Hooger standaardloon voor groote gemeenten. Botwinnik deelt eerste plaats met Capablanca. ^WEERBERICHT Gewijzigde steunregeling. Vermindering haurbijslag blijft gehandhaafd. NOTTINGHAM. Euwe, Fine en Reshevsky op de tweede plaats- Hef onderhoud van minister Slingenberg te Zwolle. HEEMSKERK WIJK AAN ZEE CASTRICUM IJMUIDEN Tweede lek in gaszinker gevonden. BEVERWIJK Stand der werkloosheid. Gouverneur-Generaal van Genua vertrokken. Wagen op onbewaakten overweg gegrepen. Regeeringsmaatregelen vormen één geheel. Vrijdag heeft te Zwolle het reeds aangekondigde onderhoud plaats ge had van den minister van Sociale Za ken, mr. M. Slingenberg, met de wet houders van de steden boven 100.000 inwoners. Daarbij kwamen ter sprake de voorstellen tot wijziging der steun regeling voor werkloozen met betrek king tot den huurbijslag en het standaard-loon. De minister stelde op den voorgrond dat de wijzigingen één geheel vormen en zij niet gedeel telijk gehandhaafd en gedeeltelijk in getrokken konden worden, alsmede dat de datum van invoering, 13 Sep tember, blijft gehandhaafd. Met betrekking tot den huurbijslag (voorloopige halveering) herhaalde de minister zijn bereidverklaring, reeds uiteengezet in de circulaire van 31 Juli betreffende woninghuren, dat de regeering bereid is mede te werken tot verlaging dan wel verdere verlaging van de huren door het verleenen van bijdragen subsidiair extra bijdragen ingevolge de woningwet, een en ander op den tot dusver geldenden voet, en dat, voor zoover zich in de gemeenten de wenschelijkheid van huur verlaging gepaard met rijkssteun als hiervoren bedoeld mocht doen gevoelen, de mi nister gaarne voorstellen tot huurver- laging tegemoet zag. HARDDRAVERIJ. Voor de harddraverij die Donderdag 3 Sep tember wordt gehouden, waren Vrijdagavond 35 paarden ingeschreven. Zaterdagavond wordt de inschrijving gesloten. R.K. V. V. A.D.O. Het programma voor Zondag luidt: E.S.V. I—A.D.O. 2 Oranjé 2A.D.O 2 Zondagmiddag 30 Augustus zal door de Heemskerksche Bad- en Zwem-inrichting aan de Vuurlijn, diploma-zwemmen worden ge houden. Overleden: Corn. Beentjes, echtg. van Tr. Hoogewerf, 78 jaren. Ondertrouwd: Corn. H. Hijrkmans, te Haar lem en P. J. Putker, alhier. A. Hubert, te Haar lem en E. Boomsma, alhier. RIN GRIJDERIJ. Evenals vorige jaren zal de ringrijderij met paard en kar op de G. van Assendelftstraat plaats hebben. De vereischte vergunning hier toe is thans van Gedeputeerde Staten verkre gen. POST- EN TELEGRAAFKANTOOR. Het post- en telegraafkantoor is Maandag 31 Augustus na 12 u. 30 voor den post- en telegraafdienst gesloten. De tweede postbestelling zal dien dag wel Uitgevoerd worden. MARKTBERICHT. Tuinbouwvereeniging „Ons Belang". 213 Augustus. Andijvie per kist 1123 ct. Bloemkool per stuk 27 ct. Groenekool per stuk iy2 ct. Komkommers per stuk 1\y2 ct. Dubb. Boonen per kilo 38 ct. Idem m. draad per kilo 4 ct. Snijboonen per kilo 6y210 y2 ct. Trosboonen per kilo 913 1/2 ct Enk. boonen per kilo 6 1/29 ct. Rentegevers per kilo 78y2 ct. Tuinboonen per kilo %y26y2 ct. Bliss Abondance per kilo 12y26y2 ct. Capucijners B. per kilo 11^—18 ct. Idem W. per kilo 9y2 ct. Frambozen per doosje 21 ct. Augurken per slof 1730 ct. Bramen per slof 41 ct. VOETBALPROGRAMMA VOOR ZONDAG Vitesse IR.K. A.V. I aanvang 2.30 uur. Vitesse komt als volgt uit: J. Blijendaal (doel), W. Brakenhoff, S. Kuijper (achter), H. Zeeman, P. Stengs, J. Wolterman (midden). J. Plas, J. Tromp, Lots Res, W. v. d. Berg, P. Lute. (Van rechts naar links, voorhoede). Het behulp van Van