HODZA CONFEREERT MET DE SUDETEN-DUiTSCHERS THIJS, REDDER IN DEN NOOD! Generaal von Fritsch gerehabiliteerd. PROGRAMMA DONDERDAG 16 JUNI 1938 Regeering neemt zoowel het nationaliteiten statuut, als het memorandum van Henlein als basis voor onderhandelingen Woensdagavond hebben de verte- woordigers der Sudeten Duitsche partij, Kundt, Peters. Rosche, Sebe- kowski en Schicetanz een bezoek gebracht aan den Tsjecho-Slowaak- schen minister-president Hodza om kennis te krijgen van het antwoord van Hodza op het memorandum der Sudeten Duitschers. Hodza. Hodza verklaarde namens de re geering, dat deze voornemens was zoowel het memorandum der Sudeten- Duitschers als het nationaliteiten statuut der regeering als basis voor de onderhandelingen in overweging te nemen. Om elk der partijen gelegen heid te geven haar standpunt te be palen, zal binnenkort een nieuwe be spreking worden gehouden. Kundt heeft de gelegenheid te baat geno men om nog eens het memorandum te inoti- veeren. Hij wees in het bijzonder op het feit, dat het memorandum geen theoretische meeningen inhoudt, doch onmisbare punten die na een ondervinding van 20 jaar nood zakelijk zijn voor de veiligheid van het Sudeten-Ouitsche volk en voor de schepping van een nieuwe politieke orde in den staat. De leiding der partij van Henlein publiceert volgens Havas hetzelfde communiqué als het Ceteka, doch laat dit volgen door een vol genden zin: Naar wij voorts vernemen heeft Kundt doen uitkomen, dat in dezen geest de te Karlsbad door Henlein verkondigde principes een re alistisch argument vormen voor de nationa liteiten en den staat. Het persbureau der Sudeten-Duitschen deelt nog mede, dat haar vertegenwoordigers ook bezwaren gemaakt hebben tegen de toe passing der censuur op de Sudeten Duitsche pers, welke als discrimineerend gekenmerkt werd. Voorts werd geprotesteerd tegen het voortduren der buitengewone maatregelen, welke, naar het inzicht der partijleiders, de normaliseering van den toestand belemmeren, Samengaan sociaal-democratische partijen. Gistermorgen is te Praag in het parlement een bijeenkomst gehouden van vertegen woordigers der Tsjecho-Slowaaksche en Duit sche sociaal-democratische partijen, waar besloten werd, dat de beide partijen in de nauwste overeenstemming zullen optreden in alle kwesties der binnenlandsche politiek. Nieuwe anti-semitische golf over Duitschlancl. Talrijke arrestaties van Joden. Erithreeër maakt amok in de stralen van Rome. Tal van personen gewond. Een Afrikaansche inboorling is gisteren te Rome plotseling amok gaan maken toen hij zich bevond voor den gouden leeuw van Juda, welke de Italianen in triomf van Addis Abeba naar Rome hebben gebracht. Met zijn zwaard verwondde hij een aantal personen. Tenslotte werd hij door leden van de fascistische militie met revolvers neergeschoten. Volgens het D.N.B. is de dader een Erithreeër, die in den Abessynischen veldtocht aan de zijde der Italianen medegestreden heeft en thans als tolk bij het ministerie voor Ita- liaansch-Afrika werkzaam was. De man heeft in een vlaag van waanzin gehandeld en is naar een krankzinnigengesticht overgebracht. INTERNATIONAAL CONGRES VAN UITGEVERS VAN DAGBLADEN TE ROME. ROME, 14 Juni (Havas/A.N.P.) Op het Ca- pitool is het zesde congres van de internatio nale federatie van uitgevers en directeuren van dagbladen plechtig geopend. Dino Alfieri, de minister van propaganda gaf een uiteen zetting van het waagstuk der persvrijheid, zooals het fascisme die opvat, d.w.z. binnen het kader van de regeeringswerkzaamheid Ernest Rietmann, de president der interna tionale federatie, omlijnde de bedoelingen van het congres als volgt-: 1) De basis te