DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN SANTPOORT Schip verm aankomst Akenside Aginta Ariadne Baarn Bodegraven Bennekom Boschfontein Barneveld Beverwijk Cottica Caribia Calypso Chr. Huygens Chelwood C. F. Liljevalch Eurymedon Eugenia Chandris Eemland Eleni Esther Maria Gaasterkerk Gera - Ganymedes Halle Her mes Heidelberg Hercules Irene Joh. v. Oldebarneveldt J. P. Coen Jagersfontein Kerma Louis Mercier Marya Racic Meliskerk Myrmidon Mamura Merope (Ned.) Meerkerk Montferland Maaskerk Melampus Nicolas Angelos Nereus (Ned.) Orestes Oberon Orpheus (Ned.) Peisander Phrontis Prometheus Patricia Piret Penolve Poelau Bras Polyphemus Rossum Rozenburg Randfontein Scopas Syra S.mon Bolivar. Salland Surville Salabangka Shekssna Stalheim Tajandoen Thornbury Titus Theseus Uckermark Archangel Rouaan Gdynia Chill Chili Chili Z. Afrika Chili Archangel (v. Velsen) West-Indie. West Indië Midd Zee Ned. Indië Bilbao (v. IJm.) Lulea (v. IJm.) Batavia. Necochea Buenos Aires Rosario Archangel Japan Ned. Indie Bourgas Macassar Bourgas Ned. Indië Alexandria Hamburg Batavia Batavia Zuid Afrika Casablanca Le Plata Z. Afrika Batavia. Curacao Gdynia Japan Beunos Aires West Afrika Hamburg Santa Fé Valencia Bourgas Midd. Zee Stettin Batavia Batavia Batavia Mexico Archangel Archangel (v. Velsen) Batavia Batavia Leningrad Huelva Z. Afrika Houstor West Indië Barbados. Buenos Aires 3usa Batavia Leningrad Onega Batavia Hernösand Midd. Zee Hamburg Ned. Indië Laatste bericht 2 Aug. 28 Juli van Lodingen. 7 Aug. vertrekt 6 Aug. in lading. 4 Aug. i Aug. te Antwerpen. 26 Juli te Rotterdam. 29 Juli van Cristobal. 28 Juli te Rotterdam. 30 Juli van Arica. 31 Juli v. d. Noordkaap. 2 Aug. 1 Aug. van Havre. 9 Aug. 29 Juli van Barbados. 28 Aug. 28 Juli van Bari. 31 Juli van Colombo, in lading. 5 Aug. 30 Juli vertrokken. 31 Aug. 31 Juli van Singapore. 5 Aug. 1 Aug. te Duinkerken. 18 Aug. 28 Juli van Bahia. in lading. 1 Aug. 28 Juli Lodingen gepass. 25 Juli van Penang 25 Aug. 22 Juli van Colombo. 31 Juli van Constantza. .15 Sept. 28 Juli van Batavia. 20 Aug. 30 Juli te Izmir. 3 Sept. 29 Juli van Batavia. 31 Juli van Beyrouth. 1 Aug. 31 Juli vertrokken. in lading. 25 Juli van Colombo. 30 Juli van Zanzibar. 1 Aug. 28 Juli van Burlings. 31 Juli 23 Juli vertrokken. 12 Aug. 6 Juli van Rosario. 1 Aug. te Hamburg. 24 Aug. 29 Juli van Colombo. R Aug. 19 Juli vertrokken. 4 Aug. 31 Juli te Kopenhagen. 1 30 Juli te Yokohama. in lading. 29 Juli van Duala. 8 Aug. in lading. 31 Juli van Madeira. 31 Juli van Malaga. 5 Aug. 29 Juli van Gibraltar. 31 Juli 29 Juli van Corcubion. m lading. 2 Aug. 1 Aug. te Londen. 16 Aug. 30 Juli van Perim. 3 Aug. 31 Juli van Gibraltar. 30 Aug. 31 Juli vertrokken. 2 Aug. 28 Juli Lodingen gepass. 4 Aug. 29 Juli van Lodingen. 31 Juli vertrokken. in lading. in lading. 27 Juli vertrokken. 31 Juli van Beira. 10 Aug. 23 Juli vertrokken. 6 Aug. 21 Juli van Barbados. 5 Aug. 31 Juli van Madeira. 25 Aug. 27 Juli van Montevideo. 3 Aug. 29 Juli van Tanger. in lading. 4 Aug. 29 Juli vertrokken. 8 Aug. 29 Juli vertrokken. in lading. 