Verdwijnt Tsjang Kai Sjek als Chineesch premier? MAGGIbouillon Thijs Ijs in het bosch van-hou-je-maar-stil WOENSDAG 17 NOVEMBER 1937 De maarschalk zou zich uitsluitend tot de legerleiding bepalen. Ministers verlaten Nanking. Tsjang Kai Sjek. Reuter bericht uit Sjanghai 17 No vember: Van betrouwbare cn gezaghebben de zijde wordt gemeld, dat maar schalk Tsjang Kai Sjek het voorne- Koning Leopold enthousiast te Londen ontvangen. Britsche koning en leden der regeering ontvingen den hoogen gast. Dinsdagmiddag om drie uur is ko ning Leopold op het Victoria Station te Londen aangekomen waar hij werd verwelkomd door koning George, le den der koninklijke familie, Cham berlain, Hoare, vertegenwoordigers van de vloot, de luchtmacht en het leger, alsmede talrijke andere per soonlijkheden. Aan het hoofd van een stoet van vijf rijtuigen reden de beide koningen en de hertog: van Gloucester vérvolgens onder escorte van de Royal■.-HorseGuards te mid denvan een juichende menschenme- nigte naar het. Buckingham Palace. Een uur na zijn aankomst aldaar begaf ko ning Leopold zich met een auto naar Marl borough House om koningin Mary een bezoek te brengen. Daarna keerde hij naar het Buckingham Palace terug, waar hij werd verwelkomd door Lord Snell, den president van den Londen- schen graafschapsraad en Harry Vandepant, den burgemeester van Westminster. Des avonds heeft het Engelsche konings paar den vorstelijken gast op Buckingham Palace een diner aangeboden, waaraan 180 gasten aanzaten. Tot de genoodigden be hoorden minister-president Chamberlain en andere leden der regeering, de Belgische am bassadeur te Londen en verschillende andere leden van het diplomatieke corps. De minister van Buitenlandsche Zaken, Eden, was door ongesteldheid verhinderd. Koning George hield een toespraak, waar in hij koning Leopold hartelijk verwelkomde. Hij zeide o.m.: Uw bezoek aan dit land zal, daar ben ik zeker van, u in staat hébben gesteld,zelf te,zien hoe sterk de banden van wederzijdsch belang en van gemeenschap pelijke idealen izij,n, welke dit land met het uwe verbinden. Dat de hechte vriendschap, welke onze beide volken vereenigt. voor altijd gekenmerkt zij door de hartelijkheid en sympathie, weike op zoo gelukkige wijze tus- schen ons bestaan. Ik heb het vertrouwen, dat de toe komst den kostbaarsten waarborg" voor den vrede inhoudt, die naar wij geiooven. alle naties ter wereld van harte wenschen. Onze beide naties wenschen de zaak van den goeden trouw en van eerlijke behandeling van internationale aangelegenheden te bevorderen. Koning Leopold beantwoordde deze toe spraak in het Engelsch. Hij gaf uitdrukking aan de gevoelens van dankbaarheid voor de jaren, welke hij in Engeland heeft geleefd en voor het onthaal, dat duizenden Belgen ge durende de harde oorlogsjaren van de zijde van het Britsche volk is bereid. Van ouds zijn de betrekkingen tusschen de beide lan den hecht en hartelijk geweest. In later dagen heeft Groot-Brittannië niet aleen zijn hult) verleend voor de vestiging van onze onafhankelijkheid, aldus koning Leopold, doch beloofde het ook de hulp voor de verdediging er van. Toen het uur sloeg, nield het direct zonder aarzelen zijn woord gestand en wij hebben het vertrouwen, dat mdien een dergelijk onheil zich opnieuw zou voordoen, wij in Groot-Brittannië steeds den sterken zekeren steun zouden vinden, die. gevoegd bij onze vastbeslotenheid ons zelf te verdedigen, op succesrijke wijze alle gevaar van onzen bodem zou keeren. Koning Leopold noemde Groot-Brittannië een behoeder van den vrede en voegde er aan toe: ,X>e gemeenschappelijke constitu tioneels basis onzer beide landen is dienstig voor