IAARLEMSCHE
VOETBALBOND
De uitslagen van Zaterdag en Zondag
OFFICIEELE MEDEDEELINGEN
Uitslagen van Zondag
20 September.
Uitslagen van Zaterdag
19 September.
Programma voor
Zondag 4 October.
Programma voor
Zaterdag 3 October.
Programma voor
Zondag 11 October.
Programma voor
Zaterdag 10 October.
MAANDAG 28 SEPTEMBER '1936
-®Ë?RETARIAAT: DUVENVOORDESTRAAT 62 HAARLEM TELEFOON 14569
SPREEKUUR. Spreekuur van den Se
cretaris uitsluitend op Maandagavond van
89 uur op het Bondsbureau. Men gelieve
bezoeken op andere dagen achterwege te
laten.
BONDSBESTUUR. Vergadering van het
Bondsbestuur op Vrijdag 2 October a.s. des
avonds te 8 uur op het Bondsbureau.
ELFTAL-OPGAVEN VOOR OCTOBER 1936.
Indien in de elftalopgaven ingezonden voor
de maand September, voor of op Woensdag
30 September geen wijziging wordt opgegeven,
wordt aangekomen dat de September-opgave
eveneens geidt voor de maand October 1936.
Bijeenkomst met adspirantenleiders.
Op Woensdag 30 September a.s. zal in
Hotel De Leeuwerik, Kruisstraat 30 te Haar
lem, een bijeenkomst worden gehouden met
H.H. Adspirantenleiders der vereenigingen. In
deze bijeenkomst zal gelegenheid worden ge
geven de vraagstukken, welke zich bij adspi-
rantenwedstrijden voordoen, aan een be
schouwing te onderwerpen. Begin der bij?
eenkomst te half negen.
ADRESWIJZIGING. Verhuisd H. H.
Luijken, lid Commissie Werkloozen-voetbal,
naar Ridderstraat 25 a rd. te Haarlem.
LIGGING TERREINEN. De toegang tot
liet WH-terrein is niet aan den Vergierden-
weg, doch aan den Rijksstraatweg ingang
Muiderslotweg, terwijl de junioren spelen op
het TYBB-terrein, zelfden ingang.
GRATIS RIJWIELSTALLING. Aan de
lijst van vereenigingen welke op basis van
wederkeerigheid, gratis rijwielstalling verlee-
nen, kan worden toegevoegd „De Kemphaan".
WIJZIGINGEN EN AANVULLINGEN
COMPETITIE INDEELING.
Afd. 4A Toevoegen: WB 4.
Adsp. F. Toevoegen: Haarlem E adsp.
Adsp. G Toevoegen: DOA-b adsp.
NEDERLAND—NOORWEGEN.
Plaatsbewijzen voor dezen wedstrijd moeten
door Off. van den HVB en uitsluitend bij den
HVB aangesloten vereenigingen heden
Maandagavond tusschen 89 uur worden
aangevraagd onder bijvoeging van het ver
schuldigde bedrag. Aanvragen welke te laat
inkomen kunnen niet meer worden doorge
zonden.
Scheidsrechters voor middenweek-
competitie.
Aangesloten scheidsrechters van den HVB
die zich beschikbaar kunnen stellen voor hei
leiden van wedstrijden voor de ingestelde
Middenweek-voetbalcompetitie, worden ver
zocht zich hiertoe vóór of op 1 October a.s.
schriftelijk op te geven bij den secretaris der
Scheidsrechterscommissie, den heer N. J.
Twisterling, Badhuisstraat 24, Haarlem.
Deze competitie zal in de maand October
a.s. aanvangen, terwijl de wedstrijden in den
regel des Dinsdags worden gespeeld.
SCHEIDSRECHTERS -EMBLEMEN.
Ter kennis van H.H. Scheidsrechters wordt
gebracht, dat alle benoodigde scheidsrechters-
emblemen nog niet zijn afgeleverd.
Dengenen, die dit embleem nog niet heb
ben ontvangen, zal zoo spoedig mogelijk zoo'n
exemplaar worden toegezonden.
SCHEIDSRECHTERSKAARTEN.
Zaterdag 3 October a.s. van 5 tot 5.30 uur:
HFCAFC: Groep A tot en met Z.
RCHAjax: Groep A tot en met K.
CANDID AAT-SCHEIDSRECHTERS.
