DIT HET BUITENLAND Vlot THI. N DEBOOZEVAMPYR Troeramma RADIO 0IN;5;DA_G_31_ MA'S RT 193'6 De Duitsche vredesvoorstellen zullen heden te Londen worden overhandigd. De Rijksdag wordt niet bijeen geroepen evenmin zal een groote demonstratie worden georganiseerd. Publicatie na kennisneming door de Britsche regeering. Duitschland. Het tegenstemmen bij de volksstemming. t gerucht gaat in de hoofdstad, dat n blanco ingeleverde stembiljetten, d.w.z. hilietten welke door den stemgerechtigde J inMiicin ïirarpn vnni'7.ipn nn rpkp- niet van een kruisje waren voorzien, op reke- van de lijst van Hitier zijn geplaatst, kringen weigeren dit geruchte tegen meken Men merkt op, dat de stemge- Lhittde die zijn „tegen" had willen uit dikken een naam op het biljet had moeten hriiven doch men moet opmerken, dat er S™. d'e verkiezingscampagne op is gewe- dat de eenige manier om de stem aan 2®;,cr te geven, was een kruisje te zet- teon deze wijze konden zij, die geen kruisje .tien denken een ongeldig biljet te hebben ■n.pleverd Overigens merkt men op, dat de s,e van stemmentelling reeds bij den aan- van de publicatie der stemmencijfers Trd gewijzigd', tot negen uur heeft de mi- ■der voor propaganda gisteren de resultaten Mtend gemaakt in de formule „geldig uit- tahrachte stemmen, ongeldige stemmen. Na uur werd de formule gewijzigd in „voor Jen Führer en tegen de lijst". (A-N.P.) Engeland. Vandaag overhandiging der Duitsche voorstellen. Uit Berlijn: Van welingelichte zijde wordt vernomen dat de nieuwe Duit- sche vredesvoorstellen heden aan Engeland zullen worden medegedeeld in °den vorm van een memorandum. De Duitsche minister van buitenland- sche zaken zal vermoedelijk het do cument overhandigen aan den Brit- schen ambassadeur te Berlijn, Sir Eric Phipps. Het document zal pas worden gepu bliceerd nadat de Britsche regeering er kennis van heeft genomen. De Rijksdag zal dus niet bijeen worden geroepen, en men is niet voornemens een groote demonstratie te organiseeren. Ook is von Ribbentrop niet voor nemens eerstdaags naar Londen te gaan. China. De opmarsch der Roode Legers. Uit Peking, 30 "Maart: De tegen 'de Roode Troepen in de provincie Sjansi in het veld gebrachte regeeringstroepen zijn gereorgani seerd. Er zijn thans twee legergroepen ge vormd, waarvan de eerste bestaat uit zeven divisies Nankingtroepen onder den chef van den generalen staf van Tsjang- Kai Sjek, generaal Tsjengtsjeng, terwijl de tweede ge vormd is uit de provinciale-troepen van Sjansi en Soei Yoean onder generaal Yang Si - Yoean. Er zijn voorzorgsmaatregelen getrof fen tegen een eventueele doorbraak der Roode Troepen naar Soei Yoean of Hopei, door de bevoegde provinciale besturen. Officieele Chineesche instanties achten den toestand gunstig en houden een Japansche hulp, die ter sterkte van drie divisies zou zijn aangeboden, voor onnoodig. In Tientsin zijn Zondagavond belang rijke besprekingen begonnen tusschen lei dende persoonlijkheden van het autonome bestuur van Hopei, Tsjahar en vertegenwoor digers van de Japansche militaire ov.erheid, onder wie zich de dezer dagen in Tientsin gearriveerde generaal majoor Matsoemero, de vermoedelijke opvolger van generaal Doihara bevindt. (A.N.P.) edeo. De defensie wordt versterkt. De regeering heeft, naar het A.N.P. bericht, in den Rijksdag een voorstel tot versterking van de defensie ingediend, waarbij vooral is voorzien in de versterking van luchtvaart en _de verdediging tegen lucJ' taanvallen. De jaar- Mljksche begrooting voor de luchtvaart wordt gebracht op 21 millioen kronen, hetgeen een vermeerdering is van tien millioen. Eenige escadrilles lichte- en een escadrille middel soort bommenwerpers zullen worden opge richt. De marine zal op het hooge niveau worden gehandhaafd in verband met liet nut van