De burgeroorlog in Spanje. WEEKABONNEMENTEN THIJS IJS EN HET KATTEN LEGER RADIO-KOOI Verdedigers van het Alcazar bieden nog tegenstand. De voorbereide aanval op Madrid. Titulescu's toestand baart zorg. Moeilijkheden over de kwestie der niet-toelating van Abessynïè. Fraokrijk. Eden en Blum confereerden. Blum vraagt om vertrouwen. Tiroolsche Heimwehr wil zich afscheiden. MAANDAG 21 SEPT. 1936 Diamanttentoonstelling te Amsterdam geopend. Doodelijk ongeval op onbewaakten overweg. Portugal. Opstandige beweging zou aan den gang zijn. WALDORP, TELEFUNKEN RADIO BELL, LOEWE KOLSTER BRANDES, EKCO ERRES EN PHILIPS RADIO Oosterduinweg 84, Tel. 4264. Urn. 0. De vlieger Campbell Black omgekomen. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Vrouw te Rotterdam vermoord DRAISItlAwAN-VALKENBURQ 'S«: c PROGRAMMA Havas meldt uit Burgos, dat men thans ge komen is aan de laatste voorbereidingen voor den aanval op Madrid en elk oogenblik kan het beslissende moment worden verwacht. De opstandelingen namen Navafria in na een he vig gehecht, tijdens hetwelk zij de vallei van Lozoya binnendrongen. Hier maakten zij zich meester van het voornaamste waterreservoir van Madrid. De regeeringstroepen verloren in den strijd 200 man en vier kanonnen. De op standelingen trekken thans langs twee wegen op. Een deel rukt langs den grooten weg Tala- veraToledo en een ander deel langs een weg 30 K.M. ten Noorden hiervan, welke langs Arenas, San Pedro en San Martin loopt. Van welingelichte zijde wordt vernomen, dat te Madrid geregeld versterkingen uit Barcelona en Valencia aankomen. Het grootste deel hier van word naar het Toledofront gezonden. Op de overige fronten is de toestand vrijwel zonder verandering. Aan het Guipuzcoafront rukt een colonne op in de richting van Bilbao, langs de Orio. De dorpen Ornaiztegui en Gaviria zijn bezet. Ten zuiden van San tander hebben de opstandelingen een achttal dorpen bezet en zijn zij de Ebro overgetrok ken. Uit Palma wordt vernomen, dat de op standelingen opnieuw het eiland Ibiza hebben bezet. De Catalanen hebben zich teruggetrok ken na een vergeefsche poging op Palma te landen. Nog steeds tegenstand in het Alcazar Volgens de te Londen ontvangen berichten wordt te Toledo nog steeds verbitterd gestre den om het bezit van de ruïnes van het Alca zar, waar de opstandelingen voortdurend nog tegenstand bieden. Zij hebben echter een ge deelte der ruïnes moeten ontruimen in ver band met de hevige beschieting door de artil lerie en de talrijke granaten en dynamietpa- tronen, die zonder ophouden door de regee ringstroepen worden geworpen. Naar radio-Ooruna meldt, hebben twee vliegtuigen der opstandelingen boven het Alcazar gevlogen om levensmiddelen voor de verdedigers van het fort uit te werpen. Onafhankelijke republiek in Santander. Generaal de Llano heeft via Radio Sevilla medegedeeld, dat in Santander de onafhan kelijke republiek is uitgeroepen. Te Alicante hebben hevige straatgevechten tusschen de verschillende linksche groepen plaats gevonden. Te Malaga hebben matrozen geweigerd, aan boord der oorlogsschepen terug te keeren. Te zamen met 500 ontevreden militiesoldaten hebben zij een aanval op de kazerne gedaan, doch hun poging, het gebouw te bezetten, is mislukt. De regeeringsaanhangers zouden daarop direct 200 gevangenen doodgeschoten hebben. Op order van de regeering te Madrid zijn wederom 10.000 man regeeringstroepen naar het Guadarramafront gezonden. Een deel der officieren en manschappen heeft ge weigerd, het marschbevel op te volgen. Te Valencia is een Vrachtschip met 3? vlieg tuigen van Sovjet Russische afkomst aange komen. Ook te Barcelona zijn vliegtuigen voor de volksfronttroepen gelost. Te Alicante is voorts een transport