BURGERLIJKE STAND. Bazar ten bate van Het Rootle Kruis geopend. Vele mooie stands aanwezig. In Augustus zal het 25 jaar zijn gele den, dat uit de Reddingsbrigade „Prins Hendrik" de afdeeling lJmuiden-Velsen van het Nederl. Roode Kruis geboren werd. Dat wordt een belangrijk jubileum, want het Roode Kruis is in onze plaats een instelling geworden, waar we het niet meer zonder zouden kunnen doen. Aan het strand en op den weg hebben de ijverige leden van de transportco lonne meermalen hulp verleend en als er geoefend moest worden waren ze niet minder paraat. Heel veel van hun vrijen tijd hebben de leden van het Roode Kruis voor hun vereeniging opgeofferd. En nu is het zilveren jubileum in aantocht en dat zal natuurlijk gevierd worden. Niet met uitbundige feestelijkheden, maar op een wijze, die in overeenstemming is met het werk. Plan nen zijn reeds in voorbereiding. Maar hiervoor is geld noodig en men is al vast begonnen met het organiseeren van een ba zar, die gehouden wordt in het bekende lokaal in de Breesaapstraat. Deze bazar is gistermiddag door dr. A. Land, lid van het hoofdbestuur van het Ned. Roode Kruis en. Kringcommissaris voor Noord-Holland (Zuid) geopend. Daarvoor heeft de voorzitter, dr. W. van Ha- selen een korte toespraak gehouden tot de vele aanwezigen, waaronder wij o.a. opmerkten dr. L. S. Limborgh Meijer, directeur van den Gem. Geneeskundigen- en Gezondheidsdienst, ds. cn mevrouw Milatz, enz. Spreker zeide, dat toen men met het plan kwam, een bazar te organisee ren, dat voor het bestuur iets ongekends was en het schoorvoetend werd aangenomen. Degenen die deze zaal in haar gewone doen kennen en haar nu zien omgetooverd in een „winkelstraat" kunnen zien, dat de schroom ongegrond was. Spreker wees op de medewerking, die men van alle kanten heeft ondervonden, als van het ge meentebestuur, van vele werkers en werksters en niet het minst van het comité, waarvan de heer Hellemons de ziel was en de heer Olden burg diens rechterhand. Dr. van Haselen wees voorts op den zakelijken kant: de bazar is niet alleen bedoeld als een streeling voor oog en tong. maar om er aan te verdienen. Het zal de grootste dank zijn voor het comité, als de voorzitter Za terdag na de sluiting op een dikken buidel kan wijzen. Spreker verheugde zich in de belang stelling van het hoofdbestuur en een lid daarvan is bereid den bazar te openen. Dr. Land zeide, dat het een aangename taak is den bazar te mogen openen. De afdeeling Velsen- IJmuiden heeft in Roode Kruis-kringen een goe den naam, niet alleen in den oorlogstijd maar ook in vredestijd. De afdeeling werd in Augustus 1014 opgericht. Het was dr. van der Horst, die den stoot tot de oprichting gaf. Dat het noodig was, bleek al spoedig na het uitbreken van den corlog bijv. bij den ondergang van de drie En- gelsche kruisers, waarvan vele gewonden hier werden ondergebracht. Spreker bracht de beste wenschen over namens het hoofdbestuur en mede namens de oudere zuster, de afdeeling Haarlem en hoopte, dat de bazar een groot suc ces mag worden en de penningmeester Zater dagavond verheugd naar huis mag gaan. Hierop verklaarde dr. Land de bazar voor ge opend. Doordat men de beschikbare ruimte zoo goed mogelijk benut heeft, is er op den bazar heel wat te zien en natuurlijk te koop. De vlaggen- versiering „in den top" verhoogt niet weinig de gezelligheid en vele vriendelijke dames staan gereed om iederen bezoeker op zijn wenken te bedienen. Moge het succes aan de verwachtingen be antwoorden. IJ. O. V. speelt weer voor een stampvolle zaal. En Dinsdagavond nog eens „Het Witte Paard". Behalve de donateurs der IJmuider Operette- Vereeniging waren Donderdagavond velen onzer landsverdedigers uitgenoodigd om Het Witte Paard voor de tweede maal over