AARLEMSCHE
VOETBALBOND
OFFICIEELE MEDEDEELINGEN
R.K. VOETBAL
v\
SECRETARIAAT: DUVENVOORDESTRAAT 62
IllillllllllilP
HAARLEM
TELEFOON 14569
SPREEKUUR. Spreekuur van den Secreta
ris uitsluitend op Maandagavond van 89
uur op het Bondsbureau. Men gelieve bezoe
ken op andere dagen achterwege te laten.
BONDSBESTUUR. Vergadering van het
Bondsbestuur op Vrijdag 29 November a.s.
des avonds te 8 uur op het Bondsbureau.
PROTESTCOMMISSIE. Ingekomen pro
test No. 5 Schoten 5Swastika 2, ingediend
door Swastika.
Protest No. 6 Brederode—T.H.B. 2, we
gens het niet benutten van de strafschop
niet aanhangig gemaakt.
ELFTAL-OPGAVEN VOOR DECEMBER.
De elftal-opgaven voor de maand Decem
ber moeten voor of op Woensdag 27 No
vember a.s. aan het Bondsbureau zijn in
gezonden.
De opgaven moeten in alphabetische
volgorde geschieden, H.H. Secretarissen
worden dringend verzocht hieraan wel
aandacht te willen schenken.
Spelers die gedurende twee achtereen
volgende maanden niet in bindende wed
strijden zijn uitgekomen mogen niet in de
elftalopgaven worden opgenomen, terwijl
rekening moet worden gehouden met de
opgegeven plaatsingen.
Dispensaties moeten worden aange
vraagd en gemotiveerd.
WIJZIGING TERREIN. Door de vereeni
ging Vliegende Vogels zullen de thuiswed
strijden worden gespeeld op de Gemeente
speelvelden aan den Vergierdeweg en de
Kleverlaan op Zondagmiddag van 24 u.
en wel: het le en 2e elftal aan den Ver
gierdeweg en het 3e en 4e elftal aan de
Kleverlaan.
De adspiranten blijven tot nader aan
kondiging spelen op het terreirf^aan den
Middenweg of een ander door VI. Vogels-
bestuur aan te wijzen terrein.
SCHEIDSRECHTERS. Bedankt door den
heer A. van de Geer, Vuurtorenpad 3 Zand
voort.
Verhuisd: B. Serphos, naar Julianalaan
301 te Haarlem.
SCHEIDSRECHTERS KAARTEN. Zater
dag 30 November 1935 (55.30) groep A
tot en met Z
Boeten.
OPGELEGD. Krachtens art. 8 van het
Huish. Regl. (niet een week tevoren opge
ven) ieder voor f 1.
No. 212 Haarlem, voor J. Visser (Adsp. b)
50 pet.
213 EDO, voor P. A. Vrenegoor Sr. (E.
D.O. 7)
214 Spaamdam, voor J. Rademaker
(Adsp.) 50 pet.
Krachtens art. 4 2e lid RCW (meer dan
15 min, -te laat beginnen, ieder voor f 2.50
215 DWO (DWO 3—Heemstede 2)
216 EDO (EDO Jun. b—V.S.V. Jun. b)
Krachtens art. 9; RCW (niet gerechtigd
speler) ieder voor f 2.50
217 HSV, voor P. de Nijs (HSV 3—
Schoten 6).
Krachtens art. 16; RCW (geen grensrech
ter) ieder voor f 1
218 RCH (RCH 8—Schoten 4).
219 Bloemendaal (Bloemendaal Jun b
RCH Jun c).
Krachtens art. 3; RCW (niet opkomen)
ieder voor f 2.50:
220 EDO (EDO Jun cKennemers
Jun b).
krachtens art. 21 RCW (niet herhalen
ingediend protest) ieder voor f 2.50.
21 Brederode (BrederodeTHB 2)
ROYEMENTEN.
Geroyeerd door Spaarnestad en overge
nomen door den HVB:
K. Landweerd, Spaarnhovenstraat 70, te
Haarlem.
