VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: ZVtElMlCliT^ De positie van Ras Desta's troepen. Het luchtbombardement bij Waldia. Kleurrijke pauzes! Schip Alkmaar Chili Algenib Santa Fé Achilles (Ned.) Amor West Indië Aspasia Santa Fé Curacao Aludra West. Afrika Aura Setubal Ariadne (Ned.) Gothenburg Alf Gdynia Barneveld Chili Boskoop Chili Boschfontein Beira Breda Chili Bacchus (Ned.) Midd. Zee Baarn Chili British Progress Abadan Bera Drontheim Caribia Pto Barrios Chr. Huygens Ned. Indië Cycle Limhamn Capt. Ie Diabat Casablanca Calypso Midd. Zee Eurybates Ned. Indië Eemland Buenos Ayres Eurymedon Hamburg Feodosia Mexico Freiburg Ned. Indië Freden Ljusne Fowberry Tower Rosario Fauna (Ned.) Venetië Gaasterkerk Japan Grena Batoum Gustaf E. Reuter Curacao Godfr. Bueren Rosario Ganymedes Bourgas Hermes Alexandrië Heemskerk Zuid Afrika Hercules Bourgas Hilversum Santa Fé Hidlefjord Curasao Jagersfontein Zuid Afrika J. v. Oldenbarnevelt Batavia Kurmark Ned. Indië Laertes Batavia Luneburg Ned. Indië Mount Athos La Plata Meerkerk Japan Megara Baytown Mars (Ned.) Alexandrië Montferland Buenos Aires Marina Skutskar Oberon Midd. Zee Polydorus Ned. Indië Poelau Roebiah Ned. Indië Palatia' Colon Patricia Mexico Pluto (Ned.) Hamburg Pan Aruba Aruba Poelau Tello Hamburg Rhea (Ned.) Gdynia Rotula Curacao Saiabangka Tjilatjap Sembilan Ned. Indië Spar Ua Plata Salawati \Ted. Indië Salland Buenos Aires Springfontein Zuid Afrika Sesostris Mexico Serooskerk Japan Tabinta Ned. Indië Trajanus Alexandrië Theseus (Br.) 3atavia Tiberius (Ned.) Alexandrië Tilemachos Bona Van Rensselaer West Indië Wakama Hamburg XXVIII Ottobre Zaanland Hamburg verm. aankomst Laatste bericht 6 Febr. 3 Febr. 25 Jan. 26 Jan. 28 Jan. 24 Jan. 27 Febr. 27 Jan. 23 Jan. 20 Jan. 8 Febr. 21 Jan. 24 Jan. 27 Jan. 24 Jan. 8 Febr. 4 Febr. 5 Febr. 29 Jan. 18 Febr. 7 Mrt. 30 Jan. 25 Febr. 6 Febr. 23 Jan. 25 Jan. 5 Febr. 21 Febr. 23 Jan. 10 Febr. 5 Febr. 16 Jan 21 Jan. 15 Febr. 23 Jan. 28 Jan. 26 Jan. 5 Febr. 23 Jan. 7 Febr. 19 Jan. 13 Febr. 19 Jan. 22 Jan. 22 Jan. 16 Jan. van Tocopilla. 3 Jan. van Diamante. 12 Jan. te Beyrouth. 19 Jan. van Gibraltar. 11 Jan. van Pto Barrios in lading, in lading. 19 Jan. te Hamburg, in lading, in lading. 17 Jan. vertrokken. 17 Jan. te Hamburg. 13 Jan. van Curasao. 15 Jan. te Hamburg. 13 Jan. van Curasao. 19 Jan. van Gibraltar. 18 Jan. te Valparaiso. 16 Jan. vertrokken. 20 Jan. van Kopervik. 15 Jan. van Barbados. 21 Jan. van Genua. 18 Jan. van Elseneur. 15 Jan. vertrokken. 21 Jan. te Burriana. 16 Dec. te Batavia. 18 Jan. van Teneriffe. 22 Jan. van Bremen. 20 Jan. te Antwerpen. 20 Jan. van Port Said. 15 Jan. vertrokken. in lading. 21 Jan. te Triëst. 21 Jan. te Rotterdam. 18 Jan. van Gibraltar. 6 Jan. vertrokken I IC Jan. van Rio Janeiro. I 21 Jan. te Constantza. 21 Jan. te Antwerpen. 20 Jan. van Marseille. 20 Jan. van Dikili. 4 Jan. vertrokken. 11 Jan. vertrokken. 18 Jan. van Kaapstad, vertrekt 22 Jan. 7 Jan. te Soerabaja. 18 Jan. van Port Said. 18 Jan. van Padang. 4 Jan. van Buenos Ayres. 18 Jan. van Singapore. 5 Jan. vertrokken. 19 Jan. van Patras, vertrekt 24 Jan. 17 Jan. vertrokken. 20 Jan. van Catania. 18 Jan. van Perim. 20 Jan. van Sabang. 18 Jan. van Lizard. 18 Jan. van Pto Barrios. 22 Jan. vertrokken. 10 Jan. vertrokken. in lading. 20 Jan. van Danzig, in lading. 18 Jan. van Pt. Said. 14 Jan. van Dakar. 21 Jan. van Finisterre. 13 Dec. te Soerabaja. 18 Jan. van Rio Janeiro. 15 Jan. van Beira. 18 Jan. van Tampico. 19 Jan. te Moji. 13 Dec. te Batavia. 