DONDERDAG 24 JUNT 1937 Ernstig auto-ongeluk onder Beekbergen. Autobus gesliptacht inzittenden gewond. Woensdagmiddag tegen half zes is op den Arnhemsehen Weg, ter hoogte van hotel „De Smittenberg" te Beekbergen een ernstig auto ongeluk gebeurd, waarbij acht personen, on der wie een geneesheer uit Den Haag, vrij ernstig werden gewond. Een autobus uit Rotterdam, waarin dertien personen waren gezeten, naderde op dat tijd stip het kruispunt bij „De Smittenberg". De chauffeur, die in de richting Apeldoorn reed, zag plotseling, zoowel van rechts als van links, een auto naderen. Teneinde den van rechts komende wagen te ontglippen, zwenkte hij naar links, om daar den zijweg in te slaan. De van links komende auto, wist hem nog juist te ontwijken. Bij het gaan naar links, is de autobus door het losse grint op den weg uit de bocht geschoten en omgeslagen waarbij zij een paal van het telefoonnet raakte. De paal knapte af en kwam op het hek van het hoek huis terecht. Acht inzittenden, vier dames en vief heeren, waaronder dr. F. H. Hesselink uit Den Haag, werden vrij ernstig gewond en zijn per brancard naar het R.K. Ziekenhuis te Apeldoorn vervoerd, waar zij ter verpleging zijn opgenomen. De bus werd zwaar beschadigd. De kap is geheel vernield, terwijl de ruiten vrijwel alle verbrijzeld werden. Verder is er een scheur in den zijwand ontstaan. Een kraanwagen uit Apeldoorn heeft de bus weggesleept. De vijf passagiers, die ongedeerd bleven, zijn met een auto naar hun woon plaatsen gebracht. De chauffeur van de autobus verklaarde, met een vaart van 40 K.M. te hebben gereden, ter wijl hij bij het inslaan van de linkerbocht zijn snelheid tot 15 K.M. laad verlaagd. Hij was 's middags met het gezelschap uit Rotterdam vertrokken voor een rondrit via Arnhem, Apeldoorn, Amersfoort en Utrecht. Hij klaagde over inwendige pijnen. DE PRIJS VOOR TAXEMELK VERHOOGD. Wegens de onjuiste verhouding tussohen de zuivel waarde der melk en den prijs der op regeeringscontract verkochte taxemelk, die o.a. tot uiting kwam in de door de Ne- derlandsehe zuivelcentrale over deze ver houding aangehouden rekening-courant, is in April de prijs der taxemelk met 1 cent verlaagd. Van veehouderszijde zijn toen t.a.v. het saldo deze rekening-courant aanmerkingen gemaakt, naar aanleiding waarvan door den minister van Landbouw en Visseherij een uitgebreid onderzoek is ingesteld. Aangezien intusschen de zuivelwaarde van de melk is gestegen, heeft het dagelijksche bestuur van de Nederlandsche züivelcentrale het voorstel gedaan, den prijs der op regee ringscontract geleverde taxemelk van 5.25 tot 6,25 cent te verhoogen. Hoewel het onderzoek naar het saldo van de rekening-courant nog niet geheel beëin digd is, kan toch reeds worden geconclu deerd dat om deze reden een verhooging niet zal behoeven te worden tegengehouden. De minister van Landbouw en Visseherij heeft derhalve goed gevonden, dat met in gang van Zondag 27 Juni de prijs der op regeeringscontract verkochte taxemelk wordt verhoogd van 5.25 tot 6.25 cent per liter, eventueel verhoogd met premie of vermin derd met afdracht van de kwaliteit. Als uitvloeisel hiervan zal de minimum- verkoopprijs voor consumptiemelk in het z.g. wettelijk aangewezen gebied in het westen des Tand eveneens met 1 cent worden ver hoogd. AFGEZANTEN VAN POLEN EN OOSTENRIJK TEN PALEIZE TE SOESTDIJK. De Poolsche gezant te 's Gravenhage, de heer Babinsiki, heeft Woensdag, vergezeld van den specialen afgevaardigde der Pool sche regeering, den heer S. Zaleski, raad adviseur bij het departement van buiten- landsche zaken te Warschau, aan Prinses Juliana, in tegenwoordigheid van Prins Bernhard, de versierselen van het grootkruis van de orde van den Witten Adelaar uit gereikt. De Koningin heeft aan den heer Zaleski het command eurskruis