OVERSCHRIJVINGEN. - Verzoeken om toe
stemming tot het spelen voor een andere ver-
eeniging zullen slechts in behandeling wor
den genomen, indien belanghebbende als lid
bij den H.V.B. voor het loopende seizoen is
ingeschreven en bij de aanvrage wordt over
gelegd een verklaring van het bestuur der
nieuwe vereeniging dat hij volgens de bepa
lingen van het reglement dier vereerxiging
als lid is aangenomen.
AANVRAGEN. De volgende verzoeken om
toestemming tot het spelen voor een andere
vereeniging zijn ingekomen.
Bezwaren tegen inwilliging van het ver
zoek moeten binnen ZEVEN dagen na heden,
schriftelijk en met vermelding der bezwaren
ter kennis van het Bondsbestuur worden ge
bracht.
No. 602 L. A. v. Weene, wonende te Haar
lem, Dr. Leydsstraat 42, van EDO
naar VI, Vogels.
603 C. Bo-eré, wonende te Haarlem, N.
Gracht 14, van THB naar DWO.
604 J. Hamelink, wonende te Haarlem,
Spaarnwouderstraat 10, van DIO
naar Vijfhuizen.
605 J. H. Scheffer, wonende te Haar
lem, Dorreboomstraat 13, van HSV
naar Johez.
606 J. F, Jansen, wonende te Haarlem,
Steenbokstraat 1, van DWO naar
Spaarnevogels.
Wedstrijd-uitslagen van
Zondag 17 November 1935.
Elftal te Brussel
0—6
1A
DWO—VI. Vogels
3—3
Haarlem 3aKennemers 3
1—0
RCH 3Haarlem 3.
0—5
IB
EDO 4Spaarnevogels
1-3
2A
DamiatenKennemers 4
3—8
IVOSwastika
5—0
2B
Halfweg 2Hillinen 2
afgekeurd
Ripperda 2—ETO
4—3
Zeemeeuwen 3—VOG
6—3
Ker.au—DeCeO
1—2
2C
VVH—Beverwijk 2
24
BrederodeTHB 2
2—3
Kinheim 5Droste
1—4
2D
SpaarndamHeemstede
4—2
Vijfhuizen— Spaarnevogels 2
1—2
Zandvoort Haarlem 5
1—2
EDO 6Hillegom 2
5—2
3A
EHS 5Kennemers 8
5—1
Kenau 3Bloemendaal Vet.
1—3
VVH 3—HFC 7
afgekeurd
Hillinen 3—RCH 10
7—3
3B
Kennemers 5VVB 2
afgekeurd
Stormvogels 5EHS 2
1—2
HFC 5Bloemendaal 4
2—3
VOG 2Zandvoort 3
1—5
DTO 2—Hillegom 3
afgekeurd
DKT—IVO 2
afgekeurd
3D
RCH 7—DeCeO 2
3—1
DIO 3Haarlem 7
2—4
Spaarnevogels 3Kennemers
6 3—6
3E
Schoten 4RCH 8
3—3
Droste 2DOA
3—3
ZwanenburgZeemeeuwen 4
2—14
3F
Kinheim 6—THB 3
0—2
Heemstede 2EDO 7
3—8
Spaarnestad 2'HSV 2
afgekeurd
3G
Hillegom 4—RCH 9
gestaakt
EHS 3—Kenau 4
6—2
EDO 8Droste 3
2—0
Halfweg 4Hillinen 4
afgekeurd
Zandvoort 6THB 4
3—1
3H
Bloemendaal 5Ripperda 5
10—0
WB 3—VSV 6
2—4
DeCeO 3VVH 2 niet gespeeld
3J
Zeemeeuwen 5Haarlem 8
0—3
Spaarnestad 3HFC 8
afgekeurd
Bloemendaal 6Zandvoort 5
1—3
Heemstede 3DWO 3
7—1
3K
Schoten 5Swastika 2
2—2
Kennemers 9Stormvogels 6
0—5
RCH 11Ripperda 4
11—2
3L
HSV 3—Schoten 6
0—4
EDO 10—DWO 4
0—9
DOA 2Kennemers 10
2—1
DeCeO 4—IVO 3
0—3
RCH 12—Beverwijk 4
2—7
JUNIOREN COMPETITIE.
