tm AuidsfaeketQ Bericht oorzaak ongerustheid. een tennisclub? VERWACHT WORDENDE SCHEPEN Auto van Koningin niet geslipt. RANGLIJSTJES. BEVERWIJK R.-K. Kiesvereen. „O. L. Vrouw van Goeden Raad". Jaarvergadering1. De afdeeling O.L. Vrouw van Goeden Raad neeft in de St. Jozefzaal haar jaarvergadering gehouden. In zijn openingswoord wees de heer H. B. Vink op eenige belangrijke zaken in de R.K. Staatspartij, zoo vestigde hij de aandacht op het verschijnen van het program en op de publicatie van het rapport over de wijziging- van het staatsbestel. Spr. richtte voorts een aansporing tot de leden om propaganda te maken en mede te werken aan het wel slagen van de verkiezingsactie. Medegedeeld werd, dat pater Henri de Greeve op 11 Mei in Beverwijk een spreekbeurt zal vervullen. Tenslotte vestigde de voorzitter nog de aandacht op het verkiezingsfonds, waaruit de kosten voor de verkiezingsactie moeten worden .bestreden. Als candidaten voor de Tweede Kamer wer den voorloopig aangewezen Pater dr. Beaufort, mr, Steenberghe, Jac. Groen Azn., J. Andries- sen, J. Serrarens, H. Stumpel, W. Steinmetz, M. P. v. d. Weiden, mr. Goselxng en Chr. v. d. Bilt. Blijkens de rekening van den penning meester hadden de inkomsten 179.10 en de uitgaven 152.20 bedragen. De rekening sloot dus met een batig saldo van 26.90. Uit het jaarverslag van den secretaris bleek, dat het ledenaantal was gestegen van 289 tot 400. De heeren T. Ettema en R. Poelmann wer den benoemd tot afgevaardigden naar de ver gadering van den Rijkskieskring Haarlem. De secretaris heeft tenslotte nog een uit eenzetting gegeven van het program van actie van de R.K. Staatspartij. OPRICHTING VAN EEN CLUB VAN VOGEL VRIENDEN. Gisteravond werd alhier een vergadering gehouden van volièrehouders tot oprichting van een vereeniging. De heer E. J. MachieLse uit Haarlem, lid van het hoofdbestuur van den bond van vogellief hebbers heeft het doel en streven van deze vereeniging uiteengezet. Vijftien personen gaven zich als lid op, waarna terstond tot oprichting van een afdee ling werd overgegaan. De afdeeling kreeg den naam van Bever- wijksche club van vogelvrienden .Vogel- sanck". Besloten wex'd tot aansluiting bij den Nederlandschen Bond van Vogelliefheb bers. In het bestuur werden gekozen de heeren C. Rozenhart, voorzitter; J. W. v. d. Burg, Cor- nelis Matersweg 106, secretaris; J. Antonioli, penningmeester. De contributie werd vastgesteld op f 0.50 per maand, waarvoor de leden ook het bondsblad maandelijks ontvangen. VERGADERING CHRISTEN VROUWEN BOND. In het Hervormd Vereenigingsgebouw aan de Oosterwijkstraat hield de Clmsten Vrou wenbond Dinsdagavond een goed bezochte vergadering. Na gemeenschappelijk zingen ging de pre sidente, mevrouw Van Katwijk voor in gebed en deelde vervolgens mede, dat het jaarfeest der vereeniging Donderdag 28 Januari in het Hervormd Vereenigingsgebouw gehouden zal worden. Verder maakte mevrouw Van Katwijk be kend, dat de Wereldgebedsdag dit jaar op Vrijdag 12 Februari gehouden zal worden. Voor Beverwijk en omstreken zal de bijeen komst ditmaal niet op initiatief van den Christen Vrouwenbond, maar door de Vrou wenvereniging