DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Wonderen der kroostverzorging. Schip verm. aankomst Alkmaar Andriotia Amstelland Achilles (Ned.) Boskoop Buccari Baarn Berenice Bodegraven Beverwijk Bloemfontein Clytoneus Ceres (Ned.) Caribia Crynssen Coatsworth Dorine Dolius Essen Euterpe Engeland Maru Everest Fauna Ganymedes Grootekerk Glarona Gunda Hermes (Ned.) Helder (Ned.) Hercules Harcalo Hebe (Ned.) Ingvall Jagersfontein Joh. v. Oldebarneveldt Junior Klara Zetkin Kurmark Montferland Menes Me lam pus Marklyn Merope Nina Borthen Nereus (Ned.) Orion (Ned.) Phoenicia Poelau Tello Phrygia Poelau Roeblah Pan Europe Rhesus Randfontein Rhea (Ned.) Ragnhild Salabangka Saleier Stentor Skeldergate Simon Bolivar Scopas Sea Valour St. Stephan Treworias Tarakan Tilus (Ned.) Venersborg Venus (Ned.) Van Rensselaer Zuiderkerk Chili Buenos Aires Buenos Aires Hamburg 11 Juni 30 Juni Chili - Buenos Aires Chili West Indië Chili Archangel Zuid Afrika 11 Juni 9 Juni Batavia Midd. Zee West Indië West Indië Archangel 8 Juni 27 Juni 17 Juni 11 Juni 10 Juni Casablanca Batavia 24 Juli Ned. Indië Box-deaux Moii Archangel 8 Juni 4 Juni 9 Juni Venetië 25 Juni Piraeus Japan Curacao Ax*ch angel 11 Juni 15 Juni 7 Juni Bourgas West Afrika West Afrika Buenos Aires Danzig 4 Juni 6 Juni 9 Juni Sandvik 3 Juni Z Afrika Ned. Indië Hernösand 5 Juni Leningrad Ned. Indië 19 Juni Buenos Aires Ned. Indië Ned. Indië Archangel Valencia 14 Juni 13 Juli 6 Juli 5 Juni 13 Juxxi Constantza Stettin 5 Juni Alexandrië 18 Juni Mexico Batavia West Indië Batavia Aruba 7 Juni 3 Juli 15 Juni Batavia Z. Afrika Midd. Zee Passages 20 Juni 10 Juni 6 Juni Ned. Indië Batavia Batavia Rosario Hambui-g Curacao Archangel Follonica 13 Juni 13 Juni 28 Juni 18 Juni 9 Juni 8 Juni 7 Juni Buenos Aires Ned -Indie Midd. Zee 17 Juni Stockholm (v. Velsen) Midd. Zee West Indië Japan heden 10 Juni 5 Juni Laatste bericht 27 Mei van Curacao. 8 Mei van Rosario. 1 Juni vertrokken. in lading. 3 Juni te Hamburg. 8 Mei van Santa Fé. 31 Mei van Iquique. 18 Mei van Pto Barrios 31 Mei van Valparaiso. 31 Mei vertrokken. 4 Juni v. Dares Salaam. 3 Juni van Gibraltar. 1 Juni van Stamboul. 31 Mei van Pto Mexico. 28 Mei van Barbados. 31 Mei vertrokken. 28 Mei vertrokken, in lading. 31 Mei van Messina. 1 Juni van La Pallice. 29 Mei van Singapore. 30 Mei vertrokken. 1 Juni van Fiume. pass. 3 Juni Gibraltar, pass. 3 Juni te Shanghai. 28 Mei vertrokken, pass. 1 Juni Lodingen. 1 Juni te Rotterdam 3 Juni te Hamburg. 30 Mei van Las Palmas. !3 Mei te Santa Fé. 3 Juni vertrokken. 28 Mei vertrokken 4 Juni te Hamburg. 31 Mei van Port Said. 30 Mei van Gefle. in lading. 3 Juni van Port Said. 8 Mei van Bahia. 1 Juni van Padang. 1 Juni van Batavia. 25 Mei vertrokken. I 2 Juni te Malaga. 30 Mei van Gibraltar, in lading. 1 Juni te Patras. 24 Mel van Trinidad. 24 Mei van Sabang.' 1 Juni van Pto Mexico, in lading. 27 Mei vertrokken. 22 Mei van Belawan. 30 Mei van Las Palmas. 2 Juni van Gibraltar. 31 Mei vertrokken. 29 Mei van Pt. Said. 29 Mei van Pt. Said. 1 Juni van Singapore. 18 Mei van Montevideo, vertrekt 8 Juni. in lading. 29 Mei vertrokken. 1 Juni van Gibraltar. 16 Mei vertrokken. 31 Mei van Genua. 1 Juni van Beyrouth. 31 Mei vertrokken. 1 Juni van Malta. 3 Juni van Plymouth. 