PAARDENSPORT HONKBAL. BRIDGE. LAWNTENNIS. AUTOMOBILISME Ter kennisgeving VERKOOPSTER LUIDSPREKERS Personeel gevraagd Personeel aanbiedingen Dr. DE JONGE SECRETARESS INSTITUUT PONT het Nederlandsch Begrafenis Genootschap Muziek instrumenten Rijwielen Auto's Diversen Watersport WSAN D A" O 1 TUT; I 1935 Harddraverij te Santpoort. Op de Harddraverslaan in het „Burge meester Rijkerspark vond Zondag de jaar lijksche harddraverij plaats; waar voor flinke belangstelling bestond. Weliswaar kwamen er „slechts" 20 paarden ha de baan, terwijl zich 28 paarden hadden opgegeven en er nog 23 aan de loting hadden deelgenomen, maar niettemin kon van een goed bezet veld gesproken worden vooral wanneer de con currentie elders nog in aanmerking genomen wordt. O-a. waren Lady Bond, Fanfare, Quita, Betty Worthy en Jeannette Harvester van de partij. Jammer was het, dat de baan niet in zulk een goede conditie was als anders zoodat er „heel wat stof werd „gegeten". In de beslissende rit ging het tusschen Lady Bond c/i Fanfare. Tot op drie-kwart van di baan lag eerstgenoemd paard nog iets voor, doch tenslotte ging Fanfare onbetwist het eerst door de finish. Voor den tweeden en derden prijs kwam kort hierop Lady Bond (340) tegenover Sena tor Breuer (330) te staan. Het bleek, dat in de vorige ritten te veel van Lady's kracht was gevergd, want in beide ritten werd ze beslissend geslagen. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: le prijs f 150 Fanfare (340), eigenaar Gebr. Konijnenburg, berijder J. Konijnenburg den Haag; 2e prijs f 75 Senator Briener (330) eigenaar Gebr. Konijnenburg, berijder J. Konijnenburg; 3e prijs f 40 Lady Bond (340) eigenaar A. v. d. Veen. Haarlem, berijder J. v. Leeuwen Jr. 4e en 5e prijs resp. f 10 en f 5 gedeeld door Nordeck '330) berijder eigenaar A. J. Kats, Sloterdijk en Pinkerton (330) eigenaresse mevr. Jacobs Amsterdam, berijder K. Bakker. Zij tenslotte nog vermeld, dat het fanfare korps Wilhelmina de draverij met muziek op luisterde. 5e Internationale Zeemijl wedstrijd te Zandvoort, Jean Guilini wint in de hoofdklasse Van Hemsbergen is tweede. Onder begunstiging van prachtig zomer weer en betrekkelijk kalme zee weid Zater dagmiddag de 5e internationale zeemijlwed strijd georganiseerd door de zwemclub Haar lem voor het Noorderbad te Zandvoort ge houden. Door het verzetten van dezen wedstrijd kon den de ingeschrven Engelsche en Duitsche deelnemers niet aan den start verschijnen, doch de bekende lange afstandzwemmer van België, Jean Guilini was echter met zijn clubgenoot Devos uit Brugge aanwezig. De Jury bestaande uit de heeren L. K. Anthoni, P. v. Goor, G. R. Hemsing. J. H. Tieseling, V. Visser en J. Aufderheide, stonden voor een moeilijke taak. doch alles was zeer goed ge regeld en vlotte dan ook uitstekend. Te circa kwart voor vieren werd het startschot gelost en begonnen de heeren schoolslagzwemmers de moeilijke race. De Haarlemsche waterrat D. v. Viersen zet er direct een flinke spurt in en werkt zich hierdoor uit de groep van zestien zwemmers, gevolgd door de heeren Barzelay (A. Z.), Kemp (H.V.G.B.) en Captein (Haarlem). Langzaam vergroot v. Viersen zijn voor sprong. Intusschen komen de dames, heeren vete ranen en