21 Jan. te Newcastle 18 Jan. van Sabang. ip lading. 19 Jan. vertrokken. 21 Jan. van Havre. 21 Jan. vertrokken. 16 Jan. vertrokken, vertrekt 25 Jan. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Noorsch s.s. Sirehei Bilbao erts IJMUIDEN. VERWACHTE V1SCHAANVOER. Thuisstoomende voor de Donderdagmarkt Sumatra IJM 253, vangst: 10 manden schel- visch, 100 manden braadSchelvisch, 40 man den gul en kabeljauw, 30 manden wijting, 10 manden varia, 10 manden koolvisch, totaal 200 manden. SCHEEPSBOOTEN VERLOREN. I. S. Groen, IJM 130 en Utrecht UM 73 hebben beide op hun laatste reis bij slecht weer op de Noordzee de scheepsboot verloren. Het vinden hiervan behoeft dus geen reden tot ongerustheid te zijn. AANVOER VAN KANAALHARING. Heden waren binnen van de haringvis- scherij in het Kanaal de Silvain en Gezina. Laatstgenoemde trawler zal de vangst mor gen verkoopen MARKTPRIJZEN. van Woensdag 22 Dec. Tarbot per K.G. f 1.20—f 0.94 Griet per 50 K.G. f 32—f 18 Tongen per K.G. f 1.05—f 0.68 Groote sohol per 50 K.G. f 14—f 11 Middelschol per 50 K.G. f 16.50—f 14 Zetschol per 50 K.G. f 23.50—f 17 Kleine schol per 50 K.G. f 20—f 12 Bot per 5 OK.G. f 15.50—f 13 Schar per 50 K.G. f 15—f 9 Tongschar per 50 K.G. f 30—f 24 Rog per 20 stuks f 15—f 7.50 Vleet per stuk f 2.50—f 0.70 Kleine poon per 50 K.G. f 9—f 6 Groote schelvisch per 50 K.G. f 35—f 28 Middelschelvisch per 50 K.G. f 32—f 26 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 27— f 21.— Kleine schelvisch per 50 K.G. f 22—f 9 Kabeljauw per 125 K.G. f 62—f 24.50 Groote gullen per 50 K.G. f 13.50—f 9 Kleine gullen per 50 K.G. f 10—f 6.15 Wijting per 50 K.G. f 9.50—f 3.50 Makreel per 50 K.G. f 9 Heilbot per K.G. f 0 78—f 0.50 Leng per stuk f 2—f 0.50 Koolvisch per stuk f 0.70—f 0.10 Versche haring per kist f 3.20—f 2.65 Kleinmiddelhake per 50 K.G. f 49 Kleine hake per 50 K.G. f 30—f 17 BESOMMINGEN. Trawlers: Clasina Luther IJM 59, 350 manden f 2190 Utrecht IJM 73. 700 manden f 3800. Alma IJM 44, 385 manden f 2260 .(De Hoop IJM 46, 250 manden f 2160 Uiver IJM 334, 185 manden f 1840. Adriatic IJM 18, 300 manden f 2170. Limburgia IJM 54, 310 manden f 1570. Maria IJM 95, 80 manden f 980. Roode Zee IJM 41 60 manden f 1550 Neptunus IJM 87, 100 manden f 1990. I. S. Groen IJM 130. 425 manden f 1910. Eveline IJM 115, 330 manden f 2400 Silvain IJM 116, 700 manden f 1680. Dolfijn IJM 103, 95 manden f 1670. Loggers: KW 110 f 670; KW 112 f 570. Ertsaanvoer. Het Noorsche stoomschip Sirehei is hier van Bilbao aangekomen met een lading erts voor de Hoogovens. Bestuursvergadering van den Nederlandschen Tuinbouw- raad. In de dezer dagen gehouden vergadering van het Centraal Bestuur van den Neder landschen Tuinbouwraad, werd door den heer J. C. M. Mensing het voorzitterschap overgedragen aan den heer A. Verduijn, die in de jaren 1936 en 1937 deze functie zal waarnemen. De heer Dr. A. Verhagen de nieuwe voorzitter der algemeene vergadering voor Bloemboliencultur woonde voor het eerst de vergadering bij als opvolger van den heer E. H. Krelage. Uitvoerig werd van gedachten gewisseld over een schrijven van het college van Re- geeringscommissarissen to 's-Gravenhage, van 3 Januari 1936 betreffende het afschei den der tumbouwaangelegenbeden uit het verband der Provinciale Landbouw Crisis-- Organisaties. Besloten werd, dat aan de hand van het rapport van het Centraal Bureau der Tuinbouwveilingen in Nederland een ant woord zal worden gezonden. Van gedachten werd gewisseld over de wen schen der verschillende bij den Raad aange sloten