te Velsen georganiseerd wor den. De volgende lezing-avond wordt op Don derdag 18 Februari gehouden. Spreker is luit. kol. Rawie, van het Leger des Heils, over het onderwerp „Van strijd en lijden in de Toradja- landen op Midden Celebes". Tenslotte werd medegedeeld, dat de boe ken uit de bibliotheek der vereeniging ver krijgbaar zijn bij mevrouw den Otter, Kees- delfsweg, tegen een leesgeld van 5 cent per deel per veertien dagen. In het bestuur werd, in plaats van mevr. Van Geelen, die wegens ziekte moest bedan ken, mevr. G. LyssenBreukelaar gekozen. Na de pauze sprak mevr. Krüger uit Castri- cum over „Juliana van Stolberg". In deze gedenkwaardige maand, waarin onze Kroonprinses in het huwelijk trad, zijn, aldus begon spreekster, de oogen van geheel Nederland op Oranje gericht. Een golf van enthousiasme ging door ons volk, toen de keus van Prinses Juliana be kend werd, dit temeer, omdat uit alles bleek, dat deze keus geheel in overeenstemming was met de wenschen van onze Koningin. Wij hopen met goed vertrouwen op God voor de toekomst, doch ook op het verleden. Wanneer wij ons bezinnen in het verleden, aldus spreekster, zullen wij moeten erken nen dat ons leven gebonden is aan God en aan een scheppingsordening, en daarmede ook aan de naasten, het gezin, het geslacht en het beroep. Uitgaande van deze gedachte heeft me vrouw Krüger het leven van de groote Juliana van Stolberg besproken, de stammoeder van het geslacht der Oranjes, die in haar leven beproefd is als weinigen, en toch onvermoeid den strijd voor de vrijheid van ons Chris telijk geloof heeft gestreden. Mevrouw Krüger schetste in breede trek ken de levensloop van de moeder van onzen Vader des Vaderlands. Haar leven is zwaar geweest, zij heeft haar liefste kinderen jong moeten verliezen, maar altijd heeft zij vastgehouden aan haar geloof in God. Mevr. van Katwijk dankte de spreekster voor haai' interessante lezing, waarna mevr. Krüger de vergadering op de gebruikelijke wijze sloot. AGENDA TZ HAARLEM WOENSDAG 20 JANUARI Stadsschouwburg, Wilsonsplein: Hubert Cuypers „Minnestreelen". Palace Filmac: 11—5 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Luxor Sound Theater: „Als het circus komt". 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „Amsterdam bij nacht" geprolongeerd. 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Met verzegelde orders" 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Hofkonzert". 2.30 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. DONDERDAG 21 JANUARI Palace Filmac: 115 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Bioscoopvoorstellingen, 's middags en des fevonds. FILMMIDDAG VOOR DE HUISVROUWEN. Donderdagmiddag zal in het Kennemer Theater voor de leden van de afdeeling Be verwijk en omstreken van de Ned. Vereeniging van Huisvrouwen een filmvertooning worden gegeven van de Maggi-fabrieken. Vertoond word de nieuwe film van de vervaardiging van de Maggi-producten. In een causerie zal een en ander worden verduidelijkt. Er zullen ook nog eenige interessante bij- films worden vertoond. TOONEEL- EN REVUEVEREENIGING „AMICITIA". Soirée-dansante op Vastenavond. De