M22 h De Gruyter 's fa tfctextzwaan fa lOpaxwvc Het Concours-hippique te Hoofddorp. Jongedame OMLIJSTEN LUIDSPREKERS Lessen Personeel gevraagd I PAARDENSPORT. H.M. de Koningin onder de 7000 bezoekers. Uitstekend geslaagd feest. Hoofddorp vierde Dinsdag feest! Het 27e concours-hippique van de vereeniging „Voor uit'' ter bevordering van de paardenfokkerij in Haarlemmermeer is uitstekend geslaagd. Bo vendien viel aan de gemeente Haarlemmer meer de grootje eer te beurt, H.M. de Koningin te mogen ontvangen. Uit tal van woningen wapperde de driekleur, waardoor aan liet dorp en omgeving een fees telijk aanzien was gegeven. Ook liet in uitste kende conditie verkeerende concoursterrein leverde met zijn prachtige groote tribune, die keurig met planten, bloemen en tapijten ver sierd was. een gezelligen aanblik op. Onder begunstiging van mooi weder arri veerde H.M. de Koningin met gevolg per auto omstreeks half vier in Hoofddorp. De Konin gin reed over Lisse, den Lisserweg af en ver volgens langs den Oostelijken Hoofdweg; te Abbenes en Nieuwvennep werd zij door een groote schare schoolkinderen hartelijk toege juicht: een aardige attentie, die door de Ko ningin zichtbaar op prijs werd gesteld. Na in Hoofddorp de Wilhelminalaan te zijn gepasseerd, reed dc Koningin onder geestdrif tige toejuichingen van de duizenden toe schouwers het concoursterrein op tot voor de tribune; hier werd Hare Majesteit door den burgemeester Mr. A. Slob verwelkomd en naar de loge geleid, waarop direct door het Fan faregezelschap „Excelsior" het Wilhelmus werd gespeeld. Een driewerf ..hoera!" en ,Leve de Konin gin" werd hierop door de groote mesigte aan geheven. Mij. Noordam bood aan H.M. bloe men aan. Het gevolg bestond uit: Mevrouw de Brauw, Baronesse Schimmelpenninck, Jhr, van Holthe, Jhr. Verheijen en de ordonnance-officier Ladick van Pabst. Kort nadat H.M. en de andere hooge gasten hadden plaats genomen, had de parade plaats voor alle deelnemende landelijke ruiters. De Koningin gaf telkens blijk van Haar groote belangstelling voor de uitvoering van het pro gramma; zij onderhield zich eenige malen met den burgemeester. Het carousselrijden trok ook de bijzondere aandacht van H.M., die over de door de leden van de deelnemen rij vereeniging onder leiding van den heer A. J. C. Bom te Purmerend aan den dag gelegde prestaties Haar groote inge nomenheid betuigde. Ongeveer zes uur vertrok de Vorstin. De voor de gemeente Haarlemmermeer in het algemeen en de vereeniging „Vooruit" in het bijzonder zoo gewichtige en belangrijke dag kan als uitstekend geslaagd worden be schouwd, dank zij ook het weer. dat zich tot het laatst- toe uitstekend hield. Met het zoo prachtig en gunstig verloop van dit 27e concours-hippique. dat naar schat ting door ongeveer 7000 personen werd bezocht, kan ..Vooruit" dan ook gefeliciteerd worden. In het dorp, waar een paar kinderdraai molens en eenige kramen waren opgesteld, heerschte evenals in de cafés tot laat in den avond nog een gezellige drukte. Aan de uitslagen ontleenen we de volgende: Ond. dressurproef kl. N.: Ie pr. Ph. v. d. Most met Reina van