JAetis" éematwUuf ir Duitschland's „oude garde" komt aan bod. CEBUTO ff De ramp heeft 99 menschen- levens geëischt WAS NIET MEER TE REDDEN Purol bij Doorzitten-Zonnebrand-Stukloopen Ernstig verkeersongeluk in Duitschland. De leeftijdsgrens vervallen verklaard. ENGELAND VOOR EEN LASTIG VRAAGSTUK. B is Bretagne PROGRAMMA MftANDAG 5 JUNI 1939 dit verzacht onmiddellijk en geneest spoedig. Tube 45, doos Vier opvarenden van de verongelukte Engelsche duikboot „Thetis" hebben zich kunnen redden met het z.g. Davis-apparaat, dat men hierboven gedemonstreerd ziet. DE vrees dat de bemanning van de gezonken Engelsche duik boot niet meer gered zou kunnen worden, is helaas be waarheid. Zaterdagmiddag om half vijf dèelde het Engelsche ministerie van marine mede dat de hoop, nog iemand van de „Thetis" te redden, niet langer gerechtvaardigd was. Tevens is komen vast te staan dat zich aan boord 103 opvarenden bevonden, waarvan er vier zijn gered, zoodat deze ramp aan 99 menschen het leven heeft gekost. Ook de werf Cammel-Laird deelde Zaterdag officieel mede dat men de hoop had opgegeven het leven der nog in de duikboot aanwezige op varenden te redden. Aan de mededeeling werd toege voegd, dat het denkbeeld.als zou men overwegen het vaartuig op te blazen, niet op waarheid berust. Wel zullen pogingen in het werk worden gesteld de boot te bergen. Naar de meening van de maatschap pij zijn de mannen aan boord omge komen door chloorgas, waarvan een groote hoeveelheid aan boord was en dat door den scheeven stand van het vaartuig heeft kunnen ontsnap pen. In totaal waren er zooals hierboven is gezegd 103 opvarenden: vier man van Vickers, een bemanning van 51 koppen voorts 10 officieren, 7 burger lijke deskundigen van het departe ment van marine en 31 employés van de werf. Poging tot berging van de „Thetis". United Press verneemt uit Londen: De achtersteven van de onderzeeër is nog door sterke kabels verbonden met de „Salvoy" het bergingsvaartuig, dat gemakkelijk te herkennen is aan de groote hijschinrichting. De „Thetis" is gekanteld dor de zware zeeën en door een ongewoon sterke strooming. Deze strooming belemmert ook het duikerswerk, zoodat men slechts nu en dan, als de stroom afneemt, omlaag kan gaan. De kabels waarin de Thetis hangt, kunnen den druk der strooming nauwelijks weerstaan. De zee is als het ware bezaaid met vaar tuigen. Ten Westen liggen negen kleine vaar tuigen, een duikboot en vijf torpedojagers kggen Oostelijk van het wrak. Wat er precies is gebeurd aan boord van het gezonken schip is nog altijd niet bekend. De vier overlevenden worden angstvallig in afzondering gehouden en dit draagt er niet toe bij, de rust in de gemoederen te doen weerkeeren. ,-e vader van een der omgekomen machi nisten, William Allen, deed tegenover United Press het volgende relaas: ..De Thetis" leek een ongeluksschip. Bij de eerste snelheidsproeven deed zij het niet. De tweede keer weigerde ze te duiken door eei1 mankement aan de machinerie. De ap paratuur waarmee ze moest rijzen, was defect als ze toen had gedoken, was ze nooit Meer bovengekomen. Maar al was de duik boot nu in orde, dan was het nog dwaasheid te duiken op een plaats, waar iedereen weet dat een massa wrakken op den bodem liggen. Dm wrakken zijn nog uit den oorlog en ze tvI°P alle kaarten. Ik heb gehoord dat de autoriteiten gelooven dat een of twee mannen verdronken zijn toen ze uit het schip ontsnapten. Zij zijn be- Kiemd geraakt op den bodem en in het luik duiven vastzitten, toen ze met het Davis ap paraat op wilden stijgen. Zoo hebben zij den Weg voor de anderen geblokkeerd". Van talrijke zijden heeft de Brit sche Admiraliteit bewijzen van mede leven ontvangen. Rijkskanselier Hit- ter heeft in een telegram den koning Mjn deelneming en die van het Duït- sche volk betuigd, de Fransche minis- tor