GEHEEL GEBIT Ontwerp-reisbelasting gewijzigd. VERWACHT WORDENDE SCHEPEN: ^WEERBERICHT IJMUIDEN OP ZOEK NAAR STERKEN DRANK. Rijks- en gemeentepolitie hebben bij een aantal winkeliers aan de Z.Z. huisbezoek ge daan. Hun belangstelling gold in het bijzon der het in voorraad hebben van sterken drank. Inderdaad werd bij een enkelen winkelier een hoeveelheid ongedekte spiritus aange troffen. Inbeslagneming en proces-verbaal volgde. CIIR. GEM. KOOR „LOOFT DEN HEER'' Het Chr.. Gem. Koor „Looft den Heer", di recteur de heer Stephen Jansen, heeft beslo ten in studie te nemen het oratorium „De Schepping", van Jos Hay dn. Bij de uitvoering wordt medewerking verleend door Euphonia en eenige solisten van naam. De opvoering, de eerste van 'n dergelijk ge halte in onze plaats, zal plaats vinden in het voorjaar 1937' in de Ned. Herv. Kerk. LIEFDE VOOR ISRAëL. Donderdag 11 Juni heeft in het Herv. Ver- eenigingsgebouw een vergadering plaats on der leiding van ds. A. A. Wildschut. Deze ver gadering, uitgaande van het comité Rom. 11—31, waarin als sprekers zullen optreden de Christen-Israëlieten H. Blum uit Amster dam en T. Kuiper, Bilthoven, heeft ten doel het opwekken van liefde voor Israëi. JAARVERGADERING VAN HOOGOVEN- STATEN. Vrijdag 19 Juni wordt in het clubgebouw op het sportterrein „Watervliet" aan den Ko ningsweg de jaarvergadering van Hoogoven- sta ten gehouden. De agenda vermeldt o.m.: jaarverslagen van secretaris en penning meester en bestuursverkiezing wegens aftre den van de heeren Jansen, secretaris. Bone kamp, 2e secretaris. Van Duffelen, Van Ees en Van Eyken, commissarissen. De heer Bo nekamp stelt zich wegens drukke werkzaam heden niet herkiesbaar, de overige heeren kunnen herbenoemd worden. GONGWEDSTRIJD VOOR HOOGOVEN SCHAAKCLUB. Dinsdag 9 Juni wordt op „Watervliet" aan den Koningsweg een z.g. gongwedstrijd voor de leden van de Hoogovenschaakclub gehou den. De leden worden in groepen van vier per sonen verdeeld, die ieder drie pai*tijen spe len. Voor iedere groep zijn twee prijzen be schikbaar gesteld. De regeling van deze wed strijden is, dat bij iederen gongslag een zet gedaan moet worden, zoodat de partijen tege lijk en op een vastgestelden tijd afgeloopen kunnen zijn. BESOMMINGEN. Trawlers manden Azimuth IJM 195 350 f 3080 Protinus IJM 85 285 f 2390 Loggers: SCH 19 f 1490; KW 34 f 1830; KW 112 f190. Kotters: E 19 f500; E 157 f600; E 8 f250 E 61 f 420 MARKTPRIJZEN 6 JUNI 1936 Tarbot per K.G. f 0,60—f 0,45 Griet per 50 K.G. f 28—f 17 Tongen per K.G. f 0,70f 0,48 Zetschol per 50 K.G. f 29—f 17 Kleine schol per 50 K.G. f 21—f 4,90 Bot per 50 K.G. f 13 Schar per 50 K.G. f6—f3,10 Tongschar per 50 K.G. f 31f 15 Kleine poon per 50 K.G. f 4f 2 Groote schelvisch per 50 K.G. f 24f 21 Middelschelvisch per 50 K.G. f 20f 15 KI. middelschelvisch p. 50 K.G. f 18f 13 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 12—f 3,50 Kabeljauw per 125 K.G. f60—f40 Groote gullen per 50 K.G. f 20f 10 Kleine gullen per 50 K.G. f 16—f 10,50 Wijting per 50 K.G. f4,60—f3 Makreel per 50 K.G. f 10—f 5,10 Heilbot per K.G. f 0,70—f 0,66 Leng per stuk f 1,70—f 1,07 Koolvisch per stuk f 2 MOEILIJKHEDEN BIJ DEN VISCHEXPORT NAAR PARIJS? Hedenmorgen is in den afslag alhier aan de Fransche vischexporteurs meegedeeld, dat, in verband met de