van de Huisorde van Oranje verleend, welke onderscheiding hem door de Prinses persoonlijk werd overhan digd. Daarna heibben beide heeren als gasten van Prinses Juliana en Prins Bernhard aange zeten aan het noenmaal ten paleize. Des namiddags om vier uur werd de Oos- tenrijksche gezant de heer Alexieh, door de Prinses en den Prins in audiëntie ontvan gen tot het aanbieden van een album met foto's ter herinnering aan de reis van het prinselijk paar aan Oostenrijk. V oorrangswegen. Aangewezen met ingang van 15 Augustus a.s. De minister van waterstaat heeft met ingang van 15 Augustus 1937 als ^oorrangswegen aan gewezen dé hierna te noemen rijkswegen (de in die wegen liggende, bij gemeenten in be heer en onderhoud zijnde traversen niet inbe grepen) AmsterdamUtrecht. ZurichLeeuwarden. Haagsche Schouw—Leiden—Bodegraven. Bodegraven - Woerden - Harmeien - Utrecht. Princenhage - Zundert - grens, Rotterdam - Barendrecht - Numansdorp, voor wat betreft het vak, gelegen tusschen de aansluiting van den ouden weg Rotterdam Dordrecht en het begin van den provincialen weg naar Maasdam. Pij lebrug - Heerenveen - Rauwer d - Leeuwar den. Zwolle - Wierden - Almelo - Hengelo - Glanerbrug (grens). Leeuwarden - Groningen. Groningen - Appingedam - Delfzijl. Holten - Wierden. (Zutphen) - Warnsveld - Winterswijk - grens. Dieren - Doesburg- - Gendringen - grens. Zutphen - Apeldoorn - (Hoevelaken). ArnhemApeldoorn. Deventer - Voorst. Gietelsche brouwerij - Woeste hoeve. Nijmegen - Beek - grens. Nijmegen - Grave - 's Hertogenbosch. Breskens - Draaibrug - Aardenburg - grens. Bergen op Zoom - Tholensche brug. Eindhoven - Weert - Hom - Roermond. Eindhoven - Valkenswaard - grens. (Venlo) - Blerick - Horn - Neeritter - grens. Meisje verdronken. LOUIS DE VRIES Executeur-testamentair van Louis Bouwmeester en het breede gebaar. Profeet van de drrramatiek. Breede, hooge, sterke eik in het woud van de spichtige zakelijkheid. Wanneer wij hem hebben zien spelen, zeggen wij „dat was nou weer 'ns ouderwetsch tooneel!" En wij weten zelf niet of wij „ouderwetsch" wel zoo ouderwetsch vinden. Nu zeggen we „Louis de Vriés.... dat is éen Overwonnen stand punt" en over dertig jaar zeggen we „in mijn tijd, toen had je Louis de Vries; dat was nog eens tooneel!" In het verleden voor de toe komst te spelen, dat is tragiek. Een goed onderwerp voor een drama tisch tooneelstuk. Met Louis de Vries in de hoofdrol. Televisie met geluiduitzending. Geslaagde proefnemingen. Men schrijft ons: De experimenteele televisiezender PAOJF, operator J. G. Mulder te Voorburg, heeft sedert eenige weken zeer geslaagde proef nemingen gehouden om de televisie uitzending- met een geluiduitzending te begeleiden. De televisiekijker P A 0 K L was gedurende de tele visieuitzending in staat om via den aether den heer Mulder te zien en tegelijkertijd zijn ge sproken woord te hooren. De uitzendingen geschieden op Zaterdag van 01 uur 's nachts. De golflengte van de televisie uitzending is 76 meter, die van de geluidbegeleiding 83 meter. Kdjk- en luisterrapporten worden op hooge priis gesteld; zij dienen geadresseerd te worden aan den experimenteelen televisiezender PAOJF, Van Halewijnlaan 287 te Voorburg. DE K. L. M. HEEFT HET DRUK! Maandag j.l. boekte de K. L. M. haar passfy giersrecord van "dezen voor-zomer. De maat schappij vervoerde op dien dag niet minder dan 480 luchtreizigers, tegen 343 op denzelfden dag van het vorige jaar. In dit totaal zijn 55 voor de binnenlandsche lijnen begrepen. Het vervoer van en naar Londen spande de kroon met 140 passagiers, maar ook Parijs blijkt in trek te zijn met 65, terwijl Scandina vië het honderdtal dicht naderde met 97 rei zigers. De eenheid van het materieel, waarmede de diensten worden uitgevoerd, blijkt wel zeer ten goede te komen aan het passagiersvervoer. De Douglasvloot onderhoudt thans vrijwel alle luchtverbindingen van de K. L. M. van Ne derland met het buitenland. ONTSPORING. Woensdagochtend zijn door tot nog toe on opgehelderde oorzaak op een wissel op het emplacement van het station Delftsche Poort te Rotterdam negen wagens van een goede rentrein ontspoord. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Er is eenige materieele schade. NEDERLANDSCH ARBITER BESLIST TEN GUNSTE VAN FRANKRIJK. Mr. J. Limburg heeft uitspraak gedaan in de door België en Frankrijk aan zijn oordeel onderworpen vraag over de uitlegging van de regeling, den 12en Januari 1930 tusschen België en Frankrijk gesloten voor het in derdaad ingetreden geval, dat de door Duitschland betaalde annuïteiten België niet zouden toestaan op het geheel der overge dragen Duitsehe betalingen haar evenredig- deel, zooals dit haar door 't plan-Young is I verzekerd, te ontvangen. IMr. Limburg, partijen gehoord, heeft zich uitgesproken ten voordeele van de uitlegging van de Fransche regeering. Het nieuwe «Kabinet. De Koningin heeft het benoemingsbesluit geteekend. De regeeringspersdienst meldt' H.M. de Koningin heeft het besluit getee kend, waarbij de door den kabinetsformateur dr. H. Colijn voorgedragen leden van het kabinet met ingang van heden, Donderdag, als zoodanig zijn benoemd. De namen stemmen overeen met de lijst, welke Woensdag als vermoedelijke samenstel ling van het kabinet is vermeld De nieuwe ministers zullen heden, Donder dagochtend te 10 uur op het Huis Ten Bosch beëedigd worden. BETEEKENIS VAN DE ZOMERPOSTZEGELS. Radiorede minister Slotemaker de Bruine Hedenavond zal de minister van Onder wijs, Kunsten en Wetenschappen, prof. Slote maker de Bruïne, een radiorede houden over de beteekenis van de zomerpostzegels. De uitzending geschiedt^van 19.4520.00 uur, over beide Nederlandsche omroepzen- ders. MET EEN „REDDER" BELOOND GEVANGENISSTRAF? Op 14 Januari j.l. brak brand uit in een woning aan de Prinsengracht te Amsterdam en een Utrechtsche timmerman, die in de hoofdstad logeerde en toevallig passeerde, rende de woning binnen om ,.te redden wat te redden was". Hij slaagde er in een ouden man, die aan toevallen leed, naar buiten te brengen met behulp van eenige - andere burgers, Om beter te kunnen helpen had hij zijn jas uitgetrokken en beneden over de trap leuning gehangen. Intusschen was de brandweer op het tooneel verschenen en nadat met drie stralen het vuur was gedoofd,kwam de redder aldus vertelde hij aan de omstanders tot de ont dekking, dat zijn portemonnaie met f 10 weg was. Maar ook een bewoonster van het huis miste iets: een gouden dameshorloge was spoorloos verdwenen. De „redder" deed aangifte bij de politie van den diefstal en ook de bewoonster diende een klacht in. Na een uitvoerig onderzoek meende de po litie den redder aansprakelijk te moeten stel len voor het verdwenen horloge, maar boven dien achtte zij hem schuldig aan het doen van valsche aangifte wat de verdwenen porte monnaie betreft. Woensdag diende deze zaak voor de Recht bank doch werd bij verstek behandeld, daar verd, niet aanwezig was. De officier van Justitk chtte verdachte schuldig. Wegens het doen van een valsche aangifte en diefstal van een horloge vorderde hij vijf maanden gevangenisstraf. Vader trachtte vergeefs zijn dochtei te redden. Woensdagmiddag is in den Ouden IJsel te Laagkeppel de 18-jarige dochter van ds. Goed hart uit Hummelo, bij het zwemmen verdron ken. Het meisje was met haar vader gaan zwemmen. Zij was evenwel de zwemkunst niet machtig en nadat zij eenigen tijd in het wa ter had vertoefd, verdween zij in de diepte. De vader, die goed kon zwemmen, stelde po gingen in het werk om zijn kind te redden, doch door de sterke strooming in het water is dit hem niet gelukt. Twee uur later