VERWACHT WORDENDE SCHEPEN BEVERWIJK Het overzicht van de Groenten- markt. GROOTE AANVOEREN VAN BOONEN. Van de groote aanvoeren van producten zijn het nog steeds de boonen, waarvan het aanbod aan de spits staat. Het grootste deel van den aanvoer bestaat echter uit snij- en dubbele boonen. Het aanbod van de fijne soorten spercieboonen, dat de laatste jaren geleidelijk minder wordt, is dit seizoen al zeer sterk ingekrompen. De oorzaak hiervan zal zeker wel toe te schrijven zijn aan de om gunstige bedrijfsresultaten, die de tuinder in dit geval wij willig het saneeringssysteem aan de hand deed. Het verloop van den han del was maar matig te noemen en voor som mige producten zelfs slecht. In het laatst der vorige week waren er teekenen van een kleine opleving voor enkele soorten boonen, maar de inzet bij het begin van deze week gaf weer spoedig een gedrukte stemming te zien, die in het midden van deze week nog niet verbeterde. Het was een gelukkig ver schijnsel. dat door de fabrieken op de laatste veiling flinke partijen werden afgenomen, waardoor de markt beduidend ontlast werd. De noteeringen van snij boonen, die Vrijdag op een peil stonden van 712 ct. belandden Woensdag op een prijs naar kwaliteit van 59 ct. en dubbele boonen wisselden naar soort van 410 ct. per K.G. De aanvoer van pronkboonen was grooter dan vorige week. Van dit product komen thans al flinke par tijen aan de markt. De prijzen schommelden geregeld naar kwaliteit van 21/-?4 ct. per K.G. Trosboonen werden verhandeld van 1216 ct. en andere soorten spercieboonen van 813 ct. per K.G. De slahandel verliep de afgeloopen week zeer ongunstig, De geringe kooplust, die reeds vorige week voor dit product aanwezig was, bleef ook tot heden zoo, zoodat de prijzen aan den lagen kant bleven. De noteeringeri wisselden voor de partijen, die nog werden afgenomen, van 1530 ct. per kist. Ook voor postelein was weinig belangstelling, hiervoor werd ongeveer 1220 ct. per kist betaald. Andijvie liep op de veiling van Woensdag ook iets terug, ofschoon over het algemeen behoorlijke prijzen besteed werden. In het laatst van de vorige week werden nog prij zen van 1.20—3.per honderd betaald. Op Maandag was de opbrengst 2.50 en Woensdag 1,50. Bospeen had meestal een willigen han del, hoewel de prijzen op de veilingdagen nog al uiteenliepen, Hiervoor stonden de notee ringen bijna geregeld van 610 ct. per bos en voor waschpeen van 58 ct. per K.G. Bloemkool werd voor de beste kwaliteit af genomen van 812 ct. De mindere soorten, die de grootste aanvoer uitmaakten, werden voor lage prijzen verhandeld. In den tomatenhandel bleef de toestand onveranderd. De noteeringen varieerden naar soort van 46 ct. per K.G. Van de diverse soorten doppers trekken de goede kwaliteiten thans sterk de aandacht, zoodat de prijzen sterk uiteenloopen. Doppers noteerden 8—18 ct., capucijners 7—19 ct., witte capucijners 716 ct. en raspers van 13—22 ct. per K.G. Bij de soepgroenten werd deze week de eerste prei en knolselderie aangevoerd. Voor prei werd van 45 ct. per K.G. en voor knol len van 56 ct. per stuk betaald. In de fruitafdeeling waren nog kleine par tijen bessen aanwezig, die werden verhan deld voor 7080 