DAMES ZOLEN 'Jac. UrTus overleden. Einde onverwachts gekomen. Te Noordwijk, waar hij de laatste twee jaren woonde, is Donderdagmid dag overleden de bekende zanger Jacques Urlus. Hij was 68 jaar oud. De heer Urlus was gedurende de laatste V/> jaar lijdende. Anderhalf jaar geleden moest hij een operatie ondergaan, welke door een viertal andere operaties moest worden ge volgd. Hij is nimmer geheel hersteld. Den laatsten tijd had men hoop, dat de bekende zanger weer een beteren gezondheidstoestand zou gaan genieten, doch hedenmiddag is hij plotseling, nadat de toestand onverwacht ver ergerd was. overleden. Jacques Urlus werd op 9 Januari 1867 te Hergenrath bij Aken geboren. Na zijn eerste opleiding studeerde hij in Amsterdam bij Hugo Nolthenius, Ant. Averkamp en Comelie van Zanten. Deze beroemde Nederlandsche zanger zong en gasteerde aan alle eerste theaters in Ne derland en Duitschland, Frankrijk, Engeland, België. Zweden, Denemarken, Rusland en Amerika. Gedurende vijf seizoenen was hij verbonden aan de Metropolitan Opera te New York. Verder zong hij o.a. in Bayreuth en aan het Prinz Regententheater te München. Tot voor twee jaren woonde de overledene in Hilversum. De teraardebestelling van het stoffelijk overschot zal Dinsdag a.s. te Noordwijk plaats hebben. Voor den aanvang van de Negende Sym phonic deel uitmakende van den Beethoven- Cyclus in het Concertgebouw te Amsterdam, heeft prof. dr. Willem Mengelberg met een kort woord het overlijden van Jac. Urlus herdacht. Ik ben er van overtuigd, zeide hij. dat aller gedachten zullen uitgaan naar hem, wiens heerlijke stem zoo vaak door dit kunstwerk tot ons allen heeft gesproken. Op verzoek van den diligent nam het pu bliek na deze woorden eenige oogenblikken van eerbiedige stilte in acht. GIFTEN VAN DE KONINGIN. Het heeft de Koningin behaagd, als blijk van belangstelling in den arbeid, een gift aan de ..Boddaert-tehuizen" te schenken. Tevens heeft de Koningin een gift aan „De Joodsehe Invalide" toegezegd. De V. I. C. O. ging het beter. Winstsaldo 204.013. Aan het jaarverslag der V. I. C. O. ontlee- nen we: De netto-opbrengst van den oogst heeft be dragen 495.247 (v.j. 210.973), verminderd met de productiekosten van 241.000, afschrij vingen 75.000, tantièmes Indië en diverse las ten 21.559, resteert een winstsaldo van 157.529 (v.j. 23.915). Met de onverdeelde winst A. Pv ad 46.484 is er een winstsaldo van 204.013 46.484). Voorgesteld wordt van het winstsaldo een di vidend uit te keeren van 5 pCt. (nihil), 3900 te reserveeren voor dividendbelasting, het res tant ad 100.113 (v.j. nihil) als onverdeeld winstsaldo naar nieuwe rekening over te brengen. De op 1 Juni 1934 van kracht geworden rubberrestrictie heeft gunstigen invloed ge oefend op het resultaat. Anderzijds blijft groo- te voorzichtigheid geboden. Gedurende de eerste vier maanden van 1935 heeft de oogst bedragen 738.000 li. kg. Hier van werd tot dusverre verkocht 32V/. t, tot ge middeld ca. 18 3/8 cent per h. kg. fob Belawan. Voorverkoopen vonden niet plaats. Lampong Sumatra keert weer dividend uit. In de vergadering van den raad van com missarissen en directie der Lampong Sumatra Rubber Maatschappij werd besloten aan de algemeene vergadering van aandeelhouders voor te stellen over het boekjaar 1934 een dividend uit te keeren van 4 