1 Juni van Penang. IJMUIDEN MARKTPRIJZEN VAN DINSDAG 4 JUNI. Tarbot per K.G. f 0.56—f 0.38. Griet per 50 K.G. f 24—f 12. Tongen per K.G. f 0.48—f 0.34. Groote schol per 50 K.G. f 17. Middelschol per 50 K.G. f 20—f 17. Zetschol per 50 K.G. f 18—f 15. Kleine schol per 50 K.G. f 17—f 2.60. Schar per 50 K.G. f 6—f 3.10. Tongschar per 50 K.G. f 18—f 13. Vleet per stuk f 1.30. Kleine poon per 50 K.G. f 6—f 2.20. Groote schelvisch per 50 K.G. f 14. Middelschelvisch per 50 K.G. f 13—f 12. Kleine middelschelvisch per 50 K.G f 12— f 4.60 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 7.30—f 2.50. Kabeljauw per 125 K.G. f 36—f 14. Groote gullen per 50 K.G. f 13.50—f 7. Kleine gullen per 50 K.G. f 12.50—f 4.80. Wijting per 50 K.G. f 4.90—f 3.70. Makreel per 50 K.G. f 7.50—f 2.40. Heilbot per K.G. f 0.80—f 0.56. Leng per stuk f 0.88f 0.31. Koolvisch per stuk f 0.94—f 0.23. BESOMMINGEN. Trawlers Gloria IJM. 37 850 manden f 3190. Mary IJM. 189 390 manden f 1760. Oentoeng IJM. 131 105 manden f 1180. IJselmond IJM. 78 280 manden f 1480. Loggers: SCH 53 f 420. KW 39 f 800. KW 161 f 7.30. TONGPRIJZEN LIEPEN TERUG Maandagmorgen was de aanvoer van tong weer zeer groot. De prijzen der tongen lie pen terug tot f 0 30 en f 0.29 per K.G. E. werden zeer mooie vangsten aangevoerd, doch de gevolgen van een en ander konden niet uitblijven, zoodat zelfs loggers met de traw- lervisschcrij stopten. De Maria Elizabeth van de Marezaten werd opgelegd. AANVOER VAN MAKREEL. De motorkotter H 8280 ijit Noorwegen bracht voor rekening van den heer P. Jongejan weel een lading makreel aan. Voorloopig zal elke week een schip met makreel uit Noorwegen aan de markt komen. ANSJOVIS. De nieuwe ansjovis 1935 middelsoort werd verkocht tot f 10 1/2. Het Zweedsche stoomschip C. F. Liljevalch is van Lulea aangekomen met. een lading erts voor de Hoogovens. Scheepsbouw voor Rusland. De tweede van een serie van vijf sleepbooten welke bij de Scheepswerf Verschure te Am sterdam voor Rusland gebouwd worden, is dezer dagen met goed gevolg be water gelaten. „NIEUW LEVEN" UITGEBREID. De schoenmakerij en lederhandel „Nieuw Leven", Velserduinweg 330, heeft de zaak moe ten vergrooten. hoofdzakelijk de werkplaats. Waar eertijds woonvertrekken waren naast den winkel, is nu een ruime werkplaats inge richt, waar ten gerievei van de clientèle nij vere handen, met behulp van machines, bezig zijn om ten spoedigste de reparatiën uit te voeren. Bij gelegenheid dezer uitbreiding krijgt een ieder die zijn schoenen v^n hakken en zooien laat voorzien, de hakken gratis. DIEFSTAL. Bij de politie is aangifte gedaan door een inwoner van IJmuiaen-Oost van diefstal van een hoeveelheid sinaasappelen en 15 fles- schen inmaakprcducten. INBRAAK. In den afgeloopen nacht is ingebroken in het gebouwtje van de halte der Ned. Spoor wegen aan de Casembrootstraat te IJmuiden- Oost. Een klein bedrag aan geld, eenige pakjes kauwgom en eenige stukjes chocolade worden vermist. VERWACHE VISCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Woensdagmarkt: Timor IJM 491, vangst 80 manden schel visch, 160 manden braadschelvisch, 50 man den radio, 20 manden platvisch, 60 manden kabeljauw en gul, 20 manden kleine makreel 115 manden makreel, 10 manden wijting, 85 manden varia, totaal 600 manden, benevens 60 stuks stijve kabeljauw. Clasina Luther IJM 59, vangst 55 manden schelvisch, 110 manden braadschelvisch, 100 manden radio (gestripte) 15 manden plat visch, 60 manden kabeljauw, 20 manden gul, 40 manden makreel, 55 manden varia, totaal 455 manden, benevens 60 st. stijve kabel jauw. Odin. IJM 168, vangst 65 manden schel visch, 130 manden braadschelvisch, 