Met tien man eervol ten onder gegaan Beigïë-Nederiand'Geen invallers! Onfortuinlijke der wedstrijd onzen wier Eén uitvaller; Anderiesen speelt op halve kracht Bijna een uur met tien man gespeeld Overrompelende eerste aanvallen DE WEDSTRIJD. CeWONNfN a. D E IN DE PIJR KON. NED. VOETBALBOND. UITSLAGEN. Wilders, die na een botsing met den Belgischen links buiten nog korten tijd heeft doorgespeeld, maar later is uitgevallen. Belgen winnen verdiend met 2-1 (Van een specialen verslaggever) ANTWERPEN, 4 April. De vrees van velen is werkelijkheid geworden: aan de glorieus-e serie uitwedstrijden, waarin de Oranjeploeg ongeslagen is gebleven, is een eind gekomen. In Antwerpen heeft het Nederlandsch elf tal Zondag van België met 21 verloren. Groot was de vreugde onzer Zuiderburen, die van oordeel zijn, dat er een nieuwe pe riode is aangebroken in de lange reeks van wedstrijden tusschen de voetbalploegen van beide landen. Tal van malen hebben de Bel gen achter elkaar verloren tot het vorig jaar de ontmoeting te Brussel de verrassing van een gelijk spel bracht. Sindsdien kwam er een wijziging ten goede in de resultaten van het Belgische team. Op deze zege hebben de Belgen echter gewacht om zich weer als volkomen gelijkwaardig met de Nederlan ders te beschouwen! We kunnen ons deze vreugde in België voorstellen. Maar men verliest daar te veel uit het oog, dat de zege werd behaald in een wedstrijd, die weliswaar een gewone plaats zal innemen in de lange rij van ontmoetin gen tusschen beide landen, maar die toch in werkelijkheid zeer abnormaal moet worden genoemd. De internationale voetbalorganisatie, de F.I.F.A. heeft nl. eenigen tijd geleden be paald, dat tijdens een interlandwedstrijd geen spelers mogen worden vervangen. Al leen voor den doelman wordt, doch alleen voor de eerste 'helft, een uitzondering ge maakt. Raakt dus een speler gewond, dan wordt het betrokken elftal zeer ernstig ge handicapt, daar het dan met tien man moet spelen. Van die nieuwe bepaling is Nederland gisteren het slachtoffer geworden. Onze rechtsback Wilders raakte bij een botsing, toen hij gelijk met den Belgischen linksbui ten Buyle naar een bal wilde koppen, zoo danig geblesseerd, dat hij het veld moest ver laten. Weliswaar keerde hij kort voor de rust nog even terug, maar tijdens de pauze werd hij door geneesheeren onderzocht, die con stateerden, dat Wilders een hersenschudding had opgeloopen. Van verder meespelen was dus geen sprake, zoodat de Oranjeploeg na de rust met tien man den strijd moest aan binden met het.complete Belgische team. Indien de onzen in de eerste helft een grooten voorsprong hadden weten te krijgen, zou wellicht een gunstig eindresultaat nog mogelijk zijn geweest. Bij rust was de stand echter gelijk (11), zoodat haast bij voor baat was te zeggen, dat Nederland een ne derlaag tegemoet ging. Dat het slechts 21 voor België is geworden, bewijst hoe uitste kend de Oranjemannen zich hebben geweerd. Slechts met de uiterste krachtsinspanning is •het België gelukt, de overwinning te bevech ten. Langen tijd zag het er zelfs naar uit, dat het ondanks de geweldige handicap voor Ne derland nog een gelijk spel zou blijven. Zelfs zijn er enkele momenten geweest, waarop Nederland een voorsprong had kunnen krij gen. Heldhaftige strijd. Met dit zoo zwaar gehavende team heeft