School H uit IJmuiden Oost geklopt. We gelooven niet ver mis te zijn, als we beweren, dat deze Oostelijke IJmuide- naars met het kampioenschap gaan strijken. In drie wedstrijden bereikten zij een score van 190. En als de Insingerschool heden middag niet beter speelt, dan gisteren tegen School J n, dan wordt de H-keeper wederom niet gepasseerd Twee wedstrijden in deze afdeeling moesten door penalty's worden beslist. In beide geval len was de uitslag 22 en werden de ontmoe tingen geleid door scheidsrechter Torenburg. Vooral het fraaie werk van den School F-doel- man, „Pietje" Minderhout, viel hierbij op. Voor hedenmiddag zijn vastgesteld: Afd. E: 3de ronde (winnaars) School HInsingerschool; Julianaschool— School E. 3de ronde (Verliezers): School G—School F; School 3—School A I. Afd. D: 2de ronde (Winnaars) CreutzbergschoolH. B. S. IV; School 4— U. L. O. 2de ronde (Verliezers): U. L. O. in—Visscherijschool; Gr. v. Pnn- stererschoolNij verheidsschool Te Zandvoort. Woensdagmiddag had op het voetbalterrein van „Zandvoort" de finale plaats van ae schoolvoetbalwedlstrijden. Eerst had een ontmoeting plaats tusschen School B en de Chr. school „Brederodestraat welke in een 20 overwinning voor eerstge noemde school eindigde. In den wedstrijd U. L. O. tegen school D heerschte veel spanning, aangezien de rust met 00 inging; zelfs geruimen tijd na de hervatting bleven de partijen op gelijken voet. De spelers van school D waren door overver moeidheid ten slotte uitgespeeld; binnen een kwartier was de stand 30 voor de U. L O.- school. Door deze overwinning is de U. L. O.-school in het bezit gekomen van den jaarlijkschen wisselbeker. Een woord van waardeering is zeker op zijn plaats aan de commissie van

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6