L kiaaü li ie véél! l/oot nap peen 1 cent pet aap Koffie- en Pindabran- derij MARCELIS heeft voor Oudejaarsavond: LUIDSPREKERS Lessen Personeel gevraagd Wat U méér betaalt,» Personeel aanbiedingen Kamers gevraagd Kamers aangeboden Huisraad aangeboden Muziek instrumenten Rijwielen Auto's Diversen Tennis Regeling van aanvullend onderwijs. Regeering trekt wetsontwerp in. De minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen heeft met machtiging van de Koningin ingetrokken het wetsontwerp tot regeling van het aanvullend onderwijs. Nationaal Winterlaer der padvinders. Voorbereidingen voor de Wereldjamboree. Zaterdag en Zondag heeft de Nederlandsche Padvinders Vereeniging haar jaarlijksche bij eenkomst, het zoogenaamde „Winterlaer" voor voortrekkers (padvinders van 1825 jaar) gehouden. Zij had ditmaal Haarlem als plaats van samenkomst uitgekozen. Uit alle deelen van het land waren de voortrekkers toege stroomd, zoodat het totale aantal de 600 over schreed. In het middelpunt van de belangstelling op dit „winterlaer" stonden natuurlijk de organi satieplannen van de Wereld-jamboree, de groote bijeenkomst van padvinders uit alle landen der wereld, die zooals men weet in 1937 in ons land gehouden zal worden. Zaterdagmiddag om half vijf is het 3de na tionale winterlaer officieel geopend. Alle deel nemers hadden zich op de binnenplaats van de Stadsdoelen rond het bordes geschaard, van waar af de gastheer, districtscommissaris M. C. de Jong het welkomstwoord sprak. 8pr. uitte zijn vreugde over de zeer groote «pkomst, die wel het beste bewijs is van het enthousiasme, waarmede de Nederlandsche voortrekkers zich op de organisatie van de wereld-jamboree werpen. De waarnemend hoofdcommissaris kolonel A. Diemont verrichtte vervolgens de officieele opening van het „winterlaer". Kolonel Die mont begon met de mededeeling, dat de hoofd verkenner vice-admiraal Rambonnet 's avonds aanwezig zou zijn. Door een luid hoerageroep uitten den voortrekkers hun vreugde hierover. Sprekende over de jamboree-1937, noemde kolonel Diemont deze groote padvindersbijeen komst een enorm voordeel voor de Nederland sche vereeniging. Den Nederlandschen pad vinders en het geheele Nederlandsche volk wordt de mooie taak op de schouders gelegd een groot aantal jongens en mannen van aller lei nationaliteit, opvatting en levensbeschou wing op gastvrije wijze te ontvangen. Laat Ne derland zijn traditie getrouw blijven en allen op broederlijke wijze bejegenen zonder eenige gedachte aan winstbejag. Geen moeite en zorg kan te groot zijn. In dit licht wenschte spr. de komende wereld-jamboree te bezien. Hierna verklaarde kolonel Diemont het „winterlaer" voor geopend. Voordat de deelnemers den inwendigen mensch gingen versterken had er nog een hartelijke huldiging plaats. De afgetreden hoofdkwartierscommissaris Baert nam af scheid van de voortrekkers In een warme speech herdacht hoofdkwartierscommissaris Oosterlee al datgene, wat de heer Baert voor de padvindersbeweging en meer speciaal voor de voortrekkers heeft gedaan. De heer Baert dankte voor deze hulde. Spr. wilde bij zijn afscheid de voortrekkers een raad geven en- wel dezen; .Werkt met een vast plan, een concreet doel voor oogen". De heer Baert bood het hoofdbestuur als blijvend aandenken een door den beeldhouwer Van der Veen vervaardigd borstbeeld