tooneel- en revuevereeniging „Amicitia" opent haar jubileumjaar en tevens haar veer tigste speelseizoen met een vroolijken carna valsavond op Maandag 8 Februari (vasten avond) in het Kennemer Theater. Het wordt een vroolijke feestavond met vele attracties. In de eerste plaats is natuurlijk gezorgd voor een prima band. Het programma vermeldt onder meer 't optreden van eenige leden van „Amicitia" in soli en duetten en van het dub bel mannenkwartet „Onder Ons" onder leiding van den heer L. Tervoort. Voorts zullen eenige dansnummers worden uitgevoerd. Dit alles zal worden afgewisseld door dan sen, waarvoor ruimschoots gelegenheid zal worden geboden. HEEMSKERK Er waren twee konings kinderen. Oranjespel in 12 bedrijven. Maandagavond 1 Febr. zal in de Concertzaal van Gebr. Dam, het ter gelegenheid van het Huwelijk van Prinses Juliana door J. J. C. Böclding, geschreven Oranjespel „Er waren twee koningskinderen" worden opgevoerd. Verschillende tooneelvereenigingen verlee- nen hun medewerking. De algemeene tooneel- en spelleiding is in handen van den heer Geert Dils. De muzikale medewerking bij het spel en tijdens het bal, waarmee d'e avond besloten wordt, wordt verzorgd door den band van den heer Groot. PERSONALIA. De heer Jac. Schut, volontair teh Gemeente secretarie alhier is benoemd tot ambtenaar aan het bureau voor Maatschappelijk Hulpbe toon te Wormerveer. Zoekt U aansluiting bij brengt de verbinding! 1-3regels25ct.,elkeregelmeer10ct. OUDERAVOND. Zondagavond zal in het R.K. Vereenigings gebouw een ouderavond worden gehouden. De patronaatsjongens zullen onder leiding van den heer J. P. Kloes een tweetal tooneel- stukjes opvoeren namelijk „Broeder Juniper en het varken", een St. Franciscusspel in één bedrijf, van Jan Burger en „St. E3oy" een Bre- tonsche legende van P. Augustinus. Voorts zul len de verkenners nog een stukje opvoeren. Tenslotte zullen de adspiranten van D. O.K. meewerken op brug-, rek- en met vrije oefe ningen. RECITEERWEDSTRIJD. Onze plaatsgenoot de heer Fr. Wentink be haalde een eersten prijs in de reciteerwedstrijd te Beverwij ke van de Chr. Jongelings Vereeni ging. HET HEENGAAN VAN PASTOOR PAULUSSEN. Voor de parochie Heemskerk beteekent het heengaan van Pastoor Paulussen een groot verlies. Toen Zijn Eerwaarde 9 1/2 jaar geleden in deze parochie kwam, was de financieele toestand ve/re van rooskleurig. Daarin heeft hij in deze jaren een belangrijke verbetering- gebracht. Ook het interieur der kerk is veel verbeterd. Zoo zijn o.a. een nieuw orgel, centrale ver warming, kapel van de Moeder van Smarten gebrandschilderde ramen en vele kerkorna- menten aangebracht. De benoeming van pastoor Paulussen elders, komt geheel onverwacht, en Zijn Eerwaarde Schip Ant. Stathatos (Gr.) Amstelland x) Adalia (Du.) Alkmaar (Ned.) x) Amstelkerk Ariadne (Ned.) Adamas (Gr.) Algorab (Ned.) Agamemnon (Ned.) Astrea (Ned.) Barneveld (Ned.) Breda Boskoop (Ned.) Bintang (Ned.) Bloemfontein x) Bennekom (Ned.) Barbara Marie (Br.) Ulytoneus iBr.) Cordillera (Du.) Ceres (Ned.) Calypso (Ned.) Cottica x) Dolius (Ned Deucalion (Ned.) Eurylochus (Br.) x) Erinna Farmsum Freiburg (Du.) Fane