dit wapen; hierbij zal rekening worden gehouden niet de moderniseering van de bestaande krui sers en den bouw van nieuwe torpedojagers en onderzeeërs. Bij het veldleger zal het aantal mitrailleurs, mortieren en kanonnen worden vergroot. Het aantal regimenten infanterie zal worden ver minderd, doch het kader van de meeste regi menten zal worden vergroot en ook de orga nisatie zal worden versterkt. De partijen van midden en rechts, welke op het oogenblik de meerderheid in den Rijks dag hebben, verlangen een nog sterkere ver grooting van de defensie, dan door de soci aal-democratische regeering wordt voorge steld en het is mogelijk, dat zij de voorstellen van de regeering door de hunne zullen ver vangen. gaat masarijk tot het katholicisme over? PRAAG (K. W. P.)Naar de Tsjechische bladen berichten zou de vorige president der Republiek Tsjecho Slowakije, die in 1880 toen ril zijn loopbaan als professor aan de Univer- hteit van Praag aanving tot de Gereformeerde religie overging, thans op zijn levensavond voornemens zijn, om terug te keeren tot de Katholieke Kerk. Noodkreet van de dochter van den Negus. Vragen van Lord Robert Cecil in het Hoogerhuis. In het Britsche Hoogerhuis heeft gisteren Lord Cecil of Chelwood de regeering een vraag gesteld inzake het telegram van de dochter van den Negus, waarin zij zegt: Gedurende zeven dagen, zonder ophouden, heeft de' vijand de legers en de bevolking van mijn land met bommen bestookt, welke verschrikkelijke gassen bevatten. Onze solda ten zijn dapper en weten, dat zij de conse quenties van een oorlog moeten dragen, doch tegen deze wreede gassen hebben wij geen bescherming, geen maskers, niets. Het lijden en de pijniging is niet te beschrijven, honder den van mijn volksgenooten schreeuwen en kreunen van pijn, velen' van hen zijn onher kenbaar. de huid is hen van het gelaat ge brand." Lord Cecil vroeg de regeering. of zij inlichtingen heeft over deze beschuldigingen tegen Italië en welke stappen zij denkt te ne men. In. antwoord op deze vragen verwees Eden naar de officieele protesten der Abessynische regeering bij den Volkenbond en de Engel- sche regeering in haar qualiteit van ondertee- kenende mogendheid van de Haagsche con ventie van 18 October 1907 en van het proto col van Genève van 17 Juli 1925. Voorts ver klaarde hij, dat ingevolge de beslissing van de Commissie van Dertien van 23 Maart klachten waren ingediend bij de Italiaansche regee ring, waarbij herinnerd is aan de bepalingen van het Geneefsche protocol. Hauptmann wordt vandaag terechtgesteld. Zijn beroep afgewezen. Het Hof van Cassatie heeft naar Reuter uit Trenton meldt het beroep van Hauptmann afgewezen na een zit ting, welke vijf uren heeft geduurd. Hauptmann zal heden Dinsdag om 8 uur (New York Tijd) des avonds worden terechtgesteld. Gouverneur Hoffmann heeft opnieuw me degedeeld, dat hij Hauptmann geen verder uit stel van executie zal verleenen. Er zijn reeds aanwijzingen gegeven voor te nemen maatregelen voor de terechtstelling op Dinsdag. De vrouw van Hauptmann, die er zeer slecht uitziet, heeft vandaag een bezoek gebracht aan Bruno in diens cel. Het was waarschijnlijk het laatste onderhoud. Zij houdt staande, dat haar man onschuldig is. Pins-four cost in onze bekende betere stoffen en afwerking voor leeftijd 12 jaar vanaf Ook voor jongens- kleeding vindt U al leen bij Kreymborg de alombekende Waarborg-modellen. Uw jongen is er netter mee en uw jongen doet er langer mee. (Adv. Ingez. Med.) De oorlog in Abessynië. Het bombardement op Harrar. Gebied bij het Tsana Meer weldra in Italiaansche handen DE SPAANSCHE ZANGERES CONCHITA SUPERVIA OVERLEDEN. De bekende Spaansche sopraan Conchita Superiiva is gisteren in den leeftijd van 36 Jaar in een ziekenhuis te Londen overleden De macht van