van prinses Juliana aan, welk geschenk kolonel Diemont in dank aanvaardde. Tenslotte bood de heer A. Davidson na mens de Delftsche studenten-voortrekkers den heer Baert een album aan ter herinne ring aan de jaren, waarin de voortrekkers onder zijn leiding hebben gestaan. Des avonds had in den schouwburg-Jans- weg een kampvuurbijeenkomst plaats. De heer Oosterlee, die deze bijeenkomst opende, zeide dat dit „winterlaer" in het teeken staat van de komende jamboree. Daar de voorbereiding nog slechts kort aan den gang is, kon hij geen bijzonderheden geven, doch hij beloofde dat alles wat be kend is. medegedeeld zou worden. Nadat dr. Rinse een uiteenzetting had ge- gegeven van de situatie van het teri-ein te Vogelenzang, werd een film vertoond betref fende het groote kamp, dat eenigen tijd ge leden op het eiland Ingerö (Zweden) gehou den is. Hoofdkwartierscommissaris Oosterlee zette vervolgens aan het kampvuur uiteen, wat de taak van de voortrekkers bij de jamboree zal zijn. Tijdens de voorbereiding kunnen zij op het terrein grondwerk verrichten en boomen rooien. Er zullen week-endkampen worden gehouden; men zal zich gereed kunnen ma ken om bij de jamboree als gids of tolk te fungeeren. Voor al dit werk zijn veel voor trekkers noodig. meer dan Nederland op het oogenblik bezit. Maar laten wij er voor zor gen, zoo besloot de heer Oosterlee. dat wij het zonder buitenlandsche hulp klaar spe len. Ook ou-baas Van Voorthuizen sprak woor den van aansporing. Nu was het groote oogenblik van den avond aangebroken. Terwijl allen staande het padvinderslied zongen, trad de hoofd verkenner v;ce-admiraal b.d. J. J. Rambon net de zaal binnen. Aan het kampvuur te midden van de aandachtig luisterende voortrekkers vertelde de hoofdverkenner een episode uit zijn loop baan als marine-officier. Hierna sprak de heer Rambonnet over de iamboree-plannen. De taak van de Nederlandsche padvinderij is buiengewoon zwaar. Maar als er een kern is van jongens en jonge mannen, die de ware padvindersgeest bezit en dezen weet uit te dragen in de volle overtuiging dat de jamboree zal slagen, dan wordt het stellig een succes. Ten aanzien van de plaats, waar de groote bijeenkomst zal worden gehouden, is nog geen beslissing gevallen.. Het Gooi biedt groo- tere financieele voordeelen, maar naar spre kers meening zou de jamboree daar wèl kunnen slagen, doch nimmer een overwel digend succes kunnen worden. Te Vogelen zang bestaan meer moeilijkheden; de moei lijke weg is evenwel gewoonlijk de beste, zeide de hoofdverkenner Voor een beslissing ten gunste van Vogelenzang, moet echter nog één eisch ingewilligd worden. Welke deze eisch. was, kon de heer Rambonne nog niet mededeelen. Er is dus nog steeds geen be sluit genomen. De voortrekkers bleven na de woorden van hun leider nog eenigen tijd gezellig rond het kampuur bijeen. Zondag heeft mr. C. L. Wieringa uit Utrecht een voortrekkersaandacht gehouden. Des middags maakten allen een excursie naar de terreinen te Vogelenzang, die even tueel voor kampee ilaats bestemd zullen worden. Deze excursie besloot het 3de natio nale winterlaer. Honderdvjjftig booten verbrand. Luxe-jachten en kano's. Even voor zessen werd Zaterdagavond brand ontdekt in een van de groote loodsen van de werf De Dollard", stalling voor motorbooten, zeiljachten en kano's, eigendom van J. Doorn