scheppen voor een stelsel, dat in staat zal stellen onjuiste berichtgeving te bestrijden en 2) De mogelijkheid te bestudeeren een internationaal organisme in het leven te roe pen dat alle vraagstukken zal moeten oplos sen, die verbonden zijn aan de papiervoorzie ning voor dagbladen. Laval doet mededeelingen over schending der Franseh-Spaansche grens. Opmerkingen ter kennis van de regeering gebracht. Uit een communiqué, dat gisteren gepubliceerd is na de vergadering van de Fransche staatscommissie van buitenlandsche zaken heeft oud-pre mier Laval verzocht de commissie in kennis te mogen stellen van zekere ernstige inbreuken op het niet-in- mengingsbeginse! aan de landsgren zen van Spanje in de Pyreneeën Dr commissie heeft haar voorzitter Bé renger er mede belast zich naar Daladier en Bonnet te begeven tenein de de juistheid der gemelde inbreu ken na" te gaan en de onmiddellijke stopzetting daarvan te vragen in geval de juistheid erkend zou worden. Naar volledige uitschakeling uit het zakenleven. BERLIJN, 15 Juni. Volgens be trouwbare z-egslieden gaan de arres taties van joden in de hoofdstad en naar men meent ook in andere steden nog voort. Groote menigten vullen de consulaten, vooral die van Engeland en de Vereenigde Staten. De Joodsche weldadige organisaties, die pogen mid delen te vinden om de emigratie te financieren of althans te helpen bij de stichting van nieuwe tehuizen in het buitenland, werken onder „hoog spanning". De politie wil er zich niet over uitlaten, hoe lang de gearresteerden vastgehouden worden, doch aan de familie wordt blijkbaar aangezegd binnen drie dagen, of de gevange nen in vrijheid gesteld worden of niet. Met vrij veel zekerheid meent men te weten dat reeds arrestanten weer vrijgelaten zijn. Een onbevestigd bericht spreekt er van, dat sommigen daarentegen per trein naar het concentratiekamp van Buchenwald zijn ver voerd. De „ariseering" van zaken, die zich in Jood sche handen bevinden, kan men, aldus ver luidt in gewoonlijk goed ingelichte kringen, tegen einde Juli tegemoet zien. Dit zou dan een nieuwe fase beteekenen in het Joden probleem, waarvan de antisemitische cam pagne der laatste weken al een aankondiging was en waarmee thans, naar men verwacht, een definitieve regeling zal worden getroffen. Als vervolg op de talrijke arrestaties van Joden den laatsten tijd en her haalde demonstraties, waarbij de za ken van Joodsche eigenaars met verf „gemerkt" werden, verwacht men dat er thans verordeningen op komst zijn, waardoor de Joden uit 't geheele zaken leven in Berlijn uitgeschakeld zullen worden. Verscheidene Joodsche winkels zouden reeds gesloten zijn op grond van het feit, dat er waren aan arische klanten verkocht zouden zijn. Een der leidende persoonlijkheden uit de N.S.D.A.P. heeft verklaard ,dat de Joden zelf de schuld dragen van deze hernieuwde campagne, daar zij zich niet uit eigen be weging geleidelijk uit het zakenleven terug- ;etrokken hebben. Diplomatieke activiteit van Engeland. Uit Londen wordt nog het volgende ver nomen: I verband met de anti-semitische maat regelen in Duitschland, die allen het gevolg zijn van Goermgs decreet van 26 April, ver nemen wij nog, dat reeds een maand geleden Engeland een belangrijke diplomatieke stap gedaan heeft. Toen namelijk heeft Engeland bij monde van den gezant Neville Henderson er Duitschland op gewezen, dat toet den Engelsohen joden volledige diplomatieke be scherming zal verleenen, indien dezen hun eigendommen of hun vrijheid verliezen ten gevolge van dit decreet. Over dezen stap is het grootste stilzwijgen bewaard en ook heeft Duitschland er nog niet door een duidelijker verklaring opgeantwoord. Daarom