Wat deed het Comité voor Kleeding en Dekking? VERWACHT WORDENDE SCHEPEN VELSEN. Tweehonderdvijftig gezinnen werden geholpen. Nu de koude winterdagen geteld zijn en daarmee ook de grootste zor gen in vele gezinnen om zich het noodige te verschaffen om de koude te kunnen trotseeren, voorbij zijn, mag wel eens gewezen worden op het werk, dat het indertijd op initiatief van mevrouw Kwint en wijlen den heer Bordewij k opgerichte Comité voor Kleeding en Dekking in den af geloopen winter heeft verricht. Voorop zij vastgesteld, dat dit werk geheel zonder overheidssubsidie is verricht. De kos ten werden gedekt door de opbrengst der col lecten. Niet minder dan een bedrag van f 1400 werd voor dit mooie werk bijeenge bracht, waarvoor de benoodigde goederen werden gekocht en de onkosten werden be taald voor het reinigen en herstellen van de bijdragen „in natura", die het comité ook ruimschoots zijn toegevloeid. In totaal zijn 250 gezinnen geholpen aan kleeding en beddegoed en twintig bedstellen en ledikanten werden uitgereikt. Gistel-middag heeft de laatste uitdeel in plaats gehad. Alles is echter nog niet uit gegeven. omdat het comité nog iets in reserve wil houden voor bijzondere gevallen. Het co mité verzoekt ons de aandacht er op te vesti gen, dat het gaarne in aanmerking komt voor verdere geschenken in den vorm van kleeren, meubelen, beddegoed enz. Vooral in den schoonmaaktijd komt er nog al eens iets voor den dag. dat in het betreffende gezin niet meer gebruikt wordt, doch dat in andere ge zinnen nog zijn nut kan doen. Het comité bestaat uit de dames Kwint- Wiersum. de Groot (Santpoort)Barbiers— Seelemeijer, v. d. Does en Fierstra (Velsen-N.) seretaris is de heer Waardenburg. Onze fotograaf maakte een foto van de laatste zending. Van rechts naar links: mevr. Kwint, mevr. Barbiers—Seelemeijer, mevr. Fierstra en de heer Waardenburg. HINDERWET. Éiirgeemeester en Wethouders van Velsen brengen ter openlbare kennis dat ter gemeen tesecretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van de N.V. American Petroleum Company, gevestigd te 's Gravenhage, bijkan toor te Amsterdam, om vergunning tot het wijzigen van een ondergrondsche benzinebe waarplaats met bovengrondsche aftapinrich- ting, door het vervangen van de handpomp door een electrisch aangedreven pomp in/op 't perceel, kadastraal bekend gemeente Velsen sectie F 110. 1321, plaatselijk bekend Bloe- mendaalschestraatweg no. 134 te Santpoort. Op Woensdag den 6en April 1938, des voor middags te elf uur zal ten gemeentehuize ge legenheid .bestaan om bezwaren tegen dit ver zoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker als zij die bezwaren hebben kunnen gedurende drie dagen voor het bovenvermelde tijdstip op de secretarie der gemeente kennis nemen van de terzake ingekomen schrifturen. Voorts wordt er aan herinnerd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeenkomstig artikel 7 der Hinderwet voor het gemeente bestuur of een of meer zijner leden zijn ver schenen, teneinde hunne bezwaren mondeling toe te lichten. CREMATIE P. VAN HUIZEN. Gisteren is in het Crematorium te Velsen, de verassching geschied van het stoffelijk overschot van den heer P. van Huizen, oud- hoofdambtenaar van de Hollandsche Stoom boot Mij. N.V. te Amsterdam, overleden alhier. In de aula van het Crematorium werd al lereerst het woord gevoerd door prof. Arriëns Kappers, namen de directie van de Holl. Stoomboot Mij. N.V., die er op wees, dat de overledene gedurende ruim 35 