De bloemententoonstelling Heemskerk geopend. te BEVERWIJK. Door Minister Deckers. Groote belangstelling uit vakkringen. Woensdagmiddag is in een der za len van het kasteel „Marquette" te Heemskerk onder zeer groote belang stelling de bloemententoonstelling, georganiseerd door de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer en de plaatselijke afdeeling van de Alge meene Nederlandsche Vereeniging voor Bloembollencultuur, door mr. dr. L. N. Deckers, minister van Land bouw en Visscherij officieel geopend. In de hal en de balzaal van het oude, de laatste jaren onbewoonde kasteel, dat uiter lijk een geduchte schoonmaakbeurt had on dergaan, waren zeer vele genoodigden bij eengekomen In de eerste plaats waren daar de gast- iheeren, het bestuur van de VV.V. en dat van Bloembollencultuur met het uitvoerend co mité aanwezig. Voorts merkten wij op Jhr Th A. D. Gevers van Marquette; de bur gemeesters van Heemskerk, Beverwijk, Deem ster, Castricum, Limmen en Zijpe; de secre tarissen en wethouders van Heemskerk en Beverwijk; Mr. A. Breebaart en Mr. P. J. Bosman, resp. voorzitter en secretaris van de Federatie van V.V.V.'s in Noord-Holland bo ven het Noordzeekanaal; Jhr. Mollerus, se cretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken; J. Wiegman, oud-burgemeester van Heemskerk, thans burgemeester van Wassenaar; de raadsleden van Heemskerk; J. P. Nijssen, wethouder van Velsen; Ir. J. H. Bunnemeyer, directeur van de R.-K. Tuin bouwschool te Beverwijk; Mr. A. Moens, voor zitter van de V.V.V. te Beverwijk en lid van het eere-comité; A. Margadant, secretaris van de V.V.V. te Alkmaar; P. Bosman, se cretaris van de vereeniging voor weten schappelijke veredeling van siergewassen; N. Valkering, lid van Prov. Staten; J. H Brem- mers, notaris te Beverwijk, voorts talrijke af gevaardigden van afdeelingen van Bloem bollencultuur en van Holland's Bloem- bollenkweekersgenootschap, leden van het eere-comité en vele andere genoodigden. De Commissaris der Koningin, bescherm heer der tentoonstelling was verhinderd. De voorzitter van de V.V.V., de heer P. G. Henneman, verwelkomde in het bijzonder minister Deckers en dankte daarna in een kort openingswoord de familie Gevers voor het beschikbaar stellen van het landgoed. Ook dankte hij allen, .die zich bij de voor bereiding van de tentoonstelling zoo bijzon der verdienstelijk hadden gemaakt. Rede van den burge meester. Burgemeester W. J. M. A. Vreugde, die daarna het woord voerde, zei o.m., dat het gemeentebestuur zich over het houden van deze tentoonstelling op haar grondgebied verheugde, temeer omdat de plaats, die ge kozen werd, daarvoor zoo uitermate geschikt is. Het heeft daarvan dan ook doen blijken door met machtiging van de Ministers van Binnenlandsche Zaken én Financiën voor een belangrijk bedrag deel te nemen in het ge-, vormde garantiefonds. De Minister van Sociale Zaken verleende zijn toestemming, om de tentoonstellingsterreinen in den vorm van werkverschaffing in orde te brengen, zoodat ook een sociaal belang gediend werd. Spr. huldigde namens het gemeentebe stuur den voorzitter en de leden van het comité, die, ter zijde gestaan door deskun digen, belangeloos hun tijd en arbeid ter be schikking van de expositie hebben gesteld. Niettegenstaande de inzinking op tuin bouwgebied, behoudens een kentering ten goede in het bloembollenbedrijf, wil Heems kerk toonen, dat hier nog moed en vertrou wen leeft en het wil die goede eigenschappen aan een ieder mededeelen. De burgemeester eindigde zijn toespraak met het uitspreken van den wensch, dat