Belgisch oorlogsmateriaal aangekomen, dat eigenlijk voor Argentinië be stemd geweest zou zijn. Tenslotte heeft gene raal de Llano medegedeeld, dat een torpedo jager der rechtsche troepen een duikboot der regeering tot zinken gebracht heeft. Verder heeft Radio-Sevilla mede gedeeld, dat de civiele gouverneur van Malaga zou zijn gedood bij een scher mutseling, toen hij trachtte te ont vluchten. In een gisteravond gepubliceerd communi qué van de regeering te Madrid wordt o.m. gezegd: Aan het Noordelijk en Noordwestelijk front zijn de regeeringstroepen opgerukt tot het dorp Villa Odrid en hebben zij de opstande lingen gedwongen, zich terug te trekken. Aan het front van Aragon hebben de militie troepen een aanval gedaan n den sector Si- guenza en de opstandelingen genoodzaakt zich tot voorbij Medinacelli terug te trekken. De opstandelingen leden zware verliezen. Aan het zuidelijk front hebben de regee ringstroepen de stellingen der opstandelingen nabij Granada aangevallen en zij naderen thans deze stad. Aan het centrale front hebben de opstan- de lingen in den sector Talavera een aanval ondernomen, gesteund door vliegtuigen. De luchtmacht der regeering greep krachtig in, terwijl de regeeringsmilitie een tegenaanval deden en den ouden toestand herstelden. De opstandelingen moesten zich tenslotte terug trekken, achtervolgd door de luchtmacht. Italiaansche troepen op Majorca? De „Solidaridad Obrera" te Barce lona publiceert een bericht, waarin verzekerd wordt, dat de Italianen troepen hebben ontscheept op Major ca en meester zijn van het eiland, waar op tal van plaatsen de Italiaansche vlag naast de Spaansche wappert. De Italiaansche luitenant Rossi zou de feitelijke dictator op het eiland zijn. Na het bombardement door regeeringsvlieg- tuigen, zouden, volgens de Solidaridad Obrero, Italiaansche vliegtuigen op het eiland zijn aangekomen, die door Juan March zijn ge- Slachtoffer van vergiftiging? Reuter meldt uit St. Moritz, dat de gezond heidstoestand van Titulescu, veel zorg baart. Gistermiddag is een derde bloedtransfusie toegepast. Het Zwitsersche Telegraaf-agentschap meldt, dat de geneesheeren een diepgaand onderzoek hebben ingesteld naar de oorzaak van de ziekte en dat naar het schijnt, eeni- gen hunner geneigd zijn te coneludeeren, dat de Roemeensche staatsman het slachtoffer is geworden van een poging tot vergiftiging. Deze poging zou moeten hebben plaats gehad voor het tijdstip, waarop Titulescu van zijn junctie werd ontheven. f kocht. Juan March zou met een dezer vlieg tuigen een bezoek aan het eiland hebben ge bracht. (De inhoud van dit bericht laten wij geheel voor de verantwoordelijkheid van de Solidari dad Obrera. Red. A.N.P.) Britsche medische hulp voor de re geeringsaanhangers. Zondag is een ambulance, bestaande uit 20 personen en beschikkende over zeven auto's van Dover vertrokken met bestemming naar Barcelona, Valencia en Madrid. De kosten bedragen 20.000 pond sterling, bij openbare inschrijving bijeengebracht. De secretaris-generaal van den Volken bond. Avenol, heeft Zondag in den laten middag een aantal delegatieleiders bij zich ontboden, om met hen eenige dringende kwesties te bespreken, die zich aan den vooravond van de zitting van de Assemblee voordoen. Met stelligheid is hieromtrent niets bekend geworden. Men kreeg volgens Reuter, den indruk, dat de ontworpen procedure voor de niet-toelating van Abessynië tot de Vol kenbondsvergadering op onvoorziene moei lijkheden stuit. Er zijn nog geen 8 landen op gespoord, die berëid zouden zijn, zitting te nemen in de commissie tot verificatie der ge loofsbrieven. Men voorziet dan ook, dat be sprekingen tusschen de gedelegeerden noodig zuilen zijn tijdens de zitting van hedenmor