jaar onafge broken met groote toewijding aan het bedrijf was werkzaam geweest. Hij had altijd een ongekende ijver en belangstelling voor alle details aan den dag gelegd. Zijn belangstelling voor het bedrijf, voor de zee en het lot van het personeel is nimmer verflauwd. Namens de Mij. dankte spreker den over ledene voor alle belangrijke diensten aan de Mij. bewezen. Vervolgens sprak ir. J. H. Gehlen een kort afscheidswoord, waarbij hij aan de voortref felijke karaktereigenschappen van den heer Van Huizen herinnerde en zijn groote waa.r- deering voor diens capaciteiten uitsprak. Nadat nog een neef namens de familie en enkele leden van het personeel het woord hadden gevoerd, waarbij deze laatsten ge tuigden van de humaniteit, die de heer Van Huizen tegenover het personeel altijd getoond had, daalde de kist onder begeleiding van orgelspel. Een zoon van den overledene heeft tenslotte namens de weduwe voor het gesprokene en voor de betoonde belangstelling dank ge zegd. DAT LIEP GOED AF, Donderdagmiddag- om kwart voor 5 nader den een auto en een motorrijder tegelijk het gevaarlijke kruispunt ZeewegVelserduin- weg. De motorrijder, die laatstgenoemde weg kwam afrijden en den Zeeweg rechthoeki] wilde oversteken, keek eerst links den Zee wet op, om te zien, of van dien kant niets nader de, hoewel hij mocht aannemen, dat auto's, fietsen enz. welke vandaar kwamen, hem voorrang zouden verleenen. Hij zag nu niet bijtijds, dat rechts op den Zeeweg een vracht auto naderde, welken hij op Zijn beurt voor rang moest geven. De bestuurder van den motor had nog de tegenwoordigheid van geest zijn stuur naar links om te gooien, waardoor hij voorkwam, dat hij met motor en al onder den auto raakte. Wel kreeg hij nu een harden klap le gen zijn arm aan, waardoor dit lichaamsdeel hem nog al pijn deed en .maakte hij en zijn motor met het harde wegdek kennis, doch een ieder, die het ongeval had zien aankomen, was van oordeel, dat het merkwaardig goed was afgeloopen. MARKTBERICHT IJMUIDEN. (Versche visc'h). Tarbot 0.80—72 per KG. Tong 1.20—0.70 per KG. Griet 30—15 per KG. Groote schol 14 idem. Middel schol 14 idem. Zetschol 1713 idem. Kleinschol 16—6.70 idem. Bot 42.50 idem. Poontjes 5—4.60 idem. Kleine gul 7. Wijting 4.50—1.60. Kabeljauw 3211 per 125 KG. Leng per stuk 1.651.25 per stuk. CASTRICUM ARTISTIEKE TUINMEUBELEN. De heer Schreutelkamp, op wiens werk wij reeds eerder de aandacht vestigden, heeft thans ook ontwerpen van tuinmeubelen, tuin huisjes, vogelkastjes, enz. tot uitvoering ge bracht, dit laatste in combinatie met de firma S. de Vries. Bij deze firma in de Bur gemeester Mooijstraat zijn verscheidene pro ducten en ontwerpen van den heer Schreutel kamp geëxposeerd. Het loont de moeite eens kennis te nemen van de jongste uiting van de artistieke aspiraties van den heer Scheu- telkamp. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Hendricus Gerardus Johannes zoon van H. G. J. van .Amsterdam en M. M. J. v. d. Beek; Johannes Josephus zoon van J. Glorie en G. van Twuijver. Ondertrouwd: Hendrik Tromp oud 29 jaar fabrieksarbeider wonende alhier en Harmpje Jacobje van der Vliet, oud 28 jaar zonder be roep, wonende te Koog aan de Zaan. Overleden: Lucia Alders, oud 48 jaar echtg. van F. Bont, wonende alhier, overleden te Alkmaar. SCHIP VAN Amstelland (Ned.) x) Achilles (Ned.) Ajax (Ned.) Amarante (Port.) x) Atreus Agamemnon (Ned.) Alcinous (Eng. x) Ariadne (Ned.) Amstelkerk (Ned.) x) Bodegraven (Ned.) x) Bloemfontein (Ned.) Bennekom (Ned.) Bridgepool (Br.) Barneveld (Ned.) x) Baarn (Ned.) x) Björneborg (Deen) Caribia (Du.) x) Ceres (Ned.) Costa Rica (Ned.) x) City of Corinth (Br.) Deucalion (Ned.) Enggano (Ned.) x).. Flintshire (Eng.) x) Fotini Carra (Gr.) Glenaffaric (Eng.) x) Halle (Du.) Helder (Ned.) Helenas (Eng.) x) Hébé (Ned.) Hermes (Ned.) Hanau (Du.) Hercules (Ned.) Hamm (Du.) Heemskerk (Ned.) x) Ionia (Du.) Jagersfontein (Ned.) x J.v.Oldenbarnevelt (N.) Kyphissia (Du.) Luneburg (Du.) Laomedon (Eng.) x) Leonian (Br.) Meerkerk (Ned.) x) XXIV Maggio (Ital.) Mount Olympos (Gr.) Moena (Ned.) x) Menes (Du.) Melampus (Ned.) x) Mapia (Ned.) Mars (Ned.) Montferland (Ned.) x) Nereus (Ned.) Ootmarsum (Ned.) Oranje Nassau (Ned.) Orestes (Ned.) Princ Andrej (J. SI.) Phemius (Eng.) x) Poelau Bras (Ned.) x) Polydorus (Ned.) x) Phoenicia (Du Pluto (Ned.) Rozenburg (Ned.) Sesostris (Du.) Stentor (Eng.) x) Serooskerk (Ned.) x) Saudades (Port.) Springfontein (Ned.) Tajandoen (Ned.) x) Tjisondari (Ned.) Tarakan (Ned.) x) - Triton (Ned.) Thorsheimer (Noor) x) Trajanus (Ned.) Tawali (Ned.) x) Tabinta (Ned.) x) Ulysses (Ned) Uckermark (Du.) IJMUIDEN BESOMMINGEN. manden: Trawlers: 100 Emma. IJM. 1771390 Loggers met versche visch: Sch. 121 1128; KW 175 290. Venezuela (Ned.) Venus (Ned. i Waterland (Ned.) Zaanland (Ned.) x) Zuiderkerk (Ned.) Verm, aankomst LAATSTE BERICHT Buenos Aires Alexandrië Midd. Zee Buenos Aires Hongkong Midd. Zee Batavia Midd. Zee Hamburg 1 April 31 Maart 23 Maart 28 April 10 April 15 Mei 5 April 27 Maart 15 Maart van Bahia. - 20 Maart.van Malta. - 23 Maart van Ouessant. 17 Maart te Bahia Blanca. vertr. 26 Maart van Batavia. 22 Maart te Calamatav vertrekt 9 April. 22 Maart te Lissabon, vertrekt 26 Maart. Chili Beira Chili Mobile Chili Hamburg Huelva 31 Maart 13 Maart van Curacao. 22 Maart van Dakar. 15 Maart van Corral. 9 Maart vertrokken. 16 Maart van Callao. in lading. 17 Maart vertrokken. Pto Barrios West Afrika W. Indië Liverpool 2 April 27 Maart 24 Maart 23 Maart van Barbados. 23 Maart van Dakar. 21 Maart van de Azoren. 22 Maart van Land's End. Midd. Zee 25 Maart 22 Maart van Lissabon.' Batavia in lading. Japan Stratoni 10 Mei 23 Maart van Kobe. 18 Maürt vertrokken. Japan 15 April 17 Maart van Colombo. Ned. Indië Chili Batavia West Indië Bourgas Ned. Indië Zwarte Zee Ned. Indië Zuid Afrika 11 April 9 April 26 Maart 9 April 24 April 19 Mei 18 Maart van Pt. Said. 22 Maart van Paita. 15 Maart van Colombo. 12 Maart van Curacao. 21 Maart te: Izmir. 21 Maart van Batavia. 23 Maart 'Van Bourgas. 21 Maart Van Bintang. 23 Maart te Pt. Natal. W. Indië 18 April 24 Maart van Pto Colombia. Beira Batavia 27 Maart vertr, 26 Maart v. Hamburg. 16 Maart van Colombo. West Indië 16 Maart v. Port of Spain. Ned. Indië Batavia West Afrika 12 April 22 April 15 Maart van Colombo. 23 Maart van Belawan. 22 Maart te Rotterdam. Japan La Plata New Orleans Ned. Indië Ned. Indië Batavia Batavia Midd. Zee Hamburg 14 April 22 Maart 20 April 12 April 27 Maart 3 April 23 Maart van Gibraltar. 12 Maart v. Buenos Aires. 24 Maart van Niton. 21 Maart van Colombo. 21 Maart van Colombo. 21 Maart van Colombo. 23 Maart van Finisterre. vertrekt 2 April. Stettin 29 Maart vertrekt 26 Maart. Buenos Aires West Indië Hamburg 2 April 25 Maart 20 Maart van St. Vincent. 24 Maart van Havre, in lading. La Plata Batavia Batavia Hamburg Pto Barrios Danzig 12 April 4 April 31 Maart 25 April 29 Maart 10 Maart van Rosario. 