staking van de ar beiders in de Parijsche hallen, de viseh niet gelost zou kunnen worden. Eenige uren later kwam echter het be richt, dat de zendingen door de commission nairs door eigen personeel zijn vervoerd. De moeilijkheden te Parijs waren heden nog niet van invloed op den vischverkoop alhier. Zou de staking echter voortduren, dan is het niet onmogelijk, dat de uitvoer naar Parijs wordt stop gezet, waarvan behalve de exporteurs vooral de kustvisscherij veel schade zou ondervinden. komst worden overgegaan tot de vorming jj#»n straatcommissies, die in samenwerking Wiet het hoofdcomité zullen trachten Bever wijk van een passende versiering te voor zien. WAARDEERING VAN DEN HEER W. VAN DOK. Vrijdagavond zal in café-restaurant Brink- mann te Haarlem een vergadering worden gehouden van de oud-leden van de vroegere coöperatieve Haarlemsehe Groenten- Bloembollenveiling w.a. Deze vergadering is bijeengeroepen om aan onzen plaatsgenoot den heer W. van Dok waardeering te betui gen voor de bereikte resultaten inzake de oplossing van de moeilijkheden bij de liqui datie. SANTPOORT WEER EEN VERKEERSONGEVAL OP DEN RIJKSSTRAATWEG. Woensdagmorgen heeft op den Rijksweg bij den Hofgeesterweg een aanrijding plaats gehad tusschen den motorrijder E., wonende alhier, en den automobilist N„ eveneens wo nende alhier. De motorrijder kreeg door de hevige botsing een ernstige gecompliceerde beenbreuk. Dr. M.. verleende de eerste hulp. waarna het slachtoffer met een ziekenauto van den stalhouder van Gameren werd over gebracht naar het Antonius Ziekenhuis. PERSONALIA. Te Amsterdam is geslaagd voor het examen apothekersad'sistent mej. A. A. Wezelman te Haarlem. DRIEHUIS. VOETBAL. De door de V. V. Driehuis gespeelde ont moeting tegen Sparta (IJmuiden) eindigde in een 2—1 overwinning voor de Spartanen. Met de rust leidden dezen door toedoen van hun rechtsbuiten met 0—1. Deze stand gaf niet de verhouding weer, want in het veld was de thuisclub, bij wie de beide Gerritsen en de linkerwing opvielen, zeker niet minder. Met schieten was men echter zeer onfortuinlijk. Na de rust bracht de linksbinnen van Sparta den stand al spoedig op 02. Dit scheen ook de eindstand te zullen worden, doch betrek kelijk kort voor 't einde doelpuntte Gerritsen fraai tegen (1—2), BEVERWIJK VERGADERING VAN DEN A.N.G.O.B. Woensdagavond heeft de plaatselijke af deel ing van den A.N.G.O.B. een zeer druk bezochte ledenvergadering gehouden, waarin o.m. werd besloten deel te nemen aan de provinciale meeting van de Noord-Holland- sche propaganda-commissie en een finan- cieele bijdrage te verleenen voor het jubi leum van deze instelling. Daarna werden de voorstellen voor de alg. vergadering behan deld. Tenslotte hebben 35 leden zich opge geven voor deelneming aan den Ster-rit naar Beekbergen. DIEFSTAL VAN VULPENHOUDERS. Uit een boekenwinkel in de Breestraat werd een doos met tien vulpenhouders ont vreemd. De politie staat voor een moeilijke taak den dader op te sporen. STRAATVERSIERING EN ILLUMINATIE TIJDENS DE FEESTWEEK. Heden. Donderdagavond, te half negen zal in het Kennemerhotel een vergadering wor den gehouden ter bespreking van de plan nen tot versiering en verlichting van de straten van Beverwijk tijdens de V.W.