Nederland zich prachtig geweerd. In het begin van de tweede helft konden de Belgen zefs geen vat krijgen op dit tiental; onze voor hoede van vier man maakt het de Belgische defensie uitermate lastig. Doelman Braet moest al zijn krachten inspannen. Een min der talentvol do el verdediger zou wellicht een paar malen zijn gepasseerd. Het is jammer voor onze ploeg, dat er in dat tijdvak toen de Belgen herhaaldelijk nog in de defensie werden gedrongen, geen doel punten werden gemaakt. De kansen zijn er geweest, maar onze aanvalslinie vond den Belgischen keeper in 'n waarlijk grootschen vorm. Na die krachtsinspanning kon het niet uit blijven, dat de numeriek sterkere Belgen tenslotte gingen domineeren. Ons elftal kreeg het uiterst zwaar; er waren momenten dat geen'enkele Oranjeman op de Begische helft stond. Maar doelpunten konden niet uitblijven, want de druk werd te groot. Toch slaagde België er slechts in, een maal Leo Halle, die in grootschen vorm was, te pas- seeren. Waren de Belgen echter schotvaardig geweest, dan zou het beslist niet bij één goal zUn gebleven. Het is wel jammer, dat de vraag, die door duizenden werden gesteld: „Hoe voldeed de uieuwe opstelling der Nederlandsche voor hoede?", zeer moeilijk beantwoord kan wor den, LUNGEN Om over de gewij zigde samenstelling onzer voorhoede te oordeelen, zou men deze den geheelen wedstrijd compleet in actie hebben moeten zien. „Hoe was Lungen?" is zeker de vraag, waarop een ieder het antwoord wenscht te hooren. Lettende op hetgeen wij in dezen wedstrijd van Lun gen hebben gezien, kunnen wij gerust verklaren: hij is een speler van bijzonder formaat, een voet baller, die zeker de noodige capaciteiten bezit om in de nationale ploeg gekozen te worden. Een andere waag is echter: Is Lungen in staat, Bakhuys op de centervoorplaats te ver vangen?" Hierop zouden we niet gaarne een bevestigend antwoord willen geven. Bakhuys is een voetballer van een zoo bijzondere klas se, dat men hem meermalen den besten mid- voor van ht continent noemt. Is het wel ver standig zoo'n speler op die plaats te vervan gen? Wij gelooven het niet. Indien we Bak huys niet hadden, zou Lungen ongetwijfeld de man zijn, dien we noodig zouden heb ben als midvoor. Maar op het oogenblik moet het onjuist worden geacht een anderen aanvalsleider aan te wijzen. Onze landgenooten hebben zich in de tweede helft gegeven voor 100 procent. In een wedstrijd van twee keurpioegen moet het ontbreken van een speler tenslotte fataal wor- dn, o-mdaa de tegenstander van een dusdanige kracht is, dat deze van die geweldige handi- scap wel het noodige profijt kan trekken. Onze verdediging heeft prachtig werk ver richt. Halle was in een vorm, waarin wij hem in langen tijd niet hebben gezien. Op momenten, waarop een Belgisch doelpunt on vermijdelijk scheen, wist hij zich door zijn uiterst moedig op treden nóg redding te bren gen. Van de backs heeft Caldenhove zich door zijn 'krachtig optreden weer onderscheiden. Wilders heeft, zoolang hij meespeelde, ook heel goede dingen gedaan, al bleven fouten evenmin uit. Van Heel toonde zich een back van klasse, waardoor hen weer eens bewees, welk een allround voetballer hij is. Anderiesen was voor de rust niet zoo bijster op dreef. Vooral zijn plaatsen liet veel te wen- schen over, maar juist toen het er op aan kwam, bewees