mmim Een nieuwe Volksfrontregeering in Frankrijk? Thijs Us en de Brullende Berg Tandheelkundig Instituut GEHEEL GEBIT RADN. PROGRAMMA D I N S D A G 22 JUNI 1937 Chautemps heeft den persoonlijken steun van Léon Blum. In een gistermiddag gehouden bijeenkomst van de radicaal-socialistische [Kamerfractie heeft Chautemps uiteengezet, dat hij zou trachten een ministerie te vormen, dat uit gaat van hetzelfde programma als de vorige regeering. Op financieel gebied scheen he.t hem mogelijk aan te sturen op een oplossing, die meer door liberalisme, dan door dwang is geïinspireerd, daarbij rekening houdend met den wil van de Kamer een eind te ma ken aan het optreden van hen, die een of fensief tegen de spaarders en de valuta zijn begonnen. Hij was van meening, dat de voor- deelen, die het laatste jaar door de volks massa's zijn verworven, moeten blijven be staan en dat de atmosfeer van de „pauze" eveneens moet voortduren. Camille Chautemps. Naar Havas voorts uit Parijs verneemt is de kabinetsformateur zeker van de sympa thie van zijn eigen fractie, de radicaal-socia listen. Hij tracht zich thans den steun te ver zekeren van de overige groepen, die in het afgetreden kabinet vertegenwoordigd waren. In de eerste plaats heeft hij contact gezocht met de. socialisten en hij heeft den aftreden- den minister-president Léon Blum verzocht zitting te nemen in de nieuwe regeering. Blum heeft zijn vroegeren medewerker zijn persoonlijken steun verzekerd, doch hij wees er op, dat de partij-instanties alleen geldige beslissingen kunnen nemen. Chautemps ver zocht hierop Blum al zijn autoriteit in de partij aan te wenden opdat spoedig een be slissing worde genomen. Gisteravond zou het bestuur van de socialistische partij vergade ren om over deze kwesties te spreken, .het deelnemen van de socialisten aan de nieuwe regeering is niet a priori uitgesloten. Ook met de communisten wil de Chautemps ln contact treden. Volgens Paris Midi zou Chautemps er naar streven een combinatie van het volksfront te vormen onder leiding der radicalen. Het blad zet uiteen, dat alle groepen deze buitengewone crisis zoo spoedig mogelijk willen oplossen. Men verklaart, dat Chautemps de aangewe zen man was om Blum op te volgen, wien hij een jaar lang als minister, van staat met'lóya- liteit en toewijding, welke overal wórden ge prezen, heeft ter zijde gestaan. tie gehouden, die door verscheiden duizenden personen werd bijgewoond en waarin verschei dene sprekers zich voor handhaving van het Volksfront en de regeering-Blum uitspraken. Tenslotte werd een motie aangenomen, waar in verklaard wordt, dat men zich met alle middelen verzet tegen een terugkeer van de financieele oligarchieën en de politieke reac tie, en de vorming vraagt van een regeering, die een getrouwe afspiegeling is van de par tijen van het Volksfront. Rusland Talrijke nieuwe beschuldigingen. De „Pravda" bericht, dat Kasimir Benek, volkscommissaris van landbouw van Wis Rus land in het partijcongres van deze republiek een volksvijand is genoemd. Het blad „Rabotchi" dat te Minsk verschijnt, voegde hieraan toe, dat ook de volkscommïs- missaris van onderwijs Anami Diakof, oud president van het Centraal Uitvoerend Comité, die naar verluidde, om familieredenen zelf moord heeft gepleegd, voor het congres even eens werd aangeklaagd. Hij zou hebben sa mengewerkt met' generaal Uborewitsj, die tezamen met Toechatsjefski werd terechtge steld. Vooor het congres werd bovendien een groot aantal ambtenaren beschuldigd van separatis tische actie, Trotskiïsme en sabotage, welke ten doel had het industrieele plan voor Wit Rusland in 1937 te doen mislukken. Zoo zou Wladimirski, oud-direur van de spoorwegen, verscheidene ongelukken