NU HET VOORJAAR N.V. WED. OOSTEN ZOON VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: jftïSSuüïï' Mogelijkheid van visch conserveering? OVERGORDIJNEN GLASGORDIJNEN OOSTEN VOOR UW GORDIJNEN! Schip jüHsterdam x) Alkmaar x) Alcor Artesien Aiax (Ned.) Aurora (Ned.) Bennekom Baarn f tein x) Boschfontein x) Ceres (Ned.) Caribia x) Clytoneus x) Calypso Crijnssen Cottica Clan Skene x) Deucalion Dunstaffnage Essen Edward Blyden Euterpe (Ned.) Tower Fowberry Harpagus Hamm joh.de Witt x) josina Kurmark x) King Howel Melampus x) Menes Mirandella Madoera x) Montferland x) Marnix v. St. Aldegond. Maris Merope Nijkerk Nemanj a Olivegrove Orion (Ned.) Odysseus (Ned.) Orestes (Ned.) Poelau Bras x) Phoenicia Pembrokeshire x) Polydorus x) Poseidon (Ned.) P'nrygia Poelau Laut x) Reggestroom Rhesus x) Randfontein Syra Springfontein x) Serooskerk x) Stuyvesant Tiberius (Ned.) Telamon Tarakan x) Trajanus Titus (Ned.) Uckermark x) Ulysses (Ned.) Vesta (Ned.) Waterland x) Zuiderkerk x) Zaanland x) Chili Chili Batavia Buenos Aires Buenos Aires La Plata West Afrika West Afrika Rosario Tunis Stettin Lissabon Z. Afrika Chili Chili Z. Afrika Zuid Afrika Bourgas Pto Barrios Batavia Alexandrië West Indië West Indië Bassein Alexandrië Rosario La Plata Ned. Indië West Afrika Bordeaux Rosario Santa Fé Ned. Indië Batavia Bilbao (v. IJm.) Ned. Indië La Plata Ned. Indië Ned. Indië Buenos Aires Ned. Indië Hamburg Batavia Bilbao (v. IJm.) West Indië Zuid Afrika Buenos Aires Rosario Midd. Zee Hamburg Constantsa Ned. Indië Mexico Dairen Hamburg Triëst Mexico Hamburg West Afrika Ned. Indië Zuid Afrika West Indië Zuid Afrika Japan Suriname Alexandrië Alexandrië Ned. Indië Alexandrië Midd. Zee Ned. Indië Alexandrië Gdynia Buenos Aires Japan Buenos Aires verm. aankomst 8 Maart 6 Maart 10 Maart 5 April 15 Maart 22 Maart 10 April 22 Maart 12 Maart 22 Maart 16 Maart 19 April 10 Maart 6 April 11 Maart 28 Maart 25 Maart 8 April 8 Maart 31 Maart 5 Maart 6 Maart 22 Maart 5 Maart 15. Maart 14 Maart 5 Maart 14 Maa-rt 11 April 4 Maart 18 Maart 4 Maart 6 Maart. 25 Maart 8 Maart 12 April 17 Maart 7 Maart 20 Maart 3 April. Laatste bericht 26 Febr. van Callao. 27 Febr. te Havre. 29 Febr. van Gibraltar. 29 Febr. van Madeira. 7 Febr. vertrokken. 4 Maart vertrokken. 27 Febr. van Takoradi. 1 Maart van Lagos. in lading. 1 Maart van Filippeville. in lading. 3 Maart vertrokken 29 Febr. van Las Palmas. 20 Febr. van Curasao. 28 Febr. van Salaverry. 4 Maart te Duinkerken. 3 Maart van Beira. 2 Maart van Xante. 3 Maart van Pto Limon. vertrekt 7 Maart. in lading. 3 Maart van Barbados. 2 Maart van Paramaribo, in lading. 28 Febr. te Burriana. 21 Febr. van Buenos Ayres. 12 Febr. van Rosario. 1 Maart van Batavia. 2 Maart van Las Palmas. in lading. 2 Maart van Madeira. 28 Febr. van St. Vincent. 3 Maart van Penang. 29 Febr. van Port Said. 27 Febr. vertrokken. 27 Febr. te Cadix. 11 Febr. te Buenos Aires. 29 Febr. van Penang. 27 Febr. v. Bombay, vertrekt 7 Maart. 1 Maart van Padang. vertrekt 7 Maart. 4 Maart vertrokken. 29 Febr. vertrokken. 1 Maart van Curasao. 2 Maart van Pt. Sudan, in lading. 28 Febr. van Madeira. 3 Maart van Fiume. 4 Maart vertrokken. 1 Maart te Varna. 2 Maart van Port Said. 29 Febr. van Trinidad. 26 Febr. van Perim. 4 Maart van Bremen. 2 Maart van Palermo, vertrekt 7 Maart. in lading. 3 Maart van Havre. 28 Febr. van Port Said. 2 Maart te Beira. 26 Febr. van Corvo. 3 Maart te Hamburg. 27 Maart van Colombo. 2 Maart van Plymouth. 