Wienen's duikinrichting. Naar wij vernemen is Vrijdagavond te kwart over negen het tweede lek in den gaszinker, liggende in het Noordzeekanaal te Velsen aan de noordzijde, op 11.20 meter diepte gevonden met behulp van de door den heer Van Wienen geconstrueerde duikinrichting. De heer Van De minister voegde hieraan toe dat derge lijke voorstellen tot huurverlaging van wo ningwetwoningen met groote snelheid in be handeling zullen worden genomen. Voorts deelde de minister mede dat naar het oordeel van de regeering ook de verhuur ders van particuliere arbeiderswoningen, voor zoover bewoond door steuntrekkenden, rede lijke verlaging van deze huren zullen moeten toepassen, opdat niet alleen de steuntrekken den de nadeelen van de wijziging van den huurbijslag zullen ondervinden. Hij voegde hieraan toe dat, zooals reeds in de circulaire is uiteengezet, hier een taak ligt voor de gemeentebesturen om met de huis eigenaren overleg te plegen en dat de ge meentebesturen de naar hun meening redelijk verlaagde huur in haar geheel aan de huis eigenaren zullen kunnen afdragen. Hieromtrent werd medegedeeld, dat indien en voor zooverre de huiseigenaren niet bereid zouden zijn een redelijke huurverlaging te ge ven, de minister zou bevorderen dat een wets ontwerp zou worden ingediend, dat onredelij ke uitzetting zal verhinderen. Voor de gesteunde werkloozen, die als ge volg van den maatregel zullen moeten ver huizen, zal, voorzoover noodig, een bijdrage in de verhuiskosten worden gegeven. De minister zegde voorts toe, met handhaving van het beginsel, het standaardloon van de grootere ge meenten voorshands op een hooger bedrag vast te zullen stellen dan in de circulaire van 31 Juli is aange geven. Ten slotte verklaarde de minister zich bereid tijdig voor het invoeren van de tweede etappe aan de hand van de dan aanwezig zijnde omstan digheden de gevolgen hiervan met de desbetreffende instanties nader onder de oogen te zien. Wienen die met dit apparaat ook het eerste lek gevonden en gedicht had, heeft persoon lijk de leiding bij deze werkzaamheden. MARKTPRIJZEN van Zaterdag 29 Augustus. Tarbot per K.G. 1.100.90. Griet per 50 K.G. 25—15. Tongen per K.G. 1.500.68. Groote schol per 50 K.G. 2716. Middelschol per 50 K.G. 17—12.50. Zetschol per 50 K.G. 13—11. Kleine schol per 50 K.G. 132.80. Schar per 50 K.G. 4.203.10. Kleine poon per 50 K.G. 2.30. Wijting per 50 K.G. 3.90. Loggers: KW 86 700; Sch. 132 34. Kotter: O 354 30. HET KONINGINNEFEEST IN IJMUIDEN OOST. De Chr. Oranjever. IJmuiden-Oost opent het Oranjefeest 's morgens om half 9 met een optocht van het Tiberiusplein naar het feest terrein op de Schapenweide in het Heeren duin. Verder wordt op het Velserduinplein een aubade gehouden onder leiding van den heer J. Huizinga. Van 9 tot 12 uur vinden kinder spelen plaats. Des middags half 3 geeft de Chr. Gymnastiekver. Quick een openlucht- demonstratie, welke wordt afgewisseld door het optreden van den illusionist, mr. Lawoe. Des avonds om 8 uur wordt een lichtstoet ge houden met muziek van de Chr. Muziekver. Juliana. Deze lichtstoet trekt van het Tibe riusplein langs Willebrordstraat, Trompstraat, Wijk-aan-Zeeërweg, Velserduinwegweg, Ceder straat, Meidoornstraat en Platanenstraat weer naar 't Tiberiusplein, waar destoet ontbonden wordt. NAAR ZEE. De Corry ÏJM. 21, die eenige dagen geleden met een lekken ketel binnenkwam, zal van daag weer naar zee vertrekken. KENNEMER WANDELCLUB. Zij die zich opgegeven hebben voor de „Jan Passtoors marsch" op Zondag a.s., vertrek ken