hl
■f
IAARLEMSCHE
VOETBALBOND
lmi
OFFICIEELEMEDEDEELINGEN
R.K. VOETBAL
HAANDAG 25 JANUARI 1937
4Ï222SJ2; DUVENVOORDESTRAAT 62 - HAARLEM - TELEFOON 14669
Wedstrijdprogramma voor 31 Januari.
In verband- met het vroege aanvangsuur van
den interland-wedstrijd Duitschland—Neder
land, zijn alle wedstrijden welke te 12 uur zou
den moeten aanvangen uit het programma
genomen uitgezonderd Stormvogels 3—Haar
lem 3a.
Aan de H.H. Secretarissen wordt verzocht,
hiervan goede nota te nemen.
Spreekuur. Spreekuur van den secretaris
uitsluitend op Maandagavond van 89 uur op
het Bondsbureau. Men gelieve bezoeken op
andere dagen achterwege te laten.
H. H. Penningmeesters! De penning
meester van den H. V. B. brengt ter kennis,
dat de nota's voor ledenopgaven, opgelegde
boeten enz., zijn verzonden en voor 7 Februari
1937 voldaan moeten zijn.
Mocht men de nota niet ontvangen hebben,
dan gelieven de betrokken penningmeesters
om toezending van een afschrift te verzoeken.
Onder geen enkele omstandigheid, zal men
zich later op de niet-ontvangst der nota kun
nen beroepen.
Betaling kan geschieden door storting op
onze rekening bij de Twentsche Bank N.V.
bijkantoor Haarlem, per postwissel geadres
seerd aan den penningmeester van den
H. V. B. of ten huize van den penningmees
ter, Prins Hendriklaan 62 te Overveen.
Winstpunten in mindering.
Wegens niet opkomen worden 2 winstpun
ten in mindering gebracht aan Spaarndam 2
in af. 3 E voor n.o. tegen Kenau 3 op 10
Januari 1937.
Kenau 3 in afd. 3 E voor n.o. tegen Hilli-
nen 4 op 17 Januari 1937.
VI. Vogels Jun. wegens n.o. tegen R.C.H.
f Jun. op 17 Januari 1937 afd. Jun. D.
Uitslag wedstrijd. De uitslag van den
op 22 Nov. 1936 voor afd. 4 D gespeelden
wedstrijd Zeemeeuwen 5H.S.V. 2 is thans
vastgesteld op 12 in het voordeel van
H.S.V. 2.
Wijziging indeeling competitie. In afd.
4 C vervalt R.C.H. 14. De tegen dit elftal be
reikte resultaten gelden niet voor berekening
van den eindstand voor die afdeeling.
Elftal-opgaven voor Februari 1937.
De elftal-opgaven voor de maand Februari
1937 moeten vóór of op Woensdag 3 Februari
1937 aan het Bondsbureau zijn ingezonden.
De opgaven moeten in alphabetische volg
orde geschieden. H.H. Secretarissen worden
dringend verzocht, hieraan wel aandacht te
willen schenken.
Spelers, die gedurende twee achtereenvol
gende maanden niet in bindende wedstrijden
zijn uitgekomen, mogen niet in de elftal-op
gaven worden opgenomen, terwijl rekening
moet worden gehouden met de opgegeven
plaatsingen.
Dispensaties moeten worden aangevraagd
en gemotiveerd.
Geen dispensaties worden verleend aan
elftallen, welke op 31 Januari 75 pet. van het
aantal te spelen competitie wedstrijden heb
ben gespeeld.
Scheidsrechters. Verhuisd: J. Steffens
van Barrevoetestraat 7 N naar No 7 G te
Haarlem.
Scheidsrechterskaarten. Zaterdag 30
Januari a.s. van 5 tot 5.30 uur (eventueel)
Groep A tot en met Z.
Vergadering Bondsbestuur
d.d. 15 Januari 1937.
Beknopt verslag.
De heer Heimig heeft bericht gezonden,
deze vergadering niet te kunnen bijwonen;
de overige bestuursleden zijn aanwezig. Aan
gevangen wordt met het lezen der notulen
van de vergadering van 11 December 1936,
welke ongewijzigd worden goedgekeurd.
