HOCKEY DAMES-HOCKEY Bloemendaal-M. H. C. (3-1) GYMNASTIEK. SCHAATSENRIJDEN BILJARTEN WIELRIJDEN GOLF. LUIDSPREKERS Lessen Personeel gevraagd HOUTMAN'S TAXIBEDRIJF NED. HOCKEY-BOND De Uitslagen. Westelijke afdeeling. Promotie klasse Ile klasse: BloemendaalM.H.C. 31 Tweede klasse/Promotie klasse: Gooi 2Strawberries 13 Victoria—de Vierde 42 Derde klasse/Tweede klasse: Af deeling A* S.O.S. 2Leiden 2 12 Victoria 2de Vierde 2 30 Af deeling B: M.H.C. 3—Be Fan- 2 2—1 Vierde klasse/Derde klasse: Afdeeling A: H.H.IJ.G 4H.O.C. 3 3—2 Leiden 4—H.H.IJ.C. 6 4—1 Kieviten 2H.D.M. 5 2—6 H.H.IJ.C. 6—Togo 4 (4 April) 2—3 Afdeeling B: Laren 3Pinokkio 4 31 Amersfoort 2Gooi 5 20 Alliance 2Kamelon 2 30 OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. 3—0 De resultaten van Zondag. B.D.H.C. heeft het seizoen niet met een overwinning kunnen besluiten, Door het mee spelen van vier invalsters leed het- ploegver- band en het vlotte open spel van H.D.M. gaf den doorslag in het voordeel der Hagenaars, die met 20 wonnen en dus als tweede op de ranglijst eindigen. De eindstand luidt: gesp.gew.gel.verl. pnt. v. t. gem. B.D.H.C. 12 7 2 3 16 22 7 1.33 H.D.M. 12 5 4 3 14 26 18 1.17 Amsterdam 12 6 2 4 il 27 25 1.17 Gooi 12 5 3 4 13 31 26 1.08 Rood Wit 12 4 2 6 10 IS 24 0.83 H.H.IJ.C. 12 4 1 7 9 23 23 0.75 H.O.C. 12 2 4 6 8 11 26 0.67 Arnhem: P.W.—E.M.H.C. (4 April) OM DEN TRESLING-BEKER. Derde ronde: Hilversum 4Kameleon 13 RijswijkPinokkio 1 BeFair—D.B.S. 5—0 reglementair. OM DEN VAN HOLKEMA-BEKER. Demi-finale. H.H.IJ.C. 2—Amsterdam 2 2—! AmsterdamDelftsche Studenten 50 OM DEN SAMOVARBEKER. Einstrijd: Nijmegen: HilversumH.H.IJ.C. 4- Kampioenschap van Nederland. De wedstrijd tusschen P. W. en E. M. H. C. om het kampioenschap van Nederland hee ren is Zaterdag te Arnhem gespeeld, waarbij P. W. met 30 won. PROMOTIE-DEGRADATIE-WEDSTRIJDEN Het eerste treffen tusschen de beide Haan lemsche clubs heeft plaats gehad en is in het voordeel van Bloemendaal geëindigd, waar door de kans op behoud van het eerste-klasse- schap voor M. H. C. wel zeer klein geworden is. Wint M. H. C. de beide resteerende wed strijden en verliest Togo haar beide laatste, dan komen de drie trams (M. H. C., Bloemen- dala en Togo) met een gelijk aantal punten aan het eindpunt. Elke andere uitslag betee- kent voor M. H. C.: degradeeren. Het verliezen van dezen wedstrijd door M. H. C. moet weer op het debet van haar voor hoede komen te staan. En toch had zij tegen de Bloemendaalsche verdediging niet zulk zwaar werk, als de Bloemendaalsche aanval tegen de Musschen-verdediging. Deze verdedi ging was weer prima en is met de half-lmie beslist de eerste klasse volkomen waard. Het Bloemendaalsche team maakte een uit- stekenden indruk. Het spel wordt met overleg gespeeld; de spelers stellen zich goed op, de combinatie gaat vaak vlot en snel, dank zij ook een behoorlijke bal-contröle. Vooral de mid- voor, A. de Roos, mag het met eere worden ge noemd voor zijn handig, vlug spel, waarbij déze speler'ook goed voor spel-verdeeling zorgde. Dé belangstelling was voor dezen wedstrijd zee;: groot. ij 'Het'terrein was .in behoorlijke, conditie en de leiding in uitstekende handen. Dat