van Marine, Campinchi, zond zijn firitschen ambtgenoot een telegram. koning George telegrafeerde aan «ord Stanhope: iSOe koningin en ik zijn diep be droefd, te vernemen, dat de ramp van de „Thetis", zoovele menschen- levens heeft gekost. Ik verzoek u, de betuiging- van ons diep medeleven - aan de nagelaten betrekkingen der slachtoffers over te brengen". Volgens de Courant wordt te Londen ver wacht dat Lord Stanhope in het Hoogerhuis een verklaring over het gebeurde met de „Thetis" zal afleggen en de onderstaatssecre taris van Marine, Geoffrey Shakespeare, in het Lagerhuis. Aangenomen wordt dat Shakes peare tevens zal ingaan op de cxitiek, die van verscheiden kanten op het reddingswerk is uitgeoefend. Onder de Lagerhuisleden, die den onderstaatssecretaris vragen zullen stellen, is ook de conservatieve afge vaardigde, commander Robert Bower. Deze zal, naar hij heden verklaarde, aandringen op het houden eener diep gaande parlementaire enquête. Ex-koning Zogoe naar Frankrijk. Verblijf van drie maanden in Versailles. Ex-koning Zogoe van Albanië heeft het kasteel de la Maye te Versailles, waal- verleden jaar de hertog en hertogin van Winsdor gelogeerd hebben, voor drie maanden gehuurd. Men verwacht de koninklijke fa milie hier tegen het einde van de volgende week. i en 30 ct. Bij Apoth. en Drog. (Adv. Ingez. Med.) Twaalf dooden op onbewaakten overweg. HAMBURG, 4 Juni. Nabij het station Wulfsen is op een onbewaak ten overweg een autobus door een locomotief gegrepen. De autobus werd vijftien meter meegesleurd en volkomen vernield. Twaalf personen werden gedood, negen zwaar en vijf tien licht gewond. Enkele zwaarge wonden verkeeren in levensgevaar. (D.N.B.) FRANKRIJK GAAT ACCOORD MET ELK STREVEN NAAR LOYALE SAMENWERKING. En is bereid economische besprekingen te hervatten. VERSTORING VAN HET EUROPEESCHE EVENWICHT WORDT ECHTER NIET GEDULD. ALDUS DALADIER, In een Zondag door de radio uitgezonden rede voor het bestuur der radicaal-socialisti sche partij heeft Daladier o.a. gesproken over de veranderingen, die zich onder de tegen woordige regeering hebben voltrokken, o.a. de toeneming der productie, de verbetering van de positie der valuta en de vergrooting van de eenheid des lands. Hij verklaarde, dat de regeering een „politiek van nationaal be lang" voert, welke niet bij klassx steun zoekt, doch bij alle levende krachten der natie. Naar aanleiding van de critiek op de maatregelen, dde de regeering ge nomen heeft om het hoofd te bieden aan het van buiten komend gevaar, zeide Daladier: Bestaat het buiten- landsch gevaar soms in de verbeel ding? Zijn drie millioen buitenland- sche soldaten, die aan de overzijde onzer grenzen gemobliseerd zijn, plotseling geesten geworden? Niemand zou redelijkerwijze kunnen volhouden, dat het gevaar niet bestaat. Na verklaard te hebben dat alles doet hopen op een spoedig en gunstig besluit van de thans aan den gang zijnde internationale onderhandelingen, zeide premier: Ik zeg en herzeg dat Europa de keus heeft tusschen samen werking en overheersching. De Fransche re geering heeft alles gedaan en doet nog alles om Europa In staat te stellen, gelukkig te leven in vrije samenwerking. Doch tegelijkertijd wil ik de wereld de verzekering geven, dat Frankrijk in het eerste gelid staat van de mogendheden, die zullen verhinderen dat Europa geleid wordt naar rampen als gevolg van machtsondernemingen. Wij zijn voor samenwerking, het geen het tegenovergestelde van om singeling is. Doch telkens, wan neer wij een schrede gedaan hebben men ons met een gewelddadige actie geantwoord. Telkens wanneer wij een aanbod tot sa menwerking hebben gedaan, Werd dit van de hand gewezen. Zij die ons aanbod van de hand wezen, wilden ons tegelijkertijd het recht ontzeggen, met anderen samen te wer ken. Deze samenwerking, welke zij ge weigerd