bos en Zoon, aan den Oosterringdijk vlak bij het Diep en de Diemer Plas nabij Amsterdam. De brand ontstond juist aan de Zuidzijde van het gebouw, zoodat de Zuidelijke wind de vlammen het gebouw, dat 60 m. lang en 9 m. diep is, injoegen. Er waren 32 luxe zeiljachten en motorbooten in winterstelling geborgen alsmede 125 kano's. De vlammen, aangewak kerd door den wind, vinden in het kurkdroge hout zoo gretig voedsel, dat de geheele loods in minder dan geen tijd was herschapen in een laaiende vuurzee. De geheele Noordelijke loods is in vlammen opgegaan, de Zuidelijke is ge spaard gebleven. Er was slechts één kano ver zekerd, van de jachten en motorbooten daar entegen het meerendeel. Na een uur van hard werken was de brand weer het vuur meester, zoodat met nablusschen kon worden begonnen, hetgeen nog geruimen tijd in beslag nam. De loods was verzekerd voor f 6000. De oorzaak van den brand is onbekend. De politie stelt een onderzoek in. Voor 3millioen werk verruiming. Achttien werkobjecten in dc hoofdstad. De omvangrijke en steeds toenemende werk loosheid en de bezwaren, verbonden aan het financieren van groote werken maakten het, zeggen B. en W. van Amsterdam, noodzakelijk met de regeering in overleg te treden omtrent het doen uitvoeren van nog een aantal open bare werken met behulp van het Werkfonds 1934. De ministerieele- commissie voor het Werk fonds heeft thans haar goedkeuring gehecht aan het financieren van achttien plannen, tot een totaal bedrag van ten hoogste f 3.539.700. Reorganisatie der evenredige vrachtverdeeling Of intrekking van het wetsontwerp? De centrale commissie van advies en bij stand voor het verkeersfonds. waarvan prof. F. de Vries voorzitter is, heeft een sommissie samengesteld,- ten einde den minister van handel, nijverheid en scheepvaart op kor ten termijn advies uit te brengen over de vraag, of er. in afwachting van verdere maatregelen tot reorganisatie of regeling van de Binnenscheepvaart, aanleiding be staat tot wijziging of intrekking van de wet op de evenredige vrachtverdeeling over te gaan. De commissie is reeds met haar werk begonnen. SIGARENWINKEL ANNEX WOONHUIS UITGEBRAND. Een felle brand heeft Zondagmorgen om streeks elf uur op den Verlengden Hoogra- venscheweg te Jutphaas, toen de oewoners afwezig waren, een sigarenwinkel annex woonhuis in de asch gelegd. Omtrent de oorzaak is nog niets met zeker heid te zeggen. De schade wordt door verze kering gedekt Eenige aangrenzende perceelen bekwamen veel waterschade. Politie komt bergruimte te kort. Zooveel was gestolen. Loenen kan weer herademen. De politie te Loenen (gemeente Apeldoorn) heeft Zondagmiddag een alleenwonenden 50- jarigen man. zekeren B. uit Loenen, aangehou den als verdacht van diefstal van rijwielen waschgoed, dekens, timmergereedschap en andere goederen. De diefstallen waren reeds vanaf het begin van het vorig jaar gaande en hadden de bewoners van Loenen en omgeving zeer verontrust. Behalve te Loenen heeft B ook in Beekbergen. Eerbeek en Brummen zijr slag geslagen. De politie nam in de woning van B gesto len rijwielen en een groot aantal van diefstal afkomstige voorwerpen in beslag. Deze vulden tezamen twee politieauto's. Het was een dergelijke hoeveelheid, dat de politi geen bergruimte voor alles had. B. heeft bekend de diefstallen gepleegd te ibben. Hij is