75 man den radio, 10 manden platvisch, 40 manden kabeljauw en gul, 75 manden makreel, 35 manden varia, 10 manden wijting, totaal 440 manden. BEVERWIJK AANGEHOUDEN. Alhier is een man aangehouden, die in het Politieblad gesignaleerd stond en die tot f 5 boete of 10 dagen hechtenis veroordeeld was. Aangezien hij de boete niet wilde betalen is hij naar Haarlem overgebracht om zijn straf uit te zitten. JAARVERGADERING BURGERZIEKEN FONDS UITGESTELD. De tegen Woensdag a.s. aangekondigde alge- meene jaarvergadering van het Algemeen Burgerziekenfonds Beverwijk en Omstreken kan door verschillende omstandigheden niet door de commissie voor de reglementsherzie- ning worden bijgewoond. Aangezien het bestuur de aanwezigheid van deze commissie noodzakelijk acht, zag het zich genoodzaak de jaarvergadering te verdagen en thans vas te stellen op Donderdag 13 Juni in het Kenne- mer Hotel, alhier. DE BELANGEN VAN DE T. B. PATIËNTEN. Maandag vergaderde in café „Suisse" de plaatselijke af deeling van de vereeniging tot bevordering der belangen van t. b. c. patiënten in Nederland. De voorzitter deelde mede, dat de jaarlijksche Zonnestraalcollecte op Zater dag 22 Juni zal worden gehouden en dat het voorts in de bedoeling ligt om op 15 Juni een propaganda-avond te houden, waarin de heer Jan van Zutphen als sprexer zal optreden. Vervolgens werd medegedeeld, dat de in ge bouw Harmonie gehouden propagandafeest- vergadering behalve een winst van nieuwe leden en donateurs ook nog een batig saldo van ongeveer f 11 had opgebracht. Op 17 Augustus zal de vereeniging een collecte hou den. waarvoor ook B. en W. van Wijk aan Zee en Duin reeds toestemming hebben verleend. In de badplaats Wijk aan Zee zal echter niet gecollecteerd mogen worden. De geldinzame ling mag slechts in de afdeeling Wijk aan Duin geschieden. Bij de bestuursverkiezing werd de heer W. de Ruiter als tweede secretaris her kozen: de heer M. Middelkoop werd als afge vaardigde benoemd naar de Zaterdag 15 en Zondag 16 Juni te Amsterdam te houden alge- mee ne vergadering'. Nadat de beschrijvingsbrief voor het congres was behandeld werd de bijeenkomst gesloten. D. O. K. BEHAALT DRIE KAMPIOEN SCHAPPEN. Onze plaatselijke krachtsportvereeniging' D.O.K. heeft in de wedstrijden om het kam pioenschap van Oost- en Zuid-Nederland le afdeeling, welke te Tiel werden gehouden, drie kampioenschappen behaald. De heer C. G. Tabak verwierf in de afd. midden A ge wicht gewichtheffen den titel en A. J. Bur ger legde beslag op het- kampioenschap in de afd. zwaar gewicht. De heer J. Rooymans behaalde in veder gewicht den tweeden prijs. De gebr. Groene- veld kwamen uit in veder- en lichtgewicht worstelen. H. Groeneveld stelde dezen keer teleur en moest de eer aan een ander laten, zijn broer verwierf echter den titel door zijn 6 tegenstanders te toucheeren. Hij behaalde tevens den extraprijs voor de meeste tou- ché's en heeft ook nog een fraaie kans op den stijlprijs. VEEL LIEFHEBBERS. Voor de betrekking van bode in tijdelijken dienst bij het Maatschappij Ziekenfonds Be verwijk e.o. hebben zich niet minder dan 159 sollicitanten aangemeld. SANTPOORT CONCERT IN HET BURGEMEESTER RIJKENS PARK. Hedenavond geven het Fanfarecorps „Wil- helmina" directeur Peter Wit en de Gem. Zangvereen. ..Vox Humana", directeur de heer Joh. Brands, beide alhier een concert in het Eurgemeester Rij kens Park te Santpoort. meldt: Hoogste barometerstand 763.1 m.M. te Jan Mayen. Laagste