3 Maart van Ouessant. 4 Maart te Rotterdam. 2 Maart te Pt..Sudan. 3 Maart te Lymni. 2 Maart van Gibraltar. 1 Maart van Padang. 3 Maart te Syra. 29 Febr. van Danzig. 3 Maart van Bahia 29 Febr. te Kobe, vertrekt 6 Maart. x) Schepen, voorzien van een x) zijn grooter dan 6000 bruto register ton. IJMUIDEN. Regeering stelt commissie in. Advies moet op korten termijn worden uitgebracht. Behalve de aanpassing van het pro ductie-apparaat is bij de saneering van het zee- en kustvisscherijbedrijf, waarhij dé Regeering gaarne haar •medewerking wil verleeneil, de afzet en distributie der aangevoerde visch een moeilijk vraagstuk. De aanvoer is namelijk niet steeds geregeld, waar door nu eens de handel den grooten aanvoer alleen tegen lage prijoen kan opnemen, dan weer een tekort ont staat, waardoor de handel niet vol doende visch kan verkrijgen. Reeds meermalen is daarom de vraag gesteld, of een vischconservee- ringsindustrie niet in staat zou zijn meer regelmaat te brengen in de voorziening van de markt. De minis ter van Landbouw en Visscherij heeft thans een commissie ingesteld om hem op korten termijn advies uit te brengen over de vraag, of een zooda nige industrie levensvatbaarheid zou bezitten en welke mogelijkheden er Voor haar ontwikkeling liggen. In déze commissie zijn benoemd: Ir. F. Liebert, directeur van het Rijksinsti tuut voor chemisch Microbiologisch en Hydrografisch Visscherij-onder zoek te Den Helder, als lid-voorzitter; fr- F. Thiel, directeur van de N.V. Vereenigde Exploitatie Maatschappij IJmuiden, en Mr. E. D. M. Ko- hing, ambtenaar op het Departeirient v&n Handel, Nijverheid en Scheep vaart te 's-Gravenhage, als ,p J- van Dijk, assisten' Staatsvisschershavenbedrijf te 1. den, als lid-secretaris. en •et OUDERAVOND. Dé ouderavond van de Geref. Evangelisatie, leider ds. E. S .Wesbonk, welke plaats vindt in het lokaal aan den de Wetstraat zal heden avond worden gehouden. Behalve het gesproken woord zal het Evan gelisatiekoor „Gera" dir. P. D. Klut, haar medewerking verleenen. OUDSTE INWONER OVERLEDEN. Hedennacht is de oudste inwoner van IJmuiden, de heer Dropman op 95-jarigen leeftijd overleden. BESOMMINGEN Trawlers: Claesje R.O. 46 440 manden f 1930. Antje R.O. 15 265 manden f 1670. Limburgia IJm. 54 225 manden f 1430. Anèta IJm. 82 465 manden f 1720. Mary IJm. 189 415 manden f 2310 Ulver IJm. 384 300 manden f 2010. Versche haring. L.T. 137 f 1030. Loggers R.O. 9 f 640. SOH. 201 f 590, SOH. 181 f 920 SCH. 196 f 550. KW. 107 f 600, KW. 56 f 670, KW. 149 f 660, KW. 40 f 630, KW. 59 f 140, KW. 44 f 690. RIJWIELDIEFSTAL. Een bewoner van de Bloemstraat had Woens dagavond zijn rijwiel onbeheerd laten staan voor een café aan de Koningin Wilhelmina- kade te IJmuiden. Toen hij het café verliet bleek het rijwiel verdwenen te zijn. Fe politie stelt een onder zoek in FEESTAVOND V. V. IJ. Woensdag werd in het Gebouw voor Chris telijke Belangen een zeer goed geslaagde V. V. IJ.