Kampioenschap van Nederland. KON. NED. VOETBALBOND OVERZICHT R.K. VOETBAL VOETBAL. Feijenoord—Be Quick (3-2). HAARL VOETBALBOND Mijn kijk op het spel GOLF. HENCELEN KORFBAL Feijenoord wint tegen Be Quick den laatsten wedstrijd voor de competitie om het landskampioen schap. De Rotterdammers winnen den titel. De Kennemers- promoveeren naar de tweede klasse. Ook in het Oosten de competitie geëindigd. Het Nij- meegsche N. E. C. eerste-klasser. DE UITSLAGEN. Kampioenschap van Nederland: Feijenoord—Be Quick 3_2 AFDEELING II. Promotie derde klasse: De Kennemers—Olympia 3—2 AFDEELING III. Promotie tweede klasse: Borne—N. E. C. 02 Oef! Het voetbalseizoen is gisteren dan toch gelukkig geëindigd! 't Werd trouwens hoog tijd met hooimaand in 't zicht! De resultaten van de drie wedstrijden wa ren weer zooals we verwacht hadden. Be Quick heeft Zaterdagavond te Rotterdam in den laatsten wedstrijd voor de competitie om het landskampioenschap uitstekend par tij gegeven, maar Feijenoord bleek toch ster ker. zoodat zij den wedstrijd en voor de derde maal het kampioenschap van Neder land won. Deze pittige Rotterdamsche club zal dus in het aanstaande seizoen als kam pioen van Nederland van Haar nieuwe sta' dion gebruik gaan maken We feliciteeren haar daarmee. De eindstand van de hoogste competitie luidt als volgt: Feijenoord 8 6 0 2 12 25—16 1.50 Ajax 8 5 0 3 10 24—19 1.25 Enschedé 8 5 0 3 10 22—20 1,25 Be Quick 8 2 0 6 4 18—26 0.50 N. A. C. 8 2 0 6 4 10—18 0.50 In Beverwijk is Zondagavond braaf feest gevierd en daar was natuurlijk aanleiding voor. want de Kennemers zijn er Zondag middag tegen het Goudsche Ölympia in ge slaagd. den laatsten wedstrijd voor de pro motie derde klas met 32 te winnen, waar door de Wijkers naar de tweede klas gepro moveerd zijn. Ook aan hen onze welgemeen de gelukwenschen. In deze competitie luidt de eindstand: gesp.gew.gel. vrl. pnt. v.-t. gem. De Kennem. 4 3 1 0 7 13—8 1.75 Olympia V. I. O. S. 12—11 l._ 9—15 0.25 En in Nijmegen heerscht ook voetbalvreug de. want daar bezit men weer een eerste klasser. Het is aan N.E.C. gelukt, den be- slissenden uitwedstrijd tegen "Borne met 2—0 te winnen, waardoor de Nijmegenaren naar de eerste klas promoveeren. De eindstand van de promotie tweede klas in Afdeeling III luidt: gesp.gew.gel. vrl. pnt. v.-t. gem N. E. C. 4 3 0 1 6 8—5 1.50 Borne S. C. H. 7—8 1.— 8—10 0.50 Om het'landskampioenschap: Treffers—Volendam 5—1 Brabantia—R.-K. N. A. C. 9—5 (Brabantia is kampioen). Promotie-degradatie W. V. V-Hoesbroek ii CaesarLaura i4 De Rotterdammers voor de derde sioen van Nederland. kamp) maal Het Feijenoord-terreln was ZaterdaL avond vrijwel geheel gevuld en deze groote belangstelling was zeker ook niet voor een onbelangrijk deel te danken aan het feit, dat de weersomstandigheden uiterst gunstig waren. Voor de spelers was de temperatuur heel wat beter dan Zondag jl. en voor de toeschouwers mocht het een ideale avond genoemd worden. Onder de ruim 15.000 toeschouwers werden behalve verschillende bondsbestuurders en officials de spelers van Ajax met hun lei ders en bestuursleden van Enschedé opge merkt. De vertegenwoordigers van deze twee ver- eenigingen hoopten natuurlijk, dat Feijen oord zou verliezen, want in dat geval zou den zij ook nog een kans op den kampioens titel krijgen. Feijenoord heeft het evenwel zoover niet laten koomen, want door met 3-2 te winnen, heeft het voor een jaar beslag gelegd op het landskampioenschap. Toch is het maar een dubbeltje op zijn kant geweest, al mag niet ontkend worden dat de sterkste partij tenslotte gewonnen heeft Als men