L. R. „Beyaert" te Purmerend; 2e. G. van Beem met Elle van „Ritm. de Kruijff Halfweg; 3e pr. W. Oostenrijk met Rih van „De Siótruiters" te Abcoude. Handicap dressuurproef kl. L. en M.: Ie pr. D. Bodegom met Tommy van „Siegfried"; 2e pr. A. C. van Nieuwenhuijzen met Siddha van „Kapitein van der Wal"; 3e pr. G. Griffioen met Trees van „De Amstelruiters". Dressuurproef voor af deelingen (ach tallen) Kampioenschap van Noord-Holland: le pr. „Siegfried" te Bergambacht; 2e pr. „De Am stelruiters" te Bovenkerk (Kampioen); 3e pr. „Pegasus" te Zuider-Legmeer. Voorkeuring van M. C. Merrien: le pr. J. M. Knoop Nieuw-Vennep met Tekla; 2e pr. J. Parlevliet met „Siedelda"; 3e pr. Gebr. Bruij nis met Jetta. Eenspannen dekhengsten: (goedgekeurd landbouwtuigpaard)le prijs A. W. van Wijk, Vegten met Ugoldman; 2e pr. Ver. Ons Belang met Reinsohn; 3e pr. dezelfde met Kroon prins. Handicap-springconcours voor landelijke ruiters: le pr. G. Griffioen met Trees II van „De Amstelruiters"; le pr M. Verbeek met Pasha van „De Valleiruiters": 3e pr. P. A. Voor sluis met „Emir" van „Siegfried". Tweespannen landbouwtuigpaarden (mer- riën)le pr. J. Parlevliet met Rieda en Siedel da; 2e pr. Gebr. Bruijnis en D. van Wieringen met Ovia en Remona; 3e pr. A. Buurman met Patty en Sarah. Klavertje-drie, open voor groepen van drie ruiters: le pr. „Ritm. de Kruijff"; 2e pr. „De Venneper ruiters"; 3e pr. ..Kapitein van der Wal". Eenspannen fokmerriën, type landbouwtuig- ATHLETIEK. De nationale kampioenschappen. Spannende wedstrijden verwacht. De Nederlandsche Athletiekkamploenschap- pen, welke a.s. Zaterdag en Zondag op de Sintelbaan te Amsterdam zullen worden ge houden, beloven zeer spannend te worden. De toeschouwers krijgen het puikje van de Ne derlandsche athletiekwereld te zien. Immers, alleen de nummers een, twee en drie van de gewestelijke athletiekkampioenschappen zul len elkaar in deze wedstrijden om de natio nale kampioenschappen ontmoeten, maar toch is het aantal van 114 heeren en 55 dames alleszins respectabel te noemen. Een stimuleerende werking op de prestaties van a.s. Zaterdag en Zondag zal ongetwijfeld de gouden Van der Werff-medaille hebben. Deze medaille, uitgeloofd door den heer G. E. v. d. Werff. die zich reeds meermalen op sport gebied verdienstelijk maakte, en dat nog doet, is bestemd voor dien althleet of die athlete, die de beste, onverwachte prestatie heeft ge leverd naar het oordeel van de wedstrijdlei ding. Hierbij kan dus een nieuw record ver wacht worden Deze gouden medaille wordt onmiddellijk bezit van winnaar of winnares; voor de volgende kampioenschappen is een nieuwe beschikbaar. De wedstrijden van Zaterdag, welke van vijf uur tot ongeveer half zeven worden ge houden, bepalen zich tot series 100 meter dames en heeren, beslissing hoogspringen dames en heeren, beslissing speerwerpen da mes en heeren, series 200 meter heeren, hink- stapsprong. series 400 meter en de beslissing 400 meter horden. Des Zondags worden de overige wedstrijden gehouden, benevens de beslissingen van de Zaterdag-wedstrijden,op dezen tweeden dag duren de wedstrijden van 2 uur