barometerstand 745.9 m.M. te Valentia. en voorspelt: Zwakken tot matigen Zuidoostelijken tot Zuid westelijken wind. Zwaar bewolkt met tijdelijke opklaringen! Waarschijnlijk regen buien met kans op onweer. Aanvankelijk iets warmer Baro neter Hedenmorgen 9 uur 756 m.M. Neiging: Stilstand. Thermometer Hoogste gisteren 60 F. Laagste heden nacht 50 F. Hoogste heden 58 F. OPGAAF MAGAZIJN T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83. IJmuiden. Telef 54PH HOOG WATER TE IJMUIDEN. Woensdag v.m. 5.35 uur; n.m. 5.58 uur. Donderdag v.m. 6.13 uur; n.m. 6.35 uur. Vrijdag v.m. 6.52 uur; n.m. 7.17 uur. VELSER ZWEMINRICHTING. Temperatuur lucht 60 F. Temperatuur water 62 F. Waar leggen visschen hun eieren Opnieuw aardbeving in Midden-Azië. Bevolking van Mastoeng en Kalat voor 80 pCt. omgekomen. Reuter meldt uit Kaboel* Dat de aardkorst in de omgeving van Be- loedsjistan nog niet tot rust is gekomen, blijkt uit het bericht uit Kandahar, dat al daar een lichte aardbeving is gevoeld, welke geen slachtoffers heeft geëischt. Kandahar ligt in Afghanistan aan den spoorweg, die via Chaman en Abdoella naar Quetta leidt. Deze spoorweg is tusschen Abdoella en Quetta door de aardbeving vernield. In de plaatsen Mastoeng en Kalat, beide gelegen ten Zuiden van Quetta in Beloeds- jistan zijn naar schatting tachtig procent der bewoners om het leven gekomen. Moeder Natuur past soms wonderbaarlijke methoden toe om het kroost der dieren in het leven te houden. Lage diereu bezigen dikwijls middelen ter bescherming <tn hun jongen, die van zulk een buitengewone in telligentie getuigen, dat wij er telkens weer verbaasd over zijn. Wij zullen dit met eenige typische voorbeelden toelichten. Het stekelbaarsje bouwt in het water een zeer artistiek nest. Het mannetjesdier zorgt voor het kroost. Door trillende bewegingen voert het vischje zijn jongen steeds weer nieuw water toe en bovendien weert het alle vijanden energiek af. De jonge vischjes blij ven dus veilig in de buurt van hun ouderlijke nest. tot ze groot genoeg zijn om alleen den strijd om het bestaan te kunnen voeren. De regenboogvisch bouwt zijn nest op schuimblaasjes. Als een van de jonge vischjes pogingen doet om aan de ouderlijke hoede te ontsnappen, haalt de vader l^et in zijn bek terug naar het nest. Meer kan men van een goeden huisvader toch nauwelijks eischen. Ook van de dieren, die eieren leggen, ver telt men allerlei, dat aanleiding geeft tot denken. Er is bijvoorbeeld een soort amphibie pipa of ook Braziliaansche kikvorsch ge noemd. Het wijfje draagt de eieren in holten op haar rug, tot de jongen uitkomen. De oorworm draagt zijn eieren, als ze door nattigheid worden bedreigd, in zijn bek naar een andere plaats. Als de jongen uit de eieren zijn gekomen worden ze door het vrouwtjesdier liefderijk verzorgd. Wanneer in Amerika, in den staat Virginia, de witgele Yukka-lelie bloeit, krijgt ze be zoek van de Yukka-moet. een zeer verstandig insect. Dit dier maakt van het zaad van de lelie een kogeltje en schuift het in den bloemenstempel. Tegelijk legt het insect zijn eieren in het zaad, dat zijn kroost tot voedsel dient. De bittex-voorn, een vischje, dat ongeveer tien centimeter lang is. legt zijn eieren in de luchtpijp van de vijvermossel. Daar krijgen ze steeds frissche lucht en ontwikkelen zich voortreffelijk. Bijzondere waardeering verdient ook de rivierkreeft, die zijn eieren aan haar ach- terpooten met zich ronddraagt. De poema bezit bijzonder