lléiMittii Lady Alice Scott is in het huwelijk getreden met den hertog van Gloucester. Mr. J. H. Thiel r. Rechts: Sir Samuel Hoare trad at als minister van buitenl. zaken van Enge land. Zijn opvolger is Anthony Eden. De vlootcoiijerentie is te Londen door Stanley Baldwin geopend In Italië werd goud ingezameld om den oorlog te kunnen voeren. Paul Bourget, vermaard Fransch schrijver, is gestorven. Dr. M. Euioe, de nieuwe wereldkampioen schaken bij de besprekingenna afloop van een partij. Daar boven: Dr. A. Aljechin. Prinses Juliana heeft het nieuwe pavil joen van „Parkherstellingsoord" te Haarlem geopend. Lidzj Jassoe, de door Haile Selassie af gezette vorst van Abessynië, is officieel overleden. Rechts: President Masarijk de eerste president van de Tsjecho- Slovaaksche republiek heeft afsta/nd ge daan van zijn functie. Koning George van Griekenland bij het vertrek uit Londen naar Athene, waar hij den troon weer heeft bestegen. Dr. Ch. W. F. Winckel, de leider van de Ned. Roode Kruis ambulance naar Abessynië. Dr. E. Benesj, de nieuwe pre sident der Tsjecho-Slovaak- sche republiek. Boven: Een zeer ernstig treinongeval is in Thuringen ge beurd, waarbij ruim 30 menschen om het leven zijn gekomen. Onder: Mr. B. C. J. Loder, oud-president van het Hof voor In ternationale Justitie te 's-Gravenhage is overleden. De aspirant-vlieger H. F. Mets is nabij Schiphol neergestort. iet herinneringsgedenkteeken der Italianen te Adoea geplaatst. Links: Mgr. J. P. Huibers, de nieuwe bisschop van Haarlem. Rechts: De heer Krelage heeft af scheid genomen van Bloembollen cultuur, hij is opgevolgd door dr. A. J. Verhage (onder). Onder: Bij Egmond is de Drente gestrand,. Voorts zijn daar nog de Kerkplein en de Jos Maria op het strand ge- loopen. De herinnering aan de Stavisky-af faire is opgewekt door het proces, dal te Parijs wordt gevoerd. Inzet: Kingsford Smith start voor zijn laatste vlucht.

IJmuider Courant | 1935 | | pagina 12