Anderiesen welk een kracht van beteekenis hij nog steeds voor het Oranjeteam is. Het merkwaardige is, dat Van Spaendonck als linkshalf meer is opgevallen dan als rechtsbinnen. Hij was voor de rust niet op dreef. Vooral zijn snelheid liet te wenschen over. Maar als linkshalf heeft hij gedaan, wat hij kon. Paauwe heeft den geheelen wedstrijd constant gespeeld. Vermeld zij -nog, dat onze vleugelspelers Wels en Van Nellen weer als gewoonlijk goed werk hebben verricht. Het was precies drie uur Belgische tijd, toen Van Heel en zijn mannen 't veld opkwamen. Het Wilhelmus werd ingezet, indrukwekkend klonk de samenzang over het Deurnsche veld. Direct daarop volgden Stijnen en zijn spe lers; de Brabanconne werd onder groote stilte ten gehoore gebracht. Van Heel koos zon en wind tegen en zoo kon Voorhoof te 6 minuten over 3 aftrappen. De opstelling der elftallen was: België: Braet, Paverick, Joacim, Dalenvifiteynen, De Winter, Fievez, Ceuleers, Voorhoof, Braine, Buyle. Nederland: Van Nellen. Bakhuys, Lungen, Van Spaendonck, Wels. Van Heel, Anderiesen, Paauwe, Caldenhove, Wilders, Halle. Het begin was wel zeer verrassend. Nauwelijks was er een minuut ge speeld, of de Belgen hadden reeds de leiding genomen. Nadat de eerste aanval der Oranje hemden was afgeslagen, ging de Belgische linkervleugel er razend snel van door; Fievez zette voor, het leder kwam bij den vrijstaanden Ceuleers en met een scherp schot in den rech ter benedenhoek scoorde de Belgische rechtsbinnen (10). Wie gemeend mocht hebben, dat dit doel punt een minder gunstigen invloed zou heb ben op het moreel onzer ploeg, had verkeerd gedacht, want onmiddellijk na dit onfortuin lijk begin kreeg Van Nellen reeds een sco ringskans. een fraaie pass van Bakhuys kreeg de D. H. C.'er op een vrij veld; op het moment dat hij wilde schieten struikelde onze links buiten. Daardoor kwam de bal minder gunstig voor zijn voeten te liggen, zoodat hij geen gelegenheid meer 'kreeg zuiver te richten. Braet kon het wel harde schot goed wegwer- Nu kwam onze rechtervleugel in actie, Wels maakte den bal handig vrij, Lungen en Van Nellen kwamen vrij voor Braet te staan, doch Van Nellen schoot juist in de handen van den Belgischen doelverdediger. De druk op het Belgische doel bleef slechts even aanhouden; wij noteerden toen schoten van Van Nellen en zelfs een van Wilders, doch Wels, de kleine Gorcummer wist een mooien voorzet van Lungen onhoudbaar in te schieten en den stand kort voor rust gelijk te maken. de lange Belgische doelman greep de hooge ballen in zijn veilige handen. Het tempo was aanvankelijk zeer hoog- opge voerd; het spel golfde de eerste tien minuten vlug van doel tot doel en het zag er naar uit, het 't wel een wedstrijd zou worden, niet alleen met een spannend karakter, maar ook met hoogstaand spel. De Belgen vooral speelden met groote geest drift; ze zaten fel op den bal en startten voortdurend iets sneller, dan de Nederland sche spelers. In die periode viel voorts het slechte plaatsen van de Ho'llandsche midden linie op; vooral bij Anderiesen mankeerde hieraan zeer veel, terwijl ook Van Heel een zeer matigen indruk maakte. Een fout-was het ook, dat het spel in onze ploeg te kort werd gehouden. Na 18 minuten werd de eerste hoekschop op het Nederlandsche doel genomen; na eenig heen en weergetrap schoot