Prof. dr. ir. H. C. J. H. Gelissen beëedigd. Door de Koningin. De nieuwe minister van Economische Za ken, prof. dr. ir. H. C. J. H. Gelissen, is Woens dagmiddag op Het Loo door de Koningin be- eedigd. COMMISSIE INZAKE JEUGDIGE WERKLOOZEN. In aansluiting aan hetgeen daaromtrent eenigen tijd geleden is bericht kan thans worden medegedeeld, dat de minister van sociale zaken prof. dr. Slotemaker de Bruine bij beschikking van 4 Juni een commissie heeft ingesteld, aan welkewordt opgedra gen hem inzake het vraagstuk van de werk loosheid onder de jeugd van voorlichting te dienen. De minister van sociale zaken zal als algemeen voorzitter van de commissie optreden. ONDERWIJSRAAD WIL DE OUDE SPELLING. Bij het hoofdacte examen. Naar wij vernemen, heeft de Onderwijsraad naar aanleiding van het onlangs afgekon digde Kon. besluit tot wijziging van het K.B. van 10 September 1923 betreffende het exa men voor de akte van hoofdonderwijzer er bij den minister van Onderwijs ad interim op aangedrongen, te willen bevorderen, dat voor de in dit jaar af te nemen examens voor de hoofdakte de oude regeling en het oude programma zullen gelden. Gedupeerde gepensioneerden van den K. H. L. Bittere en verontwaardigde uitlatingen. Besprekingen der organisaties. In verband met den crisistoestand bij den Koninklijken Hollandschen Lloyd, die in de afgeloopen maand verschillende passagiers diensten heeft gestaakt en surséance van betaling heeft verkregen, ontvingen de ge pensioneerden dezer scheepvaartmaatschappij in den loop van de maand de mededeeling van den K.H.L. dat de betaling der pen sioenen zou worden stopgezet. Naar aanleiding van deze circulaire hebben de negen samenwerkende organisaties van varend- en walpersoneel, nJ. de Vereeniging van Nederlandsche Gezagvoerders en Stuur lieden ter Koopvaardij, de Vereeniging van Scheepswerktuigkundigen. de Christelijke-. Katholieke- en moderne transportarbeiders bonden en de Christelijke, Katholieke, mo derne en neutrale bonden van handels- en kantoorbedienden. Woensdagmiddag in Kras- napolsky te Amsterdam een vergadering met het gepensioneerde personeel van den Lloyd belegd. Er heerschte een gedrukte stemming bij de oud-gedienden, die hier bijeen waren geko men meerendeels bejaarde lieden, mannen en vrouwen, die de maatschappij gediend hebben in alle rangen, van gezagvoerder tot eenvoudig bediende, die meenden een onbe- zorgden ouden dag tegemoet te gaan en zich nu plotseling verstoken zien van wat voor de meesten de eenige bron van inkomsten is. De vergadering stond onder leiding van Mr. G. Seret, voorzitter van de Centrale van Koopvaardij -Officieren, die een uiteenzet ting gaf van de stappen, die de besturen der samenwerkende organisaties reeds hebben gedaan en die, naar hij tot zijn leedwezen hieraan onmiddellijk moest toevoegen, helaas nog tot geen enkel resultaat hebben geleid. Zoodra de geruchten, dat het met den Koninklijken Hollandschen Lloyd mis zou gaan, vasteren vorm aannamen, had het bestuur zich in verbinding gesteld met de directie, met wie het op 9 Mei j.l. een con ferentie had. Op 16 Mei werd inmiddels de surséance van betaling afgekondigd en on middellijk vroegen de samenwerkende be sturen een audiëntie bij den toenmaligen minister van Economische