romend Gorbea Mendi (Sp.) Heidelberg (Du.) Hilversum (Ned.) Halle (Du.) Jagerstontein x) Joh. de Witt (Ned.) x) Laomedon (Eng.) x) Luneburg Montferland x) Melio (Portug.) Marika Protopapa (Gr. Mount Kitheron (Gr.) Madda (Ital.) Nereus (Ned.) Orpheus (Ned.) Oropos (Gr.) Poelau Bras x) Poseidon (Ned.) Polydorus (Ned.) Patricia (Du.) Poelau Laut (Ned.) x) Poelau Tello x) Pluto (Ned.) Rhea (Ned.) Sesostris (Du.) Serooskerk x Springfontein x) Saturnus (Ned.) Svene x) (Noor) Stella (Ned.) Sendeja (Sp.) Salabangka (Ned.) x) Salland x) Tela (Ned.) Thetis (Gr.) Trajanus (Ned.) Titus (Ned.) Tarakan (Ned.) x) Venezuela Waterland (Ned.) x) Zuiderkerk (Ned.) Zonnewijk (Ned.) Buenos Aires Buenos Aires Pt. Limon Chili West Afrika West Indië Rosario Zuid Afrika Alexandrië Hamburg Chili Chili Chili Batavia Z. Afrika Hamburg (via Antw.) West Afrika Batavia West Indië Zwarte Zee Zwarte Zee West Indië Batavia Midd. Zee Ned. Indië New York Buenos Airea Ned. Indië Stratoni Buenos Aires Ned. Indië Concepcion Ned. Indië '■uid Afrika Batavia Batavia Ned Indië Buenos Aires Buenos Aires Buenos Aires Oslo Bona (n. IJm.) Lissaboxi Daxizig Buenos Aires Batavia Midd. Zee Batavia West Indië Hamburg (via Bremen) Batavia Stettin Midd. Zee Mexico Japan Zuid Afrika Alexandrië Port Arthur Alexandrië Bilbao (v. IJm.) Batavia Hamburg Buenos Aires Buenos Aires Stamboul Midd. Zee Batavia West Indië B. Aires Japan Buenos Aires verm aankomst 3 Febr. 5 Febr. 9 Febr. 26 Jan. 10 Febr. 27 Jan. heden 9 Febr 24 Jan 30 Jan. 10 Febr. 20 Jan. 4 Febr 24 Jan. 5 Febr 22 Jan. 74 Jan 21 Febr. 22 Jan. 3 Febr. 3 Febr. 4 Febr. 24 Jan. 10 Febr. 28 Jan. 28 Jan. 20 Jan. 24 Jan. 1 Febr. heden 24 Jan. 24 Jan. 21 Jan. 27 Febr 14 Febr. 24 Jan. 30 Jan. 20 Jan. 15 Febr. 20 Jan. 24 Jan. 5 Febr. 3 Febr. 25 Jan. 12 Febr. 19 Jan. 19 Febr. 12 Febr Laatste bericht 31 Dec. van Rosario. 17 Jan. van Rio Janeiro. 19 Jan. van La Guayra. 16 Jan. van Talcahuano. ,20 Jan. van Havre. "9 Jan. van Pto. Barrios. 8 Jan. vertrokken. 16 Jan. te Beira. 18 Jan. van Jaffa, in lading. 18 Jan. te Antwerpen. 14 Jan. van Curasao. 13 Jan. van Arica. 18 Jan. van Port Said. 16 Jan. van Kaapstad, vertrekt 23 Jan. 18 Jan. van Niton. 13 Jan. van Belawan. 13 Jan. van Barbados. 16 Jan. van Piraeus. 17 Jan. van Stamboul. 15 Jan. van Madeira. 6 Jan. van Padang. 18 Jan. van Gibraltar. 18 Jan. van Port aSid. 8 Jan. vertrokken. 16 Jan. van Madeira. 15 Jan. van Padang. 16 Jan. van Gibraltar. 10 Jan. vertrokken. Q 16 Jan. van Port Soedan. 3 Jan. van Buenos Aires. 17 Jan. van Aden. vertrekt 23 Jan. v. Hamburg 17 Jan. van Sabang. 15 Jan. van Pt. Said. 13 Jan van Pt. Said. 14 Jan. van Las Palmas. 19 Jan. van Lissabon. 31 Dec vertrokken. 16 Jan. vertrokken. 18 Jan. van Gibraltar. 18 Jan. vertrokken. 19 Jan. vertrokken, in lading. 18 Jan. van Port Said. 19 Jan. van Ouessant. vertrekt 23 Jan 16 Dec. van Livingston. 20 Jan. vertrokken, in lading, in lading. 18 Jan. van Huelva. 14 Jan. van 17 Jan. van 18 Jan. van 17 Jan. van 2 Jan. van 17 Jan. van in lading. 13 Jan. van vertrekt 23 Pta Delgada. Gibraltar. Gibraltar. Izmir. Port Neches. Cavalla. Sabang. Jan. 18 Jan. van St. Vincent. 