ld HJ/. Htemees 7Ucrême Koffie- en Theesoorter Koffie- en Theehandel VERWACHT WORDENDE SCHEPEN Vleesch tegen stroo, tumproducten en boter. R00DE*STER BEVERWIJK DE HARDDRAVERIJ. ZANDVOORT Maandag. Reeds in den voormiddag heerschte er Zon dag- een eenigszins ongewone drukte in onze badplaats. Te 11 uur kwam men tezamen in „Triaijon' aan het Stationsplein, waar de loting zou plaats hebben. De voorzitter van de draverijvereeniging dingtot; de tweede door Xerxes en de kamp dat er tot zijn groote teleurstelling van de 22 inschrijvingen 7 waren teruggetrokken zoo dat nog 15 paarden overbleven. Intusschen werden aan den Boulevard de Favauge de laatste voorbereidingen getrof fen. De Boulevard en de daarop uitkomende zijstraten werden voor het verkeer afgeslo ten. Even na twee uur verschenen de eerste paarden in de baan. De eerste rit werd met groot verschil gewonnen door Maya Tod- dingtot; de tweede door Xerxes en de kam- rit eveneens door Xerxes, zij het dan ook met een koplengte verschil. Daar Queen Ethel bij beide ritten slecht startte had Anna Bradford Gui weinig moeite beide ritten te winnen. Doordat Welkom in den tweeden rit werd gedisqualificeerd won Zonnestraal de eerste ronde. Aura V won gemakkelijk van Quita en Edzard even gemakkelijk van IJledizoon. Een felle strijd leverden Fanfare en Zora. Beide ritten werden met een kleine voor sprong door Zora gewonnen. Blue Band ondervond niet den minsten tegenstand want Emil van Bongershof wei gerde tot driemaal te starten en werd toen wegens gevaar voor het publiek uit de baan verwijderd. 'Sister Bond liep als 15e de baan alleen. In de tweede ronde werd Sister Bond tweemaal gedisqualificeerd, waardoor Zora ge makkelijk won. Een zeer spannenden strijd gaven Aura V en Xerxes te zien. In beide ritten bleef Aura V overwinnaar. Blue Band, die slechts 300 M. liep, leverde een felle strijd tegen Anna Bradford Gui (32Ö M.) doch werd tweemaal geslagen. Edzard zegevierde in den kamprit over Zonnestraal, zoodat in de derde ronde uit kwamen: Zora, Aura V, Anna Bradford Gui en Edzard. Het eerst verschenen aan de start Zora en Aura V. In beide ritten bleef Aura V over winnaar. Anna Bradford Gui en Edzard presteerden het om den eersten rit precies gelijk door den finish te gaan. Na een paar van Edzard werd Anna Brad ford winnaar. Onmiddellijk hierna werd de strijd tusschen Zora en Anna Bradford om den 3en en 4en prijs gestreden. Anna Brad ford, die de baan zeker reeds tien maal ge- loopen had raakte nog niet op. Pas in den kamprit werd dit paard door Zora gesla gen. De eindstrijd werd gestreden tusschen prijs steil op prima kwaliteit, vraagt dan uwen leveran cier de verpakte van Elke poetsing met Ivorol (volgens nieuw recept) is een ware mondwassching De wetenschap staat niet stil. De nieuwste vinding is in deze tandpasta toegepast, waardoor de tanden prachtig wit worden en de mond bijzonder frisch en rein. Tube 60 en 40 ct. (Adv. Ingez. Med.) (Adv. lngez. Med.) voorzitter van de Draverijvereeniging Sant poort en door den heer Kiefer, voorzitter van de Commissie voor de vermakelijkheden van V.V.V. Deze deeelde o.a. mede dat waar schijnlijk op 25 Juli a.s. weer een draverij te Zandvoort zou worden gehouden en dat het initiatief was genomen tot het stichten van een draverijvereeniging te Zandvoort. FILMAVOND JEUGD-LUCHTVAARTCLUB. In de Woensdagavond