hebben georgani seerd, vooral tegen troepentransporten. De di recteur van de Houttrust Rosin zou fabrieken hebben verbrand en de directeur van het ver voer op de rivieren, Golovanïf zou dit ver voer hebben doen verlammen. In totaal wer den veertien directeuren en zestien onder directeuren ontmaskerd als contra-revolution- nairen. Verder wordt uit Moskou vernomen, dat mevrouw Ziumbilova, commissaris van de sociale verzekeringen in de Krim, en eenige anderen zijn gearresteerd, omdat zij staats gelden zouden hebben verduisterd. Italië Chautemps' besprekingen. Gistermiddag vijf uur brachten Vincent Auriol, Valière en Février als' afgevaardigden van de socialistische partij, een bezoek aan Chautemps. Het onderhoud duurde drie kwar tier; Auriol verklaarde aan de journalisten, die hem ondervroegen, dat hij niets kon mede- deelen. Een der leiders van de communisten, Renaud Jean, deelde mede, dat de communistische fractie niet zou vergaderen, omdat zij haar be slissing al had genomen. De partij blijft bereid mede te werken met een volksfrontregeering. Toen de communisten Duclos en Citton Chautemps verlieten, verklaarden zij: „Wij hebben Chautemps gezegd, dat slechts één re geering mogelijk is: een regeering van het Volksfront steunend op het programma van het front". De socialistische fractie van de Kamer heeft een communiqué gepubliceerd, waarin wordt gezegd, dat de socialistische Kamerfractie haar vertrouwen in Blum hernieuwt, krachtiger dan ooit. De fractie is vastbesloten voor zoover het van haar afhangt, alles te doen om de meer derheid van het Volksfront te bewaren en het programma hiervan te verwezenlijken. De fractie is het eens met het partijbestuur om vandaag in dringende vergadering den natio nal en raad bijeen te roepen. Tijdens de besprekingen van de fractie bracht Léon Blum hulde aan de radicaal so cialisten. Février wees er op, dat alleen de na tionale raad de bevoegdheid heeft te beslissen over het deelnemen van de socialisten aan de regeering. Auriol, Valières en Février hebben in op dracht van de fractie Chautemps naar zijn plannen gevraagd. Voorts heeft Renaitour (Gauche Indépen- dant) een bezoek gebracht aan Chautemps. Na zijn onderhoud met den kabinetsformateur deelde hij mede, dat deze thans wachtte op de afgevaardigden van de socialisten, die hem zouden mededeelen, of het partijbestuur er in toestemde, dat de leden van haar partij zitting zouden nemen in de nieuwe regeering, of dat eerst de vergadering van het nationaal con gres van Dinsdag moet worden afgewacht, het geen natuurlijk de oplossing van de crisis zou vertragen. Renaitour deelde vervolgens mede, dat hij Chautemps de verzekering van de medewer king der onafhankelijk linkschen had gegeven. Oordeel van Jouhaux. Uit Genève, 21 Juni: De Internationale Ar- beidsconferentie volgt nauwkeurig de gebeur tenissen in Frankrijk. De leider van het Fransche Vakverbond, Jouhaux en zijn medewerkers, die te Genève vertoeven, verklaarden vertrouwen te hebben in het voorbestaan van het Volksfront. Jou haux zeide, dat alle partijen van het Volks front, ook de communisten, de verantwoorde lijkheid moeten nemen. Tenslotte zeide hij, dat wat ook de samen stelling van het nieuwe kabinet zal zijn, in de eerste plaats de financieele crisis zal moeten worden opgelost. Socialistische betooging. De socialistische federatie van het Seine-.