.WEERBERICHT De int. kampioenschappen van Wimbledon. VERWACHT WORDENDE SCHEPEN IJMUIDEN Ernstig ongeval aan de papier fabriek. BEVERWIJK BURCERLIJKE STAND LAWNTENNIS. Mevrouw Sperling en Mej. Helen Jacobs in den eindstrijd Dames enkelspel Heden Von CrammPerry. VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART VRIJDAG 3 JU EI 1936 WIELRIJDEN. De Nederlandsche Kampioen schappen. CRICKET. HAARL. CRICKETBOND. SCHAKEN. Froebelschool uitgebrand te Hilversum. UIT HAARLEM Arbeider met arm bekneld geraakt tusschen filters. Donderdagmorgen had de gehuwde arbei der S. Sterk, wonende te IJmuiden-Oost het ongeluk, bij zijn werkzaamheden in de Papier fabriek, bekneld te raken tusschen eenige draaiende filters. In de afdeeling der cellulosefabriek, waar deze machinedeelen draaien, geraakte het slachtoffer met de rechterarm tusschen het di-aaiende werk bekneld. Op zijn hulpgeroep schoot zijn collega te hulp, tevens rok ander personeel en door spoedige stopzetting vaïi de filters wist men hoewel de toestand al erg genoeg was toch nog een grooter onheil te voorkomen. Men kon den man niet anders bevrijden, dan door de filters terug te draaien, hetgeen den toestand niet beter maakte. Toen dr. Fierstrae die inmiddels gewaar schuwd was, hulp verleende, was het slacht offer al uit zijn benarde positie verlost. Na onderzoek achtte de geneeskundige overbrenging per ziekenauto naar een zieken huis noodzakelijk, daar de rechterarm van het slachtoffer op verschillende plaatsen was verbrijzeld. Per ziekenauto van den heer Van Gameren werd de getroffene naar het Roode Kruis- Ziekenhuis overgebracht. CONCERTEN IN VELSERBEEK. Zooals wij reeds hebben gemeld, zullen de zen zomer weer concerten in de muziektent in Velserbeek gegeven worden. Het „seizoen" wordt geopend door „Wilhel- mina" dat 8 Juli concerteert. Daarop volgt Voorwaarts en wel op 15 Juli. Het is nu maar te hopen, dat het publiek blijk geeft, deze concerten te waardeeren. Ongetwijfeld volgen er dan meer. BESOMMINGEN. Heden alleen aanvoer van schuitjes. MARKTPRIJZEN. Tarbot per kilo f 1.98f 0.96. Tongen per kilo f 1.05f 0'81. Zetschol per 50 kilo f 13. Kleine schol per 50 kilo f 15.505.10 Bot per 50 kilo f 6.10—2.90 Schar per 50 kilo f 3.40f 2.70 Kleine poon per 50 kilo f 4,80f 3.60 Pieterman per 50 kilo f 16f 15. EXAMEN VOOR ONDERWIJZER. Rijkskweekschool voor onderwijzers (-essen) te Haarlem. 2 Juli 1936; Toegelaten: de heeren G. S. Banning te Bloemendaal, L. N. van den Bos te Zandvoort, J. Brugman te Beverwijk, P. Dekker en P. C. van der Eerden te Haarlem en K. van Ikelen te IJmuiden. PERSONALIA. De heer J. Verzijlbergh. directeur van het reinigingsbedrijf te Velsen, is tot bestuurslid gekozen van de Vereeniging van Reinigings directeuren. HAARLEMSCHE ORKESTVEREENIGING. Maandagavond 6 juli a.s. zal de Haarlem- sche Orkest Vereeniging in de Gemeentelijke Concertzaal te Haarlem een buitengewoon concert geven met medewerking van het Doopsgezind Zangkoor. Dirigent is Marinus Adam. NIEUW VISSCHERSVAARTUIG. Op het IJselmeer is een zeer geslaagde proeftocht gehouden met den nieuwen stalen vischkotter Hoop op Zegen. Het schip is ge bouwd volgens ontwerp en onder toezicht van het bureau P. Intveld, te Delft voor re kening van de heeren J. Lub en Zonen te Enkbuizen. De proeftocht werd door prach tig weer begunstigd. Onder de zich aan boord bevindende heeren was ook de burge