Van Zeeland zegeviert over Degrelle. De kroning van Koning George VI. Thijs IJs vindt den vedoren armband RADIO. PROGRAMMA MAANDAG 12 APRIL 1937 De premier behaalt 275.840, de Rexleider 69.242 stemmen. Van Zeeland. Degrelle. De strijd tusschen den Belgischen minister-president, dr. Paul van Zeeland, en den leider der Rexisten, Léon Degrelle, is in een groote overwinning van den premier geëindigd. Zondagavond werd officiéél te Brussel bekend gemaakt, dat bij de tusschentijdsche verkiezing in de hoofdstad voor een zetel in het parlement Van Zeeland 275.840 en Degrelle 69.242 stemmen verworven nad, zoodat de premier dus met overweldigende meerderheid gekozen was. Van Zeeland heeft 75.89 procent der stemmen op zich vereenigd tegenover Degrelle 19.05 procent. Van onwaarde en blanco waren 18.558 stemmen of 5.05 procent. De verkiezing werd Zondagmiddag, te één uur gesloten zonder dat zich Incidenten van beteekenis hadden voorgedaan. De deuren der toureelen werden toen gesloten, de 'bussen ver zegeld en overgebracht naar de centrale bu reaux, waar zij geopend werden. Tegen den middag kwamen vele stemgerechtigden hun onthouding demonstreeren door hun biljetten oningevuld in de bus te werpen. Óp de straat bleef het rustig: slechts hier en daar uitten studenten en andere jongelieden hun ver kiezingsleuzen. Sedert den morgen hadden zich groepjes verzameld voor het Rexhuis, die van tijd tot tijd verkiezingsleuzen uitriepen. In den namiddag werden de samenscholingen echter talrijker en er ontstond een vechtpartij, waar bij twee rexisten licht gewond werden. De po litie heeft toen de toegangen tot het Rexhuis doen ontruimen. Socialisten hebben des avonds geprobeerd een optocht te vormen. Ongeveer duizend per sonen, voor het meerendeel jongelieden, trok ken onder het zingen van de Internationale door de voornaamste straten, der stad. Zij rie pen zoo nu en dan; Degrelle naar de gevan genis. De politie verhinderde, dat de betoogers het clubgebouw der Rexisten zouden bereiken. De regen maakte tenslotte een einde aan de be- tooging. Volgens de „Nation Beige" heeft de Rexis- tische senator Gits Zaterdagavond bij het uitgaan van een vergadering eenige hevige klappen opgeloopen, terwijl de graaf de Grunne, eveneens een Rexistisch senator, die de „Pays Réel" op straat verkocht, en bij het incident betrokken werd, naar een poli tiebureau werd opgebracht. Van Zeeland: „Een schitterend bewijs van vertrouwen". In een proclamatie aan de Brussel- sche kiezers heeft minister-president Van Zeeland gisteravond gezegd: „Gij hebt mij zoo juist een schitte rend bewijs van uw vertrouwen ge schonken. Door al mijn daden zal ik er naar streven dit niet te be schamen. Voortaan zal niemand bij ons te lande, noch daarbuiten, een oogenblik den wil van Belegië getrouw aan zichzelf te blijven, in twijfel kunnen trekken. België is zijn heroiek verleden waardig, evenals de groote verwach tingen, welke tal van mannen in het land hebben gesteld. De regeering zal gesterkt door dit bewust zijn en dezen vasten wil het werk van het nationale belang, dat het ter hand heeft ge nomen, voortzetten. Allen moeten thans aan het werk gaan (en dit met een toespeling op de laatste woor den van de Brabanconne) voor den koning, de wetgeving en de vrijheid (le Roi, la loi, la Liberté). Degrelle herinnert aan den uit spraak van den bisschop van Mechelen. Léon Degrelle verklaarde gisteravond te genover de journalisten, dat het resultaat der verkiezingen aantoont, dat ieder op zijn plaats is gebleven. „De strijd gaat voort," al dus Degrelle, „Er was voor mij nimmer sprake van in conflict te