De voorzitter deelt mede dat, zooals
de bestuursleden bekend is, op 6 Januari een
wedstrijd is gespeeld tusschen een Zand-
voortsch en een Haarlemsch XI-tal ter ge
legenheid van het Nationale feest. De wed
strijd werd door Zandvoort met 32 gewon
nen.
Ingekomen zijn dankbetuigingen voor be
toonde belangstelling van de familie v. d.
Aar en van den Gelderschen Voetbalbond.
Vervolgens worden elf strafzaken behan
deld. welke volgens de voorstellen van de
bestuurscommissie worden bekrachtigd.
Op een verzoek om herziening van een op
gelegde straf wordt afwijzend beschikt, om
dat geen nieuwe gezichtspunten naar voren
worden gebracht.
Een verzoek om toelating tot, het verband
van den H.V.B. ingediend door de vereeni-
ging Rood-Wit Vooruit, wordt aangehouden.
Als ook de heer Boeree inmiddels ter ver
gadering is gekomen, onderbreekt de voor
zitter de behandeling der agendapunten
om den leden van het bondsbestuur met
hun gezinnen een voorspoedig jaar te wen-
schen, waaraan hij een kort overzicht van
den toestand van den bond in 1936 vast
knoopt. Hij spreekt daarbij den wensch uit,
dat het getij voor R.C.H en Bloemendaal
spoedig moge keeren en deze vereenigingen
hun plaats behouden, welke hun krachtens
traditie toekomt. Spreker is zich bewust van
de moeilijke tijden, welke vele, zoo niet alle
vereenigingen, in financieel opzicht doorma
ken; doch het stemt tot voldoening dat 1936
geen achteruitgang heeft getoond. Met een
goeden geest in den bond gaan wij rustig en
doelbewust het 40-jarig bestaan van den
bond tegemoet, waarbij spreker zegt over
tuigd te zijn van den werklust der bestuurs
leden.
Zich tot den heer Boeree wendende,
wenscht hij dezen geluk met zijn plaatsing
op de lijst van internationale scheidsrech
ters, welke hij door eigen kracht heeft be
reikt. Moge hij spoedig de gelegenheid ver
krijgen, in deze omgeving van zijn ongetwij
feld groote capaciteiten blijk te kunnen
geven.
De heer Scheen wenscht den voorzitter
met zijn familie een voorspoedig jaar en
dankt voor de wenschen aan R.C.H. geuit,
waarna ook de heer Boeree dankt voor de
vriendelijke woorden tot hem geuit.'
Vervolgende met de te behandelen stuk
ken wordt aan R.C.H. toegestaan het 14e
elftal uit de competitie terug te trekken on
der oplegging van de reglementair vastge
stelde boete.
De klacht van een vereeniging over on
juiste verslagen in de plaatselijke pers zal
nader onderzocht worden.
Aan Stormvogels zal wegens het niet op
komen tegen Droste in dit bijzondere geval
geen boete worden opgelegd, doch deze ver
eeniging zal de door Droste gemaakte kostén
moeten vergoeden.
Na behandeling van twee overschrijvings-
gevallen wordt de houding van het bonds
bestuur vastgesteld inzake een weigering
van Hillegom tot het spelen van den wed
strijd Haarlem D Jun.■Hillegom Jun.
Op verzoek van de Scheidsrechterscom-
missie wordt besloten nog een extra-cursus
voor enkele scheidsrechters te organiseeren.
In principe wordt besloten gevolg te ge
ven aan het verzoek van de Haarl. Scheids-
rechtersvereeniigng de gelegenheid te ope
nen voor „indoortraining" voor scheidsrech
ters van den H.V.B.waartoe de penning
meester een begrooting van kosten aan het
bestuur zal voorleggen.
Na kennisneming van het daaromtrent
door de Scheidsrechterscommissie uitge
brachte advies wordt het volgende bestuurs
besluit genomen:
„Een scheidsrechter, die op 1 Augustus den
48-jarigen leeftijd heeft bereikt, zal met in
gang van het daarop volgende seizoen, dat
geacht wordt 1 September aan te vangen,
niet meer voor herbenoeming als zoodanig
in aanmerking komen".
