a STEGEMAN'S BEVERWIJK 5 SANTPOORT VELSEN HEEMSKERK VERWACHT WORDENDE SCHEPEN CASTRICUM Het afscheid van Ds. C. M. Krijger. Hartelijke waardeering voor zijn arbeid. De vereenigingen in de Ned. Hervormde Gemeente hebben gisteravond in het Ned. Hervormd Vereenigingsgebouw aan de Oosterwijkstraat ds. en mevrouw C. M. Krij ger, in verband met hun vertrek naar Rotter dam-Vreewijk, een afscheidsavond aangebo den, waarvoor zeer groote belangstelling be stond. De zaal was eenvoudig, doch smaakvol met fraaie herfstbloemen versierd. Bij het binnentreden van de zaal door ds. en mevrouw Krijger en diens naaste familü leden speelde de organist „Ik moet den Hei land met mij hebben", dat door de aanwezi gen staande werd aangehoord. Hierna werd gezamenlijk gezongen Psalm 95, vers 1 en 4, waarna de voorzitter van de commissie, die uit de vereenigingen gevormd was, de heer A. J. van der Ploeg, 1 Corinthe 13 las en daarna in gebed voorging. De heer Van der Ploeg heeft vervolgens woorden van welkom gericht tot ds. en me vrouw Krijger, de ouders van ds. en de moe der van mevrouw, die aan de uitnoodigini van de commissie dadelijk gehoor hadden ge geven, evenals het kerkbestuur, weezenfonds, de commissie van de woningbouwvereniging en kerkvoogdij. Spr. hoopte dat het, ondanks het afscheid een prettige avond zou worden. De Christelijke Mandolineclub heeft ver volgens onder leiding van haar directeur, den heer W. van der Kamp, eenige nummers ten gehoore gebracht, die een groot succes oogstten. Ook het koortje van de Vrouwen- krans verwierf met eenige liederen veel bijval. Na deze muzikale intermezzi heeft de heer Van der Ploeg zich in een korte toespraak tot ds. en mevrouw Krijger gericht. Toen u, ds. Krijger, aldus spr., zes jaar ge leden in Beverwijk kwam wisten wij heel weinig van u af, maar al heel spoedig had u reeds een groot aantal vereenigingen in de Hervormde Gemeente voor u kunnen winnen en deze nemen dan ook noode van u afscheid. Spr, liet vervolgens al deze vereenigingen, de Christelijke Meisjesvereeniging „Ora et La- bora". Christelijke Jongemannenvereeniging „Excelsior", Vereeniging van Jong Hervorm den, Gymnastiekvereeniging „Hercules", N. C. G. V., Mandolineclub „Orpheus", de Zon dagsschool en den Chr. Nationale Werkmans bond de revue passeeren. Al deze vereenigingen hebben veel aan ds. Krijger te danken, zei spr., en de vereeni gingen zijn den predikant zeer dankbaar voor de vele opofferingen die hij zich voor haar belangen heeft getroost. Uit de woorden van den heer Van der Ploeg bleek, dat ds. Krijger zich bij alle organisaties verdienstelijk heeft gemaakt. De gymnastiekvereeniging „Hercules" heeft in de jaren, die ds. Krijger in Beverwijk is geweest, een groote vlucht genomen, maar nimmer is het evangelie losgelaten. Ook voor de Geheelonthoudersvereeniging en de ben jamin onder de vereenigingen, het muziekge zelschap „Orpheus" heeft ds. Krijger heel veel gedaan. Het onderwijzend personeel van de Zondagsschool is Ds. Krijger zeer dankbaar, evenals de Chr. Nationale Werkmansbond, waarvoor ds. Krijger zooveel leerzame en in teressante lezingen heeft gehouden. Een ver gadering van den Werkmansbond zonder ds. Krijger was 'gewoon ondenkbaar, aldus spr. De Vrouwenkrans heeft speciaal zeer veel aan mevrouw Krijger te