voorloopig bij de politie te Brummen ondergebracht. Oss is nog niet geheel zuiver. Weer twee arrestaties. De groote zuivering van Oss heeft plaats gehad, maar brandschoon is het stedeke nog niet. Dat blijkt uit twee arrestaties welke dezer dagen door de gemeente-politie zijn gedaan. De 21-jarige J. van der D. heeft na een streng verhoor bekend in de maand Augus tus een diefstal te hebben gepleegd in de woning van den fabrieksdirecteur v. S. aan den Stationsweg. Het jongmensch had kans gezien om tij dens een korte afwezigheid van de bewoners op klaarlichten dag een bedrag van f 200 uit de woning te stelen. Voorts is de gemeente-politie er ook in jeslaagd den Ossenaar op het spoor te ko men, die eenige weken geleden in een dei- voormalige beruchte buitenwijken bij een zekere mej. Van B. bij herhaling alle ven sterruiten had vernield. De aangehoudene gaf bij zijn ondervra ging onomwonden toe, dat het motief van zijn vandalisme wraaklust was geweest, wijl mej. Van B., naar de meening van de ge heele buurt, wat al te loslippig was geweest tegenover de politie en dit „verraad" volgers hem gestraft diende te worden. MAANDAG 30 DEC. 1935 Meisje met bijl op het hoofd geslagen. Door vroegeren verloofde. Niet levensgevaarlijk gewond. Op den Ensehedeschen straatweg onder de gemeente Losser, is door den 32-jarigen boek drukker J. Wienen uit Aken een moordaanslag gepleegd op zijn vroegere meisje, de 25-jarige C. Gösjens, eveneens uit Aken. De jongeman had vroeger verkeering met het meisje ge had. Deze was echter door het meisje verbro ken, waarna zij naar Nederland was gegaan, waar zij thans werkzaam was op een wol- fabriek. Den tweeden Kerstdag kwam W. uit Aken naar Oldenzaal om zijn vroegere verloofde een bezoek te brengen. Hij trof haar aan in haar kosthuis, gelegen aan de Enschedesche- straat te Zuid-Berghuizen onder de gemeente Losser. Het meisje wilde van een weer aan- knoopen van de betrekkingen niets weten. Toen de man weer zou vertrekken, ging het meisje hem, op zijn verzoek.een eindweegs ver gezellen. Van deze gelegenheid heeft W. ge bruik gemaakt om haar met een handbijl, welke hij, naar later gebleken is, in het kost huis van het meisje had weggenomen en die hij in een binnenzak van zijn jas had weg geborgen, een vijftal slagen op het hoofd toe te brengen, waarna W. op de vlucht sloeg. Het meisje, dat ernstig gewond was, is een na- bijstaande café binnengedragen, waar haar geneeskundige hulp werd verleend. De marechaussee uit Oldenzaal stelde direct een uitgebreid onderzoek in, echter zonder den dader te kunnen vinden. W. heeft zich echter na eenigen tijd zelf aan de marechaus seekazerne aangemeld. Hij had gepoogd met een gilettemesje den polsslagader door te snijden, hetgeen hem echter niet volledig ge lukt is. Hij heeft een volledige bekentenis afgelegd. De toestand van het meisje is niet direct levensgevaarlijk. Wierden's cause célèbre. De benoeming van een gemeente secretaris. Nadat een maand geleden stormachtige discussies in den Raad van Wierden zijn ge voerd over de benoeming van een tweeden wethouder, heeft de Raad nu een andere ..cause célèbre" behandeld, n.l. de secretaris kwestie, welke reeds ca. twee jaar slepende is. Er is al geruimen tijd een vacature en de twee voornaamste gegadigden voor het secre tarisambt zijn de eerste ambtenaar, die tevens