DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN- Sport-Varia'. Schip verm. aankomst Alcinous Aludra Alkmaar Atlas (Gr.) Anita Russ Aurora Am stel kerk Achilles (Ned.) Boschfontein Berengar Boskoop Bennekom Bra mow Birkenhead Buccari Bacchus iNed.) Cly'oneus Costa Rica Cottica Corjesu Deucalion (Ned.) Essen Euterpe Giekerk Ganymedes Gaunless Heidelberg Harmonic Hermes (Ned.) Helder (Ned.) Holmpark Hercules Itauri Iberia Joh de Witt Juno (Ned.) Jagersfontein Krasnoe Znamia Klara Zetkin Maasland Merope Meliskerk Oberon Patricia Parana Pan Aruba Polvdorus Poelau Bras Poseidon (Ned.) Phoen'ma Poelau Tello Phobos Regin South gate Serooskerk S'ella (Ned.) Sheaf Lance Salabangka Saleier Salland Stentor SaTersgate Seonas Skeldergate Theseus (Brit.) f-namdnpn Tri"on (Ned.) Treworlas Troia Tabinta Theseus (Ned.) Vyshera V. A. Polemis Venezuela Virginia Batavia Z. Afrika Chili Constantza Uuras Barcelona West Afrika Midd. Zee Z. Afrika Buenos Aires Chili Hamburg Danzig Pt. Arthur Buenos Aires Midd. Zee Batavia West Indie West Indië Huelva Hamburg Ned. Indië Bordeaux Beira Piraeus West Afrika Ned. Indië Buenos Aires Bourgas West Afrika Rangoon West Afrika Ned. Indië Pto Barrios Batavia Middell Zee Z. Afrika Novosossisk Leningrad Buenos Aires Danzig Hamburg Buenos Aires Alexandria Mexico Buenos Aires Aruba Batavia Ned.-Indië West Indië Mexico Batavia Curagao I-Iernösand Rosario Japan Bourgas Basse in Ned. Indië Batavia Buenos Aires Batavia Villa Constitucion Curacao Hicny Batavia Ned.-Indië Mexandrië Buenos Aires West Indië Hamburg Stettin Leningrad Kosseir Hamburg Huelva 12 Mei 5 Mei 10 Mei 8 Juni 12 Mei 15 Mei 1° -Tuni 7 Mei 12 Mei 6 Mei 28 Mei Mei 21 Mei 27 Mei 12 Mei 9 Mei 5 Mei 10 Mei 21 Mei 9 Mei 1 Juni 18 Mei 7 Juni 6 Mei 17 Mei 14 Mei li Mei 2 Juni 28 Juni 24 Mei 17 Mei 7 Mei 7 Juni 10 Me* 7 Mei 13 Mei 12 Mei 1 5 Mei van Gibraltar. 6 Mei te Rotterdam. 30 April van Talcahuano. in lading, in lading. 4 Mei te Cullera. 1 Mei van Lagos 5 Mei van Venetië. 7 Mei van Hamburg. 4 Mei van St. Vincent. 4 Mei van Cristobal. 8 Mei vertrokken. 1 Mei vertrokken. 22 April vertrokken, in lading. 4 Mei van Valencia. 4 Mei vertrokken. 30 April van Barbados. 29 April van Paramaribo. 30 April vertrokken. in lading. 1 Mei van Padang. 4 Mei te La Pallice. 6 Mei van Antwerpen. 5 Mei van Izmir. 16 April van Axim. 1 Mei te Barcelona. 26 April van St. Vincent. 3 Mei van Stamboul. 4 Mei te Liberia. 4 Mei van Gibraltar. 3 Mei te Kogo. 5 Mei van Aden. 3 Mei van Pto Colombia. 1 Mei van Colombo. 2 Mei van Malta. 1 Mei van Beira. 1 Mei van Gibraltar, in lading. 5 Mei van Rio Janeiro, in lading. 8 Mei vertrokken. 6 April van Nicochea. 6 Mei te Rotterdam. 27 April van Port af Spain. 29 April vertrokken. 21 April vertrokken. 1 Mei van Padang. 5 Mei van Port Said. 5 Mei van Terceira. 4 Mei vertrokken, in lading. 30 Apx-il te Panillac. 30 April vertrokken. 15 April v. La Plata 4 Mei van Port Said. 3 Mei van Malta. 29 April van Perim. 19 April te Batavia. 1 Mei vertrokken. 5 Mei vertrokken, in lading. in lading. 20 Apx-il vertrokken, in lading. 1 Mei van Colombo. 2 Mei van Port Said. 4 Mei van Lissabon in lading. 20 April van Cristobal, in lading, in lading. 