DE BILT I VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Ariadne Austvard Amazone Bodegraven Bennekom Barneveld Benwell Tower Boskoop Britannic Berenice Boschfontein Caribia Calypso Chr. Huygens Cordillera Crijnssen Eurymedon Eugenia Chandris Eemland Elem Else Marie Euterpe Essonite Gaasterkerk Gera Ganymedes Haile Hermes Heidelberg Hercules Hosanger Inger Joh. v. Oldebarneveldt J. P. Coen Jagersfontein Luneburg Marya R-acic Meliskerk Myrmidon Mamura Meerkerk Montfer'and Maaskerk Nicolas Angelos Orestes Phrontis Prometheus Patricia Poelau Bras Polyphemus Pluto (Ned.) Poelau Laufc Pan Aruba Rossum Randfontein Reggestroom Scopas Salland Salabangka Saturnus St. Philipsland Taj andoen Titus Tarakan Gdynia West Afrika Gdynia Chili Chili Chili La Plata Chili Onega Stettin Hamburg West Indië Midd Zee Ned. Indië West Indië West Indië Batavia. Necochea Buenos Aires Rosario Onega Bordeaux Plymouth Japan Ned. Indië Bourgas Macassar Bourgas Ned. Indië Alexandrië Mesane 1 Onega I Batavia Batavia Zuid Afrika Ned. Indië Le Plata Z. Afrika Batavia. •Curacao Japan Beunos Aires West Afrika Santa Fé Hamburg Batavia Batavia Mexico Batavia Batavia Gothenburg Hamburg Aruba Leningrad Z. Afrika W. Afrika Houstor Buenos Aires Batavia Hamburg New Castle Batavia Midd. Zee Eidijord verm. aankomst Van Renselaer West Indië ZaanlandI Hamburg 11 Aug. 18 Aug. 9 Aug. 11 Aug. 31 Aug. 9 Aug. 18 Aug. 5 Sept 9 Aug. 13 Aug. heden 25 Aug. 2 Sept. 15 Sept. 25 Aug. 3 Sept 16 Aug. 9 Aug. 11 Aug. 20 Sept. 12 Aug. 24 Aug. 8 Aug. 8 Sept. 12 Aug. 11 Aug. 16 Aug. 9 Aug. 30 Aug. 14 Sept. 10 Aug. 25 Aug. 8 Aug 11 Aug. 11 Aug. 10 Aug. Laatste bericht 6 Aug. te Kopenhagen. 1 Aug. van Takoradi. 7 Aug. te Danzig. 2 Aug. te Hamburg. 29 JuÜ van Cristobal. 5 Aug. van Callao. 5 Aug. te Necochea. 3 Aug. te Valparaiso. 2 Aug. vertrokken, in lading. vertrekt 17 Aug. 7 Aug. van Santander. 7 Aug. van Lissabon. 6 Aug. van Perim. 7 Aug. te Pto Barrios. 7 Aug. van Barbados. 3 Aug. van Penang. 7 Aug. van Duinkerken. 28 Juli van Bahia. 1 Aug. vertrokken. 30 Juli vertrokken, in lading. 7 Aug. vertrokken. 7 Aug. van Perim. 4 Aug. van Port Sudan. 7 Aug. van Salonika. 2 Aug. van Padang. 7 Aug. van Pyli. 4 Aug. van Penang. 31 Juii van Beyrouth. 30 Juli vertrokken. 2 Aug. vertrokken. 7 Aug. vertrokken. 5 Aug. van Port Said. 3 Aug. van Mombassa. 5 Aug. van Macassar. 6 Juli van Las Palm as. 2 Aug. te Hamburg. 6 Aug. van Perim. 8 Aug. te Rotterdam. 4 Aug. van Kobé. in lading. 7 Aug. van Freetown. 31 Juli van Madeira. vertrekt 10 Aug. 5 Aug. van Port Said. 8 Aug. van Londen. 7 Aug. van Cristobal. 4 Aug. van Sabang. in lading, in lading, in lading. 2 Aug. vertrokken. in lading. 6 Aug. te Lorenzo Marquez. 6 Aug. van Duala. 23 Juli vertrokken. 4 Juli van Rio Janeiro in lading. 7 Aug. vertrokken, vertrekt 10 Aug. in lading. 3 Aug. van Gibraltar. 7 Aug. van Gudvangen. 