bestaat het voornemen, binnenkort een tweede waarschuwing te laten volgen. Henderson moet Von Ribbentrop gezegd heb ben, dat de Engelsche Joden in het gestelde geval konden rekenen op den onbeperkten steun van hun regeering. Men zal zich herinneren, dat onlangs ook de Vereenigde Staten een soortgelijke waar schuwing hebben laten hooren. Wij vernemen, dat het optreden van Engeland vooraf gegaan is door een diplomatiek contact tusschen En geland, de Vereenigde Staten en Frankrijk, want ook dit laatste land blijkt geprotesteerd te hebben. (United Press.) Vier executies na ongeluk niet veerboot. Scheepsramp kostte 24 personen het leven. Het Russische blad Sovjet Ska ja Sibir meldt, dat den eersten Mei een veerboot, die zestig arbeiders ver voerde op de Ina nabij Novossibirsk is omgeslagen, hierbij zijn 24 personen verdronken, de vier verantwoorde lijke personen, waaronder de stuur man van de veerboot, zijn gefusilleerd. Een ander werd tot 15 jaar gevange nisstraf veroordeeld. SCHMITZ EN ADAM IN LEVEN. Het D.N.B. meldt in verband met het feit, dat buitenlandsche bladen reeds artikelen hebben gewijd aan de nagedachtenis van den oud-burgemeester van Weenen. Schmitz, dat van welingelichte zijde nogmaals wordt ver klaard, dat Schmitz in goeden welstand ver keert, evenals de vroegere Oostenrijksche bondscommissaris Adam, wiens dood men eveneens heeft gemeld. Eerefunctie voor den vroegeren chei van den Duitschen generalen staf. Generaal Von Fritsch. Het D. N. B. meldt: De Führer en hoogste bevelhebber van de weermacht heeft den vroege ren opperbevelhebber van het leger, overste generaal Freiherr von Fritsch, uit waardeering voor zijn groote ver diensten voor den wederopbouw van het leger in het Derde Rijk benoemd tot chef van het artillerieregiment 12 in Schwerin. Volgens Havas moet deze post voor Von Fritsch beschouwd worden als een zuivere eerefunctie. Joodsche kinderen van de „arische" geseheiden. Geen gemeenschappelijk onderwijs meer op de Duitsche scholen. Blijkens een D.N.B.-bericht is met ingang van het volgend schooljaar gemeenschappe lijk onderwijs voor arische en Joodsche kinde ren verboden voor alle scholen buiten de verplichte scholen. Joden mogen ook geen op leiding ontvangen aan kweekscholen en han delsacademiën. Het aantal Joodsche leerlin gen aan middelbare scholen wordt bepaald op twee procent van het totale aantal leerlingen. Daardoor zal het aantal Joodsche leerlingen dalen van 6000 tot 450. Tienduizenden Chineezen vluchten voor het water. De stad Kaifeng temidden van een woest meer. vluchtelingen is, lijkt op een ommuurd eiland in een woest meer. Zoolang de muren der stad en de met zakken zand verstrekte poor ten standhouden tegen den druk van het wa ter, bestaat geen direct gevaar. Tienduizen den vluchtelingen, die zoo goerd als niets hebben kunnen redden, stroomen samen op de niet vernielde de-elen van den spoordijk der Loenghailijn. Met honderden vlotten tracht men drenkelingen te redden. Rondom de stad Tsjoengmon heeft zich een meer ge vormd, dat 500 K.M.2 groot en 4 meter diep is. In dit meer drijven tallooze lijken. De Chineesche boeren vluchten naar het Noor den. Eén berichtgever van United Press meldt, dat zich tusschen Tsjengtsjau en Kaifeng vreeselijke tooneelen afspelen. Vaak naderen de vlotten met redders de huizen, gebouwd van klei en zien voor hun oogen het bouwsel bezwijken en vrouwen en kinderen in het water omkomen De hevige regens maken den toestand nog erger. Vaak is het water zoo hoog gestegen dat de ongelukkigen hun toevlucht moesten nemen tot de toppen der boomen. De Nieuwe Spoorweg-Exploitatie. Kleine gemeenten doen haar beklag. Vreeselijke