Dit besluit zal op 1 Augustus 1937 in wer
king treden, zoodat de betreffende bepaling
voor het seizoen 19371938 van kracht zal
zijn. Uitzonderingen op deze bepaling zullen
niet worden toegestaan.
Komende tot de rondvraag geeft de heer
B o e r e e eenige financieele gegevens, waar
uit o.a. blijkt dat de belegde waarborgsom
men zijn overgebracht naar de Nutsspaar-
bank. Nadat nog is besloten de vereenigin
gen, welke nog deelnemen aan het kam
pioenschap van Haarlem, voor te stellen ook
de halve en heele finale volgens beker
systeem te spelen, wordt de vergadering ge
sloten.
SCHOOLVOETBAL.
Vergadering van de Commissie voor School-
voetbalwedstrijden op Dinsdag 26 Januari des
avonds te 8.30 uur in de Sociëteit Vereeniging
Zijlweg te Haarlem.
DANKBETUIGING.
Ondergeteekende, erkentelijk voor de vele
gelukwenschen, welke hij mocht ontvangen bij
gelegenheid van zijn plaatsing op de lijst van
internationale scheidsrechters, en niet in de
gelegenheid allen persoonlijk te bedanken, zegt
aan alle Officials van den H.V.B. hiervoor
vriendelijk dank.
CH. BOEREE,
Penningmeester van den H.V.B.
BOETEN.
OPGELEGD.
Krachtens art. 8 van het Huish. Regl.
(niet een week tevoren opgeven) ieder
voor 1:
214 RCH, voor W. Gardenier (Adsp. d) 50%.
215 Haarlem, voor J. de Groot (Adsp. f) 50%.
Krachtens art. 9, RCW (ongerechtigd
speler) ieder voor 2.50:
216 DSK, voor L. van Dansik (THB 2—DSK 1)
217 N. Vennep, voor C. Dol (Vijfhuizen 2N.
Vennep 2).
Krachtens art. 4, 2e lid RCW (te laat
beginnen) ieder voor 1.
218 DWO (DWO 2Schoten 5)
Krachtens art. 4, 2e lid RCW (meer dan
15 min. te laat beginnen) ieder voor 2.50:
219 EDO (EDO 10—Kemphaan 1).
Krachtens art. 8 sub RCW (onjuist in
vullen wedstrijd formulieren) ieder voor
2.50:
220 Haarlem, P. Nieuwenburg speelt om 2.30
uur in Adsp. b en c. (50%).
221 Stormvogels, P. Heilig Jr. speelt om 12 uur
in Stormvogels 2 en 4.
222 VSV, W. v. Houwelingen om 10 uur in VSV
3 en 4.
Krachtens art. 8, sub C, RCW (niet of te
laat inzenden wedstrijd form.) ieder voor
2.50:
223 Halfweg (WH adsp.) 50%.
224 Spaarndam (ZSV adsp.) 50%.
225 Spaarndam (RCH 12) te laat.
Krachtens art. 16, RCW (geen grensrech
ter) ieder voor 1:
226 RCH (THB 4—RCH 9).
227 HFC (Kennemers 6HFC 6).
228 HFC (Kennemers 4—HFC 4).
229 Schoten (DWO 2Schoten 5).
230 Stormvogels (Stormvogels Jun. bVSV
Jun. c).
Krachtens art. 3, RCW (niet opkomen)
ieder voor 2.50:
231 Kenau (Hillinen 4Kenau 3).
232 VI. Vogels (RCH f Jun.—VI. Vogels Jun.).
Krachtens art. 69 Huish. Ragl.
233 RCH voor terugtrekken RCH 14.
INGETROKKEN.
204 Heemstede, art. 8 sub c RCW: H. de Raadt.
Overschrijvingen.
Verzoeken om toestemming tot het spelen
voor een andere vereeniging zullen slechts in
behandeling worden genomen, indien belang
hebbende als lid bij den HVB voor het loo-
pende seizoen is ingeschreven en bij de aan
vrage wordt overgelegd een verklaring van
het bestuur der nieuwe vereeniging dat hij
volgens de bepalingen van het reglement dier
vereeniging als lid is aangenomen.