meester van Enkhuizen, de heer Haspels. De hoofdafmetingen van het vaartuig zijn: lengte 15 m„ breedte 4 m., holte 180 m. Het schip is voorzien van een volledig zeiltuig en heeft een hulpmotor van 20 p.k. Verder heeft het vaartuig twee bunnen om de gevangen visch levend aan den afslag te kunnen afle veren. De kotter, die volgens de nieuwste eischen der visscherij ig ingericht, heeft tè Enkhuizen veel belangstelling getrokken en is door de eigenaars onmiddellijk in bedrijf gesteld. IJZER IN 'T OOG. De leerling G. v L. had gisteren het onge luk in de bankwerkerswerkplaats der Nijver heidsschool alhier een stukje ijzer in 't oog te krijgen. Ook tegen de onderlip sprong een stuk ijzer. De jongen geraakte bewusteloos en moest per auto naar een oogarts alhier ver voerd worden. Na behandeling werd hij per auto naar de ouderlijke woning te Beverwijk vervoerd. VERGADERING VAN HET HOOFD STEMBUREAU. Hedenmorgen heeft ten Raadhuize het Hoofdstembureau vergaderd voor het onder zoek van de processen-verbaal van de ge houden verkiezingen voor den gemeenteraad en voor het vaststellen van den uitslag dezer verkiezingen. Het Hoofdstembureau, waarin zitting heb ben de heeren J. J. Bisschop, J. Groot, Mr. A. Moens, J. F. Moerel en A. van Velthoven, heeft de 17 gekozenen allen benoemd ver klaard. In de cijfers van de verschillende stem- bureaux kwamen enkele onbeteekenende af wijkingen voor van de door ons gepubliceerde Het aantal uitgebrachte geldige stemmen was officieel 8561. De kiesdeeler was 503 10/17. DE AANVOER VAN AARDBEIEN. Donderdag werden aan de Vereenigde Veilingen aangevoerd 150.163 K.G.. aardbeien. De prijs was wederom gedaald. Gemiddeld werd f 10.55 per 100 K.G. besteed. Aan de B.E.T.-veiling was de aanvoer 85.827 K.G., en de gemiddelde prijs van f 11.47 per 100 K.G. HAARLEM, 2 Juli. Ondertrouwd 1 Juli: Chr. F. Weber en A. Bonke; 2 Juli: P. Klinkhamer en M. S. A. van Laere: H. W. Rusbach en K. Visbeen; W. Kramer en T. Dekker; W. Hazevoet en A. Tijm; W. Flight en A. M. Busch. Getrouwd 2 Juli: J. N. Dijkstra en E. Roode. Bevallen 30 Juni: G. Meijer—Onrust, d.; A. G. B. Frie—Jager, z.; l Juli: C. v. Wester hoven—v. Mourik, d.; W. Storm—Hangjas, d. De Bilt ooortpelti Meest matigen, Zuidelijken tot Weste lijken wind. Betrokken tot zwaar be wolkt. Waarschijnlijk eenige regen. Wei nig verandering in temperatuur. BAROMETERSTAND Hoogste 768.2 m.M. te La Coruna. Laagste 746.3 m.M. te Vestmanoer. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren Laagste hedennacht Hoogste heden BAROMETERSTAND Hedenmorgen 9 uur Neiging stilstand. Opgave van: MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden Telefoon 5460. HOOG WATER TE IJMUIDEN: Zaterdag v.m. 2.34 uur; n.m. 3.03 uur. Zondag v.m. 3.16 uur; n.m. 3.44 uur Maandag v.m. 3.57 uur; n.m. 4.27 uur VELSER ZWEMINRICHTING: Temperatuur lucht 60 F Temperatuur water 68 F 70 F. 57 F. 62 F. 754 m.M. Uit Londen: Donderdag zijn o.a. de halve eindstrijden van het dames-enkelspel gespeeld en zooais algemeen verwacht werd. hebben mevr. Sperling en mej. Jacobs hun partijen gewonnen. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 3 JULI Bioscoop de Pont; „Een aap van een jon gen" en „De verklikker van Scotland Yard' 8 uur. ZATERDAG 4 JULI Bioscoop de Pont: „Een aap van een jongen' gen" en „De verklikker van Scotland Yard" 8 uur. AGENDA TE HAARLEM. Heden: VRIJDAG 3 JULI Palaee-Filmac: 11—5 uur: doorloopend 5' minuten wereldnieuws, nieuw programma. Luxor Sound Theater: „Vliegende Dui vels". 