groepen met betrekking tot de vraag stukken in behandeling bij de kortgeleden ingestelde commissie-Van Loon. In verband met een tweetal ingekomen verzoeken van Boskoopsche organisaties om toegelaten te worden tot den Raad werd ten aanzien van de eerste afwijzend beschikt, terwijl met betrekking tot het tweede eerst overleg gepleegd zal worden tusschen de ver schillende Boomkweekers-Organisaties, ten einde een vorm te overwegen, waardoor vol daan zal zijn aan het bepaalde in artikel 5 der statuten. Over een ingekomen verzoek deel te ne men aan de Wereldtentoonstelling Parijs 1937 werd door drie groepen uit den raad af wijzend beschikt in verband met de bestaan- De Bilt voorspelt: Meest matigen Westelijken tot Zuide lijken wind. Zwaar beicolkt met tijdelijke opklaring. Waarschijnlijk enkele regen- of hagelbuien. Weinig verandering in temperatuur BAROMETERSTAND Hoogste 761.8 m.M. te Vardö. Laagste 734.2 m.M. te Lerwick. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren 42 F, Laagste hedennacht 38 F. Hoogste heden 40 F. BAROMETERSTAND Hedenmorgen 9 uur Neiging vooruit. Opgave van: MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83, IJmuiden Telefoon 5460. HOOG WATER TE IJMUIDEN: Donderdag v.m. 2.16 uur; n.m. 2.31 uur. Vrijdag v.m. 3.02 uur; n.m. 3.15 uur Zaterdag v.m. 3.44 uur; n.m. 3.56 uur. Zondag v.m. 4.25 uur; n.m. 4.36 uur. de handelspolitieke belemmingen, terwijl een vierde groep deelneming zal overwegen. Aan de stichting „Fonds Landbouw Export Bureau 19161918" te Wageningen zal een onderwerp ter eventueele behandeling wor den opgegeven. Besloten werd de groepen te herinneren aan het schrijven van den minister van so ciale zaken met betrekking tot het opne men van jeugdige werkloozen in het be drijfsleven. Opmarsch van generaal Graziani tot staan gebracht? Nieuw mobilisatiebevel van den Negus ADDIS ABEBA, 21 Januari (Reuter-A.N.P.) Het offensief van de troepen van generaal Graziani is thans tot staan gekomen, hoewel men nog melding maakt van schermutselin gen, welke zich hier en daar voordoen .tus schen Italiaansche patrouilles en kleine af- deelingen Abbessynische krijgers, die den af tocht van ras Desta dekken. Ras Desta be gint thans de eerste detachementen verster kingstroepen te ontvangen. Men schat het totaal der versterkingen op 30.000 a 60.000 man. Zeer zeker is het nieuwe mobilisatiebevel van den negus niet vreemd aan de neder laag, welke ras Desta heeft geleden. De Abessynische autoriteiten zijn van mee ning, dat zekere buitenlandsche waarnemers vreezen, dat Graziani, die een snel gebruik zou wllen maken van de vorige week behaal de overwinning, bijna onmiddellijk een nieuw offensief zöu willen inzetten. Een groot deel der nieuw gemobiliseerden zullen zeer zeker het leger van ras Nasiboe gaan versterken, die stellingen hebben be trokken, welke zij in de laatste twee maan den voortdurend hebben versterkt. Evenwel zal ook»; het leger van ras Desta versterkingen behoeven, want behalve bij de gevechten, zijn tal van Abessyniërs ten ge volge van luchtbombardementen om het le ven gekomen. De correspondent van Reuter-A.N.P. seint, dat men officieus het aantal manschappen, dat bij het nieuwe mobilisatiebevel onder de wapenen zal komen, op 300.000 schat. Een groot aantal manschappen zal de manschap pen aflossen, die naar him haardsteden zul len terugkeeren, om weer op verhaal te ko men en om oogstwerkzaamheden te verrich ten op hun velden. Algemeen is men van meening, dat de oorlog tot na het volgend regenseizoen zal voortduren. In