in het Kennemer- Theater te geven filmvoorstelling door de Be- verwijksche Jeugd-luchtvaai*tclub zal als hoofdnummer worden vertoond degeluids film „Wonderen der Vliegkunst" met den be kenden kunstvlieger Ernst Udet in de hoofd rol. De korte inhoud van deze bijzondere span nende rolprent is: Hein Mathesius, wiens vader in den wereld oorlog als vlieger is gesneuveld, kent geen grooter ideaal dan zelf vlieger te worden. Hij ondervindt echter grooten tegenstand bij zijn moeder. Door een toeval komt hij in aanra king met den beroemden vlieger Ernst Udet, die zich sterk voor den jongen gaat interes seeren. Als Udet verneemt, dat Hein een zoon is van een vroeger en vriend,, laat hij hem eens een vliegtochtje maken en verstrekt hem toegang tot een vliegfeest. De belangstelling voor de luchtvaart wordt hierdoor bij Hein tot ongekende hoogte opgevoed. Udet weet ten slotte den tegenstand van de moeder van Hein te ovewinnen en deze krijgt toestem ming zich als lid van een zweefvliegclub te laten inschrijven. Al spoedig begint zijn studie en training in de zweeivliegcluib en hij be haalt zijn brevet. Hiermede is echter zijn eer zucht nog niet bevredigd. Ook onder moeilijke omstandigheden wil hij toonen, dat hij de macht over zijn zweefvliegtuig bezit. Hij maakt een oefentocht rond de Zugspits, doch wordt door slecht weer overvallen. Zijn zweefvlieg tuig raakt onklaar en hij stort naar beneden Gelukkig bereikt hij ongedeerd de aarde, doch bevindt zich op groote hoogte op een onbe gaanbare gletscher. tusschen de bergen. Van uit een observatiepost heeft men echter het ongeluk gezien en per radio wordt de onge lukstijding over de wereld verkondigd. Red dingsexpedities worden uitgezonden maar de koene redders zien geen kans Hein te berei ken. Ook Udet heeft de ongeluksmare door de radio vernomen. Hij bedenkt zich niet lang doch snelt met zijn vliegtuig te hulp om hem op te sporen. Het gelukt hem Hein te vin den en van- een wissen dood te redden! Schitterende vliegopnemingen boven steden boven landschappen, boven de Poolgebieden, boven de Afrikaansche steppen, zij boeien den toeschouwer van het oogenblik af, dat de film een aanvang neemt tot het einde is aan gebroken. Voorts wordt de film „Luchtvaartopleiding in Nederland" vertoond, welke een duidelijk beeld geeft van de wijze, waarop die lucht vaartopleiding in ons land geschiedt, maar die bovendien tot uiting laat komen, welke mo gelijkheden er voor de jeugd bij de luchtvaart zijn. IJMUIDEN De eerste „Holïandsclie nieuwe" aangevoerd. Alhier is heden de eerste „Hollandsche nieuwe" aangekomen met den stoomlogger Nico Hoos KW 122 met 100 kantjes pekelha ring, waarvan 70 kantjes van eigen vangst, en 30 kantjes van de KW 151. De haring wordt vermoedelijk in Vlaardin- gen verkocht. MAKREEL AFGEKEURD. Van twee stoomtrawlers, die hedenmorgen aan den afslag waren, nl. van de Delft en van de Schoorl, is een groote hoeveelheid makreel afgekeurd. GEVOLGEN VAN DE STAKING OP DE HARINGLOGGERS. In verband met het proclameeren der sta king voor de haringvisscherij hebben eenige Katwijkers die werkten op de in de Haring haven liggende loggers, dit werk heden niet hervat. SCHIP Altona (Du.) Alkmaar (Ned.) x) Antiochia (Du.) Amstelland (Ned.) x) Agnita (Ned.) Amstelkerk (Ned.) Ajax (Ned.) Breda (Ned.) x) Bintang (Ned.) x) Boskoop (Ned.) Baarn (Ned.) Barneveld (Ned.) Boschfontein (Ned.) x) Coulbeg (Br.) x) Gracefield (Br.) Chr. Huygens (Ned.) x Cl. Macilwraith (Br.) Caribia (Du.) x) Cassel (Du.) Ceres (Ned.) Deucalion (Ned.) Essen (Du.) Eurymedon (Br.) x) Euterpe (Ned.) Enggano (Ned.) x) Fauna (Ned.) Fredborg (Zw.) Glenfinlas (Br.) x) Grootekerk (Ned.) x) Gleniffer (Br.) x) Heidelberg (Du.) x) Hebe (Ned.) Hermes (Ned.) Juno (Ned.) Jagersfontein (Ned.) x) Leonian (Br.) Liberian (Br.) Luna (Ned.) Aura V en Edzard. De strijd was fel. Nadat Edzard de eerste en Aura V de tweede rit had gewonnen, moest de kamprit de beslis sing brengen. Aura V behoefde slechts 305 M. te loopen, terwijl Edzard 315 M. had af te leggen. Tot ongeveer 50 M. voor de eindstreep lag Edzard nog belangrijk achter. Toen kwam hij evenwel onweerstaanbaar opzetten en slechts met een zeer gering verschil ging hij na Aura V over de eindstreep. De einduitslag luidt dus: 1. Aura V, 2 Edzard 3. Zora en 4. Anna Bradford Gui. Te 7 uur 's avonds had in Riehe de prijs uitreiking plaats. De voorzitter van de Draverijvereeniging „Prins Bernhard" te Beverwijk, de heer A. Blom, toonde zich zeer enthousiast over het verloop van den wedstrijd. De baan, de orga nisatie, de medewerking van het gemeente bestuur 't verdifcnde alles grooten lof. Wat de heer Blom evenwel minder prettig had ge stemd was het feit, dat 7 ingeschreven paar den later werden teruggetrokken. Daar de burgemeester wegens familie-om standigheden verhinderd was de prijzen uit te reiken, werd dit gedaan door den vice-voor- zitter van V.V.V., den heer Ch. Bolwïdt. Hierna sprak hij de hoop uit, dat niet al leen de prijswinnaars, maar ook de andere deelnemers en bezoekers vele aangename herinneringen aan dezen dag mee naar huis mochten nemen. Spreker was er van over tuigd, dat zij dan nog vele malen naar Zand voort zouden terugkeeren. Hierna werd nog het woord gevoerd dooi den heer Kruit, directeur van V.V.V. afd. Zandvoort door den heer J. Vergay, namens de Pikeursvereeniging, door den heer Tammes M. L. Goulandris (Gr.) Montferland (Ned.) x) Mars (Ned.) Moena (Ned.) Merope (Ned.) Nijkerk (Ned.) x) Orion (Ned.) Oeana (Ned.) Odysseus (Ned.) Orpheus (Ned.) Poelau Tello (Ned.) x' Phrygia (Du.) Polyphemus (Ned.) x) Palatia (Du.) Phrontis (Ned.) x) Pluto (Ned.) Petros Nomikos (Gr.) Poelau Roebiah (Ned.) Poelau Laut (Ned.) Perseus (Ned.) Peisander (Eng.) x) Randfontein (Ned.) x) Rhea (Ned.) Remark (Ned.) Salland (Ned.) x) Soemba (Ned.) x) Saleier (Ned.) Sesostris (Ned.) Schokland (Ned.) St. Annaland (Ned.) Theseus (Eng.) x) Tabian (Ned.) x) Tomislav (J. Slav.) Tiberius (Ned.) Theseus (Ned.) Trajanus (Ned.) Tiberius (Ned.) Tilda (Fin) Venezuela (Ned.) Vesta (Ned Venus (Ned.) Zuiderkerk (Ned.) x) VAN Ned. Indië Chili West Indië Buenos Aires Jar row Hamburg Kopenhagen Chill Batavia Chili Chili Hamburg Hamburg Rangoon Rangoon Batavia Burma Pto Barrios Ned. Indië West Afrika Zwarte Zee Ned. Indië Batavia Bordeaux Bremen Midd. Zee Hernösanad Japan Japan Japan Batavia Midd. Zee (via R'dam) Midd. Zee Bourgas Zuid Afrika West Afrika West Afrika West Indië (via Londer La Plata Buenos Aires Midd. Zee Batavia Kopenhagen Beira Midd. Zee Curacao Oporto Danzig Batavia West Indië Ned, Indië West Indië Batavia Stettin Rio de Janeiro (v. IJm Ned. Indië Batavia Stettin Batavia Z. Afrika Bourgas Ornskoldsirk Zuid-Amerika Batavia Ned. Indië Pto