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Het leven van Loui? Pasteur", geprolongeerd. 2 30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Onze kleine meid". T en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „De huurling". 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve 's Maan dags Toegang vrij. ZATERDAG 4 JULI Bioscoopvoorstellingen, 's middags en des avonds. Palace-Filmac: 115 uur: doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Mevrouw Sperling. De strijd tusschen mevr. Sperling en mevr. Mathieu was overigens weinig fraai en mag zelfs de slechtste genoemd worden, die ooit in een halven eindstrijd te Wimbledon is ge speeld. Het werd een eindeloos baseline-duel in een mat tempo, waarbij mevr. Mathieu niet het minste risico nam. Er werd geen enkele gewaagde slag vertoond en in de eerste set kwam het in elke game zelfs tot deuce. De Fransche speelster raakte hoe langer hoe meer vermoeid en de vrij hevige val, dien zij in de zevende game maakte, beïnvloedde haar spel zeker niet ten goede. Tot driemaal toe wist zij echter kranig een matchpoint te redden, na drie lange raillies, waarin 39 slagen zonder een enkele volley werden gedaan. De Fransche speelster moest daarna echter capituleeren. Vrij gemakkelijk won mevr. Sperling met 63, 6—2. De partij van mej. Helen Jacobs tegen mej. Jedrzejowska was van een veel beter gehalte; talrijke malen kon het publiek van prachtig ennis genieten. Vooral in de eerste set ver aste de Poolsche speelster door haar variatie- ijk spel; zij gaf het mej. Jacobs niet cadeau, (och ook zij moest het tenslotte tegen de Ame- ikaansche kampioene afleggen. Met 64. 62 jereikte mej. Jacobs de finale, waarin zij dus egen mevr. Sperling zal uitkomen. Voor de overige partijen verwijzen wij naar e onderstaande uitslagen; Dames-enkelspel halve eindstrijden: Mej. felen Jacobs (V.S.) sl. mej. Jedrzejowska fPolen) 64, 62. Mevr. Sperling (Denemar ken) sl. mevr. Mathieu (Frankrijk) 63, 62. Heeren-dubbeispel: Borotra en Brugnon ■Frankrijk) sl. Cunninggim en Itoh (V.S. Japan) 6—2, 7—5. 57, 62. Allison en Van Rijn (V.S.) sl. Mc. Grath en Sproule (Austra- lië) 6—4, 6—3, 6—4. Dames-dubbel: Mevr. King en mej. Ingram (Engeland) sl. mej. Jedrzejowska en mej. Noel (PolenEngeland) 75, 36, 63. Mej. Stammers en Mej. James (Engeland) sl. mej. Belliard en mej. Goldschmidt (Frank rijk) 6—3, 6—4. Gemengd dubbelspel: Mevr. Fabyan en Budge (V.S.) sl. mevr. De la Valdene en Ku- kuljevic (Frankrijk—Joego Slavië) 60, 62. Mevr. Mathieu en Petra (Frankrijk) sl. mej. Mc. Ostrich en Cunninggim (EngelandV.S.) 64, 75. Mevr. Henrotin en Martin Legeay sl. mevr. en den heer Van Rijn (V.S.) 61, 7—5. Mej. Betty Nuthali en Oliff (Engeland) sl. mej. Kraus en Von Planner (Duitschland) 6—2, 7—5. Schip Alkmaar x) Alcinous x) Almkerk Agamemnon Amstelkerk (Ned.) BosKoup Baarn Boschfontein x) Bodegraven British Energy x) Bennekom Chr. Huygens x) Caribia x) Costa Rica x) Deucalion Dalarö (Ned.) Eemland Eurypylus Fauna (Ned.) Ganymedes (Ned.) Granicos Hermes Hercules Irene (Ned.) Jagersfontein x) J. v. Oldenbarnevelt x) Kurmark x) Kronos Laertes Luneburg Lincoln Ellsworth Lapland Meerkerk x) Menes Melampus Michalios Me de a Merope Montferland x) Neleus x) Oberon Orion 'Gr.) Oljaren Oranje