Bedankt: J. C. Adam, Stuyvesantstraat 93
zw., Haarlem.
Aangesteld: A. Loos, Willemstraat 11, Zand-
voort. Tel. 273.
G. Winkelaar, Molenbuurt 17, Hillegom.
(Bijschrijven op blz. 10 van het adresboek).
Boeten.
OPGELEGD.
Krachtens art. 8 van het Huish. Regl. (niet
een week tevoren opgeven) ieder voor 1:
6 Beverwijk, v. N. de Ruiter (Beverwijk 1).
7 DeCeO, voor H. Doesburg (DeCeO 3).
8 DeCeO, voor W. Wesselius (DeCeO 2).
9 EHS, voor A. van Es (EHS 1).
10 EHS, voor P. v. Heerden (EHS adsp. b)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
EDO, voor M. Lins (adsp. a) 50%.
EDO, voor W. Pel (adsp. a) 50%.
EDO, voor J. Ausma (adsp. b) 50%.
EDO, voor H. Kolemij (adsp. d) 50%.
EDO, voor J. van Gent (adsp. d) 50%.
EDO, voor H. Hulsebosch (adsp. E) 50%.
Heemstede, voor M. Klinkenberg (Heem
stede 2).
Heemstede, voor D. Petterson (Heem
stede 3).
Kennemers, voor A. v .d. Lem (Kenne-
mers 8).
Kennemers, voor P. Swarthof (Kenne
mers 7).
RCH, voor W. Volk (Jun. d.)
Kinheim, voor G. v. d. Wal (Jun.).
VEW, voor F. Rot (VEW 1).
VOG, voor P. Schreuder (VOG 1).
VSV, voor A. van Zanten (VSV 3).
Krachtens art. 4, 2e lid RCW (meer dan
15 minuten te laat beginnen) ieder voor
2.50.
DWO (DWO 2—HFC 6).
Krachtens art. 16 RCW (geen grensrech
ter) ieder voor 1:
Hillegom (DWO 3—Hillegom 4).
RCH (RCH Jun. e—RCH Jun. f)
DWO (HFC 6—DWO 2).
Krachtens art. 9 RCW (niet gerechtigd
speler) ieder voor 2.50:
RCH, voor H. Haan (RCH adsp. aEDO.
adsp. a) 50%.
VSV, voor C. Bouwens (VSV 5WH 2).
Krachten art. 8 seb c; RCW (onjuist of
onvolledig invullen, wedstrijd formulie
ren) ieder voor 2.50.
EDO, Stevenhagen zonder voorletter
(EDO 7)
DeCeO, 2 maal L. van Beelen (DeCeO 3).
ZSV, Roelofsen zonder voorletter (ZSV 2)
Krachtens art. 8 sub C; RCW (niet of te
laat inzenden wedstrijdformulieren) ieder
voor 2.50.
SIZO.
REHABILITATIE.
Opgeheven werd het royement uitgesproken
door de vereeniging DIO over G. J. de Smidt,
Solostraat 5 te Haarlem, gepubliceerd in het
O.O. d.d. 17 Augustus 1936.
SCHORSING.
Geschorst door DOA en overgenomen door
den H.V.B.:
J. Th. Jordaan, lid van DOA, tot en met 20
October 1936, wegens wangedrag in den wed
strijd DOA 2Kenau 2 op 20 September 1936.
Overschrijvingen.
Verzoeken om toestemming tot het spelen
voor een andere vereeniging zullen slechts
in behandeling worden genomen, indien be
langhebbende als lid bij den HVB voor het
loopende seizoen is ingeschreven en bij de
aanvrage wordt overgelegd een verklaring
van het bestuur der nieuwe vereeniging dat
hij volgens de bepalingen van het reglement
dier vereeniging als lid is aangenomen.
AANVRAGEN. De navolgende verzoeken
om toestemming tot het spelen voor een an
dere vereeniging zijn ingekomen.
Bezwaren tegen inwilliging van het ver
zoek moeten binnen zeven dagen na heden,
schriftelijk en met vermelding der bezwa
ren ter kennis van het Bondsbestuur wor
den gebracht.
No.
705 R. Bos, wonende te Haarlem, Klever-
parkweg 12, van Kennemerland naar de
Kemphaan.