Aanvragen. De navolgende verzoeken om
toestemming tot het spelen voor een andere
vereeniging zijn ingekomen.
788 J. P. Zoet, wonende te Haarlem (N.)Krit
zingerstraat 4, van RCH naar de Kemp
haan.
Bezwaren tegen inwilliging van het verzoek
moeten binnen zeven dagen na heden, schrif
telijk en met vermelding der bezwaren ter
kennis van het Bondsbestuur worden ge
bracht.
VERLEEND.
Beschikkende op een verzoek om toestem
ming tot het spelen voor een andere vereeni
ging is overschrijving verleend:
Ingaande: 18 Januari 1937:
744 G. D. A. Voorhorst, van Bloemendaal naar
de Kemphaan.
749 P. J. Eerhart, van RCH naar VI. Vogels.
753 H. C. Boon Jr., van DeCeO naar Telefonia.
Ingaande 25 Januari 1937:
763 H. Groenevelt Jr., van Kinheim naar VJB.
Ingaande 26 Januari 1937:
784 N. J. de Wilde Jr., van Bloemendaal naar
de Kemphaan.
787 P. J. F. v. d. Mije, van Ulysses naar Tele
fonia.
Ingaande 7 Februari 1937
638 M. Oorthuis, van Schoten naar Spaarn
dam.
Ingaande 1 Augustus 1937:
775 W. B. Bakker, van de Kennemers naar
WB.
776 Chr. Noortman, van VSV naar Brederode.
777 O. Jansen, van EHS naar VI. Vogels.
778 E. v. Abbevé, van Droste naar DeCeO.
781 J. Huigsloot, van ETO naar N. Vennep.
Ingetrokken, dubbele aanvraag:
785 H. E. W. Röbken, van Bloemendaal naar
de Kemphaan.
Uitslagen van Zondag 17 Januari
IA EDO 3— Haarlem 3a 52
RCH 5—VI. Vogels 4—3
Kinheim 2—Zandvoort 2 22
SpaarnestadStormvogels 3 61
Droste—WB 2—4
IB EDO 5Schoten 2 21
Stormvogels 4—Zeemeeuwen 2 25
Kinheim 3Haarlem 3 30
RCH 4—DWO 6—1
2A Hillinen 2—VSV 3 2—2
HeemstedeHaarlem 5 00
IVOKennemers 3 1-
RCH6VOG 4—1
2B Beverwijk 2Kinheim 4 21
Spaarnevogels 2Brederode 09
Swastika—VSV 4 7—1
Schoten 3—Kennemers 5 1-
Bloemendaal 2—DIO 2 3—1
2C Kennemers 4HFC 4 35
THB 2—DSK I
Ripperda 2—Kenau 40
DeCeOZandvoort3 41
RCH 8—Hillegom 2 7-
2D EDO 6Zandvoort 4 64
ETOBloemendaal 3 75
HFC 3—Halfweg 2 4—2
N. Vennep—WH 5—3
3A Haarlem 8—WH 2 6—1
Bloemendaal Vet.EHS 3 52
VSV 5—Hillinen 3 5—3
3B DamiatenWB 2 40
THB 4—RCH 9 3—3
3C Zeemeeuwen 4Spaarnevogels 3 3—2
Zandvoort 6Halfweg 3 52
DSK 2Vijfhuizen afgek,
3D Kenau 2Kennemers 8 20
Schoten 4Beverwijk 4
door scheidsr. gestaakt.
RCH 10Spaarnestad 2 91
Droste 3DeCeO 2 07
DOAStormvogels 5 31
3E RCH 12Spaarndam 2 62
Hillinen 4Kenau 3 (Kenau n.o.)
Zeemeeuwen 3DIO 3 30
3F Kennemers 6HFC 6 80
EHS 4Ripperda 3 0—6
DIO 4Heemstede 2 43
DWO 2—Schoten 5 3—11
3G Hillegom 4DKT 3—1
3H Kinheim 6—VSV 6 1—5
EDO 7—EHS 2 4—3
4A EDO 10Kemphaan 026
SV 34Beverwijk 5 91
4B Vijfhuizen 2N. Vennep 2 44
WH 3—Haarlem 9 2—0
4C Kemphaan 2Damiaten 2 191
Swastika 3DeCeO 4 28
SV 34-2—EHS 5 0—2
THB 5Schoten 6 50
4D HSV 2Zeemeeuwen 5 23
VI. Vogels 3EDO 9 afgekeurd
VOG 2Ripperda 5 82
JUNIOREN-COMPETITIE.