24 Juli te Nordmaling. 31 Juli van Cagliari. in lading. 31 Juli van Marseille. VISSCHER1J EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Papierfabriek Papierfabriek Hoogovens Hoogovens Finsch Zweedsch Fransch Zweedsch Wiiri Bertil Circé Bjorkö Uleaborg Ornskoldsvik Caen Vesteras hout hout erts erts IJMUIDEN MARKTPRIJZEN van Vrijdag 2 Augustus. Tongen per K.G. f 1.65f 0.82 Kleine schol -per 50 K.G. f 20.50f 9.50 Bot per 50 K.G. f 12.50—f 3.50 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 144 11 Kabeljauw per 125 K.G. f 32f 23 Groote gullen per 50 K.G. f 12 Wijting per 50 K.G. f 4.20 Makreel per 50 K.G. f 11.50f 7 Koolvisch per stuk f 0.45f 0.23 Versche haring per kist f 8f 5.50 BESOMMINGEN. Trawlers: Carsten Rehder H.G. 243 700 manden f 4480. DE VISCHOMZET IN JULI. Gedurende de maand Juli bedroeg de om zet in den Rijksvischafslag f 396.035 tegen f 408.112 in dezelfde maand van 1934. De totale omzet in de eerste zeven maan den bedroeg f 3.117.527 tegen f 3.490.004 in dezelfde periode van het vorig jaar. MOOI SUCCES. Bij het te Utrecht gehouden schoolschaak- tournooi won onze jeugdige plaatsgenoot J. van Dijk een eersten prijs. Hij won in zijn groep alle partijen. SCHOORSTEENBRANDJE. Donderdagmiddag brak brank uit in een woning, bewoond door v. d. W. aan den Wil- lemsbee.kweg. De brand beperkte zich tot de schoorsteen en kon spoedig door de brandweer worden gebluscht. VERGADERING COÖP. ARBEIDERS- WONINGBOUWVEREENIGING. Gisteravond was er een huishoudelijke ver gadering van de coöperatieve arbeiderswo- ningbouwvereeniging, die was uitgeschreven op verzoek van een aantal leden. De vergade ring werd bijgewoond door den heer P. Bos man, wethouder van sociale aangelegenheden en een ambtenaar der secretarie. Eenige klachten of vermeende klachten werden be sproken. De heer Bosman zegt toe de opmerkingen nader te zullen beschouwen. Werf gesloten. De Greenock-Werf van de bekende scheeps bouwers Harland Wolff zal voorgoed buiten bedrijf worden gesteld. Kotter verongelukt. De Deensche kotter A. S. 1 Hen rik uit Aar- huus is laatstleden Zaterdagavond tijdens een hevigen storm met zijn drie opvarenden ver- OBgeiöki VELSEN PLAATSELIJK CRISIS-COMITé. Betaaldag penningmeester. De aandacht van winkeliers, die nog B- steunbons te verzilveren hebben, wordt ge vestigd op den eerstvolgenden zitdag van den penningmeester van het Plaatselijk Crisis- Comité, welke gehouden zal worden op Maan dag 5 Augustus a.s. op de gewone uren. Hen wordt verzocht, de aanbieding niet langer uit te stellen. DE HEER ZALM MET PENSIOEN. Woensdag j.l. was het de dag dat de heer O. Zalm. werkbaas in de afdeeling electrici- teitswerkplaats der papierfabriek, zijn betrek king met pensioen ging verlaten. Dit feit is niet onopgemerkt voorbij gegaan. Te half zes n.m. werd hij vergezeld van zijn echtgenoot en zijn twee zoons, beiden even eens werkzaam aan de fabriek in zijn werk plaats ontvangen, waar een zeer groot aantal chefs en bazen alsmede het voltallige perso neel der E.W. aanwezig was. Hij werd toegesproken door den bedrijfs- ingenieur den heer