tot ongeveer half vijf. Osendarp zal zeer waarschijnlijk alleen op paard: le pr. R. Th. v. d. Pol Wijhe (O.) met Upasclia; 2e pr. Gebr. Bruijnis met Ovia; 3e pr. J. Parlevliet met Siedelda. Concours schoonste rijpaard: zwaar gewicht: le pr. Balfour farm Rotterdam met Ismaël; 2e pr. H. F. Bultman met Belle et Bonne; 3e pr. J. P. Verdegaal Eemnes met Jenny Boy; licht gewicht: le pr. Mej. T. Alta Oude Mirdum met Black Paerl; 2e pr. Amst. Rijtuigmaat schappij Amsterdam met „Sympathie"; 3e pr. dezelfde met La Pelouse. Eenspannen tuigpaarden, in Nederland ge boren: le pr. R. K. Velstra Marssum met Piet; 2e pr. R. Th. H. v. d. Pol Wijhe (O.) met Upascha; 3e pr. R. K. Velstra met Lucas. Eenspannen luxe tuigpaarden: le pr. Gebrs. v .d. Haar Zeist met Dainty Lady; 2e pr. Mevr. R.K. Velstra Marssum met „Gelria"; 3e pr. H. F. Bultman met Bingley Victor. Ter opluistering verschenen in den ring Friesche paarden voor sjees. Het caroussel, gereden door de landelijke rijvereenigingen onder leiding van den heer A. J. C. Bom te Purmerend maakte een grooten indruk en oogstte veel bijval. Tweespannen tuigpaarden; voor luxe rij tuig: le pr. R. K. Velstra Marssum met „Piet" en „Lucas"; 2e pr. J. H. Alta te Oude mirdum met Kwinta en N.N.; 3e pr. Gebr. Bruijnis met Verena en Jetta. Tot slot het groote springconcours, waarvan de uitslag was als volgt: le pr. J. v. d. Eijnden Arnhem met O.K. II (0 f.)2e pr. N.V. Oranje Manege Scheveningen met Gondole (3 f.); 3e pr. J. v. d. Eijnden met Picolo Amore (4 f.). de 100 m. uitkomen, in verband met de onlangs opgeloopen blessure. Bovendien wil hij zich sparen voor de internationale wedstrijden op 8 Augustus a.s. in het Olympisch Stadion te Amsterdam. Van Beveren zal uitsluitend op de 200 meter starten. Bij het hoogspringen zal Brasser niet uitkomen. Hij wil zich vooral op de loop nummers toeleggen. Spanjerdt zal nu wel beslag op den titel hoogspringen leggen. Men schijnt echter ook van den jongen Amersfoorter Wiegmink het een en ander te verwachten. Daar de nationale kampioen kogelslingeren Houtzager op het oogenblik in Zweden van de nuttige lessen van den bekenden trainer Kreigsmann profiteert, zal de strijd om den nationalen titel op dit nummer wel ten gun ste van Kamerbeek worden beslist. Op de 110 meter horden zal het vooral gaan tusschen Brasser en Kaan. Bij verspringen hebben Van der Tooien en Houtman het onder elkaar uit te maken, wie de eerste plaats zal bezetten. Een interessante strijd zal het nummer 1500 meter te zien geven. Het zal hier voor namelijk gaan tusschen den recordhouder De Ruyter en Petit. Laatstgenoemde schijnt er namelijk zijn zinnen op gezet te hebben, het nog jonge record van 11 Juli j.l„ te Stock holm gemaakt, aan De Ruyter afhandig te maken Deze zal zich natuurlijk met hand en tand daartegen verzetten, zoodat dit nummer een der hoogtepunten belooft te worden. Het 5000 meter snelwan delen gaat tus schen Toscani en Engelman, een geheel open strijd. Op de 800 meter kan Bouman zeker zijn van den titel, maar de tweede plaats zal fel omstreden worden door Wernink en Zaal. Daar de 1500 meter te 2 