1 Mei vertrokken. 27 April van Pt. Said, in lading. 30 April vertrokken. SANTPOORT JAARVERGADERING „SANTPOORT'S BLOEI". Gisteravond hield de vereeniging „Sant- poort's Bloei" onder voox-zittex-schap van dexx heer Van Beem haar jaarvergadering. In zijn openingswoord memoreerde de heer Van Beem het feit dat nu precies 5 jaar ge leden in deze zelfde zaal van „De Weyman" de vereeniging op initiatief van wijlen den heer Tadey werd opgericht „Zoolang onze ver eeniging blijft bestaan", aldus de heer Van Beem, „zal zijn naam onafscheidelijk aan haar verbonden zijn." Vervolgens wees spr. op dagene wat „Sant- poqrt's Bloei" had bereikt.,,Wat was Santpoort vóór 1930?" aldus de voorzitter. Niets anders dan een uithoek van de gemeente Velsen. IJmuiden was het hoofd. IJmuiden be- heex-schte deze gemeente. Santpoort echter was gelijk een appendix, het kon gemakkelijk gemist worden, zonder dat daardoor maar eenigszins de vitaliteit der gemeente in ge vaar zou worden gebracht. Santpoort was de Asschepoetster, alleen maar geschikt om nog eenige belastingpenningen op te brengen. Thans echter is er veel veranderd. Van een tot niets goeds dienenden uithoek van vóór 1930 is Santpoort volgens de woorden van wij len onzen diepbetreurden burgemeester Ram- bonnet geworden de kurk, waarop de ge meente Velsen drijft. Hierna las de de secretaris de notulen dei- vorige jaarvergadering voor, die onveranderd werden goedgekeurd. Bij het punt mededeelingen memoreerde de voorzitter de telefoonkwestie. Spr, wees er op, dat de gehouden protestvergadering zoo slecht bezocht was. Het resultaat van de actie was niet, zooals men verwacht had, omdat er aan de zaak niets te veranderen was, doch toch viel dank zij de medewerking van den minister van Economische Zaken een klein succesje te memoreerenDe grens van het net werd even verlegd, zoodat het net zelf ver groot werd. Dan wees spreker op de vergadering, die belegd was in verband met de inwoning van het zusterpersoneel van het Provinciaal Zie kenhuis, op de actie, die het bestuur voert, om een aantal boomen aan de Wüstelaan, die onder de bijl des houthakkers dreigen te val len, te behouden en op de actie om den naam Brederoodscheweg veranderd te krijgen. Bij dit laatste merkte de voorzitter op, dat de vereeniging indertijd door het gemeentebe stuur gevraagd was eens te onderzoeken, of de bewoners op naamsverandering gesteld waren. Dit heeft het bestuur gedaan. De op merking van een der raadsleden, dat alleen het bestuur van „Santpoort's Bloei" deze naamsverandering wenschte, wat dan ook ge heel misplaatst. Dan memoreerde de heer Van Beem het heengaan als bestuurslid van de heeren Van Beek en Cornegge. Hij dankte beide heeren, voor wat ze voor „Santpoort's Bloei" hadden gedaan. .Vervolgens bracht de secretaris, de heer Van den Ban, zijn jaarverslag uit. Wij stippen hieruit aan. dat de vereeniging indertijd met 48 leden werd opgericht, doch nu 509 leden telt (vorige jaar 435), dat de excursie naar Rotterdam een groot succes was, dat „Sant poort's Bloei" een groot aandeel in de festivi teiten van „Santpoort's Ringrijden" heeft ge had. dat het pensioenbureau niet de noodige medewerking