1 Jan. vertrokken. 18 Jan. van Algiers. 16 Jan. te Fiume. 17 Jan. van Singapore. 14 Jan. v. d. Azoren. -vertrekt 22 Jan. 18 Jan. te Pinang. 17 Jan. van Montevideo. x) Schepen voorzien van een xi zijn grooter dan 6000 bruto register ton zal in onze gemeente ongetwijfeld vele trouwe vrienden achtex-laten. Zondag a.s. zal pastoor Paulussen afscheid xiemen van zijn parochianen in alle H. Missen. BEGRAFEN1SVEREENIGING „DE LAATSTE EER". In het café van den heer L. Schipper hield de begrafenisvereeniging „De laatste eer" haar jaarvergadering onder leiding van den heer P. v. d. Boom.. De voox-zitter heette allen hartelijk welkom en uitte den wexxsch dat alle bespx'ekingen in het belang der vereeniging mochtexi zijn. Het financieel verslag vermelde aan inkom sten, inclusief het kassaldo van het vorig jaar f 568.38. De uitgaven bedroegen f 114.91, zood'at het kassaldo thans f453.47 is. De kascommis- sie bestaande uit de heeren B. Kluft en C. Docter verklaarde dat boeken en bescheiden vaxx den pennixigmeester in orde wax-en be vonden. Bij de bestuux'svei'kiezing werden de perio diek aftredexxde heeren P? v. d. Boi'n, W. v. Doorn en B. v. d. Kolk bij enkele candidaat- stelling hex'kozen. De voorzitter deelde nog mede dat de ver eeniging 9 parapluie's had aangeschaft. Een voorstel om de uitkeex-ing f 10— te ver- hoogen zonder contributievex'hooging werd aaxigenomen. WOENSDAG 20 JAN. 1937 IJMUIDEN CONVERSIE VAN LEENINGEN. Burgemeester en Wethouders stellen den Raad voor, per 24 Maart en 10 April a.s. af te lossen twee geldleeningen, oorspronkelijk groot resp. 290.000 en 110.912.50 per resto 235.000 en 105,377.50 en daarvoor twee nieuwe leeningen aan te gaan. BURGERLIJKE STAND. Bevallen: A. v. d. Pijl—Ree, d., Mahustraat 17, IJmuiden; I. RasKramer, d., Conradi- straat 13, IJmuiden; A. KooienRiem, d., Watervlietstraat 28, Velsen-N.; H. v. Schooten —Bergman, d„ Slaaperdijk 38, Santpoort; G. Ebeling—v. d. Brink, z., K. Zegelstraat 7, IJmuiden; R. Pronkv. Hanten, d., Engel- mundusweg 71, IJmuiden; A. A. Ponsioen— Peltenbui'g, z. Meeuwenlaan 27, IJmuiden; J. Oudendijk—Baltes, z.; Walravenstraat 7, Vel sen N.; R. PanisZwaai, d., Kralenbergstraat 13, IJmuiden. Overleden: J. v. d. Klashoi'st, 77 j., echtge noote van F. J. Teije, Bloemendaalschestraat- weg 72, Santpoort; M. S. H. Veltman, 68 j., echtgenoote van R. Gomes, W. Barendszsti'aat 18, IJmuiden; W. E. Groenevelt, 6 maanden, zoon v. K. A. L. Groenevelt, Engelmundusweg 28, IJmuiden; M. van Kooten, 69 j., echtge noote van H. Smit, Kanaalstraat 192, IJmui den; P. Mol, 4 maanden, dochter van H. Mol, v. Valkenburgstraat 1, IJmuiden; M. Dekker, 66 jaren, echtgenoote van D. Klut, Lumey- straat 6, IJmuiden. SANTPOORT NED. HERV. EVANGELISATIE. Het is reeds vx-ij lang geleden, dat het be stuur der Ned. Herv. Evangelisatie den bouw van een nieuwe kapel aanbesteedde. Tot nu toe is echter nog geen opdracht gegeven tot diexi bouw. Naar we vernemen, vindt dit zijn oorzaak in het feit, dat de grond, waarop de kapel ge bouwd zal worden en die gelegen is achter de pastox'ie van de Ned. Herv. Gemeente, ten gevolge van eenige nog in orde te brengen fox'maliteiten