DE BILT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: Het bombardement bij Waldia. Schip Aludra Alkmaar Ajax (Ned.) Algenib Amstelkerk Achilles (Ned.) Aurora Amor Amsterdam Aspasia Barneveld Boskoop Boschfontein Breda Bacchus (Ned.) Baarn Berenice Caribia Chr. Huygens Caring Crynssen Colombia Eurybates Eemland Eurymedon Feodosia Freiburg Gaasterkerk Grena Gustaf E. Reuter Godfr. Bueren Ha 11e Kermes Heemskerk Helder (Ned.) Hercules Hilversum Jagersfontein j. v. Oldenbarnevelt Johanne Kurmark Laertes Luneburg Mirach Mount Athos Meerkerk Merope Megara Mars (Ned.) Medjerda Montferland West Afrika Chili Bilbao Santa Fé W. Afrika Alexandrië Barcelona West Indië Hamburg Santa Fé 14 Jan. 20 Jan. 6 Febr. 25 Jan. Chili Chili Beira Chili M'.dd. Zee Chili West Indië 25 Jan. Pto Barrios Ned. Indië Danzig Hamburg West Inidë 26 Jan. 28 Jan. 14 Jan. 19 Jan. Ned. Indië Buenos Ayres Hamburg 27 Febr. 27 Jan. 23 Jan. 7exico Ned. Indië 13 Jan 9 Febr. 7aüan Bat ou m Curacao Rosario 24 Jan. 27 Jan. 24 Jan. 8 Febr. Ned. Indië Alexandrië Bird Afrika 19 Jan. 20 Jan. West Afrika Eourgas Santa Fé Zuid Afrika Batavia Londen Ned. Indië Batavia Ned. Indië Buenos Aires La Plata Japan Gdynia Baytown Alexandrië La Goulette (v. IJm.) Buenos Aires verm. aankomst Laatste bericht Orion (Ned.) Midd. Zee Oberon Midd. Zee Batavia Ned. Indië Ned. Indië Colon Mexico Polyphemus Polydorus Poelau Roebiah. Palatia Patricia Randfontein Runa Rhea (Ned.) Salabangka Sembilan Spar Salawati Salland Sunetta Sigrid (No.) St. Philipsland Springfontein Tabinta Trajanus Theseus (Br.) Thracyvoulos Theseus (Ned.) Titus (Ned.) Vulcanus Wim Zaanland Z. Afrika Hernösand Gdynia Tjilatjap Ned. Indië La Plata Ned. Indië Buenos Aires Curacao Kristianssand Newcastle Zuid Afrika Ned. Indië Alexandrië Batavia Huelva Stettin Hamburg Alexandrië Londen Hamburg 5 Febr. 5 Febr 18 Febr. heden 30 Jan. 25 Febr. 20 Jan. 23 Jan. 19 Jan 19 Jan. 6 Febr. 30 Jan. 18 Jan. 10 Febr. 19 Jan. 5 Febr. 16 Jan 18 Jan. 15 Febr. 23 Jan. 8 Febr. 21 Jan. 15 Jan. 17 Jan. 19 Jan 13 Febr 20 Jan. heden 13 Jan. te Rotterdam. 12 Jan. te Tocopilla. 14 Jan. van Corcubion. 3 Jan. van Diamante. 13 Jan. van Las Palmas. 12 Jan. te Beyrouth. 14 Jan. te Valencia. 11 Jan. van Pto Barrios 16 Jan. te Antwerpen, in lading. 11 Jan. te Rotterdam. 13 Jan. van Curasao. 15 Jan. te Hamburg. 13 Jan. van Curacao. 10 Jan. te Burriana. 14 Jan. van Iquique. 15 Jan. van Terceira. 15 Jan. van Barbados. 13 Jan. van Perim. 10 Jan. vertrokken, vertrekt 18 Jan. 13 Jan. van de Azoren. 16 Dec. te Batavia. 10 Jan. van Fern. Noronha. vertrekt 18 Jan. 26 Dec. van Pto Barrios. 14 Jan. van Perim. 14 Jan. van Marseille. 11 Jan. van Stamboul. 6 Jan. vertrokken 8 Jan. van La Plata. 12 Jan. van Gibraltar. 15 Jan. te Lissabon. 13 Jan. van Port Said. 16 Jan. van Havre. 13 Jan. te Izmir. 4 Jan. vertrokken. 12 Jan. van Port Natal, vertrekt 22 Jan. 10 Jan. uitgeklaard. 7 Jan. te Soerabaja. 13 Jan. van Perim. 14 Jan. van Batavia. 15 Jan. van Ouessant. 4 Jan. van Buenos Ayres. 13 Jan. van Manilla. 15 Jan. van Kopenhagen. 5 Jan. vertrokken. 15 Jan. te Piraeus. 13 Jan. van Gibraltar, in lading. 15 Jan. van Ouessant. 15 Jan. te Fiume. 