Haarlem aHFC a 32
Bloemendaal aVSV a 28
Kennemers aEDO a 24
Kinheim aRCH a 12
3 Haarlem b—RCH b 2—4
HillinenSchoten a 80
HFC b—DeCeO 8—3
3 EDO b—VSV b 1—6
RCH c—Bloemendaal b 30
RipperdaHFC c 22
Kennemers bEDO c
EDO niet opgekomen.
VSV cBloemendaal c 43
Schoten b—Haarlem d 310
Scheidsrechter niet opgekomen.
I HFC dZandvoort b 23
HFC e—DKT 22
ZeemeeuwenRCH f 81
HillegomSpaarnevogels 3—1
RCH hHaarlem f 17
Beverwijk bWH b 10
RCH g—DIO 3—4
UITSLAGEN VAN ZATERDAG 16 NOV.
ZATERDAG COMPETITIE.
VVTJ 2Kennemerland 2 21
TelefoniaKennemerland 1 13
SIZO—ZSV - 5—2
l VEW—Kennemerland 3 2—2
JohezKennemerland 4 73
VVBUlysses 16
Kennemerland 5VEW 2 31
Kennemerland 6VEW 3 05
WRA—SIZO 3 6—1
VJB 2—VVIJ 3 1—8
ADSPIRANTEN COMPETITIE.
VI. Vogels aSchoten a 41
Zeemeeuwen a—Bloemendaal a 2—3
Kennemerland a—VVH a 24
DeCeO aSIZO 12
Heemstede aHaarlem b 00
Spaarndam—RCH b o3
Schoten b—Kennemerland b 31
IVO—RCH c 5o
Ripperda—RCH d 17
VijfhuizenVI. Vogels b 33
Swastika—RCH e 3—5
Zandvoort bZeemeeuwen d 40
Schoten e—RCH f i_s
DOA—Heemstede b 7—0
Bloemendaal f—VI. Vogels c 10—0
NOORDEL. ADSPIRANTEN COMPETITIE.
Wedstrijduitslagen van Zaterdag 16 Nov.
3—2
4—1
0—5
2—3
1—4
0—11
10—0
Stormvogels bVSV a
Kennemers aBeverwijk a
Beverwijk b—Kennemers b
Stormvogels c—Kinheim b
Kennemers fKennemers e
Beverwijk c—Stormvogels d
BrederodeKennemers d
Wedstrijdprogramma voor
Zondag 1 December.
TÜSSCHENRONDE STADS-EDITIE BEKER,
No. 21 Vijfhuizen—DSK, 2 u.. H. C. Hartman.
22 IVOHFC 3. 10 u.. J. W. Koeleman.
23 Ripperda 2Hillinen 2, 10 u.. J. Weber.
24 Zeemeeuwen 2—Beverwijk 2, 2 u.,
J. Joosten.
GEWONE COMPETITIE.
1A Spaarnestad—RCH 3, 10 u., H. Hurkmans.
Kenn. 3—VI. Vogels, 12 u., J. Fortgens.
Haarlem 3—DWO, 10 u„ A. v. Dam.
Kinheim 3Haarlem 3a, 10 u.,
H. Sikman Jr.
IB RCH 4—Kinheim 2, 10 u., F. J. Wallekers.
RCH 5—Schoten 2, 10 J. A. v.,Gemerden.
Haarlem 4—EDO' 3, 12 u., J. v. d. Wereld.
Storm v. 3—Spaar ne v., 12 u., R. Honijk.
2A Kenn. 4—VVB, 10 u., W. F. Ie Fèbre.
Damiaten—Schoten 3, 10 u., D. P. Kossen.
2B VI. Vogels 2—ETO, 2 u., E. Kerkman.
Halfweg 2—Zeemeeuw. 3, 12 u., J. F. Ploeg
2C Bloemend. 3—RCH 6, 10 u., J. L. P. Boting
2D Hilleg. 2—Zandv. 2, 10 u., Th. v. Kampen.