--- departement heeft gisteravond een demonstra- l Vrijdag a.s. zal bijeen komen. Zesjarenplan voor Oost-Afrika. De ministerraad heeft een zesjarenplan aan genomen, voor de ontwikkeling van Oost- Afrika, vöor een totaal bedrag van twaalf milliard lire. De staat zei gedurende zes jaar jaarlijks een milliard lire bijdragen ten einde het evenwicht van de Afrikaansche begrooting te verzekeren. In dit plan wordt het systeem van een vrije concurrentie in de petroleumindustrie ge handhaafd, geen enkel monopolie zal hier worden geschapen. Verder omvat het plan het aanleggen van wegen, de organisatie van in- en uitvoer, het bouwen van huizen, de katoen- bouw, bescherming van de fauna met regeling van de jacht enz. Deitschland Het nationaal-socialisme en de kerken. Rijksminister dr. Goebbels heeft in het Olympische Stadion op een „zonnewende"feest een redevoering uitgesproken, waarin hij o.m. zeide, dat in deze plechtigheid een oud ge bruik weer opleeft. Het is geen heidensch ge bruik, want het nationaal-socialisme heeft niet de eerzucht door soortgelijke plechtigheden een nieuwen godsdienst te stichten. Kerken zijn er in Duitschland al genoeg, misschien wel te veel. Wel wil men het volk leeren eerbied -te hebbeii'voor zijn verleden. Wat het standpunt van het natio naal socialisme tegenover de kerken betreft, verklaarde Goebbels o.m.: „Wij willen geen twist met de kerken. Wij willen ze slechts beperken tot haar eigen gebied. Niemand belet den pre dikanten God's woord te prediken, maar het nationaal socialistische rijk zal niet toelaten, dat de politieke geestelijkheid in Duitschland het bui tenland als handlanger oproept om tweespalt in ons volk te brengen." Voorts sprak Goebbels over het gebeurde met de „Leipzig". Duitschland heeft in dezen den wettigen weg bewandeld en verwacht thans ook, dat de niet-inmengingscommissie zich er niet toe bepaalt een subcommissie te benoe men, welke zal moeten nagaan of er wel iets gebeurd is. Men moet de roode provocaties af weren. Het Duitschland van heden is een we reldmacht en wil ook als zoodanig behandeld worden. Het wenscht niets liever dan den vrede en dien dient men het beste door de verstoor ders van den vrede tot de orde te roepen. Jacht op het Eriemeer vergaan. Acht opvarenden verdronken. Uit Detroit: Op het Erie-meer is het jacht „Lasalle" van den millionair Roosel More ge zonken. De eigenaar, diens vrouw en beide dochters, alsmede vier andere personen zijn daarbij verdronken. TOCH SAMENWERKING TUSSCHEN TWEEDE EN DERDE INTERNATIONALE? Havas meldt uit Annemasse, 21 Juni: Na de bijeenkomst der vertegenwoordiger der beide Internationales heeft De Brouckère tegenover een vertegenwoordiger van Havas uiting ge geven aan zijn voldoening over de bereikte resultaten. „Wij zijn tot overeenstemming ge komen op talrijke punten, niet alleen theo retisch maar ook practisch. Het zou uiteraard voorbarig zijn te spreken over deze practische kwesties voor onze binnenkort te houden bij eenkomsten, die ons in staat moeten stellen ze nader uit werken". Inmiddels is bekend geworden, dat De Brouckère zijn ontslag heeft ingediend bij het Centraal uitvoerend comité. Toen de correspondent van Havas hem naar de réden van zijn aftreden vroeg, antwoordde hij. dat de beleefdheid hem verplichtte eerst zijn uiteenzetting te geven aan het Uitvoerend Comité van de Tweede Internationale, dat De logeerkamer, waar U straks Uw lieve gasten zult ontvangen, moet het toon- I beeld zijn van rust en be schaving. jaWij hebben op dit gebied een j J~kolossale sorteering: practi-" sche opklap- en divanbedden, leuke, complete logeerkamers, j solide en tóch niet duur, in diverse bewerkingen, verder de moderne stalen meubelen, zoowel in chromo als gelakt Wanneer U dus deze week gasten verwacht moet U morgen beslist eens komen kijken Kiest v66t uw udeaeuc ais adVLsew BARTEUORISSTRAAT 13-17 - HAARLEM Opgericht 1853 (Adv. Ingez. Med.) Engeland ontevreden over de non-interventie. Lord Plymouth laakt de geringe samen werking tusschen de regeeringen. In de onder-commissie, van