VERWACHT WORDENDE SCHEPEN KON. NED. VOETBALBOND IJMUIDEN Geeu tweede bioscoop. Verzoek door Bioscoopbond afgewezen. Een combinatie in deze gemeente en elders had het plan op het terrein tusschen het Vel- serduinplein en den Engelmundusweg een bioscoop te bouwen, waarvoor de heer A. ten Broeke alhier de plannen zou ontwerpen. De Bioscoopbond heeft echter de noodige vergunning voor de exploitatie van een tweede bioscoop in IJmuiden geweigerd, zoodat van de plannen wel niets zal komen. AANBESTEDING STAATSVJSSCHERS- HAVENBEDRIJF. De uitslag van de aanbesteding van het ver nieuwen van remmingwerk en het maken van een loopsteiger in de visschershaven door de directie is, dat er 28 biljetten werden inge leverd. Hoogste was R. Byker te Haarlem 16.890. Laagste N.V. Van Splunder's Aann. en Handel Mij. te Ridderkerk voor 11.994. MET LAUWEREN VAN HET CONCOURS TERUG. Plaatselijke vereenigingen in den strijd. Op Hemelvaartsdag hebben ook nu weer eenige muziek- en zangverenigingen in onze gemeente van hun kunnen getuigd op verschil lende concoursen in den lande. En ook nu weer zijn zij met lauweren getooid daarvan teruggekeerd. Bijzonder succesvol was de Chr. Muziek- vereen. „Wilhelmina", dir. M. Adam, die niet minder dan 3 eerste prijzen veroverde. In den Concertwedstrijd werd met 326 punten (het hoogste aantal in de afd. Muziek van alle deel nemende vereenigingen) een eerste prijs be haald; voorts met 54 punten, eveneens het hoogste aantal in den marschwedstrij'd en ten slotte een eerste prijs met lof van de jury, in den eerewedstrijd. Wilhelmina kwam uit in de afd. uitmuntendheid. Het Chr. Fanfarecorps Juliana, directeur heer P. L. Klut, kwam uit op het concours te Hoorn en wel in de 2e afd. Fanfare. Juliana legde beslag op een tweeden prijs met 50 pun ten en behaalde in den marschwedstrijd met 24 punten eveneens een twee'den prijs. Ook onze zangers lieten zich niet onbetuigd. „Excelsior", directeur de heer Jan Beider, was naar Capelle a/d Usel getrokken en ver richtte daar in de supieure afdeeling superieur werk. Het koor behaalde met 343 punten een eersten prijs en tevens een eereprijs. IJmuiden's A Cappella Koor. directeur de heer P. Grin Jr.. beproefde zijn geluk in Gouda en hield zicb uitmuntend in de afd. Uitmun tendheid. Hi koor kreeg met 315 punten een eersten prijs toegewezen. BESOMMINGEN. Trawlers: Maria IJM. 95, 200 manden f 1410. Raaf IJM. 432, 70 manden f 810. Bruinvisch IJM. 97, 90 manden f 940. Loggers: SCH 130 f 930, KW 112 f 120, KW 43 f 560. AANGEKOMEN. 4 Mei: Mary m.s. Antwerpen Henca m.s. Londen Joh. v. Oldebarneveldt m.s. Batavia Kemphaan m.s. Rotterdam f> Mei: Pandias m.s. Rotterdam Antilope m.s. Londen Bebo m.s. Immingham Marne m.s. Rotterdam Theseus s.s. Lissabon IJstroom m.s. Leith Molotov s.s. Leningrad i Mei: Drente m.s. Londen Juno s.s. Midd. Zee VERTROKKEN. 