uur zal worden geloopen, heeft Petit tot 4 uur voldoende rust gehad, om de 5000 meter te loopen; hij zal zijn titel wel weten te behouden, maar of hij het vrij scherp staande record van Jan Zeegers zal kunnen verbeteren, is twijfelachtig. De 400 Meter is ongetijfeld voor K. Baumgarten, den nieuwen Nederlandschen recordhouder. Bij de dames kan mej. Koen tweevoudig kampioene worden op de 100 en 200 meter, waarbij de kans bestaat, dat het record over de 200 meter zal worden verbeterd. Voor de tweede plaats op de 100 meter komt mej. Welnholds in aanmerking en misschien de kampioene van het vorig jaar, mej. Lies Koning. De tweede plaats op de 200 meter zal wel voor mej. Voorsmit zijn. Op de 80 meter horden vormen mej. Door geest en mej. Ter Braake een klasse apart; de uitslag is onmogelijk te voorspellen. Bij het verspringen zal de Nederlandsche recordhoudster mevr. Jutte-Briejer haar titel met succes weten te verdedigen. Deze athlete werkt nu 12 yz jaar mee, een prestatie van den eersten rang, de tweede plaats zal waar schijnlijk voor mej. Doorgeest zijn, maar er zijn momenteel veel dames, die hiervoor in aanmerking komen. Bij het hoogspiïngen is de strijd open. Mej. Koen, mej. Koopman en mevr. Van Balen- Blanken sprongen ieder dit seizoen reeds 1.55 meter, zoodat zij het nu wel eens door onder linge concurrentie tot 1.60 meter zouden kun nen brengen. Mej. De Koek zal de speer nog wel het verst werpen, evenals mej. Niessink dit met den discus zal kunnen doen. Kampioene kogelstooten zal vrijwel zeker mej. Koopman worden. Er zijn dus a.s. Zaterdag en Zondag be langrijke en spannende wedstrijden te wach ten. WIELRIJDEN. DE NED. KAMPIOENSCHAPPEN OP DE BAAN. Drie nieuwe Nederlandsche kampi oenen hebben de finales der sprint wedstrijden, welke Dinsdagavond op de Stadionbaan te Amsterdam onder groote belangstelling werden verreden, opgeleverd: De Haarlemmer H. Ooms won den titel bij de amateurs, Van Rossum zegevierde bij de onafhanke- lïjken en Van Vliet bij de profs. Verrassend waren de resultaten bij de ama teurs. Het moet een groote teleurstelling voor Van der Vijver zijn geweest, niet de finale te hebben kunnen bereiken. Hij werd op regel matige wijze in den halven eindstrijd gesla gen door den Haarlemmer Ooms, die voor de Marathontribune overwacht binnendoor was gekomen en hard was doorgegaan. Van dei- Vijver had zich laten verrassen en ondanks zijn snelheid, welke hij op de laatste 200 m. ontwikkelde, kon hij Oom, die schitterend reed, niet meer passeeren. In de finale tusschen Ooms en Kropman bleek Ooms veel sneller te zijn dan de Nij- megenaar. De Haarlemmer bevestigde zijn vorm van Manchester. In den eersten rit kwam hij uit de tweede positie bij het uit komen van de bocht onweerstaanbaar naar voren; in den tweeden rit was Ooms op de laatste meters juist te snel voor Kropman. Van Rossum reed tweemaal een vlot en tactisch aardig sprintje tegen Beukers, die weinig soepel reed, H. Ooms. Van Vliet had niet de minste moeite met Van Egmond. De eerste rit won de vroegere amateurkampioen van den kop af. Voor de Marathontribune demarreerde hij; Van