de planken te zien huppelen. Weer is er door de IJ.O.V.'ers gezongen en ge speeld en weer heeft het Thalia-Theater geda verd van den lach der toeschouwers om de grap pen en komische situaties welke dit Witte Paard zoo rijkelijk in zich bergt. De IJ.O.V. haalde wel is waar een wit paard Troje (IJmuiden) binnen, maar de inhoud is toch maar heel wat prettiger dan het historische uit de Ilias. En nog wordt het beestje niet opgeborgen, want Dinsdagavond a.s. zal het ten derde maal over de planken van het Thalia-tooneel draven, ditmaal uitsluitend voor militairen, die hier ter plaatse gedetacheerd zijn en die dan dezen avond de zaal geheel zullen bezetten. Voorzitter Osendarp heeft in zijn openings speech je o.m. de heeren officieren van land- en zeemacht begroet en hen dank gebracht voor de loyale medewerking, die het bestuur der IJ. O. V. van hen ondervonden had. Eveneens heet te hij de jury welkom, een zestal dames en hee ren uit Amsterdam, die voor het Batova-con- cours de prestaties der IJmuider Operette-Ver- eeniging kwamen beoordeelen. Aan dit operette concours nemen een aantal Amsterdamsche en een tweetal niet-Amsterdamsche operetteven* eenigingen deel, welker uitvoeringen door een z.g reizende jury bezocht en beoordeeld worden. „Zilverbaardje" van Sam Vlessing0 In studie bij de IJmuider Muziekschool. Naar wij vernemen heeft de leiding der IJmuider muziekschool besloten met de zangklas dezer school in studie te nemen een der laatste composities van wijlen Sam Vlessing, n.l. de kin deroperette „Zilverbaardje", waarvan de pre mière ongeveer 6 jaar geleden in het Thalia Theater plaats vond. Het werk, dat door zijn met kennis van zaken geschreven muziek groot succes verwierf, bevat tal van frissche melodieën die geheel in den populairen Vlessing-stijl ge componeerd zijn. Ook de handeling heeft voor de kinderen en voor hen, die ze aan het werk zullen zien, bekoring. De directeur van de school, de heer P. Grin Jr., zal het instudeeren leiden. Meisjes en jon gens tot den leeftijd van 16 jaar, die aan deze operette willen medewerken, kunnen zich aan de school opgeven* Morgen gaatt beter in het REX THEATER Onze eerste kennismaking met de film was een buitengewoon aangename. En we hebben onmiddellijk de overtuiging gekregen dat ook dit product niet alleen uit artistiek oogpunt, maar ook als geheel een groot succes zal blij ken te zijn. Het publiek heeft ongetwijfeld een goeden neus en het zien van die foto's is imaar al te vaak voldoende een meening te vesti gen. „Morgen gaat 't beter" moet dan wel een zeer gunstiger, indruk hebben gemaakt. Een eerste vereischt voor elke film is een goed scenario. Aan dezen eisch is hier geheel vol daan. Het gegeven in de roman van Annemarie Selinko is eenvoudig. Een eenvoudig meisje dat haar vader verliest, met moeite haar schooldiploma verwerft en er dan niet in slaagt een betrekking te bemachtigen; ein delijk komt ze dan bij een radio-omroep ver eeniging, vergaloppeert zich door eigenmach tig voor de microfoon te gaan spreken, wordt natuurlijk buiten de deur gezet doch met evenveel haast weer naar binnen gehaald, want ze blijkt door haar sympathieke stem hoedanigheden voor radio-ster in zich te te hebben. Daarna komt 'n ongelukkige liefde, terwijl ze niet bemerkt dat ze hartstochtelijk bemind wordt door haar eersten chef bij de radio. Gelukkig voor alle partijen ziet ze in dat de jongeman, die in haar gunst is, niet de ware is en de secretaris van den radio-omroep en de radio-ster gaan samen een fcrouwvergun- ning halen. Scène uit: Morgen gaat 't beter. Men ziet, het gegeven is geheel niet gecom pliceerd, het is echter wel zeer onderhoudend, boeiend en subliem vertolkt. Dit geldt niet alleen voor Lily Bouwmeester maar voor alle