komen met de kerk, nog minder om een verbond aan te gaan met een kerkelijke partij." De leider der Rexisten zeide, dat de ver oordeeling door den aartsbisschop van Mechelen in feite het groote aantal blanco- stemmen, waarop Degrelle gerekend had, had doen verdwijnen en hem zelfs katholieke stemmen had doen verliezen. Het dagblad „Le Peuple" publiceert de vol gende verklaring' van minister van buiten- landsche zaken Spaak, naar aanleiding van de overwinning van Van Zeeland: „De elfde April was een goede dag voor de democratie, een goede dag voor het land. Hij beteekent een ontroerende bevestiging van het geheele volk ten gunste van de vrijheid." Cijfers van 1936. Ter vergelijking tusschen de cijfers van thans en die van de verkiezingen in 1936 diene het volgende: In 1936 verwierven de Katholieken, Libera len en Socialisten, die thans Van Zeeland hebben gesteund, in het betreffende kies district 254.214 stemmen. De Rexisten en Fronters, die Zondag op Degrelle hebben ge stemd, verwierven toen 73.721 stemmen. Het aantal blanco stemmen en stemmen van on waarde bedroeg in 1936 28.795. Minister Bovesse gaat heen. Het persbureau Belga meldt uit Brussel: Langen tijd voor de tusschentijdsche ver kiezingen te Brussel had de minister van Justitie Bovesse reeds besloten af te treden en zich te laten benoemen tot gouverneur yan de provincie Namen. Bovesse had een maand geleden besloten te wachten met zijn ontslagneming tot na deze verkiezing. Hij zal nu vandaag ontslag vragen als mi nister en Kamerlid. Zal Prins Nicolaas Roemenië verlaten Voortaan zou bij Brosteano heeten. Havas verneemt uit Boekarest 10 April: Naar thans bevestigd wordt heeft Prins Nicolaas afstand gedaan van al zijn rechten en prerogatieven. De prins heeft een desbetreffend docu ment overhandigd aan den vice-minister- president, tijdens een onderhoud dat deze' met hem had op het kasteel Snagov. Het blad „Capitala" deelt mede. dat ge ruchten de ronde doen, volgens welke prins Nicolaas den naam Brosteano zou aanne men en zich naar het buitenland zou be geven. Bij decreet is vastgesteld, dat prins Nico laas sedert 10 April geen deel meer uitmaakt van het leger en derhalve alle rangen, die hij bekleedde bij het leger, de vloot en de luchtmacht, heeft verloren. Mola's troepen naderen Bilbao. De stad gebombardeerd. Naar Radio-Burgos gisteren meldde behoe ven de rechtsche troepen na de vorderingen op den weg naar Durango. nog slechts eenige heuvels te passeeren, alvorens Bilbao te be reiken. De heuvels kunnen de opmarsch der rechtschen wel vertragen, doch niet tot staan brengen. Naar het schijnt, aldus deze zender hebben de regeeringstroepen dit gebied reeds ontruimd. CDe radioclub deelde te Tenneriffe later mede, dat de luchtmacht van de rechtschen begonnen is Bilbao en omstreken te bombar deeren, na het ultimatum van generaal Mola waarin de overgave van de stad werd ge- eischt. Talrijke bommen werden geworpen op de fabrieken, dépots en verdedigingwerken, waarbij ernstige schade werd aangericht. Eenige benzinedépots vlogen in brand. De verdedigingsraad va nhet baskenland maakt in een officieel communique bekend, dat aan het front van Guipuzcoa in de secto ren Lequeitio, Eibar, Elguete en Elorio artil leriegevechten zijn geleverd. Van het front in Biskaje, bij Avala en Burgos viel aan dezen kant niets te melden. Havas meldt uit Madrid 12 April; In de ver schillende sectoren van het front voor Madrid hebben de regeeringstroepen gisteren een aan tal successen behaald, vooral ten Zuiden van het Escorial. bij den weg van Valencia naar Vacia Madrid en in het Noorden van de pro