Spaarndam—EDO 6, 10 u., H. Twisterling.
3A Kenn. 8—VI, Vogels 4, 10 u., W. Kelder.
EHS 5HFC 7, 10 u., W. Goulooze.
3B Geen wedstrijden.
3C ETO 2—DKT, 2 u., G. L. Dreyer.
3D RCH 7WB 4, 10 u., T. Kranenburg.
Kenn. 6DIO 3, 12 u., vervalt.
3E Zwanenb—DOA. 10 u., J. v. d. Eykhoff.
DSK 2—Droste 2. 10 u., J. M. P. Giebels.
3F Geen wedstrijden.
3G Zandvoort 6RCH 9, 10 u., A. C. J.
Crombeen.
Kenau 4—Hillegom 4, 12 u., C. Dekker.
Droste 3Hillinen 4, 10 u.,
C. Hoogendoorn.
Halfweg 4—THB 4, 10 u., J. Kerkman Jr.
DIO 4EHS 3, 11.30 u., vervalt.
"H Bloemend. 5—WH 2, 10 u., W. H.
Korevaar.
DeCeO 3—VI. Vogels 3, 12 u., G. A.
Hekelaar.
Ripperda 5EHS 4, 12 u W. v. Duyn.
3J DWO 3Haarlem 8,10 u., H. H. Kraneveld
Bloemend. 6—Vijfhuizen 2, 12 u.,
H. J. Jore.
Spaarnestad 3Heemstede 3 2 u.
A. v. d. Wiel
K Swastika 2-ROH 11 10 u., R. C. Kremer
Stormvogels 6Ripperda 4 12 u.
F. Hendriks.
Haarlem 9VSV 7 10 u., R. J. Doets.
Schoten 5Kennemers 9 10 u. J. Keur
Brederode 3DSK 3 11.30 u. A. Kuyper
L HSV 3—RCH 12 10 u., W. F. Kruyff.
EDO 10—DOA 2 10 u. H. P. Klein.
Schoten 6DeCeO 4 12 u., S. Koning.
JUNIOREN-COMPETITIE.
RCH a—VSV a 10 u., G. H. Wille.
Haarlem a-EDO a 10 u., J. Dil.
HFCaStormvogels a 10 u.,
A. J. Grootegoed.
Kinheim aBloemendaal a 10 u.
O. J. M. van Waver en
HFC b—EHS 10 u. Joh. Hendriks.
HillinenZandvoort a 10 u.,
F. Keerwolf Jr.
DeCeOHaarlem b 2 u.
A. Burgerhout.
Haarlem cBeverwijk a 12 u
A. v. Kampen.
WH a—VSV b 10 ur„ J. Hafkenscheidt
EDO bBloemendaal b 10 uj
C. de Heer.
D RCH d—Haarlem d 12 u. P. C. H.
Grasman.
EDO cBloemendaal c 10 u., N. de
Haan.
Kennemers bRipperda 10 u., A.
Gorsselink.
E Haarlem e—DKT u., G. C. Th.
Heering.
Zandvoort bHillegom 10 u., A. J.
(terrein Vondelstraat3 Deen
SpaarnevogelsH.F.C. d 10 u. uitgest.
HFC cZeemeeuwen 12 u. L. A. Gieske
F Beverwijk bDIO 12 u. J. P. J. den
Nieuwenboer.
Kennemers cHaarlem f 2 u., G. H.
Hesselink Jr.
WH b—HFC f 10 u., J. C. de Graaf
ZATERDAG 30 NOVEMBER.
A ZSVKennemerland 1 2.30 u. A.
Wildschut.
TelefoniaKennemerland 2 2.30 u.
G. de Lugt.
B Kennemerland 4Ulysses, 2.30 u.,
H. J. Boeree
SIZO 2Johez 2.30 u. J. Groot.
VJB—WB 2.30 u.. J. Kramer
C WRAZSV 2 2.30 u. E. de Jong
VEW 3Kennemerland 5 2.30 u.,
M. Bloemink Jr.
Kennemerland 6VEW 2 2.30 u.,
A. Bos.
ADSPIRANTEN-COMPETITIE.