5 Aug. van Paramaribo, m lading. VISSCHER1J EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Hoogovens Hoogovens Nederl. Fransch Rans dorp Circé Hoboken Caen zwavelzuur erts IJMUIDEN Als een drankbestrijdster trouwt. Gisteren werd het huwelijk voltrokken tus- schen den heer H. P. van Leeuwen en mej. A. van der Leek, een dochter van den voorzitter van het Centraal Drankweer Comité, zelf ook een vurig strijdster voor geheelonthouding. Eenige vereenigingen waren officieel bij de plechtigheid tegenwoordig en brachten het jonge paar bij het vertrek van het gemeente huis een vaandelgroet. Dit moment werd door onzen fotograaf ver eeuwigd. Visscherijnieuws in een notedop. Geen mooi begin. De stoomtrawler die van zijn eerste reis van de schelvischvisscherij te rugkeerde, heeft het niet best getroffen. Het vaartuig had veel met stormweer te kampen, waardoor dkwijls niet gevischt kon worden. En toen het met zijn vangst aan den afslag kwam, trof het bovendien nog een ongunstige markt. De besomming van den trawler was slechts f 860. Vlugge reizen. De stoomtrawlers Petten en Alkmaar waren aan den afslag met resp. f 2150 en f 2090. Zoo op het oog een slecht resultaat, maar door de korte reizen van de booten mag de reederij nog tevreden zijn. De trawlers wa ren 8 a 9 dagen in zee. MARKTPRIJZEN van Vrijdag 9 Augustus. Tongen per K.G. f 1.40f 0.41 Zetschol per 50 K.G. f 17 Kleine schol per 50 K.G. 12f 4 Bot per 50 K.G. f 4.50 Schar per 50 K.G. f 3.50 BESOMMINGEN. Logger: KW 114 f 198. VERWACHTE VTSCHAANVOER. SSiuis stoomende voor de Zafcerdagmarkt: EwaTd UM 48 vangst 190 losten hake. VELSEN KINDERUITSTAPJE VAN KLEINE ZANGERESSEN. De kleine zangeressen van het R.-K. kin derkoor te Velsen-Noord hielden onder lei ding van mej. Schrama en geleidsters hun jaarlijksch uitstapje. Per touringcar vertrokken de kinderen in opgewekte stemming naar Valkeveen, waar zij in den groote nspeeltuin hun hart heb ben opgehaald. Te 8 uur arriveerde allen weder voor het R.-K. Vereenigingsgebouw aan den Wijkerstraafcweg waar vele ouders hun kroost stonden op te wachten. AANRIJDING OP DEN WIJKER- STRAATWEG. Donderdagavond werd een wielrijdster ter hoogte van den spoorwegovergang bij Schey- beek aangereden door een auto. Doordat de aangeredene haar hand liet rusten op den arm van haar vriendin, die naast haar reed, raakte zij het stuur kwijt terwijl juist de auto passeerde. Beide wielrijdsters vielen over elkander en bekwamen ontvellingen. Verder werden de lantaarns en ook de kleeren der meisjes be schadigd, terwijl zij natuurlijk erg geschrok ken waren. De autobestuurder was echter zoo goed, de meisjes de schade te vergoeden. Een beris ping, die daarbij kwam hadden ze wel ver diend. BEVERWIJK BEROEP TEGEN ONBEWOONBAAR VERKLARING. In verband met de ingediende beroep schriften tegen het raadsbesluit van 11 April 1935 tot onbewoonbaarverklaring van 26 perceelen aan den Hoflanderweg heeft een commissie uit Ged. Staten heden Vrijdag morgen ter plaatse een onderzoek ingesteld. De commissie, bestaande uit de heeren Michels en mr. dr. Witteman, heeft in tegen woordigheid van den burgemeester en den directeur van openbare werken de woningen, die ingevolge het betrokken raadsbesluit tot verdwijnen gedoemd zijn, bezichtigd. Daarna werd ten raadhuize een openbare zitting ge houden, waarin gelegenheid bestond om de ingekomen bezwaren mondeling toe te lich ten. Van de eigenaren dezer woningen was echter niemand aanwezig om van deze ge legenheid gebruik te maken. Van een hunner was bericht van verhindering, wegens ziekte ingekomen. De commissie uit Ged. Staten deed mededeeling van de ingekomen rap porten van den inspecteur van Volksgezond heid, die de perceelen niet meer voor bewo ning geschikt achtte. Ged. Staten zullen later uitspraak doen. Na afloop van de zit