echter bedenkt, dat het eerste doelpunt van Feijenoord in buitenspelposi tie geboren werd, en ook het tweede niet van alle smetten vrij was. zal men moeten toe geven, dat het Feijenoord niet tegengeloo- pen is. Be Quick verdient zeker alle hulde voor zijn spel, want de gasten hebben het Feijen oord waarlijk niet cadeau gegeven. Doel man Wachters en Pienter hebben een uit stekenden wedstrijd gespeeld, maar ook Ten Wolde en de middenlinie hebben dapper stand gehouden. De voorhoede ondervond te weinig steun; daardoor kon zij niet ge noeg op gang komen. Maar een enkele maal hebben Jensema en de gebroeders Blij ham toch wel verdienstelijk werk laten zien. Bij Feijenoord waren verschillende spelers die het danig met hun zenuwen te kwaad hadden en dit was natuurlijk van invloed op het spel. Na de rust kwam daar wat verbe tering in, maar het spel van de geheele ploeg bleef nog een stuk onder dat tegen Enschedé. Na afloop werden de spelers van Feijen oord in triomph van het veld gedragen. Be Quick bood dadelijk een krans aan en ook de supportersclub bleef niet achterwege. De wedstrijd. De eerste aanvallen waren voor Be Quick; hij een hoekschop, dien de Groningers kre gen, was het meer geluk dan wijsheid, dat Van Male nog kon wegwerken. Een tijd lang is Be Quick eenigszins in de meerderheid, zonder dat deze aanvallen de Feijenoord- verdediging voor al te moeilijke puzzles stel den. Na tien minuten trok Janssen er tusschen uit, Barendregt zette zijn hoofd onder diens voorzet en de bal belandde daarna bij Vrauw- deunt, die zich in buitenspel-positie bevond. Hij stond volkomen vrij en had niet de min ste moeite, om Feijenoord de leiding te ge ven. (10). Er volgt een periode, waarin Feijenoord het heft volkomen in handen had. Eerst schoot Barendregt hard tegen den onder kant van de lat, maar direct daarna bracht Vrauwdeunt met een goed schot den stand op 20. Burg kreeg een gemakkelijke kans om te scoren, doch hij zocht het doel veel te hoog. Bij Be Quick verwisselden Hazeweyer en Biijham Sr. van plaats. Ht spel was 25 minuten oud, toen Jense ma een hoekschop kreeg te nemen. Met zijn linkerbeen plaatste hij den bal op den rech terkant vari het veld scherp voor doel; zon der aangeraakt te zijn door een anderen speler, draaide de bal in het net. (21). Met dezen stand kwam de rust. Na de hervatting was Wilkens bij Be Quick vervangen door Steen. Dadelijk kreeg Feijenoord op den rand van het beruchte gebied een vrijen schop te ne men. Paauwe plaatste den bal naar Lins- sen, maar deze trapte naast. De oudste Biij ham, die inmiddels weer naar den vleugel verhuisd was, leidde eenige aanvallen voor Be Quick, maar het binnentrio was niet door tastend genoeg om de kans te gebruiken. Na een kwartier gaf Biijham Jr. een pass naar zijn broer. Deze draaide om Van der Heide heen, zette voor, waarna invaller Steen met een hard schot den stand gelijk maak te. (2—2). Op een hard schot van Kantebeen had doelman Wachters geen kijk, maar op het kritieke moment kopte Ten Wolde den bal nog uit. De verdediging van Be Quick kreeg het hard te verantwoorden, maar zij kweet zich kranig van haar taak. Doelman Wach ters hield er tot tweemaal toe een vrijwel onmogelijken bal uit. Feijenoord nam meer en meer het spel in handen; Be Quick moest het alleen van en kele uitvallen hebben, die evenwel niet van gevaar ontbloot waren. De Be Quick-verde- diging hield lang vol, maar twaalf minuten voor het einde moest zij capituleeren. toen een uit het midden verdwaalde bal bij Burg belandde, die met een enorm hard schot aan Feijenoord werderom de leiding bezorgde. Tot het einde toe bleef Feijenoord in de meerderheid. De stand onderging verder geen wijziging meer. Kaïrpiccrschap -0 0 ^0 N. A. C. u van flodarlsnd X ra c <u_ '0 Ll_ _C u c LU a 0 CD Ajax O 19-4 1-4 21-6 4-3 24-5 3-0 10-5 3-1 Feijenoord. 