werd het lijk opgehaald. JAARVERGADERING VEREENIGING REMBRANDT. De Vereeniging Rembrandt tot behoud en vermeerdering van kunstschatten in Neder land heeft Woensdag haar jaarvergadering- gehouden in de groote vergaderzaal van het Scheepvaarthuis te Amsterdam. Uit het jaarverslag, uitgebracht door den secretaris, den heer J. P. Kruseman, bleek, dat de vereeniging in het afgeloopen jaar haar bemiddeling verleende, deels door voor schotten, deels door giften, bij den aankoop van verschillende kunstwerken. Het verslag vermeldt verder, de voltooiing der restauratie van de „Goudsche glazen", het groote werk, waaraan ir. J. L. Schouten zoo vele jaren zijn krachten besteedde. Gelijk be kend uit de vorige verslagen heeft de vereeni ging Rembrandt met voorschotten aan de tot standkoming er van medegewerkt. Verschillende legaten en schenkingen in den laatsten tijd ontvangen, getuigen van de be- lagstelling, die er voor het werk van de ver eeniging bestaat. Het aantal leden ging ge durende het afgeloopen jaar iets vooruit, het totaal der jaarlijksche bijdragen daalde daar entegen wederom. De aftredende leden van het algemeen be stuur, de heeren I. de Bruyn, J. C. J. Drucker, J. H. van Heek, prof. dr: J. Huizinga, J. P. Kruseman, dr. A. Pit, mV. dr. A. Baron RÖell en jhr. C. G. Th. Six, werden als bestuurslid herkozen; in de vacature, ontstaan door het overlijden van mr. F. F. Beuk erna. werd de heer H. P. Rahussen gekozen. NOODLOTTIGE WEIFELING. Woensdagmiddag omstreeks half zes kwam de 35-jarige journalist L. uit Laren op zijn motor uit den Zwaluwenweg den Torenlaan, den hoofdverbindingsweg tusschen Blaricum en Laren, oprijden. Uit de richting Laren na derde een auto, bestuurd door den heer D. V. uit Blaricum. Achter deze auto naderde de Gooische tram. Doordat L. even weifelde, dreigde een botsing met de auto. De heer V. gooide het stuur naar links, doch kon de bot sing niet meer voorkomen. De heer L. kreeg van het rechter spatbord een klap en maakte een ernstigen val, welke nog leelijker aan kwam, doordat de auto door de tram achter op werd gereden. De heer L. kwam onder den bijwagen van de tram terecht. In ernstigen toestand is de heer L. naar het ziekenhuis „St. Jan" te Laren vervoerd. Hij had zware inwendige kneuzingen. De auto van den heer V. werd ernstig beschadigd. VEREENIGING VAN LETTERKUNDIGEN. In de te Rotterdam gehouden ledenvergade ring van de Vereeniging van Letterkundigen werden de periodiek aftredende bestuursleden dr. P. C. Boutens, voorzitter en Fraïïs Bastiaanse, vice-voorzitter, herkozen. In de plaats van den heer Siegfried van Praag, die naar het buitenland is vertrokken, stelde het bestuur de candidaten dr. J. F. Otten en An- toon van Duinkerken. Uit de vergadering werd mr. Francois Pau wels gesteld. Na stemming en herstemming staakten de stemmen tusschen de heeren van Duinkerken en Pauwels waarop „de voorzitter de zaak uitstelde tot een volgende., vergadering. Het bestuur deelde nog mede, dat omtrent den mr. H. G. van der Vies-prijs voor een oor spronkelijk tooneelstuk spoedig dé noodige ge gevens zullen worden verstrekt. ALEIDA ROELOFSEN t Te 's-Gravenhage is, naar de Tel. meldt, op 67-jarigen leeftijd overleden mevr. Aleida Roelofsen, die vroeger aan verschillende too- neelgezelschappen verbonden is geweest. De begrafenis is bepaald op 23 Juni, 11 uur, op Nieuw Eik en Duinen. Houthandel v.h. Wm. Pont. Betaling achterstallig dividend op cum. pref. aandeelen. Ten kantore van de Houthandel voorheen Wm. Pont te Zaandam is, naar de Tel. meldt, op 22 Juni de algemeene vergadering van aandeelhouders gehouden. In de vergadering die onder presidium stond van den president commissaris mr. H. F. van Leeuwen, waren vertegenwoordigd 183 aandeelen, recht ge vende op 37 stemmen. Het verslag van de directie