Nassau Odysseus Poelau Bras x) Phrygia Palatia Poelau Tello x) Pan Gothia x) Polydorus Pluto (Ned.) Patricia Randfontein x) Salawati Stella (Ned.) Salabangka x) Salland x) Saturnus Serooskerk x) Sint Annaland Sembilan x) Schokland Titus Turaida Uckermark x) Unden Venezuela x) Vulcanus Zaanland x) van verm aankomst Laatste bericht Chili. Batavia Japan Midd Zee West Afrika Chili Chili Zuid Afrika Chili Abadan Chili Batavia nto Barrios West Indië Midd. Zee Lulea (v. IJm.) Buenos Aires Batavia Danzig Alexandrië Santé Fé Bourgas Midd Zee Danzig Z. Afrika Batavia \'ed Indië Lissabon Batavia Ned. Indië Constantza Lulea (v. IJm.) Japan Ned. Indië Batavia Zarate West Indië Midd. Zee Buenos Aires Batavia Alexandrië Rosario Batoum West Indië Hamburg Batavia West Indië Tampico Batavia Aruba Hamburg stettin West Indië 1 Afrika Batavia Alexandrië Batavia Buenos Aires Santa Cruz Japan Leningrad Ned Indië Goole Midd. Zee Leningrad Ned Indië Lulea (v. IJm.) Hamburg Bourgas Hamburg 7 Juli 4 Juli 10 Juli 5 Juli 15 Juli 10 Juli 20 Juli 2 Juli 12 Juli 12 Aug. 5 Juli 14 Juli 26 Juli 5 Aug. 12 Juli 2 Juli 18 Juli 8 Aug. 6 Juli 2 Juli 25 Juli 31 Juli 3 Aug. 24 Juli 7 Aug. 26 Juli 10 Juli 11 Juli 3 Juli 21 Juli 3 Juli 9 Juli 7 Juli 31 Juli 13 Juli 24 Juli 6 Juli heden heden 12 Aug 5 Juli 5 Juli 12 Juli 1 Juli van Liverpool. 29 Juni van Gibraltar. 27 Juni te Saigon. 30 Juni van Cadix. 30 Juni van Dakar. 25 Juni te Hamburg. 20 Juni te Balboa. 2 Juli te Hamburg. 28 Juni van Tocopilla. 25 Juni van Pt. Said. 27 Juni van Callao. 30 Juni van Perim. 29 Juni van Barbados. 29 Juni van Flores. 1 Juli van Messina. 27 Jun vertrokken. 23 Juni van Bahia. vertrekt 4 Juli. 30 Juni vertrokken. 1 Juli te Barcelona, in lading. 1 Juli van Patras. 1 Juli te Izmir. in lading. 30 Juni te Zanzibar, vertrekt 8 Juli. 30 Juni van Marseille. 30 Juni te Antwerpen. 1 Juli van Perim. 28 Juni te Singapore. 22 Juni van Stamboul. 27 Juni vertrokken. 24 Juni van Penang. 24 Juni vUn Colombo. 1 Juli te Penang. 2 Juli vertrokken. 20 Juni van Guantanamo. 30 Juni van Susak. vertrekt 10 Juli. 23 Juni van Padang. 25 Juni te Danzig. 6 Juni vertrokken. 30 Juni te Algiers. 29 Juni van Paramaribo, in lading. 29 Juni van Pt. Said. 29 Juni v. d. Azoren. 3 Juli van Curacao, in lading. 15 Juni vertrokken, vertrekt 4 Juli. vertrekt 4 Juli. vertrekt 8 Juli v. Colon. 30 Juni van Kaapstad. 29 Juni van Pt. Said. 2 Juli van Dungeness. in lading. 29 Juni vertrokken. 20 Juni vertrokken. 25 Juni te Yokohama. 30 Juni vertrokken. 29 Juni van Padang. 2 Juli vertrokken. 1 Juli van Livorno. 30 Juni van Elseneur. 1 Juli van Padang. 29 Juni vertrokken. vertrekt 4 Juli. in lading, vertrekt 11 Juli. x) Schepen voorzien van een x) zijn grooier dan 6000 bruto register ton Papierfabriek TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN. Russisch s.s. Dickson Archangel Mej. Helen Jacobs. hout Op de Stadion-wielerbaan te Amsterdam, werd Donderdagavond een begin gemaakt met het verwerken van de Nederlandsche kam pioenschappen wielrennen. Begonnen werd met de halve beslissingen van den sprintwedstrijd om het clubkam pioenschap van Nederland. De eerste halve beslissing werd gewonnen door de wielerclub ,,'s Gravenhage", de tweede door „Hollandia". In de beslissing kwamen dus ,,'s Gravenhage" en „Hollandia". Het werd een overwinning voor eerstgenoemde, dank zij het tactisch rijden van Leene. In de eerste halve beslissing voor de ach tervolging won „Le Champion" uit Amster dam gemakkelijk in 4 min. 57 4/5 sec. In de tweede werd zeer slap gereden. „Olympia" won zonder veel moeite in 5 min. 12 sec. Alvorens de beslissing hiervan gereden werd, startte men voor de eerste serie van den 100 K.M.