gemeente-ontvanger is, de heer G. W. Maat en de tweede ambtenaar de heer G. Schipper. De Raad is in twee kampen verdeeld en het eene deel heeft al eens bij een vorige vergade ring, waarin de secretariskwestie behandeld werd. de zitting uit protest verlaten. Daar de stemmen nu bleven staken, moest het lot beslissen! De burgemeester, de heer J. C. van den Berg, trok het briefje uit de bus, waarop de naam van den heer Schipper stond, zoodat deze benoemd was. De burgemeester verklaarde hierop, dat hij deze benoeming ter vernietiging aan de Ko ningin zou voordragen, daar zij volgens hem in strijd was met het algemeen belang. De burgemeester had n.l. al eerder verklaard, dat hij den heer Schipper, die was opgeleid door den heer Maat, niet geschikt achtte voor de secretaris-functie en voor diens benoeming, de verantwoordelijkheid niet wenschte te dragen. Derhalve is het einde van deze kwestie nog niet gekomen. Plotseling oversteken kost menschenlevens. Thans weer een doodelijk ongeluk te Someren. Zondagmorgen omstreeks 11 uur is op den Kanaaldijk tusschen sluis 10 en 11 van de Zuid-Willemsvaart onder de gemeente Some ren de gehuwde, 30-jarige H. P. A. Arens. kellner te den Bosch, toen hij achter een auto bus om plotseling den weg overstak, gegrepen door een autobus van den dienst B.B.A., die van Asten naar Helmond loopt, en op slag ge dood. Het voorloopig onderzoek heeft uitgewe zen, dat den chauffeur geen schuld treft. De ongelukkige laat een vrouw en twee kinderen achter. Het slachtoffer was met een gezelschap in een autobus onderweg van den Bosch naar Maastricht, waar het een voetbalwedstrijd zou bijwonen. Op de plaats van het ongeluk had de autobus rechts van den weg een oogenblik gestopt, teneinde eenigen inzittenden de ge legenheid te geven zich even te vertreden. Daarbij stak genoemde Arens, achter de wach tende autobus om, plotseling den weg over, met het genoemde gevolg. ,De Megensche dokter" jubileert. Geneesheer, die als een heilige wordt vereerd. Op Nieuwjaarsdag zal de heer A. A. F. Bap tist, bekend als „De Megensche dokter", zijn zilveren ambtsjubileum als gemeente-arts van Megen vieren. De staaltjes van menschlievend- heid van dezen dokter zijn zoo treffend en zoo legio, dat er groot-sche feestplannen op touw zijn gezet. Gedurende deze 25 jaaT heeft dr. Baptist geen vacantie gehad en zelfs al zijn Zondagen opgeofferd aan zijn praktijk. Zijn patiënten behandelde hij veelal zonder eenige vergoeding. Hoezeer deze man in den heelen omtrek bijna als een heilige vereerd wordt, blijkt uit het volgende, door de Tel. vermelde, feit; Eenmaal is het voorgekomen, dat bij een nachtelijk ziekenbezoek aan Oss zijn fiets, die hij voor de woning onbeheerd had laten staan, werd gestolen. Te voet keerde de dokter den tien kilometer langen weg naar Megen terug. Hij deed geen aangifte bij de politie, omdat hij meende, dat degene, die zijn rijwiel had ontvreemd, dit wellicht harder van noode had dan hijzelf. Een dag later werd hem zijn fiets teruggebracht met de mededeeling. dat men niet had geweten, dat het karretje aan den Megenschen dokter toebehoorde. Want dan zou men den diefstal nooit hebben gepleegd. De Heer en Mevrouw EO O SM AN—VAN DELFT seven kennis van de geboorte var hun Zoon DIRK JAN Velsen. 