uitvoerende artisten. Lily Bouwmeester is als voor de film geboren. Verder moeten we gewagen van onze waar deering voor Paul Steenbergen. De Nederland- sche film heeft in hem een jeune premier, zooals tot nogtoe geen ander. We kunnen zoo doorgaan met de heele rolbezetting te volgen. Nico de Jong in de gevoelige creatie van den oud-kapitein Verhulst, Bob de Lange in zijn kostelijke uitbeelding van den pers-chef van de radio. Theo Frenkel als de ladykiller en Chris Baay als de stotteraar, Louis Gimberg als de zelfbewuste directeur, Mien Duymaer van Twist als de venijnige tante en Lau Ezel man als oom Theodoor, Fie Kohier in de creatie van een onsympathieke leerares met Ko Arnoldi als de goedmoedige professor. En dan moeten we ook noemen Piet Kohier die de bedienderol voortreffelijk uitbeeldt, terwijl ook Kommer Kleyn en Guus Weitzel in de film getoond hebben, evenals bij den radio- omroep begrip te hebben van hun taak. In THALIA: Deanna Durbin als de Bakvisch. Deanna Durbin, de zeventienjarige film ster met „de gouden stem" speelt nu reeds haar zooveelste film en is er in geslaagd de zelfde ongekunsteldheid en jonge charme te bewaren als bij haar debuut. Dat is op zich zelf reeds een wonderlijke prestatie in Holly wood, waar de hoofden zoo snel op hol gaan en wereldreputaties in één jaar gemaakt plegen te worden en vernietigd. In deze film ik heb den naam van den regisseur die zoo fijn en gevoelig de verschil lende karakters tegen elkander zette en af deed steken, niet in het programma kunnen ontdekken speelt Deanna de rol van de bakvisch die zoo verschrikkelijk verliefd wordt op een veel ouderen man, dat haar dagboek trilt van ontroering. Die man is een beroemd jounalist, zoojuist van Spanje teruggekomen en op het punt weer naar China te vertrekken zijn hoofdredacteur begroet hem als een ten naar voren. Welke belevenis J Andringa de Kempenaer al tiim v, maakt, is moeilijk te beschrijven v rr.cfeT er zeer vele. J en' het In deze lezing vermeldde sm-eW zonder, dat de vliegdienster, van 5V bij de tusschen-trajecten steeds zijn vJrM'o in tegenstelling met de Imperial a g °ekUi- Van zijn verdere reis S5N' en Klein-Azië vertelde spreker een van Oostersche karakterfijnheid t,r de spitsvondigheid dezer Oosteri,* ndiê& Yc- Spr. verhaalde op zijn eigen fe" tal van aardige ervaringen, V'ljze spieren vaak in beweging k\vame?°°r de !s*> Tijdens den arbeid, die in het Oost** zaam en oneconomisch gaat, wordt r lan8' zegen van Allah afgesmeekt. (je Na nog menig avontuur in beleefd reisde de heer van Andringa naer per K. L. M. vliegtuig „Kievit" t er?Ci-- waarbij spreker meedeelde, dat hii ata''5 stander van vliegen is, alleen al doorT" Vo5:" Jackie Cooper, Deanna Durbin en Me«vyn Douglas in de film „De Bakvisch", die in Thalia wordt vertoond. ouden vriend en schenkt hem dadelijk een whisky in tja, dat zijn nog eris hoofdredac teuren, daar in Amerika. Om rustig te kunnen Lossing stukgoederen. Zaterdag, zal hel Duitsche motorschip „Ca- ribia" van de HAPAG de voor Amsterdam be- werken betrekt hij het tuinhuis van zijn hoofd- stemde hoeveelheid stukgoederen en passagiers I luel W KnifonliovDn dimif»r redacteur wat een land alweer doch Deanna is juist bezig dat gebouw onveilig te maken met de repetitie van een stuk, dat zij met een aantal vriendjes zal opvoeren. Ken heet die aardige jongen en ge kent hem wel van vroeger hij is namelijk „the Kid" en heet Jackie Cooper. Hij is een aardige, jonge acteur geworden en zijn toekomst schijnt mij zeker, want hij acteert op een bescheiden en niet on-humoristische wijze hij is verliefd op Deanna en op een manlijke wijze, want zoo dra ontdekt hij het dagboek waarin gesproken wordt van den beroemden Vincent Bullitt, of hij slikt zijn tranen naar