^WEERBERICHT VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: ScWp S&- j^Monteto J 1a ■neveld Brftiï Monarch gSSS-^":" 5JI. HWSe!f xl cordüSax) jdlofflbia Car»"15 jjolius x) Eurymedon x) "jla (Ned.) Grootekerk x) Ganymedes Heidelberg x) Hindustan Hilversum Hercules 'Ned.) Heemskerk Hebe (Ned.) Inliambane x) Ino (Ned.) j^Oldebarneveld J Kyphissia Laertes Mirandella Madoera x) Maaskerk Myrmidon x) Montferland x) Nemanja Nereus (Ned.) Orestes (Ned.) Oberon (Ned.) Odysseus phrygia Peisander x) Pres. Francqui Parana phrontis x) Poelau Tello x) Polyphemus x) Bar.dfontein Rhea (Ned.) Saleier x) Saturnus Shaftesbury Salland x) Spinanger x) Stormarn Silamoer x) Tawali x) Tajandoen x) Venezuela x) Vulcanus Zuiderkerk x) Chili La Plata Rosario Honston Valencia Zuid Afrika Chili Chili Hamburg Rosario Batavia Bassein Batavia Pto. Barrios Hamburg Salta Cabailo (v. IJm.) Batavia Ned. Indië Buenos Aires Batavia Huelva West Indjë West Afrika Tripan Alexandria Ned. Indië West Afrika Bourgas Rangoon Rosario Boureas 7uid Afrika West Indië Buenos Aires Bordeaux Zuid Afrika Batavia Mexico Hamburg Buenos Aires Ned. Indië West Afrika Batavia Buenos Aires Buenos Aires Stettin Constantza Midd. Zee Hamburg Mexico Batavia Houston Rosario Batavia Batavia Batavia Zuid Afrika Gdynia Ned. Indië Alexandrië Bassein Buenos Aires Pt. Arthur Danzig Batavia Batavia Batavia Barbados Midd. Zee Japan verm- aankomst 9 April 11 April 12 April 10 April 19 April 12 April 26 April 9 April 16 April 21 April 19 April 12 April 9 April 20 April 22 April 19 April 30 April 11 April 7 Mei 12 April 5 Mei 28 April 22 April 8 April 12 Mei 10 Mei 16 April 8 April 8 April 17 April 10 April 15 April 9 April 11 April 23 April 8 April 2 Mei 8 Mei 26 Mei 12 April 20 April 1 Mei 15 April 8 April 18 April 14 April 14 April 25 April Laatste bericht 2 April van Paita. 7 Maart van Pto Obligado. 4 April van Las Palmas. 13 Maart vertrokken. 3 April van Gibraltar. 5 April van Coquibo. 4 April van Antofagasta. 8 April vertrokken. 25 Maart van Buenos Aires. 6 April van Land's End. 1 April van Port Said. 1 April van Colombo. 6 April van La Guayra. vertrekt 11 April. 4 April vertrokken. 3 April van Perim. 3 April van Port Soedan. 1 April van Bahia. 5 April van Colombo. 31 Maart vertrokken. 21 Maart van Pto Barrios. 2 April van Sierre Leona. 6 April te Shanghai. 6 April van Izmir. 6 April van Colombo. 4 April van Las Palmas. 6 April van Gibraltar. 22 Maart vertrokken. 4 April van San Nicolas. 6 April van Cavalla. (5 April van Pt. Natal. 4 April van Pto Barrios. 23 Maart te Santa Fé. 7 April van Dungeness. 4 April van Port Natal, vertrekt 15 April. 4 April van Tampico vertrekt 11 April. 2 April van Madeira. 3 April te Huil. 3 April van Takoradi. vertrekt 18 April, vertrekt 17 April. 15 Maart vertrokken, in lading. 4 April van Lissabon. 7 April te Valencia. 8 April vertrokken. 6 April van Flor es. 1 April van Colombo. 20 Maart vertrokken. 1 April vertrokken. 4 April vertrokken. 6 April van Colombo, vertrekt 25 April. 2 April van Port Said. 6 April van Danzig. 29 Maart van Belawan. 6 April van Candia. 29 Maart van Colombo. 4 April van La Plata. 20 Maart vertrokken. 4 April vertrokken. 7 April vertrokken. 5 April van Pt. Said, in lading. 5 April van Gibraltar. 2 April vertrokken. 