15 Jan. van Land's End. 11 Jan. van Colombo. 15 Jan. van Batavia. 13 Jan. van de Azoren. 11 Jan. vertrokken 16 Jan. te Hamburg. 12 Jan. van Helsingborg. in lading. 14 Jan. van Pt. Sudan. 14 Jan. van Dakar. 5 Jan. van Fern. Noronha. 13 Dec. te Soerabaja. 13 Jan. van La Plata. 3 Jan. vertrokken. 10 Jan. vertrokken. 16 Jan. vertrokken. 15 Jan. van Beira. 13 Dec. te Batavia. 16 Jan. van Lydd. 11 Jan. vertrokken. 15 Jan. van Ouessant. in lading. in lading. 16 Jan. van Ouessant. 15 Jan. uitgeklaard. vertrekt 25 Jan. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Spaansch s.s. Santurce Bilbao erts SANTPOORT KINDER-CONCERT Gisteravond gaf MevT. Dora Arisz-Schrama met haar kinderkoor een concert in „De Wey- man", waarvoor flinke belangstelling bestond Jammer genoeg was het ruim 100 „koppen" tellende koor bij den aanvang nog niet op volle kracht, doordat een aantal jongens aan vankelijk hun medewerking elders verleen den. Dat gemis deed zich bij „Lenteliedje" van Cath. v. Rennes en ..Nu eens een vroolijk liedje" meer bemerken dan bij „Scharesliep" In beide eerstgenoemde liedjes zochten de jongens als het ware naar steun, waardoor zoo af en toe de stemming even in 't gedrang kwam. Bij 't voor hen zoo bekende „Schare sliep" hadden zij blijkbaar echter hun zelf vertrouwen hervonden en zongen zp hun „par tij", dat het een lust was. De aller kleinsten van het koor en daar wa ren „peuters" ondes zongen, met groot succes natuurlijk een drietal liedjes, waaron der het bekende ,,'t Kleine Huisje". Ze deden het met lieve stemmetjes en aardige voor dracht en uit alles bleek, dat Mevr. Arisz er slag van heeft om met dat „peutervolk" om te gaan. Als soliste werkte dezen avond mede mevr. Pruys. Voor de pauze zong zij „Waldeinsam- keit" van Max Reger en ..Morgenhymne" van G. Henkei. Vooral in laatstgenoemde compo sitie wist zij met haar fraai geluid, goede uit spraak en dito uitbeelding veel te bereiken, zoodat haar een warm applaus ten deel viel. Diep is haar altstem niet vergissen wij ons niet dan hebben we mevr. Pruys ook als so praan gekend doch er gaat warmte en in nigheid van uit, zoodat zij tot de toehoorders „spreekt", in welke meening we versterkt werden, toen ze na de pauze „Sluimer lieve ling, sluimer zacht" zong. De hoofdschotel van het programma werd gevormd door de cantate „Michiel Adriaansz. de Ruyter" met medewerking van Mevr. Pruys (alt) en den heer Harry van Kaam (bas). De voorbereiding en uitvoering hiervan is een flink stuk werk van Mevr. Arisz geweest. Het koor, dat zeker geen gemakkelijke taak had, zong over 't geheel vrij stemvast en met goede voordracht de levensgeschiedenis van Vllssinger Michiel. De tekst zat er muurvast in en geleid door de vaardige hand van Mevr Arisz, die alles uit het hoofd dirigeerde en kranig begeleid door Mej, Visser maakte het koor werkelijk een goede beurt. Mevr. Pruys bevestigde als Moeder en Mevr. De Ruyter wat we hierboven van haar schre ven, terwijl de heer van Kaam als Vader, de Barre Bruinvisch en Mijnheer de Ruyter, met zijn sonoor geluid een waardig partner was. De jeugdige zanger, die Michiel als jongen uitbeeldde, bracht het er niet kwaad