de zenu wen, binnen en buiten de lijnen, een groote rol zouden spelen, was te voorzién. De wedstrijd was sneb met Bloemendaal als de gevaarlijke aanvallende partij. Wel zijn de Muxschen ook zeer vaak in den Bloemendaal- schen slagcirkel geweest, doch het scheppen van kansen is aan de Musschen-voorhoede niet gegeven, zoodat het dan steeds een ge drang in den cirkel werd, zonder resultaat. De beide Bloemendaalsche backs bleken daarbij niet zoo goed op elkaar te zijn inge steld, als het prima backstel van M. H. C Groote snelheid, meer balcontróle en beter samenspel van den Bloemendaalschen aanval, heeft Bioemendaal dezen wedstrijd verdiend doen winnen. Bloemendaal nam door een doelpunt van A. de Roos de leiding, toen deze speler plotseling doorbrak, handig eenige spelers passeerde en tenslotte langs den uitg-eloopen keeper in doel schoot (I—0). Vrij spoedig daarna kwam ech ter al den gelijkmaker; nog vrij onverwacht. Het was in den Bloemendaalschen slagcirkel weer vol met spelers, toen Van Gijn geheel on verwacht een diagonaal schot loste, dat ir den anderen hoek verdween (1—1). In de tweede helft is Bloemendaal hoofdza kelijk- aanvallend geweest met perioden van Mussehen-overwicht, waarin M. H. C. vele corners en strafoornefs ten deel vielen, zonder hier gebruik van te maken. Bloemendaal kreeg een strafcorner, uitstekend door Gunning aan gegeven en goed door A. de Roos ingeschoten (2—1). Het beslissende doelpunt kwam na een mooien aanval van Bloemendaal, dien A. de Roos met een fraai doelpunt bekroonde (3—1). Promotie-degradatie-competitie. gesp. gew. gel. verl. pt. v-t Togo 2 2 0 0 4 4—2 Bloemendaal 2 10 12 4—3 M. H. C. 2 0 0 2 0 2—5 M. H. C. 3—Be Fair 2 (2—1) In een volkomen gelijk-opgaanden wed strijd heeft M. H. C. 3 een kleine overwinning behaald en daarmede zich vrijwel veilig ge steld voor degradatie. De verdedigingen hielden het spel vrijwel geheel m bedwang,zoodat doelpunten schaarsch werden. In de eerste helft slaagde Mulder er in, aan M. H. C. de leiding te geven (1—0). In de tweede helft vergrootte Jonkhart den "voorsprong tot 20. Even voor 't einde slaagde Be Fair er in, een doelpunt tegen te scoren zoodat het einde met 2—1 voor M. H. C. 3 kwam. Paaschtournooi te Folkestone. Zaterdagmiddag werd in het Olympisch Stadion te Amsterdam een oefenwedstrijd ge speeld tusschen een Nederlandsch A-elftal en een ploeg van Hilversum, welke ontmoe ting met 2—1 door het A-elftal werd ge wonnen. Na afloop werd het team der Pioniers, dat op de Paaschdagen te Folkestone zal deelne men aan de internationale wedstrijden al daar, als volgt samengesteld: Doel: De Looper (Hilversum) Achter- De Waal (Amsterdam) en Tresling (H. O. C.) Midden: C. van der Hagen (Hilversum) de Looper Sr. (Hilversum), en Ankerman (H. D. M.) Vóór: J. van der Hagen (Hilversum), de Geer (H. D. M.), E. van der Berg (Amster dam), Schnitger (P. W.) en Kwast (Amster dam). Bij de promotie- en degradatiewedstrijden van de eerste klasse heeft H.O.C. zich in vei ligheid gesteld door met 30 van Hilversum te winnen. Er was een bijna voortdurend overwicht van de Hagenaars, die toch voor rust geen kans zag'en te scoren. Het eerste doelpunt gaf