Eg- mond werd volkomen verrast: zonder zich verder in te spannen won Van Vliet. In den tweeden rit wilde Van Egmond ver standiger doen. Hij nam nu de leiding om met zijn lange sprint zijn tegenstander te overwinnen. Doch Van Vliet volgde het tempo gemakkelijk, liet zich rustig trekken tot bij het uitkomen van de bocht. Met eenige mach tige trappen passeerde Van Vliet den Haar lemmer op het laatste rechte eind. Twee ritten, waaruit duidelijk bleek, dat Van Vliet een klasse hooger staat dan Van Egmond. De achtervolging werd een strijd tusschen Pijnenburg en Slaats. Deze laatste liep dade lijk uit en na elke ronden bleek hij enkele meters te hebben gewonnen. Na 2y2 K.M. was hij zeker 80 meter ingeloopen. Wel wist Pij nenburg nog enkele tientallen meters terug te winnen, doch Slaats was onbetwist de beste. Het ging zeer snel; de tijd van Slaats 6 min. 26 2/5 sec. op deze zware baan is bui tengewoon fraai te noemen. Voor stayerswedstrijd kwamen in deze volg orde aan den start: J. Holleboom, J. van dei- Stel, B. J. Domhof, W. Buis, K. van der Valk, J. Fransman, J. Woldendorf, F. C. Leyse, en R. Loskamp (Schlebaum). Uit dezen voorwedstrijd over 100 K.M. werd één renner in de finale geplaatst, welke Dins dagavond wordt verreden. In het laatste gedeelte wist Domhof zich te handhaven tegen de aanvallen van Van der Valk. De uitslag was: 1. Domhof, tijd 1 uur 20 min. 12 1/5 sec. 2. Van der Valk op 50 meter. 3. Loskamp op 250 meter. Finale om het algemeen kampioenschap van Nederland: 1. Van Vliet, algemeen kam pioen 4 pilt.; 2. Ooms 6 pnt.; 3. Van Rossum 8 pnt. In den eindstrijd voor het clubkampioen schap, dat Donderdagavond verreden wordt, hebben zich geplaatst Olympia (Amsterdam) en de H.S.V. „De Kampioen" (Haarlem). NATIONALE FRUITTENTOONSTELLING AMSTERDAM. Op initiatief van de Nederlandsche Pomo- logische Vereeniging, Hoofdafdeeling Fruit teelt der Nederlandsche Heidemaatschanpij zal van 69 October in de Apollohal te Am sterdam een fruittentoonstelling worden gehouden. Het vraagprogramma dezer ten toonstelling werd dezer dagen aan belang hebbenden toegezonden. Uit het vraagprogramma blijkt, dat voor verschillende fruitinzendingen belangrijke prijzen zijn uitgeloofd. Ook zal gelegenheid bestaan voor het doen van inzendingen, welke verband houden met de Nederlandsche fruitcultuur. Reeds kwamen zoowel van fruittelers als van nevenbedrijven toezeggin gen binnen, waaruit blijkt, dat voor deze tentoonstelling groote belangstelling bestaat. Wel werden de laatste jaren plaatselijk kleinere fruittentoonstellingen georgani seerd, doch een nationale tentoonstelling werd in een der groote verbruikscentra niet gehouden. Zonder twijfel is het moment voor het hou den van een Nationale tentoonstelling van het voor ons land zoo belangrijke product „het fruit" gunstig gekozen, nu algemeen wordt aangenomen, dat wij over het laagste punt der crisis heen zijn en allerwege weer opleving wordt geconstateerd. De Nederlandsche fruitteler heeft zich in de moeilijke jaren, welke achter hem liggen, staande weten te houden, heeft zijn bedrijf voortdurend op hooger peil