ondervindt van belanghebben den, dat de Brederoodscheweg en de Hoofd straat verbeterd zijn en ook aan andere wen- schen door het gemeentebestuur vaak werd voldaan, dat het aandringen op langer open stelling van het postkantoor succes heeft ge had, dat in onze plaats 2 publieke telefoon cellen werden geplaatst en dat de betrekkin gen met het college van B. en W. en hoofden van bedrijven zeer goed zijn te noemen. Het jaarverslag van den penningmeester werd hierna, evenals dat met het verslag van den secretaris het geval was geweest goedge keurd. Namens de controlecommissie bracht de heer Vegersteen verslag uit. Deze deelde mede boeken en bescheiden van den penningmees ter in volmaakte orde te hebben bevonden. Tot leden van de nieuwe kascontrole- commissie werden benoemd de heeren Bonte en Van der Wiel. Besloten werd de contributie voor het ko mende vereenigingsjaar ongewijzigd te hand haven. Bij de bestuursverkiezing werd allereerst besloten den heer Van Beem als voorzitter te handhaven. De heer Van Beem nam onder applaus zijn hei-benoeming aan. Bij het verdere deel van de bestuursverkie zing werden de periodiek afti-edenden, t.w. de heeren Martens, Bremerkamp en Rings bij acclamatie herkozen. In de vacatures Verbeek en Cornegge wer den gekozen de heeren Hempel en Veger steen. Het voorstel van het bestuur om de pomp in het Burg. Rijkenspark aan de gemeente over te dragen, werd aangenomen. Een tweede bestuursvoorstel om over te gaan tot het instellen van de onderscheiding ..Lid van Verdienste" kon ook de goedkeuring der vergadering wegdragen. Staande de ver gadering werden tot leden van verdienste be noemd de heeren D. Verbeek, A. Wildschut Jr. en A. A. Cornegge. Bij de i-ondvraag kwam aan het licht, dat verbetering van de Enschedélaan te wachten is. Voorts werd geklaagd over de verlichting- van de Wüstelaan en vernieling van natuur- :choon, óók door gi-ooteren. Hierna werd de vergadering gesloten, nadat de heer Van der Wiel eerst het bestuur nog hulde had gebracht voor zijn werk. ZANG. „Santpoort's Gemengd Dubbel Kwartet" en het Dubbelmannenkwartet „Harmonie" uit Haarlem, beide onder leiding van Henk Arisz, gaven met welwillende medewerking van IJmuiden's Knapenkoor en mevrouw Rie van Pei (sopraan) een concert in „De Weyman". Vermoedelijk tengevolge van het mooie weer was de belangstelling niet zoo groot, als in verband met den goeden naam, welke van CONCOURSSUCCES. De R.K. Harmonievereeniging Soli Deo Glo ria, dir. de heer C. Oudendijk, behaalde op het concours, dat de Johez-Harmonie ter eere van het 35-jarig bestaan uitgeschreven had, en dat te Heemstede gehouden werd met 343 punten een eersten prijs in de afdeeling uitmuntend heid. r Juryleden waren de heeren A. L. Hazebroek, Jos. de Klerk en J. A. Meng; Fëte de nuit, een fantaisie-ballet was het verplichte werk. 