706 H. de Raadt, wonende te Heemstede, Su-
matrastraat 23, van RCH naar Heem
stede.
707 S. Venings, wonende te Haarlem, Waal
straat 14, van EDO naar Spaarnestad.
VERLEEND. Beschikkende op een ver
zoek om toestemming tot het spelen voor een
andere vereeniging is overschrijving ver
leend:
Ingaande 9 September 1936:
676 G. Wilderom, van Kinheim naar VGS.
Ingaande 1 Augustus 1937:
652 W. v. d. Laan, van Stormvogels naar WB
653 E. v. d. Laan, van Stormvogels naar WB
Ingaande 25 September 1936:
No. .694 G. v. Dijk, van Stormvogels naar de
Kemphaan.
695 G. de Vries, van Bloemendaal naar
de Kemphaan.
696 J. H. v. IJzerloo, van Bloemendaal
naar de Kemphaan.
697 J. A. de Graaf, van R.C.H. naar de
Kemphaan.
698 F. Storm, van Bloemendaal naar de
Kemphaan.
701 B. v. Gelder, van Stormvogels naar
de Kemphaan.
Ingaande 28 September 1936:
703 W. de Ruyter Jr., van Haarlem naar
de Kemphaan.
704 F. Lub, van V.V.IJ. naar Kennemer
land.
Aanvraag overbodig:
700 V. Koster, van Schoten naar D.O.A.
IA
WBKinheim 2
1—0
Zandvoort 2VI. Vogels
6—1
RCH 5—EDO 3
5—2
SpaarnestadHaarlem 3a
3—4
Stormvogels 3—Droste
2—1
1B
EDO 4—EDO 5
2—2
RCH 3—RCH 4
4—3
Haarlem 3Stormvogels 4
4—1
Kinheim 3Schoten 2
2—4
DWOZeemeeuwen 2
0—2
2A
Hillinen 2—IVO
5—1
Kennemers 3Beverwijk 3
4—0
VSV 3—Haarlem 5
7—2
VOG—RCH 6
3—3
Heemstede—Spaarndam
3—0
2B
Kinheim 4DIO 2
1—1
BrederodeKennemers 5
6—0
Bloemendaal 2Beverwijk 2
6—4
SwastikaSchoten 3
3—2
Spaarnevogels 2VSV 4
7—3
2C
HFC 4Zandvoort 3
2—1
Hillegom 2Kennemers 4
2—2
DeCeO—RCH 8
2—1
DSKRipperda 2
3—0
2D
HFC 3Zandvoort 4
6—2
N. VennepHalfweg 2
1—4
ETOHaarlem 4
1—3
WH—VI. Vogels 2
2—1
EDO 6Bloemendaal 3
1—4
3A
Bloemendaal Vet.HFC 7
13—6
Hillinen 3Kennemers 7
1—3
VSV 5—WH 2
4—1
Haarlem 8EHS 3
0—5
3B
Kennemers 8Haarlem 6
0—9
DamiatenSwastika 2
130
RCH 9Brederode 2
10—2
WB 2—THB 4
12—0
3C
Zeemeeuwen 4Droste 2
10—0
Halfweg 3Zandvoort 6
3—2
VijfhuizenDSK 2
1—1
3D
Kennemers 9Droste 3
2—4
DOA—RCH 10
2—2
Kenau 2Spaarnestad 2
8—2
Stormvogels 5DeCeO 2
5—3
3E
Spaarndam 2RCH 12
2—5
DIO 3-Hillegom 3
4—2
Zeemeeuwen 3Hillinen 4
1—2
DOA 2Kenau 3
1—5
3F
Kennemers 6DIO 4
5—3
HFC 6—DWO 2
9—0
Schoten 5Stormvogels 6
1—9
Heemstede 2Ripperda 3
5—0
3G
Zandvoort 5IVO 2
7—1
DKT—HFC 5
0—4
Bloemendaal 4—Heemstede 3
4—2
DWO 3—Hillegom 4
2—7
3H
WB 3—Kinheim 6
1—5
VSV 6—HSV
9—0
EHS 2—HFC 8
10—1
THB 3—EDO 7
10—0
4A
EDO 10—DeCeO 3
1—12
Spaarnevogels 4HSV 2
16—1
4B
Haarlem 9WH 3
5—3
ROH 13—N. Vennip 2
7—0
Ripperda 4—DSK 3
4—3
4C
Schoten 6—RCH 14
4—3
Brederode 3EHS 5
12—3
DeCeO 4—THB 5
2—6
4D
Zandvoort 8Zeemeeuwen 5
3—4
EDO 9—VI Vogels 3
3—1
VOG 2—DKT 3
8-1
JUNIOREN-COMPETITIE
A
Haarlem a,RCH a
0—1
Kinheim aKennemers a
0—8
HFC aZandvoort a
10—4
B
RipperdaBloemendaal a
1—17
Zandvoort bHaarlem b
0—18
HFC b—Schoten
3—6
RCH b—RCH c
21—0
C
Haarlem cEDO b
17—0
Beverwijk aWB
3—1
Kennemers bVSV b
60
RCH dStormvogels b
6—6
D
RCH e—RCH f
2—8
WH aHillegom
6—4
Haarlem dHillinen
0—4
E
DIO—WH b
2—7
Kennemers cBrederode
2—2
KENNEMERLAND BEKER le RONDE.