de toekomst moet ook de ra vitailleering der Abessynische troepen onder oogen worden gezien, hoewel deze minder moeilijkheden baart dan die van de Italia- nen. Een decreet van den negus van Abessynië vermeldt, dat alle manlijke burgers, die de wapenen kunnen dragen en zich nog niet voor den dienst bij het leger hebben laten inschrijven dat onverwijld moeten doen. Zij zullen wapens en munitie ontvangen. Vrouwen zullen evenals lichamelijke onge schikte mannen den staat een bijdrage in geld moeten leveren. Ten overstaan van duizenden krijgers is het decreet te Addis Abeba voorgelezen. In Tigré zijn de tegenstanders met elkan der in contact geraakt, doch er is geen en kele belangrijke beweging te vermelden. (Copyright Reuter-A.N.P.) AGENDA TE HAARLEM. Heden* WOENSDAG 22 JANUARI Stadsschouwburg: Concert van het Boris Kroyt kwartet voor Kunst aan het Volk 8.15 uur. Rêmbrandt Theater: „Fientje Peters poste restante". Op het tooneel „Cortini, het 100 000 dollar-wonder". 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Afrikaansche cava lerie". 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Het complot der 39 stap pen" met Madeleine Caroll en Robert Donar. Op het tooneel Dumas, humorist. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Love me for ever" met Grace Moore. 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. DONDERDAG 23 JANUARI Stadsschouwburg, WilsonspleinJubileum Willem van der Veer in „Liefde". 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds. Britsche Ambulanceleider bleef op zijn post. (Van onzen correspondent Stuart Emeny) DESSIé. Dinsdagavond. De heer Cockrand, een Zwitsersch ingenieur verbonden aan de Abessynische Roode Kruis- expeditie, die de vorige week bij Waldia op 80 mijlen ten noorden van Dessie werd ge bombardeerd, gaf mij vandaag een be schrijving van den heldenmoed van majoor C. A. Burgoyne, den Engelschman, die het transport der expeditie leidde. „Hoewel het bommen regende, bleef majoor Burgoyne op zijn post en hij ging rustig voort met het nemen van foto's tot de Abessyniërs hem wegbrachten en in de beschutting van het rivierbed brachten. De eerste bom viel bovenop een Roode Kruis-vlag, die op den grond was uitgestrekt en een oppervlakte van 5 vierkante meter be sloeg. Alle tenten in het kamp werden ver woest. De Italiaansche vliegmachines vlogen een uur lang boven het kamp en boven de op ongeveer 500 M. afstand liggende stad. Ge weldige rookzuilen en stofwolken stegen op en de halve stad brandde af ten gevolge van den krachtigen wind, die het vuur aanwak kerde". Het aantal slachtoffers van de luchtaan vallen bedroeg dertig dooden en vijftig ge wonden, voor het meerendeel tot de bur gerbevolking behoorende. Korem, een stad ten zuiden van het As- jangmeer werd gisteren voor de zevende maai gebombardeerd. Een Italiaansch Savoia-bombardements- vliegtuig vloog gisteren boven mijn tenten, maar een bombardement bleef uit. (Copyright News Chronicle-A.N.P.) Geen Nederlandsche Roode Kruis-auto verongelukt. Geruchten betreffen een Abessynische auto. In verband met de geruchten, die vandaag in Nederland de ronde deden, dat een Nederlandsche Roode Kruis-auto in Abessynië zou zijn ver ongelukt, seint de correspondent van Reuter te Addis Abeba, dat het hier een vrachtauto betreft van het Abes synische Roode Kruis. Deze vracht wagen is op weg naar Dessié in een ravijn gestort, waarbij de Grieksche chauffeur om het leven is gekomen. De bioscopen gaan zich den laatsten tijd zeer voor kleuren interesseeren. Niet