VERWACHT WORDENDE SCHEPEN GRAFSTEENEN IJMUIDEN Willem I trok nogmaals door IJmuiden. Thans op het witte doek in de Bioscoop de Pont. Er was gisteravond een bijzondere film vertooning in de Bioscoop de Pont. De exploi tant. de heer Geervliet had nl. de goede ge dachte, het gemeentebestuur en de besturen der Oranjevereeniging enz. uit te noodigen, de voorstelling bij te wonen in verband met de vertooning van de door Polygoon vervaar digde film van den historischen optocht, die j.l. Zaterdag in IJmuiden werd gehouden, voorstellende den intocht van Prins Willem in Amsterdam. Velen hadden aan de uitnoodiging gevolg gegeven, o.a. burgemeester Kwint, wethouder Dunnebier, de gemeentesecretaris, de heer J P. Weijburg, commissaris van politie en voor zitter van het Centraal Feestcomité en vele bestuursleden der Oranjeverenigingen. De meeste gasten waren vergezeld van hunne dames. Behalve de beide hoofdfilms, dit interessant en spannend genoeg zijn voor een volledig programma werd de huwelijksfilm en de film van den optocht vertoond, voor welke laatste in het bijzonder de belangstelling gold. Polygoon had er veel werk van gemaakt. Het waren maar niet eenige close-ups, of eenige korte scènes, die opgenomen waren; de film geeft den optocht heel goed weer. Opna men van de aankomst en het aan wal gaan van den Prins met gevolg, begroeting, vele ond-erdeelen enz. maakten een sluitend ge heel. Vooral de samenkomst op het Tiberius- plein was goed verzorgd. Velen hebben zich zelf „op het doek gezien", al was het dan niet in de olieverf van den portretschilder. De voorstelling was zeer druk bezocht niet alleen door invité's maar ook door „gewoon" publiek, UITSLAG VEILING. Uitslag der veiling gehouden in ,,'t Notaris huis" te Haarlem op Donderdagavond. Het Woonhuis met erf te Haarlem aan de Emmalaan No. 15, groot 1 are, 52 centiaren, f 4200 W. F. Selle, q.q. Een Huis en erf te Haarlem aan den Har- menjansweg No 37. groot 1 are, 10 centiaren, f 3455, Jac. Smit, q.q. Het oospronkelijke Fabrieksgebouw, thans ingericht tot magazijn en pakhuis, met erf en grond, (beneden bananenpakhuis en boven distilleerderij en wijnhandel) aan de Bake- nessergracht No. 89 te Haarlem, groot 4 aren, 85 centiaren, f 13200, A. Hoogeveen. Gronden, in de uitbreiding der gemeente Velsen, aan en nabij de P. C. Hooftlaan, Doodweg en Wijk aan Zeeër-voetpad te Drie huis, als tuin en weiland, groot 4 hectaren, 60 aren. 45 centiaren, f 18700. P. F. Seignette q.q. Het Woonhuis met erf te Haarlem aan de Roosveldstraat No. 59, groot 89 centiaren, f 2870, W. J, Waaning. Een Huis met erf te Haarlem aan de Oranje- boomstraat No. 84, groot 54 centiaren f 1320, M. Hoek. Een Huis met erf en tuin te Haarlem aan de Pijlslaan No. 29, groot 74 centiaren, f 1950, P J. Eskens. Een Huis en erf te Haarlem aan de Maarten van Heemskerkstraat No. 1 a, groot 74 centia ren. f 3950, J. J. Bovendorp q.q. Een Huis, erf en tuin te Haarlem aan het Hasselaerspléin No. 13, groot 1 are. 14 centi aren. f 4195. W. J. Waaning. ZONDAGSDIENST DER APOTHEKEN De Zondagsdienst der apotheken wordt Zondag waargenomen door de Kennemer- apotheek aan den Wijk aan Zeeërweg. Deze apotheek is tevens aangewezen voor den nachtdienst in de komende week. De apotheek Velsen-Noord