A RCH aHaarlem a 2.3Q
EDO aBloemendaal a 2.30
Schoten a—VVH a 2.30
Kennemerl. aZeemeeuwen a 2.30
B RCH b—Haarlem b 2.30
EDO bBloemendaal b 2.30
Schoten bDeCeO a 2.30
SpaarndamKennemerland b 2.30
C Haarlem cRCH c 2.30
Bloemendaal c—EDO c 2.30
Zeemeeuwen bIVO 2.30
VVH b—EHS a 2.30
D Haarlem d—RCH d 2.30
Bloemendaal dEDO d 2.30
RipperdaSchoten c 2.30
E SwastikaKennemerland c 2.30
F DSK—RCH f 2.30
Heemstede bVI. Vogels c 2.30
HillinenZeemeeuwen d 2.30
DOASchoten e 2.30
NOORDELIJKE ADSPIRANTEN-
COMPETITIE.
Wedstrijdprogramma voor Zaterdag 30
November:
A VSV ade Kennemers a
Stormvogels bStormvogels a
B Stormvogels cVSV b
Kennemers cKennemers b
(Sportpark)
Beverwijk bWB a
C WIJBrederode
WB bKennemers d
Kennemers fBeverwijk c
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
Wedstrijdprogramma voor
Zondag 8 December.
IA
SpaarnestadVI Vogels
10 uur
EDO 5—DWO
10
RCH 3Kennemers 3
10
Kinheim 3—(Stormvogels 4
10
1B
Stormvogels 3—Kinheim 2
12
Haarlem 4—Schoten 2
10
EDO 4Zeemeeuwen 2
10
SpaarnevogelsRCH 4
10
2A
Kinheim 4Swastika
10
Kennemers 4IVO
10
DamiatenWB
10
Schoten 3DSK
10
2B
Zeemeeuwen 3Hillinen 2
10
ETOHalfweg 2
2
Ripperda 2Kenau
2
VI. Vogels 2—VOG
2
DeCeOBloemendaal 2
10
2C
RCH 6Brederode
10
Bloemendaal 3—Beverwijk 2
10
Kenau 2—THB 2
2
WH—Droste
10
2D
Hillegom 2Vijfhuizen
10
Zandvoort 2Spaarndam
10
EDO 6Heemstede
10
DIO 2Haarlem 5
11.30
3A
Bloemendaal Vet.WH 3
10
Kenau 3Kennemers 8
10
RCH 10—HFC 7
10
Hillinen 3EDO 9
10
3B
HFC 4—VSV 4
10
HSV—Ripperda 3
10
Kennemers 5—EHS 2
10
WB 2Stormvogels 5
10
3C
Haarle mS—HFC 5
10
Zandvoort 3VOG 2
12
IVO 2—Hillegom 3
10
DKT—ETO 2
10
3D
Spaarnevogels 3Haarlem 7
12
DIO 3Kennemers 6
11.30
DWO 2Beverwijk 3
10
WB 4—DeCeO 2
12
3E
RCH 8—DOA
10
Schoten 4Zwanenburg
10
Droste 2Zandvoort 4
10
Zeemeeuwen 4DSK 2
10
3F
HSV 2—VSV 5
12
EDO 7Brederode 2
12
Heemstede 2Spaarndam 2
10
THB 3Spaarnestad 2
10
3G
EHS 3Zandvoort 6
10
EDO 8Kenau 4
12
Halfweg 4DIO 4
10
3H
HFC 6—VSV 6
10
WH 2—VI. Vogels 3
10
EHS 4—DeCeO 3
10
Ripperda 5Kennemers 7
10
Bloemendaal 5WB 3
12
3J
THB 5—DWO 3
12
Vijfhuizen 2Heemstede 3
12
3K
DSK 3Ripperda 4
10
VSV 7Kennemers 9
12
Brederode 3Schoten 5
11.30
Swastika 2Stormvogels 6
10
3L
Schoten 6EDO 10
12
DeCeO 4—HSV 3
12
Kennemers 10IVO 3
10
Beverwijk 4DWO 4
12
JUNIORENCOMPETITIE.