den Islam. De Katholieke Wereld Post verneemt uit Lahore De President van den Mohammedaanschen Bond van Noord-Indië, Maulana Muhammed Ali, heeft een oproep gericht tot zijn geloofs- genooten om de 80 millioen leden die tot de kaste der verdrukte „ongenaakbaren" behoo- ren, voor den Islam te winnen. Deze oproep is van groote beteekenis daar dr. Ambedkar, de leider dezer ongelukkige parias hen heeft aan geraden om den Hindoe-godsdienst vaarwel te zeggen en aansluiting te zoeken bij dat ge nootschap, waar hun vrijheid en gelijkberech tiging zal worden toegekend. Dit is een gunstige gelegenheid voor een op marsch van den Islam, die toch reeds in de Missielanden een dusdanigen overwegenden in vloed doet gelden, dat Z.H. Paus Pius XI tot de Missie-oversten een uitdrukkelijk verzoek heeft gericht om het Katholieke Missiewerk te be schermen tegen de propaganda van den Islam. De invloed van de Mohammedanen blijkt wel uit de volgende cijfers. Meer dan 90 procent van de 40 millioen be woners van het nabije Oosten zijn Mohamme danen; in het Heilige Land bedraagt hun aan tal 70 procent en in Transjordanië zelfs 92 procent. In Indië zijn 69 millioen Mohamme danen; op het schiereiland Malakka ruim 2 millioen; in China 7.700.000; in Chineesch Turkestan 1.200.000 op de Philippijnen 443.037; in Algiers 5.147.872, in Tunis 1.932.184; in Ma rokko 4.600.000 in Egypte 11.658.148; in En- gelsch Soedan 4.200.000; in Oost-Afrika 1.616.361; in West-Afrika 13.711.000; in Cen- traal-Afrika 1.096.252; in Zuid-Afrika 450.000; in de Ver. Staten 10.000; in Centraal en Zuid- Amerika 120.000; in Oceanië en Nederlandsch Indië 40 millioen; in Europa (met uitzonde ring van Rusland) zijn 5 millioen volgelingen van Mohammed, die meestal in Albanië, Yoego-Slavië, Roemenië, Griekenland en Bul garije woonachtig zijn. In Frankrijk wonen 'lOO.ÓOO Mohammedanen. In Indië hebben de Mohammedanen 230.000 scholen voor Lager Onderwijs, 14 middelbare scholen, drie inrich tingen voor Hooger Onderwijs en 13 Kweek scholen. De invloed van den Islam is dus vooral sterk in Nederlandsch-Indië en Egypte, waar de Mohammedanen een eigen Universiteit heb ben, n.l. die van El Azhar in Kaïro met 218 l hoogleeraren en 10.629 studenten. DZIBOETI, 30 Maart i'Reuter-A. N. P.) Het schijnt, dat het gebied bij het Tsana- meer weldra in Italiaansche handen zal val len, daar de Italiaansche troepen bij hun op marsch naar het zuiden in dit district op geen of slechts zwakken tegenstand stuiten. Volgens uit goede bron ontvangen inlichtingen, welke afkomstig zijn uit Dagaboer, aldus seint de correspondent van Reuter-A. N. P. te Addis Abeba, zijn de vorige week ten zuiden van Dagaboer hardnekkige gevechten geleverd tusschen voorhoededetachementen van het le ger van generaal Graziani en vooruitgescho ven Abessynische afdeelingen van ras Nassi- boe's leger. Aan beide zijden zouden duizend dooden en gewonden te betreuren zijn. De Italianen zijn er in twee dagen in geslaagd ongeveer 40 K.M. op te trekken, tot bij Waran- bad. aan de rivier Fanfan.: De Abessyniërs de- den evenwel des nachts tegenaanvallen, waar door de Italianen gedwongen werden zich op hun oude stellingen terug, te trekken. Men gelooft, dat gisteren bij het bombarde ment op Harrar slechts vier personen om het leven zijn gekomen, dank zij de doeltreffende wijze waarop de bevolking der stad in kennis werd gesteld van de nadering der Italiaansche vliegtuigen, zoodat de bewoners spoedig de stad konden ontvluchten. Een -half uur ver liep tusschen het eerste waarschuwingsschot en het begin van het luchtbombardement. De bevolking bevond zich toen reeds in de velden. De correspondent van Reuter-A. N. P. bij de Italiaansche legers in het zuiden seint uit Gorahei, dat het bombardement op Harrar volgens de