pCt. (v. j. nihil). „Moeara Enim" maakte grootere winst. HOUT GEPEND 60 CENT Bil „NIEUW LEVEN" VELSERDUINWEG 330 IJMUIDEN (0.) NOC 1 WEEK HAKKEN GRATIS (Adv. Ingez. Med.) OVERPEINZINGEN VAN EEN EXAMINANDUS. De menschen denken, dat ik de eenige ben uit ons gezin die examen doet. Dat is niet waar. Mijn heele familie doet examen. Vader in de wis- en natuurkundige afdee- ling. Maar hij zakt eiken dag. In mijn achting. Wat ik hem ook vraag over goniovraagstuk- ken, transversale golven of de ionentheorie, hij zegt altijd: Die dingen bestonden in mijn tijd nog niet. Toch heeft vader zijn einddiploma vijf jarige. Met alle vrijstellingen. Maar de vakken waar wij nu het meest op zweeten stonden toen zeker nog in de kinderschoenen. De we tenschap heeft niet stilgezeten de laatste dertig jaar. Moeder is, geloof ik, veel knapper dan vader. Ze is een reuze kei in talen. Voor onze Duit- sche examenvertaling had ze vast wel een 6 gefokt. Gehaald, zegt moeder. Als ik er een 3 voor krijg ben ik allang lekker. Laatst heeft moeder een fout gevonden in de Schwere Wör- ter. Geen .drukfout, maar een echte. Mijn broertje zit in de 3e. Voor den twee den keer. Die leert me algebra. In de 3e weten ze ontzettend veel. Wanneer Staring leefde en zoo. Van literatuur ken ik geen fluit. Geen sikkepit, zegt moeder. Mijn oudste zuster is verloofd met een stu dent in de plant- en dierkunde. Die overhoort jne, maar je merkt best. dat hij telkens in het boek moet kijken of ik het goed zeg. En ik weet van te voren welke vragen hij zal doen: hij gaat precies volgens het rijtje. Ons dienstmeisje heet Gep. Ze komt uit Friesland. Ze zeggen altijd, dat Friesch zoo veel op Engelsch lijkt, maar van de Engelsche vertaling bracht ze niets terecht. En die ging nog wel over dienstmeisjes. Haar uitspraak is ook heel anders. Onze hond heeft pas jongen gekregen. Ik wou er de theorie van Mendel op toepassen, maar 't ging niet. Ze lijken geen van allen op hun moeder. En den vader ken ik niet zoo precies. Moeder vindt, dat ik veel te hard werk en vader zegt dat ik niets uitvoer. In zijn tijd werkten ze veel harder. En ik zal het nooit ver brengen, als ik nu al zóó begin. Maar moeder vindt weer, dat ik er slap uitzie en brengt me melk op mijn kamer. Vader zegt, dat ik best tegen een stootje kan en dat ik dan maar vroeg naar bed moet en vroeg op. Maar als je den heelen dag hebt zitten pezen (studee- ren, zegt moeder), dan wil je 's avonds wel eens uit. Bij de lui zitten kletsen en zoo. Of 'n bioscoop je. Dan staat vader 's morgens vroeg om een uur of half negen, al weer voor mijn bed. Als ik er niet kom ga ik eraf, zegt hij. Of naar Wullinx. Dat helpt wel, dat is waar. Je wordt er goed wakker van. Maar leuk is het niet. Af en toe ga je naar school. Tegen twaal ven. Dat is wel lollig, als de lui van de lagere klassen er uit komen. En voor Sé leeraren neem je reuze diep je hoed af. Sommigen zeg gen, dat dat helpt, maar anderen beweren weer, dat je je juist niet moet laten zien. Dan lijkt het of je niets doet dan vossen. Daarom ga ik om den anderen dag. 