echter moed en mej. Rollin Conquer que schoot daarna nog twee corners in het Hilversumsche doel. Zoo dat alles bij het oude blijft, d.w.z. dat ook het volgend seizoen H.O.C. weer in de eerste- en Hilversum in de overgangsklasse haar geluk zal beproeven. Ondanks de sombere voorspellingen heeft Strawberries kans gezien, 't Gooi II in Bussum te verslaan, om op die wijze de eer ste winstpunten binnen te halen. Famos, dat in klasse 3 D boven H.B.S. II als kampioen eindigde, heeft na een paar stevige nederlagen den verderen strijd in de promotie- en degradatiewedstrijden gestaakt. H. O. C. blijft in de eerste klasse. Zaterdagmiddag werd de promotie-degra datiewedstrijd H. O. C.^Hilversum gespeeld. H. O. C. won met 3—0, zoodat zij in de eerste klas blijft. De Uitslagen. DAMES. WESTELIJKE AFDEELING Eerste klasse H.D.M.B.D.H.C. Derde klasse A Victoria 2de Vierde NOORDELIJKE AFDEELING Overgangsklasse D.B.S.L.H.C. H.C.W.—H.V.A. 1—3 8—1 Promotie-Degradatiewedstrijden Gooi 2Strawberries 12 Togo—H.H.IJ.C. 1—0 Famos—Laren Famos teruggetrokken in deze prom./gegr. comp. AmersfoortAmsterdam 3 53 ArnhemZwolle 10 Tilburg—H.D.S. 0—1 H.Q.C.Hilversum 30 H. D. M.—B. D. H. C. (2—0) Het zwaar gehavende elftal van B. D. H. C dat niet minder dan 4 invallers telde, voor de dames v. d. Brandeler, Strebe, Leendertz en Kerkhoven, heeft het niet kunnen bolwerken tegen H. D. M., dat met groot enthousiasme streed voor de overwinning, waardoor zij de tweede plaats op de ranglijst inneemt, wat een goede prestatie is, als men bedenkt, dat zij dit jaar voor het eerst in de 1ste klasse speelden, In het begin zag het er niet naar uit, want de Bloemen/daalsche club was aanhoudend sterker, doch. zij verviel in haar gewone fout: zij- kon het doel niet vinden- Daarna werkte H.D.M. zich los; bij een plotselingen aanval wordt binnen den cirkel een overtreding ge maakt door B. D. H. C. De toegekende straf corner had succes (10). In de tweede spee-lhelft lukte het B. D. H. C, niet, haar meerderheid in doelpunten uit te drukken. En weer kwam geheel onverwacht aan de andere zijde een goal, toen door een misverstand in de achterhoede mej. Kierdorff ten tweeden male den bal in het net kon deponeeren, waarmee het pleit beslecht was voor de Haagsche, want zij was thans sterker. Een mooi schot kon mej. Andreas nog net houden, waardoor de" score niet meer op gevoerd werd, waarna het einde van dezen strijd kwam. NED. KORFBALBOND. De uitslagen. Eerste klas West Noord-Holland. Koog ZaandijkBlauw Wit Tweede klasse West. Noord-Holland. Afdeeling A: ZKVBlauw Wit 2 82 ZKV kampioen. Afdeeling B: SpartaLu to Afdeeling C: Koog Zaandijk 2Allen Weerbaar Derde klasse West. Noord-Holland. Afdeeling A: Kwiek^-Westerkwartier 3 Hercules. 