hebben, is het, die zij omsingeling noemen. Welk duidelijker bewijs zouden zij nog kunnen geven van hun streven naar hegemonie? Zoo men dus de neiging heeft het evenwicht en den vrede in Europa te bedreigen, hebben wij alle reden, ons vastberaden tegen zulke avonturen te verzetten. Wij zeggen „neen" op agressie, op autarkische tyrannie, op ideo logisch fanatisme, op eischen van zooge naamde levensruimte en wij zeggen „neen" op alles wat geweld en ruwheid is. Wij zeggen „ja" op elk streven naar goede verstandhouding en loyale sa menwerking, op alles wat zou kunnen leiden tot een hervatting van het eco nomisch verkeer over de geheele wereld en tot een billijker verdeeling van de grondstoffen. Daladier verklaarde tenslotte dat de regee ring een politiek tot vergrooting van het ge boortecijfer zal voeren en kondigde de spoe dige afkondiging aan van een wet tot ver dediging van het Fransche gezin. Rusland vraagt garanties voor de Baltische landenmaar deze laatste verlangen ze niet Russische antwoord te Londen ontvangen. Het Russische antwoord is thans te Londen ontvangen. De teksten zijn Vrijdag aan de Fransche en Britsche ambassadeurs te Moskou overhandigd. De Britsche regeering bestudeert het ant woord zorgvuldig, dat in overeenstemming is met de punten van de redevoering, die Molotof vorige week heeft uitgesproken. Reuter verneemt, dat de eerstvolgende stap zal zijn het zoeken van een formule om tege moet te komen aan de Russische voorwaarde, dat een driemogendhedenwaarborg moet wor den gegeven aan de Baltische landen, ofschoon deze" duidelijk hebben gemaakt, dat zij van niemand een waarborg wensehen, op grond van de overtuiging, dat hun veiligheid gelegen is in volkomen neutraliteit. Dé andere belangrijke punten in de rede van Molotof schijnen niet dezelfde moeilijkheden te bieden. De afsluiting van een zuiver defen sief pact tot onderlingen bijstand tusschen de drie landen wordt niet in twijfel getrokken. Met vertrouwen vernacht men, dat de vorm en de omvang van den onmiddellijken, daad werkelijken bijstand, die gegeven zal moeten worden in geval van agressie op andere staten dan Frankrijk, Engeland en Rusland, op be vredigende wijze zal worden- geregeld. De Brit sche regeering publiceert de nota niet, BERLIJN, Juni, 1939. (Van onzen correspondent). E nationaal socialistische staat begon zijn hervormingswerk met de bruisen de kracht eener geestdriftige jeugd, die tot den toe in S. A. en S. S. haar strijdlust voor de partij overvloedig had bewe zen. In handel en industrie, in rechtspraak en in alle dingen van het dagelijksche practische leven gaf ze den toon aan. De ideeën der ouderen heetten verkalkt en alle veertig- en vijftig jarigen voor zoover ze niet in de partijlei ding zaten moesten plaats maken voor de jeugd van het nieuwe tijdperk. Wat kon zelfs een 35-, laat staan een vijftig jarige, nog presteeren bij den nieuwen algemee- nen opbouw! Ook als niet meer ontvankelijk voor de nieuwe idee, werden zij opzij of weggeschoven. Daar is eerst langzaam en nu op eens een geweldige verandering in gekomen. Niet door bekeering of ander inzicht der ouderen die intusschen alleen maar nog wat ouder zijn ge worden doch door de ervaring met al te jeugdige geestdrift en met prestaties van een oude garde, wier medewerking en goeden raad men allengs meer is gaan inroepen. Waarvoor destijds een veertigjarige niet meer geschikt werd geacht, daarvoor roemt men nu den zestig jarige als een frissch'è productieve kracht, die zeker nog minstens een tiental jaren tot heil van volk en vaderland aan den opbouw kan medewerken. Wij ovedrijven hier evenmin als de staatsleiding, die door ervaring in de practijk tot deze waardeering is gekomen, hoewel het groote tekort aan werkkracht, daar ook veel toe heeft bijgedragen. Hierdoor wil men echter die