Italiaansche opvatting gerechtvaar digd wordt door het feit, dat de stad als mi litaire basis werd gebruikt, De beslissing Harrar te bombardeeren, ge schiedde, toen men er zich van vergewist had, dat het grootste gedeelte der burgerbevolking de stad had verlaten, evenals de leden der Fransche Katholieke missie, welker kerk, naar men beweert, gebruikt zou zijn om militaire voorraden te verbergen. Een vlieger, die deel heeft genomen aan het bombardement verklaarde tegenover den cor respondent, dat het niet aan twijfel onderhe vig zou zijn, dat de Abessyniërs zouden aan voeren, dat de Italianen een open stad, zonder verdediging, met een burgerbevolking, hadden gebombardeerd. Ik ontken dat, omdat wij nauwgezet onze instructie hebben nageleefd geen gedeelten van steden te bombardeeren, behalve die, waarin, volgens genomen lucht foto's, oorlogsmateriaal is.opgeslagen of waar troepen z'ijn geconcentreerd. De meeste bom men kwamen buiten de stad terecht, waar zij de fortificaties, benzinedepöts en munitie- opslagplaatsen verwoestten, zoomede een wa genpark. Het bombardement moet volgens den vlieger groote schade hebben aangericht. Tal van personen moeten gedood en gewond zijn, terwijl er een algemeene paniek was ontstaan. Indien zich vrouwen onder de slachtoffers be vinden, moet dat komen door de gewoonte der Abessynische soldaten hun vrouwen mede te nemen. Vanochtend meldde men uit Addis Abeba, dat vijf Italiaansche vliegtuigen Worra Hailoe hebben bereikt, dat op 80 K.M. ten Zuiden van Dessié en op 190 K.M van Addis Abeba is ge legen. Het schijnt, dat de Italianen zochten naar een Abessynisch postvliegtuig, dat van daag uit Addis Abeba zou vertrekken bij het krieken van den dag. Men wist evenwel niet, dat het vertrek op het laatste oogenblik was afgelast. Volgens een reiziger, die vandaag te Addis Abeba is aangekomen, zouden gisteren bij 't bombardement op Harrar 250 a 300 doo den en gewonden te betreuren zijn. (copyright Reuter-A. N. P.) Badoglio meldt de bezetting van Sokota. Het Italiaansche legerbericht no. 168 luidt als volgt: „Maarschalk Badoglio telegrafeert dd. 30 Maart: „Na de overwinning in Sjire zijn onze .troepen de Takazze overgetrokken en zetten de opmarsch voort in het gebied van Woidebba en Tzellemti, Op 10 Maart be reikten zij Addi Arcai en nadat de inten dancediensten in het gebied waren georgani seerd, rukten de Erythreaansche detache menten en de Italiaansche troepen weer ver der. Groote terrein-moeilijkheden werden overwonnen en gisteren werd Debarek. de hoofdstad van Geghera. bezet, nadat den bijna onbegaanbare bergpas Lemalemo was overgetrokken. In de verwezenlijking van het uitgebreide operatieplan van het oppercom mando in Oost-Afrika is net derde leger corps uit het Feanroa-gebied vertrokken, door de passen van Samre en Tzellari en na een moeizamen marsch werd gisteren Sokota. de hoofdstad van Wagg, een belangrijk knoop punt van karavaanwegen, bereikt. Vanhier leiden wegen naar Dessie, Addis Abeba, het gebied van hét Tsana-meer en Godjam. De bezetting van Sokota vormt de basis voor een nieuwen opmarsch. Onze bewon derenswaardige troepen hebben wederom een bewijs geleverd van ontembaar enthousiasme en weerstandsvermogen; vooral verdient lof, de tocht van 400 man, die behalve hun per soonlijke uitrusting en bewapening, nog 60 ton levensmiddelen op hun rug vervoerden over een weg van 36 K.M. Een vliegtuig van het noordelijk front is niet naar zijn basis teruggekeerd. Gisteren bombardeerden 33 vliegtuigen van het zuidelijk front Harrar in gesloten" forma tie en troffen de duidelijk zichtbare militaire doelen. Niettegenstaande de felle beschieting van den grond, werd geen enkel vliegtuig ge troffen." Normen voor toerwagenrond- ritten. Aanwijzing van den minister. Wanneer vergunning