Ir. J. Krijger, die den heer Zalm schetste als een humaan man, die voor ieder altijd klaar stond en bij wien men nim mer tevergeefs aanklopte. Namens het per soneel bood Ir. Krijger den heer Zalm een fraai radio-toestel aan. Verder bedankte de heer W. J. de Haan, chef der werkplaats den heer Zalm voor de prettige samenwerking. Namens het personeel voerde de heer A. Wegman het woord, die den scheidenden baas dankte voor zijn rechtvaardig optreden. Voorts bracht de heer Wegman den dank over van de reisvereeniging „Kennemerland", waarvan de heer Zalm oprichter was. De scheidende baas getuigde met eenige korte woorden van de erkentelijkheid voor de hem bij zijn afscheid gebrachte hulde. BEVERWIJK PAARD EN AUTO BOTSTEN. Op den Velserweg tegenover het Kennemer hotel passeerde Donderdagmiddag een vracht auto een paard en wagen. Na gepasseerd te zijn stopte de auto plotse ling. Paard en wagen botsten tegen de auto op. Het paard werd licht gewond, bovendien was er materieele schade. De chauffeur reed door. Het nummer is echter bekend. HEEMSKERK „A. D. O." Het programma voor Zondag luidt: V. V. E. I—A. D. O. I 2.30 uur H. S. V. I—A. D. O. II 2.30 uur A. D. O. Ill—H. S. V. II 2 uur A. D, ft a—Vitesse a uur R. C. BREDERODE. De wedstrijd R. C. BrederodeD.I.O.-comb. werd door R. C. Brederode gewonnen met 6—1. Als voorwedstrijd voor den wedstrijd Be verwijkZeeburgia speelt het le elftal a.s. Zondag 4 uur in Beverwijk tegen Beverwijk 2. Het 2e elftal speelt dien dag in Beverwijk om 10 uur tegen Kennemers 6. CRICKET. Flamingo'sFree Foresters. De Free Foresters zetten Donderdagmorgen op het terrein aan den Eemnesserweg te La ren hun Woensdag voor 44 runs afgebroken innings voort. De volledige scores zijn: Free Foresters le innings: R. I-I. Twining bowled C. W. V. Bakker 19 R. A. Boddington id. Mr. H. W. Glerum 32 meldt: Hoosste barometerstand 769.8 m.M. te Blacksod. Laagste barometerstand 756.9 m.M. te Jan Mayen. en voorspelt: Zwakken tot matigen Noordelijken tot Noordoostelijken wind. Gedeeltelijk bewolkt. Weinig of geen regen. Iets warmer. Barometer Hedenmorgen 9 uur 763 m.M. Neiging: Stilstand. Thermometer Hoogste gisteren 63 F. Laagste heden nacht 52 F. Hoogste heden 58 F. OPGAAF MAGAZIJN 'T BRILLENHUIP Kanaalstraat 83, IJmuiden. Telef 5460 HOOG WATER TE IJMUIDEN. Zaterdag v.m. 5.14 uur; n.m. 5.35 uur. Zondag v.m. 5.44 uur; n.m. 6.05 uur. Maandag vm. 6.16 uur; n.m. 6.38 uur. VELSER ZWEMINRICHTING. Temperatuur lucht 64 F. Temperatuur water 64 F. BISSCHOPPELIJKE BENOEMINGEN. De Bisschop van Haarlem heeft benoemd tot- praeses der St. Josephgezellenvereeniging te Hillegom, de heer B. Kosters en tot geeste lijk adviseur van de R.K. Sportvereeniging Vogelenzang, de heer B. Teira. SPORT EN SPEL. ATHLETIEK. De Nederlandsche athletiek- kampioenschappen. Zaterdag en Zondag a.s. zullen op de Sin tel-baan aan het Olympiaplein te Amsterdam de athletiekkampioenschappen van Neder land worden gehouden. Vooral het nummer 100 M. is door het duel CsendarpBerger zeker een der nummers, welke met de grootste spanning wordt tege moet gezien. Aan