ting heeft de commissie wederom in gezel schap van den burgemeester en den direc teur van openbare werken een bezoek ge bracht aan een onbewoonbaar verklaarde woning aan den Heemskerkerweg. ZWEMBAD ADRICHEM. Door afwezigheid van den heer Van Leer- sum, bedrijfsleider bij de Gemeentelijke meldt: Hoogste barometerstand 765.8 m.M. La Coruna. Laagste barometerstand 745.4 m.M. Reykjavik. en voorspelt: Zwakken tot matigen wind uit Westelijke richtingen. Half bewolkt tot betrokken. Waar schijnlijk enkele regenbuien. Aanvankelijk koeler. Barometer Hedenmorgen 9 uur Neiging: Achteruit. Sportinrichtingen te Haarlem, kan het di ploma-zwemmen in het zwembad Adrichem alhier a.s. Zondag niet doorgaan. Dit is uit gesteld tot Zondag 25 Augustus. De Zwem inrichting zal met ingang van Maandag 12 Augustus des avonds negen uur worden ge sloten. EEN DRONKEN WIELRIJDER. De politie zag Donderdagmiddag in de Bree straat een fietser laveeren, die de veiligheid van het verkeer voortdurend in ernstig ge vaar bracht. De politie heeft den man aan gehouden omdat bleek dat de man. die af komstig was uit Assendelft, zoodanig onder den invloed van sterken drank verkeerde, dat hij niet in staat kon worden geacht om de fiets te besturen. De man werd in "net. po litiebureau ingesloten. Tegen hem werden twee processen-verbaal opgemaakt. SPORT EN SPEL. WIJK AAN ZEE EN DUIN HET MOTORONGELUK BIJ WEERT. Naar wij vernemen is de toestand van der. heer Chr. Weller, die op Zondag 28 Juli bij een motorongeluk bij Weert ernstig ge wond werd. tamelijk gunstig. Het bewustzijn is teruggekeerd. ai het woord.. Voor den inhoud dezer rubriek stelt de Redactie zich niet verantwoordelijk. Van ingezonden stukken geplaatst oj niet geplaatst wordt de kopij den inzender niet teruggegeven. De loonen in de werkverschaffing. Geachte Redactie. Namens alle tewerkgestelde arbeiders uit het rijkswerkverschaffingskamp „Rollecate" te den Hulst, verzoeken wij u beleefd een plaatsje in uw dagblad voor 't volgende stukje; bij voorbaat onzen dank. Naar aanleiding van een bericht geplaatst in uw blad van 6 Aug..j.l. (,.De heer Luikman stelt vragen aan B. en W. over de loonen in de werkverschaffing") mogen wij er misschien wel op wijzen, dat dit toch geen loonopgaven zijn waarnaar gevraagd wordt. Ten le geeft men in dit artikel een loon- staat van één week, t.w. van 813 Juli. Hoe wil men daar zijn conclusies uit trekken? Ten 2e geeft men een loonuitslag over 15 arbeiders, terwijl er steeds ongeveer 30 ar beiders werken, immers die arbeiders die hun 8 weken er op hebben zitten, worden weer door nieuwe aangevuld. We zouden nu B. en W. willen verzoeken niet één week de loonen op te geven van 15 man, maar de totale verdiensten over de 8 volle weken, die een arbeider daar gewerkt heeft, want dan zal men een heel anderen kijk op de loonen krijgen, tenminste, wanneer men ook de volle 8 weken steun, over die weken wan neer men niet uitgezonden was, daarnaast plaatst. Daarbij komt nog, dat men er wel f 4.75 voeding, 2 gulden broodgeld enz. bijtelt, maar men weet in zoo'n verslag niet van aftellen, dat weten alleen diegenen die hun loonen 's Zaterdags aan de arbeidsbeurs in ontvangst nemen. Mogen wij langs dezen weg eenige nadere egevens verstrekken, yan loonen, die wij over zooveel weken ontvangen hebben. We willen bij voorbaat