moet worden gegeven. P T. T. blijft boven de begrooting. De diensten der P. T. en T. hebben over de maand Februari jl. in totaal opgebracht f 5.457.150 (f 69.865 meer dan vorig jaar en f 47.050 meer dan de begrooting). Voor de eerste twee maanden van het jaar te zamen bedroeg de opbrengst in totaal: f 11.080.603 (f 44.724 meer dan vorig jaar en f 132.903 meer dan de begrooting). De minister van Waterstaat heeft in ver band met de onjuiste opvatting, welke bij vele belanghebbenden blijkt te bestaan om trent de toepasselijkheid van de wet „open bare vervoermiddelen" op de z g. toerwagen frond)rittentot de colleges van Gedeputeer de Staten in de verschillende provincies een. schrijven gericht, waarin hij als zijn meening uitspreekt, dat deze onjuiste opvatting blijk baar is ontstaan of althans versterkt door het K.B. van 15 Maart 1934, betreffende een beroep van gebrs. Robart te Apeldoorn tegen een aan de G. T.M. te Doetinchem verleende vergunning voor rondritten. Het komt den minister voor, dat door velen aan bovengenoemd K.B. een verder gaande beteekenis wordt gehecht dan bij nauwkeurige lezing juist blijkt, omdat dit K.B. geen beslissing inhoudt op de voor de werkelijke toerwagenritten zoo belangrijke vraag, of art. 15 van de wet openbare ver voermiddelen van toepassing is op toenvagen- rondritten. waarvoor geen stipt te volgen dienstregeling geldt, doch slechts een plan, dat als het ware de bedoeling heeft tot leidraad te strekken aan gegadigden en waaraan de ondernemer zich niet gebonden heeft te achten, zoodat hij, hetzij bij onvol doende deelneming of bij slecht weer, of doordat hij zijn materieel elders winstgeven der kan te werk stellen, als anderszins, vrij heid heeft den rit niet te doen plaatsvin den. Naar 's ministers meening mag worden aangenomen, dat op zulke toerwagenrondrit- ten de wet niet van toepassing is. De minister van Waterstaat zet vervolgens in zijn schrijven aan Gedeputeerde Staten uiteen dat deze opvatting niet mag leiden tot vergrooting van het euvel van verkapte autobusdiensten en z.g. wilde diensten. Ze kerheid zal moeten bestaan, dat de te rijden ritten werkelijke toerwagenrondritten zijn, zoodat. behalve het reeds opgemerkte omtrent de dienstregeling, nog eenige eisclien ter ver zekering van den aard der ritten zullen moe ten worden gesteld. Op grond van het bovenstaande meent de minister dat geen vergunning behoeft te worden verleend voor toerwagenrondritten, die aan de volgende voorwaarden voldoen: 1. alle ritten worden gereden van het beginpunt naar het punt van uitgang terug; 2. er worden slechts plaatsbewijzen afge geven, geldende voor den geheelen rit, dus van het beginpunt tot het punt van uitgang terug; 3. alle passagiers worden opgenomen aan het beginpunt en uitsluitend voor het vervoer over het geheele traject tot het punt van uit gang terug. 4. er wordt niet gereden volgens een vaste- dienstregeling, doch er bestaat ten hoogste een plan, dat tot leidraad strekt van het publiek en waaruit blijkt dat de ondernemer er niet aan gebonden is. HAARL. TOONEELVEREENIGING T.O.N.E.V.O. Bovengenoemde vereeniging heeft .voor Donderdag 23 April in studie genomen het nieuwste werk van Dr. van Gogh. nl. „de Loreley", een aanklacht tegen den oorlog in drie bedrijven. Dr. v. Gogih geeft in dit too- neelsuel een blik op het verwoeste Teven van een blind geschoten jongen oorlogs-invalide, die zijn verloofde niet meer durft te ont moeten. T.O.N.E.V.O. bréngt de première van dit werk voor Haarlem. Medewerkenden zijn: de dames J. de Vos-Jacobs. C. v. Kouteren- Zaayer, Bep Windt, Rie Geeriing.s en Rie van der Voet en de heeren J. C v. Elten, C. Kroese, Th. v. d. Have. J. Prang en G. H. Pollé. De regie berust zooals gewoonlijk bij den heer G. H. Pollé. Verder staat nog