dit nummer neemt tevens Van Be veren nog deel, die vrijwel zeker is van de derde plaats, terwijl voor de andere plaat sen Boersma, doch ook de Haarlemmer Van Geenhuizen in aanmerking komen. Ook de 200 M. is van belang, doch hier voor zien wij, dat Berger zal worden opgevolgd door Osendarp, die zooals bekend Engelsch kam pioen is. De Hagenaar is inderdaad stukken vooruit gegaan bij het vorig jaar, toen hij ok al een bedreiging voor Berger vormde eil zelfs eenmaal van hem won. Osendarp's kracht is de 200 M. en zij die hem in het Stadion tegen Hongarije een 5-tal meters vóór Berger zagen eindigen, zullen zich moeilijk een andere kampioen dan de Hagenaar kun nen denken. Niettemin zal de kamp hevig zijn, want Berger heeft intusschen niet stil gezeten en zal zich ongetwijfeld zijn titel niet zoo eenvoudig laten afnemen. Een ander nummer, dat buitengewoon be lang inboezemt, is de 800 M. met De Ruyter, Bouman en de Haarlemmer Tackema als groote favorieten. Op de 400 M. nemen de Haarlemmer® v. d. Booren, Herfst en Figee deel; van hen is Herfst een gegadigde voor den titel Niet dat dit voor de kracht van de Neder landsche prestaties pleit, integendeel, iemand met de capaciteiten van Herfst, zou zeker nog eenige jaren moeten trainen om zich onder de besten te kunnen scharen. Nu dit echter niet het geval is, staat de Haarlemmer in het be gin van zijn loopbaan reeds genoteerd onder de besten van Nederland en al gelooven wij dan ook, dat indien Klasema, mits in goeds conditie, in staat is van hem te winnen, wij weten, dat de Haarlemmer iederen duim grond hevig zal betwisten. Op 5000 M. is het alleen Paap, die voor Haar lem de eer moet redden. Ook met hem gaat het crescendo en zijn jeugd houdt nog een goede belofte in. Op 1500 M. is het slechts Van Wilsum die deelneemt aan een nummer, waarin hij geen kansen heeft. De 110 M. horden is voor W. Kaan. Het is nu reeds vele jaren dat hij op zijn nummer ge;en concurrentie heeft en al is het dan ook, dat Mesmann Schultz dit jaar blijk gaf, goede vorderingen te hebben gemaakt, een bedrei ging heeft de Haarlemmer in hem nog niet. Bij het hoogspringen maakt-v. d..Klinken berg kans op een heel goede plaats, hoewel Roelofs natuurlijk den titel wint. Bij het ver springen daarentegen moeten wij het houden op Van Welsenes, die nog steeds een eerste kracht in den lande is. Bij het polsstokspringen is ..Haarlem" wel heel sterk vertegenwoordigd. Niet minder dan drie goede polsstokspringers telt onze plaat selijke club. Het zijn Van der Zee, die als steeds favoriet is, en Verkes en Lamoree, de laatste met zijn 18 jaren reeds van een kwaliteit, zooals er maar zelden een wordt aangetroffen. Aan de 4 maal 100 M. neemt Haarlem door het niet in conditie zijn van Vic Mans niet deel. Zijn plaats in de 4 maal 400 M. wordt nu bezet door Van Gsenhuizen, waardoor hij aan de 4 maal 100 M. niet kan deelnemen. „Haarlem" zet er alles op, om hier het kam pioenschap te behalen, wat geenszins tct de onmogelijkheden behoort. Het bijprogramma geeft nog eenige num mers voor juniores, waarbij „Haarlem" even eens