-avond gehouden. De heer H. Vos opende de bijeenkomst met een kort woord. Het optreden van de humoristen oogstte veel bijval. Voor de pauze werd met groot succes het tooneelstukje „Bij den tandarts" opgevoerd. Ook de verlo ting ontbrak niet. Tenslotte gaven de humo risten nog eenige liedjes ten beste. De heer W. Doevedans sloot den avond op de gebrui kelijke wijze. JAARVERGADERING. De Anti-Rev. Kiesver. Nederland en Oranje afd. IJmuiden-Oost die a.s. Vrijdagavond in het Herv. Vereenigingsgebouw haar jaarver gadering houdt heeft van Ds. E. G. v. Tey- lingen bericht ontvangen, dat het onderwerp dat hij behandelen zal in zijn rede, tot titel heeft: „Kerk en politiek". Verkocht. De stalen zeillogger SCH 253, Zwa luw, reederij Jac. den Duik Zn. te Scheve- ningen is naar Denemarken verkocht. Het schip is 26 jaar oud. De houten motorkotter Sursum Corda, IJM. 209, eigenaar de heer J. Wijker alhier, is ver kocht aan den heer Jac. Plug te IJmuiden. en daarmede de schoonmaak weer nadert, vraagt de decoratie van uw ramen de aandacht. OOSTEN heeft een schitterende collectie weef- en fantasiestoffen vanaf 0.80 per meter, voor een prachtige sorteering marquisettes, voiles, etamines, enz. vanaf 0.40 per meter voor samengesteld en toont daarvan thans een over zicht in de e t a I a g e s. Mogen wij U uitnoodigen eens een kijkje te komen nemen Wij zijn er van overtuigd dat dan ook Uw ramen van O O S T E N'S decoratie worden voorzien. BARTELJORISSTRAAT 13-17 DONDERDAGS MS ART 1936 (Adv. Ingez. Med.) MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 1—f 0.90 Tongen per K.G. f 1.55—f 0.72 Groote schol per 5 OK.G. f 11—f 10 Middelschol per 50 K.G. f 16f 11 eZtschol per 50 K.G. f 18—f 6.50 Bot per 50 K.G. f 10—f 6 Schar per 50 K.G. f 12—f 2.60 Tongschar per 50 K.G. f 26f 24 Rog per 20 stuks f 13f 8.50 Vleet per stuk f 2—f 1.80 Kleine poon per 50 K.G. f 6.90f 6 Groote schelvisch per 50 K.G. f 36f 32 MiddelschelviSch per 50 K.G. f 35-f 23 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f 29 f 23 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 23f 8.50 Kabeljauw per 125 K.G. f 36—f 9 Groote gullen per 50 K.G. f 7f 6.10 Kleine gullen per 50 K.G. f 10f 6 Wijting per 50 K.G. f 9—f 1.50 Makreel per 50 K.G. f 16 Heilbot per K.G. f 84—f 56 Leng per stuk f 1.85f 0.33 Koolvisch per stuk f 0.65f 0.08 Versche haring per kist f 7f 6.50 „REGGESTROOM" IN BOTSING MET MEERSTOEL. Het Nederlandsche stoomschip „Regge- stroom", op weg van West-Afrika naar Am sterdam. is in het buiten-tqeleidingskanaal te IJmuiden in botsing gekomen met den derden meerstoel vanaf de middensluis. Er is weinig schade aangericht, het schip kon onmiddellijk doorvaren. De meerstoel is eenigszins beschadigd. De „Reggestroom", die op weg was naar de sluis en die diép geladen was met cacao, palmpitten en stukgoederen, liep uit het roer. waardoor het schip langs den meerstoel schuurde. Het vaartuig zelf liep slechts zeer weinig schade op. VELSEN. Het rioleeringsplan. Overeenkomst thans geteekend. In de vergadering van 5 November j.l. machtigde de gemeenteraad het college van B. en W. met den Staat der Nederlanden een overeenkomst aan te gaan betreffende het groote rioleeringsplan, waarvoor uit het Werk fonds 1934 een bijdrage van f737.000 was be schikbaar gesteld. Deze overeenkomst is thans geteekend. Naar wij vernemen, zal het echter nog wel minstens drie maanden duren, alvorens met het werk kan worden begonnen. De objecten van het Werkfonds vereischen veel voorberei ding. In elk geval hoopt men dit jaar met het werk te kunnen aanvangen. BANJA-BAZAR IN CONCORDIA. Fraaie stands en aardige attracties. De eerste avond van de Banja-bazar, die tot en met Zaterdag in Concordia gehouden worclt, is reeds een groot succes geworden. Reeds vóór de officieele opening was een talrijk publiek aanwezig. De voorzitter van de Banjaschool, de heer v. Geelen, heette de aan wezigen en in het bijzonder burgemeester en mevrouw Kwint en den heer