Zaken, Mr. Steen- berghe aan, welke audiëntie pas na een tweede dringend verzoek verkregen werd. De minister verklaarde daarbij ernstig met de belangen der gepensioneerden rekening te zullen houden, doch kon natuurlijk geen vaste toezeggingen doen. Het dringende verzoek der organisaties om althans te bewerkstelligen dat de pensioen- uitkeering van 1 Juni j.l. zoo noodig met steun van de regeering nog zou worden ge daan, moest na diepgaande overweging even eens worden afgewezen. Woensdagmorgen hadden de vertegen woordigers der samenwerkende organisaties nog een onderhoud gehad met de bewind voerders van den K. H. L., die echter ver klaarden onder de surséance geen bevoegd heden te hebben tot het treffen van bij zondere maatregelen ten behoeve van de ge pensioneerden. Mr. Seret moest dan ook tot zijn spijt verklaren, dat hij, hoewel men hier was bij eengekomen om te beraadslagen over de stappen, die men het best kon doen, de toe komst voor de gedupeerde gepensioneerden vrij pessimistisch inzag. De heer J. F. van Muylwijk, secretaris penningmeester van de Vereeniging voor Scheepswerktuigkundigen, die eenige korte mededeelingen deed over het karakter van het pensioenfonds van de K.H.L. ging naar aanleiding van de uit de vergadering ge stelde vraag, wat er eigenlijk met de pen sioengelden gebeurd was en waar zij waren gebleven, nog eens uitvoerig op deze kwestie in. Hij noemde het systeem, dat niet alleen bij den Lloyd, maar ook bij de Mij. „Neder land" en bij de KJN.S.M. werd toegepast, im moreel en gevaarlijk, omdat het bij het per soneel de suggestie wekte, dat men de be- slhikking had over een pensioenfonds, terwijl het geld van dit pensioenfonds er in werke lijkheid nooit is geweest en dus ook niet zoek kon raken. Het woord was hierna aan de vergadering. In het algemeen waren het bittere en ver ontwaardigde opmerkingen, die gemaakt wer den aan het adres van de directie en com missarissen. Tenslotte vereenigde de vergadering zich met het advies der samenwerkende organi satie-besturen, dat deze zich met een adres tot de Tweede Kamer zouden richten, waar in verzócht zou worden bij de regeering aan te dringen op maatregelen ten behoeve van de gepensioneerden, gezien de houding die de regeering gedurende 15 jaar jegens den Koninklijken Hollandschen Lloyd heeft aan genomen. Geen nieuw verdrag met Duifschland. Onderhandelingen vastgeloopen. Schulden- en credifeurenkwesiie leverde moeilijkheden. Te Berlijn heeft een Nederlandsche delegatie onderhandelingen gevoerd over een nieuwe regeling van het transfer- en goederenverkeer en daar mee verband houtlende aangelegen heden. Hoewel er goede hoop op suc ces bestond, hebben de Nederland sche onderhandelaars Woensdag avond meegedeeld van een parafee ring van het ontwerp eener nieuwe regeling te moeten afzien. Dc delega tie is daarop met den nachttrein ver trokken. Het voornaamste argument, op grond waarvan de parafeering is geweigerd, is vol gens den Berlijnschen corr. van de Tel. dat de Nederlandsche gedelegeerden zich niet konden vereenigen met de opvattingen der Duitsche regeering, welke in het ontwerp tot uiting kwamen, over de positie van schuld- eischers. De theoretische formuleering van het begrip schulden en crediteuren, welke van Duitsche