'de concerteerenden uitgaat, mocht verwacht worden. Zij, die wel „acte de presence" gegeven had den, zullen zich hun gang naar „De Weyman" niet beklaagd heb ben. Daar viel vooreerst te genie ten van den mooien zang van ons plaatse lijk kwartet. Dat dit kwartet in de zangerswe reld een goeden naam heeft, was ons bekend en op dezen avond heeft het zulks onder Arisz' leiding nog weer eens onderstreept. Het had het zich bij de keuze der nummers overi gens niet gemakkelijk gemaakt, maar dit be lette het achttal niet, een mooie vertolking van de zes gezongen nummers te geven. Voor al „Maria's Wiegelied" van Max Reger en ,Den Uil" van Alphons Diepenbrock werden prachtig gezongen. Het dubbelmannenkwartet „Harmonie" was eenigszins gehandicapt door het ontbreken van een zijner tenoren. Gelukkig echter was de plaatsvervanger een geroutineerde kracht-, zoodat het „ensemble-zingen" er niet merkbaar onder leed. Alleen liet de heer Arisz „Ecce quomodo moritur" van^ Diepenbrock, vervangen door „Zum Sanctus". Ook met dit kwartet- heeft Henk Arisz heel wat weten te bereiken. Het verplichte werk, dat Nico Hoogerwerf indertijd voor 't kwartet- tenconcours te Santpoort schreef „Jam sol re- cedit igneus" toonde dit weliswaar nog niet in alle opzichten aan, maar de overige num mers mochten er wezen. In 't bijzonder dient de vertolking van „Walderiiisamkeit" en Oi- mans „Meiliedje" vermelding. Van de welwillende medewerkenden boekte mevrouw Rie van Pel. veel succes. Ze beschikt over een mooi getimbreerd orgaan, die de nummers van Schubert en Brahms alle recht deed wedervaren. In het bijzonder noemen we ..An Silvia" van Schubert. En tenslotte het IJmuiden's knapenkoor. Dat de heer Arisz hier goed werk verricht, bleek ons afdoende. De jongens deden al hun best de te zingen liederen zoo beschaafd mogelijk te doen klinken. In Mozart's „Wiegenlied" werd zelfs niet onverdienstelijk „kopstem" ge- zongen. Al met al dus een welgeslaagde avond, die ongetwijfeld een grooter auditorium waard was geweest. DRIEHUIS BEVERWIJK DE DRANKBESTRIJDERS GAAN HOOG OVENS BEZICHTIGEN. De R.K. Drankbestrijdingsvereenigingen Kruisverbond en Mariavereeniging hebben in samenwerking met de plaatselijke afdeeling van den Ned. R.K. Bond voor Spoor- en Tramwegpersoneel voor haar leden een excur sie naar de Hoogovens. De bezichtiging' van dit bedrijf is vastgesteld op Zaterdag 25 Mei a.s., des n.m. te 2 uur. De aangiften voor deel neming moeten geschieden bij Mevr. A. C. Tromp-Bertram, Koningstraat 156, presi dente der Maria-vereeniging en bij den heer G. Welagen, voorzitter van het Kruisverbond, Boeweg 23. KENNEMER WANDELCLUB. Ter voorbereiding van de op Zaterdag 25 Mei te houden lange afstandsmarsch Rotter dam—Brussel (150 K.M.), georganiseerd door de Ned. Unie voor de Wandelsport werd Zon dag een trainingsmarsch geloopen over 105 K.M., waaraan door 20 personen werd deelge nomen. Aangezien voor de Rotterdam—Brus sel marsch zeer zware eischen worden gesteld, werden degenen die de trainingsmarsch vol brachten aangewezen om de marsch naar Brussel mee te loopen, 12 personen bleken er voor in aanmerking te komen. Als eenige deel nemer uit Noord-Holland werd de heer Gaart- huis, leider van de Kennemer Wandelclub al hier aangewezen om den afstand van 150 K.M. mee te wandelen. IJMUIDEN Het ongeval op de pieren. Lijk van één der slachtoffers opgevischt? Gistei*middag is door een zandhapper voor de pieren van IJmuiden opgevischt 't lijk van een jonge vrouw, vermoedelijk afkomstig van het Haarlemsche meisje, dat op 