waardeering geen afbreuk doen, want er is vast gesteld, dat veel werk door de ouderen met meer zorgvuldigheid en nauwkeuriger is verricht dan door hun jonge collega's, die er misschien wat vlugger mee waren en vooral wordt gezien de onderscheidingen, die hun thans ten deel vallen blijkbaar veel prijs gesteld op de ad viezen der oude ervaren krachten in de leiding van handel, industrie en landbouw. In een officieele beschouwing wordt gezegd dat er zooveel menschen zijn, die hun leven lang angst hebben voor een onverzorgden ouden dag. Als uiterlijke grens voor productieve werkkracht werd algemeen het vijf en zestigste levensjaar aangenomen, wat vooral zou moeten blijken uit den leeftijd, waarvoor gewoonlijk levensverze keringen worden afgesloten ons dunkt, dat hieruit meer zou moeten blijken een gezond en optimistisch verlangen naai- rust en vrijheid op een leeftijd, waarin productieve krachten nog volstrekt niet uitgeput behoeven te zijn. Er wordt niet -gewezen op eenige practische erva ring, die deze grens als uitérst zou moeten doen aannemen. Staats- en gemeentebeambten in Duitschland kunnen zich zelfs al op zestigjarigen leeftijd laten pensionneeren. Het heeft ook in de bedoeling gelegen ontslag met pensioen op dien leeftijd voor dezen wettelijk vast te stellen, minder met het oog op het weren van ouderen in het ambtenarencorps dan wel gedrongen door het euvel van onzen tijd: de werkloosheid. De practijk heeft de staatsleiding tot een andere houding genoodzaakt. Een leeftijdsgrens bestaat voor staats- en gemeentebeambten niet meer geldt trouwens ook niet meer voor welken arbeider dan ook. Nu heeft ook het rijksbureau- voor arbeids bemiddeling aanbevolen allen, die niet om gezondheidsredenen, maar wegens het bereiken van de leeftijdsgrens uit particliere bedrijven met pensioen of ondersteuning waren ontslagen, weer aan het werk te zetten. Zoo'n aanbeveling is een bevel voor den werkman In ruste even zeer als. .voor het bedrijf. Werklieden, die de voorkeur gaven aan hun pensioeneering en zich, ondanks waarschuwing en aanmaning met aller lei uitvluchten bleven verzetten tegen weder- indienststelling, kregen gevangenisstraf en zagen hun pensioen of ondersteuning ingehouden. Het Rijksarbeidsministerie heeft bij decreet vastgesteld dat de ouderdomsgrens, die tot nu toe als zoodanig gold, niet meer als eindpaal, als „Endstufe des menschlichen Ax-beitseinsatzes' te beschouwen is. oHewel het bevel van den minister, dat het arbeidsboelc, dat elke arbeider moet bezitten, eerst na afloop van het tachtig ste levensjaar moet worden ingetrokken, meer van bestuurs-technischen aard is, blijkt hieruit toch duidelijk hoeveel werk nog te verrichten zal zijn, nu en in de toekomst, door alle oude heeren, die al lang hun vijf en zestigsten ver jaardag geviex-d hebben. Er is een lange lijst opgemaakt van beroepen, waarin jongelui werken, die elders meer kun nen presteeren. Zij zullen voor de oude heeren plaats moeten maken en in andere bedrijven alles uit hun prestatie-vermogen geven, wat er uit te halen is. Nu acht men voor velen de angst voor een kwaden ouden dag verdreven! Het officieele stuk zegt dat wie heden wil werken, dit kan doen, onafhankelijk van een leeftijdgrens. Hij zal niemand verdringen, want ook de tachtig- jax-ige zal niet worden uitgeschakeld. Als hij zijn arbeidsboek heeft teruggegeven, krijgt hij een attest, dat feitelijk van evenveel waarde is als het ax-beidsboek. Dit attest verklaart uitdrukke lijk, dat tachtig jarigen, die hun arbeidsboek hebben ingeleverd, nog verder mogen wei-ken, zoo lang ze kunnen en er lust in hebben. Wet telijk zijn ze er niet toe verplicht. „Zeg oudje! was willst du noch mehr!" MET de jeugd heeft de hooge overheid het niet zoo gemakkelijk. Elk schooljaar loopt hier met Paschen af. Na het laatste schooljaar