mededeelen dat de laagste hier nog niet genoemd worden. Bij de loonen die wij hier opnoemen is het trainingsgeld inbegrepen, niet echter het zoo genaamde voedingsgeld van f 4.75, daar dit kosten voor voeding zijn, en onze huisgezinnen dat niet uitbetaald krijgen, zoo sommigen dat er bij mochten rekenen. De arbeider Droog heeft verdiend over 5 weken f 82,37. Zijn steun zou in dien tijd heb ben bedragen f 74.50. De arbeider J. Bakker heeft verdiend over 5 weken f 82.37. Zijn steun zou hebben bedragen over 5 weken f 87.00. De arbeider de Harthog heeft verdiend over 5 weken f 55,79. Zijn steun zou hebben be dragen over 5 weken f 66.65. De arbeider Bruinzeel heeft verdiend over 3 weken f 34.82. Zijn steun zou hebben bedra gen f 35.88. De arbeider J. Branzen heeft verdiend over 4 weken f 53.48. Zijn steun zou hebben bedra gen f 55,88. Naar onze meening zijn dit toch duidelijke cijfers. Slechts één arbeider is er beter van eworden, de overigen kunnen geld bijpassen. Wij vragen nu, waar werken wij voor? Als men nu denkt, dat men dit bedrag ten volle uitbetaald krijgt, staat men er precies naast, want daar moet dan nog af 4 gulden voorschot aan kleeding f 1.20 of f 3.20 aan schoppen, waarvoor 50 ets. per week wordt ingehouden. Zoo zou men door kunnen gaan, met zulke cijfers op te noemen, cijfers die uit de practijk zijn en die niet in de lucht hangen, en van menschen die op 't oogenblik nog werkzaam zijn te Rollecate. Tot slot willen wij nog één onjuistheid noe men, namelijk, dat die lage loonen uitsluitend te wijten zijn aan onvoldoende arbeidspres tatie. Dit is absoluut onjuist, daar er minstens tweemaal zoo hard gewerkt moet worden dan 2 jaar geleden in 't kamp te Markelo, en waar men toen nog een loon verdiende van 19 a 20 gld. Buiten dit alles moet men toch ook in aan merking nemén, dat men van allerlei men schen daar aantreft, zooals kantoorbedienden, metaalbewerkers, schilders, vissehers, en teveel om op te noemen, maar zelfs een volslagen grondwerker kan het basisloon van 33 cent niet verdienen. Nogmaals dankend voor de plaatsing. C. M. MIDDELKOOP. EFmuiden, 7 A-ugustus 1935. CRICKET. Flamingo'sHarrow Wanderers. Toen Donderdagmorgen 11 uur in Den de strijd tusschen de Flamingo's en de Harrow Wanderers werd hervat, bevonden de Flamin go's met een achterstand van 154 runs zich in een hachelijke positie. Gelukkig hebben J. van den Bosch en Schill door anderhalf uur stand te houden, die po sitie aanmerkelijk verbeterd. Het gevolg daar van was, dat toen te 1 uur voor de lunch ge- pauseerd werd de stand 86 voor 2 wickets was, waarvan E. J. A. Schill 47; Jhr. J. v. d. Bosch 24; Jhr. Mr. F. F. Hooft Graafland 5 not out en A. van der Togt 0 n.o. Na de lunch ging het direct veel minder. Hooft Graafland en Van der Togt gingen resp. voor 5 en 10 uit. doch gelukkig wisten Labouchère en Van Baasbank de situatie te redden, resp. met 48 en 50, maar het overige, zooals men uit de hieronder volgende cijfers kan zien was slecht tot zeer matig. Van Baasbank was met 50 topscorre. Voor 243 stond te circa vijf uur het geheele Flamingo-team aan den kant en daar tot half zeven zou worden gespeeld, stonden de Har row Wanderers voor de taak in 90 minuten evenzooveel runs te maken. Deze taak was niet eenvoudig, maar moge lijk en deed levendig cricket verwachten. E. Schill c. Belham