KennemerlandTelefonia 41
Tw. JeugdJohez 2.-2
(bij loting Tw. J. winnaar)
VGS—ZSV 1—2
SIZO—WRA 8—3
VEW—WIJ 2—3
B WB—SIZO 2 5—2
C WIJ 3—ZSV 2 6—2
Johez 2Kennemerland 4 52
A
RCH aEDO a
3—2
Bloemendaal aSchoten a
0—5
Zeemeeuwen aVI. Vogels a
0—2
B
RCH b—EDO b
6—1
Kennemerland aIVO
0—2
C
RCH c—EDO c
7—3
WH aZandvoort a
7—1
HFC aBloemendaal c
6—1
DeCeO aHalfweg
0—4
D
Zeemeeuwen bVI. Vogels b
2—5
RCH d—EDO d
2—5
Schoten cEHS a
2—5
E
HFC bBloemendaal d
4—3
RCH e—EDO e
2—1
SwastikaDOA
1—5
F
HillinenZeemeeuwen c
11—0
THBSchoten d
3—2
G
EHS bZandvoort b
1—5
ZSVSpaarndam
1—6
DSKHeemstede b
3—0
IA Zandvoort 2Kinheim 2 2 uur M. Perfors.
RCH 5Haarlem 3a 10 u. J. Fortgens.
VI. VogelsEDO 3 10 u. A. G. Lindhout
WBDroste 10 u. J. D. Rigbers Jr.
Stormvog. 3Sp'stad 12 u. H. Hurkmans
1B Kinheim 3EDO 5 10 u. C. J. Roodt.
DWOStormvog. 4 10 u. J. N. Spierdijk.
Haarlem 3RCH 4 10 u. A. J. Grootegoed.
1B RCH 3Zeemeeuwen 2 10 uur W. Voogd.
EDO 4Schoten 2 10 u. F. J. Wallekers.
2A HeemstedeRCH 6 10 u. H. C. v. 't Land.
Hillinen 2Haarlem 5 2 u. L. v. d. Ven.
IVOBeverwijk 3 10 u. T. C. Besse.
VOG—VSV 3 10 u. A. v. Dam.
Kennemers 3Kinh. 5 10 u. W. Th. Maas.
2B SwastikaKennemers 5 10 u. L. Bonkerk.
BrederodeBeverw. 2 11.30 u. G. de Lugt.
Bl'daal 2—VSV 4 10 u. H. Scholts.
Sp'vogels 2DIO 2 10 u. J. G. C. Scheffer.
RCH 7Schoten 3 10 u. H. J. Boeree.
2C HFC 4RCH 8 10 u. M. J. v. Toorenburg.
Hillegom 2DeCeO 10 u. G. F. Born.
Kennemers 4Zandv. 3 10 u. R. Honijk.
DSK—THB 2 10 u, J. F. Ploeg.
Kenau—Ripperda 2 10 u. G. J. Tillemans.
2D WHBloemendaal 3 10 u, J. C. v. Tol.
ETOZandvoort 4 2 u. C. de Waard.
HFC 3Haarlem 4 10 u. J. Joosten.
N. VennepVI. Vog. 2 2 u. F. J. Wempe Jr.
Halfweg 2EDO 6 2 u. J. Weber.
3A Hillinen 3—HFC 7 10 u. W. Bouwens.