de bevordering van de wederzij dsche sympathie tusschen onze beide volken. Dat nimmer een schaduw op deze gelukkige betrek kingen worde geworpen en dat de tradioneele vriendschap, die onze ko ninklijke families en onze volken vereenigt nog krachtiger moge wor den, ten gunste van 'hetzelfde ideaal van den vrede en in het belang van °ns gemeenschappelijk we^ijn, zoo vel als voor dat van Europa". men heeft af te treden als president van den uitvoerenden Joean en zich geheel te wijden aan zijn taak als opperbevelhebber van het Chineesche leger. De minister van Financiën, Koeng, zou zich belasten met het premier schap en tegelijkertijd de portefeuille van financiën blijven beheeren. Naar Reuter verder meldt heeft de Chineesche regeering besloten de ministeries uit Nanking te doen ver trekken. De ministeries van Finan ciën, Buitenlandsche Zaken en Volks gezondheid zullen te Hankau geves tigd worden, de overige zullen naar Tsjoengking in de provincie Tsets- joean of naar Tsjangsja gaan. De militaire bureaux zullen te Nan king blijven, het oppercommando zal de stad tot het ruiterste verdedigen. In het gebied van Sjanghai zijn nieuwe versterkingen aangekomen, men raamt het aantal Japansche soldaten hier thans op een kwart millioen. In het merengebied ten Oosten van Soets- 3au wordt hevig gevochten. Van Japansche zijde wordt medegedeeld, dat de opmarsch wordt gehinderd dor de vele lijken van Chi- neezen op de wegen. Toen de Chineezen uit Kwinsan terug trokken lieten zij de lijken van vijfduizend gesneuvelden, waaronder een generaal-maj oor, achter. Helft van Sjantoeng in Japansch bezit. Volgens Domei is ongeveer de helft van de provincie Sjantoeng ten Noorden van de Gele Rivier thans in handen van de Japan ners. De Japansche detachementen Noemada en Foekwei hebben gisteren de groote stalen brug over de Gele Rivier bereikt. De Chineesche slacht offers, Kolonel Watteville, de vertegen woordiger van het internationale Roode Kruis, schat de Chineesche verliezen sedert het begin van den strijd aan alle fronten op achthon derd duizend dooden en gewonden. Japan gereed ingeval Nanking ineenstort. De woordvoerder van het Japansche de partement van Buitenlandsche Zaken heeft medegedeeld, „dat Japan gereed is doeltref fende maatregelen te nemen om het hoofd te bieden aan den toestand, die zou kunnen ontstaan, wanneer de regeering van Nanking ineen zou storten en een binnenlandsche chaos in China zijn intrede zou doen". Britsche vliegtuigen voor China. Volgens inlichtingen te Tokio, uit betrouw bare bron ontvangen, zijn tien dagen gele den 50 vliegtuigen aan boord; van Britsche schepen in Hongkong aangekomen, afkom stig van de Gloucester vliegtuigfabriek Engeland en bestemd voor China. Zij worden thans naar Kanton doorgezonden. Duitschland 1/itivijzingstermijn van Ravoux verlengd. Ha vas deelt mede: In verband met de uitwijzing van den correspondent van Havas, heeft de Fransche am bassadeur te Berlijn, gisteren een be zoek gebracht aan Von Neurath, dien hij in kennis stelde van de ontstel tenis welke deze maatregel gewekt heeft en die te betreurenswaardiger is, daar hij in strijd is met den geest van verzoening, welke de Fransche regeering aan den dag gelegd heeft jegens zekere Duitsehe dagbladcorres pondenten. Thans is Ravoux door de Gestapo er van in kennis gesteld, dat de uitwijzings termijn van drie op zeven dagen ver lengd is. De Berlijnsche correspondent van de Times zegt over de uitwijzing van Ravoux: „De door het D.N.B. gegeven lezing wordt bestreden door den belanghebbende. Naar het schijnt heeft hij slechts het denkbeeld ge opperd, dat het vierjarenplan wel eens den weerstand