Smit van de fa. v. Gelder en Zonen hartelijk welkom. Spreker dankte verder de directie der papierfabrieken voor het belangeloos afstaan van het gebouw, en voor hun medewerking door de mooie pa pier-inzending, de dames en heeren van het Banja-comité voor hun hulp en tenslotte die genen, die een of meer nuttige of luxe voor werpen voor den verkoop gegeven hadden. Hierna werd de bazar door mevrouw Kwint officieel geopend. Het was aldus spreekster, nu de financieele omstandigheden van de Kleuterschool na stopzetting van de gemeentelijke subsidie, verre van rooskleurig, ja zelfs zorgelijk ge worden zijn, zeer verklaarbaar geweest, als men bij de pakken was gaan neerzitten en de school eenvoudig gesloten had. Gelukkig heeft het bestuur dezen weg van den minsten weerstand niet gekozen, maar alle zeilen bijgezet om het mooie werk voor de jongste medeburgers toch voortgang te doen vinden. Veel is er misschien reeds aan de crisis ge offerd, maar gelukkig is tot heden, dank zij het particulier initiatief, dit stuk sociaal werk instand gebleven. Het bestuur en allen, die tot nu toe dien arbeid gesteund hebben, komt, aldus spreekster, daarvoor groote erkente lijkheid toe. Mijnheer de voorzitter, vervolgde mevrouw Kwint, de enthousiaste wijze waarop U en uw mede-bestuursleden hebben gearbeid voor het behoud van de Kleuterschool, ver dient alle hulde. „Banja" is nu weer het re sultaat van uw energiek streven. Spreekster eindigde met den wensch, dat de goede verwachtingen, die het bestuur van deze fancy-fair heeft, niet alleen beantwoord, maar verre overtroffen mogen worden, en dat de financieele uitkomsten hét bestuur in staat zullen stellen weer opnieuw het werk ten aanzien van de kleuters te blijven ver vullen. Hiermede verklaarde mevrouw Kwint de bazar voor geopend. De fsazar maakt met de zés en twintig stands van handwerken, levensmiddelen, luxe voorwerpen, boeken, huishoudelijke artike len, etc. een prettigen indruk. Vooral de in zending van papierwerken der fa. v. Gelder is keurig. Een druk gebruik wordt gemaakt van de diverse attracties. Het bekende ballerospel, het electrische doolhof, prijsvisschen en de schiettent trekken veel publiek, maar ook van de oudere spelen als sjoel- en tolbak, het rad van avontuur en de pomp met cadeaux mO' gen zich in een groote belangstelling ver heugen. Rest ons nog te vermelden de stand van de melkinrichting „Velsen'" waar iedere bezoeker een verrassing ontvangt en het gezellige theeterras, waar de bezoekers een hartverster king kunnen gebruiken. De Velser radio centrale helpt de prettige stemming verhoogen door de uitzending van een vroolijk programma. DE JUBILEERENDE RAADSLEDEN. De heeren Bosman, ten Broeke, Visser, Zwa nenburg en Maas, die in den loop van deze week hun 12/2 jarig jubileum als raadslid vieren, mochten reeds van vele zijden blijken van belangstelling ondervinden. Het R.K. centraal bestuur, de Kringbestu- ren en de Kiesvereenigingen hebben van hun medeleven blijk gegeven en afgevaardigden gezonden, die Woensdagavond de leden der R.K. fractie, de heeren Zwanenburg en Maas kwamen gelukwenschen. De rioleeringswerken Velsen-Noord. te Onjuiste geruchten. In zijn laatstgehouden vergadering heeft de gemeenteraad een bedrag van f 26.000 be schikbaar gesteld voor het leggen van een rioleering van de Watervlietstraat naar het Noordzeekanaal, terwijl de N.V. Bouw- E-xploitatie Mij. v. h. Fa. Smit en Riezenkamp te Wijk aan Zee en Duin, het leggen