Braine keurig in. maar Caldenhove kopte het leder uit den do-el- rnond. Direct daarop zagen wij Wilders twee maal redden. Eindelijk kwam Lungen, die voortdurend door Stijnen bewaakt werd, eens goed in actie. Anderiesen speelde hem een bal toe; de A. F. C.'er tipte het leder over en kele Belgen heen, er ontstond verwarring in •de Belgische achterhoede en ook doelman Braet wist niet of hij wel of niet zou uitloopen. Tusschen enkele Belgen door plaatste Lungen den bal met zijn hak in het doel, doch Braet liet zich niet verrassen; hij wierp zich nog juist bijtijds op den bal. Maar de situatie zou nog gevaarlijker voor het Belgische doel worden. Bakhuys trapte den bal naar Wels; keurig legde de kleine rechtsbuiten den bal voor de voeten van Van Spaendonck. De laatste zag echter, dat Lun gen er beter voor stond, weer een klein tikje en Lungen had slechts voor het inschieten, doch zijn schot was niet hard genoeg; Braet kon den bal gemakkelijk houden. Wilders geblesseerd. Zoo verliep het eerste half uur; België had nog steeds de leiding door het doêlpunt, in de eerste minuut gescoord. Maar toen kwam het aller ongelukkigste moment voor het Neder landsch elftal dat, naar later zou blijken, be slissend was voor het verder verloop van de ontmoeting. Bij een aanval van links kwam Buyle, opspringend in botsing met Wilders. Met den elleboog raakte de Belg onzen landgenoot aan het hoofd en hij zelf kwam ook minder geluk kig op den grond terecht. Buyle kon spoedig weer meespelen; Wilders moest, ondersteund door Glendenning, buiten de lijnen gaan zitten om weer op verhaal te komen. Van Heel ging toen linksachter spelen, Cal denhove rechts, Bakhuys werd linkshalf. Met elf tegen tien man werd verder gespeeld. Een onverwachte kans om den gelijkmaker te scoren kreeg Van Nellen, toen hem door Lungen een bal voor de voeten werd gespeeld. Met Joacim op de hielen rende Van Nellen op het doel af; hij struikelde, bleef in het bezit van den bal, doch Braet kreeg daarna voldoen de gelegenheid zich goed op te stellen en zoo doende het harde schot van onzen linksbuiten tot hoekschop te keeren. Deze eerste corner voor Nederland leverde niets op. Onder luid applaus verscheen Wilders, na zes minuten niet te hebben meegespeeld, weer in het veld; toen speelde ons elftal weer in de oude opstelling verder. x De gelijkmaker. Er waren toen nog vijf minuten van de eer ste helft te spelen. Een mooi staaltje Hol- landsch voetbal leverde den gelijkmaker op. Van Nellen kopte den bal naar Lungen; deze trapte tusschen twee Belgen door naar den linkerhoek van het veld, kwam daar zegevie rend uit een duel met Paverick te voorschijn, schoot hoog en met effect voor; Braet kon er juist niet bij en Wels, die was toegeloopen, had slechts voor het intrappen (11). Lungen en Van Spaendonck kwamen weer goed samenspelend door de Belgische verdedi ging heen; de Neptunus-man vond een vrij veld voor zich, doch hij werd door een der Bel gen „genomen", vlak buiten het strafschop gebied. Terecht kende scheidsrechter Mee een vrijen trap toe. De Belgen stelden zich in een haag voor doel op, Bakhuys kogelde het leder, hoewel hij beter naar een vrijstaanden speler had kunnen plaatsen, op doel, doch het schot ging over. Tweede helft. Tijdens de rust werd Wilders door eenige ge neesheeren onderzocht. „Niet meer