17 Februari J. tijdens stormweer met haar verloofde van de pier was geslagen. STORMVOGELS—O. V. V. O. A.s. Zondag speelt Stormvogels een vriend schappelijke thuiswedstrijd tegen de Amster- damsche tweede klasser O. V. V. O. MARKTPRIJZEN van Dinsdag 7 Mei. Tarbot per K.G. 0.750.65. Griet per 50 K.G. 238. Tongen per K.G. f 5536. Groote schol per 50 K.G. 2517. Middelschol per 50 K.G. 2219. Zetschol per 50 K.G. 21—18. Kleine schol per 50 K.G. 202.70. Schar per 50 K.G. 4.80—4. Tongschar per 50 K.G. 1916. Vleet per stuk 4.101.70. Kleine poon per 50 K.G. 103. Groote schelvisch per 50 K.G. 2520. Middelschelvisch per 50 K.G. 2316. Kleine middelschelvisch per 50 K.G. 21 11. Kleine schelvisch per 50 K.G. 153.80. Kabeljauw per 125 K.G 309. Groote gullen per 50 K.G. 106.50. Kleine gullen per 50 K.G. 10.506.50. Wijting per 50 K.G. 5.70—3. Makreel per 50 K.G. 108. Heilbot per K.G. 1—0.64. Leng per stuk 1.400.39. Koolvisch per stuk ƒ0.530.19. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuiskomst voor de Woensdagmarkt. Amsterdam. IJm. 58: 25 m. schelvisch. 35 m. piepers. 65 m. gestripte radio, 100 m. wolf en poon, 20 m. makreel, 15 m. gul, 50 manden platvisch, totaal 310 m., 850 stuks ijskabel- jauw, 500 st. stijve kabeljauw. Hercules IJm. 196: 15 m. schelvisch, 100 m.1 piepers en radio, 40 m. platvisch, 90 m. wolf en poon, 10 m. wijting, 10 m. makreel, totaal 265 m„ 800 stuks ijskabeljauw en 400 stijve kabeljauw. SLUITING DER V.V.IJ.-AVONDJES. Vrijdagavond wordt tot slot van de V.V.IJ.- avondjes- van dit seizoen in het gebouw voor Christelijke Belangen een „kampioensfuif" ge houden ter eere van V.V.IJ. I, die ook dit jaar het kampioenschap behaalde. Er zullen eenige tooneelstukjes opgevoerd worden. Ook de humoristen zullen de bezoekers zooveel mogelijk vermaken. De gebruikelijke verloting' en attracties zullen niet vergeten worden. Bovendien zal de huldiging van de kampioe nen plaats vinden. BESOMMINGEN. Trawlers: Roode Zee, IJm. 41, 135 manden 1390 Witte Zee. IJm. 167, 375 mnd. I960 Maria, IJm. 95, 310 mnd. 2020 Mary, IJm. 189, 345 mnd. 2530 Gerberdina Johanna, IJm. 38, 625 m. 2980 Motorlogger: K.W. 149 Kotter: 290 890 HEEMSKERK ST. GERARDUS-MAJELLA VEREENIGING. Bovengenoemde vereeniging hield Maandag haar jaarvergadering in het R.K. Vereeni- ginggebouw, onder leiding van den heer Joh. Henneman. Uit het verslag van den secretaris bleek, dat er dit jaar door de Eerw. pleegzusters 10218 bezoeken waren afgelegd en 23 nachtwaken gehouden; 8 heele dagen is in huisgezinnen doorgebracht. De T.B.C.-bestrijding kreeg 251 huisbezoeken, waarvan 81 met tevens verple ging. Uit het magazijn zijn 144 verplegings- artikelen gebruikt. Het financieel verslag vermeldde aan in komsten f 2184,01 en uitgaven f 2182,75. Er is nog door de vereeniging te betalen f 405,87 terwijl er nog een tegoed is van f 250. Ook is nog een subsidie van het ziekenfonds te ver wachten. De voorzitter spoorde de leden aan propaganda te maken opdat de vereeniging grooter en sterker mag worden. De periodiek aftredende heeren Joh. Hen neman, Jos. v. d. Maat en S. v. d. Kolk zagen jzich met groote meerderheid herkozen. Tot verificateurs werden benoemd de heeren