vincie Guadalajara nabij Val Formoso de Las Monjas, waar de opstandelingen zware verlie zen leden. Een batterij luchtdoelartillerie en twee mitralleurs vielen in handen van de re geeringstroepen. De luchtmacht heeft zes maal achtereen de stellingen van de opstandelingen op den berg Carabitas en Cerro de la Guila gebombardeerd en de verdedigingswerken van den vijand ernstig beschadigd. Uit Constantine wordt gemeld dat het Spaansche vrachtschip „Mar Caribe" Zater dagavond door een watervliegtuig van de op standelingen twee mijl ten Noorden van Kaap Bougaroni is gebombardeerd. Het schip vluchtte in de haven van Bougie. Volgens de laatste berichten werd de „Mar Caribe" niet getroffen. De officieele balans van het aantal slachtoffers van het jongste bombar dement van Madrid vermeldt zeven dooden en 21 gewonden. Ford gaat „betoogen" tegen de vakvereenigingen. Hoogere Iooneu aan zijn arbeiders dan de vakvereenigingen eischen. Henry Ford heeft tegenover vertegenwoor digers van de Amerikaanselie pers verklaard, dat de Ford Maatschappij „een ongekende demonstratie zou geven ten aanzien van loo- nen, productie en concurrentie". Ford herhaalde zijn voornemen om de vak vereenigingen te bestrijden door den 150.000 arbeiders, die hij in dienst heeft, hoogere loonen uit te betalen dan die, welke de vak- vereeniging zelf eischt. Het minimumloon bij Ford bedraagt op het oogenblik zes dollar. Voorts heeft Ford nog gezegd: „De vakver- eeniging is de ergste zaak, die men ooit op aarde heeft gezien, want zij ontneemt den mensch zijn onafhankelijkheid. Achter de vakvereenigingen staan de financiers. Hun doel is door een handige concurrentie de in komsten der arbeiders te verminderen er eventueel te leiden naar een oorlog". (Havas) Ford zeide voorts niet bevreesd te zijn voor het dreigement der leiders van het co mité voor industrieele organisatie inzake aan eensluiting der arbeiders. Hij zag de noodza kelijkheid van collectieve onderhandelngen in zijn fabrieken niet in, „omdat wij allen teza men arbeiders zijn." Aanval op Roösevelt. De automobielkoning deed een aanval op Roosevelt's plannen inzake hervorming van de rechtspraak. De controle die door allerlei organisaties wordt uitgeoefend, maakte vol gens Ford het fabriceer en van duizenden goedkoope artikelen voor den kleinen man onmogelijk. „Wanneer deze organisaties worden opgeheven en de industrie wordt vrijgelaten, zal alles beter korden, en zullen wij een ware bloeiperiode beleven." Werkloosheid daalt in de geheele wereld. Opvallende verbetering in den arbeidstoestand Volgens de statistiek van het Inter nationaal Arbeidsbureau is over de geheele wereld de werkloosheid ver minderd. In bijna alle landen is de werkloosheid afgenomen. De statistieken van 'het bureau toonen aan, dat in de laatste vier jaar geregeld het aantal werkloozen is verminderd, doch nog nooit is een verbetering gezien als op het oogen blik. Opstandig Waziristan. Botsingen eischen vele dooden en gewonden. Volgens de laatste uit New Delhi ontvangen berichten zijn bij de ge vechten in Waziristan aan Britsche zijde 21 dooden en 45 gewonden te betreuren. Kaniercandidateii der N. S. B. In een extra-nummer van Volk en Vaderland worden de candidaten voor de a.s. Tweede Kamer-verkiezingen bekend gemaakt. Er zijn twee lijsten, beide aangevoerd door den alge meen leider der N. S. B., ir. A. A. Mussiert uit Utrecht. De lijsten luiden als volgt: le lijst: 1. Ir. A. A. Mussert, 2, C. van Geel kerken, 3. G. Dieters Jr., 4. H. J. Woudenberg, 5. W. O. A. Koster, 6. M. M Rost van Tonnm- gen, 7. E. J. Geldorp, 8. G. F. Vlekke, 9. J. H- L. de Bruin, 10. A J. van Peperstraate, 11. J. Ph. van Kampen, 12. C. W. Ongers, 13. Jhr. E. J. R. M. von Bönninghausen, 14. A. J. Spelt, 15. Mr. W. de Rijke, 16. A. Fr oma, 17. J. van Hoey Smith, 18. G. de Jong, 19. Dr. F. O. Bruyning, 20. A. J. Aeylkema. 