Kennemers aKinheim a 12
VSV aStormvogels a 12
RCH aHaarlem a 12
Geen wedstrijden.
Stormvogels bWH a 12
Kennemers bHFC c 2
VSV c—Ripperda 2
Geen wedstrijden,
Beverwijk b—HFC f 12
WEDSTRIJDPROGRAMMA VOOR
ZATERDAG 7 DECEMBER.
ZATERDAG-COMPETITIE.
Op de Zaterdagen 14, 21, 28 December en
4 Januari 1936 zullen geen competitie-wed
strijden worden vastgesteld in verband
met vroeg invallende duisternis.
A Kennemerl. 2Kennemerl. 1
WY 2—WY 1
B Kennemerl. 3Kennemerl. 4
C SIZO 3—VEW 3
2.30
2.30
2.30
2.30
ADSPIRANTEN-COMPETITIE.
A
Geen wedstrijden
Brederode
B
Heemstede aSIZO
2.30
Stormvogels d
SpaarndamEDO b
2.30
wrj
C
IVO—WH b
2.30
WB b
D
RipperdaVI. Vogels b
2.30
Kennemers d
E
EHS bSwastika
2.30
Kennemers e
F
ROH f—VI. Vogels c
2.30
Beverwijk c
Schoten eDSK
2.30
Kennemers f
MAANDAG 25 NO V, 1935
ZATERDAC-MIDDAC
COMPETITIE
De standen.
Afd A
gesp.gew.gel.verl.pnt.
V.
teg.
WU 1
6
6
0
0
12
34
3
Kennemerland
1
9
5
2
2
12
22
12
WIJ 2
7
5
1
1
11
13
8
Tw. Jeugd
7
4
1
2
9
17
12
SIZO
8
2
2
4
6
20
26
ZSV
8
1
2
5
4
15
24
Telefonia
9
1
2
6
4
17
37
Kennemerland
2
6
1
0
5
2
8
24
Afd. B.
VEW
7
4
3
0
11
31
11
VJB
7
5
1
1
11
24
10
Kennemerland
3
7
4
2
1
10
24
15
Ulysses
7
3
2
2
8
20
15
Johez
7
3
2
2
8
24
26
WB
8
3
1
4
7
25
24
SIZO 2
7
0
2
5
2
9
19
Kennemerland
4
8
0
1
7
1
16
53
Afd
C.
WRA
8
8
0
0
16
44
7
WIJ 3
9
6
0
3
12
49
23
Kennemerland
5
7
5
0
2
10
25
20
SIZO 3
8
3
1
4
7
23
23
ZSV 2
7
3
0
4
6
14
16
VEW 2
7
3
0
4
6
17
19
Kennemerland
6
8
2
1
5
5
12
40
VEW 3
5
1
1
3
3
12
20
VJB 2
9
1
1
7
3
21
49
NOORDELIJKE ADSPIRANTEN-
COMPETITIE.
Standen t.m. 16 November 1935.
Afd. A:
Kinheim d
7
7
0
0
14
17—4
Kennemers a
7
5
0
2
10
24—12
Stormvogels a
7
4
1
2
9
29—20
Stormvogels b
7
2
1
4
5
14—20
VSVa
7
2
0
5
4
18—19
Beverwijk a
7
0
0
7
0
431
Kennemers b
VVB a
Kinheim b
Stormvogels c
VSV b
Beverwijk b
Kennemers c
Afd. B.
7 5
6 5
7 4
Afd. C.
1
1
11
26—9
1
0
11
25—9
1
2
9
23—12
2
3
6
13—18
2
3
4
18—17
1
5
3
5—27
0
5
2
4—28
'l
0
11
35—3
2
0
8
37—6
1
1
7
29—10
0
2
6
32—7
0
3
4
15—19
0
4
4
8—34
0
5
2
454
0
4
0
2—29
De uitslagen.