NOORDELIJKE AD SPIRANTEN
COMPETITIE.
Wedstrijduitslagen van Zaterdag 16 Januari:
A VSV aBeverwijk a 55
Kinheim aKennemers a 21
Stormvogels aWB a 70
B Kinheim bde Kennemers b 04
C. Beverwijk bStormvogels c gestaakt
WB b—Kinheim c 3—2
VSV dde Kemphaan 06
MIDDENWEEK COMPETITIE.
Wegens harde terreinen werden op 12 Janu
ari alle terreinen afgekeurd.
Programma voor Zondag
31 Januari.
IA Storm/vogels 3Haarlem 3a 12 uur,
H. Sikman Jr.
EDO 3Kinheim 2, 10 uur, A. A. Peterse,
RCH 5Droste, 10 uur, J. D. Rigbers Jr
VI. Vogels—Zandv. 2, 10 u., H. Scholts Hzn
1 B Haarlem 3EDO 5, 10 u., A. van Dam.
2A Kinheim 5Kennem. 3 10 u. C. de Waard
HeemstedeVSV 3 10 u. J. Fortgens
VOGBeverwijk 3 10 u. Th. v. Kampen
RCH 6Haarlem 5, 10 u., L. v. d. Ven.
2B Swastika'Beverwijk 2 10 u. G. F. Born
Spaarnevogels 2Kinheim 4 10 uur
J. H. v. Mechelen
BrederodeDIO 2 10 u. H. C. v. 't Land
RCH 7—VSV 4 10 u. M. Bloemink
Bloemendaal 2—Schoten 3 10 u.
J. H. Martens Jr.
2C DeCeO—Hillegom 2 10 u. J. F. Ploeg
Kennemers 4^-Kenau 10 u. A. H. Dietz
THB 2—H.F.C 4, 10 uur, J. G. C. Scheffer
Ripperda 2RCH 8 10 u. L. Bonkerk
DSK—Zandvoort 3 10 u. W. Th. Maas
2D WH—Zandvoort 4 10 u. W. F. Ie Fèbre
Halfweg 2N. Vennep 10 u. W. Bouwens
HFC 3Bloemendaal 3 10 u. E. Kerkman
3A Kennemers 7VSV 5 10 u. J. C. de Graaf
Haarlem 8HFC 7 10 u. A. v. Kampen
Bloemendaal Vet.WH 2 10 u.
H. H. Kraneveld
3B Daimiiaten—Brederode 2 10 u.
H. D. Kist de Ruyter Jr.
Haarlem 6EDO 8 10 u. W. H. Korevaar
WB 2—Swastika 2 10 u. W. Kelder
RCH 9—THB 4 10 u. J. Otten
3C Zandvoort 6—RCH 11 10 u. Joh. Hendriks
Droste 2Zeemeeuwen 4 10 u. S. Koning
Haarl 7—DSK 2 10 u. O. J. M. v. Waveren
3 D Schoten 4Stormvogels 5, 10 uur,
F. Keerwolf Jr.
DOASpaarnestad 2 10 u. W. Kaestner
3E Hillegom 3—DIO 3 10 u. J. Hafkenscheidt
Kenau 3RCH 12 10 u. L. A. A. Gieske
3F HFC 6—DIO 4 10 u. T. Kranenburg
Schoten 5Ripperda 3 10 u. G. v. Slooten
Heemstede 2Kennemers 6 10 u.
G. Kerkman
DWO 2—EHS 4 10 u. W. F. Kruyff
3 G Zandv. 5—Hillegom 4, 10 u., C. v. d. Pol.
3H Kinheim 6—HSV 10 u. J. C. Buuter
HFC 8—EDO 7 10 u. C. A. de Feber
WB 3—THB 3 10 u. J. Post
4 A SV 34Spaarnestad 3, 10 u., E. Drayer.
EHS 6Kennemers 9 10 u. K. Bergmann
4B WH 3Bloemend. 5 10 u. H. F. Henskes
4C Kemphaan 2Swastika 3 10 u.