gen, die na de openingsrede van den voor zitter verdaagd zou kunnen worden, raai deLlano medegedeeld, dat een torpedo- De Britsche minister van buitenlandsche zaken, Eden heeft gisteravond een onder houd gehad met ministerpresident Blum. Na afloop verklaarden de beide staatslieden zeer tevreden te zijn over de resultaten van hun onderhoud, waarvan zij den wederzij d- schen vertrouwelijken toon onderstreepten, en dat de overeenstemming hunner beide standpunten aan den dag deed treden. Blum heeft tegenover journalisten om trent zijn onderhoud met Eden medegedeeld, dat zij gezamenlijk den huidigen diplomatie- ken toestand en de vraagstukken voorkomen de op de agenda van de zittingen van den Volkenbondsraad en Volkenbondsvergadering bestudeerd hebben. Zij hebben eveneens ge sproken over de voorbereiding van de confe rentie van de 5 mogendheden, die het Locar- nonpact hebben onderteekend, tot welke con ferentie andere mogendheden uitgenoodigd zullen kunnen worden, wanneer voldoende vorderingen zijn gemaakt bij de besprekin gen tusschen Duitschland, België, Frankrijk, Groot Brittannië en Italië. Ondervraagd omtrent zijn a.s. reis naar Genève verklaarde Blum, dat hij zich einde dezer week daarheen zou begeven, en wel voor slechts enkele dagen. Zijn aanwezigheid op de zitting van de Volkenbondsassemblée is namelijk niet onontbeerlijk, aangezien hij geen deel uitmaakt van de Fransche dele gatie. Blum stelt zich voor te Genève be sprekingen te voeren met een zoo groot moge lijk aantal buitenlandsche gedelegeerden. De Fransche minister-president Blum heeft in het Stadion te Poissy een rede gehouden, die door een groote menigte werd aange hoord. Hij zeide onder meer, dat de regee ring na het Kamer-recès plannen zal voor leggen voor een nationaal werkloosheids fonds en voor steunmaatregelen aan den landbouw. Men zal maatregelen blijven ne men om meer stabiliteit in industrie en han del te brengen. Hij gaf daarbij uiting aan de hoop, dat de revalorisatie der landbouwpro ducten niet zal terugslaan op de kosten van levensonderhoud. Blum vroeg het vertrou wen van het democratische Frankrijk, dat zoo zeide hij door omstandigheden buiten onzen wil niet voldoende geïnstalleerd is". De minister verklaarde vervolgens, dat een economisch herstel niet verzekerd kan zijn, zoolang men geen zuivere lucht boven het hoofd weet. Hij betreurde de verspreiding van geruchten, volgens welke Frankrijk aan den vooravond van een bloedige anarchisti sche revolutie staat. „Men heeft ons voor 15 September een revolutie voorspeld: zij is niet gekomen. Thans voorspelt men een zelfde revolutie op 15 October. Deze geruchten worden uitgedragen door een pers, die, naar ik onlangs heb gezegd, de oppositie tegen een partij doordrijft tot het verraad tegen de natie wordt. Al die geruchten worden ge bruikt door de buitenlandsche propaganda om tegen ons verdenkingen en animositeit te wekken. Er is niets moeilijker voor een natie dan te leven onder de chronische bedreiging van revoluties, die niet plaats hebben". Uit Innsbrueck wordt aan Reuter gemeld, dat een bijeenkomst heeft plaats gehad van de plaatselijke leiders van den Tiroolschen Heimatschutz, waarop gebleken is, dat men zich geheel van de centrale organisatie van den Heimatschutz wil afscheiden, d.w.z. de banden met Starhemberg en Fey wil verbre ken. Een schrijven is verzonden aap den vroegeren chef van de Tiroolsche organisatie, Dr Steidle, die thans consul-generaal te Triëst is; hem wordt verzocht de leiding weer op zich te willen nemen. Steidle zou zijn beslissing afhankelijk heb ben gemaakt van eenige voorwaarden van politieke orde. De crisis in den Heimatschutz neemt da gelijks toe en in politieke kringen verwacht men