2e lijst: 1. Ir. A. A. Mussert, 2. M. V. E. J. M. Graaf de Marchant et d' Ansembourg, 3. R. H. Kamphuis, 4. J. A. Dekker, 5. H. G. J. M. de Bock, 6. W. A. Herweijer, 7. Jhr. mr. W. van der Goes v. Naters, 8. A, F. C. Donders, 9. H. Hen driks, 10. J. H. Meijer, 11. M. F. L. H. Welters, 12. H. W. Paes, 13. A. J. Ilcken, 14. K. H. H. H. P. L. Mentjens, 15. A. de Waard, 16. J. W. Fro- wein, 17. W. R. Jager, 18. J. D. de Ruyter, 19. J. C. Koert, 20. L. P. J. A. Munnichs. De kroning van de KoninginHet kroningsgewaad van Koningin Elisabeth. De dames van het gevolg. (Van een specialen Reu ter-correspondent.) LONDEN, April (Rèuter-A.N.P.) In te genstelling tot andere monarchieën, waar door de kroning van den vorst diens echtge- noote automatisch tot Koningin of Keizerin is gewijd, bestaat in Engeland de traditie, dat de wettige echtgenoote van den koning bij de kroning eveneens tot koningin wordt gezalfd en gekroond. Juist deze traditie was het, die voor vele Engelschen de gedachte vaar een huwelijk van den Hertog van Windsor met Mrs. Simpson, indien Eduard niet zou zijn afgetreden, onaanvaardbaar maakte. Voordat iemand er aan dacht, dat Prinses Elizabeth ooit koningin van Engeland zou worden, genoot ze reeds als Hertogin van York bij het Engelsche volk een zeer groote popu lariteit, evenals haar tienjarig dochtertje Eli zabeth, de vermoedelijke troonopvolgster. De kroning van de Koningin zal dan ook een belangrijk onderdeel van de plechtigheid wor den. Het toilet, waarin Koningin Elizabeth ge kroond zal worden, verschilt slechts weinig van dat, waarin 26 jaar geleden Koningin Mary werd gekroond. Voor de eerste maal echter zal het gewaad der Koningin geheel vervaardigd zijn van zuiver Engelsche zijde, afkomstig van de zijdewormfarm, die Lady Hart Dyke op Lullington Castle in Kent heeft gesticht. De traditioneele kroningsmantel der En gelsche koninginnen heeft een prachtigen sleep, die vier yard lang is en evenals de man tel zelf is vervaardigd van koningspurper flu weel. Mantel en sleep zijn gevoerd met het fijnste hermelijn en afgezet met een band van prachtig goud-borduursel naar motieven van eikenbladeren en eikels, die wederom omzoomd is met een rand van hermelijn. Op den sleep zelf is in goed geborduurd de roos van Enge land, de distel van Schotland, het klaverblad van Ierland, de ster van Indië en het ge kroonde monogram van de Koningin. Het crèmekleurige zijden gewaad, dat de Koningin onder dezen mantel draagt en dat eveneens zwaar met gouddraad geborduurd is, reikt tot den grond, zoodat alleen de punten van de goudgeborduurde, crèmekleurige zijden schoentjes er onder zichtbaar zijn. Mantel en sleep zijn zoo zwaar, dat de Ko ningin deze zonder hulp niet alleen kan dra gen en de zes sleepdraagsters dienen in dit geval dan ook niet, zooals gewoonlijk, uit sluitend voor de decoratie. Bij het betreden van Westminster Abbey draagt de Koningin een fluweelen baret, die bij haar kroning wordt vervangen door de koninginnekroon. Terwijl de Koning viermaal gezalfd wordt, nl. op het hoofd, op de borst en in de palmen van zijn beide handen, wordt de Koningin slechts eenmaal gezalfd. Zij knielt voor het altaar, waarna de aartsbisschop van Canter bury, bijgestaan door den Deken van West minster, haar de gewijde .olie op het hoofd giet. Onmiddellijk daarna schuift de Aerts- bisschop haar den