VSV 5Kennemers 7 12 u. J. M. P. Giebels.
EHS 3—WH 2 10 u. S. Koning.
3B Haarlem 6Brederode 2 10 u. J. Hendriks.
WB 2Kennemers 8 12 u. Th. Verhoef.
DamiatenEDO 8 10 u. A. v. Kampen.
THB 4Swastika 2 10 u. J. Kerkman Jr.
3C H'lem 7Vijfhuizen 10 u. T. Kranenburg.
Zeemeeuw. 4DSK 2 10 u. A.C.J.Crombeen
RCH 11Halfweg 3 12 u. C. Drayer.
Zandvoort 6Droste 2 12 u. W. Walgien.
3D Beverwijk 4Droste 3 12 u. A. Kuyper.
Stormvog. 5DOA 12 u. J. P. Bierman.
Schoten 4RCH 10 10 u. W. Kelder.
Kenau 2DeCeO 2 12 u. J. West.
Sp'stad 2Kennemers 9 10 u. J. N. Cramer
3E RCH 12Z'meeuw. 3 10 u. A. P. Wassenaar
DOA 2—Hillegom 3 10 u. K. Bergman.
DIO 3—Kenau 3 11.30 u. H. C. de Wid.
Spaarndam 2Hillinen 4 10 u. G. Smit.
3F Schoten 5—DWO 2 10 u. J. Keur.
Ripperda 3Stormvogels 6 10 u. A. Bras.
Heemstede 2DIO 4 10 u. J. v. Aalst.
EHS 4Kennemers 6 10 u. M. Bloemink.
3G DWO 3—DKT 2 u. J. C. de Graaf.
Zandvoort 5HFC 5 10 u. D. Baas.
IVO 2H'stede 3 2 u. J. Hafkenscheidt.
Bl'daal 4Hillegom 4 10 u E. W. Boswinkel
3H EDO 7—HSV 10 u. J. C. Butter.
THB 3—HFC 8 10 u. G. H. Wille.
WB 3—EHS 2 10 u. H. J. Jore.
Kinheim 6VSV 6 10 u. F. Hendriks.
4A HSV 2—SV '34 2 u. G. Kerkman.
KemphaanVSV 7 10 u. F. v. d. Bos.
Spaarnevogels 4—DeCeO 3 12 u. A. Freeke
EHS 6—EDO 10 12 u. F. H. Seljee.
4B WH 3N. Vennep 2 2 u. J. P. Beentjes.
Ripperda 4Hillinen 5 10 u. W. in 't Veld.
Zandv. 7H'lem 9 12 u. H. W. G. Snijders.
Vijfhuizen 2DSK 3 2 u. C. Dekker.
4C SV'34 2Kemphaan 2 12 u. G. v. Dijk.
Schoten 6—THB 5 12 u.
A. Schoenmaker Jr.
DeCeO 4Brederode 3 10 u. H. P. Klein
RCH 14—EHS 5 12 u. G. Winkelaar.
4D DKT 2EDO 9 10 u. C. Ja Hartman.
VOG 2Sp.vogels 5 12 u. L. A. A. Gieske
VI. Vogels 3—Zandv. 8 2 u. G. v. Slooten.
DIO 5'Zeemeeuwen 5 11.30 u.
'C. v. Eerden.
Junioren Competitie.
A EDO aRCH a 10 u. F. Keerwolf Jr.
Haarlem aHFC a 10 u. P. G. de Vries
Kinheim aZandvoort a 12 u.
O. J. M. v. Waveren.
VSV aStormv. a 12 u. A. v. d. Wiel.
P RCH c—RCH b 12 u. H. Scheen.
HFC bRipperda 12 u. W. Goulooze.
ZeemeeuwenBloemendaal a 10 u
N. de Haan.
Haarlem b—Schoten 12 u. H. Bakker.
C Bloemendaal bStormvogels b 12 u.
A. J. Deen
EDO b—WB 12 u. S. Duin.
VSV bKennemers b 2 u. A. Gorsselink
Haarlem cBeverwijk a 12 u. J. v. Dongen
D VijfhuizenHaarlem d 12 u.
W. de Groot Jr.
VI. VogelsHillegom 12 u. Th J. de Wilde
HFC c—RCH f 12 u. A. Loos
Hillinen—R.C.H. e 10 u. M. Kruyff.