b. Stogdon 47 J. v. d. Bosch b. Wilsin 24 F. Hooft Graafland c. Pelham b. Hopton 5 A. v. d. Togt c. Hopton, b. Bond 10 P. Labouchère c. Mc. Connell b. Stogdon 48 A. van Baasbank c. Wilson b. Stogdon 50 J. J. Koeleman b. Hopton 0 A. Nolet c. Joynson b. Hopton 0 P. G. East c. Wilson b. Bond 12 C. Bakker l.b.w. Hopton 10 K. Nouerburg not out 0 Extra's (b. 29, l.b. 3, n.b. 5) 37 Totaal 243 Bowlingcijfers: O. M. R. W. n.b R. W. Bond 27 8 84 2 G. A. Stogdon 18 1/6 3 48 3 4 J. G. Hopton 32 7 57 4 1 C. R. Wilson 10 4 16 4 R. D. StuartBrown 2 1 1 Voor de Flamingo's bowlden eerst Bakker en Nouerburg op Stuart Brown en Pelham. Pelham wa shet eerste uit door een vang van Schill op bowlen van Neuerburg voor 27 op een totaal van 33. De kansen voor de gas- ten waren dus lang niet slecht, de score bleef ook daarna snel stijgen; er werden diversen vieren geslagen, waardoor nog binnen de 40 minuten de score reeds tot 60 was gestegen. Toen werd Tindoll gebowld door Van der Togt. Op 77 ging Stuert Brown l.b.w. op bowlen van East, zoodat voor de overwinning nog slechts dertien runss noodig waren. Die waren er spoedig, waaronder twee vieren. Precies binnen het uur waren de 90 vol en hadden de Harrow Wanderers gewonnen met nog 7 wickets in handen. Harrow Wanderers 2de innings: Stuart Brown l.b.w. East 20 Pelham c. Schill b. van der Togt 27 Tindall b. v. d. Togt 20 Wilson n.o. Johson n.o. 13 Extra's 3 VRTJDAG 9 AUG. 1935 Bowlingcijfers: O. M. R. Bakker 6 2 29 Neuerburg 2 0 15 v. d. Togt 4 0 22 Koeoleman 2 0 11 East 11 0 7 Schill 276 0 4 Totaal 91 voor drie wickets ATHLETIEK. Athleten van de allerbeste klasse aan den start. De wedstrijden op Zaterdag en Zondag te Amsterdam. Wederom wordt in het Stadion een mooi athletiekprogramma afgewerkt, dat volkomen kan wedijveren met de bezetting van ver leden jaar, toen de weersomstandigheden het velen niet mogelijk maakten, de Amerikaan- sche athleten, die van een zoo perfecte kwa liteit zijn, aan den start te zien. Het zijn ditmaal wel niet dezelfde namen, doch niettemin is 't een ploegje, dat maar zelden kon worden geslagen bij zijn trip door Europa. Wij zeggen zelden, want ook de Amerikaan- sche kampioen Carpenter is er bij en hoewel hij het in Europa reeds tot 49.72 M. met den discus bracht, is dit niet voldoende om een overwinning te behalen op den wereldrecord houder Anderson, die in Zweden woont. Van daar, dat Amerika niet op alle nummers wist te zegevieren. Zaterdag en Zondag komen behalve de discuswerper ook Sefton, kampioen van Ame rika polsstokhoog (4.29 M.), Venzke, 2e man op den middenafstand en wereldrecordhou der, 800 M. in 1 min. 51 sec. 1500 M. in 3 min. 50.5 sec. Moreau, kampioen hordenloop (14.2 sec.), O'Brien kampioen 400 M. (47.3 sec) en Draper sprinter, 100 M. in 10.4 sec., 200 M in 20.8 sec. Ook voor behoorlijke concurrentie is zorg gedragen. Zoo komt o.a. voor de middenaf- standnummers de Pool Kucharsky, die dit jaar in Europa den snelsten tijd geloopen heeft, n.l. 1 min. 51.6 sec., voor 800 M. Met den Engelschman Collyer (1 min. 55 sec.) zal hij het den Amerikaan Venzke lang niet ge makkelijk maken; mogelijk zal hij zelfs het kunststukje, dat hij te Stockholm leverde, weten te herhalen en den Amerikaan, zij het dan ook in de laatste meters, weten te slaan. Van Nederlandsche zijde interesseert na tuurlijk in hoofdzaak, hoe