beneden en doet af tand van zijn liefde.Zoo'n vaart loopt het trouwens niet. De beroemde journalist een nieuwe en perfecte rol van Melvyn Douglas met zijn on verstoorbaar masker en zijn innemende ma nieren begrijpt niets van die warme en toe gewijde liefde, want hij had er namelijk niet op gelet en bovendien is zijn hart reeds er gens anders in beslag genomen. Is het drama in het kleine zieltje van Deanna er minder erg om? Beleeft een jongemeisjesziel niet de hevigste schokken op een leeftijd dat de ouders haar nog het liefst met een vlechtje en korte rokken zouden laten loopen? En loopen de ouderen er niet met een glimlach over heen, met zulke wijze dooddoeners als: de tijd brengt dat wel in orde? De charme van de film is voornamelijk ge legen in de heilige oprechte manier waarop het kleine meisje, dat Deanna Durbin heet, dat jonge en liefelijke sentiment aannemelijk maakt. Ge glimlacht een beetje ontroerd om die gebroken jeugdliefde en denkt wellicht aan uw eigen jeugd, toen ge zelf aan een gebroken hart moest lijden en het geheeld zag. En dit is dan een van die lieftallige en charmante films, zooals ze met Deanna in de hoofdrol gelukkig nog gemaakt worden. (Tel.) VERVEN VAN MILITAIRE WERKEN. Bij de door de Genie gehouden aanbesteding voor het verven van militaire gebouwen en werken van Uitgeest tot Velsen cn bij IJmui den was laagste inschrijver H. Mens te Noord wij kerhout met f 825. De hoogste inschrijving was f 2250 R.-K. TOONEELVEREEN. K. Z. O. S. „Drie wijze gekken". De R.K. Tooneelvereeniging „Kunst zij ons Streven" zal Zondagavond 30 April a.s. in de Patronaatszaal voor haar donateurs opvoeren het bekende blijspel in 3 bedrijven van Austin Strong „Drie wijze gekken'" Ongetwijfeld zal K. Z. O. S. met dit komische blijspel succes oogsten en haar donateurs een aangenamen avond bereiden. AANGEKOMEN. 26 April: Merope s.s. Bremen Crackshot s.s. Gdynia Freienfels s.s. Bremen 27 April: IJstroom m.s. Leith Sandhill m.s. New Castle Castor s.s. Sluiskil Gambian m.s. West Afrika Hontestroom s.s. Londen Gudur s.s. Malmö Salland s.s. Buenos Aires VERTROKKEN. 26 April: Sheaf Field s.s. Melhil Madjoe m.s. Rotterdam Le Havre m.s. Lissabon Rhein s.s. Hamburg Titus s.s. Hamburg Theseus s.s. Kopenhagen Belletrix m.s. Abö Radmansö s.s. New Castle Theano s.s. Rotterdam 27 April: Tromp m.s. Duisburg Prowess m.s. Londen Tjitjalengka m.s. Noordzee Zeester m.s. Gdynia Anna Rehder s.s. Goole met hun bagage in de buitenhaven, alhier, onlscfcepen. Het schip komt van West Indië en zal zoodra het daarmede gereed is de reis naar Hamburg voortzetten waarop het Zondag, 7 Mei a.s. van Hamburg alhier terugkeert om de voor de West geboekte passagiers in te nemen. Nieuw Havenbedrijf. Nu de nieuwe haven van Baranquila klaar is zullen de schepen van de K. N. S. M. de voor deze stad bestemde stukgoederen aldaar direct kunnen lossen inplaats van te Puerto Colombia, zooals vroeger geschiedde, mits hierdoor geen langdurig oponthoud ontstaat. Wat de vrachten betreft naar deze haven is door de Conference echter nog geen uiteindelijke beslissing genomen» Duitsche vlootuitbreiding. Dezer dagen maakten wij melding van een groot aantal schepen uit het buitenland, die in handen van Duitsche reederijen overgingen. Thans kunnen wij hier nog aan toevoegen het Britsche s.s. Essex Envoy, 8323 ton, d.w., dat in 1922 gebouwd werd en toebehoorde aan de ree- derij Essex Line Ltd. te Londen. De verkoop prijs bedroeg circa 34.000. Het schip is echter geen onbekende in de Duitsche handelsvloot, want vroeger voer het schip reeds onder deze vlag met den naam Therese Horn. Het werd ge bouwd door de werf Schichau G. m. b. H. te Danzig, doch was sinds 1924 in bezit van de Essex Line. Een droeve lading. Met het Woensdagavond