af, zong er echter nog al eens „tegenaan". Aan het slot van den avond werden Mevr. Arisz een plant, Mej. Visser bloemen, en den heer Van Kaam sigaren aangeboden VELSEN KINHEÏM SPEELT EEN VRIEND- SCHAPPELIJKEN WEDSTRIJD. Zondag a.s. speelt Kinheim een vriend- schappelijken wedstrijd tegen de eerste klas- ser R.C.H. Begin te 2 uur. MICHEL WEER HERSTELD. Zaterdag a.s. zal de Kinheim-speler Michel die een beenbreuk oollen bij het spelen tegen U.V.V. na een verblijf van eenige maanden in het Roode Kruis Ziekenhuis deze inrich ting verlaten. ZEER ZEKER EEN VERBETERING. Het begin der Melklaan, dat al jaren zoo schaars was verlicht, heeft nu door plaatsing van eenige lichtpunten een groote verbete ring ondergaan. De bewoners zijn daar zeer dankbaar voor en ook voor het verkeer, dat daar des avonds soms leven ^gevaarliik was. beteekent deze verlichting een groote verbetering. IJMUIDEN. BESOMMINGEN. Trawlers: Zeeleeuw IJM 29 70 manden f 1350 Timor IJM 491 275 manden f 2300. Reiger IJM 106 55 mandr f 1240 Beumer VI 114 f 630. Loggers: KW 75 f 760. Versche haring: LT 596 f 1100; IJM 997 nog niet bekend. PERSONALIA Naar we vernemen, gaat de heer F. v. Ber- kum, onderwijzer aan school A, in verband met zijn gezondheid, den dienst met pensioen verlaten. SCHAAKTOURNOOI. Op Woensdag 29 Januari zal in het Casino een massaschaakkamp worden gehouden tus schen een dertigtal schakers van Hoogovens en van Mekog. meldt: Hoogste barometerstand 759.6 m.M. te Rev al. Laagste barometerstand 737.5 m.M. te Parijs. en voorspelt: Meest matigen tijdelijk wellicht krachtigen wind uit Noordelijke richtingen. Half tot zwaar bewolkt of betrokken. Sneeuw- en regenbuien. Temperatuur om het vriespunt tot lichten dooi. Barometer Hedenmorgen 9 uur 743 m.M. Neiging: Achteruit. Thermometer Hoogste gisteren 37 F. Laagste heden nacht 34 F. Hoogste heden 36 F. OPGAAF MAGAZIJN T BRILLEN H 'J IS Kanaalstraat 83, IJmuiden. Telef. 5460 HOOG WATER TE IJMUIDEN. Zaterdag v.m. 9.25 uur; n.m. 10 uur. Zondag v.m. 10.37 uur; n.m. 11.21 uur. Maandag v.m. 11.55 uur; n.m. uur MARKTPRIJZEN van Vrijdag 17 Januari. Tarbot per K.G. f 1.04 Tongen per K.G. f 1.05—f 0.63 Groote schol per 50 K.G. f 11—f 10 Middelschol per 50 K.G. f 14—f 13 Zetschol per 50 K.G. f 18.50f 18 Kleine schol per 50 K.G. f 22.50—f 11.50 Schar per 50 K.G. f 15f 4.90 Rog per 20 stuks f 8f 6 Vleet per stuk f 2.35 Kleine poon per 50 K.G. f 8f 7.50 Groote schelvisch per 50 K.G. f 30 Middelschelvisch per 50 K.G. f 29 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 24 f 22 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 20f 12.50 Kabeljauw per 125 K.G. f 52—f 31 Groote gullen per 50 K.G. f 14f 10 Kleine gullen per 50 K.G. f 15f 8 Wijting per 50 K.G. f 8.50—f 4.60 Makreel per 50 K.G. f 8—f 7.60 Heilbot per K.G f 0.90f 0.50 Leng per stuk f 1.50f 0.60 Koolvisch per stuk f 0.95f 0.15 Versche haring per kist f 3.50f 3.10 NIEUWE UNIFORMEN IN DEN VISCHAFSLAG. De politie bij den vischafslag is in nieuwe uniformen gestoken. Ook hier is de koppel- ;jn ingevoerd, waardoor de uniform doet denken aan die der marechaussée. RIJ WIEL VARIA. De laatste dagen zijn wederom drie rijwie len die door