danken, want zes jaar lang heeft zij hieraan haar liefde ge schonken, Ds. Krijger aldus vervolgde spr., had een hart vol liefde en dit ging ook uit naar de gemeente. Veel liefde is gegeven, waar ziekte en moeilijkheden waren. De gemeenteleden zijn hiervoor ds. en mevrouw hartelijk dank baar. Nu gaat u hier vandaan, aldus spr., maar wij hopen dat u Beverwijk niet zult ver geten. Wij wenschen, zoo besloot de heer Van der Ploeg zijn woorden, God's beste zegen op uw weg en hopen, dat God u ook nabij mag zijn in uw werk in uw nieuwe gemeente, (applaus). Hierna heeft de heer Van der Ploeg namens de vereenigingen ds. en mevrouw Krijger als blijvend aandenken een Gero-zilveren thee stel aangeboden. Na de pauze heeft „Orpheus" en een zang koor gevormd door eenige dames uit de Ver eeniging van Jong Hervormden eenige num mers ten gehoore gebracht. De vereenigingen hebben hierna in een tableau uitgebeeld, welken arbeid zij ver richten. De voorzitter van de Jongemannen- vereeniging heeft hierbij één aan ds. Krijger opgedragen gedicht gedeclameerd, hetgeen hem later in een fraaie uitvoering werd over handigd. Nadat de predikant toegezongen was heeft ds. Krijger mede namens zijn vrouw dank gebracht voor alles wat de gemeenteleden voor hen geweest zijn. Deze onvergetelijke avond, aldus spr., heeft een diepen indruk op ons gemaakt, maar ons toch ook goed gedaan. Spr. bracht dank aan de voorbereidings commissie voor het uitnoodigen van de we- derzijdsche ouders, wat een groote verrassing voor spr. was. Deze avond heeft daarom een dubbele waarde voor ons, omdat onze ouders geheel met het werk meegeleefd hebben. Wij zijn dankbaar voor alles, wat tot ons is gezegd en vooral het tableau blijft ons bij, omdat wij aan het daarin uitgebeelde een stuk van ons leven hebben gegeven. Zeer dankbaar zijn wij voor het cadeau, dat altijd een aangenamen herinnering aan het ver- eenigmgswerk in deze gemeente zal zijn. Van de vereenigingen, aldus spr., ben ik wel het minst in contact geweest met de meisjesvereeniging, maar wij wisten, dat de meisjes in goede handen waren en dat was voor ons een goede en rustige gedachte. De Kerstmisavonden van deze vereeniging zullen nog lang bij ons in herinnering blijven. De dames van den vrouwenkrans werden hartelijk dank gezegd voor wat zij voor me vrouw Krijger zijn geweest in die zes jaren. Hier wordt schitterend werk geleverd, waar van de jaarlijksche tentoonstelling wel ge tuigt. Spr. hoopte dat de dames nog vele jaren dit werk zouden mogen doen. Van de Jongemannenvereeniging vond spr. het heel jammer, dat deze niet meer leden telt. Spr. hoopte, dat toch meer jongere men- schen tot deze vereeniging van het N. J. V. zullen toetreden. Een verblijdende gedachte is, aldus de pre dikant, dat er een vereeniging van Jong Her vormden bestaat. Elke vereeniging heeft haar Ups en downs meegemaakt, maar nooit zoo als die van Jong Hervormden. Maar nu zijn wij eerder aan een „up" bezig dan aan een „down". Zeer dankbaar was ds. Krijger, dat ook de N. C. G. O. V. aanwezig was op dezen avond. Spr. had altijd veel eerbied voor het werk van de N. C. G. O. V. en zoover als mijn beginsel het toeliet dezen arbeid gesteund, omdat hij altijd veel sympathie had voor dit werk. De Mandolineclub „Orpheus" is op weg naar het eerste