van Amsterdam naar Kopenhagen vertrokken s.s. „Theseus" van de K. N. S. M. werd het stoffelijk overschot van den te 's Gravenhage overleden Deenschen ge zant Z. Exc. H. de Scaveiiius naar zijn vader land vervoerd. Zware deklast. Evenals het s.s. Stolzenfels had het Woens dagavond van Bremen komende Duitsche s.s Freienfels beide van de HANSA Lijn, op het vóórdek een aantal tankspoorwagens geladen. Deze wagens welke eveneens voor het petro- leumvervoer in Iran bestemd zijn, zullen heden of morgen met het schip naar Basrah verscheept worden. Proeftocht. Het op 16 Augustus van het vorige jaar te Amsterdam te water gelaten Nederlandsche mo torschip „Tjitjalengka" 10600 b. r. t., vertrok gisteren voor het maken van een proeftocht naar de Noordzee. Genoemd schip werd gebouwd in opdracht en voor rekening van de Java-China- Japan Lijn te Amsterdam en is bestemd voor de vaart in Ned. Oost Indische wateren. Volledig heidshalve kunnen wij nog vermelden, dat het schip tijdens den afbouw 18 Februari j.l. brand aan boord heeft gehad, welke echter niet van grooten omvang is geweest. Vlootuitbreiding. Het voor rekening van kap. W. Fekkes te Veendam gebouwde kustmotorvaartuig Geer- truida heeft dezer dagen op de Nieuwe Maas een goed geslaagden proeftocht gemaakt. De in het schip staande gloeikopmotorinstallatie werd door de N.V. Machinefabriek Bolnes v/h. J. H. van Capellen, te Bolnes verbouwd in een Bol- nes-Compressorlooze Dieselmotor-installatie. Onder toezicht en volgens eischen van de Ned. Scheepvaart-Inspectie vond daarna de afleve ring plaats. Tewaterlatingen. Het op het oogenblik bij de Nederlandsche Dok Mij in aanbouw zijnde tankschip „Ondina'" bestemd voor de Koninklijke Shell Groep te 's Gravenhage, zal morgenmiddag te Amster dam te water worden gelaten. Het schip, waar van het draagvermogen 9100 ton bedraagt, zal worden uitgerust met een Werkspoor Dieselmotor van 2800 I. P. K. Het eveneens voor rekening van de Kon. Shell bestemde tankmotorschip Oscilla, 6000 b. r. t. dat in aanbouw staat bij C. van der Giessen Zonen's Scheepswerven te Krimpen a/d. IJsel, zal ook morgen te water worden gelaten. Hr. Ms. kruiser Tromp gearriveerd. Gistermiddag passeerde alhier Hr. Ms. krui ser „Tromp" komende van de Noordzee, waar het schip oefeningen gemaakt heeft, naar de binnenhaven, waar het ligplaats heeft gekozen vóór de Noordersluis in afwachting van het koninklijke bezoek aan onze plaats. Sleepreis. De met een ponton van hier naar Leixoes be stemde Nederlandsche sleepboot Ganges is 25 dezer Prawlepoint gepasseerd. IJzerverscheping. Het van Malmö komende Zweedsche s.s. Gudur heeft bij het Hoogovenbedrijf een partij ijzer ingenomen, waarna het schip naar de hoofd stad zal opvaren om aldaar stukgoederen bij te laden voor Zweden. geen reserve te hebben. Spr. »--• Vinrii j„.~" ^oe] van alles te veel is voor een Fn.- 10 slechts voor korten tijd daar vertwï"1' zijn de ambtenaren, ook de hoos»™ lijker te bereiken dan in ons land V.„ f"*»- de heer de Kempenaer naar Siam et®! aardige anecdoten vertelde. arvan hij Tenslotte vertelde de spreker noa gevorderde techniek, vooral bii Rpi ,1- ever- >iik J ÏÏT De heer Pels sloot dezen prettiaen dank aan den heer Jhr. van AndrmsT den wensch uitsprekend, dat deze ep maal nog eens zou komen. Mevr van A*0* ge\sraer werd een kieine Een prettige en gezellige vertelavond. Concert Mannenkoor „De Eendracht". Het eerste concert dat het mannenkoor D, Eendracht onder leidmg van zijn nieuwen aio gent Stephen Jansen zal geven, vindt Zal„a,. avond 29 April a.s. in het gebouw Wij vernamen van bevoegde zijde, dat 't het koor. wat het vereenigingsleven betreft stijgende lijn gaat en dat de mannen van 'r£ Eendracht", nu zij voor de eerste maal zu£n concerteeren