om 8 uur per rijwiel van het Stations plein. De leden uit Velsen en Santpoort slui ten zich resp. bij de Pont en den Spaarndam merdijk aan. Afmarsch te Haarlem half IQ. VERWACHTE VISCHAANVOER. Thuisstooren voor de Maandagmarkt: Utrecht IJM 73, vangst: 1600 manden ha ring. Ewald IJM 48, vangst 1100 manden haring. Mary IJM 189, vangst: 90 manden schel- visch, 130 manden braadschelvisch, 15 man den gul, 50 manden makreel, 40 manden ra dio; 20 manden koolvisch, 10 manden plat- visch. Totaal 355 manden, benevens 650 stuks ijskabeljauw en 150 stuks stijve kabeljauw. Beatrice IJM 118, vangst onbekend. Martenshoek IJM 283, vangst: 450 kantjes pekelharing. Voor de Maandag- of Dinsdagmarkt: Ca- tharina Duyvis IJM 60, vangst: 400 manden diversen en 300 stuks stijve kabeljauw. VERGADERINGN.C.G.O.V. Gisteravond hield de ^Jjp.G.O.V. een alge- meene ledenvergadering in het vereni gingsgebouw aan de Oosterwijkstraat. We gens ziekte van den heer H. Steenkamp werd het secretariaat waargenomen door den penningmeester, den heer L. van der Linden. De voorzitter, de heer H. Bakker, liet eerst iied 30 1 en 4 'zingen, waarna hij uit Han delingen 8 voorlas. Vervolgens ging hij voor in gebed. Hierna hield hij een kort openings woord. Besproken werd een ledenwerfactie in overleg met de propaganda-commissie, ter wijl filmvoorstellingen werden vastgesteld op Woensd^tr 30 September in Beverwijk en Donderoag 1 October in Wijk aan Duin. Na de pauze werden als afgevaardigden naar de algemeene vergadering op 2 en 3 Sept. in Den Haag benoemd de heeren H. Bakker en H. Wagter. Het Blauwe Week-co- mité heeft een tekort opgeleverd. Besloten De Bilt voorspelt 1 Zwakken tot matigen Oostelijken tot Zuid-Oostelijken wind, helder tot licht bewolkt, droog weer, iets warmer. Ver dere vooruitzichten: nog weinig veran dering. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren 67 F. Laagste hedennacht 56 F. Hoogste heden 60 F. BAROMETERSTAND Hedenmorgen 9 uur 769 m.M. Neiging stilstand Opgave van: MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden Telefoon 5460. HOOG WATER TE IJMUIDEN: Zondag v.m. 1.06 uur; n.m. 1.37 uur. Maandag v.m. 1.55 uur; n.m. 2.22 uur. Dinsdag v.m. 2.36 uur; n.m. 3.00 uur. VELSER ZWEMINRICHTING: Temperatuur lucht 68 gr. F. Temperatuur water 67 gr. F. werd een verloting te organiseeren om dit tekort te dekken. Na de rondvraag sprak de heer Wagter het dankgebed uit. DANKWOORD VAN HET HOOFDCOMITé DER V.V.V. Het Hoofdcomité brengt langs dezen weg, voor zoover dat nog niet geschied is, zijn har- telijken dank aan allen, die aan de voorberei ding en de uitvoering der feestelijkheden heb ben medegewerkt. Het noemt hierbij in 't bijzonder alle sub- comité's, het Bestuur der Harddraverij- vereeniging, de straat-commissies, de deelne mers aan den optocht op Dinsdag, 18 dezer, in het bijzonder Mevrouw Van Hattum, voor de prettige ontvangst op huize „Scheijbeeck", alle medewerkers aan het landsspel, de inzen ders en standhouders der tentoonstellingen, de voor ons gespeeld hebbende voetbalclubs, de politie, zoowel de plaatselijke, als rijkspolitie en marechaussee, welke haar zware taak, onder leiding van onzen flinken Inspecteur, op juiste wijze heeft volbracht en ten slotte de pers, die door haar voortdurende welwillende mede werking, zoo voor als tijdens de feestelijk heden zeer veel tot het welslagen daarvan heeft bijgedragen en ten slotte ook allen, zoo personen als vereenigingen, die nog niet af zonderlijk mochten zijn genoemd of vroeger reeds zijn bedankt. Het