de eigenaren onbeheerd op ver schillende plaatsen waren neergezet gestolen. De benadeelden zijn K. in Velsen-Noord, De B. in IJmuiden en mej. Y. eveneens in IJmui den. SANTPOORT. „De Lichthoeve" te Santpoort. Bazar te Haarlem! Op Dinsdag 21, Woensdag 22 en Donderdag 23 Januari a.s. wordt in het gebouw van den Haarl. Kegelbond aan de Tempeliersstraat te Haarlem een bazar gehouden, waarvan de netto opbrengst geheel ten gode komt aan „De Lichthoeve" te Santpoort. Zeer vele artikelen, kleine, maar ook fraaie., zijn voor dit doel beschikbaar gesteld; talrijke dames en heeren hebben hun medewerking voor deze dagen toegezegd. Voor allerlei at tracties is gezorgd; er komt o.a. een glijbaan tot een lengte van 13 Meter, waaraan prijzen voor ringsteken zijn verbonden; een arena, waatin op ponny's kan worden gereden, enz. De opening zal plaats hebben a.s. Dinsdag middag. INBREKER AANGEHOUDEN. Op verzoek van den commissaris van poli tie in IJmuiden is door de politie te Amster dam een bakkersknecht opgespoord en aan gehouden, verdacht van verduistering ten nadeele van zijn patroon te Santpoort. Uit een door de politie ingesteld onderzoek is tevens gebleken, dat de aangehoudene wordt verdacht van een in den nacht 1 op 2 Januari te Santpoort gepleegde inbraak, waarbij een bedrag aan geld en eenige voor werpen waren ontvreemd, welke bij huiszoe king in beslag werden genomen. De aange houdene zal ter beschikking van de justitie te Haarlem worden gesteld. Italië wijst alle verantwoordelijkheid van de hand. BEVERWIJK Vijf ernstige gebreken aan een auto. En toch maar rijden! Een agent van politie heeft gisteren den bestuurder van een vrachtauto aangehouden, omdat hij vermoedde dat de remmen van deze auto niet geheel in orde waren. De politieman bleek een goeden neus te hebben gehad, want bij nader onderzoek bleek hem al spoedig, dat het vehikel den naam van auto allerminst mocht dragen. De agent constateerde achter een volgens: dat de handrem in het geheel niet werkte, dat in het stuur een speling van 170 graden zat, dat de versnelling slechts door middel van een houtje in den juisten stand was te houden, dat de richtingaanwijzers ont braken en de reehterdeur van de cabine was dichtgespijkerd. Met dit voertuig werd ge durende den geheelen dag zand gereden langs èen drukken verkeersweg. Hoe het met het verantwoordelijkheidsgevoel van den bestuurder stond, werd de politie dui delijk, toen zij bij de aanhouding constateerde dat in de nauwe cabine, drie volwassen per sonen zaten. Men kan zich voorstellen wat er van hen had moeten worden, wanneer er met deze auto, die met 2.5 ton zand was geladen, een ongeluk zou zijn gebeurd. AANRIJDING. In de nieuwe Torenstraat is een wielrijd- ster tegen een hooiwagen gereden. Zij werd tegen een muur gedrukt en kreeg een ernstige hoofdwonde. Zij werd naar haar woning overgebracht, waarna geneeskundige hulp werd ingeroepen. j Bij het onderzoek door de politie kwam vast te staan, dat de besturuder van den hooiwagen aan het ongeluk geen schuld had. Het moet uitsluitend worden geweten aan de onvoldoende breedte van den rijweg. I Duitsche opwekking om „vol te houden"? (Van onzen