lustrum en in deze korte ja ren van bestaan, aldus spr., heeft deze ver- eenling het onder de energieke leiding van den heer Van der Kamp al gebracht. De predikant hoopte dan ook, dat in de toe komst de vereeniging zou mogen groeien en bloeien. Aan de Chr. Gymnastiekvereeniging „Her cules" bewaart ds. Krijger „pijnlijke herin neringen", omdat hij, zooals hij onder groote hilariteit vertelde, eens eenige oefeningen mee had gemaakt, die hem later heel veel spierpijn hadden bezorgd. In deze jaren het echter reusachtig vooruitgegaan met Hercules, waarvoor den directeur, den heer Nieuwen weg hartelijk dank werd gebracht. Spr. hoopte dat het ook verder goed mag blij ven gaan met de vereeniging. Ook aan den Werkmansbond bewaarde de scheidende predikant aangename herinne ringen en ook den Werkmansbond werd heel veel goeds in zijn verdere bestaan toege- wenscht Als commissielid van de Woningbouwver- eeniging was spr. dankbaar gestemd, dat er ook nog commissieleden waren, die van de werkzaamheden meer verstand hadden, maar toch is er altijd op een prettige manier mengewerkt. De Zondagsschool met haar 250 kinderen en 40 leidsters heeft echter altijd de bijzon dere sympathie van mij gehad, omdat hier iets ontzaglijk moois in is. Bijna nergens is een Zondagsschoolorganisatie te vinden als hier. Dit werk beteekent voor iedereen een S PORTRET VAN die na een vermoeiende dag Stegeman's échte Geldersche rookworst op tafel ziet. U weet wel, met die heerlijke, zachte rooksmaak. Tjonge, wat een tractatiel Die van Stegeman is werkelijk iets bijzonders, 't Is heusch de moeite waard om daar speciaal om te vragenl LET OP of er wel Stegeman op 't loodje staat. ln winkels e* met ons raambiljet (Adv. Ingez. Med.) versterking van het geestelijk leven, en het was spr. daarom ook een groote behoefte om steun aan dezen arbeid nog eens extra in te roepen. Vervolgens heeft ds. Krijger verteld, hoe hij van kinds af aan predikant had willen wor den en zijn eerste preek was dan ook „Vrouwtje punthoed", die vanaf een stoof, werd werd afgestoken. De blijdschap om het evangelie uit te dra gen is er nog, maar het valt mij zwaar, aldus spr., om iederen Zondag den preekstoel weer op te gaan. De moeilijkheden hebben mij in het geloof versterkt en ik ga hier dan ook vandaan met een rijker geloofsleven, dan toen ik hier kwam. Meer dan eens ben ik moedeloos geweest in deze zes jaren, maar ik ben hartelijk dankbaar wat allen voor mij geweest zijn. Ik ben blij dat al het werk niet vergeefsch geweest is en spr. dacht hierbij aan enkele brieven, die hij in deze dagen heeft mogen ontvangen, brieven, die hem meer waard waren dan goud. Waarom ik wegga kan ik moeilijk zeggen. Het werk is hier zwaar, maar nu heb ik ge meend dat misschien een andere predikant meer kan zijn voor den een of den ander. Mede namens mijn vrouw betuig ik nog maals mijn dank voor alles wat allen voor ons geweest zijn. God zegene, u en uwe ge zinnen aldus besloot ds. Krijger, en den ver- eenigingsarbeid in Beverwijk. De heer Van der Ploeg heeft ds. Krijger hartelijk bedankt voor zijn woorden dankte voorts alle medewerkenden en den heer G. van der Wel, die de zaal versierd had. Ds. Krijger sloot hierna met dankgebed deze afscheidssamenkomst. Uit dit afscheid is wel gebleken, dat in deze zes jaren een innige band tusschen predikant en vereenigingen was gevlochten, een vriend schapsband die gisteravond wel tot een spon tane uiting is gekomen. FEESTAVOND VAN DE ST.