6 April van Bari. 3 April van Perim. x) Schepen, voorzien van een x) zijn grooter dan 6000 bruto register ton. VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Zweedsch Poolsch Ilse Pionier I Swansea Gdynia kolen ledig VELSEN RAADSVERGADERING. Dinsdagavond vergaderde de gemeente raad. Afwezig waren de heeren v. d. Veer en Zwanenburg. Het in de vacature, wegens het bedanken van den heer J. v. d. Burg. benoemde lid, de heer A. Eikelenboom, heeft in handen van den voorzitter de vereischte eeden afgelegd. Vastgesteld werd het 1ste suppletoir kohier van schoolgelden der Handelsavondschool, dienst 1936. De ingekomen stukken en mededeeling gaven geen aanleiding tot opmerkingen. Wijziging van de gemeente rekening dienst 1934. De wijziging hiervan, in verband met een nota van Gedep. Staten, werd goedgekeurd. Vaststelling 3e suppletoire begroóting, dienst 1935. In verband met een nota van Gedep. Sta ten werd hierin een wijziging aangebracht. Crediet voor werkloozen steun. Voor bijzondere hulp aan werkloozen (B- steun) werd een crediet van f 4660 toege staan Pensionneering van wet houders en van hunne weduwen en weezen. Een ontwerp tot vaststelling van een nieu we verordening, regelende de toekenning van wachtgeld aan webhouders en de pension neering van wethouders en van hunne we duwen en weezen werd in handen van het seniorenconvent gesteld, bestaande uit de neeren Vermeulen. Sluiters, Bosman, Roelse, warmenhoven en Heeremans. Weigering eener bouw- vergunning. Het afwijzend advies van B. en W. op een deioepschrift van W. A. de Bruyn te IJmui- den tegen de weigering van een bouwvergun- werd goedgekeurd Verlaging huurprijs. Goedgekeurd werd het voorstel om den nuurprijs van de woning Kanaalstraat 238 te wmuiden tot f 450 per jaar te verlagen. Naam voor de b. 1. o. w school. «Voorstel van B. en w., om de school oor buitengewoon lager onderwijs aan "de outmanstraat te IJmuiden den naam te men11 Van ^^kelminaschool. werd aangeno- Benoemingen. ödöoemd werd tot lid der commissie van le5 voor de politie-ambtenaren en voor de commissie van bijstand voor sociale aan gelegenheden de heer A. Eikelenboom. Rondvraag. De iheer Sluiters (c.-h.), vroeg hoe het staat met het rioleeringsplan. Niet alleen de arbeiders wachten er op. ook anderen. Kan er nu spoedig worden begonnen, of is daar dit jaar geen kans op. Wethouder Dunnebier (c.-h.) zeide dat B. en W. dezen morgen juist het eerste be stek voor buizen goedgekeurd hebben. Ook de loonen zijn in overeenstemming met de arbeidersorganisaties goedgekeurd. Er wordt hard aan de zaak gewerkt. De heer Bosman (v.-d.), zeide dat het vaak voor komt, als onderwijzers ziek of met verlof zijn, dat een klas naar huis gezonden wordt. Meestal, omdat men niet direct een plaatsvervanger vindt. Dat duurt soms 10 tot 12 dagen. Spr. acht dit funest voor het onderwijs. De voorzitter zegt, dat de oorzaak is, dat wachtgelders moeten benoemd worden. Het moge aan den anderen kant verblijdend zijn, dat het aantal wachtgelders afneemt, voor het onderwijs is het vervelend. Dat klas sen naar huis worden gezonden, gebeurt echter heel zelden. Het is maar enkele ma len gebeurd. De heer Bosman: Aan school E heeft het vele dagen geduurd. De voorzitter zeide dat dit kwam, om dat daar een onderwijzer met akte Fransch voor moest zijn en die zijn er weinig onder de wachtgelders. De heer van Rummelen (s.d.a.p.), vroeg verbetering van den Duin- en Kruid- bergerweg. Spr. zeide te weten dat verschil lende bewoners weigeren grondstrooken af te staan, doch spr. was dezer dagen nog eens gaan kijken en had vele kuilen en gaten ge zien. Spr. vroeg of er niets gedaan kon wor den. Wethouder Dunnebier zegde onderzoek toe. De heer Heeremans (r.-k.) vroeg of de commissie van bijstand voor parken en plantsoenen nog functionneert. Spr. is lid van deze commissie, doch er is nog nooit vergaderd. Verder wees spr. op het feit, dat in Sant poort tientallen inwoners in een moeilijk parket zijn gekomen, omdat de rioleering is afgesloten geworden. Bij sommige bewoners staat het water onder den vloer. De voorzitter zeide bereid te zijn de commissie voor parken en plantsoenen bin nenkort in vergadering bijeen te roepen. Wat de tweede vraag betreft, zeide spr. dat het hier menschen betreft, die willens en we tens