Barrios Newcastle Danzig Batavia Batavia Buenos Aires Alenxandrië (via R'dam Danzig Hamburg Hamburg Les Falaises (v. IJm.) West Indië Alexandrië Constantza Japan Verm, aankomst LAATSTE BERIQHT 29 Mei 27 Mei 24 Juni 27 Mei 29 Mei 24 Mei 25 Mei 26 Mei 7 Juni 1 Juni 28 Mei 30 Juni 9 Juni 16 Juni 30 Mei 30 Mei 22 Mei 7 Juni 5 Juli 25 Juni 26 Mei 5 Juni 27 Mei 10 Juni 3 Juni 15 Juni 1 Juni 23 Mei 31 Mei 3 Juni 27 Mei 25 Mei 10 Juni 18 Juni 24 Mei 13 Juni 31 Mei 29 Juni 10 Juni 24 Mei 28 Mei 15 Juni 23 Juni 25 Mei 29 Mei 3 Juni 2 Juni 16 Juni 23 Mei 24 Mei 26 Mei 29 Mei heden 25 Mei 20 Juni 25 Juni 16 Mei van Pt. Said. 16 Mei van Valparaiso. 17 Mei van St. Thomas, vertrekt 26 Mei. vertrekt 26 Mei. vertrekt 28 Mei. 20 Mei vertrokken. 10 Mei van Cristobal. 17 Mei van Gibraltar. 18 Mei van Supe. 19 Mei te Talcahuano. in lading. in lading. 18 Mei 18 Mei 18 Mei 13 Mei 18 Mei 16 Mei 20 Mei van Gibraltar, van Gibraltar, van Colombo, van Colombo, van Barbados, van Macassar, te Sassandra. 15 Mei te Izmir. 18 Mei van Pt. Soedan. 12 Mei van Singapore, vertrekt 26 Mei. in lading. 19 Mei van Malta. 16 Mei vertrokken. 13 Mei van Colombo. 18 Mei te Manilla. 17 Mei van D'airen. 15 Mei van Padang. 19 Mei van Gibraltar. 16 Mei te Zighi. 19 Mei van Gibraltar. 14 Mei van Mombassa. 15 Mei van Accra. 17 Mei van Pt. Bouet. 12 Mei van Macoris. 19 Mei van Madeira. 17 Mei te Santos. 19 Mei van Messina. 21 Mei van Soerabaya. vertrekt 27 Mei. 21 Mei vertrokken. 13 Mei te Genua. 14 Mei vertrokken. 19 Mei van Vigo. vertrekt 28 Mei. 9 Mei van Sabang. 19 Mei van Flores. 19 Mei van Gibraltar. 20 Mei van Pto Colombia. 17 Mei van Belawan. 21 Mei vertrokken. 13 Mei vertrokken. 20 Mei van Sabang. in lading, vertrekt 28 Mei. vertrekt 28 Mei. 7 Mei van Kaapstad. 19 Mei te Volo. 18 Mei vertrokken. 12 Mei van Bahia. 20 Mei van Port Said. 15 Mei van Padang. 21 Mei vertrokken, vertrekt 24 Mei. vertrekt 25 Mei. 21 Mei van Pt. Said. 20 Mei van Port Said. 16 Mei van Necochea. 20 Mei van Ouessant. 21 Mei vertrokken, vertrekt 25 Mei. vertrekt 28 Mei. 17 Mei Gebraltr. gep. pass. 19 Mei Azoren. in lading, in lading. 17 Mei van Port Said. Schepen, voorzien van een x) zijn grooter dan 6000 ton Hoogovens Papierfabriek Papierfabrieik VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN \ANGEKOMEN SCHEPEN Italiaansch s.s. Luigi Razza Bona erts Finsch s.s. Britannic Gamla Karlby hout .Zweedsch s.s. Embla Norrköping cellulose Ruilovereenkomst met Duitschland aangegaan. Uit betrouwbare bron vernemen wij, dat met de betrokken Duitsche in stanties een ruilovereenkomst tot stand is gekomen, waarbij tegen Ne- derlandsche levering van stroo, boter en tuinbouwproducten, Duitschland 4000 ton bevroren vleesch zal leve ren. De leveringen zullen wederzijds franco grens geschieden. De clearing zal hierbij in genen deele worden be last. Hoewel de eerste besprekingen hebben geloopen over een hoeveelheid vleesch van 10.000 ton, is uiteindelijk overeenstemming bereikt over een hoeveelheid van 4000 ton, voldoende om gedurende ongeveer een half jaar of iets langer in de behoeften van de distributie van vleesch voor werk- loozen en daarmede gelijkgestelden te voldoen. Met de wederzij dsche leveeringen zal zoo spoedig mogelijk een aanvang worden gemaakt, De besprekingen met de vertegenwoor digers der vleeschwarenfbarieken zijn reeds begonnen en zullen zoo spoedig mogelijk worden vorotgezet. BESOMMINGEN. Manden TRAWLERS 400 Limburgia IJM-.