de non-inter ventiecommissie verklaarde de voorzitter lord Plymouth gisteren dat de Britsche regeering diep teleurgesteld is over de tot dusver be reikte resultaten en den tegenwoordigen stand van zaken hoogst ontmoedigend acht, aldus meldt Reuter uit Londen. De Britsche regeering Is ernstig teleurge steld, dat in weerwil van het gesloten ac- coord en de in het leven geroepen uitgebrei de organisatie, beide partijen in Spanje nog steeds wapens en oorlogsmateriaal ontvan gen. De Britsche regeering is van oordeel, dat het voortduren van dezen, toestand niet lan ger kan worden geduld, zal het bestaan der non-interventiecommissie nog eenige recht vaardiging vinden en het door haar verrichte werk niet teloor gaan. De Britsche regeering.rekent er dientenge volge op, dat alle andere in de commissie vertegenwoordigde regeeringen al het mo gelijke zullen doen om zonder verwijl verbe tering te brengen in den toestand. Daartoe moet iedere fegeering ten eerste haar maatregelen op haar eigen gebied ver scherpen, om te bewerkstelligen, dat de ver plichtingen, die zij heeft aanvaard, stipt wor den in acht genomen; ten tweede moeten alle regeeringen duidelijk toonen, dat zij be reid zijn tot samenwerking met het oog op het onverwijld verwezenlijken van het oor-' spronkelij.k doel, waarvoor de commissie werd ingesteld, nl. het isoleeren van het conflict in Spanje. Indien niet spoedig blijkt, dat een derge lijke medewerking zal worden verleend, zal de Britsche regeering zich genoodzaakt zien RIJKSSTRAATWEG 16 HAARLEM-NOORD. TELEF. 16726 Pijnloos trekken inbegrepen. Tegen onze bekende LAGE TARIEVEN. (Met garantie). BESLIST PIJNLOOZE BEHANDELING. Spreekuren alle werkdagen van 9—12 en 1—4 uur. Zaterd. 9—12 uur Avondspreekuren Dinsdag, Woensd. en Donderd. v. 79 u. (Adv. Ingez Med.) rekening te houden met dit feit, totdat zij den toestand opnieuw in overweging zal heb ben genomen. De Britsche regeering is van oordeel, dat de tegenwoordigheid van zulk een groot aantal buitenlanders in Spanje een der meest onbe vredigende factoren is van den bestaanden toestand. Het tot stand brengen van een spoedige ont ruiming zou het beste bewijs zijn van de be reidwilligheid der regeeringen tot samenwer king en het beste middel om de wereld te overtuigen van de oprechtheid van haar uit gesproken verlangen om tot non-interventie te komen. In verband met den tijd, welke noodzake lijkerwijs zal verloopen voor een volledig accoord tot stand komt, inzake het geheele aan de commissie voorgelegde plan, wenscht de Britsche regeering, dat zoo spoedig moge lijk 'wordt begonnen met de evacuatie van eenige buitenlandsche onderdanen. Lord Plymouth legde de commissie daarop eenige voorstellen der Britsche regeering voor om op snelle wijze practisch effect te geven aan de door de mogendheden aanvaarde politiek, inzake terugtrekking der buitenland sche vrijwilligers. De vertegenwoordiger der Sovjet-Unie gaf in overweging de evacuatie der buitenlanders te doen oontroleeren, de Marokkanen bij de buitenlanders te rekenen en de kosten der evacuatie te verdeelen evenredig aan het aan tal geëvacueerden van ieder land. Na de gedachten wisseling zullen de voor stellen van Plymouth aan.alle regeeringen die aan de non-interventie deelnemen .worden voorgelegd, met het. verzoek spoedig hun mee ning nopens het evacuatieplan te kennen te geven. Arrestatie van kerkelijke fuctionarissen in Duitschland. Evangelische Kerk publiceert een lijst. De oppositioneele Evangelische kerk in Duitschland heeft een lijst gepubliceerd met de namen harer predikanten en functionaris sen, die gearresteerd of uit hun parochies ver bannen zijn, of tegen wie een spreekverbod is uitgevaardigd. Deze lijst is naar