-feest- week, die van 1523 Augustus zal worden gehouden. Zoo mogelijk zal in deze bijeen- TANDHEELKUNDIGE INRICHTING VOOR DEN MIDDENSTAND Rijksstraatweg 25, Haarlem-N. Tegenover het oude Raadhuis Minimum tarief met inbegrip van trekken /35„- Spreekuren alle werkdagen van 94 uur. Avondspreekuren Maandags, Dinsdags, Donderdags van 79 uur. Regeering komt aan bezwaren tegemoet. (Adv. Inqez. Med.) Aan de Memorie van Antwoord in zake het wetsontwerp tot heffing van een reisbelas- ting wordt het volgende ontleend: Met waardeering heeft de minister gecon stateerd, dat de grondgedachte van het ont werp bij vele leden instemming heeft gevon den. Hij waardeert dit te meer. omdat hij zich er volkomen van bewust is, dat de voorgestel de belasting allerlei bezwaren met zich brengt. In de benarde tijdsomstandigheden echter, waarin ons land zich bevindt, moet worden heengestapt over verschillende bezwaren, wel ke in meer normale omstandigheden doorslag gevend zouden moeten zijn. De minister stelt er prijs op nogmaals met allen nadruk te verklaren, dat deze belasting uitsluitend een fiscale strekking heeft het belasten van een bepaalde vertering en dat zij geen bijkomende doeleinden nastreeft. Hij kan er dan ook niet toe overgaan deze heffing te gebruiken ter voorkoming van eenzijdigen kapitaal-export. In hoeverre het Nederlandsche hotelbedrijf eenig voordeel van deze heffing zal genieten, meent hij in het midden te mogen laten, aan gezien zulks niet door dit wetsvoorstel wordt beoogd. De reisbelasting is uitsluitend bedoeld als een heffing op een vertering, waarvan men kan zeggen, dat zij niet betrekking heeft op bevrediging van noodzakelijke levensbehoeften. Het door sommige leden geopperde denk beeld de reisbelasting te heffen naar de mate van het inkomen, moet de minister en om principieele en om practische redenen verwer pen. Het is immers juist de bedoeling de ver tering te treffen en dan nog wel dat deel van de vertering, hetwelk is besteed voor een bui- tenlandsche reis. Het met een bepaalde ver tering gemoeide bedrag houdt niet rechtstreeks verband met de grootte van iemands inkomen. De minister heeft aanleiding gevonden het gezin behalve de vrijstelling voor alle kinderen, die den vollen ouderdom van 18 jaren nog niet hebben bereikt op nog vier punten tegemoet te komen. In de eerste plaats is een verminde ring van het tarief tot de helft opgenomen voor jeugdreizen, georganiseerd door bepaalde vereenigingen. In de tweede plaats zal voor reizen ten behoeve van de studie voor univer sitaire, middelbare en daarmede gelijk te stel len examens een maximum tarief van f 12 gelden. In de derde plaats is art. 6, 3e lid (in houdende een afzonderlijk tarief voor kinde ren van grensbewoners, die f 10 zouden ver schuldigd zijn) vervallen. In de vierde plaats heeft hij de tarieven voor grensbewoners, in het bijzonder voor de gehuwden zeer belang rijk verlaagd. Voorts is de minister bereid nog een kleine verzachting aan te brengen, door het doen vervallen van het tarief van 75 cent, waardoor de belasting zal worden 50 cent per dag ge durende de eerste 12 dagen en vervolgens f 1 Schip van verm, aankomst Laatste bericht Alkmaar x) Chili. 