frauduleuze aansluiting hebben aange bracht. Wethouder Dunnebier zeide dat de raad indertijd heeft toegestaan dat gedeel ten van de beek vervangen werden door een rioolbuis, echter onder uitdrukkelijke voor waarde, dat die alleen gebruikt mocht wor den voor loozing van hemelwater. De be doelde bewoners loozen er echter alles op. Daarom heeft het polderbestuur den afvoer afgesloten. Dit ia nu echter weer in orde ge- maakt, zoodat het water weer weg kan loo- pen. Dr. de Groot (lib.), zeide de gemeente- begrooting voor 1936 nog eens te hebben doorgezien. Het viel spr. op, dat daarin voor komt een post voor een verloskundige te Santpoort, die echter nog niet is benoemd. Spr. zeide dat dit gemis sterk wordt gevoeld, omdat er te Santpoort een belangrijke groei der bevolking is. En de Santpoorters moeten voor hulp van een verloskundige naar Bloe- mendaal of IJmuiden gaan. Spr. meende dat een verloskundige te Santpoort best zou kunnen bestaan en acht het een gemeentebelang, dat er zich daar een vestigt. Verder zeide spr.. dat er z.i. op den post voor krankzinnigenzorg. welke ruim f 60.000 per jaar vereischt, veel kan worden bezui nigd, wanneer verschillende patiënten in ge zinnen werden verpleegd. De voorzitter zeide dat het wel won derlijk klinkt in dezen tijd, maar dat er op den oproep voor een verloskundige geen ge gadigden waren gekomen. Wat de tweede vraag betrof zeide de voorzitter, dat Dr. de Groot daarmede een zeer belangrijke ma terie heeft aangesneden. Deze zaak wordt door het college bestudeerd. De heer Mets (neutr. partij), vroeg of het geen overweging verdient de Kalverstraat te IJmuiden aan te wijzen voor het eenrich tingsverkeer. daar deze drukke straat zeer smal is. Verder deed spr. een vraag over de vereeniging IJmuiden's Bloei. Deze heeft de beschikking gekregen over een schoollokaal voor verkeersbureau, doch heeft daarin een passagebureau gevestigd en doet daarmede schade aan andere bestaande passagebu- reaux. De voorzitter zeide dat B. en W. deze vragen zullen overwegen. De heer Roelse (s.d.a.p.), informeerde naar de oeververbinding van het Noordzee kanaal. Spr. vroeg of het juist was. dat er een tunnel kwam. Voorts of deze uitsluitend voor het snelverkeer zal worden gemaakt en of er voor het locaal verkeer een even intens vrevoer blijft als thans. De voorzitter zeide ernstig bezwaar te hebben, om hier zoo maar mededeelingen te doen over de oeververbinding. Het ge meentebestuur volgt deze zaak met groote belangstelling en zal te zijner tijd daarover de noodige inlichtingen verstrekken. Spr. meent, dat thans de tijd daarvoor nog niet aangebroken is. De heer Zalm (s.d.a.p.) sprak eveneens over het wegzenden van. klassen naar huis en wees op school G, waar dezer dagen de 3e, 4e en 5e klas naar huis werden gezonden. De voorzitter zeide dat een onderwij zer van deze school voor herhalingsoefenin gen was opgeroepen en dat toen beurtelings, niet gelijk, drie klassen werden heengezon den. B. en W. kunnen er echter niets aan doen, dat zij met wachtgelders moeten wer ken. Daarop werd de vergadering gesloten. BURGERLIJKE STAND. Bevallen: M. BartDamsma, d., Zoutman straat 1, IJmuiden; M. Schut—Bethlem, z., Duinviletstraat 48, Velsen (N.)J. Zwanen burg—Ros, d., Bakkerstraat 6, IJmuiden; C. LuttikBooij, z., Wijkerstraatweg 28, Vel sen (N.); G. Boersema—Hettelingh, d„ Da Costalaan 40, Velsen; P. Ch. ZegelAdmiraal, d., Pr. Hendrikstraat 86. IJmuiden; G. Baas- Hoeven, d., Ahornstraat 14, IJmuiden; H. BakkerNagel, d., Kruisstraat 32, Velsen (N.) S. Kokvan Duivenbooden, d., Hyacinten straat 16, Santpoort; G. KingZegel, d Bloemstraat 27 i\. IJmuiden; H. M. Heeremans -Molenaar, d., Bloemend.weg 33, Santpoort. Overleden: I. I. M. van Banning, 45 j. echtgen. v. W. A. J. Sluijter, Da Costalaan 