zijde werd opgesteld, week zoo in alle opzichten af van wat in het interna tionaal verkeer als gebruikelijk geldt, dat de Nederlandsche delegatie niet anders kon doen dan deze formuleering van de hand wijzen. Woensdagmiddag nog is van Nederland sche zijde in dit opzicht een tegenvoorstel gedaan, hetwelk door de bevoegde Duitsche instanties in studie is genomen, doch niet is aanvaard. Aan de spanning, welke door deze moeilijk heden op het allerlaatste oogenblik was ont staan, is thans dus een einde gekomen. Deze beslissing beteekent voor de betrokkenen, zoowel in Duitschland als in Nederland, een jroote teleurstelling, te. meer daar er alge meen mee gerekend werd, dat de overeen komst, waarvan de tekst reeds Dinsdag ge reed was, Woensdagavond zou worden ge parafeerd. Het Deutsche Nachrichten Bureau had reeds het officieele bericht verspreid dat de parafeering Woensdagavond tusschen acht en negen uur zou plaats hebben. Nu deze vergeefsche-poging om een nieuwe, beide partijen bevredigende oplossing van het netelig transferprobleem te vinden, mislukt is, zal het van de Duitsche regeering afhan gen en van haar bereidwilligheid haar op vattingen omtrent de rechten en aanspraken der buitenlandsche crediteuren in overeen stemming te brengen met de algemeen ge bruikelijke inzichten, of en wanneer nieuwe besprekingen zullen worden aangeknoopt. Obligatieleening van „De Tijd". Uitspraak der rechtbank vernietigd. De Tweede Kamer van het Gerechtshof te Amsterdam heeft in zake de obligatielenin gen van Dé Tijd" tie beslissing der rechtbank vernietigd en alsnog de besluiten van de ver gaderingen der ob'.igatiehouders bekrachtigd. Het Hof overwoog dat de gewijzigde garan tie van de N.V. „De Spaarnestad" ten doel had, aan de bezwaren der tegenstanders te gemoet te komen. .Niet- aannemelijk is, dat de Spaarnestad het oogmerk heeft zich ten koste van de N.V. De Tijd te verrijken, daar zij zelf als grootste aandeelhouder belang heeft bij den goeden gang van zaken in dit bedrijf. Zou dit èventueel anders blijken, dan kunnen de obligatiehouders zich nog altijd uitspreken. Wanneer het gevraagde uitstel van uitlo ting van obligatieleeningèn zou worden ge weigerd, zou de gang van zaken leiden tot surséance van betaling van het bedrijf, waar bij de vaste bezittingen nooit de obligatie houders zouden kunnen schadeloos stellen. Thans is daartoe nog altijd een redelijke kans UIT DE STAATSCOURANT GENERALE COMMISSIE ZUIDERZEE- STEUNWET Bij Kon. besluit is aan den heer mr. G. Vis sering eervol ontslag verleend als lid en voor zitter van de Generale Commissie Zuiderzee- steunwet, met dankbetuiging voor de uitne mende diensten, door hem als zoodanig be wezen, en als zoodanig benoemd de heer mr. dr. E. J. Beumer. ROODE KRUIS. Bij Kon. besluit is met ingang1 van 1 Juni voor den tijd van vijf jaren benoemd tot kringcommissaris van het Ned. Roode Kruis in den kring Noord-Holland Noord de heer jhr. mr. F. H. van iKnschot, burgemeester van Alkmaar. NOTARISSEN. Bij Kon. besluit Is benoemd tot notaris binnen het arrondissement 's-Gravenhage met standplaats de. gemeente Noordwijk mr. C. Punt, candidaat notaris te Leiden. RECHTERLIJKE MACHT. Bij Kon. besluit is benoemd tot sub-officier van Justitie bij de rechtbank te Breda mr. A. H Servatius, thans sub.