een ontknooping, die groote gevolgen voor Starhemberg zou kunnen hebben. Het D.N.B. meldt nog, dat de onderhan delingen omtrent een reorganisatie van den Heimatschutz, welke Vrijdag en Zaterdag dienen uiterlijk Woensdagsavonds betaald te zijn, daar de bezorgers op Donderdag afre kenen. DE ADMINISTRATIE. In tegenwoordigheid van vele autoriteiten, waaronder de Commissaris van de Koningin in de provincie Noord-Hollend Jhr. Mr. A. Roell, burgemeester Dr. W. de Vlugt, vele leden van het Amsterdamsche gemeentebe stuur en van den gemeenteraad, vertegen woordigers der organisaties van juweliers, diamanthandelaars en diamantbewerkers, en vele anderen is Zaterdagavond in de beurs voor den diamanthandel aan het Weesper- plein te Amsterdam de diamanttentoonstel ling geopend, die is ingericht naar aanleiding van het 25-jarig bestaan van het beursge bouw. Zaterdagavond omstreeks 8 uur is op den onbewaakten overweg aan de Meester Trip kade te Maartensdijk de 52-jarige J. de V. uit Utrecht door den sneltrein uit Amersfoort ge grepen en op slag gedood. Er hing een dichte mist en het slachtoffer was eenigszins bijziende, men vermoedt dat hierin de oorzaak van het treurig ongeval ligt. De machinist bemerkte 'niets van het on geval en reed gewoon door, doch bij eenkomst te Utrecht bemerkte men, dat er een ongeluk moest zijn gebeurd. Onmiddellijk werden de autoriteiten gewaarschuwd en werd de lijn afgezocht. Bij de plaats van het ongeval werd het sterk verminkte lijk gevonden, zijn gevoerd nog niet geleid tot een overeen komst hebben. Oorspronkelijk nam men aan dat Starhemberg de besprekingen zelf zou leiden, doch hij heeft dit overgelaten aan zijn plaatsvervanger Wenniger en is zelf Vrijdag naar het slot van de graven Esterhazy in Hongarije vertrokken. Felix Alvarez Xesteria, president der pro vinciale deputatie van Oriense, die indertijd naar Portugal gevlucht is, is thans in Cata- lonië teruggekomen. Hij heeft tegenover de „Ahora" verklaard, dat in Portugal een be langrijke opstandige beweging gaande is. Ar beiders en liberalen zijn in beweging geko men, omdat de Portugeesche regeering vluchtelingen van het volksfront aan de Spaansche opstandelingen heeft uitgeleverd. In verband daarmede zou thans besloten zijn, geen militairen, politici of vluchtelingen meer uit te leveren. Xesteria zeider verder, dat,het slechts aan de censuur te wijten is, dat- de buitenlandsche correspondenten de wereld niet kunnen inlichten over den wa ren toestand in Portugal. (Havas). MATUSCIIKA AAN HONGARIJE UITGELEVERD. De dader van de catastrofale spoorweg aanslagen, Sylvester Matuschka, is Zaterdag door de Oostenrijksche autoriteiten uitgele verd aan Hongarije bij het grensstation Ne- gyshalon UW ADRES VOOR: Bij start te Liverpool tegen militair toestel gebotst. Reuter meldt uit Londen, 19 Sep tember: De bekende Britsche vlieger Campbell Black, die tezamen met Scott de groote LondenMelbourne- race won, is heden omgekomen bij een vliegtuigongeval op het vliegveld Liverpool. Black wilde deelnemen aan een race EngelandJohannesburg, doch bij het starten kwam zijn toestel in bot sing met een ander vliegtuig. Hij werd niet op slag gedood, doch over leed kort na aankomst in het zieken huis. (Adv. Ingez. Med.) Campbell Black. Nader wordt omtrent dit ongeluk gemeld, dat Campbell Black zich bevond in zijn klein vliegtuig „Miss Liverpool", waarmede hij deel wilde nemen aan de race Engeland Johannesburg. De „Miss Liverpool" en een militair vliegtuig wilden tegelijk opstijgen, doch de toestellen kwamen in botsing, waar bij de propelller van het militaire toestel Black een slag gaf en hem de ruggegraat brak en diepe wonden in den rug toebracht. Toen Black naar het ziekenhuis werd ver