tooneelen tusschen Kaifeng en Tsjengtsjau. Het D.N.B. verneemt uit Sjanghai 15 Juni: Ieder uur komen hier nieuwe alarmeerende berichten over de overstroomingsramp aan de Gele Rivier binnen. De Japansche troepen hebben in het noordelijk deel van de pro vincie Honan alle krijgsoperaties gestaakt en hebben met steun van 300.000 Chineesche boeren en met behulp van alle technische formaties den strijd tegen het, ontketende element opgenomen. De 12 meter hooge en 200 m. dikke dijken kunnen op de doorgebroken plaatsen niet meer gedicht worden. Men poogt het uitstroomende water door het opwerpen van nieuwe dijken en het graven van kanalen in bedwang te krijgen. De hoofdstad van Honan Kaifeng ,die vol Spoorwegen advlseeren van autobus gebruik te maken. (Van onzen correspondent). WEESP, 16 Juni. Naar aanleiding van de adressen, welke een groot aantal ingezetenen van Weesp, zoowel ouders van leerlingen die in Bussum en Hil versum school gaan, als van industrieelen, die door het beperkt aantal treinen dat aan dit station stopt, moeilijkheden ondervinden met betrekking tot het elders wonend per soneel, heeft gericht tot de directie der spoor wegen te Utrecht, heeft aldaar een confe rentie plaats gehad tusschen den burgemees ter van Weesp, den heer M. Dotinga, verge zeld van den gemeente-ontvanger, den heer J. Koudijs (een der adressanten) en den heer J. D. Evers, chef van den dienst der exploi tatie Nederlandsche Spoorwegen. Reeds dadelijk gaf laatstgenoemde te ver staan, dat van een wijziging in den zomer dienst, als door adressanten was gevraagd, geen sprake kon zijn. Vóór het samenstellen van den win ter-dienst zal worden overwogen, of wellicht ten behoeve van Weesp in de na middag-uren een stoptrein kan worden inge- lascht. Het snel-funetionneerend verkeer aldus lichtte de heer Evers nader toe over lange afstanden, moet primair blijven en daarvoor moeten de andere belangen zwich ten. Erkend moest worden, dat daardoor automatisch verschillende kleinere gemeen ten in het igedrang komen. Ook in de ge meenten Tiel en Geldermalsen b.v. hadden zich dezelfde bezwaren voorgedaan, als door Weesp naar voren waren gebracht, en toen is den klagers door de directie der Spoorwe gen geadviseerdvan autobussen gebruik te maken, hetgeen ook inderdaad is ge schied. Ook wat het groot aantal scholieren be treft, dat in Weesp woont en te Bussum of Hilversum school gaat, zou, naar de heer Evers den burgemeester van Weesp adviseer de, misschien de beste oplossing gevonden kunnen worden, door het vervoer per autobus te doen plaats hebben. „Ik ben 36 jaar aan de Spoorwegen in functie en had nooit ge dacht, dat wij een deel van het vervoer op die wijze zouden moeten afsnijden, maar de omstandigheden leiden er nu eenmaal toe. Steeds wordt er op aangedrongen, dat wij de exploitatierkosten zoo laag mogelijk moe ten houden. Een station, dat op een afstand van circa 10 K.M. van een igroote gemeente verwijderd is, loopt inderdaad kans, daar door eenigszins in het gedrang te komen". Voorts zette de heer Evers nog uiteen, waar om niet kon worden gevolg gegeven aan den maatregel, welken adressanten aan de hand hadden gedaan (nl. om trein 2014, welke om 15.42 uit Amersfoort vertrekt, in Weesp te doen stoppen), aangezien niet altijd met ze kerheid kan worden gezegd, aan welk perron die trein te Amsterdam zal aankomen, waar door de mogelijkheid zou kunnen ontstaan, dat de aansluiting met trein 1111, welke om 16.43 uit Amsterdam moet vertrekken, zou worden gemist. ONZE DACELIJKSCHE KINDERVERTELLINC Bij dit onderhoud kwam ook nog het stand punt ter sprake, dat naar de meening van het publiek, de Spoorwegen moeten