vertegenwoordigd is. Bij de 100 M. zijn het Stouten, Lenselinck en Hooghwinkel van wie eerstgenoemde niet zonder kansen start. Bij het hoogspringen Van Renesse, de junior kampioen van het vorige jaar, die vermoede lijk zijn prestatie .van het vorig jaar zal her halen. C. R. Tuff. c. Stroik b. Jhr. W v. d. Bosch 60 M. Howell c. Jhr. J. v. d. Bosch b. Klink 64 A. G. S. Cobb bowled Hamburger 58 W. Dealey c. Klink b. Hamburger 38 G. E. V. Crutchley st. Jhr. J. v. d. Bosch b. Klink 41 Gapt. H. P. Miles c. Klink. b. Hamburger 3 G. Corner not out 3 Capt. Stanley c. A. v. Baasbank b. Klink 0 T. Nevinson c. Van Tienhc-ven b. Klink 0 Extra's 1 Totaal 319 Bowlingcijfers: 0. m. R. W. Jhr. W. v. d. Bosch 20 2 46 1 C. W. V. Bakker 20 2 69 1 Mr. J. J. Koeleman 14 1 53 0 Mr. H. W. Glerum 23 5 54 1 A. v. Tienhoven 4 19 0 H. Klink 8 33 4 Mr. G. Hamburger 10 29 3 Flamingo's 2e innings: Jhr. J. v. d. Bosch bowled Nevinson 14 Jhr. W. v. d. Bosch st. Boddington b. Cornu 52 A. van Baasbank c. Dealey b. Cobb H. W. Glerum not. out R. de Waal bowled Cobb C. W. V. Bakker c. Cornu, b. Stanley J. van Tienhoven not out A. Stroink J. J. Koeleman Mr. G. Hamburger H. Klink, allen did not bat Extra's Totaal 138 Bowlingcijfers: O. m. R. W. Nevinson 11 4 25 1 Capt. Miles 8 1 31 0 Dealey 4 1 14 0 Cornu 7 0 26 1 Cobb 5 0 15 2 Stanley 2 0 6 1 Twining 2 0 10 0 DE HARROW WANDERERS IN ONS LAND. Het team der Harrow-Wanderers die in de komende week voor de vierde maal ons Land zullen bezoeken is als volgt samengesteld: C. R. Anson, capt. W. M. Welch. J. G. Hopton, R. D. Stuart Brown, G. A. Stogdon, M. Tindall. E. T. Pelham, R. W. Bond, W. H. R. Joynson, G. H. MacConnell en G. P. Wilson. SCHAKEN. R.K. SCHAAKCLUB „SINT BAVO". De uitslagen van de groep wedstrijden zijn als volgt: J. KoelemijN. Kuilboer B. StevenhageJ. v. Kesteren J. HazertB. Hommes C. BottelierTh. v. Dijk N. BottelierW. de Boer N. KuilboerJ. Hazert J. v. KesterenJ. Koelemij B. HommesC. Bottelier 1—0 1—0 0—1 1—0 Vz—^h 1—0 1—0 0—1 WIELRIJDEN. De wedstrijden op de Stadion- baan. Richter wint de sprint. Richter. Ongeveer 10.000 toeschouwers waren Don derdagavond naar het Stadion gekomen om de internationale wielerwedstrijden bij te wonen, welke zoowel in de sprint als achter groote motoren, konden worden beschouwd als een ernstige krachtmeting voor de a.s. wereldkampioenschappen te Brussel. De beide belangrijkste nummers waren de sprintwedstrijden voor professionals, waarin Scherens, Michard. Gerardin, Richter en onze beide landgenooten Van Egmond en Van der Linden uitkwamen, en de stayers kamp over 2 x 50 K.M. waarvoor de sterkste candidaten der wereldkampioenschappen waren gecontracteerd. De sprint. De internationale sprintwedstrijd werd verreden in 15 ritten van 2 rijders telkens over 550 meter. In de eerste rit had Van Egmond tegen Richter totaal geen kans. De tijd over de laatste 200 Meter was 12.5 sec. In den twee den rit sloeg Scherens in een korte sprint den Franschman Gerardin. Tijd laatste 200 Meter 14.5 sec. Onze tweede vertegenwoordiger Van dei- Linden kon het ook al niet bolwerken, hij