met juweelen getooiden gouden ring aan den ringvinger van de rech terhand en wordt haar de prachtige konin- ginne'kroon op het hoofd gezet. Op hetzelfde oogenblik zetten de adellijke dames van het gevolg, de Peer essen van En geland, zich de kronen, waarop zij vólgens haar rang recht hebben en die zij tot dan toe in de hand hebben gedragen, zelf op het hoofd. De. Aartsbisschop geeft de Koningin dan den ivoren, met een duif versierden staf in de linkerhand, welke handeling, evenals de voorafgaande, gepaard gaat met het uit spreken van een kort gebed, waarna de Ko ningin van haar plaats voor het altaar op staat en, gesteund door twee bisschoppen, terugkeert op haar troonzetel naast den ko ning. De beide koninklijke hertoginnen, de Her togin van Kent en de Hertogin van Glouces ter, zullen bij de kroningsplechtigheid evens fluweelen mantels van koningspurper dragen, eveneens met hermelijn afgezet, en overigens zal hun toilet veel gelijkenis toonen met dat van de Peeressen, wier mantels echter niet purper- maar karmozijnrood zijn. Vele oudere dames herinneren zich nog, hoe zij in verband met den langen duur van de plechtigheid en de vele uren wachten, die daaraan voorafgingen, bijna flauw dreigden te vallen van den honger. De jongeren trek ken daaruit thans wijze lessen en in de voor geschreven ruime gewaden met de vele plooien en vouwen zullen zij ongetwijfeld een plaatsje vinden, waar zij eenige sandwiches in kunnen verbergen, om deze tijdens het wachter achter een waaier op te eten. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Toen Thijs gehoord had waarom het meisje zoo bedroefd was, gingen zij beiden nog eens naar den armband zoeken, maar deze was en bleef weg. Zij konden hem niet vinden. „Wel," zei Thijs, „als dat ding vanzelf verdwenen is, dan moet het wel gestolen zijn. Maar hier is toch niemand in den omtrek mis schien heeft de een of andere kabouter je wel begluurd en toen je even niet oplette, den armband weggenomenLuister nu eens. Als je niet naar huis durft, ga dan met mij mee. Het is waarschijnlijk, dat het kaboutertje of wat het ook is, met verdere streken wacht totdat het donker is zoo lang moet jij maar in mijn huisje wach ten terwijl ik dan vannacht zal probeeren den dief te pakken te krijgen! Dan zal ik je den armband terugbr^- *en en kan je weer rustig naar huis gaan." Zoo sprak de verstandige Thijs, terwijl z u samen naar huis gingen. In den binnenkant van de waaiers, die bil de plechtigheid gebruikt worden, laten de meeste dames trouwens spiegeltjes bevesti gen, waarin zij tijdens de plechtigheid af en toe een blik kunnen werpen, vooral na liet moment, dat zij bij de kroning van de Ko ningin haar hertoginne-, gravinne- of mar- kiezinnekroontje, op het hoofd moeten zetten Welke vrouw immers zou, zelfs bij veel min der plechtige gebeurtenissen dan deze, niet willen weten „hoe het staat", om het dan door een lichten druk, zoo flatteus mogelijk te doen uitkomen? (Nadruk verboden). Het pamflet der „Duitscke Vrijheidspartij". In het buitenland vervaardigd? Omtrent het vlugschrift van de z.g. „Duit- sche Vrijheidspartij" waarover ook in de Nederlandsche pers berichten zijn versche nen, deelt het Duitsehe Nieuwsbureau o.a. mede, dat is vastgesteld, dat dit pamflet niet alleen door buitenlanders, vermoedelijk com munisten, is opgesteld, doch ook in het bui tenland is gedrukt en vandaar naar Duitsch- land gezonden. De brieven, waarin het vlug schrift was verzonden, droegen deels een buitenlandsch poststempel, deels waren zij jn ■een grensstation gepost. Een ander deel was naar Berlijn gesmokkeld en hier op