ct. per slof. Meloenen noteerden naar soort van 818 ct. per stuk en perziken van 48 ct. De aan voer van druiven is nog zeer beperkt en be paalt zich tot kleine kwantums. De prijzen liepen naar kwaliteit van 3035 et. per K.G. RAADSVERGADERRING. De agenda voor de a.s. Maandagavond te half acht te houden vergadering van den gemeenteraad vermeldt onderstaande punten van behandeling: 1. Benoeming van een lid der commissie van advies inzake de ondersteuning van be hoeftige tuinders. 2. Benoeming van vier leden der commis sie van bijstand in het beheer der financiën. 3. Idem der connm. van bijstand in het be heer van het bedrijf Openbare Werken. 4. Idem der commissie van bijstand in het beheer van het gas- en electriciteitsbedrïjf. 5. Idem der commissie van bijstand in het beheer van het Slachthuisbedrijf. 6. Voorstel tot rangschikking der gemeente in de 5de klasse ten aanzien van de heffing der Personeele Belasting. 7. Voorstel tot het converteeren van een geldleening. 8. Financieeïe voorzieningen gemeente-be grooting, dienst 1936 en 1937. 9. Praeadvies op het adres van J. v. d. Wel te Wijk aan Zee om tegemoetkoming in de kosten, bedoeld in art. 13 der L.O.-wet 1920. 9a. Praeadvies betreffende de aanmaning van de Kroon tot nadere regeling der jaar wedden van het politiepersoneel: 10. Mededeelingen en ingekomen stukken. ODEON VERBOUWD. De inwendige verbouwing van het gebouw „Odeon" is thans gereed gekomen. De ver gaderzaal is belangrijk «vergroot en boven dien in een gezellig interieur herschapen. Maandagavond zal de nieuwe zaal op eenigs- zins feestelijke wijze in gebruik worden ge nomen. HEEMSKERK MOOI SUCCES VOOR DE GEITENFOK- VEREENIGING. Door de pas één jaai bestaande R'eems- kerksche geitenfokvereeniging, werd deel genomen aan de tijdens de winkelweek ge organiseerde veetentoonstelling, te Purme- rend. Door de vereeniging werden verschillende geiten en lammeren en ook een bok inge stuurd. De bok, Gerrit H 417, eigendom van de ver eeniging behaalde een eersten prijs, met gouden medaille. In de afdeeling geiten, geboren in 1936, be haalde Marie U 319 eigenaar J. Beentjes (Pe kel) eveneens een eersten prijs. In de afdeeling lammeren, voor 1 Mei 1937 geboren, behaalde A 26 eigenaar J. Huisman een derden prijs. In dezelfde afdeeling be haalde A 7, eigenaar Ant. Pekel een vierden prijs. Met een groep van vijf melkgeiten, Maar- tje F 417, Margaretha F 472, Marie H 68, Geertje H 164 en Anna H 174 behaalde de vereeniging een eersten prijs met gouden medaille. ZWEMMEN. Zondag wordt in de zweminrichting aan de Maerelaan diploma zwemmen gehou den. Ook zullen er ter gelegenheid van het le lustrum der vereeniging zwemwedstrijden plaats vinden. JAARVERGADERING „A. D. O." Donderdagavond hield de R.K. Voetbalver- eeniging A. D. O. in het R.K. Vereenigings- gebouw haar jaarvergadering onder leiding van den heer A. v. Lieshout. Bij de opening memoreerde de voorzitter het behaalde kampioenschap van het 2e elf tal. Spr. feliciteerde de spelers met het be haalde succes. Het jaarverslag van den secretaris den heer A. Beentjes vermeldde de gunstige overeen komst welke de vereeniging heeft gesloten met de K. J. C. en ook het stichten van een