-officier van Justitie in de rechtbank te Assen. Gesmokkelde revolvers in beslag genomen. De Centrale Recherche te Amsterdam heeft een partij van eenige tientallen revolvers in beslag genomen, welke door twee Amsterdam mers, vermoedelijk uit België in ons land was gebracht. Beide smokkelaars werden aange houden en zijn na hun verhoor weer op vrije voeten gesteld. Nieuw proefproces over de goudclausule. Couponbetaling van Koninklijke geëischt. Met reserve van recht op het koersverschil. Naar wij vernemen heeft een der obligatie houders van de Koninklijke Petroleum Maat schappij, in verband met het nog hangende goudclausule-proces, dat tegen deze maat schappij wordt gevoerd en waarin de eind uitspraak nog wel eenigen tijd op zich zal laten wachten, eennieuw z.g.n. proefproces aanhangig gemaakt. In dit proces vordert de obligatiehouder van de Ned. Handel Mij. als betaalkantoor van de Koninklijke, uitbetaling van zijn coupons, welke de Koninklijke slechts in dollars wil verzilveren, met de uitdrukke lijke reserve van zijn recht op het koersver schil voor het geval dat de Hooge Raad t.z.t. in het hoofdproces fcal beslissen, dat de uit betaling op goudbasis moet geschieden. Dit proces zal op 12 Juni voor den kantonrechter te Amsterdam dienen. Raadsman van den obligatiehouder is mr. L. van Gigeh. UIT DE CROOTE STAD. Crisiszitting. Crisiszitting. Zoo zou ik de zitting van den Amsterdam- schen Politierechter willen noemen, die ik onlangs bijwoonde. Over 't algemeen zijn de bijeenkomsten, die drie maal per week in de hoofdstad worden gehouden in een der zalen van het Paleis van Justitie aan de Prinsengracht en die door den Politierechter wordengeleid, vol afwisseling, als het Amsterdamsche straatleven, al schijnt ook dit in de laatste jaren door de tijdsom standigheden beinvloed te worden. Maar zoo nu en dan wordt een bepaalde zitting aan de behandeling van gelijksoortige zaken gewijd. Dit was dan ook het geval op dien mid- ig, toen „de rol" geheel gevuld was met de namen van verdachten, die door de tijdsom standigheden in moeilijkheden waren geraakt en getracht hadden, zich op minder eerlijke wijze daar weer geheel of gedeeltelijk uit te redden. Daar was bijvoorbeeld die werklooze arbeider die geprobeerd had de instelling „Maat schappelijke Steun" ,,er tusschen te nemen". Hij was op het denkbeeld gekomen, zichzelf een brief te schrijven. Een brief, waarin hem uit Sneek werd medegedeeld, dat hij daar werk kon krijgen en dat hij maar over moest ko men. Hij had dien brief overgelegd aan Maatschappelijke-Steun en om reisgeld ge vraagd, maar de'"'ambtenaaf, die' deze "za&k te behandelen kreeg, ontdekte iets bijzonders aan den brief. Het epistel dat uit Sneek heette te komen was n.l. gedateerd: Am sterdam, den zooveelsfcen van de zooveelste. Zoo weinig geraffineerd en verhard in het kwaad was deze verdachte, dat hij aan deze kleinigheid niet gedacht had. Zijn doel, „aan wat geld te komen voor een boterham", werd dus niet bereikt. Zijn verdediger noemde hem „een schip zonder roer". „Maar voor anker gelegd door Maatschap pelijke Steun!" meende de Politierechter, die den man wegens een kleine onnauwkeurig heid in de dagvaarding niet kon veroordeelen. Hij kwam er dus