22 Maart van Port Said. in lading, vertrekt 26 Maart, vertrekt 26 Maart, vertrekt 26 Maart. Les Falaises (v. IJm.) 21 Maart vertrokken. Bto Barrios Batavia Japan- Buenos Aires Zuid Afrika 31 Maart 4 April 4 April 18 Maart van Port of Spain. 24 Maart van Triest. 21 Maart van Penang. 2 Maart van Santa Fé. 19 Maart van Beira. Batavia Batavia Batavia Alexandrië Z. Georgië Hamburg Batavia Ned. Indië 20 April 25 Maart .heden 23 Maart te Marseille. 8 Maart van Padang. 24 Maart van Sabang. 24 Maart te Limni. 23 Maart van Niton. 23 Maart vertrokken. in lading. 23 Maart van Batavia. Bourgas (via Rott.) Ned Indië 31 Maart 9 Mei 24 Maart van Gibraltar. 21 Maart van Macassar. Hamburg Midd. Zee 27 Maart vertrekt 26 Maart. 24 Maart te Triëst. Buenos Aires 15 April 22 Maart te Santos. Buenos Aires Japan vertrekt 1 April. 24 Maart te Dairen. x) Scheper, van een zijn grooter dan HOOP bruto register ton De voorbereidende werkzaamheden voor de verbreeding van den Velserweg bij Beverwijk, die reeds lang niet meer voldeed aan de eischcn van het snelverkeer, zijn in vollen gang. Een lange rij iepen valt aan de belangen van het moderne verkeer ten offer. LOOP DER BEVOLKING. Vertrokken personen E. van Veen en gez. naar Haarlem Mr. Cornelisstraat 130; Wed. v. Toorn en dr. naar Ede, Park Paaschberg 5; A. Wormhoudt en echtgen. naar Amsterdam Elis. Wolfstraat 76 HWed. van Well naar Haarlem, van Was senaarstraat 5; J. G. Moerkoert naar Amster dam, Bloemgracht 32; C. de Wit naar Heem stede, Binnenweg 88; J. Speur naar Egmond- Binnen, Heerenweg 3ÖI2; Wed. Bot naar Den Haag. Reinwardstr. 52; P. Tol en echtgen. naar Ned. Oost-Indië, Tjimachi; H. v. d. Meer naar Heerenveen, p.a. Ziekenhuis. Ingekomen personen G. Noorderveen Bakkummerstraat 113 van Bergen (N.-H.) J. J. Érands van Amsterdam Schoutenbosch 41. DISTRIBUTIE VAN LEVENSMIDDELEN. Met ingang van Zaterdag a.s. zal worden aangevangen met de distributie van levens middelen over het 12e tijdvak. Onvermengde margarine en bak- en braadvet zullen ver krijgbaar zijn bij den heer F. Glorie, Dorps straat'te'Castricum; gehakt in blik bij mej. |de wed. Jenster, le Groenelaan te Bak-kum. GEVONDEN EN VERLOREN VOORWERPEN. Gevonden: 1 gèbr. handschoen; 1 paar handschoenen. Verloren: 1 beige gabardine regenjas; 1 nappa handschoen; 1 paar zwarte regenpijpen; 1 belastingmerk; 1 br. ceintuur; 1 padvinders- riem met mes; 1 rd. ceintuur. BEVERWIJK VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Papierfabriek Engelsch The Viceroy Terneuzea laden Concert van Vox Humana". Brahms' Ein Deutsches Requiem. In een voorbespreking, verschenen in ons blad. van Woensdag j.l. is de beteekenis van den a-vond, welke het Chr.. Gem. Koor Vox Hu mana zijn luisteraars aanbood, reeds uitvoe rig uiteengezet. Dat het publiek waardeering heeft voor de pogingen van de vereeniging en niet in het minst van haar directeur, den heer P. J. Pot- gieser, om met deze uitvoering te bewijzen, dat de executanten een uitstekend begrip hebben van hun cultureele taak; bleek wel uit de groote belangstelling; welke er voor dit con cert bestond. In het comité van aanbeveling, dat bijna voltallig aanwezig was, hadden zitting geno men burgemeester H. J. J. Scholtens, mevr. A. A. van Hattum-Dekker, Ds. C. M. Krijger, Ds. F. Kramer en. H. W Hofmeester. Ds. H. Holtrop opende op de gebruikelijke wijze. Solisten voor dit concert waren Willy Leesman (sopraan) en Herman Hülsmann (bas-bariton die den heer Otto Couperus, •welke i door droeve familieomstandigheden plotseling verhinderd was, onvoorbereid