adspiranten afdeeling. De vereeniging telt momenteel 60 seniores- en juniorenleden. Het financieel verslag vermeldde een ba tig saldo van f 31.57. De kascommissie verklaarde bij monde van den heer Th. Koopman dat boeken en be scheiden van den penningmeester in de beste orde waren. De voorzitter deelde mede dat iedere spe ler in het bezit moet zijn van een legitima tie-bewijs. Voortaan zal door den scheidsrech ter vóór den wedstrijd gecontroleerd worden, wie het niet kan toonen mag niet mee spelen. Hierna volgde bestuursverkiezing waarbij de aftredende bestuursleden A. v. Lieshout, J. Bekker, en Jac. Meiland zich bij enkele canaidaatstelling zagen herkozen. Tot leden van de elftalcommissie werden benoemd de heeren P. v. d. Kolk, G. de Boer. N. C. de Ruyter en A. Klaasse. Hieraan werd als voorzitter toegevoegd de heer Th. Koop man. De begrooting werd met een bedrag van f 700 goedgekeurd. Tot leden der kascommissie werden be noemd de heeren M. Groot, K. Rozing en Th. Koopman. Bij de rondvraag werd door de G. A. Kap. Schouten nog een propagandistisch woord gesproken. SANTPOORT JAARVERGADERING RK.S.V. SANTPOORT. Onder leiding van den heer Jac. P. Nijs- sen hield de R. K. S. V. „Santpoort" haar jaar vergadering in ,,'t Huis te Velsen". In zijn openingswoord memoreerde de voor zitter o.a. het 3de lustrum der vereeniging, dat op 12 September a.s. feestelijk herdacht zal worden. Des middags worden door het le en 2e elftal wedstrijden gespeeld, des avonds zal er een feestelijke bijeenkomst voor leden en genoodigden worden georganiseerd. Verder deelde de voorzitter nog mede, dat voor de a.s. feestwedstrijden een plaatselijke firma een prijs beschikbaar had gesteld. De jaarverslagen van den secretaris en penningmeester, welke hierna wei-den voor gelezen, lieten een optimistischen toon hoo- ren. De clubgeest was veel verbeterd en van de schuld was een deel afgelost. Bij het punt bestuursverkiezing werden de aftredende heeren C. Molenkamp, W. v. d. Heyden, P. Handgraaf en H. Spanjaard her kozen. Het bestuur werd opgedragen de vacatures in kas-, elftal- en junioren-commissie aan te vullen. Bij de rondvraag kwam o.m. het werk van de elftalcommissie ter sprake. In den ver volge zullen de aanvoerders van alle senioren elftallen voor de wekelijksche vergadering dei- elftalcommissie met deze een bespreking hou den. Schip Aurora (Ned.) Ajax (Ned.) Agamemnon (Ned.) Altona (Du.) Autolycus (Br.) x) Alcinous (Ned.) x) Ariadne (Ned.) Boskoop (Ned.) Bussum (Ned.) Bodegraven (Ned.) x) Barneveld (Ned.) x) Boschfontein (Ned.) x) Beverwijk 16 en 20 Breda (Ned.) Caribia (Du.) x) Cordillera (Du.) x) Costa Rica (Ned.) Calypso (Ned.) Cassel (Du.) Clarissa Radcliffe (Eng. Chr. Huygens (Ned.) x Clan Mc Whirter (Br.) Dortmund (Du.) Den Haag (Ned.) x) Eskil (Zw.) Esther Marie (Deen) E. Schünemann (Du.) Ettore (Ital.) Eemland (Ned.) Essen (Du.) Euryades (Br.) x) Ganymedes (Ned.) Grootekerk (Ned.) x) Gaasterkerk (Ned.) x) Hebe (Ned.) Heidelberg (D.u.) Hercules (Ned.) Helder (Ned.) Heemskerk (Ned.) x) Jagersfontein (Ned.) x "J. P. Coen (Ned.) x) Juno (Ned.) José de Larrinaga(Brit) Luga (Rus) Meerkerk (Ned.) x) Montferland (Ned.) x) Mount Pera (Gr.) Mount