van het- Duitsehe vee tegen de ziekte zou hebben kunnen verzwakken". De correspondent van de „Daily Telegraph and Morning Post schrijft: „Ravoux is een der meest ervaren en best geïnformeerde journa listen te Berlijn. Herhaaldelijk is hij het voor werp geweest van heftige aanvallen van den kant der Duitsehe pers". De Berlijnsche correspondent van de „In- transigeant" herinnert eraan, dat eenige Saarlandsche pastoors, die processies hadden georganiseerd, waarbij om het einde van de mond- en klauwzeer epidemie werd gebeden, in de gevangenis zijn geworpen, omdat zij de voorschriften hadden overtreden, volgens welke onnoodige bijeenkomsten en vergade ringen, waar gevaar voor besmetting bestaat, verboden zijn. De correspondent van de Soir schrijft, dat Ravoux, die vroeger secretaris van een comité voor Fransch-Duitsche toenadering is ge weest, zich de vijandschap van het ministerie van propaganda op den hals heeft gehaald door zijn grondige kennis van Duitschland en door zijn goede bronnen. Op het oogen- blik, dat een Fransch journalist om een nie tige reden uit Duitschland verdreven wordt, is het goed zich te herinneren, dat de Duitsehe journalisten te Parijs vrij gebruik maken van de Fransche politieke instellingen om op order van Berlijn een stelselmatige anti- Fransche actie te voeren. Nog dit jaar al dus het blad heeft de Fransche ambassa deur te Berlijn bij de Duitsehe regeering krachtig moeten protesteeren tegen de be wuste vervalsching van een Fransch com muniqué over de controle aan de Pyreneeën- grens door correspondenten van het Duitsehe i Nieuwsbureau. ^Gelukkig, het is MAGGI8 Bouillon! Koppen mei bouillon-ervaring zullen dat zéker denken, wan neer U MAGGI5 Bouillon klaar maakt. MAGG1S Bouillon is zo'n verrukkelijk vleesnat, met zo'n zuivere, krachtige smaak! Kostelijk om te drinken wan neer U 's morgens om 11 uur bijvoorbeeld geen lust hebt om koffie te zetten, of's avonds nadat de thee is afgeschonken LI proeft die bijzonder fijne kwaliteit.MAGGI-kwaliteif (AcLv. Ingez. Mei.) Concessie van Rusland op de niet-inmengingsconferentie. Resolutie van 4 November aanvaard. In de vergadering van de niet-inmengings subcommissie heeft de vertegenwoordiger van de Sovjet Unie, Maisky, gisteren verklaard, dat de Sovjet Unie de resolutie van 4 No vember j.l. onvoorwaardelijk aanneemt, ten einde het practische werk van de commissie inzake het terugtrekken van de vrijwilligers uit Spanje te vergemakkelijken. De Sovjet Unie laat evenals andere regeeringen de uit leg van de term „terugtrekken van het over- groote deel" in 't midden totdat deze kwestie in de commissie zal worden behandeld, MacDonald's stoffelijk overschot naar Plymouth. Kruiser „Apollo" van de Bermuda-eilanden vertrokken. De Britsche kruiser „Apollo" is gisteren met het stoffelijk overschot van MacDonald aan boord, van de Bermuda-eilanden naar Plymouth vertrokken. De dochter van den overledene. Sheila MacDonald, bevindt zich eveneens aan boord. Londen—Kaapstad in 45 uur 15 minuten. Bewogen zitting in de zaak De la Rocque. De Kérillis versus Tardieu. Weer een Britsch schip gebombardeerd Mevr. KirbyGreen verbetert Amy Johnson's record. De vliegster mevrouw Kirby-Green en haar metgezel Clouston zijn gis teravond 18.57 uur Greenwichtijd te Kaapstad geland. Zij hebben den af stand EngelandKaapstad in een recordtijd van 45 uur vijftien minu ten afgelegd. Het vorige record, dat gemaakt werd door Amy Johnson, bedroeg drie dagen zes uur 26 minu ten. Het toestel vloog met een gemid delde snelheid van 5 K.M. per mi nuut. (Adv. Inges. Med.) De la Rocque als adspirant dictator. Dinsdagmiddag is te Parijs de tweede zitting