'n Werkrooster heb ik ook gemaakt. Daar ben ik een dag mee bezig geweest. Hij is heel mooi geworden en hangt aan den wand tegen over me. Maar hij komt nooit uit. Ik heb tel kens tijd over of tekort. Als ik tijd over heb ga ik een sigaret rooken en een plaatje draaien; als ik tijd tekort heb, schuif ik het restje werk op naar den Zondag. Want 's Zon dags hoef ik niets te doen. Op mijn dagrooster staat in een vierkantje een M. Dat beteekent: overhooren door moe der. En een B. Dat beteekent: repêteeren met Bert. Bert is mijn broertje uit de 3e. En een D. Dat is: werken met Daan. En voor het eten een V. Dat was wiskunde en natuurkunde en scheikunde met Vader. Maar na één keer heb ik alle V-tjes van mijn rooster geschrapt. Dat spaart tijd en narigheid. Zoo werken mijn huisgenooten voor het mondeling. Behalve vader dan. En Gep. En de hond. GROEP X No. Y. Bréng nw vacanfïe ïri éigen land door! VRIJDAG 7 JUNI 1935 Naar verdere verlaging- der vaste lasten. Lagere huren. Rente van Rijksvoorschotten verminderd. Ten einde voor de woningen, waar voor van gemeentewege tweede hy- thccaire geldleeningen zijn verstrekt, tot de noodzakelijke verlaging der hu&en te kunnen komen, Is de re- gnering bereid den rentevoet der uit M Rijks kas verleende voorschotten tot 4 pet. te verlagen. De minister van Sociale Zaken heeft dit in "een rondschrijven aan de gemeente-besturen medegedeeld en daarbij eenige eischen ge steld. Het voordeel dezer renteverlaging moet ge heel voor Jiuurverlasing voor de betreffende woningen worden aangewend. Van dezen eisch kan worden afgezien, wanneer de huur reeds zoodanig is verlaagd, dat deze niet meer toereikend is tot betaling van de ex- plo i ta tie -ui tga ven Bij inwilliging van verzoeken om rente verlaging moet het college van B. en W. een bedrag vaststellen, waarboven de huur niet mag stijgen. Ten genoege van de gemeente besturen zal bij de rentebetaling moeten worden aangetoond, dat niet meer huur is bedongen, dan door B. en W. werd toege staan. De minister vertrouwt, dat de colleges van B. en W. nauwlettend zullen toezien, dat de gestelde voorwaarden worden nagekomen. Van de toegestane renteverlagingen wenscht de minister mededeeling te ontvangen, op dat het noodige kan worden gedaan tot ver laging van de rente betreffende Rijksvoor schotten. Douglas Fairbanks te Batavia. BATAVIA. 6 Juni (Aneta). Heden te kwart over eif Java-tijd kwam Douglas Fairbanks op het vliegveld Tjililitan aan. Er was nogal belangstelling van de zijde van hen die bij de film geïnteresseerd zijn. Fairbanks verhaalde nog het een en ander van zijn reis-indrukken, welke wellicht kun nen worden aangewend in volgende films. Op een van de Zuidzee-eilanden die hij aan deed, heeft hij een operateur met film-mate riaal achtergelaten. Hij vertelde ook nog dat de United Artists, waarvan hij directielid is, zal worden gereor ganiseerd. De filmheld gaat via Batavia en Singapore naar Shanghai en Manilla en vandaar met de nieuwe Amerikaansche luchtlijn in drie dagen naar Hollywood. De nieuwe film van Douglas Fairbanks zal er een zijn in den trant van Robin Hood, doch met geluidsweergave. 