Parnassus (Gr.) Mars (Ned.) M.v.St.Aldegonde (Ned Moena (Ned.) Maaskerk (Ned.) Meliskerk (Ned.) x) Melampus (Ned.) x) Neleus (Br.) x) Nereus (Ned.) GESTOLEN RIJWIEL OPGESPOORD. Toen de heer N. R. alhier, Maandag van Zijn werk in Amsterdam, te Uitgeest arri veerde, kwam hij tot de minder aangename ontdekking" dat zijn rijwiel, dat hij aan een café aldaar in bewaring had gegeven, ver dwenen was. Thans is gebleken, dat dit rij wiel werd ontvreemd door den dader van de laffe mishandeling van een zesjarig knaapje te Santpoort, die Woensdagavond te Zwolle gearresteerd werd. AFSCHEID KAPELAAN PERQUIN In de zaal van dë°"R.K. Meisjesschool werd een afscheidsavond gehouden door den ver- trekkenden kapelaan P. Th. A. Perquin, die na een vierjarigen arbeid in deze parochie, overgeplaatst is naar Voorschoten. Een groet aantal parochianen en verschil lende vereenigingsbestuurders waren geko men, om van den vertrekkenden geestelijke afscheid te nemen. Door verschillende per sonen werd de kapelaan toegesproken. De rij van sprekers en spreeksters werd geopend door mevr. v. Lieshout namens den Vrouwen bond. Namens de Maria-congregatie sprak mej. Minneboo, Voor de stand- en vakorga nisatie voerde de heer A. Zuurbier het woord. De reeks sprekers werd gesloten door pastoor v. d. Nouweland. Kapelaan Perquin dankte allen voor de vriendelijke woorden en zeide niet verwacht te hebben, dat zoo velen van dezen af scheids avond gebruik zo-tOv,-. Plato (Ned.) Poelau.Bras (Ned.) x) Polyphemus (Ned. x) Phrygïa (Du.) Poelau Laut (Ned.) x) Petroil (Gr.) Poseidon (Ned.) Poelau Tello (Ned.) x) Rhea (Ned.) Schieland (Ned.) Saleier (Ned.) Salland (Ned.) x) Springfontein (Ned) j Salabangka (Ned.) x) Tawali (Ned.) x) Tarakan (Ned.) x) Titus (Ned.) Theseus (Eng.) x) Ulysses (Ne%d.) Uckermark (Du.) x) Venezuela (Ned.) x) Venus (Ned.) Vesta (Ned.) Verm, aankomst Wielingen (Ned,) West Point (Br.) Midd. Zee Midd. Zee Susak (via Garston) Ned. Indië Ned. Indië Ned. Indië Midd. Zee. Chili Archangel Chili Chili Zuid Afrika Buenos Ayres Chili Hamburg Pto Barrios West Indië Azzew (via Londen) Ned. Indië Ned. Indië Batavia Villa Constitucion Ned. Indië Aruba Oulau Archangel Hernösand Follonica Buenos Aires Ned. Indië Batavia. Zw. Zee Japan Japan Danzig Ned. Indië Zw. Zee Chili (via R'dam) Z. Afrika Zuid Afrika Fjorden Alexandrië Necochea Leningrad Japan Buenos Aires Terneuzen Swansea Alexandrië Batavia Batavia West Afrika Z. Afrika Hamburg. Japan Gdynia Stettin Batavia Batavia West Indië Batavia Constantza. Savannah (via Glasgow Ned. Indië Midd. Zee Gdynia Ned. Indië Buenos Aires Beira Ned. Indië Hamburg Batavia. Alexandrië Japan (via Batavia) Midd. Zee Ned. Indië Hamburg Zw. Zee Alexandrië (via Antw.) Archangel Necochea Zaanland (Ned.) x) 3 Sept. 5 Sept. 5 Sept. 6 Sept. 12 Sept. 3 Sept. 3 Sept. 5 Sept. 5 Sept. 4 Sept 29 Aug. 16 Sept, 29 Aug. 27 Aug. 4 Oct. 26 Aug. 29 Aug. 5 Sept. 8 Sept. 26 Aug. 1 Sept. 26 Aug. 28 Aug. 5 Sept. 21 Sept. 19 Sept. 15 Sept. 12 Oct. 8 Sept. 29 Aug. 28 Aug. 10 Sept. 21 Sept. 28 Aug. 1 Oct. heden heden 10 Sept. 8 Sept 7 Sept. 5 Sept. 2 Sept. 2 Sept. 29 Aug. 31 Aug. 1 Oct. 2 Sept. 5 Sept. 26 Aug. 6 Sept. 30 Aug. 21 Aug. 19 Sept. 25 Aug. 26 Sept. 26 Aug. 11 Oct. 4 Sept. 28 Aug. 29 Aug. 30 Aug. 5 Sept. 5 Sept. Laatste bericht 25 Aug. va^i Venetië. 