alleen dat vele programma's geregeld gekleurde tee kenfilms hebben opgenomen, ook de groote film schijnt langzamerhand kleurrijke aspi raties te krijgen. Alsof dit nog niet genoeg is, ook de pauze's moeten nu gekleurd worden enhet staat wat aardig in veel opzichten. Een nieuwtje heeft sinds korten tijd het Frans Halstheatèr, dat met deze nieuwe vinding een der eerste in den lande is. Een klein en vernuftig uitgedacht apparaat maakt het mogelijk, telkens wanneer de ope rateur dat wil, kleurenmengelingen op het doek te tooveren, die voortdurend afwisselen en allerlei grillige vormen kunnen aannemen. Zoo noodig kan tegelijk de film worden ver toond, of zooals meestal gebeurt, de titels wor den geprojecteerd. Het apparaat bestaat uit een draaibare schijf, die verdeeld is in acht of meer vakken, alle verschillend van kleur en eventueel ook van grootte. Deze schijf laat het licht door van de twee brandende koolspitsen, die de projectie vormen, zooals bij alle filmprojectie apparaten het geval is. Tusschen de lichtbron en deze draaiende ge. kleurde schijf, worden twee glaasjes geplaatst. Het eene heeft ribbels, waardoor het licht als 't ware op geregelde afstanden wordt op geslorpt en daartusschen vervaagt. Staan de ribbels reohtop, dan komen er natuurlijk ook rechtopstaande ribbels op het doek, met scha duwen ertusschen. Wordt het glaasje dwars geplaatst, dan komen de licht- en schaduw- streepen ook dwars te staan. Dit glaasje staat onbeweegelijk tusschen de gekleurde roteeren- de schijf en de lichtbron. Bovendien is nog een tweede glasplaat tus schen de schijf en de koolspitsen geplaatst. Deze glasplaat draait eveneens en heeft aan de oppervlakte allerlei grillige vormen. Ook kan zij verwisseld worden zoodat er een an dere plaat kan worden ingezet, die weer an ders is geblazen. Zoo kan men zich indenken dat den eenen avond een plaat wordt geno men, waarin onregelmatige sterren zijn ge blazen, den anderen avond één waarin cir kels of vierkanten voorkomen. „Spaarnestad" 15 jaar. Deze club werd opgericht onder den naam I. D. O. Begonnen werd met het spelen van vriendschappelijke wedstrijden. In den zomer werden eenige prijsjes gewonnen; dit gaf zoo veel moed, dat besloten werd, in den H. V. B. uit te komen. Het eerste seizoen stond ze op de derde plaats. In het tweede seizoen werd de tweede ïlaats bereikt, en het derde seizoen bracht iet zoozeer begeérde kampioenschap van ds 3de klas H. V. B. Doch in dien tijd was het op merkelijk hoeveel 1ste klas H. V. B.-elftallen, en zelfs vereenigingen uit de 3de klas N. V. B. het onderspit moesten delven, wanneer het om prijzen ging. Aardig is het daarom, de woorden van den voorzitter van den H. V. B. in herinnering te brengen, gesproken bij het 10-jarig bestaan. De heer v. d. Aart zei toen: „Wanneer Spaarnestad net zooveel successen kon boeken in de competitie, als in serie- of nederlaagwedstrijden, dan zou zij reeds lang den H. V. B. hebben verlaten, om in den K. N. V. B. haar succes te beproeven". Dit mocht echter niet zoo zijn, dus speelde Spaarnestad rustig verder in den H. V. B. Het eerste seizoen in deze klas werd de bovenste plaats bereikt met evenveel punten als Hille- gom I. De beslissingswedstrijd bracht echter een 21 nederlaag voor Spaarenstad. Dit was echter niet het ergste. Van de vier elftallen, die zij toen bezat, hield men er slechts één over. Bovendien waren er nog maar enkele donateurs, zoodat de club financieel leelijk achterop raakte. Door taai vol te houden is de vereeniging echter