1934 voor de Koninklijke beter dan 1933. Winst f 7.6 millioen hooger. Dividend Vfs procent. In het jaarverslag van de Koninklijke Petro leum Maatschappij wordt gezegd, dat geduren de het jaar 1934 de slechte tijden zwaar op het bedrijf drukten. Voorts worden de verschil lende algemeene factoren opgesomd, die een ongunstigen invloed uitoefenden, als het sperren van gelden in verschillende landen, de verwarring en onzekerheid óp monetair gebied enz. Voorts wordt melding gemaakt van de moeilijkheden waarmede vooral de petroleum industrie te kampen had. Het stemt daarom hoopvol, zoo vervolgt het verslag, dat hoe slecht de tijden en hoe zwaar ook de lasten van overheidswege waren, de vraag naar petroleum en haar derivaten blijft toenemen. De wereldconsumptie van benzine, kerosine, stookolie, smeerolie en andere pc- troleumproducten bedroeg in 1932 ruim 178.000.000 K.G. ton. in 1933 ruim 186.000.000 K.G. ton en in 1934 rond 195.000.000 kg. ton. De wereldproductie bedroeg in het afgeloopen jaar 208.547.793 kg. ton tegen 197.696.164 kg. ton in het voorafgaande jaar. Hiervan lever den de Vereenigde Staten 123.874.000 kg. ton, Rusland 24.150.500 kg. ton, Venezuela 20.112.115 kg. ton en Nederiandsch Indie 5.907.419 kg. ton (v. j. 5.417.359 kg. ton). De vermindering der Russische productie wordt geweten aan uit putting van de voornaamste terreinen, die door verhoogde booractiviteit niet kon worden ge neutraliseerd. De totale productie van de maatschappij beliep in het afgeloopen jaar 24.078.012 kg. ton tegen 21.953.473 kg. ton in het voorafgaande jaar, waarvan Nederiandsch Indië resp. leverde 4.478.706 kg. ton en 4.192.514 kg. ton. De stijging van de productie is voornamelijk het gevolg van grootere opbrengsten in Venezuela en Roemenië, waar de maatschappij in verband met de activiteit der concurrenten genood zaakt was de productie op te voeren. De stikstoffabriek te Velsen (N.V. Mekog) werkte tot December 1934 op volle capaciteit. In verband met de minder gunstige afzet mogelijkheden moest tegen het einde van het jaar de productie eenigszins ingekrompen wor den. De stikstoffabriek in Californië werkte gedurende 1934 op volle capaciteit. Het pro duct vond geregelden afzet. De fabricage op groote schaal van verschillende chemische producten onderging in 1934 wederom belang rijke uitbreidingen. Op 31 December 1934 had de groep de be schikking over een vervoercapaciteit van 1.825.140 ton met inbegrip van de vloot van de Eagle Oil en Shipping Company en de ge charterde tonnage. Er was gedurende het jaar 1934 meer vraag tan^cneperr. De geheele laaoruimie van de groep was gedurende het jaar in vol gebruik. De maatschappij ging voort met zich te ontdoen van oudere schepen. Er werden nieuwe tankschepen besteld met een laadruimte van in totaal 142.000 ton. Ten aanzien van de processen naar aanleiding der dollarobligaties houdt de maatschappij zich aan de traditie om hangende het proces geen mededeelingen er over te doen. Door de verdere daling van het pond ster ling hadden zoowel de Koninklijke als de Ba- taafsche Petroleum Maatschappij een verlies te boeken op haar bezit in deze valuta. Aan gezien uitbreiding op zeer beperkte schaal plaats had is de kaspositie nog belangrijk sterker geworden. De nettowinst over het jaar 1934 heeft f 38.ït->.575 bedragen (v. j. f 30.546.336), welke toelaat een dividend van 71/2 procent (v. j. 6 procent) uit te keeren, na betaling van 4 procent (onv.) op de pre ferente aandeelen. De Winst- en Verliesrekening staat debet voor: Administratie en andere onkosten f 297.150 (v.j. f 239.811), Interest op 4% dollar - obligatieleening f 2.353.172 (v. j. f 2.934.632), Koersverschillen f 3.767.516 (v. j. f 599.835), Dienst der 4% dollarobligatieleening (f 1.000.000), Contractueele verplichtingen (v. j. f 22.500), Saldo winst f 38.131.577 (v.j. f 30.546.306) en credit voor dividend op aan- j deelen in diverse maatschappijen f 38.985.312 I (v. j. f 28.436.539), Contractueele verplichtin- gen f 49.000 (v. j. Interest f 5.499.712 (v. j. I f 6.894.087), Verjaarde dividenden f 15.389 (v. j, f 12.459). 