30 Mei van Callao. Alcinous x) Batavia 3 Juli 1 Juni van Padang. Atland Lulea (v. IJm.) 5 Juni pass. 2 Juni Elseneur. Agnes Archangel heden 25 Mei vertrokken. Almkerk Japan 2 Juni te Moji. Boskoop Chili 26 Mei van Curagao. Bloemfontein x) Zuid Afrika 2 Juni te Hamburg. Baarn Chili 30 Mei van Valparaiso. Barneveld Hamburg 14 Juni vertrekt 10 Juni. Boschfontein x) Zuid Afrika 3 Juni van Zanzibar. Baarn Chili 30 Mei te Valparaiso. Berenice Gdynia 7 Juni 2 Juni van Danzig. Cassel x) Tjilatjap 25 Juni 25 Mei van Colombo. Cordillera x) Pto Barrios 12 Juni 1 Juni van Barbados. Colombia x) West Indië 8 Juni 1 Juni van de Azoren. Crijnssen Hamburg 7 Juni vertrekt 6 Juni. Batavia 10 Juni 31 Mei van Marseille. Eurybates x) Ned. Indië 18 Juni 26 Mei van Colombo. Freiburg Ned. Indië 13 Juni 31 Mei van Gibraltar. Fauna (Ned.) Valencia 7 Juni 1 Juni van Gibraltar. Gaasterkerk x) Japan 30 Mei van Colombo. Heemskerk x) Zuid Afrika 1 Juni te Hamburg. Hermes Bourgas in lading. Hebe (Ned.) Midd. Zee 2 Juni van Genua. Imperial Transport x) Curacao 8 Juni 20 Mei vertrokken. Leningrad heden 4 Juni van Rotterdam. Irene (Ned.) Kopenhagen in lading. Jaarstroom West Afrika 31 Mei van Las Palmas. Ned. Indië 9 Juli 1 Juni van Padang. Keti Chandris Archangel 5 Juni 26 Mei vertrokken. Lustrous x) Port Arthur 7 Juni 20 Mei vertrokken. Laertes Batavia 16 Juli vertrekt 13 Juni. Laurent Meeus x) Houston 14 Juni 27 Mei vertrokken. M. v. St. Aldegonde x) Batavia 24 Juni 3 Juni van Colombo. Meerkerk x) Japan 1 Juni van Kobé. Maaskerk West Afrika 1 Juni van Lagos. Newbury Rangoon 9 Juni 1 Juni van Oran. Constantza 13 Juni 29 Mei van Stamboul. Orestes (Ned.) Constantza 25 Juni 31 Mei te Izmir. Oberon Alexandrië 25 Juni 2 Juni te Tripolis. Orpheus Hamburg heden 3 Juni vertrokken. Otto Cords Klaipeda heden 29 Mei vertrokken. Pyrrhus x) Batavia 5 Juni 30 Mei te Liverpool. Poelau Laut x) Batavia 11 Juni 29 Mei van Pt. Said. Poelau Bras x) Batavia 12 Juli vertrekt 10 Juni. Phoenicia West Indië 6 Juni pass. 31 Mei Flores. Perna x) Curagao 14 Juni 27 Mei vertrokken. Poseidon (Ned.) Midd. Zee 15 Juni 1 Juni van Catania. Pan Norway x) Aruba 12 Juni 25 Mei vertrokken. Phrygia West Indië 3 Juli vertrekt 4 Juni v. Mexico. Reggestroom West Afrika 3 Juni te Havre. Supetar Santa Fé 13 Juni 11 Mei vertrokken. Sesostris Tampico 3 Juni 13 Mei van Pto Barrios. West Indië 29 Mei 24 Mei van St. Michiëls. Springfontein x) Zuid Afrika 30 Mei van Dakar. Spondilus x) Los Angeles 14 Juni 24 Mei van Cristobal. Singleton Abbey Huelva 2 Juni vertrokken. Sursum Corda Sundsvik 27 Mei vertrokken. Shelon Archangel 28 Mei vertrokken. Salawati Batavia vertrekt 6 Juni. Batavia 20 Juni 27 Mei van Colombo Trajanus Alexandrië 18 Juni 1 Juni van Malta. Archangel 5 Juni 26 Mei vertrokken. Stettin 9 Juni vertrekt 6 Juni. Ulysses (Ned.) Bourgas 5 Juni 3 Juni te Rotterdam. Venus (Ned.) Midd. Zee 4 Juni 2 Juni van Ouessant. Waterland (Ned.) x) Buenos Aires 12 Juni 26 Mei van Bahia. Zaanland x) Buenos Aires 26 Juni 30 Mei vertrokken. Zwaantiena Viipuri heden 28 Mei vertrokken. x) Schepen voorzien van een x) zijn grooter dan 6000 bruto register ton. Binnenhaven VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Ru&s. m.s. V-aleri Meslauk Noordzee ledig per dag. Tot een vermindering van het tarief tot 25 cent per dag kan hij niet overgaan. De minister is bereid, de bepaling omtrent de vrijstelling voor reizen aan boord van een Nederlandsch