A. Zuurbier en Th. Koopman. Generaal Tonnet in het gelijk gesteld. Eisch tot schadevergoeding ontvankelijk verklaard. Bij vervroeging heeft de Arnhemsche recht bank uitspraak gedaan in de zaak van gene raal Tonnet tegen den Arnhemschen zenuw arts Dr. Schnitzler in verband met de opslui ting van den generaal in een krankzinnigen gesticht. De rechtbank heeft generaal Tonnet ont vankelijk verklaard in zijn eisch tot schade vergoeding, maar heeft een commissie inge steld voor een onderzoek naar de vraag of de wijze, waarop de psychiater zijn onderzoek zou hebben gedaan, onverantwoordelijk moet worden geacht. In deze commissie hebben zitting prof. dr. L. Bouman, prof. dr. H. C. Rümke en Dr. H. v. d. Hoeven, allen te Utrecht. VOETBAL. HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG. AFDEELING L Promotie vierde klasse: A. P. G. S.—Amstel. AFDEELING IL Promotie tweede klasse: H. V. V.—O. D. S. Promotie derde klasse: De KennemersFortuna V. O. C—De Hollandiaan. (Sportkr.) BelgiëNederland. Deelneming van Raymond Braine zeker. Uit Brussel: Wij vernemen, dat Sparta- Praag zijn competitiewedstrijd van Zondag heeft kunnen verleggen naar Zaterdag, zoodat zij m de gelegenheid is. Raymond Braine aan den Belgischen Voetbalbond af te staan voor den wedstrijd tegen Nederland op Zondag a.s. Waarschijnlijk zal Braine per extra vliegtuig van Praag naar Brussel worden gebracht. HOCKEY. Het internationaal tournooi te Brussel. Maandag is het internationaal Hockey- tournooi te Brussel voortgezet. De resultaten waren: FrankrijkZwitserland 10 Engeland—Oostenrijk 40 Het programma voor heden Dinsdag luidt als volgt: 4.30 uur: DuitschlandZwitserland. 6 uur: NederlandFrankrijk. De stand luidt nu: Groep A gesp. gw. gel. verl. v.-t. Duitschland 2 2 0 0 11—1 Nederland 2 1 0 1 2—5 Frankrijk 2 1 0 1 1—6 Zwitserland 2 0 0 2 0—2 Groep B: Gr. Bittannië 2 2 0 0 0 Spanje 2 2 0 0 3—0 België 2 0 0 2 0—3 Oostenrijk 2 0 0 2 0—6 KANOSPORT. OPENINGSTOCHT HAARL. KANO- VEREENIGING. De I-I.K.V. hield een welgeslaagden ope- ningstocht door de voor kano's zoo geschikte vaai'ten en kanalen ten zuiden van Haarlem langs de bloemenvelden naar Groenendaal. Er werd gezamenlijk vertrokken van het Club huis te Penningsveer. Na een kort openings woord van den voorzitter vertrok een veertig tal leden, Zeer genoeglijk werd verpoosd op Groenendaal, waarna onder zeer prettige stemming de terugtocht werd aanvaard. DINSDAG 7 MEI |935 m.M. ij m.M. te meldt: Hoogste baromefcerstaand 773.6 Valentia en Stornoway. Laagste barometerstand 758.5 Helsingfors. en voorspelt: Matigen later wellicht afnemen'dèn Noord* lijken tot Noordoostelijken wind. Gedeelte bT wolkt. Weinig of geen regen. Aanvankeliiv kouder. Later iets-zachter. Barometer Hedenmorgen 9 uur Neiging: Vooruit. Thermometer Hoogste gisteren gij p Laagste heden nacht 43 p' Hoogste heden 50 F' HOOG WATER TE IJMUIDEN. OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Woensdag v.m. 6.37 uur; n.m. 7.02 uur Donderdag v.m. 7.22 uur; n.m. 7.54 uur! Vrijdag v.m. 8.22 uur; n.m. 8.56 uur'. '67 mM, Zondagavond heeft Willy den Ouden' të Stockholm deelgenomen aan internationale zwemwedstrijden en wel aan het nummer ion Meter