28. Velsen; A. M. F. Maue, 39 j., echtgen. v. J. Jan sen, Zeeweg 33, IJmuiden; Th. J. Klepper, 3 j., d. v. Th. J. Klepper, Rembrandtlaan 73, Velsen. BEVERWIJK FIORALIA-VEREENIGING. In de Dinsdagavond gehouden vergadering van de Floraliavereeniglng is besloten ook in dezen zomer aan de schoolkinderen pot planten uit te reiken waarvan in de maand September een tentoonstelling zal worden gehouden. Ook zullen overjarige planten ingezonden mogen worden. Verder zal aan de tentoonstelling een af- deeling vebonden zijn van door de kinderen vervaardigde bloemstukken. Aan den heer Boogaard, alhier werd de leverantie van de potplanten opgedragen. In de tweede helft van de maand Mei zul len aan de schooljeugd 9 soorten stekken ter verzorging worden uitgereikt. AANHOUDINGEN. De politie alhier heeft aangehouden een drietal personen, die in het algemeen politie blad gesignaleerd stonden voor vonnissen van respectievelijk f 30 of 16 dagen, f 7 of 4 da gen en f 2 of 1 dag. De laatste heeft, voordat hij op transport werd gesteld aan de politie bekend, zich schul dig te hebben gemaakt aan diefstal van een aantal fietsen iti Amsterdam. In verband met deze bekentenis is de man naar de hoofdstad overgebracht om daar aan den Hoofd-commissaris te worden voorgeleid. Fantastisch Amerikaansch plan voor ouden van dagen. „Dr. Townsend zal het land bevrijden van de armoede." Amerika is en blijft voor ons bezadigde Europeanen, altijd nog het land, waar de on mogelijkheden toch nog mogelijk zijn, het land, waar duizenden dollars aan de grootste dwaasheden werden en nog worden wegge gooid. Amerika is nu eenmaal het land, waar men altijd iets anders dan anders heeft. Thans is er weer een nieuwe demagoog ten tooneele verschenen in de persoon van den Califomischen geneesheer Dr. Townsend. Deze nieuwe profeet verkondigt een leer, die iederen dag steeds meer ontevredenen, verdrukten en ongeletterden aanlokt. De man is zeer humaan want hij heeft het plan opgevat om alle bur gers boven 60 jaren 'n rustigen ouden dag te bezorgen door hen een maandelijks inkomen te verzekeren van 200 dollar. Als een loopend vuurtje verspreidde zich deze paradijselijke belofte over het land, en terwijl meer nadenkende menschen dit uto pistisch plan alsmede zijn ontwerpei- niet >.aux serieux" namen, heeft het juist aan den vooravond der verkiezingen bij een groot aantal republikeinen en democraten groote verslagenheid teweeggebracht. In alle openbare vergaderingen werden de propagan disten met de vraag bestormd: „Zijt gij voor het plan Townsendof niet?" De Canadeesche arts heeft het voordeel, 'dat zijn aanhangers een contributie betalen, wat bij de volgelingen van Long en Coughlin niet het geval was. Natuurlijk heeft Townsend een propaganda-commissie ingesteld met het oog op de komende verkiezingen en deze kan zich erop beroepen, dat zij binnenkort 4 millioen dollar per jaar voor reclame-doel einden ter beschikking heeft. Towsend be legde onlangs een congres in Chicago, dat natuurlijk weer grootsch-Amerikaansch was opgezet. Maar hij had succes: 7000 afgevaar digden uit alle staten van Noord-Amerika waren aanwezig. En de vergaderingen eindigden met den roep: ..Wanneer wij de stemmen bezitten, dan bezitten wij ook de macht". Deze zeer zeldzame partij, die geen enkel punt op haar programma heeft, mobiliseert thans haar duizenden aanhangers. In de meeste steden zijn bureaux opgericht; in New York is het gebouw versierd met een groote triptiek, waarboven de inscriptie is aange bracht: ,.De Emancipators". In het eerste luik is een portret aangebracht van Georg Washington, „die het land bevrijdde van de tyrannie", in het tweede luik prijkt Abraham Lincoln, die „het land bevrijdde van de sla vernij" en in het derde Dr. Townsend, die „het land bevrijden zal van de armoede". Doch