in de komende weken velen naar Marquette's lusthof zullen komen en een onvergetelijken indruk zullen meenemen van hetgeen het samengaan van natuur en cultuur hier heeft tot stand gebracht. De Minister spreekt. Minister Deckers begon zijn openingsrede met op te merken, dat de Nederlandsche tuinder, niet voor een klein gerucht vervaard door alle eeuwen heen bewezen heeft te be schikken over moed, ondernemingsgeest en arbeidskracht, en het scheen wel alsof zijn moed toenam, naarmate de moeilijkheden grooter werden. Hij zag er niet tegenop zijn dorp te verlaten en over de landsgrenzen te trekken, om in verre gewesten afzet te vin den voor zijn producten. Dit alles is overigens echt Nederlandsch. We behoeven, aldus de Minister, slechts een blik te werpen in de vaderlandsche geschie denis, om het bewijs te vinden, dat onze voorvaderen dezelfde eigenschappen bezaten. Zijn wij niet geworden wat wij zijn, dank zij ons doorzettingsvermogen, onze onverzette lijkheid en onzen wil om moeilijkheden te overwinnen? In dit verband wees de Minister op onzen eeuwenouden strijd tegen den erf vijand, het water en op den taaien arbeid in Insulinde. De Nederlanders danken het aan hun vastberadenheid en wilskracht, dat zij niet gebleven zijn een volk-van ettelijke mil- lioenen, maar dat dit volk is uitgegroeid tot 600.000.000, verdeeld over vier werelddeelen. Dagelijks, zoo zei minister Deckers, zien wij drie bekende spreuken toegepast: het woord van Coen „ende desespereert niet", de Zeeuw sche wapenspreuk: „Luetor et. Emergo" en tenslotte het „Ik zal handhaven" uit het Nederlandsche wapen Immers, wanneer wij overwinnen, behouden wij, wat wij hebben. De Minister zou willen vragen, om zeker in dezen tijd nog een vierde spreuk in toe passing te brengen, namelijk „Eendracht maakt Macht", ook in de bloembollencul tuur. Hij herinnerde aan datgene, wat onze historie leert over den strijd om tulp en hyacint. De bloembollencultuur i§ veel te goed om in onderlinge tweedracht ten onder te gaan, zoo betoogde spr. met nadruk. In Heemskerk zien wij een mooi voorbeeld van prijzenswaardige samenwerking. Deze tentoonstelling getuigt van groote beroepsliefde en van kloeke durf. De Minister bracht dan ook hulde aan de organisatoren en aan Jhr. Gevers, die zijn landgoed ter beschikking stelde, dat zich zoo bij uitstek voor dit doel leent. Historie en natuur werken hier samen om den bezoe ker te brengen in die gelukkige gemoeds stemming, waardoor hij wordt opgevoerd uit de sfeer van materialisme en de wereld laat beschouwen van een hooger plan. Hier leert de bezoeker, dat het niet de zorg is, die hem ongelukkig maakt, maar de zorgeloosheid; niet de tegenspoed, maar de moedeloosheid; niet de soberheid, maar de genotzucht. De Minister uitte tenslotte de hoop, dat deze tentoonstelling zal bijdragen tot ver rijking van kennis en inzicht onder de vak- genooten en dat zij bevordérlijk zal mogen, zijn voor de bekendheid van ons mooie Ne derlandsche product. En mogen de bezoe kers in dezen levenden rijkdom woord en kracht vinden om in deze tijden het hoofd omhoog te houden, dan brengt „Marquette" niet alleen geur en kleur van bloemen, maar oo'k blijdschap, geluk en levensvreugde. Hiermede verklaarde de Minister onder luide bijvalsbetuigingen de tentoonstelling voor geopend. Het gezelschap begaf zich vervolgens naar buiten, waar minister Deckers op de slot brug het lint doorknipte en daarmede de symbolische handeling dér opening ver richtte Daarna werd een rondwandeling gemaakt over het uitgestrekte tentoonstellingsterrein, waarbij