2S-12-'35. De l-.leer en Mevrouw MIL ATZ - HO UWINK berichten, dat 28 Decembe. te Meppel is overleden hun ne schoonzuster. Mevrouw E. HÖUWINK-SMÏD. Attentie OM 8 UUR OUDEJAARSAVOND moeten wij GESLOTEN zijn. NIEUWJAARSDAG zijn onze heide zaken van 912 uur v.ni. GEOPEND. Beider Belang Valencia pinda's 29 cent per pond line roast brand Walnoten 10 pCl. goed, 32 cl. p. p. Paranoten extra 32 cent per pond Kraakamandelen extra 32 ct. p. p. Hazelnoten extra 32 cent per pond Gepelde amandelen 14-1S cl. p. ons Groote blauwe rozijnen 30 et. p. p. studentenhaver zeer fijn 25 et. per Vf pond Dus voor warme pinda's en kwa liteitsproducten naar MARCELIS Trompstraat 17. IJmuiden Oost Keizer Wilhelm--Ir. 22. Mimeden SPOED! Te koop COMPLETE HUISBOEDEL Te bevragen Bik- en Arnoldkade 40 boven, IJmuiden LIJSTEN op iedere gewenschte maat. repareeren en schoonmaken van Schilderijen. Lijsten- en Fotohandel „ARTISTIEK" Zeeweg 261. IJmuiden (O.) uit Kennemerland 1 -3 Regels 25 cent Elke regel meer 10 ct. v). b:j vootu;!'- '-Mn?) HUISHOUDSTER GEVRAAGD in gezin met 4 kinderen, door man met vaste betrekking. Br. no. IJ 1253 bur, van dit blad PRIMA HAARD door inruiling aangeb. voor 15. P. C. Hooftlaan R-UDIOTOESTEL te koop, gelijk- 10. De Ruyterstraat 114, IJmuiden Oost Gevraagd SERIEUSE REPETI TOR voor leerling 3e klasse Ly ceum. Br. met opgaaf van cond. G 46S1 bur. van dit blad VIOOLLES aangeb.. 35 ct. per les of 1.25 p. mnd. Snelle vorde ringen. Br. G 4720 bur. v.d. blad KNIPCURSUS v. 7 weken. 3 midd. w. Grond, onderr. in maatkn,. bill, voorw. Zijlweg 109 rd. Voor huishouding Terstond gevraagd MEISJE v. d. of d. en n. Binnenweg 83. Heemst. NET MEISJE gevr., tegen 13 Ja nuari, geh. zelfst. k. werken, gen. In winkel te assisteeren. Cond. na der overeen te li.. Br. G 4683 bur. van dit blad Gevraagd in het Adriana Koenen Rusthuis een DIENSTMEISJE, intern. P.G. Zich te vervoegen Ivo. Wijngaardstraat 3. Met 1 Jan. gevr. JÏEKW. DIENST BODE of noodhulp, niet'ben.'20 j„ v. goede get. voorz. Aanb. Lo- rentzplein 22, Haarlem NETTE OXGEH. WERKSTER gevr. v. 2 of event. 3 ocht. p. w. Aanm. t. 19 en 20 uur 30 Dec. Eindenhoutstraat 35 Hrl. Gevr. FLINK .METS,TE van S.30— 3 uur. Vrijd. langer. Aanm. na 7 M. Eijsker, Heussensstr. 112 NET DAGMEISJE gevraagd. Kle verparkweg 111, Haarlem Onze kanteren zullen wegens sterfgeval, morgen, 31 DECEMBER, tot des namiddags 2 uur GESLOTEN zl]n. De Vem N.V. TAXI-BEDRIJF JAC. FRANSEN, IJMUIDER STRAATWEG 159, IJMUIDEN. Billijk tarief. - Voorkomen vrij. TELEFOON 4074. Slechts TIEN CENTEN kost een abonne ment op deze Courant. Hiervoor word dit blad les dagen achtereen bij U thui'. bezorgd. bent U dus lezer van een uitstekenc verzorgd dagblad en bovendien gratir en hoog verzekerd tegen ongevallen Abonneer U nog heden. Het beteeken BESPARING EN TÓCH VERBETERING. NET MEISJE gevr., voor de mid daguren in eenv. gezin, licht werk. Loon 8 per mnd. Br. G 4724 bu reau van dit blad NETTE JUFFR. gevr. in eenv. ge zin met kinderen', waar ze als huisgenoote wordt opgenomen te gen kost en inwoning en kleine vergoeding. Br. "G 472 5 bur. van dit blad Gevr. in lel. gezin (2 dames) NET MEISJE, niet boven 18 j. Aanm. tusschen 79 's avonds Schouw tjesplein 11, Haarlem NET MEISJE gevr.. voor de och tenduren. Loon 2.50. Delftlaan 19, Haarlem. Voor bedrijf DEPOTHs. GEVR. Gr. cons.art. KI. Borgst. Hrl. en omstr. Br. G 4722 bur. van dit blad JONGELUI