bijzonderen correspondent) Rome, Donderdagavond. Italië zegt niets te weten van een nieuw bombardement op de Abessynische Roode Kruis-expeaitie bij Waldia, dat op 50 mijlen ten Noorden van Dessié aan het noordeVijk front is gelegen. Toegegeven wordt, dat Ita- liaansche vliegtuigen gisteren een kamp van honderd tenten in de buurt van Waldia heb ben gebombardeerd, dat. naar men zegt, 1000 Abessyniërs herbergde. Maar aangezien zich een Roode Kruis-kamp in het midden hiervan bevond, wijst Italië alle verantwoordelijkheid daarvoor af. Op het oogenblik ziet het er niet naar uit, dat bevestiging van het bericht van een aan val op een Roode Kruis-expeditie verwacht kan worden De Italïaansche luchtaanvallen waren gis teren gericht op een kampement ten zuiden van Dessié, bestaande uit 500 tenten en een andere troepenconcentratie bij Waldia. Beide aanvallen worden in het Italïaansche com muniqué van vandaag vermeld en naar men meldt, werden de aanvallen door eskaders van 20 vliegtuigen uitgevoerd, die legerkampen in het gebied van Adino bombardeerden. Maar schalk Badoglio meldt eveneens een overwin ning aan hel zuidelijk front en volgens hem zijn de Italianen thans 70 KM. in Abessynië opgetrokken. Waar zij zijn aangekomen, wordt niet medegedeeld Het is moeilijk te schatten hoeveel grondgebied is veroverd, daar de Ita lianen vóór het binnenkomen van dit bericht Adino, 60 K.M. van Dolo, zeiden te hebben veroverd. De Italiaansche belangstelling strekt zich thans tot Duitschland. uit en van officieele zijde verspreidt men geruchten over de aan komst van Duitsche goederen, die voorzien zijn van een briefje met de woorden: „Hcua vol." Wij staan aan jullie zijde". Deze berichten gaan van mond tot mond, terwijl geen enkele Italiaan durft te beweren, dat hij deze briefjes heeft gezien. De Italianen kijken thans met spanning uit naar den Volkenbond en vragen zich af, wat Mr. Eden zal doen. In Italiaansche officieele kringen is men er niet zeker van of een delegatie naar Genève zal worden gezonden. Men neemt echter over het algemeen aan, dat Italië Maandag op de Volkenbondsbijeenkomst vertegenwoordigd, zal zijn, niet echter 'door den minzamen baron Aloisi, maar door Rocco, die tot nu toe num mer twee was van de Italiaansche delegatie. De reden voor deze verandering wordt niet onthuld. Italië's antwoord op het Zweedsche protest is in voorbereiding en zal volgens de offic mededeelingen vermoedelijk „spoedig" wor den overhandigd, (Copright News Chronicle-A. N. P.) New-York in het duister. Kortsluiting in de electrische centrale. Het A.N.P. meldt uit New York 16 Jan.: Ten gevolge van kortsluiting In de electrische cen trale van New-York is een groot gedeelte dei- stad in het duister gehuld juist tijdens de spitsuren, zoodat het verkeer groote moeilijk heden ondervond. Café's, theaters en bioscopen moesten hun deuren sluiten, terwijl ook het verkeer in de metro stilstond. Een groot aantal agenten moest worden gerequireerd voor de regeling van het enorme autoverkeer. Desniettemin hadden eenige ongevallen plaats. Het gerucht gaat, dat men hier met een daad van sabotage heeft te doen. De autori teiten stellen een uitgebreid onderzoek in. Redfern niet gevonden. Vlieger keert onverrichterzake terug. GEORGETOWN. 