4 Mei: Grietje m.s. Rotterdam Noordzee s.b. Rotterdam Amerika baggerm. Rotterdam Hektos s.s. Abö Onega s.s. Spitsbergen Cassel s.s. Hamburg Yewglen s.s. Aberdeen Ramon Alonso R. s.s. Nantes Bowling s.s. Leith Conida m.s. Dordrecht Amstelstroom m.s. Huil Merel s.s. Londen Egeran s.s. Rotterdam Norma s.s. Otterbacken 5 Mei: I. M. Embiricos s.s. Rotterdam Kunlabori m.s. King Lynn Probitas s.s. Rotterdam Mary m.s. Abo Trito s.s. Rotterdam Amstelland s.s. Hamburg Perseus s,s. Kopenhagen Rhein s.s. Hamburg Sirius s.s. Brussel Montferland s,s. Buenos Aires Pioner m.s. Leningrad 6 Mei: Saturnus s.s. Hamburg Ransdorp m.s. Londen Obor m.s. Falmouth Amstelkerk (Ned.) Alcinous (Ned.) x) Achilles (Ned.) Agamemnon (Ned.) Alkmaar (Ned.) x) Amstelland (Ned.) x) Bodegraven (Ned.) Bennekom (Ned.) Barneveld (Ned.) Bintang (Ned.) x) Bloemfontein (Ned.) x) Breda (Ned.) x) Boskoop (Ned.) Boschfontein (Ned.) x) Berenice (Ned.) Cordillera (Du.) x) Calypso (Ned.) Crynssen (Ned.) Clytoneus (Br.) Essen (Du.) Ethiopian (Eng.) AGENDA TE HAARLEM. Heden: VRIJDAG 7 MEI Stadsschouwburg, Wilsonssplein: A. B. C.- Cabaret „Menschen kijken u aan", 8.15 uur Veilinggebouw Kleine Houtweg: Tentoon stelling „Opbloei". 1017.30 en van 19.3023 uur. Veilinggebouw Kleine Houtweg: Tentoon stelling „Opbloei". 1017.30 en van 19.3023 uur. Palace Filmac: 115 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Rembrandt Theater: „Onder het asphalt van een wereldstad", 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: „De man zonder hart" 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „Op een avond in Mei", 7 en 9.15 uur. Luxor Theater: William Powell in Ziegfeld. de Revuekoning, geprolongeerd. 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Museum; Tentoonstelling Kunst Zij Ons Doel. 104 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags. Toegang vrij. ZATERDAG 8 MEI Veilinggebouw Kleine Houtweg: Tentoon stelling „Opbloei". 1017.30 en van 19.3023 uur. Reclameoptocht B. E. L.-week. 4 uur. Stadsschouwburg: Kinderuitvoering met medewerking van Ruth Tobi en Yoma Sas burg, 2.30 uur. Palace Filmac: 115 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds. Frans Hals Museum; Tentoonstelling Kunst £ij Ons Doel. 10,4 uur. Het verongelukte luchtschip „Hindenburg" MARKTPRIJZEN Tarbot per K.G. f 0.62—f 0.40 Griet per 50 K.G. f 25—f 11 Tongen per K.G. f 0.90f 0.65 Zetschoi per 50 K.G. f 21 Kleine schol per 50 K.G. f 16—f 3.60 Kleine middelschelvisch per 50 K.G. f Kleine schelvisch per 50 K.G. f 11.50f Kabeljauw per 125 K.G. f 37.50—f 18 Kleine gullen per 50 K.G. f 12—f 6.60 Wijting per 50 K.G. f 3.80—f 1.60 Schar per 50 K.G. f 5.30—f 2.35 Kleine poon per 50 K.G. f 2.70if 1.70 Makreel per 50 K.G. f 2.70 HEEMSKERK 25-JARIG BESTAAN VAN DE HANZE. De afdeeling Heemskerk van de R.K. Hanze viert Dinsdag 11 Mei haar 25-jarig bestaan. 