is morgen ge sloten. Deze apotheek is echter steeds des nachts geopend. BURGERLIJKE STAND. Bevallen: A. Th. van HooffBimmerman, d., die Rijpstraat 14, IJmuiden; J. van Hesselin- genLimmen, z., Schulpweg 140, Velsen N.; E. v. d. PlasHoek, 2 z., Bik- en Arnoldika-de 29, IJmuiden; A. BlankenPieters, z., de Leth- straat 4, Velsen N.; E. H. v. d. BoogaardKnep pel, z., V. Ostadestraat 38, IJmuiden; N. Boers- maVenema, z., Duinvlietstraat 94, Velsen N.; E. J. de Boer—Dekker, z,. Drieh.kerkweg 105 rd, IJmuiden. Overleden: W. Wamsteeker, 81 jaar, echtge noot van M. Oosterom, Biezenweg 67, Sant poort; E. G. Beukman, 58 jaar, echtgenoot van H. F. van Driessen, Haringkade 24, IJmuiden; AGENDA VOOR BEVERWIJK ZATERDAG 16 JANUARI Kennemer Theater, Zeestraat: „Vrouw of secretaresse" en „De vrouw van staatsvijand no. 1", 8 uur. Luxor Theater, Breestraat: „Follow the Fleet" en „Paniek in de filmstudio", 8 uur. ZONDAG 17 JANUARI Kennemer Theater, Zeestraat: „De vrouw van staatsvijand no. 1", 2.30 uur; „Vrouw of Secretaresse", 5 uur; „Vrouw of Secretaresse" en „De vrouw van staatsvijand no. 1", 8 uur. Luxor Theater, Breestraat: 2.157.15 uur: Doorloopende matiné; „Follow the Fleet" en „Paniek in de filmstudio", 8 uur. MAANDAG 18 JANUARI Kennemer Theater, Zeestraat: „Vrouw of secretaresse" en „De vrouw van staatsvijand no. 1", 8 uur. Luxor Theater, Breestraat: „Follow the Fleet" en „Paniek in de filmstudio", 8 uur. AGENDA TRË HAARLEM Heden: ZATERDAG 16 JANUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: Feestvoor- stelling van „Prinzen Hochzeit", Fritz Hirsch Operette, 8 uur. Gemeentelijk Concertgebouw: Feestavond Ned. Reisvereeniging, afdeeling Haarlem, 8 u. Palace Filmac: 11—5 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Luxor Sound Theater: „Als het circus komt". 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Amsterdam bij nacht" geprolongeerd. 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Met verzegelde orders". 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Hofkonzert". 2.30, 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. ZONDAG 17 JANUARI Frans Hals Theater: „Alaska-avonturen", 11.30 uur. Rembrandt Theater: „Per K. L. M. naar Jan Oost" 11.30 uur. Doorloopende bioscoopvoorstellingen. MAANDAG 18 JANUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: „Met St. Juttemis", door het Centraal Tooneel, 8.15 u. Palace Filmac: 115 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Bioscoopvoorstellingen, 's middags en des avonds. fF. J. Martens, 54 jaar, echtgenoot van C. Ph. A. van Went, Lagersstraat 13, IJmuiden; J. J. W. Keijzer, 21 jaar, ongehuwd, Conradstraat 18 rd., IJmuiden; G. Wilderom, 78 jaar, we duwnaar van M. Verweij, Kastanjestraat 34; IJmuiden; J. C. Snijders Blok, 80 jaar,, wed. van J. E. Iskes, Bennebroek; M. Zwaan, 53 jaar echtgenoot van C. Klinkenberg, Tusschen- beeksweg 30, IJmuiden. Ondertrouwd: J. Klinkenberg en L. Glas. Trawlerkade 71, IJmuiden, Kompasstraat 33. IJmuiden; H. C. Eijman en J. J. Uytendaal, Doodweg 19, Velsen N„ Burg. Weertsst-raat 54, Velsen N.; W. Post en E. de Weers, Haarlem. A. P. van Hoof en Th. S. de Vos, Rotterdam; A. Versteeg en E. W. Jibben, Hoek van Holland. Gehuwd: G. Houtwipper en E. van Kapel, Berkenstraat 