E WH b—RCH h 10 u. B. Bouwknegt.
Kennemers cDIO 10 u. J. Diepgrond
Z ATERDAG -COMPETITIE.
A SIZOKennemerland 3 u. J. v.d. Wereld
Tw. Jeugd—WIJ 3 u. Chr. Klerk.
Telefonia:VJB 3 u. B. Serphos.
VGS—WIJ. 2 3 u. H. D. Kist de Ruyter Jr
E Kennemerland 2Johez 3 u. A. Wildschut
VEW—ZSV 3 u. C. A. Schipper
Kennemerland 3—SIZO 2 3 u. S. Tulen
WB—WRA 3 u. G. H. Hesselink Jr.
C Johez 2Kennemerland 5 3 u
P. F. W. Schildwacht.
ZSV 2—VEW 3 3 u. A. Zomer Jr.
WIJ 3—VEW 2 3.30 u. J. Kramer.
Adspiranten-Competitie.
A Haarlem aBloemendaal a 3.30 uur
RCH a-Zeemeeuwen a 3.30
Vliegende Vogels aSchoten a 3.30
B Haarlem bBloemendaal b 3.30
IVOSchoten b 3.
Heemstede aRCH b 3.30
EDO bKennemerland a 3.30
C HFC a—Halfweg 3.30
WHBloemendaal c 3.30
DeCeO a—EDO c 3.30
Zandvoort aROH c 3.30
D RCH dZeemeeuwen b 2.30
EDO dKennemerland b 2.30
VI. Vogels bSchoten c 2.30
Haarlem c—EHS a 2.30
E Haarlem dBloemendaal d 2.30
DOA—HFC b 2.30
SwastikaRCH e 3
F RCH fZeemeeuwen c 2.30
DeCeO bVijfhuizen 2.30
THB—Hillinen 3
G Heemstede bRCH g 2.30
Zandvoort bVI. Vogels c 2.30
DSK—ZSV 3—
EHS bSpaarndam 2.30
Noordelijke Adspiranten-Competitie.
Wedstrijdprogramma voor Zaterdag
3 October.
A VSV a—Kinheim a 3 uur
Beverwijk aWB a 3.
De Kennemers aStormvogels a 3.
B WIJDe Kennemers c 2.15
BrederodeKinheim b 3.
Stormvogels bVSV b 3.
C De KemphaanDe Kennemers d 3.
De Kennemers e—Beverwijk b 3.30
De Kennemers fWB b 2.15
1 A Kinheim 2VI. Vogels, 10 u.
Haarlem 3aStormvogels 3, 10 u.
EDO 3Droste, 10 u.
WB—RCH 5, 10 u.
Spaarnestad—Zandvoort 2, 10 u.
1 B EDO 5—D.W.O., 10 u.
Stormvogels 4RCH 3, 12 u.
RCH 4—EDO 4, 10 u.
Zeemeeuwen 2Kinheim 3, 10 u.
Schoten 2Haarlem 3, 10 u.
2 A SpaarndamKennemers 3, 10 u.
RCH 6Kinheim 5, 10 u.
Haarlem 5I.V.O., 10 u.
Beverwijk 3Heemstede, 2 u.
VSV 3—Hillinen 2, 12 u.
2 B Kinheim 4Spaarnevogels 2, 2 u.
Beverwijk 2RCH 7, 12 u.
VSV 4—Brederode, 12 u.
DIO 2—Swastika, 11,30 u.
Schoten 3Bloemendaal 2, 10 u.
2 C RCH 8—DSK, 2 u.
DeCeO—HFC 4, 10 u.
Zandvoort 3Kenau, 12 u.
THB 2—Hillegom 2, 10 u.
Ripperda 2Kennemers 4, 10 u.
2D Bloemendaal 3—Halfweg 2, 10 u.
Zandvoort 4—N. Vennep, 10 u.
Haarlem 4WH, 10 u.
VI. Vogels 2—HFC 3, 10 U.
EDO 6—ETO, 10 u.
3 A Haarlem 8VSV 5, 10 u.
WH 2Bloemendaal Vet., 10 U.
3 B Brederode 2Damiaten, 2 u.
Kennemers 8RCH 9, 10 u.
THB 4—EDO 8, 10 u.
Swastika 2WB 2, 10 u.
3C Vijfhuizen—RCH 11, 2 u.