over het afgeloopen boekjaar en het verslag van commissarissen over de balans en verlies- en winstrekening werden zonder op- of aanmerkingen goedgekeurd. Bij de behandeling van de balans, winst en verliesrekening informeerde de heer Heyink uit Amsterdam naar de waarde van den balanspost Wijlhuizen Co., oude reke ning, die te boek staat voor f 1. De heer C. A. W. Pauw, directeur der ven nootschap, deelde mede, dat deze post weer geeft de vordering op den staat Letland we gens indertijd in beslag genomen bezittingen der N. V., bestaande uit bosschen. De directie heeft herhaalde pogingen aangewend om deze bosschen in haar bezit te krijgen, echter tot dusverre zonder resultaat, daar Letland momenteel in zeer penibele financieele om standigheden verkeert. De directeur stond zeer sceptisch tegen over een uiteindelijk resultaat. Gedeeltelijk teruggekregen boschbezit bij het Peipusmeer had zeer minieme waarde, omdat de exploita tie zeer moeilijk was. Dit werd zelfs aanlei ding om teruggave van stukken voormalig boschbezit niet te aanvaarden. De cijfers van de balans geven momenteele waarde aan, doch hopelijk zal in de toekomst recht gedaan wor den. Dit zal dan ten goede komen een prefe rente en gewone aandeelhouders. De balans der vennootschap en de balans der dochtermaatschappij te Duisburg werden joedgekeurd. Mr. H. F. van Leeuwen werd met 33 van de 37 stemmen herkozen. Vervolgens keurde de vergadering een voor stel van de directie goed om op grond van art. 14 der resultaten een vergoeding van f 500 vast te stellen voor commissarissen. Aan cumulatief preferente aandeelhouders wordt thans een achterstallig dividend uitge keerd van 6 pet. over een kapitaal van f 2.000.000 over de jaren 1932, 1933 1934, 1935 en 1936. De brand op de „Marnix van St. Aldegonde". Behandeling voor den Raad voor de Scheepvaart. In den middag van 25 Februari j.l. is aan boord van het passagier-motorschip „Marnix van St. Aldegonde", dat op weg was van Tandjong Priok naar Singapore, in Straat Bangka brand uitgebroken in de trunk van luik V. Deze trunk, een ongeveer 63 voet diepe koker zonder bodem, welke boven de luikhoofden bij de proviand- en vrieskamers uitkomt, was ge vuld met 251 balen kapok. Deze lading rustte op een partij van 59 balen sisal-vezels, welke tot de monding van den koker reikte. De koker was niet voor het opnemen van lading be stemd, doch werd daar meermalen voor ge bruikt. Toen de brand bemerkt was, is groot alarm gegeven, en de equipage heeft in een half uur tijds den brand met de noodige stralen ge- bluscht. De lading kapok en vezels ging verlo ren en werd te Singapore gelost. De Raad voor de Scheepvaart heeft vanoch tend den tweeden stuurman C. Kruyt gehoord, om zich over de inrichting van de trunk en over de getroffen maatregelen te doen inlich ten. De getuige verklaarde, dat na het ontdek ken van den brand bleek, dat de rook naar beneden sloeg, mede een gevolg van het feit, dat de machinekamer door die trunk zijn versche lucht aanzoog. Om water te kunnen geven is toen. een hou ten deur in den zijwand van de trunk ter. hoogte van het sportdek geopend en later ook het bovenluik, om slangen door te laten. Het is vrij zeker dat de brand in het onder ste gedeelte van den koker is ontstaan, ter hoogte van de scheiding tusschen kapok en vezels. In de provisiekamer kwamen veel men- schen, er brandde electrisch licht. Er was geen gelegenheid om temperatuur op te nemen. Voor de ventilatie was bij het laden in een der hoeken van den koker een ruimte vrijgelaten. De tweede stuurman achtte het niet waar schijnlijk, dat de brand ontstaan is doordat een brandend strootje in den koker is gewor pen, daar de vuurhaard aangetroffen is op een plaats, waar men geen strootje zou kunnen werpen. Wel kwam in de visieskamers vrij veel