10, IJmuiden; J, F. de Lijzer en M. Markx, Kortenaerstraat 32 rd., IJmui den; H. B. In der Rieden en C. Th. Huij- bregts, Zeeweg 367, IJmuiden; E. Graber en D. M. Nijland, Hagelingerweg 123, Santpoort; W. W. Schade en A. C. Bos, v. Galenstraat 7, IJmuiden; G. P. Ooms en A. F. Wels, Duin vlietstraat 45, Velse (N,). IN MEMORIAM MEVR. G. E. E. MEES— SOHUCKINK KOOL Dezer dagen maakten wij melding van het overlijden van mevr. G. S. E. MeesSehuc- kinck Kool te Santpoort. Wij ontvangen nu het volgend In memo- riam, waaraan wij gaarne plaats verleenen: Een moederlijke, warm voelende vrouw, met een open hart voor alles, wat hulp noo- dig had zoo kon men het beste mevr. Mees typeeren, die, tot ontsteltenis van zeer velen zoo juist is heengegaan. Van zeer velen, want met haar veelzijdige sociale belangstelling, haar groote activiteit en spontane bereidheid tot daden, had zij zich een grooten kring van bekenden verworven. Het zou moeilijk zijn alles te beschrijven, wat zij in haar rijke le ven gedaan had. Als psychiater was zij in de psychiatrische inrichting te Bakkum werk zaam geweest; hier had zij haar man leeren kennen, dien zij jaren later, toen hij adjunct- directeur van het Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort was geworden, weer bij zou staan in het werk van de Spaarne-Stiéhting, het consultatiebureau voor zenuw- en zielszie ken voor Haarlem en omstreken. Zij was zeer actief in de Vereeniging „Kinderhulp" en den Kinderbond; vertegenwoordigde de Spaarne-Stichting in den Armenraad; werkte mede aan de actie tot het opnieuw aanstel len van een Inspectrice van de Kinderpolitie. Twee jaar was zij presidente van de Sorop- .timisten Club; aan den Vrouwen Vredesbond had zij een werkzaam aandeel; op vergade ringen van de Nederlandsche Vereeniging voor Geestelijke Volksgezondheid, van de Nederlandsche Vereeniging ter Bevordering van Consultatiebureaux voor Moeilijke Kin deren en verschillende andere dergelijke in stellingen ontbrak zij zelden. Overal deed zij zich kennen op de haar eigen gemoedelijke, steeds hulpvaardige manier; met haar gezel lige moederlijke persoonlijkheid, haar nuch- teren eenvoud, wars van alle gewichtigdoe nerij, haar volkomen onzelfzuchtigheid, haar heerlijke humor en haai; rechtdoorzeesche eerlijkheid was zij iemand, die overal dade- lijk de harten won en vertrouwen vond. Het waren vooral de „moeilijke kinderen", d.w.z. de kinderen die moeilijkheden hebben, waarnaar haar liefde uitging. Reeds in 1929 was zij, als onderdeel van de Spaarne-Stich ting, een spreekuur voor moeilijke kinderen begonnen in het Gebouw van den Gemeen telijken Geneeskundigen Dienst, waarvan de werkzaamheden allengs zóó'n omvang kregen, dat het in het begin van dit jaar werd om gezet in een afzonderlijk Medisch-Opvoed- kundig Bureau, waaraan, behalve mevr. Mees een tweede psychiater, een kinderarts en een maatschappelijk werkster medewerkten. In de wandeling bleef het echter „het bureau van mevr. Mees" heeten, en geen wonder: zelf had zij dit werk opgebouwd en daaraan zooveel jaren een zeer groot deel van haar tijd gegeven, doch vooral de wijze, waarop zij het werk deed, had haar snel populair ge maakt onder de jeugdige bezoekers met hun aanhang van ouders, broertjes, zusjes