ter behandeling van de door kolonel de la Rocque aanhangig gemaakte processen be gonnen. In deze zitting is Ybarne Garay, afgevaar digde der Parti Sociaal Francais, met Tardieu geconfronteerd, terwijl verder o.a. nog aan wezig waren Delest, de directeur van de Ac tion franqaise, Daudet en Zevaes. Ybarne Garay zeide o.a.: „Laval heeft ge weigerd mij ook maar iets omtrent de kern van de zaak te zeggen, doch wel heeft hij ver klaard. dat hij de la Rocque maar eenmaal heeft ontvangen, en wel ter gelegenheid van een betooging bij het Trocadero". Op dat oogenblik stond Daudet vurrood op. Het was niet te verstaan wat Ybarne Garay verder zeide, doch naar het schijnt haalde hij André Maginot erbij, hetgeen protest uitlokte van de zijde van Daudet, die uitriep: „Ik sta niet toe, dat men Maginot in het geding brengt." Dit was aanleiding tot een felle woor denwisseling tusschen Daudet en Ybarne Ga ray, temidden van een steeds grooter wordend tumult in de zaal. Daudet en Tardieu wierpen elkaar oude polemische artikelen naar het hoofd en Daudet wond zich hoe langer hoe meer op, zoodat de president dreigde hem uit de zaal te laten verwijderen. Juist toen de president de zitting zou schorsen, kreeg Dau det een neusbloeding, waarna het geleidelijk wat kalmer in de zaal werd. Ybarne Garay vervolgde: „Laval heeft tegenover mij drie dingen verklaard: De la Rocque is hem niet door Tardieu voorgesteld; ten tweede; hij heeft de la Rocque slechts een maal gezien, en wel in verband met de inci denten bij het Trocadéro. Catala, die verschei dene malen minister is geweest, heeft mij ver zekerd, dat hij nooit een stuiver aan de la Rocque heeft gegeven. Ik heb een bezoek ge bracht aan Sarraut, die mij zeide: „Ik kan de verklaringen, die Pozzo di Borgo aan Tardieu toeschrijft, niet geiooven". De la Rocque is de laatste aanwien ik er ook maar aan zou den ken, geld aan te bieden." Tenslotte werd het weer zoo rumoerig, dat de president de zitting schorste. Na de hervatting der zitting verklaarde Ybarne Garay, dat hij, als hij zou moeten kie zen, liever De la Rocque dan Tardieu zijn ver trouwen zou schenken. Een oud-afgevaardigde van de Vuurkruisen, De Hautecloque, zeide: .,Wij werden vreeselijk bedrogen. Men wilde van ons 'een gemilitariseerden troep maken, die bij de geringste gelegenheid, die zich voor deed, de macht voor De la Rocque in handen moest -nemen." De Kérillis verklaarde niet te geiooven in Tardieu's beschuldigingen tegen de le Rocque. Door verschillende vragen werd De Kérillis er toe gebracht persoonlijke herinneringen op te halen en tot de zaak-Prince terug te gaan. „Toen Tardieu in 1934 minister van staat was, zeide hij mij eens de bewijzen te hebben dat Chautemps betrokken was bij den moord op raadsheer Prince: binnen twee maanden zat hij in de gevangenis (sensatie in de zaal) „Wij weten", zoo vervolgde Kérillis, „waar Chautemps nu is. Tardieu heeft toen in ieder geval overdreven". Tardieu antwoordde: ,,U liegt en vertelt ver halen, die aan uw verwaarde verbeelding ont sproten zijn." Richer, die betrokken was bij. het financieele beheer der „Croix de Feu", antwoordde op de vraag, of de boekhouding sporen van de ge heime fondsen vertoonde: „Neen, de rekening sloot zonder dat. De la Rocque vroeg zelfs zijn reiskosten niet terug. Ik kwam tot de overtui ging, dat de kolonel geen geheime fondsen in ontvangst had genomen". Roger Homo. die een der intieme medewer kers is geweest van maarschalk Lyautey, zeide: „De maarschalk waardeerde den kolonel als soldaat. Hij mocht hem niet als deider van den bond. De maarschalk zou eens hebben gezegd: „De la Rocque denkt dat Napoleon, Mussolini en