ondergeschikt personeel. Daar de balen aan de buitenzijde en niet aan de binnenzijde waren verbrand, leek het den getuige eveneens onwaarschijnlijk, dat broeiing de oorzaak zou zijn. De raad besloot den kapitein te dagvaarden voor het geven van nadere inlichtingen en stelde de behandeling tot nader datum uit. NIEUWE JAPANSCHE GEZANT TE 'S GRAVENHAGE AANGEKOMEN. Met den Pullman-trein uit Parijs die te 17.34 uur aan het station Hollandsche Spoor arri veert, is Maandagmiddag te 's Gravenhage aangekomen de nieuw-benoemde gezant van Japan in ons land, de heer Kazue Kuwajima. Ter begroeting waren op het perron aanwezig de tijdelijke zaakgelastigde en secretaris van de Japansche Legatie te" 's Gravenhage, de heer I. Yamuguchi, de heeren S. Takano en T. Fujikake, kanseliers van de legatie, en ver scheidene leden van de Japansche kolonie in Den Haag. De heer Kuwajima heeft op zijn doorreis van Japan via de Vereenigde Staten naar Europa o.a. een bezoek gebracht aan Neder- landsch Indië. AMBTENAAR P. T. T. WEGENS VERDUISTERING VEROORDEELD De Vierde Kamer der Arrondissements rechtbank te Amsterdam veroordeelde van daag den loket-ambtenaar bij de Posterijen G. J. L. wegens verduistering als ambtenaar van een bedrag van ongeveer 3000— tot zes maanden gevangenisstraf. Het O.M. had acht maanden gevorderd. De man: was werkzaam aan het Hoofdpost kantoor te Amsterdam. In Februari van het vorige jaar kreeg de adjunct directeur een anoniemen brief met den raad, de kas van den loket-ambtenaar L. eens te controleeren. De man ontkende; volgens hem had iemand an ders de zegels gestolen. DE BUIT VAN DEN GEVANGENBEWAARDER De Haagsche politie heeft een koopman, den 62-jarigen J. S., aangehouden als verdacht van heling van een partijtje tin, dat de gear resteerde gevangenbewaarder J. P. uit de werkplaats van de gevangenis aan den Pomp- stationsweg te 's-Gravenhage zou hebben ge stolen. OPENING VACANTIECURSUS UNIVERSITEIT AMSTERDAM De vacantiecursus aan de Amsterdamsche Universiteit, welke tot 8 Juli, ter gelegen heid van het 61e Lustrum, zal worden ge geven, is Dinsdagmiddag in de groote aula in tegenwoordigheid van tal van belangstellen den plechtig geopend, met een rede in het Duitsch van den rector magnificus, prof. dr. E. Laqueur, Spr. legde er den nadruk op, dat deze va cantiecursus in vele punten afwijkt van ver plichte cursussen en colleges en, die de stu dent moet volgen, om zich voor te bereiden op examens en beroep, zelfs ook van vacantie- cursussen, die tot doel hebben voortzettings- en herhalingsonderwijs te geven. Reeds het bewustzijn, dat niets de gasten verplicht aan te hooren, wat hun niet interesseert en de mo gelijkheid uit de groote verscheidenheid van onderwerpen en sprekers een keur te kunnen doen, maakt dat deze vacantiecursus meer vreugde dan arbeid zal brengen. Vervolgens sprak de Rector van den Se naat van het Amsterdamsche Studenten corps, de heer Max Kohnstamm, die in het bijzonder den minister van Onderwijs welkom heette en de buitenlandsehe studenten. AGENDA TE HAARLEM DONDERDAG 24 JUNI Palace Filmac: 115 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Rembrandt Theater: „Het gaat om mijn leven", met Carl Ludwig Diehl. 2.30, 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: Lil Dagover in: 16 jaar. 7 en 9.15 uur. Frans Hals Theater: Golddiggers 1937. Joan Blondell, Dick Powell, 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: His brother's Wife met Robert Taylor en Barbara Stanwyck. 2.30 7 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaame 16. Geopend op werkdagen van 11—3 uur, behalve 's Maan dags Toegang vrij. VRIJDAG 25 JUNI Palace Filmac: 115 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Bioscopen, nieuw programma.

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 2