onder Jansen's bekwame leid™ hun uiterste best doen om dit concert te doen slagen. STEPHEN JANSEN. De reis naar Concordia zal zeker de moeite waard zijn, want naar het programma te oor- deelen belooft het een mooi concert te worden. „De Eendracht" zal ten ge'noore brengen: Ave Maria (Fr. Witt), Wanderers Nachtgebet (C. M. von Weber), Abendfriede am Rhein (M. Neu mann) en Spruyte Davids van Willem Landré en Les Martyrs aux Arènes van Laurent de Rillé. De beide laatste nummers zijn resp. het verplichte en het vrije werk voor het concoun, dat 18 Mei te Zutfen gehouden wordt en waar „De Eendracht" zal uitkomen in de eerste af deeling. Het bekende mandoline-orkest O.K.K., direc teur de heer G. Blok, verleent zijn medewerking Een achttal werken zal het ten gehoore bren gen, waaronder 4 Hawaiian-nummers door het Hawaiian-ensemble. Ongetwijfeld zullen velen Zaterdagavond in Concordia aanwezig zijn om dit concert, dat veel belooft, bij te wonen. SANTPOORT Een buitengewoon geslaagde overzichtfoto van de rots van Gibraltar, de Engelschc vesting, welke den toegang tot de Middellandsche Zee beheerscht, en alwaar den laatsten tijd nieuwe versterkingen zijn aangebracht. Lezingavond van Papyrus. De personeelsvereniging der papierfabrieken „Papyrus" hield een lezingavond in „Concordia" die geopend werd door den voorzitter, den heer C. Pels, die bijzonder welkom heette den heer W. Smidt van Gelder, directeur der vennootschap, alsmede Jhr. W. van Andringa de Kempenaer, die een lezing hield over „Avonturen en zwerf tochten in het nabije Oosten". De heer de Kempenaer begon met een boeiend verhaal, van een reis naar Griekenland met frap pante avonturen, vooral bij de verschillende aan vragen van visa, bezoeken aan diverse ministe ries van financiën in die vreemde landen, alles in verband met de moeilijke vertegenwoordiging van den postzegel- en bankbiljettenhandel. Vervolgens nam de heer de Kempenaer de aan wezigen mede op zijn verdere reis naar Grie kenland naar de hoofdstad van Perzië, Teheran, waarin de spreker in opdracht van zijn firma tot bemachtiging van een kapitale order heen- reisde. Spreker bracht op boeiende wijze zijn avontu ren in dit land en met de betreffende autorii-M- HAUSSE IN HONDENKENNELS. Er schijnt hier veel liefhebberij te zijn voor de hondenfokkerij. Achter een perceel aan den Slaperdijk komt een kennel met 14 nonaen- hokken en thans is vergunning verleend voor den bouw van een kennel en 12 honaennoKsen achter de perceelen Hoofdstraat 63—65. DRIEHUIS BOUWER LIGHAL. Het bouwen van een lighal bij het rustm Maranatha aan de Cremerlaan te Santpor is opgedragen aan den heer J. Lootsma ainicr. HAARLEM, 27 April Ondertrouwd 26 April: J. C. Vreeswijk P. J. van Wunnik. Ondertrouwd 27 April: J. L. Bloemzaad e» J. E, Witteveen; J. F. H. Loor b A, W. Zwart; L. van der Weele en A. IJ P. Fiege en J. F. van Ketjzerswaardl tt-r Bogaards en J. Jansen; M. Sctoeuders en Vermeer. Pj-f. Getrouwd: 27 April: M. C. Pal m ker; L. B. Biesheuvel en L. C. Brand, Haverman en D. C. P. Jongenelen;"- en R. Klaver; IJ. Eijsker en A. M. fMOJ. W. van Slooten en M. M. C. Bakker, I- Logman en M. H. Hanhart. VriêS Bevallen 24 April'. L. J. Nebbeling-d* d.; 25 April: A. P. Boerhorst-Meinsma, z-. A. C. van der Putten—Steenbock, d„ u Jong-van Oord, z.; C. Kalverla-VerW® d.; 26 April: J. M. Visser-Vlaar, z.. A van LeeuwenBeljaards, d.; c. persPielage, z.; P. J. Wmnubst—Loro»^ C. Koper—Molenaar, d.; B. van der hot, zj 27 April: E. H. Huijbens-vM Stoop, d.; E. E. Zonneveld-van Dj*. Overleden 25 April: P. Wijtkamp, Lange Heerenstraat: W. M. H 7g Spaarnwouderstr.; 26 April: D. Sw&' Eendrachtstr.; 27 April: W. Scïiou Maerten van Heemskerkstraat.

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 2