de hoofdklasse heeren vrije slag zwemmers aan den start, waaronder mej. Kas- tein, mej, de Groot, winnares 1934, Jan van Hemsbergen, winnaar heeren 1934, J. Sten der (Dolfijn), terwijl de Amsterdamsche Zwemclub 1870 met 7 zwemmers een aanval zal doen op den grooten wisselbeker. Van meet of neemt Guilini de leiding met een zeer fraaien, langen, doch krachtigen slag. Bij de dames had mej. de Groot zich naar voren weten te werken, terwijl mej. Kaste in met kalmen schoolslag op de tweede plaats lag. De heer v. Dommelen S. V. H. winnaar 1934 der veteranen lag ook nu weer ver voor op zijn tegenstanders. v. Viersen had bij het keerpunt reeds een voorsprong van pl.m. 40 Meter, terwijl Kemp zich op de tweede plaats had gewerkt, ge volgd door Barzelay A. Z. en Bouquet Dolfijn. Jean Guilini had eveneens bij de vrijeslag- zwemmers een voorsprong van 40 Meter bij het keerpunt, waarna vervolgens J. van Hemsbergen, Smitshuizen. Zeegers, Zeeman, Wegenaar en Stender ..rondden". Mej. de Groot arriveerde hier als eerste. Gevolgd door Jenny Kastein en C. Prasing. Op den terugweg ging het heel wat sneller met stroom mee, doch in de volgorde der voor ste zwemmers kwam weinig verandering. Al leen zag mej. de Groot zich gepasseerd door mej. Kastein en bij de heeren schoolslag zwemmers moest Kemp aan Barzelay de tweede plaats afstaan Zeeman werd bij de vrije slag-zwemmers van de vijfde naar de zesde plaats teruggezet door Wegenaar. Met- een voorsprong van bijna één minuut op J. v. Hemsbergen tikte in de hoofdklasse de Belg Jean Guilini als eerste aan in een tijd van 36 minuten en 36 seconden. Als derde, vierde en vijfde kwamen respectievelijk aan Smitshuizen. Zeegers en Wegenaar, allen van A. Z. 1870. D. v. Viersen eerste der schoolslagzwemmers had een voorsprong van ruim 1 1/2 minuut op Barzelay die op Kemp ruim één minuut was uitgeloop en. Mej. Kastein sloeg de winnares van 1934. Mej. J. W. de Groot overtuigend, terwijl de heer v. Dommelen als veteraan evenals in 1934 op den eersten prijs geslag legde. Van de ruim veertig deelnemers(sters) moest slechts een heer door kramp vroegtij dig het water verlaten, welke door de leden der Zandvoortsche Reddingsbrigade, die voor de veiligheid der zwemmers wederom in enkele booten de zwemmers volgden, werd op genomen. Wederom is deze zeemijlwedstrijd bijzonder geslaagd, dank zij de voortreffe lijke voorbereidingen van het Haarlem-be stuur. Des avonds reikte de burgemeester van Zandvccort de heer H. v. Alphen in 't Noorder bad de vele prijzen, bestaande uit fraaie be ikers uit. Na afloop hiervan werd een avondfeest ge houden. De gedetailleerde uitslagen zijn als volgt: Afd. A. Dames; 1. Mej. J. Kastein, H. D. Z. 42 min. 40 sec. 2. J. W. de Groot, Krom. Rijn 43 min., 22 sec., 3. C. Prasing, H. D. Z. 46 min. 25 sec. Afd. B. Heeren Veteranen: 1. T. v. Dommelen. S.V.H., 50 min. 41 sec. 2. A. v. d. Meer, H. Z. en P, C. 52 min. 7 sec., 3. A. Meulenaar, het IJ. 52 min. 36 sec. Afd. C. S c Koo Is lag Heeren: 1. D. v. Viersen, D. W. R. 42 min- 13 sec. 2. L. Barzelay, A. Z., 1870 43 min. 44 sec., 3, J. S. Kemp, H.V.G.B., 44 min. 58 sec. 4. A. A. van Douwen, Watertor, Vreeswijk, 45 min. 46 sec. Afd. D. Hoofdklasse Heeren v r ij e s 1 a g 1. J. Guilini. Brugsche Zwemkring, 36 min. 36 sec.. 2. J. v. Hemsbergen, Haarlem 37 min. 39 sec.. 3. H. Smitshuizen. A. Z., 1870. 