Berger en Osendarp het er bij de sprintnummers zullen afbrengen. Draper is voor hen een geducht tegenstander, een der besten ter wereld, doch ook onze land- genooten hebben een uitstekenden naam. Op 100 M. verwachten wij een spannenden strijd tusschen dit drietal; wie van hen zal winnen is moeilijk vooruit te zeggen. Wel hebben de Hollanders een kans, indien zij zich van het begin tot het einde volkomen geven. Op 200 M. heeft o.i. alleen Osendarp een kans om zich den Amerikaan van het lijf te houden. Hij behoeft niet zoo tegen de 20.8 sec. van Draper op te zien, want deze liep op een rechte baan en beter dan 21.2 sec. op een baan met een bocht, zooals in het Stadion, is dat zeker niet. OsendaTp komt daar met 21.4 sec. zeer nabij; hij verstaat de kunst te vechten, is bovendien Engelsch kampioen, zoo dat hij tevens weet, dat er iets op het spel staat. Op 200 M. houden wij het derhalve op hem. We hopen Berger met den Amerikaan om de tweede plaats hevig te zien strijden. Op de sprintnummers komen ook nog twee Duitschers, nl. Pontow en Steinmetz. beide loopers. die reeds 10.6 sec. noteerden. Ook op 200 M. komen zij uit, doch daar is slechts Pontow met zijn 21,6 sec. te duchten. Hoe het zij, de sprintnummers zijn uitstekend be zet-; wij mogen ook den Nederlander Van Beveren in dit gezelschap niet onbesproken laten. Op de 400 M. treft O'Brien den Noor Jolian- nessen (.49,3 séc.) en den Engelschman An dersen als voornaamste tegenstanders, want al staat ook de Duitscher Blacejezak met 49,4 sec. genoteerd, wij gelooven niet, dat hij in dit uitstekende gezelschap met deze prestatie aan bod komt. Ook de Haarlemmer v. d. Booren zal, hoe verdienstelijk overigens het beha len van den kampioenstitel was, met den strijd niets te doen hebben. Sefton zien springen en dat over een dui zelingwekkende hoogte zal de attractie zijn van het polsstoknummer. De Pool Schneider is hier een goed concurrent, die tot 4 M. u> staat is en onze Van der Zee kan in dit ge. zeischap zijn beste verrichtingen mogelijk herhalen. Toch is natuurlijk Sefton de win naar; wij hopen van hem een hoogte van minstens 4.25 M. te zien. Op 1500 M. heeft Venzke het eenigszins ge makkelijker dan op de 800 M. Hier zien wij in hem den zekeren winnaar, hoewel de En gelschman Eeles een geducht looper is, van wien de Nieuw Zeelander Lovelock, niet dan met de grootste moeite wist te winnen. Dan is er nog het hordenloopen. Wim Kaan's taak zoutte zwaar zijn, in dien wij van hem verwachtten, dat hij als triomfator de finish zou passeeren. De Amerikaan Mo reau is de beste hordenlcoper van het mo ment, hij wist Percy Beard, dien wij nog het vorig jaar in Amsterdam aan den gang zagen de nederlaag toe te brengen; hij evenaarde ook het wereldrecord, nog onlangs in Zweden zelfs. Moreau is dan ook hier de winnaar, doch Wim Kaan zal mogelijk zijn besten wed strijd loopen. Hij zal willen bewijzen, dat zijn 14,8 sec. niet een toevalligheid is geweest en als hij zich voldoende in balans kan houden, zal het resultaat zelfs neg een nieuwe ver betering kunnen zijn. Een dergelijke concur rentie is voor den Haarlemmer meer dan ooit welkom; hier te lande gaat het te ge makkelijk voor hem en met de Olympische Spelen voor oogen is dit zeker voordeelig. De Bruyn zal op discuswerpen zeker verlie zen van Carpenter, doch op kogelstooten is hii sterk favoriet. Wij hopen dat de 15 M. eens hier te lande overschreden wordt. In het Zaterdagavond-programma wordt noa de landen wedstrijd voor dames Neder- land-België verwerkt. Deze ontmoeting za.l ongetwijfeld in een overwinning der Holland- sche dames eindigen. De Nederlandsche da- mesathletiek gaat steeds vooruit en dat der Belgen blijft op hetzelfde peil. Slechts de 800 M. is bij onze Zuiderburen beter. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 8 Augustus Ondertrouwd 7 Augustus: J. A. J. Beers en M. G. Kok; J. Th. Wijfjes en M. M. C. Haack; F. Groeneveld en H. P. Hut; A. van Scheppingen en A. A. M. van Vel- zen; Ph. Hahn en G. M. Spruijt; A. Kleve en A. A. Hooijmans; E. Brinkman en G. J. M. Kroon; M. Hofmann en A. J. J. G. van Leeuwen; J. H. van Emmerik en D. A. Wulms; J. Verwer en M. van der Aar; M. H. Kokkel koren en F. J. E. Hilscher; A. L. van Beek en P. Gruijs; M. A. Voetelink en N. C. Hansen; J. J. C. Roelofs en F. M. P. Hetem; A. L. Tan- germann en A. M. Booms. Getrouwd 7 Augustus: P. J. Hansen en G. H. Meijer; R. Bekema en A. S. van der Schuit; M. van Wijk en M. J. van Heijl; B. J. van Dinther en C. E. A. W. van Tetering; St. van der Veen en E. M. P. Oudshoorn; D. Kuiper en A. G. de Weers; J. J. Noordhuizen en J. C. A. Reijnen; J. C. van Schaik en J. Ringers: M. van Haaien en H. M. A. Bluhm; B. R. Smit en C. G. Suman; M. van Praag en A. M. Vrugt; J. van Laar en C. Paape; G. C. Elling en M. L. Zwart. Bevallen 3 Augustus: A. VeldhuisBetten- haussen, d.; 4 Augustus: H. G. KoedijkerSol, z.; G. den OudenPlaisier, d.: 5 Augustus: W. M. Hoekstrade Vries, d.; E. M. HosSchreij- ers, z.; C. M. Kloesvan Lieshout, z.; 6 Augus tus: C. Ph. M. StalpersPielage, z.; G. Galen kampJansen, d.: C. J. NederstigtHeems kerk, z.; E. B. PhillippoKracht, d.; Overleden 5 Augustus: G. Suurendonk, 28 j., Olmenstraat; 6 Augustus: P. Heijdanus, 62 j., Kruisweg' C. G. Swart, 46 j., Hazepaters- laan; O. KimmanSchiettecatte, 72 j., Zijl- weg; 7 Augustus: J. de GroodDekker. 43 j., M. van Heemskerkstraat. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 9 AUGUSTUS. Bioscoop de Pont: „Een gezellig week-end" en „De gestolen vrouw". 8 uur. ZATERDAG 10 AUGUSTUS. Bioscoop de Pont: „Een gezellig week-end" en „De gestolen vrouw". 8 uur. AGENDA TE HAARLEM VRIJDAG 9 AUGUSTUS. Stadsschouwburg: „In een smal straatje", 8.15 uur. Schouwburg Jansweg. Revue „Het gaat toch zeker goed!" 8.15 uur. Luxor Sound Theater: 2.30 uur reprise van „De Witte", met Jefke Bruininckx. Doorloopende voorstelling van 711.30 uur: No greater glory (geprolongeerd). Cinema Palace: „De patrouille des doods" met Boris Karloff en „Hiep, hiep, hoera" met Wheeler en Woolsey. 2.30, 7 en 9.15 uur. Op het tooneel Grant- and Mosely, dancing fools. Rembrandt Theater: „Das Lied vom Glück" met Paul Kemp. 2.30, 7 en 9.15 uur. Op het tooneel: Drie Nehrings, xylophonisten. Frans Hals Theater: Reprise van „Malle Gevallen" met o.a. Johan Kaart. 2.30, 7 en 9.15 uur. ZATERDAG 10 AUGUSTUS. Gem. Concertgebouw: Revue „Van Lach tot Lacht", 8 uur. Stadsschouwburg: Kindervoorstelling „Dik Trom", 2 uur; „In een smal straatje", 8.15 uur. Schouwburg Jansweg. Revue ..Het gaat toch zeker goed!" 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en dea avonds.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 6