A. C. J. Lor jé
EHS 5Damiaten 2 10 u. J. C. v. Dongen
4D Zeemeeuwen 5DIO 5 10 F H. Seljee
EDO 9—Ripperda 5 10 u. W. de Groot Jr.
JUNIOREN-COMPETITIE.
C Kennemers b—RCH d 10 u.
J. J. L. Houttuin
EDO bBeverwijk a 10 u. L. de Boer
E DIO—HFC e 11.30 u. A. Loos
HFC dHaarlem e 10 u. J. Kerkman Jr.
Programma voor Zaterdag
30 Januari.
ZATERDAG-COMPETITIE.
A Tw. JeugdVJB, 2.30 u., S. de Boer.
TelefoniaVVTJ 2.30 u. H. J. Boeree
WIJ 2VGS 2.30 u. H. Scholts
Kennemerl.—SIZO 2.30 u. B. Serphos
B Kennemerland 2—SIZO 2 2.30 u.
G. H. Hesselink Jr.
VVBJohez 2.30 u. J. Kramer
ZSV—VEW 3 u., L. C. M. v. d. Ven
C VEW 3Kennemerland 4 2.30 u.
P. J. W. Schildwacht
VEW 2Kennemerland 6 2.30 u.
P. A. W. de Rooy
Johez 2WIJ 3 3 u. A. Zomer Jr.
ADSPIRANTEN-COMPETITIE.
Zandvoort 2Droste 10 uur
IB Haarlem 3—E D O 4 10
EDO 5—Kinheim 3 10
Stormvogels 4—Schoten 2 12
Zeemeeuwen 2—R C H 4 10
2A Kennemers 3—Hillinen 2 10
VSV 3—V O G 12
Haarlem 5—Spaarndam 10
Kinheim 5—1 V O 10
RCH 6—Heemstede 10
2B Beverwijk 2—Kennemers 5 12
DIO 2—Spaarnevogels 2 11.30
VSV 4—Kinheim 4 12
Schoten 3—Brederode 10
R. C. H. 7—Bloemendaal 2 10
A
HFC aStormvogels a
2—1
VSV a—RCH a
3—0
Haarlem aKinheim a
3—3
Zandvoort aBloemendaal a
4—2
B
VSV b—RCH c
3—5
Schoten aZandvoort b
10—0
C
Stormvogels bVSV c
11—0
WBBeverwijk a
2—3
Bloemendaal bRCH d
3—2
Haarlem cKennemers b
3—4
D
HFC c—RCH e
8—3
RCH f—VI. Vogels (VI. Vogels n.o.)
WH a—Hillinen
0—1
E
Kennemers cHFC d
3—9
BrederodeHaarlem e
4—3
RCH hBloemendaal c
1—3
HFC e—DIO
2—4
Uitslagen van Zaterdag
16 Januari.
ZATERDAGCOMPETITIE
A
WIJ—VJB
afgékeurd.
Tw. Jeugd—WIJ 2
1—2
B
Kennemerland 2VVRA
6—1
VEW—SIZO 2
7—0
ZSVJohez
1—3
VVBKennemerland 3
0—6
C
Johez 2VEW 3
7—3
Kennemerland 5Kennemerland 6
10—1
ADSPIRANTEN COMPETITIE.