weten te brengen en is in staat met zijn product te concurree- ren met het beste, wat het buitenland kan bieden. Muiterij in Roemeensclie gevangenis. Elf gevangenen gedood. In een der grootste gevangenissen van Roe menië, die te Targoe-Ocna, zijn gisteren de gedetineerden gaan muiten. Zij barricadeer den zich in een zaal en weigerden de bewakers te gehoorzamen. Aangezien de muiterij een grooteren omvang dreigde aan te nemen, werd de wacht in het geweer geroepen, die, toen de houding van de muiters steeds drei gender werd, eenige schoten afvuurde. Hierbij werden elf gevangenen gedood. De overigen gaven hierna het verzet op en werden in eenpersoons cellen opgesloten. De gevangenen kwam in opstand omdat zij verbetering van hun verlangden. 475e STAATSLOTERIJ (Niet officieel) lste klasse, 3de lijst Trekking van Woensdag 28 Juli 1937 Hooge Prpzen 5000.— 14124 f 400.— 6147 100.— 8205 Prijzen van 20. 78 235 257 285 847 1014 1124 1298 2182 2285 2409 2705 2778 2943 3183 3298 3409 3524 3648 3704 3718 3810 3922 3929 4168 4331 4525 4692 4781 4878 5014 5576 5657 6960 6977 7375 7462 7486 7733 7853 7996 8421 8592 8795 9007 9030 9190 9249 9674 9681 10046 10315 10342 11788 11796 12642 12682 12687 12835 13015 13335 13509 13898 14083 14146 14498 14818 15195 15361 15442 15490 15699 15745 16162 16256 16462 16695 16802 17929 18025 18030 18309 18820 19360 19441 19597 20597 20696 21122 21917 22295 22484 22518 22571 22969 23366 23657 Jaarlijksche Algemeene Ver gadering van Aandeelhouders der N.V. Stoomvïsscherij Mij. „HILDA", te IJmuiden op Woensdag 11 Augustus 1937, te 2 uur, ten kantore der Ven nootschap te IJmuiden. De te behandelen punten enz., liggen vanaf heden voor Aandeelhou ders ter inzage, ten kantore der Vennootschap, alwaar ook aandeelen kunnen worden ge deponeerd. Jaarlijksche Algemeene Ver gadering van Aandeelhouders der N.V. Stoomvisscherij Mij. „Sidney Albert" te IJmuiden, op Woensdag 11 Aug. 1937, te 1.30 u. n.m. ten kantore derVen nootschap te IJmuiden. De te behandelen punten enz., liggen vanaf heden voor Aandeelhou ders ter inzage, ten kantore dei- Vennootschap, alwaar ook aandeelen kunnen worden ge deponeerd. TE HUUR gerief, ruim Huis v. alle ge makken voorzien m. voor- en vrije achteruitgang. Neptunus- straat 18. Te bevragen no. 16. De Vem N.V .vraagt voor directe indiensttreding als telefoniste leeftijd circa 17 jaar. Sollicita ties uitsluitend schriftelijk. N. H. Blauwe Kuikens te leveren op bestelling, 15 cent per stuk, f 13 de 102 stuks. James Wattstr. 4, IJmuiden. Speciaal adres voor van Foto's en Plaatwerk. Kunsthandel ARTISTIEK Kalverstr. 8, IJmuiden Oost Tel. 5705 ALGEMEENE BOND VAN FORENSEN AFDEELING CASTRICUM. GROOT BAL-CHAMPêTRE .op ZATERDAG 31 JULI a.s., des avonds te 8 uur, in den feestelijk versierden en verlichten tuin van HOTEL BAKKER CASTRICUM. Optreden van: EERSTE KLAS BAND (5 man) en den bekenden HUMORIST-CONFERENCIER LEO PEELEN. Een beperkt aantal toegangsbewijzen a 50 ets. (incl. belasting); verkrijgbaar bij HOTEL BAKKER, MIENT 1. KESSELER, OUDE HAARL. WEG 26. (GEEN TOEGANG VOOR KINDEREN.)' WEET U DAT MAANDAG 2 AUGUSTUS a.s. de GROOTE FRANSCHE TREKKING plaats vindt, met haar duizenden uitlotingen en haar talrijke Hoofdprijzen, zooals 1 Millioen, Va Miliioen, 200.000 Frcs. enz. enz. en dat de storting per GEHEEL LOT slechts 3.