vrije slag. dat zij won in 1 min. 5,7 De baan was zeer zwaar en had een lengte van 50 Meter. In dit verband mag de tijd buiten- gewoon goed worden genoemd. Als tweede kwam in dit nummer aan de Zweedsche zwem, ster Ulla Ericson in 1 min. 15,6 sec. Derde werd Lilian Qihl, Zweden, in 1 min. 17,1 sec. Willv den Ouden heeft voorts nog deelgenomen aan een demonstratie schoonspringen, waarin zij eveneens veel succes oogstte. Wij vernemen, dat Raymond Braine zijn contract met Sparta-Praag heeft opgezegd om in de gelegenheid te zijn naar België terug te keeren en daar weer voor zijn oude vereeni- ging Beerschot in het volgende seizoen uit te komen. In den Dierentuin te Leipzig hadden voor 2500 toeschouwers bokswedstrijden voor pro fessionals plaats. De hoofdpartij was die tus- schen Arthur Pelter uit Leipzig en onzen land genoot Rienus de Boer, in het zwaargewicht. Onze landgenoot was gedurende alle tien de ronden sterk in de meerderheid; hij won dan ook zeer verdiend op punten. Zondag hebben eenige leden van de wan- delsportvereeniging „De Wandeltoerist" te Amsterdam deelgenomen aan een marsch van 35 K.M.; alle leden volbrachten den tocht en ontvingen een mooie medaille. aan hei woord, uw Voor den inhoud dezer rubriek stelt da Redactie zich niet verantwoordelijk. Van ingezonden stukken geplaatst of niet geplaatst wordt de kopij den inzender niet teruggegeven. Het Ziekenfonds IJmuiden. Geachte Redactie, Den schrijver van de ingezonden stukken het Ziekenfonds IJmuiden in uw blad, den heer A. Peduzzi, is den 20en December 1934 dus o.v. 4 maanden vóór zijn eerste stuk ver scheen, medegedeeld, dat de vertegenwoordi gers der verzekerden hem unaniem hun ver trouwen hebben opgezed. Voor een goed begrip en juiste waardeering der ingezonden stukken van genoemden heer zal deze mededeeling Uw lezers méér zeggen dan een uitgebreid commentaar. Met dank voor de verleende plaatsruimte teekenen Hoogachtend de vertegenwoordigers der verzekerden van het Ziekenfonds IJmuiden J. HEILIGERS Sr. J. WIJKER. C. A. v. d. BOSCH. P. F. NEVE. JB. MEIJER. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN DINSDAG 7 MEI Gemeentehuis: Vergadering gemeenteraad. 7 uur. Bioscoop De Pont: De Big van het Regi ment, 8 uur. WOENSDAG 8 MEI Bioscoop De Pont: De Big van het Regi ment, 8 uur. AGENDA TE HAARLEM. DINSDAG 7 MEI Stadsschouwburg: Else en Albert mann in Die Fünf Frankfurter. 8.15 uur. Groote Kerk: Orgelconcert 8.159.15 uur Frans Hals Theater: „De blinde vliegenier- 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „It Happened one Night", geprolongeerd. Doorloopende voorstel ling van 7 uur tot 11.30 uur. Cinema Palace: „Geschichten aus dem Wienerwald". Op het tooneel: Carmelo Vesio, de beroemde Italiaansche tenor. 7 en 9.15 u- Rembrandt Theater: „Madame Dubarry'. Op het tooneel: Milcar Comp., een bijzondere variété-attractie. 2.30, 7 en 9.15 uur. Heemstede: Bloemententoonstelling in Groenendaal van 's morgens 9 tot 's avonds 12 uur. WOENSDAG 8 MEI Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. Heemstede: Bloemententoonstelling in Groenendaal van 's morgens 9 tot 's avonda S2 uur.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6