-JOZEF- GEZELLEN. Donderdagavond werd in de groote zaal van het K.S.A.-gebouw een feestelijke bijeen komst gehouden ter gelegenheid van de op richting van een afdeeling der St.-Jozefge- zellenvereeniging in de parochie van O. L. Vrouw van Goeden Raad. Aan dezen avond, die zeer druk bezocht was, werd medewerking verleend door het kinderkoor voor mej. Spruyt de Kruisvaart en de tooneelvereeniging T.O.V. Na een openingswoord van pastoor P. v. d. Pavoordt, die daarbij wees op de beteekenis van het bezit van een St.-Jozefgezellenver- eenlging, werd een programma in revue-stijl opgediend onder den titel „Wij zijn niet bang". De revue was een aaneenschakeling van lied jes, dansen en tooneelschetsjes, die zeer veel succes oogstten. Dit was in bijzondere mate het geval met de bloemendans van de S.S.S.- meisjes. De avond werd met een dankwoord aan lei ders en medewerkenden gesloten. LANGS DE LIJN. PROGRAMMA VAN DE RADIOCENTRALE. Zaterdag: Lijn I: 8.00 Hilversum I. Lijn II: 8.00 Hilversum II. Lijn III: 8.00 Keulen. 10.20 Parijs, 12.20 Keulen, 12,35 Brussel Ned., 2.20 Brussel Fr., 4.20 Brussel Ned., 5.35 Brussel Fr., 6.20 Brus sel Ned. 7.05 Brussel Ft., 7.20 Parijs 10.55 Brussel Fr., 11.20 Scheveningen Radio. Lijn IV: 8.00 Brussel Ned.,. 9.20 Diversen, 10.35 Londen Reg., 11.20 Nationaal pro gramma: 5.00 Londen Reg., 5.20 Nationaal programma; 8.20 Londen Reg., 10.20 Natio naal programma. Lijn V: Diversen. ARBEIDERS NAAR DUITSCIILAND. Op Vrijdag 14 en Dinsdag 18 October a.s. zullen weer twee groepen arbeiders van elk 400 man naar Duitschland vertrekken. In hoofdzaak kunnen zich hierbij grondwerkers en opperlieden aansluiten. Inlichtingen daaromtrent verstrekt de gemeentelijke Ar beidsbeurs, Raadhuisstraat, alhier. PROPAGANDA-A VOND VAN JEUGD- VEREENIGINGEN. Hedenavond houden de gezamenlijke jeugd verenigingen op Gereformeerden grondslag een propaganda-avond. Ds. F. Kramer zal in deze bijeenkomst een rede houden, terwijl een der jeugdvereenigingen medewerking zal ver- leenen. 9 uur bij den heer M. van 't Hoff, Wijker straatweg 48 aanmelden. De bussen vertrekken Zondagmiddag WGr van de Pont af. AUTOBUSTOCHT NAAR DEN HELDER. Voor het vervoer van supporters naar den voetbalwedstrijd Helder—Kinheim organi seert de supportersvereniging „Geel Zwart" een autobustocht naar Den Helder. Deelnemers kunnen zich tot Zaterdagavond CONCERT DOOR HET KINDERKOOR „ELIMELECH" Het Chr. Kinderkoor „Elimelech" gaf gis teravond in de kapel der Ned. Herv. Evange lisatie onder leiding van den heer Wiersma uit IJmuiden zijn eerste concert in dit seizoen. Het programma vermeldde alleen, dat het koor de medewerking zou genieten van den heer H. de Haas (orgel)bij de opening deelde de presidente van het koor, Mevr. De Ridder, nog mede, dat ook een mannensextet onder leiding van den heer Wiersma zou mede werken. In haar openingswoord sprak mevr. de Rid der er verder haar vreugde over uit, dat de belangstelling voor dezen avond zoo groot was. Over het geheel werd er door het kinder koor aardig gezongen. De heer Wiersma had ook de goede gedachte gehad eenige duetten en kwartetten te