's Avonds 8 uur wordt een feestavond ge houden in het R.K. Vereenigingsgebouw. Een commissie, bestaande uit de heeren W. Meyer, Q. Groot en A. E. de Wildt zal dien avond de leiding in handen nemen. ROEIEN. DE VARSITY OP DE NIEUWE BOSCHBAAN. Triton heeft Donderdag het hoofdnummer der jaarlijksche Universiteitswedstrijden, de Oude Vier, gewonnen na een fraaie race, waarin Laga tot op 1500 Meter de leiding had, maar deze moest op de laatste 500 Meter, dank zij het uitstekende roeien der Utrechte naren, aan Triton de leiding afstaan. Een mooi succes voor coach en stuurman D. Schip Fauna (Ned.) Hilversum (Ned.) Heidelberg (Du.) x) Halle (Du.) Hermes (Ned.) Hebe (Ned.) Ionia (Du.) Ingarö (Zw.) Joh. de Witt (Ned.) x) Jaarstroom (Ned.) Lunula (No.) Luneburg (Dn.) Marta (Estl.) Meerkerk (Ned.) x) Moena (Ned.) x) Nailsea Moor (Eng.) Naaldwijk (Ned.) Orestes (Ned.) Odysseus (Ned.) Oranje Nassau (Ned.) Phrontis (Ned.) x) Patricia (Du.) Polyphemus (Ned.) x) Peisander (Eng.) x) Poelau Roebiah (Ned.)x) Phrygia (Du.) Poelau Tello (Ned.) Rhea (Ned.) Singkep (Ned.) x) Springfontein (Ned.) x Stella (Ned.) Spar (Ned.) Simaloer (Ned.) x) Serooskerk (Ned.) x) Simon Bolivar (Ned.) Saturnus (Ned.) Stad Schiedam (Ned.) Sheksna (Rus) Sakko (Rus) Tela (Ned.) Telamon (Ned.) Tawali (Ned.) x) Tajandoen (Ned.) x) Triton (Ned.) Tarakan (Ned.) x) Turksib (Rus) Vesta (Ned.) Waterland (Ned.) x) Zaanland (Ned.) x) W. Afrika Batavia Midd. Zee West Indië Chili. Hamburg Chili (via Antw.) Chili (via L'pool) Chili Batavia Zuid Afrika Chili Chili Z. Afrika Danzig Pto Barrios Venetië West Indië Ned. Indië Ned. Indië West Afrika Midd. Zee La Plata Ned. Indië Ned. Indië Alexandrië Danzig West Indië Oxelösund (n. IJm.) Batavia West Afrika Port Arthur Ned.-Indië. La Pallice Japan Batavia Villa Constitucion Casablanca. Constantza Stettin West Indië Batavia Pto. Barrios Batavia Batavia Hamburg Pto Barrios Batavia. Midd. Zee Batavia Z. Afrika Bourgas Buenos Aires Batavia Japan Hamburg Hamburg Narvik (v. IJm.) Leningrad Leningrad Buenos Aires Alexandrië Ned. Indië Ned. Indië Zw. Zee Batavia Leningrad. Midd. Zee Buenos Aires Beunos Aires Venn, aankomst 7 Mei 20 Mei 17 Mei 16 Mei 12 Mel 8 Mei 8 Mei 16 Mei 16 Mei 25 Mei 11 Mei 4 Juni 10 Mei 17 Mei 8 Mei 25 Mei 11 Juni 9 Mei 31 Mei 14 Mei 26 Mei 7 Mei 2 Juni 13 Mei 11 Mei. 3 Juni 12 Mei 20 Mei 27 Mei 9 Juin 8 Mei 2 Juni 9 Mei 9 Mei 9 Mei heden heden 12 Mei 15 Mei 20 Mei 25 Mei 3 Juni 8 Mei. 14 Mei 28 Mei Laatste bericht 3 Mei v. Takaradi. 2 Mei van Gibraltar. 3 Mei te Malta. 29 April van Manzanilla. 3 Mei van Callao. vertrekt 15 Mei. vertrekt 8 Mei van Hamburg. 1 Mei v. d. Azoren., 26 April van Balboa. 1 Mei van Gibraltar. 5 Mei te Hamburg. 2 Mei van Paita. 3 Mei te Talcahuano. 4 Mei te Zanzibar, vertrekt 10 Mei. 6 Mei van Barbados. 2 Mei van Bari. 4 Mei v. d. Azoren. 2 Mei te Singapore. 4 Mei van Marseille. 30 April van Monrovia. 6 Mei te Rotterdam. 26 April van St. Vincent. 4 Mei van Perim. 1 Mei van Padang. 27 April vertrokken. 5 Mei van Kopenhagen. 5 Mei van Pto Colombia. vertrekt 8 Mei. 2 Mei van Sabang. 3 Mei van Dakar. 20 April vertrokken. 30 April te Soerabaya. 3 Mei vertrokken. 4 Mei van Aden. 2 Mei van Sabang. 13 April van Montevideo. 3 Mei vertrokken. 1 Mei te Bourgas. vertrekt 8 Mei. 4 Mei van Parimaribo. 5 Mei van Belawan. 26 April van Trinidad. 4 Mei van Pt. Sudan. 28 April van Padang. in lading. vertrekt 8 Mei. in lading. 5 Mei te Rotterdam, in lading. 4 Mei van Marseille. 3 Mei van Gibraltar. 