2Haarlem 2 .Afdeeling B: Blauw Wit 4Sport Vereent BONDSWEDSTRIJDEN. OM DEN ZILVEREN KORF. Tweede ronde: Kattenburg—Westerkwartier 2—4 3—3 2 1—1 1—2 3—4 5—2 De gala-avond van „Concordia". De vereenigingen, die de op 25 April in de Gemeentelijke Concertzaal te houden gala uitvoering ter gelegenheid van Concordia's jubileum zullen verzorgen, hebben nu allen gemeld, met welke nummers zij dien avond zullen uitkomen. Uit de kwaliteit van de me dewerkende vereenigingen, alsmede uit de door haar te geven nummers, blijkt duidelijk, dat Concordia zijn publiek zal vergasten op een rijk en afwisselend programma. De Utrechtsche Arbeiders G. V. „Kracht en Vlugheid" zal staaf oefeningen laten zien, als mede een nummer spannings- en ontspan- ning's-oefeningen. Aspasia uit Rotterdam ver schijnt met rhythmische bal-oefeningen, knotszwaaien en een dans, welke beide laatst genoemde vormen ook verzorgd zullen worden door Bato (Utrecht). Kralingen uit Rotter dam zal een nummer vrije oefeningen demon- streeren. Het dames-keurkorps K. N. G. V. werkt aan brug en ringen; voorts geeft het een nummer paar dspringen. Het heeren-keurkorps K. N. G. V. zal aan brug en rek turnen. Veteranenclub. Enkele veterapen uit den Kennemer Turn kring hebben een veteranen-club opgericht, die onder leiding staat van den heer W. H. Verkes. Zondagmorgen is de club in het voor malig Zander-Instituut begonnen met het in- studeeren van de Bondsoefeningen met het doel aan de Bondsfeesten deel te nemen. Voorloopig wordt eiken Zondagmorgen ge turnd. Wórdt Karl Schaf er professional? Uit New-York: De Amerikaansche mana ger van Sonja Henie, Dennis F. Scalan, heeft verklaard, dat Karl Schafer, wereld-, Olym pisch- en Europeesch kampioen kunstrijden, hnnenkort het voorbeeld van Sonja Henie zal volgen en tot het professionalisme zal overgaan. 'Scalan heeft eraan toegevoegd, dat een dergelijke stap van Schafer ertoe zal bijdragen, om in de toskomst open wedstrij den mogelijk te maken, waaraan dus zoowel amateurs als professionals zouden kunnen deelnemen, OM DEN NIEUWS VAN DEN DAGBAL. Tweede ronde: Westerkwartier 2—de Treffers 6—1 VolhardingOosterpark 33 Oosterpark in de volgende ronde. Luto 2Swift 2 32 DTV 3Kattenburg 2 23 DEDAmstelodamum 81 Hercules 2Haarlem 2 (34) Deze voor de Haarlem-reserves zoo belang rijke wedstrijd is voor hen iri een overwin ning geëindigd. Het begin was niet erg be moedigend, want nawelijks is begonnen of Hercules weet van een fout te profiteeren (1—0). Haarlem raakt beter ingespeeld. Een doel punt van B. Vinke brengt opluchting (1—1) Na de rust is Haarlem met wind mee iets sterker; J. Arends maakt 12, direct gevolgd door een punt van Hercules 22). Door goed aanvallen" weten H. Arends en J. Hop den stand op 24 te brengen. Twee minuten voor het einde komt de spanning er in als het Hercules gelukt, den achterstand te verklei nen, doch het einde komt met 34. Haarlem I>H. K. B.-twaalftal (07) Het H.K.B.-twaalftal speelde Zondag een oefenwedstrijd tegen het door eenige invallers verzwakte Haarlem I. De overwinning 70 is zeker verdiend. Die doet het beste hopen voor de a.s. wedstrijden om het A.K.B.-schild tegen den Overijselschen.-K.B. en de A.K.B. Het H.K.B.-twaalf tal - heeft spoedig succes, wanneer aanvoerder H. Bosch twee maal achter elkaar goed weet in te schieten. C. Trap maakt er 04 van. Na de rust hetzelfde speLbeeld. De thuis club speelt een mat en futloos spel. Geen wonder dus, dat de H.K.B.-ploeg hiervan handig profiteert met twee doelpunten. Kort voor het einde verricht H. Bosch den hat trick, daarmede den stand op 07 bren gende. Na afloop werd slechts één wijziging in de H.K.B.