Hitler in zijn persoon vereenigd zijn." Jacques Marx, die vroeger lid is ge weest van het hoofdbestuur der Vuurkruisen verklaart, dat De la Rocque in December 1933 tegenover hem heeft verklaard „Binnen zes maanden zal i k dictator zijn en alle leden van mijn bestuur zullen minis ters zijn". De la Rocque legde vervolgens een tamelijk lange verklaring af over zijn financieel beleid en besloot: - „Ik heb nooit de gedachte gehad een dictatuur te vormen en wanneer ik die gedachte zou hebben gehad, zou ik begonnen zijn met dat niet te zeg gen." Op 29 November zal de zaak verder in be handeling komen. „Cardium" zou door Franco-vliegtuigen getroffen zijn. Volgens te Barcelona ontvangen berichten zou het Engelsch schip „Cardium" gister morgen door vliegtuigen van Franco gebombardeerd zijn. Het schip be vond zich toen tusschen Ibiza en De Just bij Alicante. Het zond onmiddellijk noodseinen uit. Men beweert, dat het getroffen is, doch nadere bijzonderheden ontbreken. KAPEL IN HET STATION VAN MUENCHEN VERDWIJNT. De kleine Roomsch-Katholieke kapel in het station van Muenchen, die bij vele bezoekers van Muenchen welbekend is, zal, naar in de Roomsch-Katholieke kerken van den kansel werd medegedeeld, op last der autoriteiten worden afgebroken, om plaats te maken voor nieuwe spoorwegkiosken. De kapel, die twaalf jaar geleden door kar dinaal Faulhaber, den aartsbisschop van Muenchen was ingewijd, was bedoeld voor toe risten, die alvorens naar de bergen te trek ken nog eerst de vroegmis wilden bijwonen. Deventer krijgt een vaste brug over den IJsel. Het brugvraagstuk thans opgelost. Naar wij vernemen heeft de Minister van van Waterstaat Dinsdag aan den Raad der gemeente Deventer medegedeeld, dat hij het ontwerp voor een vaste brug over den IJsel bij Deventer heeft vastgesteld. De breedte van deze brug zal in het ge heel zestien meter bedragen. Ter vergelijkinf diene, dat de brug bij Katerveer. een breedtA heeft van 10.75 meter. De brug bij Deventer krijgt een rij vlakte van negen meter met ter weerszijden rijwielpaden van twee meter breedte en voetpaden van 1.75 meter aan beide zijden. Ter weerszijden van de brug komen behalve de groote afritten nog zij wegen, ten dienste van het plaatselijk ver keer. De groote afritten zullen uitkomen op den rechteroever, op den groote weg naar Almelo en op den linkeroever op den dijk naar Apel doorn en Zutfen. In de raadszitting van Dinsdagavond is de burgemeester gecompli menteerd met de verkregen oplossing van het brugvraagstuk. De gezondste tanden, indien U poetst met wat goeds, dus met Tube 60 en 40 ct. Doos 20 ct. IVOROL (Adv. Ingez. Med.) RAEH) PROGRAMMA ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLING Terwijl oom Mopperniet zoo door het bosch heen jakkerde, zaten de boeven ook niet stil. Onder het huis van Thijs hadden ze een mooie schuilplaats gehad, maar ze begrepen heel goed, dat dat niet zoo lang meer zou kunnen duren Daarom hadden ze besloten, om de vlucht nog verder te nemen. Maar om dat te kunnen doen moesten ze weer door het bosch van- hou-je-maar-stil en dat was niet zoo gemakkelijk, daar ze wisten dat Speurgoed en zijn mannen nog steeds naar hen aan het zoeken waren. Vandaar dat ze den grooten weg namen, denzelfden weg, dien oom Mopperniet met de vaart van een komeet aflegde. En zoo ontmoetten ze natuurlijk oom Mopperniet. Een van de schurken stak zijn hand op en beduidde oom, dat hij beter deed met te stoppen. Even keek oom om zich heen, of er geen kans was om te ontsnappen, doch hij zag, dat het niet meer mogelijk was. Kom er uit, vader, bromde een van de boeven. Oom voldeed onwillig'aan dit -bevel. DONDERDAG 18 NOVEMEBER. HILVERSUM i, 1875 M. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 2.00—12.00 NCRV. 8.00—9.15 en 10.00 Gramofoonmuziek. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-orkest on gramofoonmuziek. 2.00 Hand werkuur. 3.00 Voor de vrouw 3.30 Gramofoon muziek. 3.35 Bijbellezing. 4.45 Cursus handen arbeid voor de jeugd. 5.15 De Gooilanders. 6.30 De Leger des Heilszending in Midden-Celebes. 7.00 Berichten. 7.15 Journalistiek weekover zicht. 7.45 Reportage. 8.00 Berichten ANP. Her haling SOS-berichten. 8.15 Propaganda-avond met wedstrijd mmv. spreker, NCRV-orkest en vocaal ensemble. 10.00 Berichten ANP (in de pauze. 10.45 Gymnastiekles. 11.0012.00 Gra mofoonmuziek. Hierna: Schriftlezing. HILVERSUM n, 301 M. AVRO-uitzending. 8.00 Gramofoonmuziek. 10.00 Morgenwijding 10.15 Gramofoonmuziek. 10.30 Opening Vondel congres te Amsterdam. 11.15 Omroeporkest en soliste. 12.30 Gramofoonmuziek. 1.00 Orgelspel en zang. 1.30 Kovacs Lajos' orkest (gr. pl.) 2.00 Voor de vrouw. 2.30 Zang en piano 3.00 Knip cursus. 3.45 Gramofoonmuziek. 4,00 Voor zie ken en thuiszittenden. 4.30 Orgelspel. 4.50 Voor de kinderen. 5.30 Aeolian-orkest. 6.30 Sport- praatje. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 AVRO- Dansorkest en solisten. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP. Mededeelingen. 8.15 Vondel herdenking mmv. declamator, solisten en h-et Concertgebouworkest. In de pauze: Decla matie. 10.45 Gramofoonmuziek. 11.00 Berich ten ANP. Hierna AVRO-Dansorkest 11.40— 12.00 Orgelspel. DROITWICH 1500 M. 11.25—1145 Pianovoordracht. 12.05 Gramo foonmuziek. 12.50 Trocadero Cinema orkest. 1.352.20 Gramofoonmuziek, 3.103.30 ..Ten minutes outside time", causerie. 3.35 Stedelijk orkest van Bournemouth, mmv. pianoduo. 5.05 „Care of the skin", causerie. 5.20 V. Silvester en zijn Band. 6.20 Berichten. 6.40 It occurs to me, lezing. 7.00 BBC-orkest mmv soliste. 7.50 Solistenconcert. 8.20 3BC-Variété-orkest, man nenkoor, Tin Pan Alley Trio en solisten. 9.00 Actueele causerie. 9.20 Berichten. 9.40 Jack Hylton's Band en solisten. 10.20 Kerkdienst. 10.40 BBC-Harmonie-orkest en soliste. 11.35 Ambrose en zijn Band. 11.5012.20 Dansmu ziek (gr. pl.). RADIO PARIS 1500 M. 7.50. 9.05, 10.40 en 11.20 Gramofoonmuziek. 12.40 Giordino-orkest en zang. 4.20 Pianovoor dracht. 7.50 Letlandsche muziek. 8.35 Gramo foonmuziek. 8.50 La forêt bleue, opera. 10.50 Gramofoonmuziek. KEULEN 456 M. 5.50 Plietzsch-Marko-orkest. 7.50 E. Böschel's orkest. 8.50 Viool en piano. 9.20 Volksliederen concert. 11.20 Stedelijk Orkest van Witten. 12.35 Kurhessische Landesorkest en solisten. 1.35 O. Heyden's orkest. 3.20 Omroep-Amuse- mentsorkest. 5.20 Sopraan en piano. 6.30 Om roeporkest en -koor. 9.5011.20 Omroepklein- orkest, Stuttgarter Volksmusik en solisten. BRUSSEL 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Pianovoor dracht. 2.00—2.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Ora- roepdansorkest en gram. muziek. 6.50 Gram. muziek. 8.20 „Ein Walzertraum", operette. Hier na tot 11.20 gramofoonmuziek. BRUSSEL 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek. 12.50 Omroeporkest 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 Het van Hecke-kwartet. 6.35 Omroeporkest. 7.35 Gra- mofoonplaten. 8.20 Omroepsymphonie-orkest en soliste. 8.50 Waals cabaretprogramma. 9.20 Reportage. 9.35 Vervolg concert. 10.3011.20 Oude muziek. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 7.20 Voordracht. 7.40 Omroeporkest. 8.20 Be richten. Reportage. 8.30 Omroeporkest. 9.20 Berichten. 9.50 Cembalovoordracht. 10.05 Weer bericht. 10.2011.20 Oskar Joost en zijn or kest.

IJmuider Courant | 1937 | | pagina 3