der rio leering in de Watervlietstraat voor haar reke ning zou nemen, waarvan de kosten op f 14000 werden geraamd. Met dit werk is nog niet begonnen en er gaan geruchten, dat de genoemde vennoot schap, die te Velsen-N. een groot aantal wo ningen zal bouwen, daarmede niet kan be ginnen, omdat een deel der woningen binnen den verboden kring van het fort Velsen zou komen. Naar wij vernemen is dit niet het geval, de te bouwen woningen komen allemaal buitgen den verboden kring. Er zijn ook geen moei lijkheden met Waterstaat of andere depart* menten. Dat men met het leggen der riO' leering nog niet kon beginnen, is alleen een gevolg van het feit, dat het door den raad vastgestelde herziene uitbreidingsplan voor dat deel der gemeente nog niet goedgekeurd is geworden. De oorzaak daarvan zal wel te zoeken zijn bij de vaste commissie voor uit breidingsplannen in Noord-Holland, die het de gemeenten nooit gemakkelijk maakt. Intusschen is het jammer, omdat het rio- leeringswerk en de plannen der fa. Smit en Riesenkamp nu geen voortgang hebben. En als er iets noodig is in onze gemeente, is het werk. Uitspraken van de Rechtbank. Onrechtmatig steun getrokken. Een schippersknecht had terecht gestaan omdat hij onrechtmatig had steun getrok ken in Santpoort. Verdachte zeide te goeder trouw te hebben gehandeld. De officier vroeg voorwaardelijke veroor deeling tot twee weken gevangenisstraf met drie jaar proeftijd. De verdediger vond den proeftijd te lang. Hij achtte een jaar vol doende. De man werd veroordeeld conform den eisch. f 2500 boete en 1 jaar intrekking van rijbewijs. Tegen een Haarlemmer, die in den avond van Goeden Vrijdag van verleden jaar ter hoogte van de Liedebrug als bestuurder van een auto in botsing was gekomen met een uit Haarlem komenden motorrijder, die daardoor op slag werd gedood, was door den officier van Justitie in October van het vorige jaar f 5000 boete geëischt, subsidiair 50 dagen hechte- taliaansch vliegtuig bombardeert de Britsche ambulance. Zeven verpleegden gedood; het personeel ongedeerd. Veertig bommen neergeworpen. DESSIE, 5 Maart (A. N. P.). Een Italiaansch vliegtuig heeft hedenochtend de Britsche ambulance bij Quoram gebombardeerd. Veertig bommen werden geworpen. Drie ge wonden, die in de ambulance werden verpleegd, zijn gedood. Vier anderen zijn later overleden. Het Italiaanschc vliegtuig vloog tien keer op geringe hoogte boven de am bulance. Het kamp was duidelijk aan gegeven met een Roode Kruisvlag, 40 voet hoog. Van het personeel van de ambulance werd niemand gewond. nis met intrekking van het rijbewijs voor den tijd van een jaar. Op 31 October bepaalde de Haarlemsohe rechtbank bij interlocutoir vonnis, dat het onderzoek onvolledig was geweest en wees de zaak terug naar den rechter van instructie. 20 Februari j.l. diende deze zaak opnieuw en werden nog eenige getuigen gehoord, voornamelijk over de vraag of de automobi list rechtsch of meer naar den linkerkant van den weg had gereden, toen de botsing was geschied. De officier persisteerde tenslotte bij zijn eisch van f 5000 of 50 dagen hechtenis en een jaar intrekking van het rijbewijs. De vredediger mr. Bruch drong aan op vrij spraak. omdat naar zijn meening er veel te veel ongewis was om in deze zaak een veroor deeling te laten volgen. Hedenmorgen wees de rechtbank In deze zaak vonnis. In verband met de verschillende getuigenverklaringen achtte de Rechtbank verdachte schuldig. De Rechtbank overwoog