toch staande gebleven. Zoo sukkelde zij verder in de 2e klas, tot dat ein- WOENSDAG 22 JAN. 1936 delijk in 1930 het kampioenschap werd be haald. De promotie werd ook een feit, doch het spelen in de 1ste klas was van korten duur, daar de club op de onderste plaats eindigde, wat degradatie beteekende. Dit jaar bracht echter toch nog een kampioenschap, n.l. van het tweede elftal, dat er helaas niet in slaag de, te promoveeren. Spaarnestad I in de 2de klas, was echter niet naar den zin van de leden. Met groot enthousiasme begon men opnieuw, en met succes. Na een emotievollen beslissingswed strijd tegen Spaarndam I, die door „Spaarne stad" met 53 werd gewonnen, werd weer aan de promotie begonnen en wederom met het begeerde resultaat. Thans speelt het eerste elftal drie jaar ach tereen in de 1ste klas, wel in de onderste helft van de ranglijst, doch steeds weet zij op tijd de gevaarlijke zóne te verlaten. Ook dit seizoen weer. 1935, eindigde zij met 5 punten uit 8 wedstrijden, doch na twee wedstrijden in 1936 gespeeld te hebben staat de club met 9 punten uit 10 wedstrijden nog wel niet geheel veilig, maar met een strijdlust. zx>oals die er op het oogenblik is, bestaat de kans om in de bovenste helft van de ranglijst te eindigen. Het tweede en derde elftal staan er minder goed voor, doch het tweede elftal behoeft niet op de onderste plaats te eindigen. Spaarnestad was reeds twee maal in het bezit van een eigen speelterrein, maar door verschillende omstandigheden moesten zij er beide malen van afzien, zoodat zij thans een gemeenteterrein bespelen. Het bestuur hoopt, dat dit het laatste seizoen zal zijn, en in den a.s. zomer wederom in het bezit van een eigen terrein te komen. Als er een lid genoemd moet worden, die de vereeniging trouw is gebleven in deze 15 ja ren, dan is dat in de eerste plaats de heer H. de Nijs, die bijna 11 jaar deel uitmaakt van het bestuur. Daar komt nog bij dat hij 15 jaar in het eerste elftal uitkomt, en daar nog een gaarne geziene tegenstander is. Voorts mogen wij nog noemen het lid J. Maarsen, die ook veel voor de vereeniging doet. Alles bijeen genomen, is er dus wol reden tot feestvieren. Dit zal dan ook gedaan worden op 15 Februari in het clublokaal van de ver eeniging,. Kleine Houtstraat 44, waar het be stuur een feestavond heeft georganiseerd voor de leden met hun dames. POLITIEWEDSTRIJD. Op het Gemeentelijke Sportterrein aan den Zeeweg te Overveen waren de Haagsche poli- tie-agenten op bezoek bij hun Bloemendaal- sche collega's. Na enkele minuten scoorde Kops het eerste doelpunt voor den Haag. Het tweede doelpunt van Westerbaan bracht den stand al spoedig op 02, doch na een goeden voorzet kreeg de Bloemendaler Verwoerd gelegenheid het eer ste tegenpunt te scoren. Ruststand 12. Na de rust kreeg Kops den bal toegespeeld; hij bracht den stand op 13. In dezen stand kwam geen verandering meer. 470ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 3de ljjst Trekking van Woensdag 22 Januari 1936 Hooge Pi-ijzen 1982 14422 16919 6648 15175 16670 5703 8832 2399 3210 5783 8876 13528 15395 f 1000— f 400.— f 200.— f 100.