zeeschip terug te nemen. Hij doet zulks niet uit vrees voor represailles, doch omdat hem is gebleken, dat de bepalin gen in scheepvaart-contracten het voor de Nederlandsche reeders wenschelijk maken deze vrijstelling te doen vervallen. De minister kan niet instemmen met de leden, die het tegen een verminderd tarief be trekken van zakenreizen in de belasting, prin cipieel onjuist achten. Hij stelt voorop, dat hij 'niet de zakenreizen als zoodanig wil belasten, hij wil slechts treffen het genot, dat ook be- roepsreizen in het normale geval medebrengen, Ook om doelmatigheidsredenen kan hij za kenreizen onmogelijk vrij laten. Zakenreizen plegen immers meermalen samen te gaan met of gevolgd te worden door een pleizierreis. Desniettemin is hij voornemens in de aan de ambtenaren te verstrekken instructie voor te schrijven, dat zij de geheele wet soepel moeten uitvoeren. Komt de minister door het bovenstaande reeds aan verschillende bezwaren tegemoet, hij heeft verder voor de reizen, ondernomen uitsluitend of nagenoeg uitsluitend uit hoofde van een beroep of bedrijf de „regelmaat" wordt dan derhalve niet meer geëischt een maximum bedrag van f 24 per reis opgenomen. Duurt een zoodanige reis derhalve langer dan 30 dagen, dan is voor den verderen duur geen belasting verschuldigd. De minister wil ook voor de gezondheids reizen, welke langer dan 30 dagen duren in welk geval het doel van de reis gemakkelijker kan worden aannemelijk gemaakt dan bij een reis van korteren duur een maximum van f 24 invoeren. Dit maximum bedrag zal even eens kunnen gelden voor begeleiders of ver plegers van dengene die van dit abonnement kan gebruik maken. Ten opzichte van reizen voor familiebezoek wil men ook een' maximum tarief van f 24 toe passen. Wat de studiereizen betreft, wordt nog op gemerkt, dat verschillende studiereizen van kunstenaars, leeraren middelbaar onder wijs, enz. bovendien onder het tarief van .beroepsreizigers" kunnen vallen. De minister is voorts bereid een vrijstellinj onder nader te stellen voorwaarden op te ne men zoowel voor het verblijf in de overzeesche gebiedsdeelen als voor den normalen duur van de rechtstreeksehe uit- en thuisreis. Een vrijstelling voor personen in dienst van een internationaal lichaam, dat in Nederland is gevestigd, kan niet worden toegestaan. Predikanten die in het buitenland de geeste lijke verzorging van aldaar wonende Neder landers dienen te behartigen, kunnen als „grensbewoners" dan wel als „beroepsreizi gers" worden aangemerkt. De minister is bereid degenen, die een bede vaart ondernemen in een, door een vereeni- ging georganiseerden, ziekentrein van de be lasting vrij te stellen. Hij zal deze vrijstelling regelen met behulp van artikel 18, 2e lid. Hij is trouwens bereid van deze laatste be paling gebruik te maken in andere gevallen waarin het heffen van de belasting, ondanks de aangebrachte verzachtingen, al te onbillijk zou worden. Aan een overzicht van de wijze, waarop de minister de belasting denkt uit te voeren, wordt het volgende ontleend: De verkoop van zegels zal geschieden op de kantoren der invoerrechten en der accijnzen, op enkele kantoren der registratie, gevestigd op plaatsen waar geen kantoor der accijnzen op de postkantoren, aan de loketten van alle spoorwegstations, bij