op het programma een cabaretavond op 23 Mei en een autotocht, die gehouden zal worden half Juli a.s. Bij voldoende deelneming zal de reis naar Val kenburg zijn. ZILVEREN JUBILEUM. HAARLEM Dinsdag. De heer W. C. v. Zutphen. chef-boekhou der bij de firma Heenk's Ijzerhandel alhier, herdacht heden den dag. waarop hij voor 25 jaar als boekhouder bij genoemde firma in functie trad. Na met -zijn echtgenoote van zijn woning te zijn afgehaald, is hij in het bijzijn van het voltallig personeel door de firmanten en den bedrijfsleider gecomplimenteerd, waar na hem geschenken werden aangeboden. Daarna heeft dé jubilaris den verderen dag in eigen kring doorgebracht. ONZE DACELiJKSCHE KINDERVERTELLINC. De luchtreis is ten einde, maar een erg prettig einde is het niet. Zonder veel omzichtigheid heeft de vampyr Thijs in een kelder ge kwakt, waar het er allesbehalve gezellig uitziet. Het is er kaal en vochtig en de paddestoelen groeien op uit alle hoekèn en gaten. Een griezelige spin laat zich aan haar draad zakken en tegenover Thijs zit een dikke pad. die blijkbaar erg ingenomen is met het nieuwe gezelschap. A's Thijs een beetje van den schrik bek. men is. gaat hij eens rondneuzen om te zien of hij niet uit deze ongure plaats weg kan komen. WOENSDAG 1 APRIL 1936. HILVERSUM I 1875 M. NCRV-uitzending. 8.Schriftlezing, meditatie. 8.159.30 Gram. platen. 10.30 Morgendienst. 11—12 en 12,15 Ensemble v. d. Horst. 1,15 Orgelsjel. 2.— Gram. platen; 2,15 Sopraan en piano. 3. Chr. Lectuur. 3.30—3.45 Gram. platen. 4— Gram. platen. 5.— Kinderuur. 6.— Landbouw- praatje. 6.30 Afgestaan, 7.— Berichten, repor tage. 7.30 Missiepraatje. 8.Berichten. 8.15 Lezing 8.45 N.C.R.V.-orkest (Om 10.— berich ten). 10.45—11.30 Gram. pl. HILVERSUM n 301 M. VARA-uitzending. 8.Gram. platen. 9.30 Causerie. 10.— Mor genwijding VPRO. 10.15 Kamermuziek, gram. platen, 9.30 Causerie. 10— Morgenwijding VPRO. 10.15 Kamermuziek gram. pl. voor dracht, causerie. 12.1,45 E. Walis en zijn or kest, en gram. platen. 2.Voor de vrouwen. 2.15 „Orvitropia". 3.— Voor de kinderen. 5.30 De Notenkrakers. 6— Variatieconcert. 7.— Causerie. 7.15 „De Krekeltjes". 7.40 Lezing. 8— Berichten. 7.15 Radiotooneel. 8.50 Gram. pla ten. 9.— VARA-orkest. 10— Berichten. 10.05 Gram. platen; 11—12— Rep. v. d. Zesdaag- sche, en gram. platen. DROITWICH, 1500 M. 11,20 Gram.pl. 11,35 Orgelspel. 12.20 BBC-Em- pire-orkest en mezzo-sopr., 1,20 BBC Schotsch orkest. 2.05 Orelconcert, 2.50Voor de scholen. 3.10 Gr. pl„ 3.35 Sted. Orkest Bournemouth, en pianosolist. 5.05 Het Mac Arthur Kwintet. 5.35 Dansmuziek. 6.20 Berichten. 6.50 Zang. 7.10 Lezingen. 7.50 Dansmuziek. 8.20 BBC-Sym- phonie-orkest. 9.30 Berichten. 9.45 Vervolg concert. 10.35 Radiotooneel. 11,25 Dansmu ziek. 11,50—12,20 Gram. platen. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.35 Gram. platen. 11.20 Orkestcon cert. 2.50 Concert. 4.20 Gram. platen 5.50 Or kest concert. 8.20 Zang en piano. 9.05 Radio tooneel. 11.05—12,35. Dansmuziek, en populair concert. KEULEN, 456 M. 5.50 Orkestconcert. 11,20 Concert. 12,35 Kwintetconcert. 1,20 Concert, 3.50 Kamermu ziek. 5.20 Gevar. programma. 6.20 Gram. pl., 8.05 1-April-programma. 9.5011,20 Omroep orkest en Glahe-orkest. BRUSSEL, 322 M. 12,20 Zigeunermuziek. 1.302.20 Omroep orkest 6.20 Zigeunermuziek. 7.20 Gram. pla ten. 8.20 Symphonieconcert. 10.3011,20 Dans muziek. BRUSSEL 484 M. 12.20 Omroeporkest. 1.30—2.20 Zigeunermu ziek. 5.25 Gram. platen. 5.45 en 6.35 Omroep orkest. 7.35 Zang. 8.20—12— Opera-uitzen ding. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.30 Gram., platen. 8.05 Toespraak. 8.35 Lach en der April'7. gevar. programma. 9.20 Berichten. 9.50 Solistenconcert. 10.05 Weerbe richt. 10.20—11,20 Dansmuziek.

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 3