1 Uitkeeringen worden hooger. Aan het jaarverslag der Petroleum-Mij. „Moeara Enim" ontleenen wij: De gezamenlijke productie van alle terrei nen bedroeg 44.639 t. (v. j. 36.675). De winst- en verliesrekening laat een winst saldo van 1.438.043 (v. j. 1.136.458). De uitkeering aan aandeelhouders bedraagt 12 2/5 pCt. (10 4/5 pCt.)Per winstbewijs wordt uitgekeerd 10.20 7.10) en per oprichters aandeel 95.75 67). Aan de toelichting ontleenen wij voorts nog: „Te ontvangen dividenden" omvat het divi dend over 1934 van 18.550000 aand. „Ko ninklijke" aangenomen op 7rA pCt. (v.j. 6 pCt.) In de raffinaderij te Pladjoe werd 44.639.9 Eng. ton ruwe olie ontvangen: hierover was de „Koninklijke" aan „Royalty" verschuldigd 2.50 per ton of totaal 111.599 (vorig jaar 91.687). De vordering op de Kon. Ned. Mij. tot Expl. van Petr.br. in Ned.-Indië werd in het loopen- de jaar geïncasseerd. EEN EEUWENOUDE BEUK VERBRAND. Op de grens van de gemeente Epen (Wit- tem) en de Belgische grens staat sinds het jaar 1000 een beuk van reusachtigen omvang. De volksmond noemde dezen eerbiedwaardi- gen beuk den „Herrgotsbeuk", omdat een honderdjarig kruisbeeld, eens op den boom vastgeslagen, volkomen in de boom gegroeid was. Deze boom is door den bliksem getroffen en grootendeels door brand vernield. De Koningin naar Barneveld. Tijdens de officieele opening van den Landdag van den B. V. L. welke Donderdag middag in de Eierenhal te Barneveld plaats had, werd medegedeeld dat de Koningin he den een bezoek aan Barneveld zou brengen. De Koningin zou te omstreeks twee uur des middags aldaar aankomen waarop na de officieele ontvangst een défilé door de leden van den B. V. L. voor de Koningin zou plaats hebben. Nederland biedt voldoende. Propaganda van verkeersondernemingen. Teneinde de vele mogelijkheden, welke in het komende seizoen door de Nederlandsche Spoorwegen aan het Nederlandsche publiek worden geboden om aangename uitstapjes in eigen land te maken onder de algemeene aandacht te brengen, hadden de Neder landsche Spoorwegen en de A.T.O., in samen werking met de Algemeene Nederlandsche Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer, dezer dagen een excursie voor een aantal vertegenwoordigers van de binnen- en bui- tenlandsche pers naar den Gelderschen Achterhoek georganiseerd. Het gezelschap kwam te Utrecht bijeen. Op de snelst mogelijke manier bracht een extra Dieseltrein ons van Utrecht naar Arn hem, waar een tweetal autobussen der A.T.O. gereed stond om het gezelschap naar den Gelderschen Achterhoek te rijden. De fraaie reiswagen bracht ons eerst via Velp naar de Middagterallee en liet ons, in kalm tempo rijdend, volop genieten van de fraaie natuur en het prachtige landschapschoon van Veluwezoom en IJselstreek. Via Doesburg, Laag Keppel, Hummelo en Hengelo werd Vorden bereikt, het dorpje, dat het middelpunt vormt van den beken den Achtkasteelentocht en dat telkeni jare talrijke vreemdelingen trekt. Het eerste gedeelte