-ploeg gebracht, die er nu. als volgt zal uitzien: Aanval: dames Trap (Alw. Ready), D Wynants (Flora); heeren H. Bosch (Animo), en K. Heykoop (Flora). Middenvak: dames W. de Korte (Oosterkw.^ J. Wesseling (Flora), heeren: J. Geels (Flora) D. Buur (Oosterkw.) Verdediging: dames: W. Complet CAlw. Ready), T. Veen (Flora), heeren B. v. Mars bergen (Oosterkw.) en C. Trap (Flora). HAARL. KORFBALBOND. Aurora. Secretaris: J. H. F. Overweter, Timorstraat no. 196. Gespeeld op 5 April (na-competitie) Aurora 1Watervliet 2 31 Haarlem 3Aurora 2 01 Flora 2—Aurora 3 41 Aurora 4Palvu 2 21 Woensdagmiddag adspiranten training on der leiding van den Haarl. Korfbalbond. Fietstocht op eersten Paaschdag wordt nog nader bekend .gemaakt. Aurora 2 is kampioen van de 2e klasse B. Ons Genoegen. Gespeeld 5 April: O. G. 2Haarlem 4 12 A.s. Zondag geen wedstrijden.. d. s. v. Secretariaat: Romolenstraat 11. Uitslagen (series) D.S.V. 1—Palvu 1 2—4 T.H.B. 3D.S.V. 2 3—3 D.S.V. 3—Oosthoek 1 2—1 Voor de Paaschdagen zijn geen wedstrij den voor D.S.V. vastgesteld. Woensdag en Zaterdag a.s. kan niet wor den geoefend. Na den wedstrijd D.S.V. 1Palvu 1 is een in bewaring gegeven portemonnaie niet af gehaald. Thans terug te bekomen aan het secretariaat. Competitie Ned. Biljartbond. In de afgeloopen week werden de wedstrij den om het gewestelijk kampioenschap van Noord-Holland met de volgende ontmoetingen voortgezet; KLASSE E., AFD. 2. De spelers van „Excelsior" te Velsen Noord gingen naar Amsterdam, om zich te meten met die van „K.E.T.S." II. Evenals de vorige week in eigen lokaal wisten zij ook nu de zege te be halen. De eerste partij tusschen H. P. Lamers en M. J. Hellenius („K.E.T.S." II) begon slecht voor de bezoekers, die eindigde met een over winning voor den Amsterdammer. J. Metse laar („Excelsior") deed het beter; hij klopte Th. Chargois met 12 punten. Zijn clubgenoot S. Oorthuis volgde dit voorbeeld door H. Kok („K.E.T.S." II) ver achter zich te laten. Ook H. Duin („Excelsior") handhaafde zich tegen A. 'Metz. Daarna moest S. Oorthuis het echter af leggen tegen zijn Anisterdamschen partner M. J. Hellenius. En ook H. Duin verloor daarna van Th. Chargois („K.E.T.S." II). De laatste twee partijen tusschen J. MetselaarA. Metz en H. P. LamersH. Kok eindigden beide in het voordeel van de Velsenaren, zoodat zij ten slotte met een 53 overwinning huiswaarts keerden. KLASSE F., AFD. 1. Het kampioensteam van „D.E.S." bond te Amsterdam den strijd aan tegen „Doe Je Best" I en behaalde een flinke overwinning op deze Amsterdammers. De Haarlemmer J. Vlug begon goed tegen Asman en klopte hem, niet tegenstaande een voorgift van 56 caramboles. Met goed spel volgde H. Tuninga (D.E.S.) dit voorbeeld, deze behaalde de zege op J. Kooy. - derde partij ging evenwel voor de „D.E.S."