sterke moeder lijke instincten. Hij likt zijn jongen liefderijk spint hen, net als een -kat, in slaap en be groet zijn kroost, als het wakker wordt, met blijde geluiden. Dit vertelt reeds de Griek- sche philosoof Plutarchus in een van zijn geschriften. Een Zuid-Amerikaansche visch, asprede „enoemd. gaat op zijn eieren liggen. Daar door groeien de eieren aan 't moederlichaam vast en worden op deze wijze steeds van voedsel voorzien. In Afrika leeft een visch, tilapia philan der, die ook bijzonder goed voor zijn jongen zorgt. Nadat, het vrouwtje de eieren heeft gelegd, neemt het mannetje ze in zijn bek en broedt ze uit. Het zijn soms zestig eieren. Als de jongen zijn uitgekomen, leven ze nog een heelen tijd in den vaderlijken mond en keeren er steeds weer naar terug, wanneer ze uitstapjes hebben gemaakt. In het algemeen krijgt het mannetjesdier in de lente een bijzonderen tooi, die aan geen mode onderhevig is. Hij is bij alle dieren verschillend. Bij de vogels is hij bijzonder prachtig. Een uitzondering vormen de sier lijke zeepaardjes. Bij deze dieren ^raagt het vrouwtje den tooi en het mannetje krijgt de jongen. Maar er zijnook uitzonderingen, waarin moeder Natuur zélf voor het kroost zorgt, zonder dat de ouders dit weten. Men zou dit een wonder kunxxen noemen. Wij weten echter niet. waar het wonder in dit geval begint en waar het eindigt. Er zijn intusschen ook dieren, die de eieren van anderen uitbroeden. Zoo kaxx men bij voorbeeld op het platteland waarnemen, dat een hen eendeneieren uitbroedt. Als de hen echter onder haar kroost jonge eenden ontdekt, wijst zij deze indringers energiek weg en de jonge eenden komen vanzelf in den het meest in de buurt liggenden vijver terecht. Katten zijn in dit opzicht veel royaler. Zij brengen soms zelfs jonge honden gi*oot en zorgen er zoo goed voor, dat men niet meer kan gelooven in het sprookje van „kat en hond". M. H. J. DINSDAG 4 JUNI 15133 BILJARTEN. Wereldkampioenschappen 451. In een der zalen van het Kurhaus te Sch veningen is Maandagmiddag vier uur een h1' gin gemaakt met de wedstrijden voor het v i*eldkampioenschap cadre 451, e* seerd ter gelegenheid van de Heerenbeurs m kampioenschap wordt voor de eerste maai' Nederland gehouden. 111 Nadat de voorzitter van „Die Haghe" s heer Vei-schoor, een openingswoord had g sproken, werd de wedstrijd officieel georvena door Jhr. Dr. J. C. Mollerus, voorzitter van Ned. Biljartbond. aen Begonnen werd met de partijen De Leeuw Cöte en Dommering-Sweering. De uitslagen waren als volgt: Sweering 300 45 Dommei*ing 281 45 De Leeuw 300 29 Cöte 140 29 Da vin 300 27 Albert 141 27 Gabriels 300 21 Moons 112 21 87 25 47 28 76 33 10.34 11,11 5.22 14.28 5.33 Des avonds werd het tournooi voortgezet met de partijen Gabriels-Dommerin°- en De Leeuw-Sweex-ing. De uitslagen waren: Gabriels 300 10 173 30.— 5.30 Dommering 53 10 23 Sweering 300 32 47 937 7.75 De Leeuw 248 32 51 Davin 300 28 108 10.51 8.03 Moons 225 28 52 Cöte 300 24 57 12,50 10.95 voort- Albert 263 24 44 De partijen gezet. worden hedenmiddag „De Kleixxe Madonna", naar het boek „Anthony Adverse" van Hervey Allen, zal ixx September bij Warner Bros ixi px*oductie ko men. Sheridon Gibxxey schreef het scenax'io, dat onder supervisie vaxx Edward Chodox*ov zal worden verfilmd. Waarom praten we van Maggiblokjes? Omdat de Zwitser Maggi de eerste was die soep in vasten vorm wist te fabriceeren. VOETBAL. Kampioenschap van Nederland Op tweeden Pinksterdag