vormen en deze brachten het er op enkele uitzonderingen na, ook niet kwaad af. Zooals reeds vermeld, trad ook een man nen-sextet op. Het was het eerste optreden van deze zes heeren, zooals wij vernamen en uit dit oogpunt bekeken, valt er zeker goeds van te vertellen. Wat minder geforceerd zingen en meer streven naar het verkrijgen van één en semble zou echter geen kwaad kunnen. Tenslotte vormde het orgelspel van den heer De Haas een aangename afwisseling van het vocale gedeelte. ONGEBANDEROLLEERD CIGARETTEN- PAPIER IN BESLAG GENOMEN Donderdagmiddag hebben eenige belasting ambtenaren en rijksveldwachters huiszoeking SCHIP Alkmaar (Ned.) Agamennon (Ned.) Agios Georgios IV (Gr. Argo (Fin) Ajax (Ned.) Boskoop (Ned.) Baarn (Ned.) Boschfontein (Ned.) Bodegraven (Ned.) Balmung (Fin) Buccinuna (No.) Cassel (Du.) Cordillera (Du.) x) Costa Rica (Ned.) Ceres (Ned.) Chr. Hnuygens (Ned.) Deucalion (Ned.) Eriksborg (Zw.).., VAN Farmdale (Br.) Fort Archambault (Fr.) Freiburg (Du.) Grootekerk (Ned.) x) Ganymedes (Ned.) Heidelberg (Du.) Hermes (Ned.) Hollandia (Deen) Icarlon (Gr.) Juno (Ned.) Jaarstroom (Ned.). Kurmark (Du.) Luna (Ned.) Laertes (Ned.) x) Lena (Zw.) Laimdota (Letl.) Laurent Meens(Belg.) Lagosian (Br.) Mellskerk (Ned.) x) M.v.St.Aldegonde (Ned.) Margaritis (Gr.) Mars (Ned.) Maaskerk (Ned.) Moena (Ned.) Narkissos (Gr.) Neleus (Eng.) x) Nijkerk (Ned.) x) Nicolaos Filinis Nereus (Ned.) New Zealand (Br.) Osbur (Zw.) Onoba (Ned.) Odysseus (Ned.) Orion (Ned.) Poelau Laut (Ned.) x) Peisander (Ned.) x) Phrontis (Ned.) x) Polydorus (Ned.) x) Phrygia (Du.) Patricia (Du.) Perseus (Ned.) Paul Harneit (Du.) Rendsburg (Du.) Salawati (Ned.) Salabangka (Ned.) x) Salta (Noor) San Marco (It.) Stentor (Eng.) x) Salland (Ned.) x) Saturnus (Ned.) Sif (Zw.) Schokland (Ned.) Towa (Nèd.) Tawali (Ned.) x) Tarakan (Ned.) x). Tajandoen (Ned.) Triton (Ned.) Ulysses (Ned.) Van Rensselaer (Ned.) Vulcanus (Ned.) Venus (Ned.) Westland (Ned.) Waterland (Ned.) x) Zuiderkerx (Ned.) x) Zaanland (Ned.) x) Zephyros (Gr.) ChUi Jaffa Los Angeles Archangel Stettin Chili Chili Zuid Afrika Chili Oulu Galveston Ned. Indië Pto Barrios (v. IJm.) West Indië Bremen Batavia Zw. Zee Danzig W Afrika Duinkerken Ned. Indië Japan Alexandrië "Ted. Indië Alexandrië Kopenhagen Rosarlo Midd. Zee West-Afrika Ned. Indië Alexandrië Hamburg Hernösand Riga Houston West Afrika Beira Batavia Villa Constitution Midd. Zee West Afrika Batavia La Plata Batavia Zuid Afrika Poti (v. IJm.) Oporto Bombay Mesane Houston Danzig Palermo Batavia Batavia Batavia Batavia West Indië Cristobal Gothenburg Baton Rouge (via R'da Ned. Indië Batavia Batavia Rosario Pola Batavia Buenos Aires Bourgas Norresomdby(v.Velsen) Newcastle Rosario Batavia Ned. Indië Hamburg Bourgas Hamburg West Indië Midd. Zee Hamburg Buenos Aires Hamburg Japan Buenos Aires San Lorenzo Verm. Aankomst LAATSTE BERICHT 24 Oct. 18 Oct. 14 Oct. 19 Oct. heden 28 Oct. 16 Oct. 19 Oct. 16 Oct. 17 Oct. 23 Nov. 9 Nov. 24 Oct. 19 Oct. 15 Oct. 20 Oct. 16 Oct. 27 Oct. heden 13 Oct. 26 Oct. 10 Nov. 14 Oct. 1 Nov. 6 Nov. 17 Oct. 14 Oct. 21 Oct. 20 Oct. 15 Oct. 14 Oct. 25 Oct. 17 Oct. 20 Oct. 18 Oct. 24 Oct. 1 Nov. 27 Oct. 7 Nov. 17 Oct 30 Oct. 13 Nov. 16 Oct. 19 Oct. 15 Oct. 9 Nov. 10 Nov. 27 Oct. 12 Oct. 14 Oct. 15 Oct. 26 Oct. 19 Oct. 5 Nov. heden 28 Oct. 18 Oct. 14 Oct. 9 Nov. 11 Oct. van Callao. 