s p e- len!", was het eensluidend advies. Van een hersenschudding kon niet worden gesproken, doch om medische redenen was het beter, dat de Blauw-Witter van verder spelen afzag. Ook Anderiesen was geblesseerd; hij toonde ons een dikken enkel. Als het in een gewonen compe titiewedstrijd was gebeurd, zou Anderiesen na de rust niet meer in het veld zijn verschenen. Nu moest hijnu wilde hij de ontmoeting uit spelen: met negen man kon de wedstrijd toch niet worden hervat! In de tweede helft kreeg de wedstrijd een rommelig karakter. Natuurlijk was er van een zeker veldoverwicht der Belgen sprake, hoe kon het ook anders met deze numerieke meerder heid, maar toch heeft de Nederlandsche voor hoede nog enkele kansen tot scoren gekregen. Wels was de eerste die een dergelijke kans kreeg, maar hij slaagde hierin niet. Even later een hoekschop voor Nederland, doch ook deze leverde niets op. De aanvallen der Belgen waren gevaarlijk van opzet, maar aan de afwerking ontbrak heel veel. Lungen werd weer eens „genomen" maar de vrije schop, door Bakhuys genomen, miste zijn doel. Ruim 20 minuten na de hervatting kreeg Voorhoof een haast niet te. missen kans, maar Paauwe redde nog op het laatste oogenblik, dank zij even aarzelen van den Belgischen midvoor. De kortgeleden door de F. I. F. A. ingevoer de, of beter gezegd, eindelijk van de Enge-1- schen overgenomen bepaling, dat tijdens een interlandwedstrijd geen invallers meer wor den toegestaan, behoudens dan voor den doel man tot vijf minuten voor de rust, heeft zich gisteren in den wedstrijd BelgiëNederland van haar slechtste zijde doen kennen. Er is natuurlijk veel voor deze bepaling te zeggen, die ongetwijfeld ontstaan is als noodzakelijk afweermiddel tegen misbruik, maar zij heeft ook haar groote nadeelen en dit is Zondag ge bleken in het zoo duidelijk bonafide geval Wilders. Onze achterspeler en de Belg Buyle liepen met de hoofden tegen elkaar. De B'elg was gauw weer in orde, Wilders speelde na een kleine tien minuten ook weer mee, maar moest na de rust op doktersadvies wegblijven. Nederland speelde het grootste deel van den wedstrijd met tien man. Met de gevolgen, dat: lo. De Nederlandsche ploeg in alle linies ge wijzigd en verzwakt moest worden. 2o. De kans op een Nederlandsche over winning zeer gering, zooal niet nihil werd. 3o. De nederlaag van onze ploeg uiteraard het katterige bijgevoel geeft, dat het niet noodig zou geweest zijn zonder die handicap. 4o. Dat de Belgen zelf dit toch ook een zege met een bijsmaakje zullen vinden. Dat, alles bijeengenomen, hier het grootste deel van den wedstrijd geen sprake kon zijn van een gelijke krachtmeting en dat alles tengevolge van een ongelukje, van je rein ste pech. Dat is wel heel jammer. Wij hebben sommige teleurgestelden hoo ren mopperen, dat het in zulk een geval toch mogelijk moest zijn, dat bij goedvinden van de tegenpartij van de bepaling werd afgewe ken; dat de tegenpartij in zulk een geval een invaller uit sportiviteit aanbood, maar deze overweging is natuurlijk, hoezeer begrijpelijk niet voor toepassing vatbaar. Het gevolg hier van zou zijn, dat elke tegenpartij, die zich zou verzetten of de vervanging niet zou aanbie den voor onsportief zou worden uitgemaakt en hierdoor zou de geheele bepaling illusoir gemaakt zijn. Maar een onprettig geval blijft