25 Aug. van Cadix. 24 Aug. te Garston. Aug. van Port Said. 21 Aug. van Port Said. 17 Aug. van Colombo. 25 Aug. van Gibraltar. 21 Aug. van Iquique. 24 Aug. vertrokken. 25 Aug. te Hamburg 22 Aug. van Curagao. 24 Aug. te Hamburg. 21 Aug. van Rio Janeiro. 24 Aug. van Valparaiso. vertrekt 26 Aug. 25 Aug. 24 Aug. 23 Aug. 19 Aug. vertrekt 21 Aug. Aug. vertrokken, van Madeira, te Londen, van Macassar, van Gibraltar. 1 Sept. van La Plata. 24 Aug. van Pt. Said. 19 Aug. vertrokken. 19 Aug. vertrokken. 21 Aug. vertrokken. Aug. vertrokken. 22 Aug. van Gibraltar. 18 Aug. van Bahia. 22 Aug. van Colombo. 19 Augustus van Padang. 23 Aug. te Constantza. 25 Aug. te Rotterdam. 25 Aug. van Penang. in lading. 21 Aug. van Tjilatjap. 24 Aug. te Varna. 22 Aug. te Rotterdam. 24 Aug. te Hamburg. 26 Aug. van Beira. 25 Aug. te Merok. in lading. 20 Aug. van Buenos Aires 22 Aug. vertrokken. 26 Aug. van Dairen. vertrekt 2 Sept. 26 Aug. vertrokken. 24 Aug. vertrokken. 21 Aug. van Beyrouth. 18 Aug. van Colombo. 23 Aug. van Pt. Said. 26 Aug, van Dakar. 25 Aug. van Pt. Said, vertrekt 28 Augustus. 25 Aug. te Marseille. 24 Aug. van Stettin. 25 Aug. vertrokken. 25 Aug. van Belawan. - vertrekt 28 Augustus. 19 Aug. van Port Limon. 24 Aug. van Pt. Said. 23 Aug. te Duinkerken. 25 Aug. te Glasgow. 19 Aug. te Batavia. 25 Aug. van Malta. 27 Aug. vertrokken. 17 Aug. te Macassar. 23 Aug. vertrokken. 23 Aug. van Port Natal. 19 Aug. te Tjilatjap. in lading. 25 Aug. vertrokken. 24 Aug. van Ouessant. 20 Aug. te Batavia. 25 Aug. van Lissabon. 27 Aug. van Havre. vertrekt 28 Aug. 24 Aug. te Hermione. 27 Aug. te Antwerpen. 26 Aug. vertrokken, in lading. vertrekt 4 Sept. x> Scheper voorzien '/an een x zijn groote» dan 600(1 brute register ten VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TF IIMUIDEN AANGFXOMEN SCHF.PF.N Binnenhaven Hoogovens Papierfabriek Nederl. Noor sch Grieksch De Hoop Noordzee Ek Amsterdam George J. Goulandris Maramachi ledig laden hout Een foto van de nieuwe zaak van den heer Wisker in de Breestraat te Beverwijk. DE ATHLETIEKWEDSTRIJDEN VAN R. C. „BREBERODE". Naar men ons mededeelt, heeft de firma M. Uittenbogaard, Schoterweg 3537 te Haar lem, voor de athletiekwedstrijden van de R.C. „Brederode" een wisselbeker beschikbaar- gesteld. CONCERT. Het mag een gelukkige gedachte van het bestuur van „Santpoorts Bloei" genoemd wor den, toen het de bekende harmonie-kapel van de Koninklijke Papierfabrieken „De Een dracht" uitnoodigende alhier 'n concert te ko men geven. Want zonder de andere vereenigingen, wel ke hier dezen zomer concerteerden afbreuk te doen, mogen we gerust zeggen, dat het con cert, hetwelk „De Eendracht" gisteravond onder leiding van haar eminenten dirigent Gerard H. Boedijn gaf, een hoogtepunt is ge weest. De roem was het kranige korps van Velsen- Noord reeds vooruit gegaan, immers de be langstelling', welke hij tal van vorige con certen reeds groot genoemd kon worden, was nu zoo groot, dat we niet ver van de waarheid af zullen zijn, als we beweren, dat er tus- schen de 800 en 1000 menschen waren. En dit groot aantal belangstellenden