- mannen verloren, door een. nederlaag van J. v. Wunnik tegen V. de Hoon. Vervolgens zorgde A. Steenkist voor een winstpartij, door J. Steenman („Doe Je Best" I) met groot ver schil te verslaan. In de daarop volgende partij moest H. Tuninga („D.E.S.") het onderspit delven tegen Asman. J. Vlug moest J. Kooy („Doe Je Best" I) ook een voorgift toestaan en wel 57 punten, doch ook nu wist hij dit op te halen en tenslotte te winnen. De voorlaatste partij tusschen A. Steenkist („D.E.S.") en V. de Hoon verliep in 't voordeel van den Haar lemmer. De eindstrijd ging tusschen J. v. Wun nik en J. Steenman (Doe Je Best), waarin de eerste zegevierde, zoodat het resultaat luidde: 26 voor „D.E.S." Dezelfde spelers van „D.E.S." gingen nog maals naar de hoofdstad en speelden tegen „De Ruyter". Het begon slecht voor de Haar lemmers door een verliespartij van A. Steen kist tegen W. Bruinsma („De Ruyter"). Ook de tweede strijd viel in het nadeel van „D.E.S." uit, doordat J. v. Wunnik het aflegde tegen J. Feenstra. En toen H. Tuninga („D.E.S.") een nederlaag leed tegen G. Ulehake, begon het er donker voor D.E.S. uit te zien. Maar de kansen keerden. J. Vlug versloeg zijn tegenstander S. Bruinsm.a („De Ruyter") met gering verschil. De volgende strijd tusschen A. Steenkist („D.E.S.") en J. Feenstra verliep eveneens in het voordeel der bezoekers, terwijl ook J. v. Wunnik zich herstelde en heslist won van W. Bruinsma („De Ruyter"). H. Tuninga („D.E.S") nam nu ook revanche van zijn vorige neder laag en won van S. Bruinsma,' waarmede de situatie gered was voor „D.E.S.", daar reeds 4 partijen gewonnen waren. J. Vlug zette ech ter de kroon op 't werk en won van G. Ulehake („De Ruyter") zij het met slechts 1 punt ver schil. De eindstand was dus 5—3 vóór „D.E.S." Kampioenschap van Nederland biljart iibre. groot Zaterdagmiddag werden de wedstrijd.» >t- iromninisntr'han van TvTorlA,-le.Oljj '«et het kampioenschap van Nederlandse,. T biljart Libre voortgezet. De uitslagen als volgt: Sweering 500 6 173 v. Eymeren 20 6 9 Sweering 500 9 275 Van Vliet 213 9 175 3.33 55.55 23,6« Zondagmiddag werden de "WeclstriifU voortgezet. De uitslagen waren: J ea De Leeuw 500 12 176 Sweering 374 12 131 Van Vliet 500 17 174 Van Eymeren 202 17 58 De Leeuw 500 15 131 Van Eymeren 194 15 65 Sweering 500 11 220 Van Eymeren 144 11 53 Van Vliet 500 25 126 De 'Leeuw 300 25 158 Van Vliet 500 12 192 Sweering 473 112 160 De Leeuw 5O0 28 63 Van Eymeren 397 28 113 De eindstand luidde: gewonn. part. 1 Van Vliet 2 Sweering 3 De Leeuw 4 v. Eymeren pnt. 2713 2847 2439 1293 41.66 12.93 45.45 15.96 39.41 17.85 14.17 tot. hs. a 93 226 2917 67 275 42.49 113 176 21.53 91 209 14,20 „De Nacht van Parijs". Pijnenburg—Piet van Kempen winnaars, Uit Parijs: In den nacht van Zaterdag op Zondag werd te Parijs als sluiting van het interseizoen een 8 uurs koppelwedstrijd gehouden onder den naam „De Nacht van UParijs". Hieraan namen twee Nederlandsche koppels deel, n.l. Pijnen burg—Wals en Piet van Kempen—Slaats. Nog voor de helft van den wedstrijd achter den rug was, moesten Wals en Slaats den strijd sta ken, waarna Pijnenburg en Piet van Kempen een nieuw koppel vormden. Na drie uur rij- den leidden de beide Hollanders en ondanks heftige aanvallen van Deneef en Küster wis ten Piet van Kempen en Pijnenburg met niet minder dan drie ronden voorsprong te winnen. - Het resultaat was: 1. Piet van KempenPijnenburg, 608 punten, afgelegd 326 K.M. Met drie ronden achterstand: DeneefKüster, 116 punten. Met vier ronden achterstand: 3. BroccardoGuimbretière, 474 punten. 