38 min. 42 sec., 4. K. Zeegers A. Z. 1870, 39 min. 35 sec. 5. F. Wegenaal- A. Z. 1870, 39 min. 48 sec. Puntentelling voor den grooten Noorderbad- wisselbeker. Winnaar 1934 Zwemclub Haar lem. 1. Amsterd. Zwemclub 1870 25 punten. 2 Haarlem 17 p., 3. D. W. R. 5 p. Met het oog op de groote deelneming aan den Zeemijlwedstrijd heeft de heer P. van der Mye, voorzitter der Zandvoortsche brigade het verzoek tot Bloemendaal gericht om te as- sis teeren. Bloemendaal heeft voor zoo verre mogelijk (de eigen strandwachten moesten bezet blij ven), aan het gedane verzoek voldaan. Kinderzwemfeest ten bate der Lichthoeve. In het Sportfondsenbad te Haarlem had de Haarlemsche Zwemclub een kinderfeest ten bate van het kindertehuis de „Lichthoeve" te Santpoort georganiseerd. De voorzitter der Haarl. Zwemclub de heer Schmidt sprak een hartelijk woord van welkom waarna aan beide zijden van het bas sin de opmarsch van alle deelnemers (sters volgde. Zij presenteerden zich op aardige wijze aan het publiek, In de nu volgende twee nummers konden de jongens en meisjes van 1214 jaar zich met elkaar meten op de 25 Meter vrije slag. Bij het nummer hinderniszwemmen zagen we kleuters van 6 jaar die handig de hinder nis „namen". Vervolgens stond op het programma: „zil veren parels duiken door leden der Haarlem sche Reddingsbrigade" wat een origineele wijze van collecteeren voor de Lichthoeve bleek te zijn. Het publiek nl kon geldstuk ken in het water werpen, waarna leden dei- brigade deze opdoken. Gedurende éfen half uur was men hiermede bezig. Voor het ballonspringen waren vele meisjes en jongens ingeschreven. Het was een aardig nummer. In de pauze werden er zakjes met bonbons waarin zich lootjes bevonden, verkocht. De demonstratie schoonspringen werd ver zorgd door mej. H. Haase en de heeren G. R. Hemsing en N. v. d. Voort. Herhaaldelijk- oogstten springers (sters) 'n hartelijk applaus terwijl eerstgenoemde heer nog enkele komi sche sprongen te zien gaf, welke lachsalvo's door de zaal deden weerklinken. Leden van de Haarl. Reddingbrigade gaven een demonstratie in het redden van drenke lingen met verschillende grepen. Voor de vossenjacht ging een twaalftal meisje geblinddoekt te water, terwijl de heer Vrugt als Vos fungeerde. Bij het laatste nummer van het program ma, gecostumeerde tobbevaren zagen we en kele zeer aardige costuumpjes, waarvan wij vooral noemen waterlelie en danseresje, die respectievelijk den eersten en tweeden prijs kregen. Twee cowboys bleken in het tobbevaren het handigste te zijn en bereikten alleen veilig den overkant Tot slot van dit aardige kinderzwemfeest reikte de heer Schmidt de prijzen uit. Ruim 3 minuten onder water! Tijdens de te Hilversum gehouden interna tionale wedstrijden heeft de Belg Frick 3 min. 15 3/5 sec. onder water gezwommen en daarmede met 1 2/5 sec. de prestatie verbe terd van den Duitscher Müller. op wiens naam tot dusverre dit „wereldrecord" stond Honkbal voor Dames. Voor de seriewedsfcrijden der dames- negentailen wordt Maandagavond om 7 uur aan de Kleverlaan gespeeld Haarlem I2e H. B. S. B, en Woensdagavond op hetzelfde terrein Haarlem IIR.H.B.S. Velsen. Wedstrijden voor schoolnegentallen. Het programma voor de schoolnegentallen vermeldt voor Woensdagmiddag de volgende wedstrijden: 1 u. 30: Kennemer LyceumChr. Lyceum. 