heeft van begin tot het eind geluisterd met een aandacht, die duidelijk er op wees, dat men het ten zeerste waardeerde, wat ten gehoore werd gebracht. Toen het laatste nummer van voor de pauze „Scènes Pittoresques" van Massenet in een arrangement van L. Millet geëindigd was, groeide het applaus tot een ovatie, waarin dirigent Boedijn terecht zijn musici liet deelen. En zeker mag niet onver meld blijven de mooie uitvoering van Schu bert's „Unvollendete" en de ouverture „Tann- hauser" van Rich. Wagner, voor welk laatste nummer het applaus reeds weerklonk, toen de laatste noot wei*d ingezet. Met zijn eigen compositie, Gammatique, Marche Grandiose, besloot Gerard Boedijn dezen mooien avond, waarna de heer Joh. van Beem namens „Santpoorts Bloei" de har moniekapel hartelijk dank zegde voor haar mooi concert en den Velsenaren een „tot weerr ziens" toeriep. Zij tenslotte nog vermeld, dat de heer Boe dijn de acoustiek van onze nis ten zeerste prees. CASTRICUM VEILING ONS BELANG. Doperwten per K.G. 812 ct. Capucijners per K.G. 1220 ct. Raspers per K.G. 1520 ct. Dubbele boonen per K.G. 411 ct. Trosboonen per K.G. 1215 ct. Snij boonen per K.G. 610 ct. Tuinboonen per K.G. 811 ct. Sla per kist 1620 ct. Andijvie per kist 20—35 ct. Postelein per kist 1625 ct. Rabarber per bos 3—4 ct. Prei per bos 2—3 ct. DE COLLECTE VOOR E.H.B.O. De alhier gehouden collecte ten bate van E.H.B.O. heeft een bedrag van 104.03 opge bracht IJMUIDEN De voetbal gaat weer rollen. Voorloopig nog niet officiëel. Zondag a.s. ontvangt V.S.V. het Zwolsche P.E.C. tot het spelen van een voetbalwedstrijd, welke als voorbereiding voor de a.s. compe titie dient. Ongetwijfeld een interessante wedstrijd, waarbij de thuisclub zich wel niet door het snelle spel der Oostelijken zal laten verrassen, maar toch alle zeilen zal moeten bijzetten om haar eersten en eenigen thuiswed strijd vóór de a.s. competitie te winnen, en daarbij het noodige zelfvertrouwen. Dit heb ben zij zeker noodig gezien het feit dat V.S.V. op 19 September in den wedstrijd V.S.V.— D.W.S. zeker als overwinnaar uit den strijd moet komen. De opstelling van V.S.V. is als volgt: Demmers, Beets, van Osch, van Os, de Vries, de Haas, Heins, Balvers, van Leeuwen, Sterk, Teeling. En die van P. E. C.: Van der Vegte, van der Vegt, Doorneweerdt, Vogelzang, Gerritsen, Tausch. St. Nikolaas, van Heerde, van der Meulen, Giethoorn, Haverkamp. De werkloozenkaarten worden voor dezen wedstrijd aan de loketten verkrijgbaar ge steld a 15 cent en wel Zondag van 1 tot 1.30 uur. De seizoenkaarten voor de staanplaatsen ad f 3.50 zijn Zondag aan den ledeningang aan het terrein verkrijgbaar. TIJDELIJKE AFSLUITING VAN EEN WEG Burgemeester en Wethouders van Velsen brengen ter openbare kennis, dat de Wijk aan Zeecrweg van het Velserduinplein tot de Ca- sembrootzijstraat, van Vrijdag 27 Augustus a.s at tot nader order voor het. doorgaand verkeer met rij- en voertuigen in Westelijke richting zal zijn afgesloten. MARKTBERICHT. Vlaardingen 26 Augustus. Maaltjesharing groen f 8f 8.30 oer kantip Maatjesharing jong f 6.40—f 7.20 p, kantje Maatjesharing gewoon f 6.60—f 6 70 oer kantje. per Maatjesharing minder f 6—f 6.60 p. kantje Volle haring Zuid f 9-9.40 per kantje. T. v. POPTA. A.s. Woensdag viert de heer T. v. pont, hoofd van de Chr. Muloschool alhier 'zijn a veren jubileum als zoodanig. De jubilaris aanvaardde zijn loopbaan on i Augustus 19016 als onderwijzer aan de Chr school te Marrum, vanwaar hij l Nov ïtoi vertrok naar de Chr. school voor L. q M. U. L. O. te Gorinchem. 