het, temeer zoo, omdat de Belgen een vorm vertoonden, waardoor het zeer wel mogelijk zou zijn ge- weest, dat zij ook mét Wilders in de Neder landsche gelederen zouden gewonnen hebben. De eer om dat te bereiken is hun door de on gelukkige bons van twee hoofden ontnomen. Zooals oranje de gelegenheid ontnomen werd te bewijzen, dat het nog altijd in staat is de Belgen in toom te houden. Enfin, op 2 Mei zal het nieuwe Feijenoord- stadion de gelegenheid geven voor de re vanche. Voorhoof kreeg direct daarop weer een kans, nu van Buyle; Voorhoof draaide zich haastig om en stond onverwacht voor open doel, doch hij was er zelf van geschrokken; zijn schot gelost enkele meters van het doel, ging naast Het wordt 21. Een kwartier voor het einde scoorde Fievez, na een keurigen pass van Ceuleers, van dicht bij het tweede Belgische doelpunt, dat de be slissing bracht (2^-1). Hoewel het Nederlandsch elftal volkomen uitgespeeld raakte, kreeg de Oranjeploeg toch nog enkele kansen. Een bal van Bakhuys be landde bij Lungen; deze passeerde handig zijn bewakers, een schot volgde, hoog op het doel, maar via de handen van Braet en de lat sprong de bal het veld weer in. De Belgen kwamen terug, sterk aangemoedigd door de toeschou wers; zij wenschten natuurlijk een zoo groot mogelijke overwinning. Maar enkele gemakkelijke kansen werden verknoeid. Wels was er nog een keer door heen, maar zijn schot verwerkte Braet tot hoekschop. Enkele minuten later sloeg Lungen met de hand naar een hoog naar voren gespeelden bal, op het zelfde moment, dat de uitloopende Braet het leder wilde vangen. Wels kreeg den bal voor de voeten en schoot in het verlaten doel, maar terecht kende de heer Mee dit doel punt niet toe wegens hands. Zoo kwamen de laatste minuten; Bakhuys probeerde het nog even als midvoor. Het ging niet meer, al te groote vermoeidheid was oor zaak, dat verder gevaar voor de Belgen reeds in de kiem gesmoord kon worden. Het einde kwam met 2—1 voor België. DE MEENING VAN ANDEREN. Het was begrijpelijk, dat na afloop de stem ming in de kleedkamer der Nederlandsche ploeg zeer rustig was. Wilders lag op de tafel stil voor zich uit te kijken, met den zorgenden Güendenning om zich heen. De andere spe lers waren, doordat zij in de tweede helft zich geheel hadden moeten geven en eigenlijk nog meer dan dat, rustig. Zonder veel praten be gon men zich te kleeden, Gedeprimeerd wa ren zij niet deze spelers, doch wel voelden al len het als een teleurstelling, dat men op deze wijze heeft moeten verliezen. Het was de heer H. W. Herberts, voor zitter van de keuzecommissie van den K.N.V.B. die aller gevoelens vertolkte, toen hij ver klaarde, dat de spelers niet graag tegen de Belgen meer uitkwamen omdat met het te genwoordige premiestelsel en de mede daar uit voortvloeiende hardheid van het spel, de kans, dat men geblesseerd geraakt, zoo bui tengewoon groot is geworden. De heer Her berts roemde den werklust van allen, vooral in de tweede helft, toen tien spelers voor elf moesten werken. Anderiesen verdient wel een extra pluim, omdat hij met een opgezwollen enkel ook in de tweede helft nog is blijven doorspelen. Het was jammer, dat Wilders moest uitvallen. Overigens was zijn indruk, dat de Belgen beter speelden dan vroeger. Den heer K. J. J. L o t s y heeft het resultaat niet bevredigd. „Reeds in het eerste kwartier hield ik mijn hart vast, zoo hard begonnen die Belgen. Overigens is het spel van de ploeg en de spelers individueel moeilijk te beoor- deelen". Met deze woorden stemden ook alle andere T. C. en K. C.