Nederlandsche con sulaire ambtenaren in het buitenland, als mede in de restauratierijtuigen van de wa- gons-lits en de Mitropa. De minister stelt zich voor nog in overleg te treden met buitenland- sche kioskenondernemmgen, om ook in de kiosken op belangrijke buitenlandsche sta tions zegels te doen verkoopen. De reisbureaux zullen de zegels kunnen koo- pen bij de ontvangers der accijnzen. Degene die onverwacht op reis moet gaan, zal derhalve vrijwel steeds in de gelegenheid zijn, zegels te koopen. Zooals in het voorloopig verslag is opge merkt, zijn thans slechts enkele kantoren aan de grens gedurende den geheelen dag en nacht jeopend. Tal van kantoren zijn gedurende den middag gesloten. Deze toestand brengt bij het toenemend verkeer verschillende bezwaren mede. Afgezien van het invoeren van een reis belasting zal het wel noodzakelijk blijken, bin nen korteren of langeren tijd tot een ruimere openstelling over te gaan. Incidenteel zijn ter zake trouwens reeds voorzieningen getroffen. De invoering van een reisbelasting zal de uit voering van dit voornemen verhaasten. Voor het vastleggen van den datum van uit gang zal gelegenheid bestaan aan alle grens- kantoren gedurende de openstelling van de kantoren en aan alle grensstations aan de naar het buitenland vertrekkende treinen (de reizigers behoeven hiervoor den trein niet te verlaten). Verder zal gelegenheid worden ge geven tot het vastleggen van den datum van uitgang in alle plaatsen waar een kantoor der accijnzen is, op verschillende stationnemen- ten aan de grens en voorts in het reisseizoen op groote stations als Amsterdam, 's Graven- en Rotterdam. Verder overweegt de mi nister de mogelijkheid om, althans in, het reis seizoen, in enkele doorgaande treinen naar het buitenland en op de perrons van Arnhem, Dordrecht, Breda, Tilburg en dergelijke plaat sen ambtenaren aanwezig te doen zijn, die op verzoek 'n datum in de pas zullen vastleggen. Daar waar thans reeds de passencontrole in uitgaande treinen geschiedt, zal deze voortaan gepaard gaan met het afstempelen voor de reisbelasting. De reiziger zal voor het wederbinnenkomen zegels tot een voldoend bedrag in zijn pas poort moeten hebben geplakt en op de nader vodr te schrijven wijze met inkt of anilinepot- lood onbruikbaar hebben gemaakt. Zegels ten aanzien waarvan deze bepalingen niet zijn nageleefd, worden als waardeloos aangemerkt. Het ligt in de bedoeling, de reizigers bij hun wederkeer in Nederland, zooveel als mogelijk is, in de gelegenheid te stellen aan het eerste kantoor alsnog reisbelastingzegeLs te koopen. Wat de voetbalwedstrijden in het buitenland betreft, wordt gedacht aan de volgende rege ling. De spoorwegen stellen voor de extra trei nen kaartjes beschikbaar tegen een prijs, waarin de reisbelasting is '"egrepen. Deze spoorkaartjes zullen een bijzondere kleur hebben. De minimum „boete" van f 10 kan in het ge kozen systeem niet worden gemist. Bij een la ger bedrag zou de controle veel uitgebreider moeten worden, waardoor de perceptiekosten zouden stijgen. Een minimum bedrag van f 10 moet worden gesteld als afschrikwekkend voorbeeld tegen elk voornemen van ont duiking. De minister meent te mogen vasthouden aan de raming van een opbrengst van ongeveer f 2.000.000^terwijl op een jaarlijksch kostenbe- drag