1 Sept. 1912 WJ hij in soortgelijke betrekking als hoofd be noemd te IJmuiden, welke school thans gesplitst in een lagere en een kopschj Ook is uit deze school een tweede schooi voortgekomen. De jubilaris die met 2 school jubileert is ook leeraar aan den ei meentelijken handelscursus. MARKTPRIJZEN. Tarbot per K.G. f 0.94—f 0.82 Griet per 50 K.G. f 25—f 17 Tongen per K.G. f 1.75—f 1.15 Zetschol per 50 K.G. f 20 Kleine schol per 50 K.G. f 17—f 4.80 Bot per 50 K.G. f 7—f 1.30 Schar per 50 K.G. f 3.10f 2.60 Kleine, middelschelvisch per 50 K G f 1!L f 11.50 Kleine schelvisch per 50 K.G. f 7.50f 330 Kabeljauw per 125 K.G. f 52—f 28 Groote gullen per 50 K.G. f 10.50—f 8.50 Kleine gullen per 50 K.G. f 7—f 3.20 Wijting' per 50 K.G. f 2.50—f 1.25 Makreel per 50 K.G. f 6.50f 2.90 Heilbot per K.G. f 1 Leng per stuk f 1.30—f 1.10 Koolvisch per stuk f 0.38f 0.10 Versche haring per kist f 2.50—f 2.15 (Nadruk verboden), BES OMMIN GEN. Dirkje R.O. 53 1025 manden f 2030. Protimus 1JM 85 450 manden f 1670 En Avant IJM 8 1190 manden f 2090 I. S. Groen IJM 130 1200 manden f Derika 7 IJM 417 480 manden f 2230. Gerberdina Johanna IJM 38 290 ma f 2320. Flamingo IJM 42 65 manden i 1350. VELSEN VER. VOOR FACULTATIEVE LIJKVER BRANDING. Naar we vernemen heeft de heer KIön voorzitter van de afd. Velsen van bovenge noemde vereeniging zich door een nilnaer gunstigen gezondheidstoestand genoodzp' gezien het voorzitterschap der afdeeling nee. te leggen en tevens af te treden als bestuurs lid. Op de ledenvergadering van Woensaa? a.s. zal in deze vacature worden voorzien. JAARVERGADERING SUPPORTERS- VEREENIGING „GEEL ZWART". In café Centraal werd Donderdagavond 0 jaarvergadering van de Supportersvereeni; ging „Geel Zwart" gehouden. Voorzitter w® de heer J. j. Wesselius. De secretaris oogstte met zijn keurig jaa verslag een hartelijk applaus, Daarna gat penningmeester, de heer F, van Asselt, ei overzicht over het afgeloopen boekjaar, ontvangsten bedroegen f 482.39. de uitgaf f 500.12, zoodat er een nadeelig saldo va f 17.23 is. Hierdoor zijn de kasmiddelen v ruggeloopen tot een bedrag van f,13'-3L.„ Tot leden der controle-commissie wero gekozen de heeren J. Beentjes. W. P'rov 1 en G. Pijl. De aftredende bestuursleden.^ heeren J. j Wesselius en N. Stem werw in huil functies herkozen. Hierna volgae bespreking van den propaganda-avona bioscoop De Pont. De directie van de bioscoop De nl. 1 September a.s. een avond met ae „Rose Marie", waarvan de geheele opöie'j£ ten bate van het trainingsfonds van heim komt. u .t.n Een gezellig bal zal dezen avond beslui De voorzitter van „Kinheim", de neer Berghuis, die inmiddels de vergaderd* J komen bijwonen bracht namens „Kin" hartelijk dank voor het werk door de supp tersvereeniging in het belang van KJ"1 vp-rripVif

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 6