— bedraagt? HAAST U Nog slechts enkele nummers verkrijgbaar ZEESTRAAT 63 en ARENDSWEG 50, BEVERWIJK. JAMBOREE-DINER Als vader en moeder de Jamboree bezoeken, gaan zij met de geheele familie eten in RESTAURANT „FLUKS". Het is er goed en in 't geheel niet duur. Een diner a la carte, soep, vleesch, groente, aardappelen en dessert, kost er vier pennin gen per persoon. Een twaalf-uurtje kost er twee penningen. Koffie met gebak en thee met cake en hopjes één penning, bier, limonade en ijs, ieder één penning. Penningen koopt men aan de kas voor 12Va cent. Automatisch Restaurant „F L U K S", GROOTE HOUTSTRAAT 21, HAARLEM. uit Kennemerland 13 Regels 25 cent Elke regel meer 10 d. (mttotaJttod bij Lnldspffe&era, na 9 sas- 'e osfia- ftende aangeboden,, kanoën niet op denaelfden dag vroedm gnpjaalsV TB KOOP: Axm. Karpet 2|/2 x 1 3/4 M. in goeden staat en partij Boeken. Meervlietstraat 7 boven, Velsen. Voor A'dam gevr. MEISJE v. d. en n. goed lcunn. k. en w. Aanm. v. d. Mijleweg 4, Bakkum. ZOMERTAJRIEF. Van 20—50 pc.t op alle lesgelden. Steno, Typen, Talen, Boekhouden, enz. „Mer- curius", Houtplein lrd. Opleiding voor alle praktijkexamens. Voor huishouding Mevr. Bijnen, Bi-onusteeweg 44, Heemstedg, vraagt nette DAG- DIENSTBODE als tweede meisje Aanm. 's avonds na 8 uur. Gevr. fl. NET MEISJE, niet ben. 17 j. voor halve dagen met de kost, Br. G 852 bur. van dit bl. HEEMSTEDE. Gevraagd per 1 Aug. in klein gezin (1 kind) flin ke Dagdienstbode, zelfst. k. w. en k. niet ben. 20 j. v. 7.307.30 Zonder g. get. onn. zich aan te melden. Zich te vervoegen Woens- dagav. tusschen 7-8 Raadhuis plein te Heemstede. Gevr. per 1 Aug. in gez. van 2 pers. FUNK MEISJE voor cl. en n., kunnende koken. Aanm. Mevr. Tuijn, Pieter Aertszlaan 1 bij Blauwe Brug, Heemstede. Gevr. per 15 Aug. beschaafd MEISJE voor d. en n., zelfst. lcunn. werken en eenv. keken Aanm. Donderdag a.s. tusschen 7 en 8 u. I-Ierm. Heyermanslaan 7, Heemstede. NET MEISJE gevraagd 98 uur, m. middagmaal. Zondags vrij. Loon f 2.50 p. w. Heemstede, Landzichtlaan 16. Mevr. Benit, César Franckl. 3, Heemstede, vi'aagt een net DAG MEISJE, v. g. g. v. Net DAGMEISJE gevraagd, Zijl- weg 152, Haarlem. Zich aan te melden na 7 uur. Gevraagd, 2 Aug. flink MOR. GEN MEISJE, 16—18 j. 2 x per vv. heele dag, v. g. g. v. Aanm. 7-8 's avonds, f 3.50 p. w. Haussen- straat 30, Hrl. Gevraagd een DAGMEISJE van S.305 uur niet ben. 18 j. loon f 5 P. w. Aanm. na 7 uur. Mevr. Hermann, Beethovenlaan Heemstede. Gevr. net R.K. MEISJE intern, loon f 25 p. m. pl. verval. Hotel „Boekenrode", Roemer Visser» plein 25, Heemstede. MEISJE gevraagd voor naaien en stoppen van 2 tot 5 of 5.30 n. Lange Begijnestr. 22 rd. Hrl. Gevr. flink DAGMEISJE van 8-4 uur. Aanm. Rijksstraatweg 13, tusschen 7 en 8 uur n.m. Voor direct gevraagd NET MEISJE voor 's morgens. Braken» burghstraat 37, Haarlem.

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 4