voerd lag hij reeds in doodstrijd. Hoe de bot sing is ontstaan weet men nog niet; wel kan nog worden gemeld, dat een lichte mist op het vliegveld hing. De echtgenoote van Black, de bekende actrice Florence Desmond die met hem huwde na de Melbourne-race, vernam het ongeluk, toen zij een tooneelstuk repeteerde, waarin Maandag de première gaat. Thomas Campbell Black is 39 jaar oud ge worden. Hij was de zoon van den burgemees ter van Brighton,. In 1916, opnog geen twin tig-jarigen leeftijd zoo le'zen wij in de N.R.Ct. haalde hij zijn brevet als oorlogs vlieger, aan het front heeft hij slechts enkele malen gevlogen. Na den oorlog nam hij dienst bij de Engelsche militaire luchtvaart, die hem als vlieger naar de Kenya-kolonie zond waar de vliegerij nog pas begonnen was. Na 3 dienstjaren werd hij particulier vlieger van den burggraaf Furness en eenigen tijd later bestuurde hij het toestel van den prins van Wales bij diens bezoek aan Oost-Afrika waar hij door ziekte van den Koning George zoo plotseling vandaan werd geroepen. Black bracht den prins toen van het binnenland naar Nairobi. In 1929 vloog hij van die stad naar Engeland in een solovliegtuig in 8 dagen en het volgend jaar maakte hij de eerste solo-vlucht van Nairobi naar Zanzibar in 5 ur 20 min. voor welke prestaties hem de Manfield Robinson-medaille werd uitge reikt. In 1931 redde hij den Duitsche vlieger Ernst Udet, die op een tocht in Afrika een noodlanding in de woestijn had moeten maken. In hetzelfde jaar legde hij in een kleine Puss Moth een afstand af van 1600 mijl ruim 2650 K.M. in een etmaal. Zijn grootste vermaardheid verwierf Black als winnaar van de luchtrace naar Melbourne in 1934, dat hij in gezelschap van Scott in 70 uur en 54 minuten bereikte. Bij zijn terug komst kreeg hij de zilveren medaille van de Koninklij ke luchtvaartvereeniging. Kort na zijn terugkeer trad hij in het huwe lijk met de actrce Florence Desmond. (Men herinnert zich, dat miss Desmond beloofde Al ontdekt hij nog niet dadelijk iets van het kattenleger, toch denkt Thijs er niet aan om terug te keeren. En zieta.na een uurtje wordt zijn geduld beloond!Want in de verte ziet hij een witte schim aan komen. Het komt snél naderbij en al spoedig kan Thijs duidelijk een kattenlichaam onderscheiden. Zou het verhaal van den houthakker dus toch waar zijn? Snel verbergt hij zich achter een boomstam, zoo dat hij van de open plek af niet opgemerkt kan worden. Thijs heeft zich juist bijtijds verscholen; de witte kater gaat vlak bij hem op den grond zitten, met hem te zullen trouwen, svs «hij de groote luchtrace won). Sinds vorig jaar vloog Black voor eigen rekening in de inmiddels opge richte Campbell Black Air Ltd., waarin zijn echtgenoote een administratieve rol vervulde. Man door de politie gearresteerd. In een achterkamer op de tweede verdiepi^ van perceel 273 aan de Oranjeboomstraat te Rotterdam heeft de politie Zondagavond het lijk ge vonden van de 38-jarige gescheiden vrouw M. K. Omstreeks tien uur werd de politie gewaar schuwd door een kennis van den a.s. man van mej. K., die momenteel in een ooglijders- gesticht verpleegd wordt. Mej. K. had be loofd dat zij hem in den loop van den Zon dag een bezoek zou brengen, doch zij was niet komen opdagen. Daar de man dit niet vertrouwde, waar schuwde hij de politie, die een onderzoek ter plaatse ging instellen. Toen een agent voor de deur, die toegang gaf tot de appartementen van mej. K., ver scheen, bleek het, dat de deur afgesloten was. Met eigen middelen opende d'e agent de deur en toen vond hij het ontzielde lichaam van de vrouw, in een bloedplas achter de deur liggen, haar kleeren waren doordrenkt van bloed, terwijl ook in de kamer bloedsporen aanwezig waren. De