de Minister zich uitvoerig omtrent de beplantingen liet inlichten. Ook de kleine, maar prachtig verzorgde binnenitentoonstelling, gearrangeerd door den heer G. v. d Wel uit Beverwijk trok groote belangstelling. Zij was dan ook door haar smaakvolle inrichting een bezoek over waard. Het groote gezelschap heeft tenslotte in Temidden van i .esters en boomen, waaraan nog- geen enkel groen blaadje te bespeuren valt, bloeien de crocussen in vollen luister op de bloemententoon stelling „Marquette" te Heemskerk. het restaurant ververschingen gebruikt. Het trio v. d. Hoef musiceerde hier en er heerschte onder de genoodigden een prettige stemming. De Minister heeft zich hier nog eenigen tijd met het comité en met den bur gemeester onderhouden. Tegen vijf uur ver trok minister Deckers naar de Residentie. De bloemententoonstelling „Marquette", waar van men zulke groote verwachtingen koestert was geopend. Bekroningen. De jury, waarin zitting hadden de heeren J. F. Ch. Dix te Heemstede, A. Martens en A. v. d. Wel te Beverwijk kende op den ope ningsdag op de binnententoonstelling onder staande bekroningen toe: 1 N.V. C. G. van Tubbergen, Amaryllis hym- menocalis en Veltheimia, diploma van „Mar quette" voor groep-inzending. 2. idem voor Amaryllis. 3 J. F. van der Berg, Anna Paulowna, di ploma voor Triumph-tulpen. 4. idem voor Triumph Witte Kruis. 5. idem voor dubbele tulpen Dante 6. N.V Gebr. A. en P. Nijssen, Santpoort, voor groep Triumph-tulpen; diploma. 7. idem voor Triumphalis Daphné. 8 H. Houtwipper Wzn., Beverwijk diploma voor groep Narcissen. 9 N.V. G. C. van Meeuwen en Zn., Heem stede voor groep Freesia en Leucocoryne; di ploma. 10. idem voor LeuQoeoryne Ixioides Odo- rata. 11. idem voor Freesia hybride. 12 G. v. d. Wel, Beverwijk, diploma voor sierlijken aanleg. MARKTBERICHTEN. Noteering van Beverwijk, den 17 Maart 1937. Spinazie per K.G. 1218 cent. Andijvie per K.G. 12—17 cent. Koolrapen per zak 85 cent. Wortelen per K.G. 2 cent. Bieten per K.G. 2 cent. Aardappelen, klei, per K.G. 2VZ5Va cent. Spruitjes per K.G. 1014 cent. Boerenkool per K.G. 3—4 cent. v Roode kool per K.G. 35 cent. Savoije kool per K.G. 34 cent. Bloemkool per 100 f 23f 26. De nieuwe bioscoop programma's. Kennemer Theater. DONDERDAG 18 MAART 1937 Bert Wheeler, Robert Woolsey en Betty Gratole in „Het Geheim van den Schorpioen". (Luxor Theater, Beverwijk.) Het Ken-nemer Theater vertoont vanaf Vrij ig a.s. als hoofdnummer „De Circuskoning" met Barton Mac Lane en June Trairs in de hoofdrollen. Circus m het dorp! De voorstellingen zijn in vollen gang. Cliff Ballenger, de beroemde die rentemmer, is de grootste attractie van de voorstellingen. Niet mindere belangstelling ge niet zijn vriend Joe Larson, de trapezewerker. Ze waardeeren elkanders talenten, doch zijn zich ten volle bewust van de gevaren, die aan hun beroep verbonden zijn! Na de voorstelling is Cliff met een vroolijke troep uitgegaan. Hij doet de flesch alle eer aan, doch wordt wakker geschud door angst kreten! Satan, de Bengaalsohe tijger, een bijna niet te temmen roofdier, is losgebroken! Cliff en de assistent-temmer Homan, slagen er in, het dier weer te vangen. Homan doet alle moeite, om Ciiff naar bed te krijgen, doch door een dronkemansoneenigheid gaat Cliff terug naar de kooi. Hij wordt gered, doch ten koste van Homan's leven. Ook Cliff is zwaar gewond geworden bij deze nachtelijke overval. Hij heeft zelfs een been verloren, doch zal nu spoedig het hospitaal verlaten, hinkend op zijn nieuwe kunstbeen. Homan had een dochter, die door den dood van haar