14-6 3-6 24-5 4-1 26-4 3-0 27-6 3-2 Enschedé 26-4 2-1 1-6 1-3 7-6 3-2 21-5 3-2 N.A.C. 17-5 1-2 21-6 1-3 10-5 1-3 5-4 3-0 Be Quick j 31-5 5-4 17-5 4-2 19-4 3-6 14-6 1-2 Promotie 3de Klasse. De KennemersOlympia (32) Na een buitengewoon enerveerenden kamp zijn de rood-zwarte Beverwijkers er in ge slaagd, den laatsten promotiewedstrijd te winnen en naar de 2de klasse te promoveeren. Er zijn naar schatting 4500 toeschouwers aanwezig als de heer Witling beginnen laat. Kennemers krijgt bloemen van de Gouwenaars, terwijl deze op hun beurt bloemen in ont vangst nemen als hulde bij hun gouden ju bileum. Reeds na 4 minuten weet Olympia de leiding te nemen, als de Kennemers-achterhoede weifelde en Krom inschiet (01). De Wijkers worden sterker en spelen even beter, doch Mal- lon is goed op dreef. Bij een goede Wijker- aanval weet Vlot niet anders te doen dan met zijn handen een hard schot van Horeman te stoppen. Horeman schiet den strafschop in (1—1). Voor de thee zijn de Kennemers het meest in den aanval; een halve minuut voor rust geeft Horeman aan zijn club de leiding (21). Na de rust is het spoedig weer gelijk, als Trie na een slecht weggewerkten hoekschop inschiet (22). De spanning wordt geweldig. Een doelpunt van Groot wordt geannuleerd. Steeman weet weer aan de Kennemers de leiding te geven (32). Het resteerende gedeelte van den strijd is wel spannend, doch niet fraai. Onder groot enthousiasme komt het einde. De Kennemers zijn gepromoveerd naar de tweede klasse. Steeman scoort voor De Kennemers het doelpunt dat deze club in de tweede klas brengt; OFFICIEELE MEDEDEELINGEN SPREEKUUR. Gedurende de maanden Juni, Juli en Augustus wordt geen spreekuur gehouden. Zij, die een onderhoud wenschen, worden verzocht dit schrif telijk mede te deelen. JAARVERGADERING. De jaarlijksche algemeene vergadering zal ge houden worden op Zaterdag 18 Juli 1936 in ge bouw Zang en Vriendschap, Jansstraat 74 te Haarlem en te 7 uur aanvangen. Agenda 1. Opening. 2. Goedkeuring van de notulen der vorige ver gadering. De notulen zijn in afschrift aan'de secretarissen der vereenigingen en commis sies toegezonden. 3. Goedkeuring verslag over het seizoen 1935-'36. (Het verslag wordt in den loop dezer week verzonden) 4. Verslag van de Commissie bedoeld bij art. 48 Huish. Reglement (Kascommissie). 5. Mededeelingen inzake, werkloozen-voetbal. 6. Bestuursvoorstel de contributie voor het sei zoen 1936-1937 vast te stellen voor: a. Gewone en Junior-leden op 0.90. b. Adspirantleden op 0,25. een gedetailleerde berekening wordt aan de agenda toegevoegd als bijlage A. 7. Vaststelling der begrooting voor het seizoen 1936-1937 (de ontwerp-begrooting wordt als bijlage B aan de agenda toegevoegd). 8. Ingekomen voorstellen der vereenigingen Halfweg, Bloemendaal, Heemstede en T.H.B. Afschriften der voorstellen worden als bij lagen C 1, C 2, C 3 en C 4 aan de agenda toegevoegd. 9. Bestuursverkiezing. Aan de beurt van aftreden zijn de Heeren: Ch. Boeree, penningmeester (herkiesbaar). A. Heimig, Commissaris (idem). M. Ponsteen, id. (idem). C. H. Vrugt, 2e Voorzitter (idem). Van de bevoegdheid om in deze vacaturen candidaten te stellen is geen gebruik ge maakt. 