innemen. „Men is van oordeel" aldus de chef van exploitatie „dat de Spoorwegen zich moe ten aanpassen aan de eischen van het pu bhek, maar daartegenover staat, dat dit, ge zien de eischen van het snelverkeer, soms heel moeilijk wordt, waarom het wenschelijk zal zijn, dat het publiek zich leert aan te paissen aan den dienst der spoorwegen". Toen hiertegenover werd opgemerkt, dat het toch zeer bezwarend wordt, als school kinderen van 15.15 uur tot 16.46 in Bussum moeten wachten, alvorens zij naar Weesp kunnen terugreizen, antwoordde de heer Evers, dat misschien een oplossing mogelijk zou zijn, als de directeuren der betrokken onderwijsinrichtingen zich eveneens aanpas ten bij de Spoorwegen en de begin- en eind tijdstippen van den schooldag anders regel den. Wat de klachten betrof, ingediend door verschillende industrieelen, merkte de woord voerder voor de Spoorwegen nog op, dat het te eenenmale ondoenlijk was, met de wen- schen van elke industrie afzonderlijk reke ning te houden. Ook van die zijde zou men de werktijden dan maar anders moeten stel len, opdat het elders wonende personeel tij dig aanwezig zou kunnen zijn. Toen de burgemeester van Weesp terloops te kennen gaf, dat de autobusdienst Weesp- Amsterdam door de huidige dienstregeling zéér gebaat is, antwoordde de heer Evers nog, dat de [Spoorwegen zich tegen dergelijke autobosdieiisten ook niet meer zoo verzetten, als eertijds het geval is geweest. Integendeel, in dergelijke gevallen zal de autobusdienst een goede oplossing kunnen brengen. INBREKERS VEROORDEELD Voor de Zwolsche rechtbank hebben veer tien dagen geleden drie zware jongens uit Amsterdam terecht gestaan, G. J., R. R. en J. V. genaamd, die zich hadden schuldig ge maakt aan inbraak in de vleeschexportfabriek der N.V. Beverwijk te Nijkerkerveen (Gld). Het was niet de eerste keer, dat deze ver dachten terecht stonden. Vooral de leider van het complot, G. J., had zoowat zijn geheele leven in de gevangenis doorgebracht, Voorts zullen de heeren dezer dagen ook nog terecht moeten staan voor de Haarlemsche en Alk- maarsche rechtbank voor inbraken, gepleegd in de omgeving van deze plaatsen. De rechtbank veroordeelde de hoofddaders J. en V. thans tot drie jaar gevangenisstraf en R. tot een jaar en drie maanden gevange nisstraf. De kabouters, ik wil het jullie nu wel verklappen, waren, gelukkig voor Thijs en koning Zilverdraad, geen Baardmannen. Het waren onschuldige kabouters, die rustig bij het Woud der Knoestige Boomen leefden. Maar daar wist Thijs natuurlijk nog niets van! Toen hij zoo plotseling door de deur naar binnen gekomen was, schrokken de kabouters zich natuurlijk een mikkie en sprongen van de banken, waarop zij. zaten, op. Ze staarden Thijs verschrikt aan. Kwam die plotselinge verschijning met slechte bedoelingen?? Thijs keek even glimlachend om zich heen, dan bleef zijn blik op een van de kabouters rusten. Jij moet me eens vertellen, wat zocht jij eigenlijk in het kasteel van koning Zilverdraad hè? vroeg hij langzaam. De kabouter staarde hem verbaasd aan". Hoe weet JIJ dat? vroeg hij op zijn beurt. Wel, Thijs haalde de schouders op, ik heb je gezien, dus je behoeft het niet te ontkennen! Biecht maar eens op. mannetje!! Ja hoor es eventies, b^mde kabouter angstig. - dat gaat zóó maar niet! Ik.wel.ik.eh. Niet jokken! bulderde Thijs. Ik wil de waarheid weten! Voor uit 1 Biecht op! VRIJDAG 17 JUNI HILVERSUM I, 1875 en 415.5 M. Algemeen Programma, verzorgd door de NCRV 8.Schriftlezing en meditatie. 8.15 Berich ten, gramofoonmuziek. (Om 9.30 Gelukwen- schen). 10.30 Morgendienst. 11.