DSK 2Spaarnevogels 3, 10 U.
Halfweg 3Droste 2, 10 u.
Zeemeeuwen 4Haarlem 7, 10 u.
3 D Kenau 2Droste 3, 12 u.
DOAKennemers 9, 10 u.
DeCeO 2Schoten 4, 12 u.
Stormvogels 5Beverwijk 4, 2 u.
3 E Zeemeeuwen 3DOA 2, 2 u.
Hillinen 4—RCH 12, 10 u
Kenau 3Hillegom 3, 10 u.
3 F DWO 2—Heemstede 2, 12 u.
Kennemers 6Stormvogels 6, 12 u.
HFC 6—Schoten 5, 12 u.
EHS 4—DIO 4, 10 u.
3 G HFC 5—Hillegom 4, 10 u.
Heemstede 3DKT, 10 u.
IVO 2Bloemendaal 4, 10 u.
DWO 3Zandvoort 5, 10 u.
3 H HSV—HFC 8, 2 u.
WB 3—VSV 6, 10 U.
EHS 2—EDO 7, 10 U.
Kinheim 6THB 3. 10 U.
4 A SV '34Kemphaan, 2 u.
DeCeO 3—EHS 6, 2 u.
EDO 10—HSV 2, 12 u.
Spaarnevogels 4—VSV 7, 10 u.
4B N. Vennip 2Vijfhuizen 2, 2 u.
Hillinen 5Haarlem 9, 10 u.
DSK 3—WH 3, 2 U.
RCH 13Ripperda 4, 2 u.
4C Kemphaan 2DeCeO 4, 10 u.
Brederode 3Schoten 6, 11,30 u.
EHS 5—THB 5, 12 u.
4 D Spaarnevogels 5EDO 9, 12 U.
Zeemeeuwen 5VI. Vogels 3, 2 u.
VOG 2Zandvoort 8, 10 u.
DKT 2—DIO 5. 10 U.
JUNIOREN- C OMPETITIE.
A Zandvoort aHaarlem a, 10 uur.
Stormvogels aRCH a, 12 u.
B RCH bZandvoort b, 10 u.
Ripperda—Zeemeeuwen, 10 u.
Bloemendaal a—Haarlem b, 10 n.
SchotenRCH c, 12 u.
C RCH dHaarlem c, 10 u.
WBStormvogels b, 2 u.
EDO b—Bloemendaal b, 12 u.
Kennemers bBeverwijk a, 10 U.
D HillegomVI. Vogels,10 u.
RCH fHillinen, 12 u.
RCH e—HFC c, 12 u.
WH a—Haarlem d, 10 u.
E DIO—RCH g, 11,30 u.
RCH h— Brederode, 12 U.
HFC d—Bloemendaal c, 10 u.
HFC e—WH b, 10 u.
ZATERDAG-COMPETITIE.
A KennemerlandWIJ 2, 3 u.
WIJ—SIZO, 3 u.
VJB—Tw. Jeugd, 3u.
TelefoniaVGS, 3 u.
B SIZO 2—VEW, 3 U.
WRA—Kennemerland 3, 3 u.
ZSV—WB, 3 u.
C Kennemerland 4WIJ 3, 3 u.
VEW 3Kennemerland 5, 3 U.
ADSPIRANTEN-COMPETITIE.
A Bloemendaal aRCH a, 3.30 u.
EDO a—VI. Vogels a, 3,30 u.
Zeemeeuwen aHaarlem a, 3,30 U.
B Bloemendaal bRCH b, 2,30 u.
Haarlem bHeemstede a, 2,30 XL.
Kennemerland aSchoten b, 3.30 U.
EDO b—IVO, 3,30 u.
C Halfweg—HFC a, 3 u.
RCH c—DeCeO a, 3,30 U.
EDO cZandvoort a, 2,30 u.
D EDO d—VI. Vogels b, 2,30 u.
Zeemeeuwen bHaarlem c, 2,30 u.
Kennemerland bSchoten c, 2,30 U.
EHS a—RCH d, 3,30 U.
E Biqemendaal dDOA, 2,30 u.
HFC b—Swastika, 2,30 u.
Haarlem dEDO e, 2,30 u.
F RCH f—DeCeO b, 2,30 u.
HillinenSchoten d., 2,30 u.