met een ernstige waar schuwing af. Zoo verging het niet den expeditieknecht, die geregeld zijn steungelden had ontvangen, maar tevens gedurende vele maanden bijna elke week bedragen, varieerend tusschen de f 10 en f 29, had verdiend, welke verdiensten hij zorgvuldig geheim had weten te houden. tot de zaak uitlekte. Hij had nu berouw en was al aan het terug betalen. „Ik moest mijn huur betalen," zei hij „en was bang op straat gezet te worden. Ik heb een zieke vrouw. Maar t zal niet meer gebeuren." De drie weken gevangenisstraf, die de Po litierechter hem oplegde, bewezen dat de ma gistraat zijn vergrijp ernstig vond. Dezelfde straf kreeg een meubelmaker, wien door den penningmeester van zijn vakver- eeniging gedurende langen tijd „steun" was uitbetaald, maar die nooit had opgegeven, dat hij bijverdiensten had, omdat hij vaak bood schappen deed voor een Duitschen meubelma ker, die te Amsterdam voor zichzelf werkt. Hij vond de straf hard, want hij had nu pas vier weken werk Zeventien maanden lang had een andere verdachte, een boekbinder, Maatschappelijke Steun opgelicht, door aan den penningmees ter van den Typografenbond, die hem zijn steunbedrag uitbetaalde, op te geven, dat hij maar steeds niets verdiende, terwijl hij toch een klein inkomentje per week had. Zoo had hij een kleine f 140 ontvangen, die hem rechtens niet toekwam. Met een maand gevangenisstraf zal hij hiervoor moeten boeten. Een trieste zitting, deze crisiszitting van den Amsterdamschen Politierechter. Dat er toch weer spoedig werk, wat de volks mond noemt „éérlijk werk" voor allen mag komen! J. C. E. De aanslag op den Heer Ankersmit. I maanden geëischt. AMSTERDAM, 5 Juni <V.D.) Heden werd voor de vierde kamer der arrondissements rechtbank te Amsterdam behandeld de zaak tegen den man, die eenigen tijd geleden tegen den hoofdredacteur van het dagblad Het Volk een aanslag richtte. Hem was ten laste gelegd poging tot dood slag of zware mishandeling en subs, bedrei ging met doodslag of zware mishandeling. De heer Ankersmit, in deze zaak als getuige ge hoord. deelt mede, dat verd. dadelijk voor den dag kwam met -het doel van zijn bezoek, dat, naar hij zeide hierin bestond, dat hij den heer Ankersmit ter verantwoording wilde roepen voor allerlei lasterlijke dingen, die hij in Piet Volk tegen de communisten had geschreven. Get. verzocht zijn bezoeker daarop onmid dellijk het vertrek te willen verlaten. Deze voldeed daaraan niet, doch haalde een revol ver te voorschijn dat hij op getuige richtte. Get. is onmiddellijk achter het bureau wegge doken, zijn secretaresse snelde, luidkeels om hulp roepend, weg. Na eenige oogenblikken in zijn benarde po sitie te hebben doorgebracht hoorde getuige verd. zeggen: „Ik doe het niet" en ontdekte tevens dat deze de revolver op een tafeltje had gelegd. Op een desbetreffende vraag ant woordde de heer Ankersmit, dat hij in den beginne wei den indruk had gehad, dat verd. het op zijn leven had voorzien. De secretaresse van den heer Ankersmit, die vervolgens werd gehoord, verklaarde, dat ook zij geloofde dat het hem ernst was, toen hij de revolver op den heer Ankersmit richtte. Op een vraag van den president of verd. mis schien toch wilde terugkomen op zijn latere verklaringen betreffende de