2 u. 30: 2e H.B.S. B 1—-R.K. Lyceum. 3 u. 30: Winnaar aWinnaar b. Deze wedstrijden vinden plaats op het Gemeentesportterrein aan de Kleverlaan. Voor de Competitie. Voor de derde klasse Haarlem is als nog vastgesteld Swastika IID.E.V. II, te spelen op Dinsdag 2 Juli 's avonds 7 uur op het ter rein van Swastika aan den Vergierdeweg. OVERIGE UITSLAGEN. R.C.H. II kwam gaandeweg op dreef tegen het maar zeven man sterke Haarlem nib. Een enkele inning wierp de R C.H.-werper veel wijd en toen boekten de Haarlememrs successen. R.C.H. probeerde de schade in te halen en dit lukte best. Het veld van Haarlem was meermalen de kluts geheel kwijt. De cijfers der innings zijn: R.C.H. H: 1 7 4 3 10 4 4 x 33 Haarlem Hlb: 0080 0403 15 Swastika n deed beter werk door van de nieuwelingen van E.D.O. IV met 3726 en een slagbeurt te winnen. De cijfers der innings zijn: Swastika II: 6 5 12 14 x - 37 E. D. O. IV: 7 1 0 13 5 26 I.V.O. hield, vooral in het laatste deel van den wedstrijd D.E.V. aardig in bedwang Aan het slagwerk en het honkloopen man keert echter nog veel. Ook is de werper nog niet in staat het peil den heelen wedstrijd te handhaven. De cijfers der innings zijn: D. E. V.: 2 3 1 3 6 1 0 0 16 I. V. O.: 02200002 6 De wedstrijd Swastika I'E.D.O. II ging in het eerst tamelijk gelijk op. De E.D.O.- werper K. Zandstra wierp nog al veel wijd. Hij werd vervangen door F. Bos. maar deze hield het ook niet lang vol. Toen kwam Schijnenaar op de plaat. Swastika was als ewoonlijk zwak in het veldwerk, wat vooral in de laatste slagbeurt van E.D.O. bleek. De cijfers der innings zijn: Swastika I: 0 1 4 0 0 0 1 6 E. D. O. II: 3 0 1 2 3 4 10 23 De internationale bridge-wedstrijden te Brussel. L'honneur aux Dames. Wij Hollanders zijn in den grond van ons hart en volgens overlevering 'n vonk dat zich graag houdt aan goede tradities, zooals rid derlijkheid, dames gaan vóór, enzoovoorts. Daarom heeft het zoo veel bevreemding ge wekt dat in de verslagen van de interna tionale bridge kampioenschapswedstrijden te Brussel zoo hardnekkig het spel van de heeren op den voorgrond werd gesteld en dat der dames als quantité négligeable be handeld, alsof ze noujaook eens een partijtje mochten prabeeren te spelen. Zaterdagavond werd het eindresultaat ver meld. Nederland op de zevende plaats. Het eindresultaat bij de~ dameskampioen schappen is als volgt: 1. Oosteni-ijk, 2. Zweden, 3. 4 en 5 Neder land, Frankrijk en Noorwegen, 6 Engelad, 7 België. Me dunkt een resultaat waarop de Nederlandsche dames trotsch mogen zijn! De uitslag bij de heeren is n.l.: 1. Frankrijk, 2 en 3 Hongarije en Joego Slavië, 4. Oostenrijk 5 en 6 Engeland en Zweden, 7 Nederland, 8 en 9 België en Noorwegen. 