2 Oct. te Izmir. 3 Oct. vertrokken. 7 Oct. vertrokken, in lading. vertr. 15 Oct. v. Hamburg. 3 Oct. van Cristobal. 12 Oct. van Aden. 10 Oct. te Valparaiso. 4 Oct. vertrokken. 6 Oct. vertrokken. 2 Oct. van Colombo. 5 Oct. van Barbados. 11 Oct. van Barbados, in lading. in lading. 11 Oct. van Catacola. in lading. 10 Oct. te Hamburg, vertrekt 16 October. 8 Oct. van Soerabaja. 13 Oct. te Manilla. 12 Oct. te Piraeus. 9 October van Port-Said. 10 Oct. van Izmir. 9 Oct. vertrokken. 7 Oct. van La Plata. 10 Oct. van Bari. 6 Oct. van Grand Cess. 12 Oct. te Soerabaja. 11 Oct. van Gibraltar, vertrekt 22 October. 6 Oct. vertrokken. 10 Oct. van Gdynia. 8 Oct. vertrokken. 7 Oct. van Kotonou. 13 Oct. van Hamburg. 9 Oct. van Sabang. 8 Oct. van La Plata. 8 Oct. van Susak. 10 Oct. van Dakar. 8 Oct. van Sabang. 12 Oct. van Wight. 11 Oct. van Pt. Said. 29 Sept. v. Kaapstad. 10 Oct. van Oran. 8 Oct. van Vigo. 1 Oct. vertrokken. 8 Oct. van Lodingen. 4 Oct. vertrokken, vertrekt 15 October. 13 Oct. te Malaga. 10 Oct. 12 Oct. 27 Sept. 5 Oct. 12 Oct. 14 Oct. 14 Oct. 10, Oct. van Genua, van Gibraltar, van Padang. van Belawan. van Trinidad, vertrokken, vertrokken, vetrrokken. 6 Oct. van Singapore. 10 Oct. van Gibraltar, ln lading. 9 Oct. van Las Palmas. 9 Oct. van Gibraltar. 8 Oct. vertrokken. 13 Oct. vertrokken. 11 Oct. van Stamboul. 9 Oct. van Malma 13 Oct. vertrokken. 8 Oct. van Las Palmas. 12 Oct. van Pt. Said. 2 Oct. van Sabang. 13 Oct. te Bremen, in lading. in lading. 4 Oct. van Paramaribo. 9 Oct. the Fiume. 13 Oct. vertrokken. 12 Oct. van Bahia. vertrekt 17 October. 11 Oct. van Pt. Sudan. 12 Oct. van Ouessant. 9 Oct. van Buenos Aires. Schepen, voorzien van een x) zijn grooter dan 6000 ton. KWALITEITS-SPOK'l ARTIKFT VOETBAL. HOCKEY, KORFBAI W*? ZWEMMEN en ALLE andere DE SPORTHOEK WIJKERSTRAATWEG 29. bii VELSEN-NOQRn e p°nt, <Adv ingez. Men,) verricht bij een inwoner van Heem-v man werd verdacht handel te driivfT- banderolleerd cigaretten papier Bii 0n°^ dachte zelf werd niets gevonden 7;;- een onderzoek ingesteld bij een i» waar een groote hoeveelheid ciearpn ^4 in beslag werd genomen. reik «^Papier WIJK AAN ZEE FEESTAVOND „ONDERLING GENOFrrv De reeds in ons blad aangekondiw, avond van de schietvereenigine rw, sl* Genoegen" te Wijk aan Zee, zal nieff?1* tober, maar op Zondag 14 Novernw gehouden. er Wordea KOOKDEMONSTRATIE GEMEENTptt^ gasbedrijf klijK van wedstrijd voor het laagste gasverbruik De Zon te Wijk aan Zee. AU1U1^, in Cï Het was een leerzame en avond en de belangstelling was daiw groot. --vi Acht dames namen deel aan den w strijd, terwijl 2 prijzen beschikbaar war2 steld, n.l. 2-pits gascomfoor als ie en 12?!e' dex comfoor als 2e prijs. De dames A. J. Smit en W. Zuiderduin v.r overden resp. den len en 2en prijs vZr vh laagste gasverbruik en de best bereide25 ducten. P'0* heer She™ Hey» Na afloop der demonstraties werden aardige films gedraaid en werd thee 2S? veerd. stiwr' FEESTAVOND „ZEEZANGERTJES" Zondag 6 Nov. a.s. des avonds te 8 uur »i i, café Sonnevanck te Wijk aan zee een Sé avond worden gegeven door de bekende zangertjes". AANVANG SCHIETOEFENINGEN Hm VRIJW. LANDSTORM De B. V. L. te Wijk aan Zee zal Donderds, 20 Oct. aanvangen met de eerste der 8 achti eenvolgende schietoefeningen. Den laatsten Donderdag zal tevens 'n schiet wedstrijd worden georganiseerd. 