motieven van zijn- daad bij het vooronderzoek afgelegd, en die hij hier niet had willen herhalen, gaf verd. een min of meer aarzelend antwoord. Toen de pres. erop wéés, dat liij deze ver klaringen met gesloten deuren zou kunnen af leggen en ook de verdediger een oogenblik met hem had gesproken, tóónde hij zich be reid, zich verder uit te spréken. De verdere be handeling geschiedde mét' gesloten deuren. De officier eischte wegens 'bedreiging met dood slag negen maanden gevangenisstraf, waarna de verdediger zijn pleidooi 'hield. Uitspraak 19 Juni a.s. De „Lutine" eischt een slachtoffer. Duiker om het leven gekomen. Woensdagmiddag was de duiker J. de Beer met zijn collega E. Mettinga in den Lu tine toren bezig met het verrichten van werkzaam heden. Aan de signaallijn stond een derde duiker. Bijlsma, die op zijn seinen naar De Beer geen antwoord kreeg. Hij stelde zich toen onmiddellijk in verbinding met Mettinga, die dadelijk bovenkwam. Nadat hij van het uit blijven van eenig antwoord van De Beer op de hoogte was gesteld, dook hij ijlings weer onder en vond hij De Beer bewegingloos op den bodem liggen. Hij bracht hem aan de op pervlakte, waar bleek, dat de levensgeesten waren geweken. Waaraan de doodsoorzaak moet worden toegeschreven staat nog niet vast. Vermoedelijk -is de map door een hart verlamming getroffen.- Het slachtoffer, dat veertig jaar oud was, laat een vrouw en een-kind achter. Inbrekersbende veroordeeld. Zware straffen door de rechtbank opgelegd. In de strafzaken -tegen de leden van een inbrekersbende, die terecht hadden gestaan wegens verschillende groote inbraken te Am sterdam, o.a. die op "2 Maart bij Levert en Co., op 30 December in een huis aan de Prinsengracht, op 3 November in een woning aan het Oosterpark en tenslotte in één aan de Nieuwe Keizersgracht, heeft de hoofd stedelijke Rechtbank uitspraak gedaan. Veroordeeld werden wegens heling, de 51- jarige koopman I. Z. vaste heler der bende tot twee jaar en zes maanden gevange nisstraf tegen wien de Officier vier jaren had geëischt; vrouw H. S. wegens het opzettelijk voordeel trekken van een door misdrijf ver kregen voorwerp tot vier maanden gevange nisstraf de eisch luidde negen maanden de 36-jarige smid en loodgieter J. P. H. leider van de bende, tot vier jaar gevangenis straf, tegen wien zes jaar was geëischt; de 38-jarige diamantbewerker J. F. de R. en de 27-jarige stucadoor H. H. S. wegens vier diefstallen, tezamen en in vereeniging met behulp van valsche sleutels en door inbraak gepleegd, tot elk twee jaar gevangenisstraf dc eisch luidde resp. drie jaar en zes maanden en drie jaar alsmede de twee helers C. V. en P. van S. tot resp. één jaar en zes maanden gevangenisstraf. Tegen hen had de officier resp. twee en een jaar ge vangenisstraf gevorderd. Van den tijd, in voorloopige hechtenis door sebracht. werd voor eik der verdachten twee maanden en drie weken in mindering ge bracht. JURY VOOR INTERNATIONALE ROMANPRIJS VR-- De Nederlandsche jury van een interna- tioneele romanprijsvraag, waarvoor een prijs van f 27.000 is uitgeloofd, is samengesteld uit de volgende drie leden: dr. P. H. Ritter Jr., Victor van Vriesland en J. W. Werumeus Buning. DONDER D" X G '6 J U NI 1933 Een halve eeuw geleden. Uit Haarlem's Dagblad van 1885. 