30 April van San Nicolas, m lading. 3 Mei te Osaka, vertrekt 8 Mei. vertrekt 8 Mei. in lading. 30 April vertrokken. 30 April vertrokken. 1 Mei van Las Palmas. 3 Mei van Palermo. 28 April van Colombo. 20 April te Batavia. 29 April te Kymassi 4 Mei van Belawan. 2 Mei vertrokken. 4 Mei van Finisterre. 28 April van Bahia. 30 April vertrokken. x) Schepen voorzien van een x zijn grooter dan 6000 bruto register ton Hoogovens Binnenhaven Binnenhaven VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Zweedsch s.s. Skirner Papierfabriek Nederl. m.s. Henca Londen Nedeil. m.s, Oosterschelde Papenburg laden ij zei- laden Willabrandt, die zijn ploeg ter overwinning heeft geleid. - Triton heeft drie van de negen nummers gewonnen, waaronder het hoofdnummer; ze heeft tevens drie maal op de tweede plaats be slag gelegd. De Utrechtenaren zijn wel bij zonder goed voor den dag gekomen. Behalve Triton heeft ook Njord reden tot juichen. De Leidenaars wonnen eveneens drie nummers, waaronder de Ongestuurde Vier. Aegir, Laga en Nereus gingen ieder een maal als eerste door de finish. DE UITSLAGEN. MIRANDA KAMPIOEN. Afdeeling I. Promotie vierde klasse: De Germaan—Swift 01 Promotie reserve tweede klasse: 't Gooi 2—De Kennemers 2 4^-0 Afdeeling II. Promotie derde klasse; E. D. S—The Rising Hope 0—3 Afdeeling IV. Tweede klasse B: E. S. V.—Picus 0—4 De Valk—'Tegelen 10—3 Tweede klasse C: (Beslissingswedstr ij d) PaleinigMiranda 2—3 Afdeeling V. Eerste klasse- LeeuwardenH. S. C. 42 HAARLEM-REST VAN HAARLEM (4-1) Liclilwedstrijd voor de B. E. L.- week. Na een aardigen en vlotten wedstrijd is Haarlem er in geslaagd, van de Rest van Haar lem verdiend te winnen. De opstellingen waren als volgt; Haarlem: Vijgeboom, Verhappen, Huijsmans, De la Mar, Kammeijer, v. Gooi, De Winter, Van Daalen Jr., Smit, Van Polanen, Hurkmans. De Rest; v. d. Schalie, De Bock, Groot, Schijvenaar, Heins, Leemhuis, Beyk, Van Os, Drijver, D. Haak, Hollenberg. Reeds dadelijk wordt van beide kanten met enthousiasme aangepakt; men krijgt van weerszijden goede aanvallen te zien, die van de verdedigingen alle aandacht vragen. De afwerking is bij de Haarlem-voorhoede in betere handen, waardoor Hollenberg er meer aan te pas moet komen dan Vijgeboom. In de voorhoede van „De Rest" krijgt men kort na elkaar tot tweemaal toe een kans om de score te openen. Eerst komt Groot alleen voor Vijgeboom, maar zijn harde schot komt in 't bereik van den Haarlem-keeper die uit stekend stopt. Direct hierop komt De Bock al leen voor Vijgeboom, maar de Bloemendaler laat zijn kans door treuzelen voorbij gaan. Aan den anderen kant doet Van Polanen het beter; hij geeft na een corner met een hard schot aan Haarlem de leiding (10). Bij „De Rest" begaat men de fout, het spel te kort te spelen, hetgeen tegen de Haarlemver dediging geen succes heeft. Wel wordt Vijge boom enkele malen aan het werk gezet, maar de Haarlem-keeper is weer in uitstekenden vorm. De Winter maakt er 20 van en kort hier na is het Smit, die er met een kopbal 3—0 van maakt. Ook in detweede helft is de strijd het aan kijken