en ka meraadjes. Zij bepaalde zich niet tot het ge ven van advies in de moeilijkheden, waar voor men haar raad vroeg, doch zij bezocht de gezinnen, leefde zich geheel in hun om standigheden in, hielp, waar zulks noodig was, met raad, met aanmoediging, mate- rieelen steun of kleine, aardige attenties. Te gen St. Nicolaas was haar auto vol met uit- eenloopende pakjes, die bij tal van gezinnen werden rondgebracht; bij kinderopvoeringen en andere kinderfeestjes waren steevast een aantal introducés van mevr. Mees. Het was merkwaardig, hoe zeer de kinderen en de ouders op haar gesteld waren; het Medisch'- Opvoedkundig Bureau zou hiervan verschil lende staaltjes kunnen vertellen. Hoe vaak kwamen er niet op de Woensdagmiddagen oude bekenden, die speciaal mevr. Mees moesten spreken, vaak over heel andere dingen dan paedagogische moeilijkheden. En meer dan eens is het gebeurd, dat een kind, waarvan de behandeling al lang was afge- loopen, of dat niet zelfs bij mevr. Mees on der behandeling was, dqch dit van andere kinderen wist, kwam bedelen, of hij niet óók door mevr, Mees behandeld mocht worden' Het Medasch-Opvoedkundig Bureau ver liest in haar een loyale, hartelijke en actieve medewerkster, die ook persoonlijk een groote leegte achterlaat. het geld reeds verteerd. De man is, na voor den burgemeester van Heemskerk te zijn ge leid, weder op vrije voeten gesteld. Van deze valsche aangifte is proces-verbaal opgemaakt. RIJWIEL GESTOLEN. Toen de heer A. van L. zich van het R.K. Vereenigingsgebouw, waar hij een vergade ring had bijgewoond, naar huis wilde begeven, constateerde hij, dat zijn bijna nog nieuw rij wiel verdwenen was. De politie stelt een on derzoek in. PERSONALIA. Burgemeester W. M. J. A. Vreugde is be noemd tot lid van den Raad van Toezicht der Spaarbank te Beverwijk. 55 JAAR GETROUWD. Op 5 Februari a.s. hoopt het echtpaar Wil lem Koopman en Maartje Kamper den dag te herdenken, dat 't 55 jaar geleden in den echt werd verbonden. Beide oudjes genieten nog een goede gezondheid. HAARL. VOETBALBOND HEEMSKERK GEFINGEERDE ROOFOVERVAL. Zooals wij reeds meldden, werd in den nacht van Dinsdag op Woensdag een 27-jarige bloe- menkoopman op den weg van Beverwijk naar Uitgeest van zijn portemonnaie beroofd houdende f24, na door zijn aanranders bloe dig te zijn gewond. Direct na zijn aangifte van den overval twijfelde de rijksveldwachter aan de waarheid van het verhaal. De man werd aan een streng verhoor onderworpen, maar hij bleef bij zijn beweringen. Nadat hij den volgenden dag nogmaals in verhoor werd genomen, viel hij door de mand. Het bleek dat de overval door hem gefingeerd was. Hij had Ant. Stathatos (Gr.) Aurora (Ned.) Amstelland x) Adalia (Du.) Alkmaar (Ned.) x) Amstelkerk Ariadne (Ned.) Adamas (Gr.) Barneveld (Ned.) Breda Boskoop (Ned.) Bintang (Ned.) Bloemfontein x) Bennekom (Ned.) Clytoneus (Br.) Cordillera (Du.) Ceres (Ned.) Calypso (Ned.) Cottlca x) Colombia (Ned.) x) Cordelia (Eng.) x) Dolius (Ned.) Deucalion (Ned.) Enggano Eurylochus (Br.) x) Erinna Farmsum - Freiburg (Du.) Faneromerui Ganymedes Gorbea Mendi (Sp.) Heidelberg (Du.) Hilversum (Ned.) Halle (Du.) Jagersfontein x) Joh. v. Oldebarnevelt x Jaarstroom (Ned.) Joh. de Witt (Ned.) x) Juno (Ned.) Laomedon (Eng.) x) Luneburg Moena x) Montferland x) Mello (Portug.) Marika Pxotopapa (Gr.. Orion (Ned.) Orpheus (Ned.) Poelau Bras x) Poseidon (Ned.) Poly dor us (Ned.) L. M. 26 Patricia (Du.) Poelau Laut (Ned.) x) Rhea (Ned.) Sesostris (Du.) Serooskerk x) Springfontein x) Saturnus (Ned.) Svene x) (Noor) Stella (Ned.) Sendeja (Sp.) Salabangka (Ned.) x) Salland x) Tela (Ned.) Thetis (Gr.) Trajanus (Ned.) Titus (Ned.) Theseus (Ned.) Venezuela Venus (Ned.) Waterland (Ned.) x) Zuiderkerk (Ned.) x] Zonnewijk (Ned.) Buenos Aires Calamata Buenos Aires Pt. Limon Chili West Afrika West Indië Rosario Ohili Chili Chili Batavia Z. Afrika Hamburg (via Antw.) Batavia West Indië Zwarte Zee Zwarte Zee West Indië Hamburg Pt. Arthur Batavia Midd-. Zee Ned. Indië Ned. Indië New York Buenos Aires Ned. Indië Stratoni Zw. Zee Buenos Aires Ned. Indië Concepcion Ned. Indië Zuid Afrika Ned. Indië West Afrika Batavia Danzig Batavia Ned. Indië Soerabaja Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires Valencia Danzig Batavia Midd. Zee Batavia Bona (v. IJm.) West Indië Hamburg Midd. Zee Mexico Japan Zuid Afrika Alexandrië Port Arthur» Alexandrië Bilbao (v. IJm.) Batavia Hamburg Buenos Aires Buenos Aires Stamboul Midd. Zee Stettin West Indië Hamburg Japan Buenos Aires verra. aankomst Laatste bericht 3 Febr. 15 Jan. 5 Febr. 9 Febr. 26 Jan. 9 Febr. 9 Febr. 24 Jan. 26 Jan. 17 Jan. 16 Jan. 4 Febr. 28 Jan. 17 Jan. 5 Febr. 22 Jan. 24 Jan. 21 Febr. 18 Jau. 18 Jan. 3 Febr. 3 Febr. 4 Febr. 24 Jan. 19 Jan. 10 Febr. 17 Febr. 28 Jan. 28 Jan. 17 Jan. 22 Jan. 21 Jan. 1 Febr. 16 Jan. 20 Jan. 27 Febr. 17 Jan. 14 Febr. 30 Jan. 20 Jan. 5 Febr. 3 Febr. 20 Jan. 19 Jan. 17 Jan. 31 Dec. van Rosario. 11 Jan. van Sagres. 11 Jan. vertrokken. 16 Jan. van Curacao. 13 Jan. van Talcahuano. 9 Jaai. van Dakar. 9 Jan. van Pto. Barrios. 8 Jan. vertrokken. 13 Jan. te Liverpool. 10 Jan. van Cristobal. 13 Jan. van Arica. 3 Jan. van Sabang. 9 Jan. te Port Natal, vertrekt 23 Jan. 13 Jan. van Belawan. 13 Jan. van Barbados. 14 Jan. van Stamboul. 14 Jan. te Varna. 4 Jan. van Paramaribo. 16 Jan. vertrokken. 14 Jan. van Ouessant. 6 Jan. van Padang. 12 Jan. van Vostizza. 13 Jan. van Gibraltar. 5 Jan. van Colombo. 8 Jan. vertrokken. 11 Jan. van St. Vincent. 12 Jan. van Batavia. 13 Jan. van Algiers. 14 Jan. van Finisterre. 13 Jan. vertrokken. 13 Jan. van Aden. 3 Jan. van Buenos Aires. 2 Jan. van Batavia. vertrekt 23 Jan. v. Hamburg 14 Jan. van Algiers. 11 Jan. van Las Palmas. 13 Jan. vertrokken. 14 Jan. te Kopenhagen. 11 Jan. van Pt. Sudan 13 Jan van Pt. Said. 14 Jan. van Ouessant. 14 Jan. van Las Palmas. 12 Jan. van Madeira 31 Dec. vertrokken. 14 Jan. te Rotterdam. 13 Jan. te Gdynia. 14 Jan. van Pt. Soedan. 11 Jan. van Genua, vertrekt 23 Jan. 12 Jan. van Tanger. 16 Dec. van Livingston. in lading. 13 Jan. van Palermo. 13 Jan. van St. Micaëls. 14 Jan. te Marseille. 12 Jan. te Genua. 12 Jan. te Izmir. 2 Jan. van Port Neches. 12 Jan. van Beyrouth, in lading. 13 Jan. van Sabang. vertrekt 23 Jan. 29 Dec. van Rosario. 1 Jan. vertrokken. 12 Jan. van Nauplia. 14 Jan. te Triëst. 16 Jan. vertrokken. 14 Jan. v. d. Azoren. 16 Jan. vertrokken. vertrekt 22 Jan. 11 Jan van Manilla. 