de post De kwestie wordt hier evenwel als onbe langrijk beschouwd en men is niet voorne mens verd~re stappen te doen. DUITSCH PILOOT TIJDENS PROEFVLUCHT VERONGÊLUKT. Zaterdagmiddag is in de nabijheid van Schoenefeld bij Berlijn tijdens een proef vlucht een vliegtuig neergestort. De piloot kwa mom het leven, de tweede in zittende daalde veilig met zijn valscherm. Tandheelkundige Inrichting voor den Middenstand. RIJKSSTRAATWEG 25 HAARLEM-N. (tegenover het oude raadhuis). MINIMUM-TARIEF Geheel gebit 35»-e Trekken ïnbegr. (Adv. Ingez. Med.) DINSDAG 13 APRIL 1937. HILVERSUM I. 1875 M. KRO-uitzending. 8.009.15 en 10.00 Gram.pl. 11.30 Godsd. halfuur. 12.— Berichten. 12.15 De KRO-Melo- disten, solist en gram.pl. 2.00 Vrouwenuur. 3.— Modecursus. 4.Gram.pl. 4.30 KRO-Orkest en gram.pl. 5.456.00 Felicitatiebezoek. 6.05 Gram.pl. 6.40 Esperantocursus. 7.Berichten 7.15 „R.K. Jeugdwerkloozenzorg", causerie. 7.35 Sporthalfuur. 8.Berichten A.N.P. Mededeelingen. 8.15 KRO-Orkest. 8.45 Jodel- zang. 8.55 Vervolg KRO-Orkest. 9.20 Vervolg jodelzang. 9.30 Gram.pl. 9.45 Bela Kiss- orkest 10.15 Gram.pl. 10.30 Berichten A. N. P. 10.40 K R O-Boys, solist en gram.pl. 11.40—12,00 Gram.pl. HILVERSUM II 301 M. Avro-uitzending. 8.Grarn.pl. 10.Morgenwijding. 10.15 Gram.pl. 10.30 De Minstreels. 11.— Huish. wenken. 11.30 De Minstreels. 1.— Omroep orkest. 1.45 Declamatie. 2.10 Omroeporekst en soliste. 3.— Kniples. 4.— Zang en piano. 4.30 Kinderkoorzang. 5.Kinderhalfuur 5.30 AVRO-Dansorkest. 6.10 AVRO-Aeolian-orkest 7.Voor de kinderen. 7.05 Vioolvoordracht. 7.30 Engelsche les. 8.Berichten A.N.P. Me dedeelingen. 8.10 Gram.pl. 8.20 Bonte Dins- dagavondtrein. 9.30 Vocaal concert. 10.— Vervolg Dinsdagavondtrein. 10.45 Aetuali- teitsflitsen. 11.Berichten A.N.P., hierna tot 12.Gram.pl. DROITWIOH 1500 M. 11.05 Orgelspel 11.50 Gram.pl. 12.35 BBC- Northern-Ireland-orkest en soliste. 1.20 Het Wellesley Colliery Orkest. 2.05 Gram.pl. 2.35 F. Walker's Octet. 3.05 Het BBC-Theater- orkest. 3.50 Dansmuziek (gr.pl.) 4.20 „Moun taineering today", causerie. 4.40 Het Hun- garia Zigeunerorkest. 5.10 Gram.pl. 5.35 Het Het Reynolds'Octet. 6.20 Berichten. 6.45 BBC- Northern-Ireland Orkest en solist. 7.50 Rooks and rookeries", causerie. 8.10 Pianovoordracht 8.30 Populair programma. 9.15 „I protest", causerie. 9.20 Berichten. 9.40 Toespraak Stan ley Baldwin. 10.10 Het Kutcher-Trio en sopraan. 11.10 Causerie over houtevesterij. 11.30 Billy Cotton's Band. 11.50—12.20 „Uncle Arthur" zangspel. RADIO PARIJS 1648 M. 6.10 en 7.20 Gram.pl. 9.20 dito. 11.20 Vis- ciano-orkest en zang. 1.50 Gram.pl. 4.50 Piano- voordracht. 5.05 Zang. 6.05 Vervolg piano voordracht. 6.20 Gram.pl. 7.35 Zang. 7-4° Magyari-orkest. 8.50 Zang. 9.50 Graf platen. KEULEN 456 M. 5.50 Orkestconcert 7.50 Westduitseh Kamer- orkestorkest 11.20 SA-Orkest 12.35 Omroep- kleinorkest. 3.20 Gram.pl. 4.40 Octetconcert. 6.00 Omroeporkest. 7.30 Omroeporkest, koor en solisten. 8.45 Omroeporkest. 10.05— O. Schumer's orkest. BRUSSEL 322 EN 484 M. 322 M. 11.20 Gram.pl. 11.50 Salonorkest. 12.JU Kleinorkest. 12.501.20 Gram.pl. 4.20 0®" roepdansorkest, 5.50 en 6.20 Gram.pl. Omroeporkest en .-adiotooneel. 9.30—-10^ Gram.pl. 484 M. 11.20 Gram.pl. 11.50 Kleinorkest. 12.30 Salon-orkest. 12.50 Gram.pl. 4.20 Salon orkest. 5.35 5.50 er 6.35 Gram.pl. 7.20 Hoor spel met muziek. 8.45 Omroepsymphonie- orkest. 9.3010.2-0 Gram.pl. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7.30 Omroeporkest van Breslau. 9.20 ^6- richten. 9.50 Pianovoordracht. 10.05 Weer bericht. 10.20—11.20 Dansmuziek (Gr.pU

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 2