van onze trip eindigde te Warnsveld, waar de lunch werd gebruikt. Het was aan dezen maaltijd, dat de heer Evers ons in lichtingen verstrekte betreffende het maken van goedkoope spoorreizen in het aanstaand seizoen, gecombineerde tochtjes per autobus, uitstapjes per boot enz. waaromtrent reeds volledige gegevens zijn opgenomen in de uit gave „Uitstapjes door Nederland" 1935 van de N.V. C. J. van Doorne te Delft. We staan, aldus de heer Evers, chef van den dienst der Exploitatie der Ned. Spoorwegen aan het begin van een nieuw reisseizoen en als de natuur en het weer zoo vriendelijk zullen zijn medewerking te verleenen, ver trouwen wij, dat dit.seizoen, een gunstig ver loop zal hebben. De bestaansmogelijkheid "van vele ondernemingen hangt hiervan af, wel in de eerste plaats het Hotel-, Restaurant- en Pensionbedrijf. Maar in niet mindere mate is dat het geval met de verkeersondernemin gen. Ondanks de crisismoeilijkheden mogen initiatief, durf en ondernemingsgeest niet achterblijven om het Nederlandsche publiek ertoe te brengen vacantiedagen in eigen land door te brengen. In dit verband wees de heer Evers ook op de goedkoope treinen, de attracties, welke daaraan verbonden zijn, en de standaardreïzen, voor kinderen. Steeds moeten nieuwe wegen worden ingeslagen en de Nederlandsche Spoorwegen hebben ten be hoeve van vereenigingen e.d. als gezelschaps- tochten een groot aantal reisschema's ont worpen, welke de aardige en volkomen juiste benaming hebben gekregen van „Kant en Klaar Tochten". Deze „Kant en Klaar Toch ten" zijn dit jaar voor het eerst ontworpen en zullen, als zij succes hebben, het volgende jaar belangrijk uitgebreid worden. Het reizend publiek wil gaarne een vlotte en goede ser vice hebben, het wil weten, war men heen kan gaan, hoe dat mogelijk is, op welke tijden en wat de kosten bedragen. Deze excursie naar den Gelderschen Achterhoek, aldus be sloot de heer Evers, zijn uiteenzettingen, is een voorbeeld van een „Kant en Klaar Tocht" vanzelfsprekend een willekeurig voorbeeld, maar naar wij hopen een gelukkig. Dat de excursie naar den Gelderschen Ach terhoek inderdaad slechts een willekeurige greep uit een groot geheel was, vernamen wij ook uit den mond van den directeur van de A.N.V.V., den heer Van Deventer, die daar bij een warm pleidooi hield voor het bezoek aan de badplaatsen aan de Noordzeekust, welke het dit seizoen zeker van Nederland sche gasten zullen moeten hebben. De Com missie der Noordzee-badplaatsen heeft een aardig propagandaboekje waarin alle 23 bad plaatsen van Schiermonnikoog tot Vlissingen zich gezamenlijk aandienen. Alle plaatsen, groot of klein, hebben haar eigen bekoring, alle staan bekend om hun prachtig breed strand en de mooie duinen, in één woord om het echt Hollandsch karakter. Onze badplaatsen zijn een brok goede en degelijke nationale rijkdom, aan wiens behoud iedereen kan medewerken. Wij kregen tijdens deze excursie den indruk dat in de kringen der verkeersondernemingen sterk de overtuiging leeft, om alle krachten in te spannen ten einde het vreemdelingen verkeer en het toerisme te bevorderen. Van ganscher harte hopen wij, dat dit streven door het Nederlandsche publiek begrepen en ge waardeerd zal worden. Na de lunch werd de terugtocht aanvaard. Via Lochem, Barehem, Ruurlo, Vorden werd Zutphen