gevr., v. h. pl. v. zeer eonc. cons.art., prov. 5 pCt. Br. G 4723 bur. van dit blad Gevr net aank. SLAGERSBED., v. g. g. v. Aanmelden tusschen 78 uur Leidschestraat 88, Hrl. Voor huishouding NET MEISJE b. z. a. per Jan., V. d. en n., kunn. koken. Br. G 468 9 bur. van dit blad Biedt zich aan tegen half Januari NET DAGMEISJE, v. g. g. v. Br. G46D0 bur. van dit blad B. z. a. NET MEISJE voor de middaguren, onverschillig wat. Br. G 46 9 6 bur. van dit blad R. Z. a. gerout. LAMPEKAP- MAAKSTER vanaf 7 5 ct. p. stuk. Speciaal thuiswerk. Rijnstr. 121 Voor bedrijf NETTE JONGEMAN, 23 j„ b. z. a. voor alle v.k. w. Loon Sa 10. Br. G 4706 bur. van dit blad GEM. SLAAPKAMER gevr. d. meisje, omtrek Pijlslaan, pl.m. 1.2 5 p. week. Br. G 4701 bur. van dit blad Gevr. ONGEM. KAMER v. meisje b. b. h. h.. centrum. Br. met prijsopg. G 469 2 bur. v. d blad GEMEUBIL. VRIJE ZIT-SLAAP- KAMER te huur gevr.. omtrek Zijlweg 3.50 tot 4. B. b, li. h. Br. no. G 4693 bur. v. d. blad TE HUUR voor H. of D. keurig gem. z.-sl.kamer met of z. pen sion, in Chr. gez.. dicht bij station. Br. G 4707 bur. van dit blad Nieuw eiken SCHRIJFBUREAI te koop. Romeinenstr. 22 Hrl. X., bij J. Gijzenk, PIANO te koop gevraagd. Br. G 46S4 bur. van dit blad RADIO. Nieuwste toestellen met afleesb. stationsnamen 50 pCt. korting. Wij ruilen ook uw oude toestellen in. Overj. Philips toe stellen 45. Neptunusstr. 41 H.N. TE KOOP een zoo goed als nieuw Philips radiotoestel met luidspre ker, t. e. a. b. Kampervest 9 rd. Tel. 12797 H.D. TE KOOP. Deskundig on derzoek toegestaan. Uiterste prijs f 140. Te bevragen Z. B. Spaarne 124 rd. VAN PART. D.K.W. 350 c.c., pri ma. zoekt ruiling v. pr. 2 p. auto, spoed. A. v. Kooten, Bennebroe- kerdijk 13. TE KOOP damesrijwiel voor 5.5 0. Adres Ripperdastr. 12 A. Een sterk en goed H.RLTWIEL te k. Simplex met electr. lamp, tasch enz., prijs 5. Adres te ver nemen bur. van dit blad TE KOOP 4-5 pers. auto '3 0. Ook genegen te ruilen voor motorfiets. Adres Parkstraat no. 16 Haarlem TE KOOP z. g. a. n. heerenrijwiel 1 jaar garantie 15. Spaarnwou- derstraat 60. Haarlem MOOI KLEIN WAGENTJE te kp, merk Austin Rosengart, jaar 1 933, Sedan 4 d. 4 pers., met koffer, loopt 116, lichte wegenbei,, be slist zonder gebreken. Prijs 350. Kleine Houtweg 12, Haarlem TE KOOP lief zw. hondje, 7 mnd. oud, met hokje 2.50. Hoofdstr. 113 Santpoort (dorp). WILT U KAMERS VERHUREN of zoekt U commensaals? Gaat dan naar het kamerverhuurkan toor „Noord" Zaanenlaan 26, te lefoon 23027, Net meisje zoekt nette VRIENDIN 22 t.m. 24 j.. in 't bezit van fiets. Omtrek Soendaplein H.N. Br. G 4729 bur. van dit blad 12 COUVERTS GERO-ZILVER ter overname gevr. Br. met opg. prijs etc. G 4730 bur. v. d. blad Te koop gevr. WERKTAFELTJE Br. met maten en prijs G 4717 bur. van dit blad PRACHT EIKEN SJOELBAK m. 30 schijven 6.50. Lange Heeren straat 10, Haarlem GEL. TOT VESTIGING AGB„ op pr. st„ te Haarlem, door tandarts assistente op zeer bill, voorw. aan tandarts. Br. G 4719 bur van dit blad Weg. verhuizing te koop aangeb. SIER BOOMEN en -PLANTEN v. slechts f 3.50. Zaanenstr. 38 rd., H.Nrd, RUWHARIGE-SMOUS te koop. 3 m. oud. reu. Gierstraat 5 5 rood Haarlem TENNIS. Lesclubje aanv. 1 Jan. '36 vr. nog een. leden op Zaterd. av. overd. baan. Inl. Tennisleeraar Constandse, Tel. 28766

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 4