alle parochies verzonden. Op 19 en 20 dezer zijn 28 predikanten of leden van de kerk gearresteerd, de laatste 10 dagen 13. Vier bevinden zich in preventieve hechtenis. Sommigen reeds sedert December 1936 Hoewel ten aanzien van de kerkelijke ver kiezingen niets definitiefs bekend is, gelooft men in de kerkelijke kringen, dat zij 27 dezer zullen worden gehouden, Men verklaart, dat den kiezers waarschijnlijk alleen vragen zullen worden gesteld als „Wenscht gij de unificatie van de Duitsche Evangelische kerk onder de regeering en de beëindiging van den kerk strijd?" ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Baardenspons had natuurlijk veel spijt over het gebeurde, en toen hij zoo aan het vertellen was, luisterde Thijs heel aandachtig toe. Hij begreep niet goed, wat hij hem hoorde zeggen van een brullenden berg.wat had dat toch te beteekenen? „Maar, Baardenspons, dat kan toch niet? Een brullende berg? Ik heb altijd gedacht, dat bergen doodstil bleven, al stormde het nog zoo hard. Maar een brullende berg, neen hoor, daar geloof ik niets van." Maar Baardenspons knikte heftig met zijn hoofd. „Heusch waar, in het land van Boeli-Boeli-Bom is een brullende berg. Daarom ben ik juist daarvandaan gevlucht." Verdere opmarsch van Franco's troepen in Baskenland. Aan het Madrileensche front handhaven de regeeringstroepen hun positie. In een officieele communiqué van het hoofdkwartier der Spaansche Nationalisten te Bilbao wordt o.a. over ihet front van Bis kaje gemeld: „De rechtsche troepen zijn op gerukt en hebben gisteren Oquendo bezet evenals Oquendojeda, Sagibur, Penablancas, heuyel 380 ten westen van Saramillo en de hoogten ten westen van Respaldizo, welke plaatsen Maandag bezet zijn. De operaties worden voortgezet. Aan het front van Leon hebben wij Pena Herrero bezet, dat den bergpas Cubillas be- heerscht. De vijand is gevlucht. Aan het front van Cordoba hebben wij de •open van Puntales bezet in den sector piel. Van de andere fronten valt niets be langrijks te melden". Na een bijeenkomst van de Spaansche re geering te Valencia is een manifest gepubli ceerd, gericht tot het Spaansche volk. waar in wordt medegedeeld, dat Bilbao is ont ruimd, hetgeen evenwel niet inhoudt, dat het Baskenland is verloren. Het volk, dat tot den laatsten ademtocht weet te strijden, het le ger, dat op tijd wist terug te trekken en onder dekking van de bajonetten de burger bevolking wist weg te brengen, dat in goede orde terugtrok op de buitenwijken van Bil bao om nieuwe linies van tegenstand te be trekken en met nieuwen heldenmoed te strij- den, dit volk en dit leger zullen nooit worden overwonnen. Het manifest sluit met den uit roep: „Leve de onafhankelijkheid van Spanje. Leve de vrijheid van ons volk. Voor het duizendmaal glorierijke Euskadie, voor waarts tot de eindoverwinning". Uit Madrid, 21 Juni: Vannacht omstreeks een uur begon de zware artillerie van de regeering de stellingen van de rechtschen onder vuur te nemen en weldra werd dit vuur door de artillerie van Franco beantwoord. Men gelooft, dat het aantal slachtoffers te Madrid niet zeer groot is. In een onderhoud met journalisten heeft generaal Miaja verklaard, dat de rechtsche troepen, in de universiteïtswijk verscheidene mijnen tot ontploffing hebben gebracht, in de hoop de omsingeling te verbreken. De regee- ringstroepen hebben evenwel tegenmijnen doen springen, waardoor de rechtschen geen succes hadden. Voorts is een mijn tot ontploffing gekomen onder het hospitaal Clinico. waardoor verschei dene mitrailleursnesten der opstandelingen werden vernield. WOENSDAG 23 JUNI 1937. HILVERSUM I, 1875 M. NCRV-uitzending. 6.30—7.00 Onderwijsfonds voor de Scheepvaart. 