bereikt en vandaar werd langs de IJsel in de richting Arnhem gereden, waar te Sonsbeek de thee werd geserveerd. De extra trein bracht hét gezelschap na deze uit stekend geslaagde excursie, in den laten na middag weer naar Utrecht terug. AMSTERDAM GEEFT GARANTIE VOOR EEN SCHEEPSBOUWORDER. De Amsterdamsche gemeenteraad heeft een voorstel van B. en W. aangenomen om aan de Nederlandsche Scheepsbouw Mij. ten be hoeve van de uitvoering van de opdracht tot den bouw van een motorhouttransportschip voor de Sovjet-Republiek zoo noodig een voor schot te verleenen tot een bedrag van ten hoogste f 477.000 tegen een rente van 3 pro cent en ten behoeve van de Nederlandsche Scheepsbouw Mij. aan de Sovjet Republiek eveneens eenige garanties te verleenen. 468e STAA fSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 16de lijst Trekking van Donderdag 6 Juni 1935 Hooge Prijzen rf 31000.— 12026 10008903 13706 19231 400.— 10103 15449 2005074 7350 10354 10610 10828 1340ft1 19299 20305 100— 5637 6834 8571 9421 14314 16286 18026 19582 19614 20084 Prjjzen van 70. 173 250 251 810 1199 1204 1476 1762 1885 1985 2039 2158 2177 2315 2362 2410 2552 2779 2877 3050 3091 3608 3621 3691 3716 3811 3874 3912 4007 4052 4069 4081 4177 4215 4218 4350 4353 4396 4570 4672 4698 4815 4900 4960 5000 5190 5253 5262 5456 5671 5763 5773 6288 6475 6865 6924 7089 7266 7267 7285 7323 7336 7385 7598 7672 7683 7900 7941 8010 8017 8094 8154 8419 8428 8459 8433 8710 8844 8874 8885 8890 8954 8999 9006 9030 9164 9191 9363 9436 9448 9456 9637 9683 9722 9808 9853 9851 9888 10050 10073 10133 10140 10282 10384 10537 10616 10653 10692 10702 10718 10722 10859 10970 11034 11116 11174 11362 11387 11432 11615 11745 11778 11894 11920 11976 12009 12039 12046 12514 12563 12744 12830 12971 13026 13038 13092 13128 13215 13233 13267 13341 13481 13497 13521 13570 13627 13710 13942 14136 14181 14299 14610 14635 14676 14686 14822 14895 14970 14978 15139 15233 15251 15279 15296 15372 15405 15707 15729 16068 16156 16369 16397 16509 16624 16789 16948 17001 17041 17055 17149 17165 17172 17243 17330 17437 17472 17529 17660 17742 17812 17929 18197 18232 18302 18303 18450 18667 18769 18839 19039 19163 19201 19205 19207 19292 19442 19447 19459 19470 19516 19559 19617 19674 19698 19720 19798 19837 19868 19880 20107 20426 20427 20445 20457 20468 20572 20593 20623 20626 20657 20707 20864 20869 20872 20935 Nieten 35 BI 95 128 183 216 229 274 284 334 367 413 425 431 437 476 535 550 556 557 577 606 693 710 7-56 826 843 890 907 950 987 1018 1021 1032 1047 1146 1209 1227 1228 1240 1262 1274 1284 1286 1369 1376 1424 1504 1603 1606 1655 1673 1713 1714 1730 1806 1833 1836 1840 1847 1851 2050 2067 2157 2163 2187 2219 2228 2233 2234 2277 2279 2284 2346 2347 2424 2442 2461 2479 2482 2529 2577 2591 2655 2684 2717 2753 2769 2781 2793 2829 2839 2857 2864 2882 2902 2942 2952 2977 2981 2994 3014 3018 3067 3075 3107 3131 3257 3323 3347 3375 3380 3464 3495 3496 3504 3519 3525 3550 3605 3623 3658 3663 3687 3751 3881 3982 4062 4064 4083 4109 4145 4170 4185 4247 4319 4347 4387 4492 4493 4514 4542 4543 4545 4584 4680 4701 4753 4774 4797 4802 4813 4824 4338 4839 4852 4903 4925 4973 5048 5086 5106 5128 5136 5138 5264 5270 5300 5304 5501 5504 5576 5622 5675 5744 5739 5832 5845 5846 5851 5940 5964 5971 5973 5988 6000 6004 6052 6135 6146 6183 