verheugt het Hoofd-comité ten zeerste dat alles, ondanks de nu en dan overstelpende drukte, wederom een zeer ordelijk verloop heeft gehad. Het Hoofd-comité vertrouwt, dat inderdaad vele ingezetenen op zakelijke wijze van deze feesten baat hebben gehad en dat deze feesten in aller dankbare en prettige herinnering mo gen blijven. Het Hoofd-comité is ervan overtuigd, dat de feesten voor ons geliefd stedeke van groot be lang zijn geweest en hoopt dat het er in de toekomst de vruchten van mag blijven plukken. Het Hoofd-comité: Mr. A. MOENS, voorzitter. H. J. DE GROOT, secretaris. G. W. F. STOUTENBEEK, penningmeester. DE K.R.O. TROUBADOURS KOMEN. Op Vrijdag 6 November zullen de K.R.O. Troubadours een bezoek aan Beverwijk bren gen, alwaar zij met medewerking van het be kende duo Tholen en van Lier zullen optreden in het K.S.A. Gebouw aan de Peperstraat. Bij den gemeentelijken dienst der werkloos heidsverzekering en arbeidsbemiddeling ston den aan het einde dezer week in totaal 961 werkloozen ingeschreven tegen 901 aan het einde der vorige week. Voor de twee bij den dienst aangesloten gemeenten waren de cij fers: Beverwijk 879 (vorige week 818), Heems kerk 82 (83). MARKTBERICHTEN. Noteering van den 28sten Aug. 1936. Spinazie per kist f 0.08—f 0.18 Postelein per kist f 0.10f 0.20 Andijvie, 100 str. f 0.10f 0.20 Wortelen per K.G. f 0.06—f 0.10 Bieten per K.G. f 0.03 Komkommers, per 100 f 1f 3 Augurken per K.G. f 0.04f 0.16 Aardappelen, klei per K.G. f 0.02y2f 0.04 Doppers per kilo f 0.10f 0.16 Capucijners per kilo f 0.12f 0.16 Raspers per kilo f 0.10f 0.17 Tuinboonen per K.G. f 0.07 Snijboonen per K.G. f 0,06f 0.09 Heerenboonen per K.G. f 0.03 1/2—f 0.08 Roodekool per 100 f 3 Savoyekool per 100 f 4 Bloemkool per 100 f 26 Uien, per Kilo f 0.03 Sla per kist f 0.40,f 0.70 Pieterselie per kist f 0.20 Selderie per kist f 0.20 Appelen per kilo f 0.10f 0.16 Peren per kilo f 0.08f 0.20 Pruimen per K.G. f 0.07—f 0.24 Aardbeien per doosje f 0.24 Frambozen per doosje f 0.22 Druiven per Kilo f 0.26f 0 32 TEAM-WEDSTRIJDEN OP HET UITGEESTERMEER. Zondag 30 Augustus a.s. worden op het Uit- geestermeer team-wedstrijden gehouden, waaraan deelnemen „Uitgeest", „de Onderlin ge" en „Twiske". „Haarlem" heeft zich terug getrokken. Voor „Uitgeest" starten de volgende zeilers: B.M. klasse B. Krom, Vleeschman en Stein- hauzer. B.M. klasse C: Starreveld, Bak en v. d. Bliek. 6 Meter B.M. A: Smits. Starreveld en Zaad noor dijk. 6 Meter B.M. (vaste kielen)Kuyt, Korstanje en Jongejans. 6 Meter B.M. C: Molenaar, Vermeulen en Zonjee. De starten zijn resp. 12.12.10, 12.20, 12.30 en 12.40. Voor de tweede ronde 2.2.10, 2.20, 2.30. 2.40. De winnende groepen ontvangen een ver- eenigingsprijs (beker met inscriptie), terwijl de winnende stuurlieden (3 per groep) een herinneringsmedaille krijgen. De start en finish zijn voor de Jachthaven te Uitgeest, zoodat voor belanghebbenden van dit terrein af de geheele wedstrijd te volgen is. De alatste ronde van het tournooi te Not tingham is gespeeld. De uitslagen luidden: Flohr remise met Tartakower Capablanca remise met Bogoljubow. Fine wint van Tylor. Lasker wint van Alexander. Botwinnik remise met Winter. Thomas verliest van Euwe. Reshevsky wint van Vidmar. Door dit resultaat bezetten Capablanca en Botwinnik samen de eerste plaats met ieder 10 punten, terwijl de tweede plaats gedeeld wordt door Euwe, Fine en Rehevsky met ieder 9V2 punt. Botwinnik en Capablanca, ieder 10 punten. Euwe, Reshevsky en Fine, ieder 9JA punt. Aljechin 9 punten. Flohr en Lasker