16 Januari (A.N.P.) De piloot Williams, die heeft deelgenomen aan de expeditie ter opsporing van den vermis ten Amerikaan Redfern, en die op 4 Decem ber van het vorige jaar van hier was ver trokken. is thans teruggekeerd zonder een spoor van den vermiste te hebben mi Kiekt. VOETBAL. HAARL. VOETBALBOND. Waarschuwing! Het Bestuur van den Haarl. Voetbalbond vestigt er nadrukkelijk de aandacht op van de vereenigingsbesturen, officials en spelers van den H.V.B.. dat het verboden is te spelen in-, een speelveld beschikbaar te stellen voor- of op andere wijze medewerking te ver- leenen aan de wedstrijden om den IJmuider Voetbalbeker. Overtreding hiervan zal regle mentair worden gestraft. STORMVOGELS—D. H. C. Stormvogels komt als volgt uit: Hollenberg, Haak Sr., Haak Jr., Tol, Nijsesn, v. d. Velde, v. d. Steen, Prins, Wey, Fijen, v. d. Laan. STORMVOGELS 2—R. C. H. Stormvogels verschijnt met: De Vries, Jongsma, Van Dongen, Wilderom, Spruyt, Keersemaker, Van Pel Jr., Van Pel Sr., Beneker, Schipper, v. d. Steen. Werkloozencompetitie. Het programma voor 21, 22 en 23 Januari luidt als volgt: 21 Januari: R. Wit—V.V.S.; V.S.V., G. C. Th. Heering. R. Zwart—V.V.T.; Vergierdeweg, NN. V.V.M.—Z.W.V.; R.C.H.De Tello. Z.W.V. n—R. Wit II; Zandvoort, R. E. Kremer. V.V.C.—V.V.B. n; Haarlem, M. J. Tooren- burg. 22 Januari: GazelleV.V.B.Verg. of Trans: H. J. Boe ree. 23 Januari* Metaal—V.V.C. II. H.F.C.. W. van Luyn Z.W.V.—Gazelle II, Zandvoor, De Koning. V.V.S.—V.V.T. II; Vergierdeweg, Joh. Hen driks. VRIJDAG 17 'JANUARI 1936 HULDIGING VAN HEEL AAN DE SPANJAARDSLAAN. A.s. Zondag zal Van Heel, die j.l. Zondag zijn vijftigsten internationalen wedstrijd ge speeld heeft, vóór den wedstrijd H. F. C. Feijenoord op een eenvoudige wijze gehuldigd worden. ZATERDAG-MIDDAG COMPETITIE Zaterdag wordt deze competitie hervat met de volgende wedstrijden: Afdeeling A: Kennemerland 1V. V. IJ. 1 Tweede JeugdV. V. IJ. 2 SIZOTelefonia Kennemerland 2—Z. S. V. Afdeeling B: JOHEZKennemerland 3 Ulyses—SIZO 2 Afdeeling C: V. V. IJ. 3—V. E. W. 2 Kennemerland 6Kennemerland 5 V. E. W. 3—Z. S. V. 2 Aan de Ramplaan ontvangt het eerste elftal van het jubileerende Kennemerland V. V. IJ. 1 Het zou de spanning in de A afdeeling zeker ten goede komen, als de thuisclub deze ont moeting won. doch wij betwijfelen, of zij hierin zal slagen. V. V. IJ. is ook dit seizoen weer buitengewoon op dreef, er werd n.l. nog geen punt verspeeld. Het groote verschil tus- schen deze twee teams zit in de aanvalslinies. De IJmuidenaren hebben een schotvaardige voorhoede, Kennemerland daarentegen mist spelers, die voor een flink aantal goals kun nen zorgen. Wij vernachten een interessanten wedstrijd, die met gering verschil door V. V. IJ. zal worden gewonnen Ook Kennemerland 2 speelt thuis. Dit elf tal ontvangt Z. S. V. 1 uit Halfweg. Hoewel de reserves der oranjehemden gaandeweg beter gaan spelen, staan zij toch nog op de onder ste plaats Wanneer tegen Z. S. V. een gelijk spel bevochten wordt, kunnen Prins c.s. reeds tevreden zijn. Telefonia krijgt gelegenheid, in Hillegom op het