6 Juni: Er bestaat, naar men mededeelt, vooruitzicht dat onze stad weder in het bezit zal geraken van een manége. Tien jaren geleden werd de destijds sinds lang bestaande afgeschaft en pogingen om er weder een op te richten mis lukten, doch bewezen dat er alhier be hoefte aan bestond. Ook tal van vreemdelingen zou het een aantrekke lijkheid te meer zijn. In deze maand zaj nu in den Hout de gelegenheid worden geopend om rijpaarden te huren bij voldoenden steun moet men van plan zijn aan deze zaak de noodige uitbrei ding, hiervoren bedoeld, te geven. LAWNTENNIS. COMPETITIE-STANDEN TWEEDE KLASSE A N.W. Afdeeling 2 gesp.gew.ge l.verl.pnt. v.-t. Haarlem 2 6 4 0 2 8 34-14 T. C. G. 6 4 0 2 30—18 Sharp 6 4 0 2 J 23—25 Rood Zwart 6 0 0 6 0 939 Afdeeling 3: T. C. H. 2 5 3 1 1 7 29—11 Topping 5 3 1 1 7 2614 T. E. D. 5 3 0 2 6 21—19 Groen "Wit 3 5 0 0 5 0 4-36 Heemstede T. C. G. 2 Alkmaar -Heiloo Top Nieuwe Meer K. E. K. Velserbeek Heemstede 2 Prinses Juliana Spieghel 3 Heemstede 3 Score Joy T. C. H. 3 2e KLASSE B Z.W. Afdeeling 1 4 4 0 0 5 3 11 5 10 4 4 0 13 Afdeeling 4 6 5 0 5 3 0 5 3-0 6 0 0 Afdeeling 5 6 6 0 6 4 0 6 11 6 0 1 Afdeeling 7 6 4 2 6 13 8 27—7 22-18 1426 11—17 10 30—18 6 24—16 6 23—17 0 1137 12 41—7 8 34-14 3 13—35 1 840 0 10 3513 2 5 24—24 Game and Set 5 2 '1 2 5 18—22 V. V. G. A. 5 0 2 3 2 11—29 Afdeeling 8 Animo 5 2 3 0 7 26-14 Westrust 5 2 3 0 7 2416 Advendo 5 1 3 1 5 23—17 Prinses Juliana 2 4 1 2 1 4 14—18 T. E. D. 2 4 1 1 2 3 16-16 Bakkum 3 0 0 3 0 1—23 Afdeeling 5 3e KLASSE A N.W. Kat 2 6 6 0 0 12 37—W Spirit 5 3 0 2 6 25—15 Westrust 2 5 0 1 4 1 11—29 Top 2 4 0 1 3 1 7—25 Afdeeling 1 Topping 2 6 5 1 0 11 35—13 Stadivo 2 6 3 1 2 7 29—19 Heemstede 4 6 1 0 5 2 17—31 Westrust 3 6 1 0 5 2 15-33 Afdeeling 7 Bonzo 6 3 2 1 8 13622 Deuce 3 5 3 2 0 8 25—15 Animo 2 5 0 3 2 3 17—23 Velserbeek 2 4 0 1 3 1 12—20 Afdeeling 6 A. M. V. J. 5 4 1 0 9 319 Tw-. Bank 4 3 1 0 7 24—8 Nieuwe Meer 2 5 3 0 2 6 20—20 S. M. N. 4 1 1 2 3 13—19 Smash 5 1 1 3 3 14—26 Heemstede 5 5 0 0 5 0 10—30 3e KLASSE B - N.W. Afdeeling 2 T. C. G. 3 6 6 0 0 12 35—13 Tw. Bank 2 6 3 0 3 6 25—23 Aemstelsp. 6 3 0 3 6 23—25 Duinlust 6 0 0 6 0 13—35 Afdeeling 5 Gold Star 6 4 1 1 9 31—17 Kat 3 6 3 2 1 8 31—17 Wimbledon 6 3 1 2 7 25—23 Bonzo 2 6 0 0 6 0 9—39 Afdeeling 6 Swift 2 6 4 2 0 10 33—15 T. E. D. 3 5 2 1 2 5 21—19 Game and Set 2 5 1 2 2 4 17—23 Ownaw 6 0 1 5 1 17-31 Afdeeling 11 T. C. H. 4 6 5 1 0 11 33—15 V. V. G. A. 3 5 3 1 li 7 25—15 Duinlust 2 6 0 2 4 2 18-30 De Bary 2 5 0 2 3 2 1228 Afdeeling 13 T. H. C. 1925 6 6 0 0 12 40—8 T. E. D. 4 6 3 0 3 6 23—25 Heemstede 6 6 2 1 3 5 21—27 Ready 1928 m 6 0 1 5 1 12—36 Afdeeling 14 42—6 Tw. Bank 3 6 6 0 0 12 Westrust 4 6 3 1 2 7 29—19 Nieuwe Meer 6 6 1 2 3 4 14-34 Heemstede 7 6 0 1 5 1 11—37 Afdeeling 17 Be Quick 2 6 6 0 0 12 36-12 T. C. G. 4 6 3 1 2 7 24—24 Bakkum 2 6 1 1 4 3 20—28 Advendo 2 6 0 2 4 2 16-32 PROMOTIE EN DEGRADATIE Voor zoover thans reeds bekend mogen de volgende teams promotie-wedstrijden spelen. Heemstede, T. C. G. 3 en T. C. H. 4 De lijst van hen, die moeten degradeeren, is helaas, veel langer. Het zijn Heemstede 2, Westrust 3, Velserbeek 2, Heemstede 5, Duin- lust, Bonzo 2 en Heemstede 7.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 2