ieder 8!4 punt. Vidmar 6 punten. Bogoljubow en Tartakower, leder 5*A punt. Tylor VA punt. Alexander 3Vi punt. Thomas 3 punten. Winter 1AA punt. ThomasEuwe. De partij ThomasEuwe was een Aljechin- opening, waarin de Engelschman een be vredigend spel kreeg. In het middenspel wil de hij door ruil het centrum oplossen maar werd waarbij verrast door een onverwacht paardspel. Daardoor kwam hij in moeilijkhe den en toen er bovendien nog tijdnood bij kwam, namen die toe. Ook Euwe was in tijd nood, zoodat de zetten elkaar met groote snelheid opvolgden. Thomas maakte daarbij in de moeilijke stelling een fout, geraakte in een matnet en gaf toen op. Door dit winst punt scaharde Euwe zich onder de prijswin naars. CA PA R LAA/fA CapablancaBogoljubow. Er ontstonden groote complicaties. Het gerucht deed de ronde, dat Bogoljubow zou winnen. Op het kritieke moment dacht Bp- Onder tropische hitte. Het A.N.P. meldt d.d. 27 dezer uit Genua: Met den boottrein der Stoomvaart Mij. „Nederland" arriveerde hier even voor den middag Z.E. Jhr. Mr. A. W. L. Tjarda van Starkenborgh Stachouwer. De Gouverneur- Generaal was vergezeld van mevrouw Tjarda van Starkenborgh Stachouwer en hun beide dochters, terwijl van Milaan af de treinreis was meegemaakt door den 'heer en mevrouw Haersma Buma, zwager en zuster van Jhr. van Starkenborgh. De directeur van het agentschap der Stoomvaart Maatschappij „Nederland" te Genua Consul-Generaal Schimmel, was het gezelschap tot Chiasso tegemoet gereisd. Bij aankomst van den boottrein werd de Gouverneur-Generaal be groet door luit. kolonel Cafarella, comman dant van het Stazione Marittima, die met den Consul-Generaal Zijne Excellentie ge leidde naar boord van het m.s. Johan van Oldenbarnevelt, dat even verder aan de Ponte Dei Mille gemeerd lag. De adjudant van den Gouverneur-Generaal en mevrouw van den Hoogenband, die tevoren te Genua waren aangekomen, waren ook aan den trein aanwezig. Aan de valreep werd de Gouverneur-Gene raal met familie ontvangen door den gezag voerder, kapitein M. F. Moerzer Bruyns met zijn staf. Nadat kapitein Moerzer Bruyns door den heer Schimmel aan Zijne Excellen tie en de familie was voorgesteld introdu ceerde de kapitein zijn hoofdofficieren en werd het gezelschap door den gezagvoerder en den administrateur Duif naar de speciaal ingerichte appartementen geleid. Zoowel bij aankomst van den boottrein als bij de komst aan boord werd druk gefilmd en gefotografeerd, terwijl de Gouverneur- Generaal zoo welwillend was later nog af zonderlijk voor de Italiaansche fotopers te poseeren. Tegen drie uur lichtte de Johan van Ol denbarnevelt de ankers en voer onder een nagenoeg tropische hitte de haven van Ge nua uit. Hoewel de reis van den Gouverneur-Gene raal door Italië geen officieel karakter droeg was te Milaan de vice-podesta Zijne Excel lentie komen begroeten om hem namens den burgemeester van Milaan een goedé reis toe te wenschen. goljubow 50 minuten na en besloot toen de kwaliteit te offeren. Als vergoeding verkreeg hij twee verbonden vrij-pionnen, maar zijn aanval was verdwenen. Het gevaar voor hem was echter een sterke vrij-pion van Capa blanca op a6. De partij werd afgebroken. Na de hervatting gaf Capablanca de kwaliteit terug, kreeg echter de vrij pionnen terug. Het evenwicht was toen hersteld. Bij den 49sten zet had ieder, toren en raadsheer plus een vrijpion. Capablanca op a6, Bogoljubow op g4. Er werd toen tot remise besloten. Hierdoor was de spannende strijd om de eerste plaats beslist: Botwinnik en Capablanca