vader in moeilijke omstandigheden is gekomen. Cliff gevoelt, dat hij daarvoor eenigermate verantwoordelijk is en trouwt met het meisje. Zijn vriend Joe Larson, is Cliff's jonge vrouw vijandig gezind, omdat hij meent dat ze Cliff slechts om diens salaris heeft getrouwd. Al. spoedig begrijpt hij de ware toedracht, ziet dat haar huwelijk zeer ongelukkig is en wordt zelf verliefd op haar. Nadat hij haar zijn liefde bekend heeft, staat hij erop, het circus te verlaten. Hij wil zijn vriend niet verraden en hem de liefde van zijn vrouw ontnemen. Als het oogenblik van vertrek is aangebroken, omhelzen de beide ge lieven elkander. Op dit oogenblik. treedt Cliff binnen. In zijn woede slaat deze als een wilde om zich heen en sleept Joe naar de kooi van Sa tan, den tijger. Hij treedt zelf ook de kooi bin nen. Laura smeekt haar man ,om Joe toch te redden en weet hem te overtuigen, dat er nooit iets verkeerds bestaan heeft, tusschen hen beiden. Cliff tracht Joe te redden, doch hij wordt doodelijk getroffen. Maar voordat hij sterft, draagt hij Joe op om voor zijn vrouw te zorgen. Als tweede hoofdnummer wordt vertoond „Vlammende Harten" met Leslie Howard en Bette Davis in de hoofdrollen Luxor Theater. Van af a.s. Vrijdag vertoont het Luxor Theater ais hoofdnummer de spannende vlieg- film „New YorkSan Francisco" met in de hoofdrollen Fred Maoellurray en Joan Bennett. Jack Gordon, een van de bekendste piloot- gezagvoerders van de groote transcontinentale luchtverbinding, waarlangs men in dertien uren van de Oostkust van Amerika naar de Westkust kan reizen, staat op het punt Newark in de machine naar Florida te stap pen, als er een telegram komt, dat hem naar het Westen roept om in te vallen voor een pi loot, die bij een noodlanding zijn arm gebro ken heeft. Hij zegt niet aan de oproep gehoor te zul len geven, maar een blonde jongedame doet zijn besluit wankelen. Zij wil met het vliegtuig voor San Francisco mee, maar heeft geen con tant geld bij zich, en chèques neemt de maat schappij niet aan. Jack Gordon stelt zich ga rant voor haar en zij krijgt haar passagebiljet, terwijl hij een kostbare ring als onderpand ontvangt. Een krantenbericht doet echter het vermoeden bij hem rijzen, dat hij met een dievegge te doen heeft, en een van zijn col lega's betwijfelt de echtheid van den i*ing. Dit. gevoegd bij haar schoonheid, doet hem beslui ten ook in het vliegtuig naar Frisco te stappen. Wanneer dit vliegtuig opstijgt zijn behalve genoemd tweetal, ook nog aan boord: Walde- mar Pitt III, zijn gouvernante Miss Harkins dr. Evarts en een zekere Curtis Palmer, die iedereen schijnt te wantrouwen. In Chicago stapt Gregory Stephani in. Van het Zoutmeer af zal Jack de machine besturen. Het is de laatste etappe, boven een eaccidenteerd bergterrein, en de weer berichten voorspellen niets goeds. Eenmaal op weg blijkt het weer steeds slech ter te worden. Het sneeuwt en het stormt. Hij mag zich met zoo weinig zicht niet over het gebergte wagen en maakt dus een noodlanding in een vallei. Palmer blijkt de radio vernield te hebben, zoodat Jack niet seinen kan. Dan klinken er buiten schoten. Jack verlaat het toestel en vindt zoowel zijn tweeden piloot als dr. Evarts gewond liggen. Palmer is verdwenen met mede neming van hun revolvers. Pas den volgenden morgen bij een opstijgingspoging verschijnt hij weer, gereed tot schieten. Niemand in het vliegtuig heeft een revolver, en dus moet Jack Palmer wel gehoorzamen als deze eisoht naar Mexico te vliegen. Op het kritie ke moment komt echter Walde- mar Pitt te voorschijn met