waar zal het geld vandaan komen? Aan acht millioen mannen en vrouwen zou op die manier per jaar 16 milliard dollar moe ten worden uitgekeerd, hetgeen vijfmaal zoo veel is als de totale inkomsten van de Fede rale regeering gedurende het afgeloopen jaar, hetgeen gelijk staat met 50 procent van de totale inkomsten van het Amerikaansche volk. WOENSDAG S SPRIC 1936 De Bilt voorspelt: Zwakken tot matigen Noordoostelijken tot Noordwestelijken wind. Helder tot licht of half bewolkt. Droog weer. Kans op nachtvorst. Weinig verandering in temperatuur overdag. BAROMETERSTAND Hoogste 766.6 m.M. te Blacksod. Laagste 740.1 m.M. te Jan Mayen. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren 45 F. Laagste hedennacht 35 F. Hoogste heden 42 F. BAROMETERSTAND Hedenmorgen 9 uur 762 m.M. Neiging vooruit. Opgave van: MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83, IJmuiden Telefoon 5460. HOOG WATER TE IJMUIDEN: Donderdag v.m. 4.29 uur; n.m. 4.42 uur. Vrijdag v.m. 4.56 uur; n.m. 5.15 uur. Zaterdag v.m. 5.30 uur; n.m. 5.49 uur. HET STOFFELIJK OVERSCHOT VAN HAUPTMANN GECREMEERD. Uit New-York, 6 April. Een groote menigte nieuwsgierigen, had zich in de omgeving van 't Fishpond crematorium verzameld, waar bij het lijk van Hauptmann de laatste plechtig heden werden verricht door het tweetal gees telijken, dat hem gedurende zijn lange ge vangenschap geestelijken bijstand had ver leend. Bij de crematie waren aanwezig mevr. Hauptmann, advocaat Lloyd Fisher, en een vroegere vriendin des huizes Greta Haenckle Tevoren had een beeldhouwer uit Hollywood het crematorium bezocht en een dooden- masker van Hauptmann genomen. De asch van Hauptmann zal waarschijnlijk naar zijn moeder in Duitschland worden ge zonden. (Reuter). VOETBAL. LICHTWEDSTRIJD HAARLEM—FIRST VIENNA. Nader vernemen wij, dat de Weensche club First Vienna, die hier a.s. Donderdagavond op het terrein aan den Sehoterweg tegen Haar lem komt spelen, in de Oostenrijksche com petitie de tweede plaats inneemt. Het is dus een sterke club. De speler Van der Hulst, die de middenvoor plaats bij Haarlem inneemt, komt niet uit Hilversum, maar uit Hillegom. Hij en Effern zullen in het a.s. seizoen voor Haarlem uitko men. Men kan ze dus nu reeds aan het werk Zamora speelt niet meer. Uit Madrid: Ricardo Zamora, de beroemde keeper van 't Spaan- sche elftal, heeft be sloten, het voetballen er aan te geven. Za mora, die reeds sedert 1920 't Spaansche doel heeft verdedigd, was in zijn goeden tijd een der beste keepers ter wereld, en is nu nog in Spanje zeer populair. Hoewel hij reeds meer malen heeft verklaard niet meer te zullen spelen, mag men aannemen, dat dit thans toch vaststaat, daar hij reeds 37 jaar is. Zamora rw DAMES-HOCKEY. De Nederlandsche speelsters naar Duitschland. H. Andreas. T. Leeuwenberg. Morgen zullen het Nederlandsch elftal en het Jeugdelftal de reis ondernemen resp. naar Berlijn en Wiesbaden om deel te nemen aan de tournooien aldaar. J. Vreede. W. v. Bueren. Te Berlijn is Duitschland vertegenwoordigd door twee elftallen; verder zijn Denemarken, Spanje, Nederland en misschien Hongarije van de partij. Voor de eerste maal is er dus voor de Nederlandsche dames gelegenheid om ken nis te maken met hun Spaansche sportzus- ters. In het Nederlandsch elftal is Haarlem door zes speelsters vertegenwoordigd, n.l. de dames T. Leeuwenberg en J. Vreede (Rood Wit), W. v. Bueren, D. v. d. Velde, E. Leen dertz, H. Andreas (allen B. D. H. C.). Boven dien maken de dames D. Roos en A. de Vlet ter (beiden B. D. H. C. )de reis als reserve mee, waarbij de kans groot is dat mej. Roos zal moeten meespelen in de plaats van mej Rollin Couquerque. D. v. d. Velde. E. Leendertz. Achter: Goetink (Rood Wit) en Mulder (B. D. H. C.) Midden: Pieters (H. O. C.), Offerhaus (H. D. M.) en