14 Jan. van Rosario. x) Schepen voorzien van een x) zijn grooter dan 6000 bruto register ton. Zondag j.l. werden slechts vijf eerste klas wedstrijden gespeeld. In IA kon Droste zich op eigen terrein niet tegen Stormvogels 3 handhaven. De IJmui- denaren werkten zich hiermede eenigszins uit de gevaa.rlij'ke zone. Dit is des te belangrijker omdat EDO 3, dat het vorige jaar maar niet winnen kon, thans haar tweede klinkende zege in successie behaalde, nu met 61 op Vlie gende Vogels. Het zal in deze afdeeling nog een waar gedrang worden om aan de fatale plaats te ontsnappen, want goed geteld zijn er nog zes serieuze degradatie-candidaten. In IB behield Schoten 2 haar goede kam pioenskans door den lastigen uitwedstrijd tegen R.C.H. 4 met 42 te winnen. Ook voor het andere R.C.H.-team was geen succes weggelegd, want tegen D.W.O. werd met 3—2 verloren. E.D.O. 4 en Kinheim 3 deelden met 22 de punten en maakten het daardoor voor Stormvogels 4 weer iets moei lijker om de laatste plaats te verlaten. Het programma voor Zondag. Voor Zondag a.s. is weer een uitgebreid pro gramma vastgesteld. In IA wordt de race tusschen V.V.B. en Zandvoort II weer voortgezet. V.V.B. gaat bij Droste op bezoek en zal daar vrij zeker kunnen winnen. Ook voor Zandvoort 2 behoort de uitwedstrijd tegen Kinheim 2 geen onoverkomelijke bezwaren op te leveren. E.D.O. 3 ontvangt de Haarlem-veteranen; na de goede prestaties der roodzwarten .van de laatste weken zou een derde zege verwacht kunnen worden. R.C.H. 5Vliegende Vogels een kamp tus schen twee tegenstanders die elkaar weinig toegeven. Misschien geeft het terrein-voor deel hier den doorslag. Spaarnestad zal tegen Stormvogels 3 wel met 't vaste voornemen het veld betreden, om zich van de onderste plaats te werken. Dit zal wel moeilijk zijn, doch geenszins onmogelijk. In IB spelen de leiders, Zeemeeuwen 2, tegen de hek'kesluiters, Stormvogels 4. Hoewel het krachtsverschil wel niet zoo groot zal zijn als de ranglijst doet vermoeden, verwachten we toch een gedecideerde zege van de Zeemeeu wen. Van het grootste belang is de wedstrijd tus schen E.D.O. 5 en Schoten 2. De E.D.O.-ploeg beschikt over een aantal goede spelers; het zou ons niet verwonderen, wanneer zij deze gelegenheid zou benutten, haar kansen op de eerste plaats belangrijk te verbeteren. Ook Haarlem 3 zal moeten winnen om in de running te blijven, al zal Kinheim 3 op eigen veld een geenszins te onderschatten tegenstander blijken. Tenslotte nog R.C.H. 4D.W.O. De Racing heeft nog een theoretische kampioenskans, die door een nederlaag tot nul herleid zou kunnen worden. Toch meenen wij dat het moeite genoeg zal kosten om de punten op D.W.O. te veroveren. Voor de overige wedstrijden verwijzen wij naar het volledige programma, dat als volgt luidt: Afd. IA EDO 3Haarl. 3a, 10 u. J. Fortgens RCH 5—VI. Vogels, 10 u. J. W. Koelman Kinheim 2Zandvoort 2, 12 uur J. D. Rigbers Jr. SpaarnestadStormv 3 10 u R. Smink DrosteWB, 10 uur, J. F. Ploeg IB EDO 5—Schoten 2, 10 u. W. v. Loenen. Stormv. 4-Zeem. 2, 12 uJ.A.v. Gemerden Kinheim 3—Haarlem 3, 10 u. P. Tiggeloven. RCH 4—DWO, 10 U„ H. Scholts Hzn. Afd. 2A Hillinen 2—VSV 3, 10 u. J. Weber. HeemstedeHaarlem 5, 10 u. C. de Waard IVO—Ken-nemers 3 10 u. J. H. Martens Jr. RCH 6—VOG, 2 u. L. van der Ven Afd. 2B Beverwijk 2Kinheim 4, 12 u., J. G. C. Scheffer 2Brederode 10 u., J. M. P. Giebels SwastikaVSV 4 10 u. Joh. Hendriks Schoten 3Ken-nemers 5, 10 u. T. C. Besse BI'daal 2—DIO 2, 10 u., H. Hurkmans Afd. 2C Kenn. 4-HFC 4, 12 u. A.C.J.Crombeen THB 2—DSK, 10 u. G. F. Born Ripperda 2—Kenau 10 u. H. Schol-te D-eCeO—Zandv. 