waard. Ondanks den achterstand gaf „De Rest" zich niet gewonnen, maar de Haar lem-verdediging gaf weinig kans. Ook Hollen berg moest er dikwijls aan te pas komen. Smit miste, alleen voor doel staande een mooie kans De Bock maakt met een hard schot een doel punt voor „De Rest". Hierna is een center van De la Mar naar Hurkmans voor Haak te snel; de Haarlem-linksbuiten brengt met een hard schot den stand op 41. Ondanks de pogin gen van „De Rest", om nog op te halen, geeft Haarlem geen kans; speciaal Kammeijer, De la Mar en Van Gooi grijpen telkens goed in. Het einde van deze aardige ontmoeting komt met een verdiende overwinning voor Haarlem Het Vierbondentoiirnooi te Alphen DE HAARLEMMERS WINNEN Donderdag is te Alphen aan den Rijn het VRIJDAG 7 MEI 1937 De Bilt voorspelt; Zwakken tot matigen Westelijken tot Noordelijken wind, zwaar bewolkt tot betrokken, aanvankelijk tijdelijk regen weinig verandering in temperatuur BAROMETERSTAND Hoogste 771.7 m.M. te Abisko. Laagste 755.4 m.M. te Isafjord. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren Laagste hedennacht Hoogste heden BAROMETERSTAND Hedenmorgen 9 uur Stilstand. Opgave van; MAGAZIJN 'T BRILLENHUIS Kanaalstraat 83 IJmuiden Telefoon 5460. HOOG WATER TE IJMUIDEN: Zaterdag v.m. 0.51 uur; n.m. 1.17 uur. Zondag v.m. 1.38 uur; n.m. 2.03 uur' Maandag v.m. 2.23 uur; n.m. 2.51 uur 54 F. 47 F. 53 F. 165 m.M. vierbondentournooi gespeeld. De uitslagen waren: Amst. V. B.Noord-Holl. V. B. Haarl. V. B.—Leidsche V.B. S—l Verliezersronde Noord-Holl. V. B.—Leidsche V. B. 3r-0 Finale: Haarl. V. B.—Amst. V. B. 2-2 (na het nemen van strafschoppen.) West Frisia—Stormvogels (1-5) Donderdag speelde Stormvogels ter gele genheid van den Enkhuizer sportdag een vriendschappelij ken wedstrijd tegen West- Frisia. De IJmuidenaren wonnen, ondanks hun niet geheel volledig zijn ze misten o.a. Haak Sr. met 51. De doelpunten werden gemaakt door Schoorl (2), Prins (2) en Van der Steen. ZATERDAG-MIDDAG COMPETITIE Finale Kennemerlandbeker. Overeenkomstig de verwachtingen hebben Kemiemerland en V. V. IJ. j.l.'Zaterdag hun wedstrijden gewonnen en daardoor de finale om den Kennemerlandbeker bereikt. Ken- nemerland klopte SIZO in eigen huis met niet minder dan 82; V.V.IJ. bereikte een nóg gunstiger resultaat door het bezoekende Z. S. V. met 102 te verslaan. De eindstrijd wordt morgenmiddag half vier op het terrein van „Schoten" aan den Vergierdeweg gespeeld. Men zou geneigd zijn, aan Kennemerland de beste kansen op de overwinning te geven. De oranjehemden heb ben op fraaie wijze het kampioenschap ver overd, waarbij tegen V.V.IJ. drie punten werden behaald. De V.V.IJ.-ploeg, die mor gen in het veld verschijnt, is echter sterker, dan het elftal, dat in de competitie uitkwam; V.V.IJ. wilde nl. in de competitie ook met haar tweede elftal, dat in dezelfde afdeeling speel de, een goed figuur slaan en daarom had men de goede krachten over twee teams ver deeld. V.V.IJ. is houdster van den beker; er is haar dus veel aan gelegen er ook dit jaar be slag op te leggen. Scheidsrechter is de heer Chr. Klerk; grensrechters zijn -de heeren A. G. Peperkoorn en F. J. Wempe Jr. R. C. H.