een water-pistool tje en spuit de inhoud in Palmer's oogen. Die inhoud isde bijtende schuimmassa uit een brandblusscher. Palmer is even absoluut bui ten gevecht gesteld, en hiervan maakt Jack gebruik om hem te overmeesteren. Zonder verdere avonturen wordt daarna de tocht naar San Francisco vervolgd. Als tweede hoofdnummer wordt vertoond „Het Geheim van den Schorpioen". Bert Whee ler en Robert Woolsey, de beroemde komieken, spelen in deze film de hoofdrollen. SCHAAKCLUB „WEENINK'" De schaakclub „Weenink" speelde in haar clubgebouw aan de Groenelaan haar laat- sten competitiewedstrijd voor de tweede klasse van den Noordhollandschen Schaak bond tegen de schaakclub „Bloemendaal". De uitslagen waren: J. ZoontjesJ. Vree ken 1/21/2; Ph.. BakkerJ. J. van Weering 1/2—1/2; F. Pfaltzgraff—H. Marseille 0—1; P. HartJ. Lankamp afgebroken; C. Henne manC. Bolsenbroek 01; G. van LentW. Hogenbirk, afgebroken; K. SlingsJ. H. Ba- rens, afgebroken; F. v. TuinenH. Hogen birk 10; J. VisserP. A. C. v. d. Bronk 10; W. VisserW. v. d. Werff 00; voorloopige uitslag 34. De afgebroken partijen staan zeer gunstig voor „Weenink". Een overwinning voor „Weenink" zou te vens het behalen van het kampioenschap be- teekenen. CHRISTELIJK WERKLIEDENVERBOND „PATRIMONIUM". Woensdagavond hield het Christelijk Werkliedenverbond „Patrimonium" een ver gadering in het vergaderlokaal van de Gere formeerde Kerk op het C. H. Moensplein. De voorzitter, de heer C. Slings opende, na bijbellezing uit Handelingen 17, de bijeen komst met gebed. Ds. F. Kramer sprak vervolgens over het onderwerp: „Algemeene en bijzondere ge nade." Ds. Kramer zei, dat eerst in den laats ten tijd de bijzondere genade, meest als deel van de dogmatiek in de belangstelling is geko men, vooral door de geschriften van Bavinck en Kuiper. Daarna zette spr. uiteen, wat on der algemeene en bijzondere genade moet worden verstaan. Bijzondere genade, aldus Ds. Kramer, is de zaligmaking en het verlossingswerk van Christus. Aan de algemeene genade dankt de menschheid en de aarde haar bestaan. Zij is een bepaalde belichting van Gods voorzie nigheid. onder welke wij leven. Aan de hand van gedeelten uit den bijbel gesprak Ds. Kramer het verband tusschen de algemeene en de bijzondere genade. Bescherm Handen en Gelaat met Pu rol. Dit verzachtende, geneeskrachtige, huidversterkende middel verleent U een jeugdige, natuurlijke, frissche teint, houdt Uw huid gezond, gaaf en soepel en brengt verzachting en genezing indien ze schraal, ruw of rood is. Naast goudgele is thans ook witte Purol verkrijgbaar. Deze wrijft onzichtbaar uit en is daarom voor Dames en Meisjes zoo aangenaam bij de verzorging van handen en gelaat. PUROL<$» zuivert verzacht - geneest Proefdoosje Purol Wit 10 ct. Proeftube Purol Wit 15 et. D005 30,Tu be 45ct.Bij Apoth.en Drogisten (Adv. ingez Mea.j /CUIEP/ LÏUMNIM HOLLAND—AMERIKA LIJN. Delftdijk, 17 van Rott. n. Vancouver via Londen. Dinteldijk, Vancouver n. Rott, 15 van San Francisco. Edam 15 van New-York n. Boston. Veendam, Rott. n. N.-York 16 (10.21 v.m.) 335 mijl Z.W. van Valencia. Maasdam, New-York n. Rott. 16 (3.5 v.m.) 1200 m. W. van Land's End. Road™^' n' Bridgeport 16 van Hampton Blommersdijk, Rott. n. New-Orleans 16 te Vera Cruz. HOLLAND—OOST-AZIë LIJN. Serooskerk (uitr.) 16 v. Llvorno HALCYON LIJN. Stad Vlaardingen, 16 v. Rott te Narvik. Vredenburg, 17 v. Vlaardingen te Narvik. Stad Zaandam, 17 v. Oxelosund te Vlaard. HOLLAND—AUSTRALIë LIJN. Aagtekerk (t-huisr.) 17 te Lissabon verw. HOLLAND-WEST-AFRIKA LIJN. Amstelkerk (thuisr.) 