van "f 225.000 a f250.000 wordt gerekend. De minister merkt tenslotte nog op, dat de huidige toestand van het rijksbudget hem geen aanleiding geeft van het orstel tot invoe ring der reisbelasting terug te komen. DONDERDAG 4 JUNT 1936 De Bilt voorspelt f Meest matigen Noordelijken tot Weste lijken wind. Afnemende bewolking. Weinig of geen regen in het Westen, in het Oosten aanvankelijk nog kans op regen. Iets warmer overdag. BAROMETERSTAND: Hoogste 769.1 m-.M. te La Coruna. Laagste 750.6 m.M. te Vardoe. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren 56 F. Laagste hedennacht 48 F. Hoogste heden 52 F. BAROMETERSTAND: Hedenmorgen 9 uur 754 rn.M. Neiging achteruit. Opgave van MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83, IJmuiden Telefoon 5460. HOOG WATER TE IJMUIDEN Vrijdag v.m. 3.03 uur; n.nu 3.27 uur. Zaterdag v.m. 3.37 uur; n.m. 4.03 uur. Zondag v.m. 4.14 uur; n.m. 4.41 uur. VELSER ZWEMINRICHTING: Temperatuur lucht 56 F. Temperatuur water 59 F. 471c i AA i 1ER1J (Niet officieel) ode klasse, 11de lijst Trekking van Donderdag 4 Juni 1936 Hooge Prijzen 1000— 585 9750 14615 400.— 4232 13569 15419 19285 200.— 8737 17978 100.— 1396 3007 8641 8856 10270 10344 12427 18772 Prijzen van 70. 21 232 404 420 487 528 647 789 796 827 872 903 958 1043 1104 1309 1350 1602 1610 2051 2097 2230 2249 2378 2768 2839 2965 3024 3382 3401 3455 3538 3638 3666 3774 3846 3869 3986 4270 4304 4441 4701 4755 4787 4981 4993 5173 5490 5789 5802 5857 5940 5968 6026 6032 6101 6197 6216 6224 6344 6481 6527 6554 6591 6627 6666 6678 6734 6857 6880 7040 7064 7076 7094 7136 7149 7272 7421 7547 7843 7858 8014 8084 8105 8175 8191 8211 8285 8518 8523 8597 8625 8706 8836 8854 8897 8920 8931 8959 9069 9073 9106 9141 9171 9189 9407 9433 9555 9902 10046 10084 10190 10448 10479 10528 10697 10979 11115 11133 11151 11268 11296 11352 11395 11425 11427 11433 11612 11646 11797 11986 11999 12008 12126 12233 12276 12337 12350 12361 12384 12439 12447 12487 12594 12627 12639 12709 12813 12899 13017 13105 13178 13181 13272 13276 13354 13522 13567 13635 13639 13996 14112 14113 14144 14358 14405 14691 14711 14808 14816 14961 15111 15225 15251 15262 15337 15399 15710 15828 15873 15887 16162 16359 16387 16441 16559 16706 16730 16893 17001 17188 17317 17367 17372 17412 17536 17552 17586 17813" 17831 17871 17884 17963 18105 18192 18193 18338 18376 18385 18412 18424 18606 18690 18694 18713 18769 18825 18826 18846 18910 18927 19034 19122 19195 19268 19349 19544 19591 19622 19660 19751 19875 19940 20025 20192 20398 20468 20483 20617 20672 20687 20688 20789 20812 20859 20863 20928 20938 Nieten 168 191 207 209 218 278 291 327 333 355 356 380 402 414 434 486 518 555 591 601 614 621 640 693 730 787 790 802 826 851 892 950 959 991 1044 1050 1057 1062 1065 1110 1142 1273 1282 1307 1366 1398 1424 1438 1483 1489 1512 1593 1613 1630 1649 1661 1696 1757 1776 1779 1814 1837 1840 1868 1898 1992 1998 2027 2029 2042 2156 2212 2216 2225 2252 2253 2269 2288 2312 2347 2375 2399 2429 2447 2480 2494 2571 2630 2684 2690 2697 2699 2791 2802 2882 2948 2951 2980 2983 3008 3049 3057 3085 3124 3130 3132 3153 3161 3194 3195 3282 3342 3346 3349 3384 3392 3403 3421 3507 3615 3617 3644 3676 3738 3749 3759 3793 3848 3851 3853 3876 3931 3946 3983 4006 4063 4064 4098 4132 4221 4240 