6184 6236 6237 6263 6304 6320 6282 6454 6437 6512 6538 6669 6704 6709 6729 6831 6833 6884 6886 6891 6951 6955 6964 6970 6987 7010 7037 7048 7070 7132 7144 7148 7163 7166 7221 7248 7462 7501 7549 7607 7616 7647 7648 7662 7824 7826 7850 7880 7903 7934 7950 7957 8047 8070 8098 8109 8122 8152 8209 8259 8277 8289 8342 8401 8494 8525 8541 8545 8583 8647 8660 8678 8716 8723 8730 8740 8747 8769 8787 8S17 8867 8921 8952 8960 8970 8939 9019 9064 9078 9083 9090 9217 9235 9260 9278 9299 9303 9306 9327 9329 9331 9343 9357 9397 9473 9587 9600 9609 9651 9695 9715 9742 9843 9911 9933 9934 9970 9993 10005 10008 10025 10029 10031" 10042 10068 10081 10118 10233 10280 10301 10359 10380 10395 10403 10407 10432 10436 10497 10499 10552 10568 10608 10633 10685 10704 10737 10740 10801 10809 10818 10827 10843 10863 10364 10878 10880 10892 10925 10929 10946 11000 11052 11083 11099 11109 11139 11150 11179 11286 11308 11346 11377 11400 11412 11437 11501 11504 11522 11531 11545 11606 11629 11648 11674 11677 11692 11730 11750 11767 11773 11830 11848 11917 11930 11940 11956 11964 11983 12017 12036 12139 12170 12194 12220 12237 12264 12266 12286 12287 12299 12320 12356 12358 12362 12363 12372 12386 12388 12502 12555 12700 12842 12851 12900 12932 12942 12962 12977 12991 13016 13035 13137 13149 13151 13162 13166 13169 13175 13179 13201 13239 13243 13253 13257 13262 13269 13280 13286 13294 13362 13446 13453 13464 13479 13500 13545 13568 13573 13596 13622 13625 13634 13644 13741 13754 13777 13852 13861 13868 13906 13912 13935 13965 14011 14013 14035 14082 14120 14134 14186 14187 14241 14256 14272 14328 14349 14350 14364 14415 14419 14462 14473 14482 14504 14512 14528 14535 14561 14574 14623 14685 14705 14714 14717 14725 14764 14864 14874 14916 14923 14953 14994 14995 15040 15064 15071 15035 15123 15172 15195 15203 15215 15277 15314 15319 15348 15390 15413 15413 15466 15527 15529 15546 15589 15621 15626 15638 15658 15679 15714 15726 15752 15754 15811 15815 15852 15873 15881 15909 15940 15946 15958 16005 16009 16097 16100 16165 16172 16181 16208 16229 16236 16257 16263 16306 16313 16354 16442 16483 16595 16613 16663 16700 16710 16739 16790 16830 16845 16885 16887 16896 16902 16940 16956 16970 17009 17039 17066 17082 17099 17105 17110 17121 17128 17142 17153 17174 17255 17278 17290 17309 17317 17331 17398 17415. 17458 17464 17522 17525 17539 17549 17553 17604 17606 17614 17619 17648 17661 17692 17748 17755 17763 17766 17801 17822 17827 17861 17885 17913 17930 1^938 17941 17971 17985 17988 18002 18025 18081 18089 18110 18141 18204 18217 18246 18265 18273 18288 18305 18327 18330 18537 18575 18609 18610 18615 18629 18636 18653 18688 18689 18718 18730 18754 18773 18789 18801 18826 18841 18843 18848 18876 18892 18907 18928 18941 18969 19073 19088 19145 19204 19229 19291 19295 19358 19390 19439 19467 19502 19511 19606 19608 19641 19642 19706 19734 19746 19752 19779 19780 19816 19876 19882 19914 19932 19935 19955 19968 20049 20065 20098 20114 20149 20169 20196 20279 20377 20414 20462 20505 20503 20522 20524 20548 20639 20643 20659 20668 20690 20702 20827 20922 20926 20934 20946 20960 Verbet. 5de kl. 10de lijst: 17402 70m. z, 17402 100.—. Verbet, ode kl. 15de lijst: 2482 m. z. 2483; 15393 m. z. 15393 met 70.—; 5321 ontbreekt.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 2