Masel (Deventer». Vóór: Ingenhoes v. Schaik (H. D. M.), de Voogt (Rood Wit), Felix (Togo), Exalto (H. H. IJ. C.) en Kruyze (A'dam). In de jeugdploeg zijn dus vier speelsters uit Haarlem en omgeving opgesteld en er zijn acht eersfë klassers bij. Wij zijn benieuwd hoe dit elftal zich in het goed bezette jeugdtournooi te Wiesbaden zal houden. Het Ned. Jeugdelftal heeft een kleine wijzi ging ondergaan wegens ziekte van mej. F. Kerkhoven (B. D. H. C.) die door haar clubge- noote W. Mulder vervangen wordt. De samenstelling van dit team luidt nu: Doel: Ronkel (Strawberries). Reglement Vierdaagsche verschenen. Kapitein J. N. BREUNESE. Het reglement voor de deelnemers aan de internationale vierdaagsche afstandsmar- sohen te Nijmegen, die van 21—24 Juli wor den gehouden, is verschenen. In het eere comité hebben o.a. zitting de ministers Co- lijn. De Graeff en Slotemaker de Bruine. De leider dezer marschen, kapitein J. N. Breunese, schrijft in een voorwoord oa.: „De door den Ned. Bond voor Lich. Opv. uitge schreven vierdaagsche afstandsmarschen hebben niet ten doel. de deelnemers aan te sporen tot het afleggen van een zoo groot mogelijken afstand in den kortst mogelijken tijd, maar wel hen zoodanig te oefenen, dat dagelijks een vrij aanzienlijke afstand kan. worden afgelegd, zonder dat de vermoeienis zóó groot is, dat daardoor de gezondheid wordt geschaad. De marschen beoogen der halve geen wedstrijd". In het reglement zijn eenige wijzigingen gebracht. In artikel 15 wordt o.a. bepaald: „Zij die den leeftijd van 50 jaar hebben be reikt, moeten bij de inschrijving een genees kundige verklaring overleggen, waaruit blijkt dat de geneesheer het deelnemen aan de marschen niet nadeelig acht. Ge-uniformde groepen in overheidsdienst (bijv. personeel der Ned. Posterijen, gemeen te en trampersoneel) kunnen deelnemen aan het dagelijksch traject van 40 of 50 K.M. af hankelijk van de bepakking. Voor de vereenigingen, die naar het oor deel van den leider der marschen in goede kleeding marcheeren, wordt een diploma ter beschikking gesteld. 471ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 2de klasse, 3de lijst Trekking van Woensdag 8 April 1938 Hooge Prijzen 200.— 11282 100.— 3964 8500 19491 Prijzen van 30.— 245 545 607 629 854 1074 1136 1358 2115 2207 2319 2790 2860 3018 3146 3147 3404 3550 3589 3692 4056 4366 4555 4585 4606 5351 5477 5815 6102 6128 6299 6409 6466 6718 -€981 7630 7671 8048 8365 8393 8989 8997 9400 9547 9566 9576 9828 10072 10114 1C412 10485 10504 10614 10627 10685 10994 11313 11322 12559 12692 12778 12802 12836 12866 12900 13173 13437 13755 14447 14755 15248 15354 15545 15924 16031 16502 16506 16645 17515 17713 18283 18331 18575 19070 19785 19829 20018 20193 20229 20293 20307 20346 20611 20652 20682 20742 AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN. WOENSDAG 8 APRIL Bioscoop de Pont: „De Dubbelgangers" en „De Jantjes". 8 uur. AGENDA TE HAARLEM. Heden: WOENSDAG 8 APRIL Stadsschouwburg: Uitvoering door leerlin gen van de Muziekschool der Maatschappij tot bevordering der Toonkunst. 7.15 uur. Rembrandt Theater: „Het Leven is niet zoo kwaad", met Lou Bandy en Fientje de la Mar. Op het tooneel Alma Rosé met haar 10 solisten. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Anna Karenina" met Greta Garbo en Frederic March. 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: Harold Lloyd, Adolphe Men jou en Verree Teasdale in „De Melk boer" (Geprolongeerd). 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: Paula Wessely in „Episode" (reprise) Op het tooneel: Alex de Haas, liedjes aan den vleugel. 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. DONDERDAG 9 APRIL Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds.

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 7