ver ving. Een begeleidend orkest voor de koorwer ken en de solisten was samengesteld uit leden der H. O. V. en bekende dilettant-musici uit den omtrek. Het eerste deel van Mendelssohn's Psalm 95, waarin door een koorsolist voorzichtig de introductie gezongen werd, liet Potgieser door zijn koor welbestudeerd verklanken. In 't bij zonder was in de gedeelde stemmengangen het vrouwenkoor van een goed gehalte. De combi natie met het beschaafd musiceerende orkest klonk alleszins bevredigend. Begeleid op het Müller-orgel zong daarop de heer Hülsmann met een fraai getimbreerd ge luid een tweetal geestelijke liederen, die voor naam van voordracht waren en frappeerden door de welluidende en grondig geschoolde stem. Willy Leesman sloot zich met haar optre den er waardig bij aan. Duidelijk is haar uit spraak. vèrdragend en buigzaam klonk haar sopraan. Het programma had door de mutatie een grondige wijziging ondergaan, zoodat de hoofd schotel nu volgde. Ein Deutsches Requiem, dat Joh. Brahms in 1867 voltooide, is de compositie geweest, waar mede de meester zijn groote bekendheid ver worven heeft destijds. In den aanvang n.l. werd Brahms moeilijk begrepen; zijn werk werd algemeen „duister" en onverstaanbaar gevonden. De ommekeer in de openbare mee ning ten opzichte van zijn scheppingen da teert vanaf het bekend worden van zijn Re quiem, waarna hij beschouwd kon worden als de voornaamste meester van de 2e helft der 19de eeuw. Zijn liederen en de twee grootsche koorwerken worden door velen tot de hoogte punten in zijn oeuvre, dat een sterk-romanti- schen inslag heeft, geacht. De tekst van het Requiem is niet een Duit- sche vertaling van de Latijnsche doodenmis (Requiem aeternam, dona eis Domine) doch eer een reeks van bijbelteksten van Protes- tantsche levenshouding. Teer en ragfijn hield Potgieser de inleiding van het werk, een introductie, die van een bui tengewoon ontroerende schoonheid is, mede door het devote koor en de kleurige houtbe geleiding. Vox Humana zong het met een vol ledige overgave aan den tekst. Het was terdege door de zangers en zange ressen bestudeerd en de verzorging van de kiankschakeeringen was bij den dirigent in uitnemende handen. Het in mineur gehouden tweede deel vergde van de begeleidende musici alle aandacht en al bleven hier wel eens wenschen, in het ver- TENNIS RACKETS nieuwe besnaringen en reparatie. ALLE TENNISARTIKELEN Slazenger en Wifra. VOETBALLEN ALLE SPORTARTIKELEN DE SPORTHOEK Wijkerstr.weg 29 b. d. Pont - Telef. 3019. (Adv. Ingez. Med.) band van den avond kon het ons zeer zeker voldoen; het mannenkoor benutte de gelegen heid zich van zijn goede zijde te kunnen laten hooren. Imponeerend was het prachtige cres cendo van de eerste strofe door de zangers, ondersteund door de pauken-triolen. Een woord van lof voor het soepel gezon gen: „So seid nun geduldig, lieben Brüder". dat met de oplossing van het mineur naar het majeure „Des Herrn Wort bleibt in Ewigkeit" een der schoonste deelen van het werk werd. Forsch schilderde Potgieser het koper, dat aan deze Satz een stralenden luister bijzette. In dit verband mogen we tevens de capaciteiten van de fluitisten roemen, alsmede van de so nore contra-bassen. De groote fuga „Der Gerechten seelen sind in Got.tes Hand" was een dankbare opgave voor Vox, dat hier vooral in het mannenkoor neiging forceeren kreeg en qua reageeren op de rhythmiek ons even voor een déraillement vreezen deed. Hoe meesterlijk Brahms zijn melodische mo tieven