A
Haarlem aEDO a
5—4
RCH aSchoten a
0—0
Zeemeeuwen aBloemendaal a
2—4
B
Haarlem bEDO b
49
RCH bSchoten b
11—2
IVO aKennemerland a
4—8
C
WH—Halfweg
1—2
DeCeO aZandvoort a
afgekeurd
Bloemendaal cSIZO
1—1
D
RCH dKennemerland b
1—4
Zeemeeuwen bEHS a
1—3
EDO dHaarlem c
1—4
VI. Vogels bVijfhuizen
afgekeurd
E
EDO eHaarlem d
3—8
RCH eSchoten c
6—0
Swastika aDeCeO
10—1
Bloemendaal dHFC b
5—2
F
RCH fSchoten d
7—0
Hillinen—THB
2—2
Haarlem eZeemeeuwen c
11—0
C
Haarlem fHeemstede b
1—1
DSK—DOA b
afgekeurd
Zandvoort bEHS b
8—1
Spaarndam—ZSV
1-0
A
ROH aBloemendaal a
3.30 uur
EDO aSchoten a
3.30
Haarlem a—Zeemeeuwen a
3
B
RCH bBloemendaal b
3.30
Haarlem bIVO a
3
EDO bSchoten b
3.30
C
DeCeO a—HFC a
3
RCH cZandvoort a
3.30
Bloemendaal cHalfweg
2.30
SIZO—WH a
2.30
D
VI. Vogels b—Haarlem c
3
RCH d—Vijfhuizen
2.30
Kennemerland bEiHS a
2.30
EDO bZeemeeuwen b
2.30
E
Haarlem dIVO b
2
DeCeO b—HFC b
2
RCH e—DOA a
2.30
EDO e—Swastika a
2.30
Bloemendaal dSchoten c
2.30
F
Haarlem eTHB
2
Zeemeeuwen c—Hillinen
2.30
Swastika bKennemerland c
2.30
G
VI. Vogels cHaarlem f
2
EHS bHeemstede b
2.30
DOA bZandvoort b
2.30
SpaarndamRCH g
2.30
ZSV—DSK
2
NOORDELIJKE ADSPIRANTEN
COMPETITIE.
Wedstrijdprogramma voor Zaterdag
Januari:
A Kinheim aWB a 3.15
VSV a—Stormvogels a 3
Beverwijk ade Kennemers a 3
B de Kennemers bWIJ 3
(Sportpark)
Kinheim bStormvogels b 2.15
C Beverwijk bKinheim c 3
De Kennemers dVSV c 3
(Hofland)
De Kemphaan—Stormvogels c 3
VSV d—WB b 3
Middenweek-Competitie.
PROGRAMMA VOOR DINSDAG 26 JANUARI
SpaarnestadVOG (RCH-terr.) 2 u. De
Tello.
VI. Vogels 2VSV 3 (Gem.-terr.) 2 uur, S.
Tulen
DIO—VSV 1 28 Jan. 2 u. J. Steffens.
VSV 2DOA 2, 2 u. J. W. J.Nijssen.
DOA 1—VI. Vogels 1 27 Jan. 2 u., J. West
Programma voor Zondag
7 Februari.
2C
Hillegom 2—H F C 4
10
Kenau—R C H 8
10
DeCeOT H B 2
10
Zandvoort 3—Kennemers 4
2
Ripperda 2—D S K
10
2D
Bloemendaal 3—Zandvoort 4
10
Halfweg 2—Haarlem 4
2
E T ONieuw Vennep
2
V V H—H F C 3
10
3A
Kennemers 7—Haarlem 8
10
Hillinen 3—E H S 3
10
3 B
Brederode 2RCH 9
io uur
Haarlem 6—Swastika 2
10
3C
DSK 2—Zeemeeuwen 4
10
Spaarnevogels 3—Vijfhuizen
10
Haarlem 7—Zandvoort 6
10
3D
Kenau 2—R C H 10
12
Spaarnestad 2—Schoten 4
10
Stormvogels 5—Droste 3
12
Beverwijk 4—DeCeO 2
12
3E
RCH 12—Hillinen 4
10
Kenau 3—Spaarndam 2
2
Hillegom 3—Zeemeeuwen 3
12
3F
DIO 4—Kennemers 6
11.30
HFC 6—Ripperda 3
10
Schoten 5—E H S 4
10
Heemstede 2—D W O 2
10
3G
D K T—Heemstede 3
10
H F C 5—1 V O 2
10
Zandvoort 5—D W O 3
10
3H
EHS 2—T H B 3
10
Kinheim 6—V V B 3
12
4A
Spaarnevogels 4—Spaarnestad 3
12