-led-en in. En allen betreurden de pech, die Wilders had gehad, want juist hij was zoo goed begonnen. De scheidsrechter, de heer Mee, vond het een sportieven wedstrijd van beide kanten met meermalen uitstekend spel, al gaf hij toe, dat Nederland wel zeer gehandicapt was door het spelen met tien man gedurende de volle tweede helft. VOETBAL-REPORTACE. Een onzer lezers heeft het zich Zondag middag tijdens het radio-verslag van den voetbalwedstrijd BelgiëNederland door den heer Han Hollander niet gemakkelijk ge maakt. Hij heeft namelijk zitten tellen, hoe veel woorden de radio-reporter tijdens de zen wedstrijd gesproken heeft. Hij consta teerde dat de heer Hollander gemiddeld 93 woorden per minuut sprak. Dat is dus 8370 woorden in negentig minuten! Douwe Egberts Echte Tnesche Heeren-Baai en Baai-Tabak, Nederlands geurigste pyptabak. (Adv. Ingez. Med.) Afdeeling I. RESERVE EERSTE JKLASSE Ajax 2—E. D. O. 2 6—1 PROMOTIE RESERVE TWEEDE KLASSE: 't Gooi 2Zeeburgia 2 RESERVE TWEEDE KLASSE A: D. W. V. 2—Ajax 3 2— ScheveningenStormvogels (1-4) De liefdadigheids wedstrijd tusschen Sche veningen en een Stormvogels-combinatie op Houtrust kon Zaterdag j.l. na reeds tweemaal te zijn uitgesteld, eindelijk doorgaan. Nadat de rust met 01 was gekomen, won Stormvogels met 4—1. HAARL VOETBALBOND Hoe er j.l. Zaterdag en Zondag gespeeld is. DE UITSLAGEN. DE KEMPHAAN IS KAMPIOEN. Competitie. 1B EDO 5Zeemeeuwen '2 2 A RCH 6Heemstede SpaamdamKinheim 5 2B Kennemers 5RCH VSV 4Bloemendaal 2 2 C DeCeO—Kenau RCH 8Zandvoort 3 2D N. Vennep—HFC 3 EDO 6—WH 3 A WH 2EHS 3 3D DeCeO 2Beverwijk 4 3 E RCH 12—Hülegom 3 3 F HFC 6Ripperda 3 3 G HiHegotm 4—HFC 5 3 H Kinheim 6—HFC 8 VSV 6—EDO 7 4 A KemphaanSV 34 Beverwijk 5DeCeO 3 Heems-te 4S-paarnestad 3 1—1 1—5 7—2 5—6 5-4 5—1 2—7 0—3 6—3 0—6 3—3 3—4 1—3 2—1 10—3 5—4 4—1 5—6 0—2 Kennemers 9EDO 10 6—1 4B Bloemendaal 5Zandvoort 7 uitgesteld WH 3—Vijfhuizen 2 8—1 4 D Zandvoort 8EDO 9 1—3 JUNIOREN-COMPETITIE. A Kinheim aEfFC a 3—2 Bloemendaal aStormvogels a 3—5 B SchotenZee-meeupwen 3—3 C VSV c—EDO b 5—3 D VI. Vogels—HFC c 2—3 RCH eHillinen 5—0 E RCH h—HFC d 5—6 DIOBloemendaal c 4—11 Ranglijstjes. EERSTE KLASSE A: Eindstanden. gesp.gew.gel.verl.pnt. v.-t. gem. V. V. B. 18 15 0 3 30 61—20 1.67 Zandvoort 2 18 12 2 4 26 60—26 1.44 Droste 18 8 3 7 19 47—45 1.06 Stormvog. 3 18 8 2 8 16* 49—56 0.89 VI. Vogels 18 7 2 9 16 47—59 0.89 R. C. H. 5 18 T 2 9 16 43—71 0.89 E. D. O. 3 18 6 3 9 15 50—49 0.83 Haarlem 3a 18 6 3 9 15 50—68 0.83 Spaarnestad 18 4 5 9 13 38—46 0.72 Kinheim 2 18 5 2 11 12 48—53 0.67 Stormvogels 3 heeft 2 winstpunten in mindering wegens niet opkomen. EERSTE KLASSE B: Zeem. 2 18 12 2 4 26 59—26 1.44 R. C. H. 4 18 10 1 7 21 52—38 1.17 Schoten 2 18 10 1 7 21 46—37 1.17 E. D. O. 5 18 10 3 5 21* 43—37 1.17 Haarlem 3 18 8 3 7 19 37—32 1.06 E. D. O. 4 18 5 6 7 16 33—48 0.89 Kinheim 3 18 6 3 9 15 53—48 0.83 R. C. H. 3 18 6 2 10 14 40—56 0.78 D. W. O. 18 7 0 11 14 41—60 0.T8 Stormvog. 4 18 5 1 12 11 42—64 0.61 E. D. O. 5 heeft 2 winstpunten in min- dering wegens niet opkomen.

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 5