— Gramofoon muziek 11.15 Oellovoordracht met pianobege leiding en Gramofoonmuziek 12.Berichten 12.15 Gramofoonmuziek 12.30 Ensemble Van der Horst en Gramofoonmuziek 2.30 Christ. Lectuur 3.Sonora-kwintet en gramofoon muziek. 6.30 Voor tuinllefhebbers. 7.Berich ten. 7.15 Literaire causerie. 7.45 Berichten ANP, herhaling SOS-Berichten. 8.Koor van de Neder landsahe Bachvere-eniging, Utrechtsch Stedelijk Orkest en solisten 10.15 Berichten ANP 10,20 Gramofoonmuziek 10.45 Causerie „De techniek van het zwemmen" 11.Gramo foonmuziek ca. 11.5012.00 Schriftlezing. HILVERSUM II. 301.5 M. 8.— VARA 10.— VPRO 10.20 VARA 12.— AVRO 4— VARA 7-30 VPRO 9.— VARA 10.40 VPRO 11.00—12.00 VARA. 8.— Gramofoonmuziek (Om 8.16 Berichten) 10— Morgenwijding 10.20 Declamatie 10.40 Gramofoonmuziek 11.10 Vervolg declamatie 11.30 Orgelspel 12.— Gramofoonmuziek (Om 12.15 Berichten) 12.30 Kovacs Lajos' orkest. 1.15 Gramofoonmuziek. 1.45 Vervolg concert. 2.30 Declamatie 3.— Variété-programma 4.— Gramofoonmuziek 5.Voor de kinderen. 5.30 Gramofoonmuziek 6.De Ramblers 6.30 Po litiek radiojournaal. 6.50 Hammond-Orgelspel 7.Causerie „De Steunregeling in de Land bouw" 7.20 Berichten ANP 7.30 Berichten 7.35 Causerie „Reorganisatie in de Nederduitsch Hervormde Kerk (II)8.Viool en piano 8.30 Causerie „De positie van de vrijzinnigheid in de Amerikaansche kerk (II)". 9.VARA-or- kest 10.Fragmenten uit de operette „Axel an der Himmelstür" 10.30 Berichten ANP 10.40 Avondwijding 11.Schaaknieuws 11.05 Esme- ralda-septet. 11.30 Jazzmuziek (gr.pl.) 11.55 12.— Gramofoonmuziek. DROITWICH, 1500 M. 12.10 Orgelconcert. 12.40 Billy Gerhardi en zijn Band. 1.20 Causerie „A cycling tour of the North" 1.352.20 Het Birmingham Dames strijkkwartet en solist. 4.20 Gramofoonmuziek. 4.50 Declamatie 5.20 Het Leslie Bridgewater- kwintet en het Cecilian-trio. 6.20 Berichten. 6.45 Inleiding volgende uitzending. 6.50 le acte van de opera „Die Mé is tersin gei' von Nürn- berg" 8.10 Quatre-mains. 8.35 Revue-proogram- ma. 9.20 Berichten 9.40 „Fact or Fiction? Dra gons", discussie. 10.05 Inleiding volgende uit zending 10.10 3e acte van de opera „Die Meis- tersinger von Nümberg". 11.5512.20 Dans muziek (gr.pl.) RADIO PARIS, 1648 M. 8.55—9.05, 10.10, 11.20 en 12.35 Gramofoon muziek 1.50 Zang 2.05 Gramofoonmuziek 3.05 Zang 3.20 Violavoordracht 4.3-5 Zang. 5.20 Ca- sadesus-trio en zang. 8,35 Zang. 8.50 Radiotoo- neel 10.50 Gramofoonmuziek 11.20 Orkestcon cert mmv. het Raug-elkoor. KEULEN, 456 M. 6.50 Gramofoonmuziek 7.30 en 8.50 Ten toonstellingsorkest. 12,20 Omroeporkest 2.30 Vroolijk concert 4.20 Omroeporkest en solist. 6.20 Pianovoordracht 7.30 Omroeporkest, vroolijk instrumentaal kwartet en solisten. 9.20 Radiotooneel. 10.35 Gramofoonmuziek 11.20 Stedelijk Orkest van Krefeld en solisten 12.203.20 Omroeporkest en solisten. BRUSSEL, 322 M. 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 en 1.30 Om- roepklernorkest 1.502.20 Gramofoonmuziek 5.20 Omroepsalonorkest en soliste. 6.05 Gra mofoonmuziek 6.50 Omroepsalonorkest en so liste. 8.20 Omroepsymphonieorkest en -ge mengd koor m.m.v. solisten 9.05 Radiotooneel 9.20 Vervolg concert. 10.05 en 10.30—11.20 Gra mofoonmuziek. BRUSSEL, 484 M. 12.20 Gramofoonmuziek 12.50 en 1.30 Ed. Loiseau's orkest. 1.502.20 Gramofoonmuziek. 5.20 en 6.— Omroeporkest 6.35 Gramofoonmu ziek 6.50 Piano en zang 7.35 Het Guller-trio 8.20 Gramofoonmuziek 8.40 Uit Londen: 2e acte van de opera „Die Meistersinger von Nümberg". 9.55 Gramofoonmuziek. 10.30 Om- roepdansorkest en solist. 11.15 Gramofoonmu ziek. DEUTSCHLAND SENDER, 1571 M. 7.30 Cabaretprogramma. 8.30 Berichten 8.40 Jaro Michalek's orkest en solisten. 9.20 Radio tooneel 10.20 Berichten 10.40 Sportreportage.

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 6