4. Archamibaud—Lapebie, ,316 punten. KennemerNoordwijk (72) Op de zich in fraaien toestand bevindende banen van de Kennemer Golf en 'Country Club te Zandvoort had gisteren voor de handicap competitie de wedstrijd Kennemer—Noordwijk ".aats. De uitslag luidt: Foursomes: A. Ruperti en J. Nienhuys win nen van H. Binnendijk en J. Catz met 1 up. P. Dyserinck en. F. C. Nurse verliezen van W. Graaf van Limburg Stirum en D. A. Nederlof met 31. J. J. Borren en N. Hij mans winnen van J. M, Croockewit en mr. W. Baron van Haersolte met 76. Singles: A. Ruperti wint van H. Binnendijk met 32. J. Nienhuys wint van J. Catz met 4—3. P. Dyserinck wint van W. Graaf van Lim burg Stirum met 32. F. C. Nurse wint van D. A. Nederlof met -3. J. J. Borren wint van J. M. Croockewit met 3—1. N. Hijmans verliest van mr. W. Baron van Haersolte met 65. Kennemer Golfclub. Aan den Maandeiijkschen wedstrijd van de Kennemer Golf en Country Club te Zandvoort namen ditmaal 25 spelers (sters) deel. Er werd een 18 holes medalplay gespeeld. Jhr. W. van Citters (30) eindigde als eerste met 73. Tweede werd jhrV P. ;Quarles van Uf- ford (15) 73. Verder maakten goede scores mrs. Ender (26) 77; U. Smidt van Gelder (16) 77 en mr. Beels van Heemstede (13) 77, uit Kennemerland 13 Regels 25 cent Elke regel meer 10 et. uitsluitend bij vooruitbetaling) Luidsprekers, na 9 uur 's och tends aangeboden, kunnen niet op den zelfden dag worden geplaatst MOOI CASTRICUM. Te huur ge- me ub.' huis,, geh. of gedeelt. Te vens gem. Zomerhuis. Bill. pr. Schoutenboseli 81, Castrieum. TE KOOP prima Indian Scout, electr. verl., m. duo. Bill, prijs. Dorpsstraat 58, Castrieum. TE HUUR auto van particulier, p. w. of langer, bill. pr. Desgew. te koop. Br. onder no. 2 J. Stuif bergen, agent Kennemer Courant Castrieum. DEENSE CONVERSATIELES gevraagd, in ruil voor Esperanto- lessen. Brieven G 7420 bur. van dit blad LEERARES SOLOZANG, gedipl. m. uitst. ref., biedt lessen aan, zoow. d. als h,. ook i. clubs, bill, cond Proefl. gratis. Br. G 7417 bur. van dit blad DUITS. Bijwerken door student in de Duitische taal. Bill. cond. G 745S bur. van dit blad Voor huishouding NETTE WERKSTER gevraagd, Maandagsmorgens en Vrijdags d. :eheelen dag. Br. G 7423 bur. van dit blad Voor halve dagen gevr. een han dig MEISJE, ongev. 16 jaar, in gezin z. k., Zondags vrij. Waseh b.h. Aanm. Jac, v. Ruysdaell. 8, Heemstede FLINK DAGMEISJE gevr., 8 tot 4 uur..Zondags vrij. Aanmel den 's avonds na 7 uur Frinsèsse- kade 45, t. o. de remise, Haarlem Gevr. van S.30—5 uur net ba kwaam DAGMEISJE. Aanm. Maandagavond na 8 uur Zijhuizen 5 Haarlem, b. Kenaüpark. Gevr. v. direct MEISJE v. d. en n., zelfst. k. k. en w. Aanm. na 8 uur Zaanenstr. 48 zw. Hrl. Nrd. Gevraagd in kl. gez. Kinheimpark 8,305.30 uur FL. DAGM., goed k, werken, leeft. 