10. Denemarken 11. Tsjecho-Slowakije. Gisteravond kwamen de Haarlemsche deel neemsters aan deze wedstrijden, de dames mevr. Cats en mevr. Bouman uit Brussel terug en daar ik gehoord had, dat het maar weinig scheelde, of het Nederlandsche dames team zou op de tweede plaats zijn geëindigd, heb ik me gehaast om naar bijzonderheden hiervan te vragen. De dames waren over het behaalde se- sultaat matig tevreden. „Het had beter ge kund, veel beter. Maar het was zoo ondrage lijk warm en dan dat spelen 's nachts! Tegen twee uur zagen we geen kaart meer!" Er werd namelijk veel 's avonds gespeeld van negen uur tot soms half drie of drie uur 's nachts, wat voor onze dames een groote handicap bleek te zijn. „Maar hoe zat- dat nu met die tweede plaats, daar was Zaterdag toch nog kans op?" „Ja, daar was zeker kans op. Als we van Oostenrijk hadden gewonnen waren we twee geweest. Het was een heel sneu geval, want we hebben juist tegen deze sterke tegenpartij heel goed gespeeld, maar bij twee spellen heeft het Nederlandsche team pech gehad, wat vier match punten uitmaakte. We ver loren met twee match punten, zonder pech zouden we dus met twee gewonnen hebben. Maar nu krijg ik eerst een kop thee hoor!' Dat zijn zoo de verdrietelijkheden als je tracht je moeder te interviewen, geen grein respect voor de pers! Na de thee probeer ik opnieuw m'n kans, maar word eenvoudig op zij geschoven, want er moeten cadeautjes worden uitgepakt. Eindelijk komt ze zelf weer op het chapiter terug, want bridge wordt een tweede natuur, die zijn rechten eischt. Heel prettig is er gespeeld; eerst was hei wat inspannend, het ging allemaal zoo erg officieel en plechtig toe. Ieder tafeltje wera in een aparte kamer geplaatst met een of ficial, geen woord mocht worden gesproken dat niet door den official zou kunnen worden verstaan. Maar daar wenden ze al gauw aan en toen ging alles ook beter en vlotter. Van Brussel en de wereldtentoonstelling hadden ze niet veel te zien gekregen, want het was maar bridgen en bridgen en als ze niet brid- geten, dan rustten ze uit van het bridgen. „Dan gaat u nu toch zeker een beetje vacantie houden, niet?" „Ja hoor! Ik raak geen kaart meer aan, ik kan er niet meer van hoor en! Maar dat is waar ook, zeg! Wat zou jij nu geboden heb ben op aas, vrouw boer, van schoppen en harten aas, heer, als mevrouw Cats opent met een klaveren en ik heb dat spel mee?" „Zoo veel azen en heeren krijg ik nooit in m'n hand!" „Nou, ik heb gezegden toen bood zij.. en toen dacht ik, dat zij had..., maar ze had „Ik dacht dat u moe was en niet meer over bridgen wou praten?" „Och ja, dat is waar ook. Nou, dan pi-aten we over wat anders. Maar zeg, het volgend jaar moeten we veel meer samen oefenen, mevrouw Cats en ik, als we het tot iets willen brengen, want we hadden het veei beter kunnen maken als we geen enkele fout hadden gemaakt". „Da's nogal glad! Als je geen enkele fout maakt, sta je bovenaan, maar ze maken im mers allemaal fouten!" „Dat wel! Maar als we nou in dat andere spel vijf ruiten hadden geboden...." „Dat hebt u nu eenmaal niet geboden, kaart nu niet meer na, want dan droomt u er vannacht nog van!" „Goed, ik zeg al niets meer, maar zoo even kon je er niet genoeg van hooren! Weet je wat we moesten doen? We vragen of me vrouw Cats hier van de week een middagje komt. kom jij dan ook met je partner? Dan kunnen we nog eens een paar van die spel letjes spelen!" met dat al hebben onze dames het er kranig En dat noemen ze nu bridgevacantie! Maar