werd gemakkelijk door Michard geslagen. Tijd 13.5 sec. Zooals gewoonlijk zocht Van Egmond het in zijn rit tegen Gerardin in de lange sprint, doch de Franschman wist hem gemakkelijk op zij te komen en klopte den Haarlemmer op de streep. Tijd. 13.5 sec. Richter liet zich tegen Michard bij het in gaan van de laatste bocht door den Fransch man verrassen. Michard nam twee lengten voorsprong, doch Richter zag nog kans bij te komen; op de laatste tien meters haalde hij er nog zooveel uit, dat hij met centimeter's ver schil den Franschman sloeg. Tijd 13 sec. Van der Linden was in zijn rit tegen Sche rens gedwongen den kop te nemen, eerst bij VRIJDAG 2 AUG. 1935 het ingaan van de laatste bocht werd de sprint ingezet. Met zijn bekenden sprong klopte hij Van der Linden met een wiel. Tijd 14.5 sec. De eerste manche over 50 KJVJ, Voor de eerste manche over 50 K.M. achter groote motoren verschenen in deze volgorde aan den start: Ronsse (België) achter Pasquier Jr.; Wals (Nederland)) achter Ceurremans; Van der Wulp achter Kaser, Lacquehaye (Frankrijk) achter Besson, Severgnini (Italië) achter Pasquier Sr. en Metze (Duitschland) achter Ville. Het resultaat was: 1. Metze. Tijd 37 min. 52.2 sec. Baanrecord. 2. Ronsse op 10 Meter. 3. Lacquehaye op 49 Meter; 4 .Wals op 160 Meter; 5. Severgnini op 165 Meter; 6. Van der Wulp op 480 Metet, Dat er snel gereden was bleek wel uit den tijd van Metze, die over de 50 K.M. liet no- teeren 37 min. 52.2 sec. Deze tijd beteekende een baanrecord, het ou d° stond op naam van De Graaf, gevestigd op 29 Juli 1933 met een tijd van 38 min. 26.2 sec. Een verschil in tijd dus van meer dan een halve minuut! Voor de pauze werden nog drie ritten van de sprint verreden. Van Egmond vertrok m den zevenden rit tegen Scherens weer met sneltreinvaart. Scherens liet zich rustig trekken kwam op het laatste rechte eind naast den Hollander en klopte hem op de streep. Tijd 12.1 sec. I11 den achtsten rit kreeg Van der Linden geen kans tegen Richter, die won zooals hij wilde. Tijd 12.8 sec. Tenslotte kwamen de beide Franschen tegen elkaar uit. Door tactisch rijden wist Michard van Gerardin met bijna een lengte voorsprong te winnen. Tijd 12.6 sec. Scherens en Richter hadden dus al hun ritten gewbnnen. Na de pauze werden de sprintwedstrijden voortgezet. In den tienden rit gaf Michard onzen landgenoot Van Egmond een lesje in tactiek. Bij het ingaan van de laatste bocht liet Van Egmond zich dwingen door Michard omhoog te gaan, waarvan de Franschman gebruik maakte door plotseling naar beneden te duiken en enkele lengten voorsprong te nemen, een achterstand, dien Van Egmond niet meer kon inhalen. Tijd 12.4 sec. De tweede rit bracht Scherens tegen Rich ter aan den start. Richter nam den kop. Het werd een normale sprint, Scherens bleef aan het wiel hangen, doch zijn vermaarde sprong had tegen Richter geen resultaat; met een wiel werd de Belg geslagen. Bij den twaalfden rit ging Van der Linden aan het hoofd weg. Gerardin trachtte met enkele schijnbewegingen te demarreeren, doch hij bleef in tweede positie. Van der Linden