dat het feit zeer ernstig was, en dat alleen wegens den gevorderden leeftijd van verdach te geen vrijheidsstraf werd opgelegd. De Rechtbank veroordeelde verdachte tot f 2500 boete of 50 dagen hechtenis en 1 jaar intrek king rijbewijs. Naar wij vernemen zal de verdachte nog heden in hooger beroep gaan. Veelvuldig rechtbankbezoek. Een man, die terec-ht had gestaan wegens inbraak aan de Zandvoortsche laan, die hij ontkende, had denzelfden dag dat hij in Haarlem voor de rechtbank verscheen, ook nog in Den Haag moeten verschijnen voor diefstal, terwijl hij 's avonds naar Utrecht en Zeist had gemoeten, eveneens verdacht van diefstal. De officier eisch te tegen den man, die bovendien nog een verkeerden naam had opgegeven, l jaar en 3 maanden dezelfde straf die zijn kameraad, met wien hij samen had ingebroken had gekregen. Door de rechtbank werd de man veroordeeld tot 1 jaar en 3 maanden gevangenisstraf met aftrek der pre ventieve hechtenis. Inbraak met diefstal in Bloemendaal. In een villa in Bloemendaal had een 21-ja- rige jongen uit Santpoort ingebroken en hij had er o.a. een gouden horloge gestolen. Ook had hij een auto weggenomen waarmee hij is gaan toeren. Er was geen aanleiding meer tot clementie, zei de officier twee weken ge leden, omdat hij al eens ronder gunstig re sultaat11 voorwaardelijk in vrijheid was ge steld. Daarom eisohte hij 1 jaar en zes maan den. De verdediger verklaarde dat de jongeman binnenkort ergens als chauffeur zou kunnen worden geplaatst. Bovendien had hij nog 3 maanden uit te zitten voor het restant der voorwaardelijke invrijheidstelling. Het vonnis luidde 1 jaar gevangenisstraf met aftrek van de preventieve hechtenis. VOETBAL. STORMVOGELS—BLAUW WIT Stormvogels komt in de volgende, sterk ge wijzigde opstelling uit: Hollenberg, Haak Sr., Haak Jr., Wey, Fijen, v. d. Velde, v. d. Steen, Tol, K. v. Pel, Jochems, Prins. WERKLOOZENCOMPETITIE. Het programma voor 10 en 12 Maart luidt: Dinsdag r. wit II—Gazelle I, V. S. V., F. J. Wempe. Z. w. V. I—R. Wit, Zandvoort, De Tello. v. v. S.—V. V. B. II. Haarlem, L. de Koning. V. V. T. I—R. Zwart, Vergierdeweg, H. J. Boeree V. V. T. II—V V. C. II, R. C. H., Heering. Donderdag: Metaal—V. V. B. I, H. F. C„ M. J. Toorenburg Z. W. V. II—V. V. C. I, Zandvoort, de Wit V. v. M.—R. Zwart, Vergierdeweg, J. Otten Gazelle II—V. V. S., Transport., J. P. J. de Neuwenboer HAARL. POLITIE—DE GAZELLE. De wedstrijd Haarlemsche Politie—De Ga zelle, die Woensdag plaats zou hebben, is uit gesteld tot Woensdag 12 Maart in het Noorder Sportpark. AGENDA TE HAARLEM. Heden: DONDERDAG 5 MAART Stadsschouwburg: Fritz Hirsch Operette „Wien, Wien nur Du allein". 8 uur. Schouwburg Jansweg: „Lachen is troef". 8.15 uur. Frans Hals Theater: „De student van Praag" 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Let's Live Tonight" met Lilian Harvey. 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Lichte Cavalerie". Op het tooneel: „Perko", het muzikale raadsel. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Een Midzomernacht- droom", 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. VRIJDAG 6 MAART Schouwburg Jansweg: „Lachen is troef" 8.15 uur. Bioscopen nieuw programma AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN. DONDERDAG 5 MAART Bioscoop de Pont: Geen bioscoopvoorstelling VRIJDAG 6 MAART Bioscoop de Pont: „De Kleine Kolonel" en „Brigadier Schwenke' 8 uur.

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 7