THBZeemeeuwen c, 2,30 u.
G EHS b—RCH g, 2,30 U.
VI. Vogels c—ZSV, 2,30 u.
SpaarndamDSK, 2,30 u.
Heemstede b—Zandvoort b, 2,30 u.
IA:
Kinheim 2Stormvog. 4 3
Haarlem 3aDroste
EDO 3Zandvoort 2
SpaarnestadRCH 5
WB—VI. Vogels
1B:
-4
4—4
0—7
4—1
7—1
EDO 5—EDO 4 5—5
RCH 4—RCH 3 3—5
Stormvog. 4Kinheim 3 73
Schoten 2DWO 74
Zeemeeuw. 2Haarl. 3 13
2A:
Kinheim 5—VSV 3 2—1
Beverwijk 3Hillinen 2 14
Haarlem 5Kennemers3 25
RCH 6—IVO 2—1
SpaarndamVOG 35
2B:
Kennemers 5Bl'daal 2 08
Beverwijk 2Kinheim 4 uitg.
Schoten 3—Sp.vogels 2 5—2
VSV 4—RCH 7 4—3
2C:
Kenau—HFC 4 7—f
Zandv. 3Hillegom 2 32
THB 2Kennemers 4 uitg
Ripperda 2DeCeO 2
2D:
Zandvoort 4—WH 1—2
Haarl. 4Vl.Vogels 2 5-1 gest.
Bl'daal 3N. Vennep 54
EDO 6—HFC 3, 5—9
3A:
Kennem. 7Bl'daal Vet. 22
HFC 7—Haarlem 8 5—3
WH 2—Hillinen 3 2—8
3B:
EDO 8—RCH 9 3—6
Swastika 2Haarlem 6 45
3C:
Zandv. 6Spaarnev. 3 92
RCH 11—Droste 2 2—11
Vijfhuizen—Zeem'wen 4 uitg.
3D:
DeCeO 2Stormvogels 5 uitg,
Kennemers 9—Schoten4 uitg.
RCH 10—Kenau 2 4—4 gest.
3E:
Hillegom 3—DOA 2, uitg.
Hillinen 4—DIO 3 4—2
Kenau 3Spaarndam 2 uitg.
3F:
DWO 2Kennemers 6 121
3G:
HFC 5—DWO 3 5—2
Heemstede 3Zandv. 5 45
DKTBloemend. 4 uitgest.
3H:
Kinheim 6—EDO 7, EDO n.o.g
4A:
DeCeO 3Kemphaan, uitg.
EDO 10Spaarnevogels 4 uitg
4B:
Vijfhuizen 2RCH 13, uitg.
DSK 3Zandv. 7 uitgesteld.
4C:
RCH 14—DeCeO 4, uitgest.
4D:
Spaarnev. 5Zandv. 8 120
Zeemeeuwen 5EDO 9 33
JUNIOREN:
A:
RCH a—HFC a 7—4
EDO aHaarlem a 24
KinheimVSV a 12
B:
Zeemeeuw.Zandv b 53
Bloemendaal a—HFC b 102
Haarlem bRCH b 13
C:
Beverwijk aBl'daal b 9a
WBHaarlem c 35
D:
HillinenVI. Vogels I5
RCH f—HFC c 5—7
RCH e—WH a 7—5
E°
Kennemers cBl'daal cuitg.
WH b—HFC d 7—0
AD SPIRANTEN.
A:
EDO aHaarlem a 52
Schoten aRCH a 41
Bl'daal a—Zeemeeuwen a 5-0
B:
EDO bHaarlem b 32
Schoten bRCH b 13
Kennemerl. aBl'daal b 6-0
C:
EDO c—HFC a I—4
Bloemendaal cRCH c 17
Halfweg—WH a 2—3
Zandvoort aDeCeO a 23
D:
Haarlem c—Schoten c uitgest.
Kennemerland bRCH d 1-1
EHS aZeemeeuwen b 120
E°
EDO e—HFC b 5—2
Bloemendaal dRCH e 013
Haarlem dSwastika 26
Zeemeeuwen cDeCeO b 1-0
G:
SpaarndamVI. Vogels c uitg
Zandvoort bDSK 010
NOORDEL. ASPIRANTEN.
Kinheim aBeverw. a 70
Beverw. b—De Kemphaan 5-3
Kinheim bWIJ a 0li