— 17194 19888 118 119 252 326 442 608 637 718 822 1043 1055 1082 1263 1302 1320 1349 1370 1543 1591 1599 1758 1816 1900 1919 2049 2067 2325 2584 2605 2631 2672 2876 2885 3152 3235 3561 3644 3665 3935 4399 4436 4999 5021 5047 5144 5167 5276 5336 5348 5385 5487 5576 5602 5700 5857 6296 6372 6409 6425 6458 6530 6574 6630 6739 6760 6794 7010 7101 7188 7309 7382 7447 7526 7536 7731 7755 7775 7943 8180 8246 8267 8630 8718 8847 9071 9208 9523 9560 9715 9778 9894 10111 10135 10273 10278 10342 10544 10678 10701 10729 11029 11079 11146 11150 11247 11249 11320 11403 11745 11789 11838 11965 12122 12134 12192 12229 12336 12477 12501 12502 12563 12575 12649 12696 12744 12818 12925 13107 13379 13406 13468 13616 13740 13782 13851 13872 13971 13980 13990 14024 14027 14038 14099 14364 14412 14476 14558 14651 14873 14922 14931 15174 15302 15309 15520 15870 15978 16012 16083 16175 16259 16292 16888 17010 17027 17448 17475 17665 17681 17775 17831 17853 17874 18294 18384 18454 18516 18533 18596 18682 18710 18804 19003 19097 19753 19770 20113 20212 20346 20438 Nieten 3 62 179 236 281 291 395 413 447 636 640 685 803 999 1027 1045 1146 1205 1223 1268 1327 1460 1542 1551 1555 1627 1629 1631 1702 1703 1728 1754 1766 1770 1826 1954 1962 1999 2005 2128 2156 2168 2208 2220 2279 2312 2359 2370 2411 2486 2540 2621 2634 2636 2651 2685 2700 2701 2759 2813 2964 3000 3009 3055 3080 3151 3178 3179 3289 3314 3360 3394 3411 3439 3459 3462 3624 3691 3719 3740 3752 3777 3778 3805 3937 3941 4022 4110 4126 4156 4167 4174 4f92 4274 4280 4329 4343 4347 4435 4450 4451 4458 4472 4478 4515 4529 4584 4596 4669 4843 4845 4869 4909 4913 4945 4946 5070 5075 5169 5255 5256 5334 5358 5473 5495 5687 5764 5855 5859 5892 5896 5968 6042 6065 6071 6074 6097 6156 6179 6269 6284 6299 63G6 6307 6320 6363 6393 6557 6569 6601 6616 6677 6728 6781 6810 6812 6818 6858 6871 6903 6930 6944 6980 7002 7019 7060 7104 7164 7222 7237 7311 7312 7389 7413 7415 7431 7446 7465 7491 7494 7550 7588 7697 7699 7720 7770 7814 7842 7883 7966 8034 8136 8270 8335 84-11 8436 8484 8501 8575 8598 8615 8623 8627 8629 8631 8703 8725 8796 8968 9096 9111 9163 9250 9256 9475 9526 9531 9601 9624 9625 9724 9726 9752 9759 9798 9803 9391 9943 9982 9990 9991 10006 10016 10020 10138 10142 10229 10358 10420 10500 10523 10529 10572 10608 10614 10645 10853 10703 10772 10788 10807 10814 10836 10877 10927 10939 10958 10959 11064 11090 11139 11282 11325 11350 11370 11391 11444 11452 11473 11524 11545 11549 11596 11641 11778 11783 11803 11901 11932 11983 12036 12044 12048 12072 12102 12110 12311 12368 12378 12387 12504 12547 12567 12627 12712 12779 12898 12933 13000 13017 13044 13095 13098 13113 13117 13134 13248 13292 13312 13370 13380 13561 13601 13634 13658 13716 13741 13752 13769 13785 33813 13901 13936 13939 13961 13975 14140 14171 14372 14432 14448 14564 14647 14669 14670 14673 14686 14696 14707 14735 14807 14819 14827 14834 14902 14949 14993 15033 15060 15078 15091 15117 15156 15180 15236 15377 15383 15414 15416 15434 15559 15581 15597 15613 15693 15719 15736 15781 15786 15825 15862 15987 16071 16111 16132 16206 16214 16233 16237 16277 16281 16302 16323 16417 16418 16487 16512 16537 16593 16596 16625 16669 16721 16730 16732 16798 16845 16865 16867 17013 17025 17037 17040 17043 17049 17114 17170 17269 17289 17317 17331 17360 17365 17514 17535 17565 17618 17620 17638 17654 17676 17710 17750 17811 17821 17833 17930 17971 18037 18043 18102 1814S 18245 18271 18356 18376 18420 18521 18567 18584 18637 18639 18718 18741 18769 18859 18884 18907 19006 19024 19102 19138 19234 19310 19337 19440 19451 19452 19460 19487 19502 19511 19667 19683 19689 19697 19700 19750 19819 19867 19907 20023 20152 20164 20204 20225 20260 20368 20395 20484 *20485 20512 20555 20572 20575 20610 20675 20697 20712 20761 20897 20905 20913 Verbeteringen 5e klas, 2e lyst: 8309 m. z. 8308; 9457 m. f70 m. z. 9457; 19680 m. z. 19660

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 6