4262 4300 4328 4337 4377 4380 4428 4472 4493 4512 4518 4545 4644 4696 4724 4732 4737 4814 4859 4909 4934 4941 5017 5038 5071 5073 5143 5165 5174 5200 5259 5280 5305 5367 5372 5434 5469 5515 5516 5519 5531 5598 5607 5620 5713 5748 5770 5784 5792 5830 5836 5861 5863 5870 5934 5971 5989 6037 6110 6119 6132 6259 6309 6321 6366 6376 6384 6389 6407 6412 6415 6469 6486 6532 6544 6596 6649 6699 6727 6793 6813 6814 6826 6870 6907 6930 6946 7042 7068 7112 7157 7164 7224 7226 7239 7297 7313 7367 7386 7417 7419 7518 7608 7612 7624 7722 7754 7780 7814 7840 7842 7869 7877 7886 7900 7913 7946 7948 7975 7999 8009 8010 8011 8052 8067 8080 8119 8135 8190 8324 8345 8361 8378 8416 8467 8468 8508 8553 8581 8648 8666 8690 8718 8800 8804 8816 8870 8881 8884 8947 8951 8971 8984 9006 9027 9042 9053 9277 9058 9146 9283 9334 9603 9725 9743 9949 9956 9966 10112 10180 10268 10428 10466 10468 •0686 10705 10758 10875 10908 10939 11116 11159 11172 11290 113C5 11340 11518 11532 11534 11683 11741 11746 11959 12001 12019 12268 12279 12322 12428 12440 12453 12565 12586 12605 12780 12803 12820 13097 13108 13140 13312 13313 13318 13531 13544 13545 13714 13728 13756 13854 13885 13894 14041 14045 14062 '4256 14271 14278 14534 14628 14683 14795 14809 14830 15021 15058 15074 15297 15303 15307 15423 15424 15452 '5827 15829 15855 16065 16077 16144 16310 16314 16407 16573 16621 16628 16805 16818 16830 16941 16981 16999 17215 17260 17313 '.7637 17666 17668 17843 17849 17880 18088 18101 18141 18387 18389 18418 18524. 18566 18584 18699 18703 18752 18939 18945 19040 19258 19263 19274 19391 19398 19416 19570 19590 19592 19771 19778 19807 "0047 20063 20115 "0396 20412 20441 0559 20564 20570 .0751 20755 20795 20965 20977 20990 9161 9178 9372 9398 9770 9808 9973 10017 10276 10295 10506 10567 10787 10827 10951 10975 11208 3 13 11362 11076 11542 11590 11776 11783 12038 12050 12368 12391 12459 12499 12632 12689 12852 12875 13244 13268 13359 13397 13547 13616 13760 13776 13924 13930 14072 14132 14289 14351 14715 14737 14877 1490" 15085 15152 15338 15401 15471 15566 15883 15912 16147 16148 16452 16454 16642 16694 16831 16837 17028 17085 17433 17481 17708 17718 17892 17944 18164 18170 18472 18486 18612 18631 18753 18801 19073 19130 19321 19327 19433 19461 19681 19695 19816 19894 20145 20164 20453 20458 20582 20623 20839 20852 9225 9268 9270 9534 9556 9562 9889 9925 9926 10071 10103 10104 10297 10308 10415 10598 10846 10654 10833 10840 10855 10993 11044 11054 11229 11244 11272 11384 11409 11487 11637 11643 11667 11849 11854 11951 12123 12138 12176 12403 12406 12422 12509 12535 12562 12745 12746 12776 12944 12968 13076 13273 13282 13310 13423 13439 13463 13650 13694 13700 13796 13848 13998 14024 14036 14140 14147 14172 14353 14407 14474 14750 14759 14766 14937 14995 15012 15154 15177 15199 15406 15415 15420 15586 15706 15729 15960 16002 16005 16157 16168 16214 16482 16539 16558 16707 16746 16792 16864 16865 16879 17157 17185 17207 17534 17559 17630 17735 17758 17793 17970 18037 18042 18173 18265 18330 18488 18499 18512 16665 18672 18681 18818 18854 1S900 19185 19201 19206 19337 19365 19368 19465 19503 19569 19707 19708 19725 19965 19983 20044 20171 20212 20260 20472 20517 20525 20686 20701 20721 20899 20915 20921

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 6