Afd. IA:
Kinheim 3DWO
Kenn. 3—Stormvogels 4
Haarlem 3aVI. Vogels
EDO 5—Haarlem 3
Afd. 1B:
EDO 4Haarlem 4
Stormv. 3RCH 4
EDO 3—Kinheim 2
RCH 5Zeemeeuwen 2
Afd. 2A:
WB—Kinheim 4
HFC 3Schoten 3
Afd. 2B:
Halfweg 2—Zeemeeuw. 3
KenauHillinen 2
Ripperda 2VI. Vogels 2
VOGBloemend. 2
ETO—DeCeO
Afd. 2C:
Kenau 2—WH
Afd. 2D:
Haarlem 5DIO 2
VijfhuizenEDO 6
HeemstedeHillegom 2
Spaarnev. 2'Spaarnd.
Afd. 3A:
HFC 7—VI. Vogels 4
VI. Vogels n.
Hillinen 3—Kenau 3
Kenau n.
EHS 5—EDO 9
Afd. 3B:
Geen wedstrijden.
Afd. 3C:
Bloemend. 4Haarlem 6
Afd. 3 D:
RCH 7—DWO 2
DIO 3—WB 4
Afd. 3E:
Halfweg 3Zandv. 4
3—3
DOA—DSK 2
2—3
1—4
Afd. 3F:
4—3
THB 3—EDO 7
3—3
uitg.
Afd. 3G:
5—0
EHS 3Halfweg 4
6—0
EDO 8—DIO 4
6—3
uitg.
RCH 9Kenau 4
16—0
5—2
Droste 3Zandvoort 6
uitg.
4—4
Hillinen 4—THB 4
8—1
3—4
Afd. 3H:
WH 2—HFC 6
4—3
3—2
DeCeO 3—VVB 3
uitg.
3—2
Afd. 3J:
Heemstede 3Haarlem 8
2—2
uitg.
Bloemend. 6THB 5
7—3
3—1
Zandvoort 5Vijfhuiz. 2
7—0
1—3
1 5
Spaarnest. 3Zeemeeuw. 5 1-3
X0
0—8
Afd. 3L:
RCH 12—IVO 3
4—2
1—6
HSV 3—EDO 10
2—7
Schoten 6Beverwijk 4
0—4
uitg.
DOA 2—DeCeO 4
3—2
uitg.
7—3
JUNIORES:
o0
Afd.A:
RCH aBloemendaal a
7—1
0. g.
Afd. B.
Haarlem bDeCeO
4—1
0. g.
Zandvoort aHFC b
3—1
uitg.
Afd. C:
Bloemend, bHaarlem c
1—1
Afd. D:
VSV c—HFC c
3—4
2—2
Schoten bRCH d
1—9
Afd. E:
1—3
RC^ eHaarlem e
4—0
4—2
Hillegom—RCH 1
uitg.
ZeemeeuwenHFC d 52
HFC eZandvoort b 39
Afd. F:
WH b—RCH h 12—1
Beverwijk b—RCH g 63
HFC f—DIO 3—1
ADSPIRANTEN
Afd.A:
EDO aZeemeeuwen a 9—fl
Afd. B:
RCH b—SIZO 0—0
Bloemend, bDeCeO a 32
SpaarndamSchoten b 0—4'
Afd. C:
Haarlem cIVO 0—8
EHS a—Zeemeeuwen b 42
Afd. D:
RCH dVijfhuizen 0—7
Haarlem d—Ripperda 7
Bloemend, dZandv. a 0—4
Afd. E:
Zeemeeuwen cSwastika 0—T
DeCeO b—Schoten b uitg«
EHS b—Kennemerl. c uitg,
Afd. F:
RCH fZandvoort b 7—3
Schoten e—Bloemend, f 1—2
Zeemeeuwen dDOA 1—7
HillinenHeemstede b 50(
NOORDEL. ADSPIRANTEN
Beverwijk aVSV a 0—2
Kinheim b—Beverwijk b 7—2
Stormv. aKinheim a 01
BUITEN DE COMPETITIE
t Gooi aKinheim a -32
't Gooi bKinheim b 62
Ranglijstjes.