2.30 uur, 12.30 uur, 1 uur. 1 uur. 2.30 uur. HET PROGRAMMA VAN DE R.K.S.V. \L_ w Het programma voor a.s. Zondag vermeldt onderstaande wedstrijden van Vitesse—V.V.E. Vitesse 4r—G.V.O. 3 S.V.A. a—Vitesse a Vitesse bD.E.M. d Vitesse c—H.S.V. d Het eerste elftal ontvangt a.s. Zendag e. sterken tegenstander. Onze plaatsgenoot^ zullen ongetwijfeld alles in het werk stellen om ongeslagen te blijven; aan spanning zal het in ieder geval niet ontbreken. Vitesse 4 Is thans ook ingedeeld en speelt Zondag tegen G.V.O. 3. Voor de a-junioren is de strijd tegen S.V.A. a een zware opgave. De b-juniores kunnen de punten thuishouden. Ook Vitesse c zal het tegen de kleintjes van H.S.V. lang niet gemakkelijk hebben, maar zij zullen hun huid zoo duur mogelijk v VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE IJMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Binnenhaven Nederl. ..m.s. Leny Noordzee Papierfabriek Finsch ..m.s. s.s. ueny Modesfca Koivisto bijlegger hout AGENDA VOOR VELSEN EN IJMUIDEN VRIJDAG 14 OCTOBER Thalia Theater: „Drie schattige meisjes" ett „Zeeschuimers", 8 uur. Rex Theater: „Olympiade" (2e deel) en „Oudjes", 8.15 uur. Theater de Pont: „Een Renbaansensatie" en ,De Helleveeg", 8 uur. ZATERDAG 15 OCTOBER Thalia Theater: „Drie schattige meisjes" en „Zeeschuimers", 8 uur. Rex Theater: „Olympiade" (2e deel) en „Oudjes", 8.15 uur. Theater de Pont: „Een Renbaansensatie" en ,De Helleveeg", 8 uur. AGENDA VOOR BEVERWIJK VRIJDAG 14 OCTOBER Luxor Theater, Breestraat: „Jij en ik" en Tango Notturnó", 8 uur. Kennemer Theater, Zeestraat: „De vrouw in het rood" en „Er op of er onder" 8 uur. W. B. Theater, Peperstraat: „Flash Gordon op de planeet Mars" en „De wereld wil bedro gen zijn", 8 uur. ZATERDAG 15 OCTOBER Luxor Theater, Breestraat: „Jij en ik en „Tango Notturno", 8 uur. Kennemer Theater, Zeestraat: „De vrouw m het rood" en „Er op of er onder" 8 uur. W. B. Theater, Peperstraat: „Flash Gordon op de planeet Mars" en „De wereld wil bedro gen zijn", 8 uur. Wilhelmina Bioscoop, Uitgeest: „AU saoa komt naar Filmstad" en „Nancy Steele wordt vermist", 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: VRIJDAG 14 OCTOBER Stadsschouwburg, Wilsonsplein: op^aen van de Spaansche danseres „La Argentinita 8,15 uur- Q4fl Rembrandt Theater: „In Oud-Chicago 2.3U 7 en 9.15 uur. Palace Familie Cinema: „Spionnage in Maginotlinie" en „Lachparade" 2 en 8.1o uur. Frans Hals Theater: „Wildzang", 2.30,1 en 9.15 uur. Luxor Sound Theater: „IJseo-touristen 7 en 9.15 uur. Spaarne Theater: „Het mysterie van «e Mondschein Sonate" en „Het wrekende water Moviac Uurfilm Theater: o.a. De aanleg van werelds hoogste autobaan. Doorloopenae voorstellingen. 2.3011 uur nam. Teyler Museum, Spaarne 16. Geopend op werkdagen van 113 uur, behalve s Maan dags. Toegang vrij. ZATERDAG 15 OCTOBER Stadsschouwburg: Fritz Hirsch Operette ,Bei mir bist du schön", 8.15 uur. Gebouw Haarl. Kegelbond: Liefdadigheid* cabaretavond Herstellingsoord Spoor- en Trampersoneel, 8 uur. Bioscoopvoorstellingen 's middags en avonds. Palestina Diorama's, Schotersingel HJJ Geopend eiken werkdag (behalve Vrijt»?5' van 3—5 en 7—9 uur.

IJmuider Courant | 1938 | | pagina 2