nog niet is overgedragen. CASTRICUM CLUBAVOND VOOR DE FORENSEN. Heden-, Woensdag, zal de plaatselijke af deeling van den Algemeexien Bond van Fo xmensen in hotel Bakker, Mient alhier, haar eersten clubavond houden. Voor dezen avond hebben ook de begunstigers van de afdeeling een uitnoodiging ontvangen. De heeren zullen zich vermaken met biljar ten, dammen, schaken enz., terwijl de dames haar behendigheid zullen kunnen toonen in sjoeien en in het spelen van tafeltennis. Een stukje muziek zal de bijeexikomst op luisteren en de heer Weenink zal eenige tenor- soli ten gehoore brengen. INSTITUUT VOOR ARBEIDERS ONTWIKKELING. Voor het Instituut voor Arbeidersontwikke ling zal de heer Van Zadelhof Woensdagavond in de lunchroom van den heer Kuilman te Bakkum spreken over „Tijl Uilenspiegel" van Charles de Coster. SCHAKEN. HET TOURNOOI TE STOCKHOLM. Uit Stockholm: Dinsdag werd de vierde ronde van het internationale schaaktoumooi te Stockholm gespeeld. De uitslagen luiden: FineBei'gkvist 10 SundbergCollet 10 StóltzStahlberg 1/21/2 Holm—Lundin 1/21/2 DanielsonLandau afgebroken. In den loop van den avond werden de hang- partijen uit vorige ronden voortgezet. De re sultaten hiervan waren: SundbergLandau 10 StahlbergCollet 10 FineSundberg 10 Alle bladen. VOETBAL. De wedstrijd Duitschland Nederland. Geen bijzondere faciliteiten aan de grens. Hoogovens VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Fransch sa P. L. M. 23 Bona erts De voetbalwedstrijd DuitschlandNederland op 31 Januari a.s. te Dusseldoi-f. zal vele Ne derlanders trekken. Naar aanleiding van talrjjke vragen ves tigt de Kon. Ned. Toeristenbond A.N.W.B. er de aandacht op, dat voor dezen wedstrijd geen bijzondere faciliteiten aan de grens gel den. Men dient dus in het bezit te zijn van een geldig paspoort (eventueel een collectief paspoort voor hen, die bijv. per trein of auto bus tezamen de grens overschrijden). Automo bilisten en motorrijders dienen de gewone documenten te bezitten (internationaal rijbe wijs, internationaal bewijs voor het motor rijtuig. carnet of triptiek (voor het laatste kan eventueel een maandtriptiek dienen). Men vergete voorts niet, bij binnenkomst in Duitschland al het geld, dat men bij zich heeft van Onbeteekenend voorval sterk overdreven. Dinsdagmiddag werden wij opge schrikt door het bericht, dat H.M. de Koningin nabij Igls aan een groot ge vaar zou zijn ontsnapt doordat de auto, waarin Hare Majesteit een tochtje in de omgeving van Igls maak te, zou zijn geslipt en tot den rand van een afgrond zou zijn doorgegle den, waarbij een begeleidend politie beambte neerstorten zou hebben we ten te voorkomen door aan den wagen, waarvan reeds een wiel van den weg was geraakt, te gaan hangen. Later bleken deze berichten gelukkig sterk overdreven te zijn. Het gebeurde is n.l. tot de volgende feiten terug te brengen: Tijdens een uitstapje per auto zou de wagen een helling nemen, toen midden op de hel ling voor een tegenligger even moest worden gestopt. De wagen stond in volledige rust. Bij het starten in de eerste versnelling nadat de tegenligger was gepasseerd sloe gen de wielen even door, zooals dat wel