-wedstrijd voor stayers. Daar van der Wulp niet uitkwam, verschenen acht deelnemers aan den start. Hun volgorde was W. Buis achter Sterke; De Graaf achter Bus- traan; G. Pelser achter Ceurremans; Pijnen burg achter Pasquier; J. Hiddes achter Sles- ker; J. Snoek Jr. achter Moeskops; v. d. Valk achter v. d. Bosch en L. Slaats achter Wiers- ma. Na vijftig ronden is er eenige verandering in den stand gekomen. De Graaf wist Buis reeds direct te passeeren en gaat aan den kop; hij wordt gevolgd door Buis, Pelser, Slaats Pijnenburg, v. d. Valk, Hiddes en Snoek Jr. Als ongeveer de helft is afgelegd weet Pelser De Graaf te passeeren en den kop te nemen. Dit duurt echter'niet lang. Het is Pijnenburg die naar voren schiet en aan den kop weet te komen. De Graaf en Slaats zijn er intusschen geheel uit geraakt en geven den strijd op. Pijnenburg rijdt zeer goed; hij weet alle aanvallen af te slaan. Snoek, die inmiddels van gangmaker ver wisseld is en nu achter Kaeser rijdt, komt flink naar voren. De eerste lappen vallen, Hiddes en Van der Valk zijn de slachtoffers Als Pijnenburg dan kettingdefect krijgt, waar voor geen ronde vergoed wordt, moet hij na tuurlijk zijn eerste plaats afstaan. Het ge lukt Snoek aan den kop te komen. Hij wordt op één ronde gevolgd door Pelser. Voor dat het einde komt verandert er nog veel; vooral Hiddes en Van der Valk raken meer en meer achter. Hoewel Pijnenburg af en toe nog moeite doet om naar voren te komen, lukt hem dit niet; hij moet zelfs nog oppassen om zijn vierde plaats niet kwijt te raken, waardoor hij niet voor de finale ge plaatst zou worden. Snoek, die geen enkel oogenblik meer be dreigd wordt, wint den wedstrijd in 1 uur 20 min. 26 sec. De volgende geplaatsten voor de finale zijn Pelser Buis en Pijnenburg. Na deze 100 K.M. volgt de beslissing in de achtervolging voor het clubkampioenschap van Nederland. Het gaat tusschen Le Cham pion en Olympia, beide uit Amsterdam. „Le Champion" wint in 5 min. 4 sec. Na een korte pauze zou tot slot van den avond nog een afvalwedstrijd gereden worden welke de beslissing moest brengen voor het clubkampioenschap. In verband met bezwa ren van de renners vond deze echter niet plaats en zal de volgende week Donderdag avond plaats hebben. HET PROGRAMMA VOOR ZATERDAG Reeds morgen wordt de returnmatch Haar lem 4C. V. H. 3 gespeeld. J.l. Zaterdag ein digde deze wedstrijd met hooge totalen in een draw. Wij gelooven niet dat Haarlem 4 het dit keer zoover zal laten komen. Op het Kennemer Lyceum wordt Haarlem 5C. V. H. 4 gespeeld. C. V. H. 4 zal hier wel geen moeite hebben. Bij R. C. H. 2Haarlem 3 zul len de bezoekers wel hun vijfde overwinning in successie behalen. Tenslotte de wedstrijd tusschen de Rood en Wit elftallen 3 en 4 aan de Spanjaards laan. Zooals uit onderstaand ranglijstje blijkt heeft Rood en Wit 3 nog geen enkel punt en het vierde reeds vijf uit drie wedstrijden. Toch gelooven we niet dat de jeugdige Rood en Witters hier zullen zegevieren. Zij zullen de beide punten wel aan Rood en Wit 3 moe ten laten. Stand tot en met 28 Juni: «7 ^4 C -• f S <L> O s a 