- 54 f 2010 520 Adelante IJM. 19 f 2380 850 I. S. Groen IJM. 130 f 2690 510 Norma Maria IJM. 6 f 2280 245 Zeehond IJM. 70 f 1360 1200 Delft IJM. 17 f 2950 1230 Erin IJM. 12 f 3170 885 Gerberdina Johanna IJM. 38 f 2970 145 Zeearend KW 103 f 1020 MARKTBERICHT IJMUIDEN. (Versche visch). IJmuiden, 23 Mei 1938 (A.N.P.) Tarbot 80—64 ct. per kg. Tong- 7654 ct. per kg. Heilbot 8564 ct. per kg. Groote schol f 3628 per 50 kg. Zetschol f 24—18 idem. Kieinschol f 20f 6.60 idem. Schar f 7f 3.10 idem. Tongschar f 19f 13 idem. Poontjes f 7.50f 2.20 idem. Groote schelvisch f 21f 16 idem. Middel schelvisch f 14f 12 idem. Kleinmiddel schelvisch f 13f 6.50 idem. Kleine schelvisch f 8f 2.60 idem. Groote gul f 7f 3.60 idem. Wijting f 4f 2.30 idem. Makreel f 7f 1.10 idem. Versche haring f 10 idem. Kleinmiddel heek f 9 per 50 kg. Kleine, heek f 7.50 P- 50 kg. Kabeljauw f 25f 9 per 125 kg; Vleet f 2.35f 1.50 per stuk. Leng f 1.10—f 0.70 per stuk. Koolvisch f 0.55f 0.18 per stuk. ERNSTIGE AANRIJDING. Hedenmorgen om half twaalf werd op den hoek van den VeLserduinweg en den Zeeweg een auto van het P. E. N. aangereden door een vischauto van de firma D. uit Monniken dam. De auto van het P. E. N,, die met electri- sche apparaten geladen was, sloeg over den kop, terwijl de motorkap van de vischauto geheel werd ingedrukt. De chauffeur, C. B. van deze laatste auto, werd aan het been ge wond. Beide wagens kregen ernstige schade. De politie stelt een onderzoek naar de schuld vraag in. SANTPOORT BESTELAUTO OVER DEN KOP GESLAGEN. Zondagmorgen omstreeks half zes is op den Rijksweg een bestelauto in een langs den weg liggende sloot gereden en daarna over den kop geslagen. De bestuurder, een inwoner van Haarlem, liep eenige verwondingen op en is per zie kenauto naar een ziekenhuis te Haarlem overgebracht. De auto is later door een kraanwagen uit de sloot getrokken en naar een garage ver voerd. een weldaad wnnr Uw huid (Adv. Ingez. Med.) De Bilt voorspelt Meest matigen naar West of Noordwest ruimenden wind, aanvankelijk toene mende bewolking, later weer opklarend, weinig of geen regen, overdag iets koeler. BAROMETERSTAND Hoogste 772,9 m.M. te Riga. Laagste 757.7 m.M. te Seydisfjord. THERMOMETERSTAND Hoogste gisteren 58 F. Laagste hedennacht 50 F. Hoogste heden 54 F. BAROMETERSTAND Hedenmorgen 9 uur 767 m.M. Stilstand. Opgave van: MAGAZIJN 'T BRILLEN HUIS Kanaalstraat 86 IJmuiden HOOG WATER TE IJMUIDEN: Dinsdag v.m. 10.20 uur; n.m 10.53 uur. Woensdag v.m. 11.26 uur; n.m. 11.55 uur. Donderdag v.m. 12.25 uur: n.m uur. TEMPERATUUR ZWEMBADEN V.Z.I.: water 60 F., lucht 58 F. Heerenduinen: water 61 F., lucht 54 F. De zeerob stuurt met vaste hand Zijn notedopje naar den kant. Waarom verlaat hij 't ruime sop? Zijn pakje Roode Ster is op I Eerst nieuwen voorraad opgedaan/ Dan kan hij weer uit varen gaan... NIEMEUER'S 6, 10, 1 3 ct. per half ons. Zeldzaam zacht en licht in de pijp. (Adv. Ingez. Med.) VON CRAMM IN HOOGER BEROEP. De Duitsche tenniskampioen Von Cramm, die wegens een misdrijf tegen de zeden ver oordeeld werd tot een jaar gevangenisstraf, is in hooger beroep gegaan. Praag roept reservisten onder de wapenen. Ter beveiliging van de ordc. de rust en de veiligheid in den Staat. Uit Praag, 21 Mei. Vanmiddag is het volgende officieele