appartementen waren voorts geheel in wanorde en alles wees er op, dat, voordat de vrouw den slag heeft gekre gen. een heftige worsteling tusschen dader en vermoorde heeft plaats gehad. De politie- geneesheer, heeft direct een lijkschouwing gehouden, waarbij bleek, dat de vrouw ten gevolge van een gapende wonde aan het ach terhoofd overleden moet zijn. In het huis woonden verscheidene kost gangers, die echter geen van allen iets ver dachts hebben bemerkt in den loop van den Zondag. De politie heeft reeds verscheidene menschen een verhoor afgenomen en tegen middernacht is een arrestatie verricht, welke man in het bureau Sandelingplein is inge sloten. Het onderzoek wordt nog voortgezet. NIEUW BUREAU NEDERLANDSCHE JEUGDHERBERG CENTRALE. Zaterdagmiddag heeft de Nederlandsche Jeugdherberg Centrale haar nieuwe woning, Tulpstraat 46 te Amsterdam, betrokken. Het bureau is thans gehuisvest op de eer ste verdieping van genoemd perceel in een zevental ruime en uitstekend ingerichte ver trekken. (Adv. Ingez. Med.) DINSDAG 22 SEPTEMBER 1936. HILVERSUM I. 1875 M. AVRO-Uitzending. 8.Gram.pl. 9.Kovacs Lajos' orkest. 9.50 Gram.pl. 1.0,Morgenwijding. Gram.pl. 10.30 De Violiers. 11.Huish. wenken. 11.30 De Violiers. .12.30 Gram.pl. 1.30 Viool en piano voordracht; 3.Causerie over de a.s. knip cursus. 3.06 Omroeporkest en solist. 4. Piano-recital. 4.30 Kinderkoorzang. 5.Voor de kinderen. 5.30 Omroeporkest en Gram.pl, 7.Dansmuziek. 7.30 Causerie over de a.s. Engelsche les. 7.40 Dansmuziek. 8.Berichten A.N.P. 8.10 Gevar. programma m. m. v. Kovacs Lajos' orkest. Accordeon-Ensemble en solisten. 10.Radio-tooneel. 10.30 Ensemble Iliescu. 11.Berichten A.N.P. 11.10 Dans muziek. 11.4012.00 Gram.pl. HILVERSUM II, 301 M. KRO-Uitzending. 8.00—9.15 en 10.— Gram.pl. 11.30—12.00 Godsd. halfuur. 12.15 KRO-Melodisten, zang en gram.pl. 2. Vrouwenuur. 3.Gram.pl. 4.KRO-orkest en Gram.pl. 5.45 Gelukwen- schen. 6.Gram.pl. 6.15 De KRO-Meeuwen. 7.Berichten. 7.15 Katholieke pers in Ne derland, causerie. 7.35 Sporthalfuur. 8.Be richten A.N.P. Mededeelingen. Gram.pl. 8.15 Sted. Orkest Maastricht. 9.Gram.pl. 9.30 Causerie over de a.s. modecursus. 9.40 KRO- orkest. 10.30 Berichten A.N.P. 10.35 Gram.pl. 10.45 KRO-Boys en solist. 11.15 Farkas Jennö's Hongaarsch orkest. 11.4512.00 Gram.pl. DROITWICH, 1500 M. 11.2011.50 Gram.pl. 12.10 Orkestconcert. 12.50 Sted. orkest. Edinburg en solist. 1.50 2.20 Jack Wilson's kwintet. 4.20 „Louis Beats Baer", causerie. 4.40 Het Hungaria-Zigeuner- orkest. 5.05 Gram.pl. 5.35 Vocaal en instru mentaal concert. 6.20 Berichten. 6.45 Het Bridgewater kwintet. 7.35 Piano-recital. 8.20 Revue-programma, 8.45 Radio-tooneel. 10. Berichten. 10.30 B.B.C.-orkest en solist. 11.35 12.20 Dansmuziek. RADIO PARIS, 1648 M. 7.20 en 8.20 Gram.pl. 11.20 Orkestconcert 3.en 4.Gram.pl. 4.50 Piano-recital. 5.50 Orkestconcert. 8.50 Operette-uitzending. 11.50- 12.35 Populair concert. KEULEN, 456 M. 6.50 en 12.20 Orkestconcert. 1.35 Gram.pl. 2.35 Gevar. concert. 4.20 Orkest.concert. 5 30 Omroepkoor. 7.Omroepkleinorkest. 8.30 Nedersaksich Landes-orkest. 9.2010.20 Om roeporkest, koor en solisten. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Salon-orkest. 1.30 Dans muziek. 1.502.20 Gram.pl. 5.20 Salon-orkest 6.50 en 7.20 Gram.pl. 8.20 Klein-orkest en zang 10.3011.30 Gram.pl. BRUSSEL 484 M. 12.20 Gram.pl. 12.50 Danemuziek. 1.30 Salon orkest. 1.502.20 Gram.pl. 5.20 Klein-orkest 6.35 Gram.pl. 8.20 Omroeporkest en zang. 10.3011.20 Gram.pl. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 8.30 Populair concert en dansmuziek. 10.20 Berichten. 10.35 Sportreportage. 10.50 Viool en piano. 11.05 Weerbericht. 11.2012.05 Sym- phonieconcert (Gr.pl.),

IJmuider Courant | 1936 | | pagina 2