Eerste klasse A:
gesp. gew. gel. ver. pnt. v.-t.
E. D. O. 5
8
8
0
0
16
24—3
2.—
Haarlem 3
9
7
0
2
14
21—15
1.56
VI. Vogels
4
2
1
1
5
15—8
1.25
Haarlem 3a
8
3
2
3
8
20—13
1.—
R. C. H. 3
8
3
2
3
8
20—14
1.—
Kennemers 3
8
3
0
5
6
16—19 0.75
Kinheim 3
9
2
0
7
4
8—22 0.44
Stormvogels 4
8
2
1
5
5
17—17
0.63
D. W. O.
8
3
1
4
7
17—27 0.88
Spaarnestad
8
2
1
5
5
8—28
0.63
Eerste klasse B
Spaarnevogels
8
8
0
0
16
50—14
2.—
Haarlem 4
7
4
2
1
10
20—20
1.43
E. D. O. 3
8
4
1
3
9
17—15
1.13
E. D. O. 4
8
3
2
3
8
17—16
1.—
Stormvogels 3
8
4
0
4
8
29—29
1.—
R. C. H. 5
8
4
0
4
8
23—25
1.—
Schoten 2
7
1
4
2
6
19—30
0.86
Zeemeeuwen 2
8
2
2
4
6
18—24
0.75
R. C. H. 4
8
1
3
4
5
16—21
0.63
Kinheim 2
8
0
2
6
2
16—31
0.25
EERSTE KLASSE B.
E. D. O. 3Kinheim 2 (44)
Door Bijvoet neemt E.D.O. de leiding. Kin
heim brengt er nog niet veel van terecht.
Perukel schiet no. 2 in het net (2—0). Vóór
rust heeft Kinheim er voor gezorgd, dat de
stand reeds weer gelijk was. (2—2).
Na rust is het weer Bijvoet die scoort. Kin
heim maakt wederom gelijk (33).
E.D.O. is steeds sterker; weer is het Perukel,
die scoort (43).
Reeds verwacht men het einde met dezen
stand, als Kinheim nog gelijk maakt.
ZATERDAC-MIDDAC
COMPETITIE
De Uitslagen.
Afd. A:
Kennemerland 1—Kennemerland 2 42
Tweede JeugdZ.S.V. 11
Afd. B:
UlyssesKennemerland 3 terr. afgek.
Kennemerland 4V.J.B 25
Afd. C:
Z.S.V. 2Kennemerland 5 terr. afgeek.
V.E.W. 3Kennemerland 6 24
Adspirantencompetitie.
Afd. A:
Schoten a—Kennemerland a 21
Afd. B:
Heemstede aKennemeland b 11
Afd. C:
E.H.S. bKennemeland c terr. afgek.
Buiten de competitie.
T.O.P.—V.D.O.
De uitslagen.
VolendamV. V. Z.
WilskrachtS. D. O.
De MeerE. M. M.
V.V.IJ.Onze Gezellen
Graaf WillemLeonidas
D. H. L.—G. D .A.
The VictoryVolendam II
Santpoort II—D. S. S.
LisseTeylingen
Blauw ZwartV. V. E
VitesseA. D. O.
Geel WitG. V. O.
Spartaan IICeler
V. V. P.Excelsior
V. E. P.—Wilhelmus
G. D. A. IIOliveo
DonkAeolus
5—1
5—1
7—3
4—1
2—2
2—3
2—1
10—2
0—2
3—2
5—4
2—3
2—1
0—1
0—10
5—2
2—1
4—3
VOETBAL IN ENGELAND.
De uitslagen van de Zaterdag gespeelde
voetbalwedstrijden luidden:
ArsenalWolverhampton Wanderers 4—0
BirminghamAston Villa 2—2
Blackburn RoversPreston North End 11
ChelseaBrentford 21
Grimsby TownEverton 04
Leeds UnitedBolton Wanderers 52
Liverpool— Derby County 00
Manchester CitySheffield Wednesday
3—0
Stoke City—Portsmouth 20
SunderlandMiddlesbrough 21
West Bromwich AlbionHuddersfield Town
1—2