meer gebeurd op gladde wegen. Onmiddellijk daar na pakten de wielen echter weer zoodat de wagen verder in de eerste versnelling nor maal startte. De wagen is zelfs niet één oogenblik achter uitgegleden, zooals anders wel geschied, zoo goed pakten de wielen dus onmiddellijk weer na het doorslaan. Van slippen in den eigenlijken zin is dus geen sprake geweest. (Duitsch en ander) te laten „bescheinigen", aangezien men het anders niet meer mag uitvoeren. Ook moet men er aan denken, dat men sinds kort totaal geen papieren marken meer naar Duitschland mag meenemen en slechts dertig mark per persoon in metaal- geld. AFDEELING IU Derde klasse A: gesp.gew. ge] Lverl .pnt. v.-t. gom. Zaandijk 14 9 3 2 21 34—25 1.50 Kinheim 13 8 3 2 19 32—15 1.46 Beverwijk 13 6 4 3 16 23—15 1.23 Hollandia 12 7 0 5 14 29—15 1.17 Succes 13 4 7 2 15 25—24 1.15 Helder 12 5 2 5 12 39—33 1.— Alkm. Boys 14 4 3 7 11 25—27 0.79 Assendelft 13 4 2 7 10 18—33 0.77 Alkmaar 14 2 5 7 9 15—33 0.64 Purmersteyn 12 1 1 10 3 14—36 0.25 Derde klasse B: D. W. V. 14 9 2 3 20 44—16 1.43 Schinkelh. 14 9 2 3 20 32—21 1.43 T. O. G. 13 9 0 4 18 28—15 1.38 Meteoor 14 7 1 6 15 34—33 1.07 D. E. C. 13 5 3 5 13 23—29 1.— W. M. S. 13 6 1 6 13 20—22 1.— D. J. K. 13 5 1 7 11 20—38 0.85 J. H. K. 13 3 4 6 10 34—33 0.77 Zeemeeuwen 13 4 2 7 10 23—33 0.77 Halfweg 14 3 0 11 6 19—37 0.43 Derde k :lass je C: Volewijckers 14 12 2 0 '26 55—16 1.86 Watergr.m. 13 6 3 4 15 40—30 1.15 Zandvoort 13 6 3 4 15 26—24 1.15 Ahrends V. C. 12 3 5 4 11 32—33 0.92 T. I. W. 12 4 3 5 11 26—31 0.92 Oosterpark 10 3 3 4 9 17—29 0.90 V. V. A. 13 5 1 7 11 26—34 0.85 Rapiditas 12 4 2 6 10 23—28 0.83 S. D. Z. 12 4 1 7 9 21—28 0.75 Allen Weerb. 13 3 2 8 8 20—35 0.62 Vierde V :1a ss ;e D: S. D. W. 12 9 2 1 '20 48—25 1.67 Ripperda 12 8 2 2 18 51—27 1.50 Swift 11 8 0 3 16 29—15 1.45 Spaarnevogels 12 5 3 4 13 27—27 1.08 T. H. B. 12 6 1 5 13 40—46 1.08 Avanti 12 5 0 7 12 16—29 0.83 D. I. O. 12 4 1 7 9 25—35 0.75 A. V- O. G. 12 2 1 9 5 18—37 0.42 E. H. S. 13 2 0 11 4 24—28 0.31 Reserve eerste klasse: Ajax 2 13 10 2 1 22 54—15 1.69 Stormvog. 2 13 8 2 3 18 38—20 1.38 Spartaan 2 14 8 1 5 17 36—26 1.21 R. C. H. 2 14 7 1 6 15 27—30 1.07 Hilversum 2 14 7 0 7 14 19—29 1.— Haarlem 2 14 6 1 7 13 24—23 0.93 Blauw Wit 2 12 5 1 6 11 22—22 0.92 Z. F. C. 2 12 4 1 7 9 15—24 0.75 E. D. O. 2 12 3 2 7 8 9—24 0.67 Zeeburgia 2 14 1 3 10 5 15—31 0.36 Reserve tweede klasse A: A. F. C. 2 12 8 1 3 17 38—34 1.42 Ajax 3 13 7 4 2 18 38—19 1.38 D. W. V. 2 12 6 2 4 14 34—17 1.17 W. F. C. 2 12 6 2 4 14 25—27 1.17 H. R. C. 2 12 5 1 6 11 32—31 0.92 H. F. C. 2 12 5 1 6 11 40—45 0.92 K. F. C. 2 12 4 2 6 10 26—35 0.83 Blauw Wit 3 13 3 4 6 10 23—30 0.77 Alcm. Victr. 2 13 2 3 8 7 3149 0.54 Reserve tweede klasse B: Kennemers 2 13 10 2 1 22 41—14 1.69 D. W. S. 2 13 8 2 3 18 59—21 1.38 V. S. V. 2 13 8 2 3 18 42—24 1.38 O. S. V. 2 14 9 1 4 19 31—50 1.36 Spartaan 3 14 8 2 4 18 34—26 1.28 Volewijckers 2 14 5 2 7 12 33—32 0.86 Z. V. V. 2 14 4 2 8 10 24—34 0.71 W. M. S. 2 14 4 1 9 9 22—46 0.65 T. O. G. 2 14 2 2 10 6 12—29 0.43 Zeeburgia 3 13 1 2 10 4 23—60 0.31

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 7