10. Verkiezing Kascommissie (art. 48 Huish. R.) 11. Uitreiking medailles en diploma's. 12. Rond waag. Vereenigingen die bij de rondvraag vragen wenschen te stellen wor den verzocht die vragen zoo mogelijk een week voor de vergadering in te zenden ten einde een zoo volledig mogelijke beantwoor ding te bevorderen. Met verwijzing naar het bepaalde bij Hoofdstuk m van het H. Reglement wordt in herinnering gebracht, dat de toegetreden vereenigingen zich op de alg. vergadering moeten doen vertegen woordigen op straffe van 10,boete bij afwe zigheid. Bedoelde afgevaardigde moet voorzien zijn van een door twee bestuursleden zijner ver- eeniging geteekende volmacht (art. 19). Dispen satie van deze bepaling is niet mogelijk. ADRESVERANDERING. De Secretaris van D.O.A. is verhuisd naar Ter- natestraat No. 6 Haarlem. OVERSCHRIJVINGEN. Verzoeken om toestemming tot het spelen voor een andere vereeniging zullen slechts in behan deling worden genomen, indien belanghebbende als lid by den H.V.B. voor het loopende seizoen is ingeschreven en bij de aanvrage wordt overgelegd een verklaring van het bestuur der nieuwe ver eeniging, dat hij volgens de bepalingen van het reglement dier vereeniging als lid is aangenomen. Aanvragen- De navolgende verzoeken om toestemming tot het spelen voor een andere ver eeniging zijn ingekomen. Bezwaren tegen inwilliging van het verzoek moeten binnen zeven dagen na heden, schrif telijk en met vermelding der bezwaren ter ken nis van het Bondsbestuur worden gebracht. No. 651. J. W. den Otter, wonende te Haarlem Rijksstraatweg 178, van Haarlem naar VI. Vogels. No. 652. W. v. d. Laan, wonende te IJmuiden, Bloemstraat 84, van Stormvogels naar V. V. B. No. 653. E. v. d. Laan, wonende te IJmuiden, Bloemstraat 84, van Stormvogels naar V. V. B. No. 654. W. J. v. Waveren, wonende te Bever wijk, Noorderweg 54, van Stormvogels naar V.V B. No. 655. J. v. d. Steen, wonende te Beverwijk. $eguliersdwarsstr. 6, van Beverwijk naar y.V.B. door Criticus. De KennemersOlympia. Behoudens de eerste twintig minuten van dezen beslissenden promotiekamp is de zege van de Kennemers slechts zelden in gevaar geweest. Met het feit voor oogen, deze match te moe ten winnen om zich in de tweede klesse te kunnen handhaven, startte Olympia in een voor deze temperatuur te hoog tempo met het klaarblijkelijke doel, zoo spoedig mogelijk een voorsprong te behalen en die tegen de aan vallen der thuisclub gedurende het verdere gedeelte van den strijd te verdedigen. Goed gesteund door hun middenlinie, die het spel in deze periode behoorlijk openhield, drongen de Goudsche voorwaartsen steeds in het vijan delijk doelgebied door, waar de achterspelers der tegenpartij aanvankelijk de fout maakten, zich naast elkaar op één lijn op te stellen, zoo' dat hun goal herhaaldelijk in gevaar kwam. De Kennemers mogen van geluk spreken, dat hun doel in deze periode slechts eenmaal doorboord werd en dat de Goudsche half backs, daarna allengs een meer verdedigende houding gingen aannemen, want dit stelde de eigen middenlinie in staat, het zwaartepunt van den strijd naar de andere helft te ver plaatsen. Keeper Mallon in den Olympia-goal bleef langen tijd weerstand bieden, doch toen hij kort voor de pauze ten tweeden male werd gepasseerd, scheen het lot van zijn club te zijn beslist. De Goudenaars, die in het begin teveel van hun uithoudingsvermogen hadden gevergd, leken door dezen achterstand zeer ontmoedigd en zij hadden groote moeite, den druk op hun doel te weerstaan. Het psychologisch moment van den strijd kwam onmiddellijk na de hervatting, toen doelman van Urk bij 'n schoekschop op het doel der thuisclub den bal met één hand wilde wegstompen, missloeg en daarmede Olympia aan het