afgebracht, al had het dan beter gekund ei"1 al was het leuk geweest, als er geen pech was geweest bij die twee spelletjes tegen Oostenrijk. Dat geeft echter moed voor een volgend jaar. Spelers die hun fouten zien en erkennen, zullen er voor waken, dat ze niet meer voorkomen. Als dan ons heeren- team het er ook nog wat beter «fbrengt, dan kunnen we 1936 met een gerust bridge- hart tegemoet zien. HELEN. Tilden door Nusslein geslagen. In Straatsburg zijn wedstrijden voor be roepsspelers gehouden. Tilden won van Burke met 60, 62, doch werd in de halve finale door Nusslein met 4—6, 97, 8—6 geslagen. Vines leed een nederlaag, tegen den Fransch- man Ramillon met 64. 26, 79. Ramillon won van Plaa met 46, 6—1, 7—5. Voor den eindstrijd plaatsten zich Ramillon en Nusslein. Record-rit Den HaagParijs. De Haagsche automobilist Van Brussel, die Zaterdagnacht om 3 uur 10 uit Den Haag met een Auburn vertrok,, is er in geslaagd in 4 uur 59 min. Parijs te bereiken, waarmede hij alle bestaande records verbeterde. Bij vonnis der Arrondissements rechtbank te Haarlem van 25 Juni 1935 is in staat van faillisse ment verklaard A. VAX DER LOOS. timmerman, wonende te Wijk aan Zee en Duin, Rijks straatweg no. 19 7, met benoeming van Mr. Th. F. Raedt tot Rechter- Copimissaris en ondergeteekende tot Curator. IJmuiden 28 Juni 19 35 Mr. A. "W. HELLEMA curator Voor direct gevraagd bekend met het manufacturenvak. Tevens leerling gevraagd. Fa. Vos Barteijorisstraat 46, hk. Kruisstr. uit Kennemerland 13 Regels 25 cent Elke regel meer 10 ct. (uitsluitend bij vooruitbetaling) Gevr. JONGENS om te plukken, Aanm. na 7 uud G. Tabak Hzn., Rijksstraatweg 191 A, Wijk a. D. Gevraagd een NETTE SLAGERS JONGEN. Wilhelminastraat 17, Beverwijk. Voorhuishouding NETTE DIENSTBODE gevraagd, klein gezin, van 85 uur, v. g. v. Zondags vrij. Loon 5. Br. G 40 50 bur. van dit blad Gevraagd HANDIG MEISJE voor halve dagen. Zondags vrij. Loon 2.50 p. w. Platanenlaan 63, Bloemendaal. DAGMEISJE gevr.. in klein gez. -2 u. Bov. IS jr Zelfst. k. werk. 3.50 p. w. Previnairestraat 25. Gevraagd een FLINKE DIENST BODE voor d. en n., zelfst. k. w. en goed koken. Z. g. g. onn. aan te meldèn. Aanmelden na 20 uur Lorentzplein 10. Gevraagd in Chr. gezin te Haar lem een NET MEISJE als hulp in de huishouding. Br. G 4046, tuir, an dit blad r - DAGMEISJE GEVR. Bronsteewec 98, Heemstede. Aanm. na 7 uur. Gevr; tegen 8 Juli NET FLINK MEISJE v. d. en n„ in kl. gezin, g. S. v. v. Hogendorpstr. 17, na uur 's avonds. Gevraagd FLINK MEISJE, leeft. 15 jaar. in klein burgergezin, van half negen tot 12 uur. Zondags vrij. Adres Hof van Egmond 16, H.O. HUISHOUDING. Voor zoo spoe dig mogelijk gevr. zelfst. flinke hulp, P.G., met kost en inw., tag. kl. verg., in kl. gezin. Br, G 4042 bur. van dit blad NET MEISJE gevraagd, niet on der de 16 jaar. Lucas v. Leyden- laan 14, Heemstede Gevr. NET BURGERMEISJE voor alle huish. bezigheden. Goede be handeling verz. Br. G 4040 bur. van dit blad NET HOLLANDSCH MEISJE in klein gezin, voor d. en n. gevr., v. g. v. Dusartstraat 6 bij de Kle verlaan. NET MEISJE gevraagd, 15 a 16 jaar, voor halve dagen bij P. v.d. Ploeg, Clercqstraat 115, Gevraagd NOODHULP KINDER JUFFROUW van 6 tot 20 Juli, liefst