3, 10 u. A. van Dam RCH 8—Hillegom 2, 10 u. W. H. Korevaar Afd. 2D EDO 6—Zandv. 4, 10 u. W. Bouwens ETOBl'daal 3, 2 u. Th. v. Kampen HFC 3Halfweg 2, 10 u. J. Sondorp N. Vennep—WH 2 u. F. J. Wempe Jr. Afd. 3A H'lem 8-WH 2, 10 O.J.M.v.Wav-eren Bl'daal Vet,—EHS 3, 10 J. Hafkenscheidt. VSV 5Hillinen 3, 12 u., F. Hendriks. Afd. 3B Damiaten—WB 2, 10 u. S. Tulen THB 4—RCH 9, 10 u. C. Draijer Afd. 3C Zeem. 4-Sp.vog. 3, 10 E. W. Boswinkel Zandv. 6—Halfweg 3, 10 u. E. v. Millingen DSK 2Vijfhuizen 10 u. C. van der Pol 3D Kenau 2Kennemers 8, 10 u. S. Koning. Schoten 4Beverwijk 4, 10 u. J. v. Aalst RCH 10Spaarnestad 2 12 u. J. Steffens Droste 3DeCeO 2 (terr. DeCeO) 2 uur. H. F. Henskes DOAStormvog. 5. 10 u. A. G. Peperkoom. 3E RCH 12—Spaarndam 2. 12 u. H. C. de Wid. Hillinen 4Kenau 3, 10 u., J. C. Luijten Zeem. 3—DIO 3, 10 u .W. F. Kruijff Afd. 3F Kenn. 6—HFC 6, 1-0 uur, A. Bras. EHS 4—Ripperda 3, 10 u. W. Kelder. DIO 4—H'stede 2. 11 30 u. H.H.Kraneveld DWO 2—Schoten "5 10 u. A. van der Wiel 3G Hillegom 4DKT, 10 u. G. de Raadt. HFC 5IVO 2, 10 u. D. Baas. 3H Kinheim 6—VSV 6, 10 u. G. A. H. v. Roijen. EDO 7—EHS 2, 12 uur, A. J. Deen. Afd. 4A EiDO 10-Kemph., 12 u. J. P. J. dien Nieuwenboer SV 34—Beverwijk 5, 10 u. W. Kaestner Spaarnev. 4—WB 4 12 u. C. A. de Feber 4B Vijfhuizen 2N. Vennep 2, 2 u. G. Kerkman WH 3Haarlem 9, 10 u K. Bergmann Afd. 4C Kemph. 2Damiaten 2, 10 u. J. J. L. Houttuin Swastika 3—DeCeO 4, 12 u. J. Pronk. SV 34 2—EHS 5, 12 u. W de Groot Jr. THB 5Schoten 6 12 u. M. Kruijff 4D HSV 2—Zeemeeuwen 5, 12 u. Th. Portegies. VI. Vogels 3—EDO 9 10 u. C. J. Hartman VOG 2Ripperda 5. 10 u. J. Diepgrond. JUNIOREN COMPETITIE HFC aStormvogels a 10 u. H. D. Kist de Ruijter Jr. VSV a—RCH a 12 u. J. c. ym Tol ZATERD'A'5 16 JAN. 1937 Haarlem aKinheim a, 10 u. J. J. Rosier. Zandv. a—Bl'daal a, 2 u., J. H.v. Mechelen Afd. B VSV b—RCH c, 12 u. N. Pannevis Schoten b-Zandv. b, 12 u. A.v.Kampen. Afd. C Stormv. b—VSV c, 12 u. J.W.J.Nijssen WB—Beverwijk a, 10 u. G. van Dijk. Bloemendaal bRCH d 2 u. W. J. C. van den Bosch Haarlem cKennemers b 10 u. J. Keur (Gem. speelterrein Van Nesstraat). D HFC c—RCH e, 12 u. T. Kranenburg. RCH f—VI. Vogels, 2 u. A. Freeke. WHa—Hillinen, 10* uur, F. H. Seljee Afd. E Kennemers c—HFC d, 10 u., H. Bakker B'red-erodeHaarlem e, 10 u., L. de Boer. RCH h—Bl'daal c, 12 u. A. Loos HFC e—DIO, 12 u., W. in 't Veld Voorloopig Ned. elftal samen gesteld. Het voorloopig Nederlandsch elftal, dat Woensdag 20 dezer te Rotterdam tegen Southend United een oefenwedstrijd speelt, is als volgt samengesteld: Doel: Van Male (Feijenoord). Achter: Weber (A.G.O.V.V.) en Caldenhove (D.W.S.) Midden: Faauwe (Feijenoord), Anderiesen (Ajax) en Van Heel (Feijenoord). Vóór: Wels (Unjtas), Van Spaendonck (Nep- tunus), Bakhuys (H.B.S.), Heetjans (P.E.C.) en Van Nellen (D.H.C.) Reserves: Jongste (Excelsior), Wilders (Blauw Wit), Pellikaan (Lo-n-ga), Vrawdeunt (Feijenoord) en Bergman (Blauw Wit). Hierbij zij opgemerkt, dat Smit (Haarlem) en Halle (Go-ahead) wegens ongesteldheid niet voor verkiezing in het voorloopig Neder landsch elftal in aanmerking konden komen,, Onlangs hadden wij het reeds als waar schijnlijk aangekondigd, dat Anderiesen wel van zijn besluit zou terug komen. He-t ver heugt ons, dat hij het gedaan heeft. We hebben reden om aan te nemen, dat ook de kans van De Bock nog niet zoo kwaad staat. C. A. SWAALF TEL. 23165 SANTPOORT Hagelingerweg 173 A (Adv. Ingez. Med.) BURGERLIJKE STAND HAARLEM. 