terrein van Hillinen revanche te nemen voor de groote nederlaag, die op 26 October j.l. op eigen veld tegen SIZO werd geleden. Telefonia treft het niet, dat SIZO den laat- sten tijd zoo goed in vorm is. Na een weife lend begrip zijn de Hillegommers er in ge slaagd eenige kostbare punten te veroveren, waardoor zij thans een behoorlijke plaats op de ranglijst innemen. Wij verwachten, dat Te lefonia wederom het onderspit zal moeten delven. Tweede Jeugd krijgt V. V. IJ. 2 op bezoek. Als de spieren van de veteranen, waaruit het elftal van Tweede Jeugd grootendeels be staat, niet al te stram zijn geworden in de vrij lange rustperiode, dan bestaat er voor de thuisclub wel een kansje om op beide pun ten beslag te leggen. In de tweede afdeeling wordt de belang rijke ontmoeting JOHEZKennemerland 3 gespeeld. De bezoekers hebben een mooie kans op het kampioenschap, maar ook JOHEZ is nog niet geheel kansloos. Den eersten wed strijd, die op 2 November plaats had, won Kennemerland 3 met 73. Dat kunststukje lijkt ons thans uitgesloten; met een gelijk spel mogen de bezoekers tevreden zijn. De ranglijsten zien er als volgt uit: Afdeeling A: gesp gew.gel.verl.pnt. v.-t. gem. V V. IJ. I 8 8 0 0 16 43- -7 2.— Kennemerl. 1 11 6 3 2 15 28- -16 1.36 Tweede Jeugd 8 4 2 2 10 18—13 1.25 V. V. IJ. 2 9 5 1 3 11 17- -17 1 22 SIZO8 2 2 4 6 20- —26 0.75 Z. S. V. 9 1 3 5 5 16- -25 0.56 Telefonia 9 1 2 6 4 17—37 0.44 Kennemerl. 2 8 1 1 6 3 12—30 038 Afdeeling B: V. J. B. 9 7 1 1 15 32—13 1.67 Kennemerl. 3 8 5 2 1 12 28—16 1.50 V. E. W. 8 4 3 1 11 34—16 137 Ulysses 7 3 2 2 8 20—15 1.14 JOHEZ 9 4 2 3 10 29—32 1.11 V. V. B. 9 3 1 5 7 26—27 0.78 SIZO 2 8 1 2 5 4 12—19 0.50 Kennemerl. 4 10 0 1 9 1 19—62 0.10 Afdeeling C: V. V. R. A. 10 10 0 0 20 598 2.— V. V. IJ. 3 9 6 0 3 12 49—23 1.33 Kennemerl. 5 8 5 0 3 10 26—24 125 V. E. W. 2 8 4 0 4 8 24—20 1.— SIZO 3 9 4 1 4 9 28—23 1.— Z. S. V. 2 8 3 0 5 6 15—20 0.75 Kennemerl 6 10 3 1 6 7 17—4$ 0.70 V. E. W. 3 8 2 1 5 5 18—30 0.63 V. J. B. 2 10 1 1 8 3 21—60 0.30 AGENDA AGENDA VOOR BEVERWIJK. VRIJDAG 17 JANUARI Kennemer Theater, Zeestraat: „Tusschen twee werelden" en „Schots en Scheef". 8 uur. Luxor Theater, Breestraat. „Lokvogel" en „Kermis der IJdelheid" 8 uur. ZATERDAG 18 JANUARI Kennemer Theater, Zeestraat: „Tusschen twee werelden" en „Schots en Scheef". 8 uur. Luxor Theater, Breestraat. „Lokvogel" en „Kennis der IJdelheid" 8 uur. AGENDA TE HAARLEM- VRIJDAG 17 JANUARI Stadsschouwburg: Ensemble Adolphe En- gers: Geen traan om Juckenack, 8.15 uur. Rembrandt Theater: „Fientje Peters poste restante". Op het tooneel „Cortini, het 100 000 dollar-wonder". 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Afrikaansche cava lerie". 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Het complot der 39 stap pen met Madeleine Caroll en Rober Donar. Op het tooneel Dumas, humorist. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Love me for ever" met Grace Moore. 2.30, 7 en 9.15 uur. ZATERDAG 18 JANUARI Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan- daes. Toegang vrij. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds.

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 7