deelen dien e<*r Fine. BotwinnikWinter. Winter bracht tegen Botwinnik in een Sla vische verdediging het dubbele fianchetto in toepassing. Botwinnik deed een poging het spel te openen door f2f4 om tot een ko- ningsaanval te komen. De Engelschman ech ter wist door een vroegtijdige voorbereiding met f2f5 de pionnen vast te zetten, zoodat er geen doorbraak mogelijkheden voor wit waren. De Rus, die a tout prix op winst speel de, verloor eenig tempi door zijn stukken om te groepeeren, welke Winter benutte om de open c-lijn met zijn torens te bezetten. Van voordeel voor Botwinnik was geen sprake meer. Hij moest tot ruil van vele stuk ken overgaan, wat tengevolge had, dat Win ter met toren en looper het betere eindspel had. Op den 38sten zet bood de Rus hem re mise aan en Winter stelde zich hiermede te vreden, waardoor hij hiermee de tweede re mise tegen de buitenlandsche meesters be reikte. Van Botwinnik's kant was thans na tuurlijk dé spanning groot, hoe de partij van zijn grooten concurrent Capablanca zou af- loopen. De prijsuitreiking. Des avonds vond de prijsuitreiking plaats aan een groot diner in het Victoria-Station- hotel. Bij het diner fungeerde als tafelpresi dent de voorzitter van de British Chess Fe deration, de heer Cannon Gordon Ross. Aan het slot van het diner had bij monde van mrs. Derbyshire de uitdeeling der prij zen plaats. Capablanca en Botwinnik, die het eerst naar voren werden geroepen, wer den met luid handgeklap begroet. Daarop volgden Euwe, Fine en Reshevsky die ieder eveneens een daverend applaus kregen. Bestuurder en paard ongedeerd. De melkrijder Van Eggelen te Nieuw- Kuyk, die met zijn paard en wagen op weg was om melk te laden isVrij dagmorgen om on geveer 8 uur op den onbewaakten overweg bij wachtpost 35 onder Nieuw-Kuyk door een passeerenden trein gegrepen. De wagen werd een honderdtal meters meegesleurd en totaal vernield, als door een wonder bleven voerman en paard ongedeerd. BOULEVARD LANGS DE KUST VAN ZUID VLAANDEREN? Naar het Hfold. verneemt, is ten gemeente huize van Retranchement een vergadering gehouden, waarbij o.a. tegenwoordig waren Jhr. Mr. J. W. Quarles van Ufford, commis saris der Koningin in Zeeland, Jhr. De Graeff inspecteur van de volksgezondheid, baron M. Lippens, Belgisch minister van staat, D. H. van Zuijen, burgemeester van Breskens, be nevens de leden van de streek-plancommissie West-Zeeuwsch-Vlaanderen, ter bespreking van den aanleg van een boulevard, die te Breskens in Zeeuwsch-Vlaanderen zou be ginnen en de geheele Westkust van dit ge bied zou volgen tot de Belgische grens, met aldaar aansluitende werken naar de bad plaats Knocke. De vergadering had vooral ten doel <?m na te gaan, of men van Belgische zijde tot aan sluiting van het gedeelte op Belgisch grond gebied geneigd is, wanneer de boulevard langs de Westkust van Zeeuwsch-Vlaanderen een maal tot sitand zal komen. Men schijnt over deze punten tot overeenstemming te zijn gekomen, ook wat betreft het Zwin, voor zoover dit op Nederlandsch grondgebied is gelegen. Juist ter zake van het Zwin zijn zeer ern stige bezwaren ingebracht, toen men in het begin van dit jaar met een soortgelijk plan voor den dag kwam. Of men er thans in zal slagen het Zwin ongerept te behouden, het geen toch zeker vereischt is, dient afgewacht te worden en ook of men de prachtige duinen van Cadzand ongeschonden zal laten. Het plan heeft den steun van den Bel gischen minister van Staat. DIPLOMA ZWEMMEN. BESOMMINGEN. 4

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 3