1720. Goede get. verl. Voll. br. onder no, G 7413 bur. van dit blad Gevr. KEUKENWERKMEISJE, niet ben. 24 jaar, van 8,30 uur 's morgens' tot S uur 's avonds. Loon nader te regelen. Aanm.: Zijlweg 301 Haarlem JONGE WERKSTER gevr., voor Vr. van 9-2 uur., omg. Stoop's bad, Overveen. Adres te vern. bur. van dit blad NET MEISJE gevraagd, pi.m, 16 jaar, van 8.30 tot 12.30. Loon 2.50. Wilhelminastraat 31 Hrl. Kl. pension vraagt FL. ZELFST, MEID v. d. dag v. g. m. g. v., per 1 Mei. Kleine Houtweg 34, Hrl. MEISJE gevraagd voor halve da gen, beneden 16 jaar. Mevrouw Vogels, Wustelaan 31, Santpoort NETTE WERKSTER gevr., zelf st. k, werken, van 8 tot 1. M„ W. en Vrijdag, Hasselaersplein 7, Haarlem FLINK DIENSTMEISJE gevr., va 95 uur. Zondags vrij. He- dastraat 32, b. d. Kleverlaan Hrl. Voor dir. gevr. een NET R.K. DIENSTMEISJE v. d. en n. Aan- m. Kruisstraat 17 1*,, ingang Rid- derstraat Haarlem BURGERDOCHTER gevraagd v. direct, bij twee kinderen. Brieven met volledige opgaaf, getuigen en verlangd salaris G 7471 bur. van dit blad DAGM. GEVR., bov. 16 jaar. Aan- Korte Zijlweg 27, Overveen. FLINKE DIENSTBODE voor di rect gevr. Niet ben. 18 jaar, in kl. gezin, van 85 uur. Aanmelden Woensd.ayond na 8 uur Waldeck Pyrmontlaan 13, Overveen. GEVRAAGD in Kinheimpark, 4 x per week, flinke' hulp i.d. huish. r.-.gï v., 8.302 uur. loon 6 p. w. Br. G 7415 bur. van dit In zeer klein gezin gevraagd een HANDIG MEISJE ca. 15 jaar, v. S.30 tot 12,30 of werkster voor 3 ochtenden- loon 2.5 0. p. weèk Omtrek Schouwtjeslaan. Adres te vernemen bur. van dit blad Voor dadel. gevr. FLINK MEIS JE pl.m. 17 jaar, goede get. ver- eischt. 4.5 0 p. w. Raadhuisplein 16, Heemstede Voor bedrijf FL. JONGEN gevr., boven 16 jr. Aanm. na half 8 J. W. Frisolaan 15 Overveen (Tennispark) SCHILDERSHALFWAS gevraagd Na 7 uur J'avalaan 56, Heemst. Officiëele (Crisis) Bekendmaking. De NEDERLANDSCHE MEE CENTRALE maakt bekend: Het gedeelte van het prijs verschil per 100 K.G. voor den invoer van tot veevoeder, ver werkte oliehoudende za pitten en noten, bedoeld in artikel 8 b, onder 2e, van de Crisis - Akkerbouwbeschikking 1934 I, is vastgesteld als volgt: flS- gSg '2 zit r y m a 3-i 3 -4< voor lijnkoeken ƒ1.30 1,25 „0.75 „1.30 „1.05 „0.70 soyaschroot „0.6 soyakoeken 1.15 grondnootkoeken 0.80 grondn.schilfers 1.40 cocoskoeken 1.20, Ned. Oost-Indische cocoskoeken 0.70 tot andere soorten veevoeder verwerk te oliehoudende za den, pitten en noten 0.50 Voor de goede orde wordt op« gemerkt, dat in deze bedragen' niet is begrepen het in artikel 8, onder le van voornoemde be schikking bedoelde gedeelte van het prijsverschil. Indien men zijn import op verderen termijn nu reeds wenscht vast te leggen t vengenoemde prijsverschillen, gelieve men zich daarover met de Nederlandsche Meelcentrale te 's-Gravenhage in v te stellen. 's-Gravenhage, 4 April 1 Plaiieiusdwai'sstraat 18 Luxe wagens te huur met en zon der chauffeur, vanaf 5 ct. p. K.M, HET OPKLAPBEDDEN PALEIS Orionweg Tet2303, Gesloten huis Opklapbedden ni6t massieven ombouw 2 persoons 1ste klas materiaal 15 jaar garantie. 20 mode1®" NETTE JONGEN jaar, voor direct. Mr. Cornelisstraat park) Haarlem NETTE JONGEN gevraagd. P. Boot, Gierstraat 56 Hrl. -e belmaker. Meubelstoffeerder, NET MEISJE kan als kerjin? voor den winkel geplaatst woraea< Aanvangsalaris 8 per maanAi' Amerongen, Dames Hoeden gazijnen, Anegang 24. Wij vragen voor direct hint®1 FIETS JONGEN u. boVv lDJ.J One Hour Cleaning Service, Hi plein 2, Haarlem

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 4