schreef hoort men in „Wie lieblich sind deine Wohnungen" (nr. 4) e.v., dat met z'n pizzicati-celli en bassen, de knappe instru mentatie iederen muziekminnaar ademloos geboeid houdt. Als uitvoering leek ons no. 5, met de moeilijkheden voor het orkest, het minst sterke deel van het werk; de samen werking tusschen de verschillende onderdee- len was nog te aarzelend. Veel vaster was de inzet van 6; mooi dat. trekje voor de alten vair Vox; uitstekend van samenspel de Satz „Tod, wo ist-dein Stachel", wat weer een der hoog tepunten van het Requiem werd (het strijk-» kwintet was er uitstekend in op dreef.) De machtige koorfuga „Herr, du bist wür- dig" en de slotzang „Selig sind die Toten, die in den Herrn sterben" werden terecht tot een climax, die de kroon op het werk zette. Met de keuze der twee solisten is de leiding gelukkig geweest; zij hebben niet in de laat ste plaats tot een goede uitvoering bijge dragen. De dirigent, die op waarlijk muzikale wijze dit concert leidde onze waardeering voor de wijze waarop hij met de hem ter beschikking staande middelen Brahms meesterwerk op hoogstaande wijze met Vox Humana heeft we ten te vertolken. De heer Potgieser heeft dezen avond knap werk verricht. W. VEREENIGING VAN VOLIèREHOUDERS» „VOGELSANCK". Gisteravond hield de Voliérehoudersvereeni- ging „Vogelsanck" een ledenvergadering in het clubhuir aan de Meerstraat. De voorzitter de heer C. Rozenhart opende deze vergadering met een woord van welkom. Uit het jaarverslag van den penningmeester, den heerAntonolie, bleek, dat het jaar 1937 met een batig saldo van f 34.79 sloot. Ook is het ledenaantal in het afgeloopen jaar be langrijk vooruit gegaan. Aan het bestuur werd overgelaten om een afgevaardigde naar de Centrale Raad die in Mei a.s. in Utrecht ge houden wordt, te benoemen. Hierna, hield de voorzitter een voordracht over de kanarieteelt Met veel kennis van zaken werden verschil lende raadgevingen verstrekt. Van de gele genheid tot vragen stellen werd druk gebruik gemaakt, waarna een leerzame discussie volg de. Vervolgens deelde de voorzitter mede, dat m de volgende vergadering een lid van het hoofdbestuur zal spreken over de Wild-zang- teelt. Ook werd besloten een excursie aan te vragen naar de Castricumsche bosschen. AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 25 MAART Thalia Theater: „Het leven van Emile Zola" 8 uur. Theater de Pont: „Het laatste schot" en „De bloedhonden van Zaroff", 8 uur. ZATERDAG 26 MAART Thalia Theater: „Het leven van Emile Zola" 8 uur. Theater de Pont: „Het laatste schot" en „De bloedhonden van Zaroff", 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: VRIJDAG 25 MAART Gemeentelijke Concertzaal: Derde Beetho- venavond II. O. V., 8.15 uur. Palace Filmac: 11—5 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Frans Hals Theater: „Het Balboekje", 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „Mevrouw blijft ont bijten", 2.30. 7 en 9.15 uur. Cinema Palace: „De ontbladerde roos", 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „De leugen van Nina Petrovna", 2.30, 7 en 9.30 uur. Spaarne Theater: „Het mysterie van de zwarte kat" en „De dans aan de galg", 8 uur. ZATERDAG 26 MAART Stadsschouwburg, Wilsonsplein: Tooneel- groep „Het Masker" met „Asmodee", 8.15 uur. La Gaité, Raaks: groot nachtfeest. 8—5 uur. Palace Filmac: 11—5 uur: Doorloopend 50 minuten wereldnieuws. Bioscoopvoorstellingen 's middags en des avonds.

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 2