wordt te Deventer de belangrijke voetbalwedstrijd Go ahead— P. S. V. gespeeld. Zooals onze lezex*s weten is voor P. s. V. reeds een gelijk spel voldoende om het landskampioenschap te behalen. Mocht Go ahead winnen, dan heeft zij nog kans op den titel, want dan heeft Philips nog maar één punt voorsprong. Beide gegadigden heb ben dan 'nog een uitwedstrijd, namelijk Ve- locitasGo ahead exi D. W. S.P. S. V. Ver- x*assingen kunnen dus nog plaats hebben. De mogelijkheid van eexx beslissingswedstrijd is zelfs niet uitgesloten. Het Stadion te Amsterdam. Tot uitbreiding in priixcipe besloten. Naar wij verxiemen heeft de Raad van Toe zicht vaxi het Nederlandsche Sportpark beslo- texx, de plannen tot een aanzienlijke uitbrei ding vaxx het Olympisch Stadion te Amsterdam oximiddellijk ter hand te nemerx. Men heeft zich voor deze uitbreidixig inmiddels met den ax*chitect van het Stadion, den heer Jaxx Wils, in verbinding gesteld, die een exx ander na der zal uitwerkexx. D.C.IJ.—FORTUNA (5—2). Gisteravond speeldexx de voetballende IJmui- der dammers tegen de O.K.V.V. „Fortuna". Met de rust hadden de dammers reeds een 21 voorsprong. Na de hervatting demonstreerden zij aan vankelijk een groote meerderheid. Steeds weer stuwden De Boer en Osendarp hun voorhoede op. Een mooi doelpunt van Schaap zette de kroon op het werk (31). Langzaam maar zeker echter werkte For tuna zich los en moest de D.C.IJ.-defensie alle zeilen bijzetten. Het schieten der Fortuna- menschexx was echter niet be&t en bovendien zat het hun niet mee ook. Na een snelle door- bx*aak. besloten met een mooien voorzet van Osendarp, bracht Laros den stand op 4—1, waarna Fortuna op fraaie wijze uit een corner dexi achtex-staxxd verkleinde (42). Kort voor het einde noteerdexi we nog een D.C.IJ.-doelpunt, zoodat de dammers met 52 wonnen. DAMMEN. OM HET DAMKAMPIOENSCHAP GROOT IJMUIDEN. Deze week werd de wedstrijd voortgezet, Thans zijn de voorwedstrijden definitief be ëindigd. De volgexide spelers hebben zich in de finale geplaatst: Eerste klas: B. Dukel. A. Ligthart, P. Leyte, H. Schaap, C. Suyk en F. Basstra. Tweede klas: H. Buis, Laros, Smit, Soeverein, Schager en C. Buis. Derde klas: D. Postma, Schoutexx, v. Straten, Klhxge, v. d. Sluis en Schol. In de eerste klas heeft Leyte, door twee fraaie overwinningen op Basstra en Schaap de leiding genomen. In cleze korte competitie (daar B. Dukel zich heeft teruggetrokken) kunnen deze twee overwinnixxgen op het eind resultaat wel eexis vaxx beslissenden iixvloed zijxx, daar Basstra van Ligthart won. In de tweede klas heeft H. Buis reeds een flirxken voorsprong op al zijn tegenstanders behaald. v. Stratexx in de derde klas kaxi het kam pioenschap met 4 gespeelde exi 4 gewonnen partijen vrijwel niet meer ontgaaxi. BURGERLIJKEN STAND HAARLEM, 3 Juni. Bevallen 30 Mei: M. E. Bader—v. Maris, z.; 31 Mei: A. Hoogland—de Bak, d.; A. v. d. HorstPraag, d.; A. van Deux*senJansen, d.; E. BusscherHilbrants, z.; J. M. Voetelink— Westerman, z.; J. M. BuijsWeber, z.; 1 Juni: J. C. Breems—Driessen, z.; J. H. M. Zethof— Seesink, z.; A. M. C. S. GrandiaKeevel. z.; Overleden 29 Mei: C. H., 2 j., z. v. W. F. Sekreve, Elzenplein; 30 Mei: G. du Fijan, 36 j., Frankestraat; 31 Mei: D. W. Slenders—v. Beek, 37 j., Molukkenstraat; M. P. Ruurda— Korthoven, 67 j., Floresstraat; A. P. Bouw meester, 14 j., Leliestraat; H. C. Rustman, 50 j-, Schalkwijkerstraat.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6