voor den dag. Mevr. Jurgens Koninginneduinweg 1, Bloemend. Gevr. MEISJE van 8.302 uur, met middagm., ong. 17 jr. Judith Leijsterstraat 14 Voor gezin van 2 p. een FLINK DIENSTMEISJE gevraagd, zelfst. k. w. en k., voor d. of d. en n., v. S. g. v. Zandv. Allee 7, Heemstede. Aanmelden 's avonds van 79 u. Indiensttr. zoo spoedig mog. Voor bedrijf Gevraagd NETTE SLAGERS JONGEN. Joh. H. D. v. Hems bergen, Wagenweg 214. lste KAPSTER gevr., voor- direct, extern. Wagenweg 100, Haarlem BLOEMISTKNECHT gevraagd, prima bollenrooier bij Roozen Daalen, Houtvaart 30 A, Haarlem COSTUUMVAK. Gevr. nette leer ing om in het vak te worden op- eleid. Aanmelden voor 8 uur mej, G. Knijper, Zomerkade 193 H.O. Bloembollenhandel vr. MEISJE v. kantoorwerkzh. Br. G 4051 bur. van dit blad Voorhuishouding NETTE WERKSTER, nog eenige dagen vrij zijnde, zag die gaarne bezèt, 't liefstyoor kamerwerk. Br. )G 4057 bur, van dit blad AFWEZIG, lot nader aankondiging TE HUUR. Aan de Burg. Rambonnetlaan te IJmuiden nog eenige nieuw gebouwde WONINGEN; bevattende: 6 kamers, compl. badkamer met bad en waschtafel, groote zolder, voor- en achtertuin. Huur prijs 36.— per maand. Hoekwoning met garage 38.— p. mnd. Te bevragen: Edisonstraat 4, Telef. 4251, Wilhelminakade 73, Telefoon 4413. Opleid, v. examinandi Gym., H.B.S., U.L.O., alsmede voor CORRESP.-STENO-TYPIST(E), BOEKH.-CORRESP. etc. beginnen in Sept. a.s. Prospectus op aanvraag gratis. DEZE WEEIC beginnen club- en privé;essen, door ervaren (M.O.) leeraren in STENO TALEN 1 3.50 of 6. SO p. m. <4.50 ol IS, p.m. TYPEN BOEKH. HO.per cursus Opl. prakt. exam. Aanmelding dagelijks Tel. 14517 Prosp. gratis Oude Gracht 71 HAARLEM I Voor eerste klasse uitvoering tot lagen prijs SANTPOORT - BROEKBERGENLAAN 17 - TELEF. 23135 IJMUIDEN - GROENEWEG 28 TELEFOON 4509 TE KOOP EEN D. K. W. AUTO, 4 cyl., 4-pers., met open bak, jaartal '32, verbruik 1 op 14> in prima staat, met beste banden. Uiterste prijs 350. J. F A B E R, Automobielen, HOFLANDERWEG 6 Telefoon 2512 BEVERWIJK. BEKWAME COUPEUSE zoekt lste klas naaihuizen, werkt ook bij zich aan huis. Br. G 4056 bur. van dit blad B. z. a. per 1 Aug. NET DUITSCR MEISJE, goed kunnende werken en naaien, v. g. g. v. Liefst a.ls meisje alleen. Br, G 4058 bur. van dit blad NETTE JONGE WERKSTER b. z. a. voor D.r Wo„ Vrijd., van zeer g. get. voorz. Br. G 4060 bur. van dit blad NET ROLL. MEISJE, 30 j., P.G., gewend zelfst. te w. en lc„ zoekt tegen .15 Juli o.. 1 Aug. betr. voor d. en n. Br. G 4093 bur. v.d. blad NIEUWSTE RADIOTOESTEL v. f 145 voor 65, nog 10 maanden garantie. Neptunusstraat 41 Hrl. Noord. TE KOOP z. g. a. n. verz. trompet, Fr. merk, lage stemming, prijs billijk. Adres te vern. bur. van dit blad TE KOOP 19 31 Coupé Ford met dicky seat in prima staat, zeer billijk. Oosterduinweg 259, Aer- demhou't. AUTO ZONDER CHAUFFEUR Prijsopg. gevr. van 3 t.m. 11 Aug. Br. G 4097 bur. van dit blad In huurkoop gevr. AUTO SED., n. oud. d. 1932, absoluut z. gebr. en z. i. gebr. Cond. n. o. te k. Br G 407 6 bureau van dit blad TE KOOP goed loopende Fiat motor, geschikt voor boot. De Ge- nestetstraat 1 H. O. OVERLAND VRACHTWAGEN TJE. prima 35. of ruilen v. mo torrijwiel. Amsterdamschevrt. 