ging 180 Meter voor de streep weg, zette goed door en Gerardin zag geen kans meer om zelfs het wiel van zijn tegenstander te pak ken te krijgen. Het was de eerste overwinning van een Nederlandschen sprinter op dezen avond. Beslissing sprint. De 13e rit van de sprint ging tusschen de beide Hollanders, waarbij Van Egmond er dank zij enkele ferme trappen op de laatste tien meters in slaagde te winnen. Tijd 12.8 sec. De voorlaatste rit tusschen Gerardin en Richter was een der fraaiste ritten van den avond. Richter nam den kop, Gerardin volgde hem als een schaduw. Voor de marathontri bune maakte Richter een schijnbeweging om te demarreeren, doch bliksemsnel doorzag de Franschman de situatie. Een onderdeel van een seconde na de schijnbeweging van Richter ontsnapte Gerardin, nam doordat hij direct goed zag een flinken voorspi-ong, dien Rich ter niet meer vermocht in te halen. Tijd 13.4 sec. In den laatsten rit klopte Scherens den Franschman Michard met banddikte. Tijd 13 sec. De eindstand werd dus: Scherens en Richter elk 6 punten, Michard 7 punten, Gerardin 8 punten en Van Egmond en Van der Linden beiden 9 punten. Na de laatste manche zou de beslissingsrit tusschen Scherens en Richter worden gereden. De tweede 50 K.M. In deze volgorde werd gestart: Metze, Se vergnini, Lacquehaye, Van der Wulp, Wals en Ronsse. De uitslag was: 1. Metze, tijd 38 min. 25.8 sec.; 2. Lacquehaye op 10 Meter; 3. Severgnini op 100 Meter; 4. Wals op 240 Meter; 5. Ronsse op 375 Meter; 6. Van der Wulp op 1600 Meter. Einduitslag stayerswedstrijd: 1. Metze 2 punten; 2. Lacquehaye 5 pnt.; 3. Ronsse 7 pnt.; 4. Severgnini 8 pnt.; 5. Wals 8 pnt.; 6. Van der Wulp 12 pnt. Richter sprintwinnaar. In de beslissing van het sprintnummer ging Scherens aan den kop. Bij de Marathon tribune werd Scherens door een demarrage van den Duitscher volkomen verrast en de laatste ont wikkelde een dergelijke snelheid, dat de wereldkampioen met enkele lengten verloor. Op dezen avond behaalden de Duitschers dus een dubbele overwinning. Tijd van Richter laatste 200 Meter 12.2 sec. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 2 AUGUSTUS Bioscoop de Pont: „Een ongewenschte echt genoot" en „Een lot uit de loterij". 8 uur. ZATERDAG 3 AUGUSTUS Bioscoop de Pont: „Een ongewenschte echt genoot" en „Een lot uit de loterij". 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: VRIJDAG 2 AUGUSTUS Frans Bals Theater: Bing Crosby en Kitty Carlisle iix De Groothertogin en de Kellner. 2 30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: De koene Zwemmer. Op het tooneel Tom Jersey, handschaduw-beelden. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: No greater glory- Ui voorprogramma „Speelgoedland" met Laurel en Hardy. 2.30 uur en doorloopende voorstel ling van 7 tot 11.30 uur. Rembrandt Theater: De Big van het regi ment. Op het tooneel Schichti's marionetten* ï'evue. 2.30, 7 en 9.15 uur. ZATERDAG 3 AUGUSTUS Schouwburg Jansweg: De drie knappe jon gens. 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds,

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6