-T GOOI. Het elftal van de Racing verschijnt in de volgende ongewijzigde opstelling: Bergsma, v. Thiel, Prevost Sr., v. d. Bel, Slot, Prevost Jr., Paape, v. d. Horst, Kedde, Hoogendoorn, Lenselink. Het elftal van 't Gooi is als volgt: Peeters, J. Cohen, N. Cohen, Kok, Winthorst v. Es, Dorland, Cregten. v. Rheenen, Spaans, M. Cohen. De leiding van dezen wedstrijd berust bij den heer S. T. Stasse, die zal worden geassis teerd door de neutrale grensrechters P. Krom en A. Frausema. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 5 Mei. Getrouwd 5 Mei: E. Veen en M. W. Beaux; A. Capaan en A. van der Molen; D. Hirs en G. M. van Dijck; C. J. Duineveld en J. A. M. Schellekens; A. ter Woord en A. Chr. Vermast; L. A. M. Neelissen en A. H. J. van Buchem; C. vna Straaten en A. M. Reinders; F. Th. A. de Goeij en H. W. Speicken; J. M. de Haas en K. Wolf; Chr. van Delft en J. Kopeberg; M. Bou- kes en A. Terol; J. van der Linden en M. Broekhuizen; H. A. ter Bruggen en C. J. de Klerk; J. F. W. Megelink en J. A. M. Jacques; G. Horst en G. de Goede; P. M. Gremme en E. K. Kefenhörster; W. Beekelaars en A. Speelmans; Th. J. ter Metz en J. G. Boshuijer; L. G. Hankel en A. Schaf er; W. C. Janus en G. Verdam; G. J. van Straaten en D. de Groot; L. Bouwens en J. Jacobs; A. J. Stevens en C. F. van der Reep; A. P. Vrolijk en M. E. van der Hoeven. Ondertrouwd 5 Mei: D. van Zomeren en E. van Duin; C. J. Rienstra en A. B. Lijnzaat; B. A. G. Dorlandt en H. M. Brits; J. T. Koers en C. J. Smit; H. Leeflang en S. J. Cassee; P- M. Pels en H. J. van Hazebroek; J. Polder man en Chr. Harskamp; J. Poelman en M. de Vries; W. Uitermark en A. J. F. Honnebier; W. H. Beaufort en R. II. Bakker, J. van Heer den en W. D. Spaargaren, J. C. de Nieuwe en E. Koole, J. G. Sloof en J G. van Bruggen, C. F. Imming en J. Kaart, Chr. J. Korsman en M. Geelen, J. F. Albers en M. Geissler, B. Wil deman en J. van der Wiel, A. A. Olsthoorn en G. H. Bisschop, G. J. Krijgsman en J. Tiesma, H. W. vai) Dijk en L. van der Linden, A. J. Verbeek en G. Tiggelman, R. de Jongen G. C. Alink, J. Marchand en J. P. J. Redeker, G. F. Bordes en C. S. M. de Langen, N. Wijtsma en J.J. Becker, J. A. Krijnders en J. Jansen, A. M van Maaswinkel en C. H. A. Koelemeijer, J. H. van den Booren en Chr. van Looij, G. List en M. C. Heerens, W. H- Schrameijer en J. M. F Kales, F. Mookhoek en H. Chr. van Amerongen. Bevallen: 2 Mei: M. A. Vermeulen—de Boo, z., 4 Mei: M. J. C. Crum—Opstal, d., J. M. Uitermark-Wittendorp, d., M. C. van Steijnen —van Gennip, d.. E M. Weber—Bakker, z., W. H. BrasserHopstaken, z„ C. de Bïuin— Schouten, d. 5 Mei: J. J. Redeker—Wolters, z. P BeenhakkerMoot, d., 4 Mei: J. Meerlo— Wieringa, z. Overleden 3 Mei: D. J. G. Almerood—Stumpf» 73 j., Schouwtjeslaan; 4 Mei: J. Bos, 17 j- sterdamstraat; C. A. Piers, 68 j., Gasthuisvest; A. M. v. d. Pol, 79 j., Linschotenstraat; J- M. Eckhard—Mentjox, 50 j.„ Amsterdamstraat,

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 6