8.00 Schriftlezing, meditatie, gewijde mu ziek. (gr. platen). 8.30 Gramofoonmuziek, 9.30 Gelukwenschen. 9.45 Gramofoonmuziek. 10.30 Morgendienst, 11.00 Ensemble Van der Horst. 12,00 Berichten. Gramcf muziek. 12.30 Vervolg concert. 1.30 Gramof mmuziek. 2.00 Sopraan en pino. 3.00 Christ, lectuur. 3.30 Orgelspel. 4-45 Felicitaties. 5.00 Kinderuur. 6.00 Gramofoonmuziek. 6.30 Causerie over het Binnenaanyaringsreglement en stoommachi- nes. 7.00 Berichten. 7.15 Landbouwhalfuur. 7.45 Reportage. 8A0 Berichten ANP, Herha ling SOS- Berichten. 8.15 De Arnhemsche Or kestvereniging en solist. 9.00 Angst en vrees in het kinderleven, causerie. 9.30 Vervolg con cert. (Om 10.00 Berichten ANP.), 10.25 Gra mofoonmuziek. 10.45 Gymnastiekles. 11.00- 12.00 Gramofoonmuziek. Hierna: Schriftle zing. HILVERSUM n. 301 M. VARA-uitzending. 10.00—10.20 v.m. en 7.30— 8.00 VPRO. 8.00 Gramofoonmuziek. 9.30 Keukenpraatje. 10.00 Morgenwijding. 10.20 „Les Ménétriers", declamatie en causerie over reisindrukken van Amerika. 12.00 Gramo foonmuziek. 12.15 „Les Ménétriers", 12.45 I.45 VARA-orkest. 2.00 Cello, piano en gramo foonmuziek. 2.30 Gramofoonmuziek 3.00 Voor de kinderen. 5.30 Gramofoonmuziek. 6.00 Or gelspel. 6.30 Viool en piano. 7.00 Zang. 7.30 Vrijzinnig Protestanten in Nederland, cau serie. 8.05 Herhaling SOS-berichten. 8.07 Be richten A.N.P. VARA-Varia. 8.15 „Fantasia". 9.00 Concert m.m.v. solisten, vrouwenkoor „Vox Jubilans" en het VARA-theaterorkest. 9.30 „Johnnie en Johnes". 10.00 Berichten ANP. 10.05 VARA-Groot-orkest en solist. 11.00- 12.00 Gramofoonmuziek. DROITWICH, 1500 M. 11.0s Orgelspel. 11,35—11,50 Gramofoonmu ziek. 12.05 BBC-Midland-orkest en solist. 1.05 Coventry Hippodrome-orkest. 1.502.20 Gra mofoonmuziek. 3.10 Het Schotsche CWS-or- kest. 4.20 Vesper. 5.10 Gramofoonmuziek. 5.35 BBC-Dansorkest. 6.20 Berichten. 6.40 Fran sche causerie. 7.00 Het Friary Brewery orkest. 7.30 Muzikale causerie. 7.50 Cabaret-program ma. 8.10 Radiotooneel. 8.20 BBC-orkest en solist. 9.202 Berichten. 9.40 „I protest", cau serie. 9.50 Tweede acte van de opera „Prince Igor". 11.00 Het Leslie Bridge water kwintet. II,35 BBC-Dansorkest. 11.50—12,20 Jazzmu ziek (gr. pl.) RADIO PARIS, 1648 M. 7.10, 8.20 en 10.35 Gramofoonmuziek. 12,20 en 12,50 Het Adison-orkest. 1.35 Zang. 2.05 Ver volg orkestconcert. 2.20 Gramofoon-muziek. 3.50 Pianovoordracht. 4.05 Zang. 5.20 Der- veaux-orkest. 7.50 Zang. 8.05 Vioolvoordracht. 8.50 Orkestconcert m.m.v. solisten. 9.20 Staf- muziek van de Garde Républicaine. 10.20 „Myosotis", operette. 10.5011.05 Gramofoon muziek. KEULEN, 456 M. 6.50 Westduitsch Kamerorkest. 8.50 SS-or- kest, 9.50 Gramofoonmuziek. 12,20 Orkest van de Gemeentetram. 1,35 Het Omroepkleinor- kest. 2,35 Gevarieerd concert. 4.50 Het Bie- lefelder concert-orkest. 6.35 Het Markische Kamerkoor. 7.20 Gramofoonmuziek. 8.30 Het Omroeporkest. Boerenkapel. SA-orkest en solisten. 10.50 Sopraan en cembalo. 11,20 12,20 W. Martini's orkest. BRUSSEL, 322 M. 12,20 Gramofoonmuziek. 12,50 Salonorkest. 1.30 Omroeporkest. 1.502.20 Gramofoonmu ziek. 6.20 Omroepdansorkest. 7.20 en 8.20 Gramofoonmuziek, 8.30 Radio-tooneel. 9.30 Gramofoonmuziek. 9.35 Omroepsymphonie- orkest en solisten. 10.30—11,20 Gramofoon muziek. BRUSSEL, 484 M. 12,20 Gramofoonmuziek. 12,50 Omroepor kest. 1.30 Salonorkest. 1,50—2.20 Gramofoon muziek. 5,25 Eloward en zijn orkest. 6.35 Om roeporkest. 7.20 Gramofoonmuziek. 8.20 Om- roep-symphonie-orkest en solisten. 9.20 Salon orkest. 10.3011,20 Gramofoonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 8.20 O. Kermbach en C. Woitschach met hun orkesten. 10.20 Berichten. 10.50 Solistencon cert. 11.05 Weerbericht, 11.2012.20 Dansmu ziek (gr. pl.)

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 3