14 van Dakar. HOLLAND—BRITSCH-INDIë LIJN. Streefkerk (uitr.) 16 v. Madras. KON. HOLLANDSCHE LLOYD. Salland (thuisr.) 16 van Bahia KON. NED. STOOMBOOT MIJ. Berenice, 16 van Danzig n. Kopenhagen. Colombia, Barbados n. Amst. 17 te Havre. Pluto, 16 van Kopenhagen te Stettin. Trajanus, 16 van Belize n. Pto. Cortes. Van Rensselaer, 15 van Paramaribo te Cu racao. Costa Rica, 15 v. Cristobal te Kingston (Ja) Flora, 15 van West-Indië te New-York. Achilles, Susak n, Amst. 17 op 85 mijl Z.W. van Ouessant. Baarn, Chili n. Amst. 17 van Liverpool via Antwerpen. Calypso, 16 van Burriana naar Valencia. Ceres, 17 v. Bourgas n. Varna Colombia, Barbados n. Amst. vertr. 18 (12 midd.) van Havre. Euterpe, 17 van Amsterdam te Bordeaux. Hebe, 17 v. Aarhuus te Kopenhagen. Oberon, 16 v. Alexandrië n. Malta. Orion, 17 van Tanger naar Gibraltar. Rhea, Palermo n. Amst. p. 17 Gibraltar. Telamon. 16 v. Sfax te Lissabon. Theseus, 17 van Hamburg te Aarhuus. Tiberius, 17 van Catania te Venetië. Triton, Valencia n. Amst. p. 17 Ouessant. HOLLAND—AFRIKA LIJN. Boschfontein, 17 v. Amst. n. Rott ROTTERDAMSCHE LLOYD. Kota Radja (thuisr.) p. 17 Sagres. Buitenzorg (thuisr.) pass. 16 Perim. Garoet, (thuisr.) 16 v. Liverpool. Baloeran (uitr.) pass. 17 Suez. Kota Nopan (uitr.) pass. 17 Kaap Villano. Kedoe (uitr.) pass. 17 Gibraltar. Kota Pinang (uitr.) 16 van Belawan. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LIJN. Alpherat, 17 van Hamburg te Rott. Alphacca, 16 v. Buenos-Ayres n. Rott Aldabi (uitr.) 16 te Montevideo. STOOMVAART MIJ. NEDERLAND. Tajandoen (uitr.) 16 van Londen. Johan de Witt (uitr.) 17 van Amsterdam. Poelau Tello, 17 Amst. te Hamburg. STOOMVAART MIJ. OCEAAN. Benledi, 17 v. Otaru te Rott. Philoctetes, 17 van Dairen te Rott. Sarpedon, Japan n. Rott. 17 v. Singapore. City of Salisbury, -Dairen n. Rott. 17 van Londen. Cyclops, 16 van Rotterdam te Osaka. Deucalion, Japan n. Rott. 17 van Moji. Opbrengst der loodsgelden. De opbrengst der loodsgelden bedroeg per ultimo Februari 1937 f65.352 tegen f45.428 in dezelfde periode van het vorige jaar. Over de eerste twee maanden van dit jaar bedroeg die opbrengst f 140.989 tegen f 93.315 in hetzelfde tijdvak van 1936. Geraamd was een bedrag van f41.666. Groote diepgang. Het Britsche tank-stoomschip „Lunula" passeerde gasteren het oordzeekanaal, ko mende van Port-Arthur met een lading ben zine en petroleum, met een diepgang van 8,1 Meter. AANGEKOMEN. 16 Maart: Walborg s.s. Antwerpen Orpheus s.s. Stettin Elzina m.s. Huil 17 Maart: Lunula s.s. Port-Arthur Viiu ss. Gdynia Alchimist s.s. Dublin VERTROKKEN. Arend m.s. Rotterdam Poelau Tello m.s. Hamburg Patria ss. Rotterdam Bowling s.s. Leiith Kurmark s.s. Hamburg Amstelstroom m.s. Huil Hoperange m.s. Middlesbro Leeuwarden s.s Londen 17 Maart: Virginia Nicoiaou s.s. Hamburg Ohevychase s.s. Newcastle Bevracht. Naar gemeld wordt is thans weer het Duit- sche stoomschip „Pitea" van de reederij Gebrokens te Hamburg door de Kon. Ned. Stoomboot Mij. te Amsterdam bevracht voor een reis van Hamburg naar Amsterdam. Het schip is gisteren van Hamburg vertrokken en wordt heden te Amsterdam verwacht. Onder nieuwe vlag. Het Zweedsche stoomschip „Korsborg" van de reederij Bergquist te Gothenburg, hetwelk aangekocht is door de N.V Reederij „Baltica" te Amsterdam, passeerde hier gisteren onder nieuwe vlag met den naam „Walborg" van Antwerpen naar Amsterdam. BERICHT Zij, die zich met ingang van 1 April per kwartaal abonneeren, ontvangen de in Maart nog te verschijnen nummers gratis. DE ADMINISTRATIE

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 5