Kennemers 9—Kemphaan
12
EHS 6—Beverwijk 5
10
Heemstede 4—DeCeO 3
10
EDO 10—S V 34
10
4B
Bloemendaal 5—R C H 13
10
Vijfhuizen 2—Haarlem 9
2
Nieuw Vennep 2—Zandvoort 7
2
DSK 3—Ripperda 1
12
4C
THB 5—Kemphaan 2
10
Swastika 3—E H S 5
10
S V '34-2—Damiaten 2
10
DeCeO 4—Schoten 6
12
4D
Zandvoort 8—H S V 2
2
Ripperda 5—Zeemeeuwen 5
12
Spaarnevogels 5—V O G 2
2
JUNIOREN COMPETITIE
A
Kennemers a—Haarlem a
12
HFC a—R C H a
10
EDO a— Stormvogels a
12
VSV a—Kinheim a
12
Bloemendaal a—Zandvoort a
12
B
RCH b—Haarlem b
10
RCH c—Zeemeeuwen
12
Schoten—H F C b
12
C
Kennemers b—V S V c
10
EDO bKinheim b
12
Stormvogels b—V V B
2
D
V V H a—R C H e
10
VI. Vogels—H F C c
12
E
RCH g—R C H h
12
Haarlem eH F C d
12
Bloemendaal c—Brederode
12
HFC e—Kennemers c
10
Programma voor Zaterdag
6 Februari.
ZATERDAG COMPETITIE
A V J B—S I Z O S
V V IJ—Kennemerland 3.15
Telefonia—V V IJ 2 3
V G S—Tweede Jeugd 3
B SIZO 2Johez 3
Kennemerland 3—Z S V 3
V E W—Kennemerland 2 3
V V R A—V VB 3
C Johez 2—Kennemerland 6 3
ZSV 2—Kennemerland 5 3
VEW 2—Kennemerland 4 3
ADSPIRANTEN COMPETITIE
Haarlem a—Schoten a
Bloemendaal a—E D O a
VI. Vogels a—R C H a
Haarlem b—Schoten b
Bloemendaal b—E D O b
RCH b—I V O a
Bloemendaal c—E D O c
RCH c—H F C a
Zandvoort a—V V H a
Halfweg—DeCeO a
VI. Vogels b—R C H d
Kennemerland b—E D O d
EHS a—Vijfhuizen
Haarlem c—Zeemeeuwen b
Bloemendaal d—E D O e
DOA a—DeCeO b
Swastika a—Haarlem d
IVO b-R C H e
Schoten c—H F C b
Zeemeeuwen c—T H B
Swastika b—Haarlem e
DeCeO c—Schoten d
Kennemerland c—Hillinen
EHS b—D S K
Zandvoort b—Spaarndam
DOA b*-Heemstede b
Haarlem f—Z S V
3.30
3.30
3.30
3.30
3.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
3.30
3.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
2.30
Middenweek-Competitie.
PROGRAMMA VOOR 2 FEBRUARI
VSV 3-D I O 2
VI. Vogels 1—V O G 2
gem. terrein
Spaarnestad—D O A 2 2
RCH terrein
E D O—V S V 2 2
DOA 1—VI. Vogels 2 2
De Uitslagen.
De Meer—V.V.U.
V.V.A.Volendam
T.Y.B.B.—Wilskracht
D.H.L.—H.B.C.
SpartaanLeon id as
S.J.C.,Santpoort
D.S.SV.V.E.
H.B.C. II—Vitesse n
0-0
1-2
0—1
3—3
2-0
1—2
4—0
5—2
IA Kinheim 2—R C H 5
VI. Vogels—Haarlem 3a
V V B—Stormvogels 3
EDO 3—Spaarnestad
10 uur
10
10
10 uur
VOETBAL IN ENGELAND
De uitslagen van Zaterdag:
Arsenal—Wolves 3—0
Birmingham—Charlton 12
Bolton Wanderers—Huddersfield 22
Brentford—Sunderland 33
Leeds United—Grimsby Town 2—0
Liverpool—Everton 3—2
Manchester City—Portsmouth 3—1
Middlesbrough—Stoke City l—0
Preston N. E—Derby County 5—2
Sheffield W—Manchester United 1—0
West Brooiwich Albion—Chelsea 2—Q