03 4^> tfï Tl "u C <D «7 - V CJ <o <D 3 bO bf bo bO a Haarlem 3 4 4 0 0 0 0 8 C. V. H. 4 6 3 0 1 2 0 7 R. en W. 4 3 2 0 1 0 0 5 Haarlem 4 3 1 0 2 0 0 4 Bloemendaal 4 2 0 0 2 0 4 R. C. H. 2 4 1 0 1 2 0 3 R. en W. 5 3 1 0 0 2 0 2 C. V. H. 3 4 0 0 2 2 0 2 Haarlem 5 3 0 0 1 2 0 1 R. en W. 3 2 0 0 0 2 0 0 KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Vierde ronde. Donderdag werden te Rotterdam de par tijen voor de vierde ronde om het kampioen schap van Nederland gespeeld. Aan de N. R. Ct. ontleenen we de volgende uitslagen: Landau wint van Schelfhout. Van Scheltinga remise met Koomen. Cortlever remise met Geyser. Van Doesburgh verliest van Veerkamp. Prins wint van Blok. De stand luidt thans: Landau 3 1/2, Van Scheltinga 3, Prins 2 1/2, Cortlever, Van Does burgh, Geyser en Koomen 2, Blok, Schelfhout en Veerkamp 1. Door tot dusverre onopgehelderde oorzaak is Donderdagavond omstreeks zeven uur brand uitgebroken in het houten schoolgebouw aan de Violenstraat te Hilversum, waarin een frö belschool is gevestigd. Het vuur greep zeer snel om zich heen, zoodat het gevaar voor de belendende woonhuizen niet denkbeeldig was, weshalve zij voorshands werden ontruimd. De brandweer, die spoedig ter plaatse was, tastte de vlammen met een achttal stralen aan en tegen kwart over acht was het gevaar voor uitbreiding geweken. Het schoolgebouw, dat een zestal lokalen bevat, is met den inventa ris geheel verloren gegaan. PERSONALIA. Tot pastoor te De Rijp heeft de Bisschop van Haarlem benoemd kapelaan J. D. Sister mans te Haarlem. Voor het staatsexamen akte onderwijzer is geslaagd de heer G. Haak te Haarlem. UITSLAG VEILING. Uitslag der veiling, gehouden in ,,'t Notaris huis" op Donderdagavond: Een winkelhuis met afzonderlijke boven woning' en erf te Haarlem aan de Damstraat No. 4 zwart en rood, groot 74 centiaren. 7700 J. P. Huibers q.q. Een winkelhuis met afzonderlijke boven woning en erf te Haarlem aan de Damstraat No. 6 zwart en rood, groot 74 centiaren. 7200 J. P. Huibers q.q. Een winkelhuis met afzonderlijke boven woning en erf te Haarlem aan de Damstraat No. 8 zwart en rood, groot 83 centiaren. 7200 J. P. Huibers q.q. De autogarage met afzonderlijke bovenwo ning en erf te Haarlem aan de Nassaulaan No. 11 zwart en rood, groot 1 are, 53 centi aren. 8600 J. Zwart q.q. Een huis en erf met tuin te Haarlem aan de Santpoorterstraat No. 20, groot 1 are en 53 centiaren. 5500 Th. J. Wittpen. Het woon- en winkelhuis (met winkelkas ten, toonbank, spiegels en étalagekost) te Haarlem aan de Kleine Houtstraat No. 86, groot 96 centiaren. 5500 opgehouden. Een heerenhuis, erf, voor- en achtertuin te Haarlem aan het Westerhoutpark No. 13, groot 1 are, 75 centiaren. 6075 M. Langereis q.q. Een heerenhuis, erf en tuin te Haarlem aan de Dreef No. 4 groot 1 are, 66 centiaren. f 7400 J. W. Th Fibbe q.q. De halve villa met garage, erf en tuin te Bloemendaal in het Kinheimpark aan de Platanenlaan No. 2, groot 3 aren, 97 centiaren. 8050 A. Th. Joosten. Een huis en erf te Heemstede aan den Crayenestersingel No. 4, groot 1 are, 56 cen tiaren. 5350 P. H. Borghouts q.q. Het winkel-woonhuis met erf te Haarlem aan de Zijlstraat No. 86, groot 94 centiaren. 17.000 D. Bosch q.q. Het winkel-woonhuis met erf te Haarlem aan de Kleine Houtstraat No. 15, groot 2 aren, 9 centoaren. 14.000 D. Boosch q.Ct.

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 6