communiqué gepubliceerd: „Met instemming van de regeering heeft de minister van landsverdedi ging heden een lichting van de twee de reserve met technische troepen, welke deel uitmaken van de spe cialisten-eenheden, onder de wape nen geroepen voor een buitengewo- nen diensttijd overeenkomstig de wet op de landsverdediging. De reden van dezen maatregel is de nood zakelijkheid de reservisten te oefenen in het hanteeren van de moderne wapenen, welke onlangs in gebruik zijn genomen, evenals men in andere landen doet. Bovendien heeft men rekening gehouden met de noodzake lijkheid de legersterkte, welke te klein is op het oogenblik te vergrooten, teneinde in deze woelige dagen de orde en rust en vei ligheid van den staat te handhaven, alsme de te voorkomen, dat de incidenten, welke zich op verscheidene plaatsen in de republiek hebben voorgedaan, zich herhalen".- Polen vraagt opheldering over Tsjechische troepenbewegingen Van officieuze zijde wordt uit Warschau vernomen, dat de Poolsche regeering haar gezant te Praag, Papee, had opgedragen, de Tsjechische regeering opheldering te vragen over de troepenbeweging, welke in Tsjecho- Slowakije langs de Poolsche grens werd op gemerkt. Deze onverwachte troepenbeweging had onrust verwekt onder de bevolking van het gebied Cieszya waar de stemming zeer gespannen is. Met betrekking tot dezen stap is te War schau een officieele mededeeling gepubli ceerd, waarin gezegd wordt, dat de Tsjecho Slowaaksche regeering den gezant heeft uit eengezet, dat de betreffende militaire maat regelen slechts de handhaving der orde ten doel hadden en in het geheel niet tegen Po len gericht waren. De re'geering verklaarde verder, dat slechts de douaneposten wat ver sterkt zijn langs de grens ten oosten van Cieszya. Hongaarsch-Tsjechische grens weer geopend Van gezaghebbende zijde wordt uit Boe dapest medegedeeld dat de sluiting der grens tusschen Hongarije en Tsjecho Slowakije, waartoe de regeering te Praag Zaterdag be vel had gegeven, vandaag is opgeheven na een Hongaarsch diplomatiek protest. In het buitenland is voorts het bericht ver spreid, dat de grens tusschen Saksen en Tsjecho Slowakije gesloten was. Ceteka is gemachtigd te verklaren dat die geruchten volkomen onjuist zijn en dat de Tsjecho- Slowaaksche grens op geen enkele plaats ge sloten is. VECHTPARTIJ AAN BOORD VAN JAPANSCH SCHIP. Aan boord van den Japanschen walvisch- vaarder „Nisshin Maree 2". die van Rotter dam naar zee voer, heeft Zaterdag een 32- jarig stoker met twee saamgebonden scheer messen den chef-stoker een levensgevaarlijke wonde aan den hals toegebracht. Een andere stoker, die tusschenbeide wilde komen, werd eveneens aan het hoofd ge wond. Een olieman overmeesterde den woesteling en sloot hem op in een kooi. De dader en de zwaar gewonde chef-sto ker zijn van boord gehaald. BURGERLIJKE STAND HAARLEM, 21 Mei 1938. Bevallen: 18 Mei, E A. Milatz—Zegers, z.| 19 Mei, M. C. C. Nicolaas—Steman, z.; M. E- A. v. Wieringen—Hollenkamp, z.\ 20 Mei, A J. Kerker—v. Roode, d.; 21 Mei, J. Bijster— Fennema, d. Overleden: 19 Mei C. J. Sabelis—Captijn, 43 j„ Patrimoniumstraat; 20 Mei, A. P. de Doel- der, 40 j.. Eendrachtstraat; H. Emondt—Hoo rnen, 58 j„ Berkenstraat; J. H. 6 mnd., z. v. J. H. Prins, Kamperlaan; 21 Mei, M. v. Dam, 44 j., Kamperlaan.

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 2