gelijkmakende doelpunt hielp. Dit ver anderde het aspect van de match volkomen, doch gelukkig begrepen de Kennemer-half- backs toen hun aanvallende taak en daar ook de binnenspelers Horeman en Steeman thans groote activiteit toonden en bovendien de Goudsche verdediging nu in tempo te kort schoot, liet het winnende doelpunt niet lang op zich wachten. Aanvoerder Horeman heeft ditmaal wel een zeer groot aandeel in de overwinning gehad, want als verbindingsspeler deed hij voortdu rend tactisch voortreffelijk werk. Ook de half backs met den geroutineerden Dinkla aan het hoofd, kunnen over hun prestaties tevreden zijn; in de tweede helft herstelde de achter hoede zich voldoende om de situatie te be- heerschen. Wel dienen de backs er in den ver volge voor te zorgen, dat zij niet steeds op één lijn spelen, wat hun doel onnoodig in gevaar brengt en aan de voorwaartsen der tegenpartij de kans geeft, hen met een eenvoudige „through-pass" te passeeren. In den aanval heeft Groot het spel behoor lijk verdeeld en zooveel mogelijk geschoten, waarbij hij het geluk niet aan zijn zijde had, Rechtsbuiten Veenstra overtrof de verwachtin gen, want hij bleef ditmaal goed op zijn lijn en zijn voorzetten schiepen gevaarlijke mo menten voor het Goudsche doel. De wedstrijd werd in zeer goede verstand houding gespeeld, zoodat de Kennemers in alle opzichten met voldoening op deze match, die hun het zoo lang begeerde tweede-klasse schap bracht, kunnen terugzien. Bij de vele gelukwenschen, die spelers en be stuur van deze populaire vereeniging reeds hebben ontvangen, voeg ik gaarne de mijne. Ik ben overtuigd, dat de Kennemers ook in de hoogere afdeeling met lof van zich zullen doen spreken; Kennemer Golfclub. Op de banen van de Kennemer Golf en Country Club is Zondag een 36 holes handicap medalplay (foursomes) gespeeld. 14 paren namen deel. De uitslag werd: 1 Mevrouw v. d. Laan en J. Nielsen (19) 71 en 77 is 148. 2 Mevrouw Diemer Kool en Ch. E. Veltman (8) 71 en 78 is 149. 3 E. A. Veltman en J. W. Nienhuys (15) 74 en 77 is 151. 4 Mevrouw Ch. Veltman en D. Bangert (17) 75 en 77 is 152. CRITICUS. De Forel. Bovengenoemd college hield Zondag een onderlingen wedstrijd op witvisch in de Ring vaart te Halfweg. Er werd 2 x 1V2 uur gevischt De vangst was zeer goed. Na den wedstrijd werden de prijzen in het clublokaal door den voorzitter, den heer Hogeboom, als volgt uit gereikt: le prijs P. Hartman (grootste), 2e pr. J. B. Hessling (meeste) 3e pr. H. J. Rijs, 4e pr. P. van Dantzig, 5e pr. C. Koek. Haarl. Hengelaarsbond. Door den Haarlemschen Hengelaarsbond wordt ter gelegenheid van zijn 30-jarig be staan een groot concours georganiseerd voor alle hengelsportvereenigingen van Haarlem en omstreken. Er is reeds door 18 vereeni gingen ingeschreven. Dit concours heeft plaats op Zondag 2 Augustus in de Ringvaart tusschen Bennebroek en Hillegom, Vischlust. Deze vereeniging hield Zondag haar jubi- leumwedstrijd (30-jarig bestaan, dat in Fe bruari is herdacht) in de Ringvaart te Sas- senheim. De vangst was over het algemeen slecht. De uitslag luidde: 1ste pr. J. Fennis, 2 B. Breems, 3 H. Fennis. 4 H. Fennis Jr.. 5 Robbe. 6 Fije, 7 Lemans, 8 C. Breem, 9 Ja nus, 10 v. d. Burg, 11 Koelemij. Extra prijs voor de grootste baars J. Fennis. Door den voorzitter den heer Robbé, wer den de prijzen uitgereikt. NED. KORFBALBOND. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. DeetosBlauw Wit (35) Zaterdagavond werd te Leiden de beslissen de wedstrijd om het kampioenschap van Ne derland tusschen Blauw Wit en Deetos ge speeld. De strijd eindigde met een 53 over winning voor Blauw Wit, die dus kampioen van Nederland werd. Over den strijd het vol gende: Te 7 uur floot de heer mr. H. W. Vliegen be ginnen. Deetos won den opgooi. De Dordtenaren ondernamen direct een snellen aanval; mej. Sleicher schoqt op den rand. Blauw Wit kreeg toen een weinig de over hand. De Amsterdammers schoten uit alle standen. Na 6 minuten schoot de Amsterdam- sche aanvoerder van verre fraai in. In midden en verdediging bleef Deetos zwak; het initia tief bleef bij Blauw Wit. Daarbij speelden de Amsterdammers zeer fel. Na een vrij langdu- rigen Deetos-aanval schoot Wedemeijer han dig in (11). Vlak erna werkte de Cocq van Delwijnen Jr. er een bal in. De stand was alzoo 12. Blauw Wit bleef sterker. De Amsterdammers waren vooral sneller in hun opbrengen en ze vingen beter. Mej. Voordenberg wist zich her haaldelijk keurig vrij te maken, maar haar schot faalde. Hoewel Deetos in deze periode meer schoten loste, dan Blauw Wit, waren de attaques der laatste gevaarlijker. Gildemees- ter schoot van ver; Seits liet hem begaan en het was 13. Even 11a de hervatting zag W. de Jong zijn kans schoon toen zijn tegenstander gevallen was; stand 14. Deetos kreeg duidelijk over wicht. De Dordtenaren schoten veel. Ze scho ten slecht, maar hadden ook pech. In deze periode wist Blauw Wit door De Jong te doelen (15). Daarna speelden de Dordtenaren vinniger, verkregen overwicht. Ten slotte kon Seits bin nen 5 minuten twee fraaie doelpunten maken (3—5). De Amsterdammers konden geen overwicht meer krijgen. Mej. Voordenberg wist zich goede kansen te scheppen, maar ze bleef te slecht schieten. Zoo kwam het einde met 35. HAARL. KORFBALBOND T. H. B. Secretaresse: R. Roose, Zomerkade 137. T.H.B. IIOosterkwar® Gespeeld 24 Juni: tie II 2—3. Te spelen: niets, zoodat we Woensdagavond allemaal komen om te oefenen. Voorgesteld als lid: Mej. Cath. Beers, Heem stede en bmej. A. Lieffering, Heemstede door mej. M. Lieffering en H. Roose. Oosterkwartier 2Flora 1 (31) Er wordt direct ondanks de warmte een flink tempo ingezet. Na 15 minuten weet D. Buur 11a mooi aangeven van dichtbij te doe len (1—0). Uit een doorbraak maakt Flora den gelijk maker (1—1). Na vakverwisseling gaat het. spel weer in snel tempo verder. Na rust direct weer hetzelfde spel. Ooster kwartier 2 is technisch beter; zij weet dan ook door J. v. Andel de leiding te nemen (2-1) B. Poelgeest maakt er dan 31 van. Er wordt dan niet meer gedoeld. Met 31 komt het einde, waarmede Oosterkwartier 2 voor de 2e achtereenvolgende maal bezit neemt van den Stads-Editiebeker. Aurora 3Flora 2. Op het terrein van Sport Vereent te Sant poort werd Zondag de beslissingswedstrijd ge speeld tusschen Aurora 3 en Flora 2 voor de bovenste plaats in de lagere series Haarl. Korfbalbond. Na spannenden strijd wist Flora 2 deze te winnen met 31. Door deze overwinning plaatste Flora 2 zich in de finale Lagere Series. In deze finale kwamen uit Aurora 4 en Flora 2. Ei' wordt ongeveer half één begonnen on der drukkende hitte. Door het stugge verdedigen van beide zijden wordt er voor rust niet gedoeld. Na rust hetzelfde spelbeeld; geen van beide partijen weet den korf te vinden. Einde komt dan ook met 00. Er wordt 2 x V/2 minuut verlengd. In de tweede verlenging weet een dame van Aurora te doelen (1—0), waardoor Aurora de winnares wordt. Het elftal van De Kennemers, dat naar de tweede klas promoveert. V. 1. n. r. staande: Veenstra, Effern, Horeman, Dinkla, Groot en Steeman. Geknield: Bos, Van Urk, v. d. Wal, Duiveman en Brethouwer.

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 8