60z. 2 BELASTINGPLAATJES te kp. gevraagd. Br. G 4070 bur. van dit blad TE KOOP AANGEB. Damesfiets in goeden staat, 10. Veenberg- straat 19. LUXE AUTO te koop gevr. op cond. Aflossing per week 10.00. Borg aanwezig. Br. Korte Heereu- straat 24 zw. TE KOOP Triumph motor 5 P.K., geheel uitgerust t. e. a. b. Moet weg. Z. B. Spaarne 156. Ter overname gevraagd BELAS TINGPLAATJE. Aanb. Wester laan 2, Aerdenhout. DAMESRIJWIEL te koop, dubb. remmen. Klein model 6. Keizer Kare'lstraat 2.9 Al TOBANDEN alle maten vanaf 2.50. Koudenhorn 40. MEISJE, 23 jaar, zoekt reisge- noote voor 3e week Juli voor reisje p. touringcar. Br. G 4017 bur. van dit blad WEGGELOOPEN Holl. herder, teef, licht voskleurig, laag model, naam „Wera" zonder halsband. Verzoeke bericht. Tegen belooning Frudiger, Koningsweg 175, Velsen Noord, DAMES, een maatcorset vervaar» digt bekw. corsetière voor 10.— Onberispelijke pasvorm gegaran deerd. Br. G 4036 bur. v. d. blad SIGARENZAAK ter overnam© gevr., of winkelhuis hierv. gesch, Voll. br. G 4035 bur. v. d. blad PRIJSOPG. GEVR. v. 't vervoeï Groningeq op 7 Juli. Statenbal- van 1 vrachtauto kampeergerei n, werk 34. TE KOOP mooie zw. japon, z. g, a. n., maat 42. Br. G 4033 bur. van, dit blad MARKIEZEN en ZONNESCHER MEN. Beter en goedkooper. Wil- lemsen, Bakenessergracht 12, Tel, 15957. TE KOOP zwart gel. cost, 8 ert Jongeh. cost, voor pl.m. 17 jr. S, beide wegens te klein. Warmoes- straat 6 na 5 uur. ZONNESCHERM, NIEUW, breed 2.65 M„ met zonecht linnen en kap te -koop. kan worden ge plaatst. Badhuisstraat 28 2rw. TE KOOP GEVR OF TE HUUR GEVR voor eenige weken een autoped op luchtbanden. Wilhel minastraat 5. Gevraagd GROOTE DUIVEN- KOOI. Adres v. d. Duinstraat lij Overveen. KOOPJE. Schrijfmach. in pr. st. 17.50. Zw ..jaquet en vest als n.,- flinke maat 52 7.50. Roosveld- straat 48 na 5 uur. BEIGE KINDERWAGEN te koop aangeb. a 7.5 0. Klarenbeekstr. 39 zwart. Aannemer (werk Ned. Spoorwe gen) vraagt GELD TER LEEN, Br. G 4083 bur. van dit blad DEUR TE KOOP opgeklampt, 1! duims kraal 87 x 216. Sillemstr. 11' PR. KINDERWAGEN te koop a 5.50. Vouwwagentje 2.25, Pe nantkastje 3.75. Pathéfoon met 100 nrs. 15.75. Adres Parklaan 76 zw. KUNSTGEBITTEN en repar. wor den bill. gem. door Tandtechniker Br. G 4086 bur. van dit blad Laat nu uw kamers VAKKUN DIG BEHANGEN tegen 15 cent- per rol. Nieuwste stalen vanaf 9 cent. Br. G 4OS7 bur. van dit blad GOED TEHUIS gezocht, voor mooie zindel. poesjes, afh. 5.30— 6.30 De Bois. Tempeliersstraat 7. Wie wil als particulier net echtp. a.s. Zondag teg. verg. meenemen HEEN EN WEER NAAR ZEIST? Br. G 4098 bur. van dit blad WEGGELOOPEN klein br. hondje met lange ooren, oud 2 mnd (Ier- sche Setter). Tegen bel. terug bez. Judith Leys terstraat 4. Geh. echtp. z. dito echtp. voor GEZ. OMGANG. Br. G 4100 bur, van dit blad T.T. ASSEN. Eenige pers. gevr. m, luxe auto, naar Assen 3 a 4 p. p. Benviljoenstr. 15 zw. H.Nrd. TE KOOP kajuitzeiljacht, pracht toerschip. Br. G 4090 bur. v.d. bl. GEVRAAGD: complete bootmotor (710 P.K.) met keerkoppeling, schroef koker en schroef, alsmede pompje. Eventueel ook "afzonder lijk. Brieven met uitvoerige om schrijving en uitersten prijs G 4102 bur. van dit blad

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 4