15 Januari. Bevallen 13 Januari: R. SimonsCoh-en, z.; A. Portegiesde Jong, d.; R. M. Scheffer Velleman, d.; 14 Januari: P. A. Hooglugt—v. d. Mark, d.; 15 Januari: G. CornetWeber, z.; S. M. Liefferin-gKlarenbeek, d.; SANTPOORT NED. HERVORMDE KERK. V.m. 10 UUTÏ Ds. R. H. Oldeman. NED. HERVORMDE EVANGELISATIE. V.m. 10 uur: Ds. J. de Wit, Leiden. Nam. 5 uur: Ds. C. M. Krijger, Beverwijk. GEREF. KERK IN HERSTELD VERBAND, Gebouw Bethel, Wüstelaan. V.m. 10 uuir: de heer K. v. d. Berg. IJMUIDEN LEGER DES HEILS. V.m. 10 uur: Heili- ginsdienst. Nam. 8 uur: Verlossingssamenkomst. Deze samenkomsten staan onder leiding van Adj. Bennink. Dinsdag nam.: Afscheidsavond van offi cieren. NED. HERVORMDE EVANGELISATIE, Pr. Hendrikstraat 117. V.m. 10 en nam. 5 uur: Leesdienst. GEREF. KERK, Wilhelminakade. V.m. 10 uur:' Ds. R. J. v. d. Meuten. Nam. 5 uur: Ds. S. E. Wesbonk. HULPKERK, Marnixschool. V.m. 10 uur: Ds. S. E. Wesbonk. Nam. 5 uur: Ds. R. J. v. d. Meulen. GEREF. EVANGELISATIE, Evangelisatiege bouw de Wetstraat. Nam. 8 uur: de heer Jaspers. CHR. GEREFORM. KERK. V.m. 10 uur: Ds. A. Zwiep. Nam. 5 uur: Dezelfde. DOOPSGEZ. GEM. en AFD. NED. PROTES TANTENBOND, Helmstraat 9. V.m. 10.30 uur: Ds. Milatz. OUD-KATHOLIEKE KERK. V.m. 10 UUX: Pastoor L. Rinkel. Nam. 7 uur: Dezelfde. j IJMUIDEN-OOST VER. VAN VRIJZINNIG HERVORMDEN. Vereenigingsgebouw, Groeneweg. V.m. 10.30 uur: Dienst. GER. KERK, Velserduinweg. V.m. 10 uur: Ds. v. Teylingen. Nam. 5 uur: Dezelfde. BAPTISTENGEMEENTE, Evangelisatiegebouw J. P. Coenstraat. Vrijdag nam. 8 uur: Ds. A. P. Barendregt, pred. te Haarlem. HERSTELD APOSTOLISCHE ZENDINGSGEM. Willebrordstraat 10. V.m. 10.15 uur: Godsdienstoefening. Nam. geen dienst. BEVERWIJK VEREENIGING VAN VRIJZINNIG HER VORMDEN Noorderparklaan. Nam. 7 uur: Ds. H. W. Bloemhof, Heiloo. DOOPSGEZINDE GEMEENTE, Meerstraat. V.m. 10 uur: Ds. J. D. van Calcar. 12 uur: Zondagsschool. EVANG. LUTHERSCHE GEMEENTE, Koning straat. Geen dienst wegens ziekte van Ds. Keuning, van Woerden. GEREF KERK, C. H. Mo-ensplein. Vm. 10 uur: Ds. H. Holtrop. Nam. 5 uur: Dezelfde. EVANGELISATIE .MARANATHA", Dr. Schuit straat 31. V.m. 10 uur: de heer J. Peerenboom, van Sassenheim. Dinsdag nam. 7.30 uur: Naaikrans onder leiding van mevr. Kok. Donderdag nam. 8 uur: Bijbelonderzoek door den heer F. de Wijs, van Velsen. LEGER DES HEILS, Zeestraat 26. V.m. 10 uur: Belangrijke Heiligingssamenkomst, die geleid wordt door luitenant Bos. Nam 8 uur: Groote verlossingssamenkomst, geleid door luitenant Seiffers. Maandag nam. 2.15 uur: Gezinsbond voor dames. Woensdag nam. 8 uur: Vaarwel-samenkomst. HEEMSKERK NED. HERVORMDE KERK - V.m. 10 UUTÏ Ds IJzerman CASTRICUM NED. HERVORMDE KERK. Ds. Van Poelgeest. Van. 10 uur;

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 6