van het lager onderwijs, moet de jeugd zich opgeven voor het beroep harer keuze. Men tracht hier met alle middelen de zoogenaamde „vlucht van het land" te bestrijden. Misschien nergens zoo erg als op het land wordt het tekort aan arbeidskrachten als noodlottig gevoeld. Wat nu de groote propaganda onder de schooljeugd, dat is „de Hitler-Jeugd" heeft uitgewerkt, kan blij ken uit de aangiften voor beroepskeuze bij het ax-beidsbureau in Detmold, een nog al „lande lijke" stad. Van de 3000 jongens en meisjes gaven zich 11 jongens op voor landarbeid. Er was voor dit ditx-sict gehoopt op minstens 300 jongens, die direct noodig waren, terwijl er van het vorig jaar nog 150 plaatsen waren opengebleven. Voor het metselaarsberoep gaven zich 37 jongens op; er waren 128 plaatsen beschikbaar. Voor de be roepen van schrijnwex'ker,- kleermaker, bakker en slager was er nog minder liefhebberij. Daax-entegen meldden zich 442 jongens voor een plaats als leerling in de staalindustrie, terwijl er maar 180 open waren. Voor handel en kan toorwerk waren 350 liefhebbers voor 160 open plaatsen. De neigingen der Duitsche jeugd wer ken het vierjarenplan volstrekt niet in de hand, Waardoor dat gebrek aan werkkrachten? Op het vlakkeland, waar geen huis stond, verrijzen steden voor een bevolking van tienduizenden naast de groote industrieën, die er worden op- gex-icht. Bij de geweldige fabrieken voor de kleine volksauto's, ontstaat een ultra-moderne stad voor 50.000 inwoners het personeel der fabriek met hun gezinnen. En de Führer tracht met den grootsten spoed zijn kolossale bouw- en ombouwplannen voor alle belangrijke steden van zijn Rijk in ver vulling te doen gaan. Het leger heeft honderdduizenden in zich opgenomen. Zoo is het probleem der werkloosheid, gebrek aan werk, omgetooverd in de kwestie van het gebrek aan werkkrachten. H. L. P het prachtige land van de oude heldensagen, van de typische klee derdrachten, idyllische visschers- dorpen en mondaine badplaatsen. Een reis daarheen in een luxueuze Cebuto Touring Car is onvergetelijkl Uit de Cebuto Massakeus: 10 dp Bretagne, Normandlë, de Loire en Parlls 87.50 4 dg. Rijn 29.50 6 dg Rijn 46.50 8 dg Zwarte Woud 65.— 13 dg Praaq-Weenen Budaoest 112.— Inlichtingen en Reisgids bij: JAC. HEEMSKERK, Houtplein 34 - Haarlem - Tel. 16448 Agenten: Spaas, RIJksstraatw. 21, Haarlem-N. Tel. 16531 fa. Bruynzeel, bij Velserp., Velsen-N. Tel. 3064 (Adv. Ingez. Med.) LUCHTBESCHERMING. De afd. Haarlem van de Ned. Vereeniging voor Luchtbescherming houdt voor Wijk 7 en 8 (be grensd door de grens van Heemstede, Zuider Buiten Spaarne, Kampersingel, Gasthuissingel, Raamsingel en Leidschevaart) een lezing met lichtbeelden en bespreking over „Gezinsbe scherming" door Dr. A. van Vianen op Dinsdag avond in het gebouw van dén Haarlemschen Kelgelbond DINSDAG 6 JUNI 1939. HILVERSUM I. 1875 en 415.5 M. KRO-uitzending. 8.009.15 Gramofoonmuziek. (Om 81.5 Berichten). 10.— Gramofoonmuziek. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.Berichten. 12.15 KRO-Melodisten en solist (1.001.20 Gra mofoonmuziek.) 2.— Vrouwenuur. 3 KRO- Kam er orkest. 3.45 Gramofoonmuziek. 4. KRO-orkest. 4.45 Gramofoonmuziek. 5.— KRO-orkest. 5.45 Felicitatiebezoek. 6.05 Gra mofoonmuziek. (Om 6.30 Berichten). 6.35 Sportpraatje. 7.Berichten. 7.15 Causerie „Draagt elkanders lasten". 7.35 Gramofoon muziek. 7.45 Zwemcursus. 8.Berichten A. N. P., mededeelingen. 8.15 Stedelijk orkest van Maastricht. 9.15 Reportage (opn.) 9.30 Gramofoonmuziek. 10.30 Berichten A.N.P. 10.40 Lajos Veres en zijn orkest 11.0512.00 Gramofoonmuziek. HILVERSUM II. 301.5 M. AVRO-Uitzending. 8.00 Orgelspel. 8.15 Berichten. 8.18 Gramo foonmuziek. 10.— Morgenwijding. 10.15 Ge wijde muziek, (gr.pl.) 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Avro-Amusementsorkest. 11.Causerie „De Vrouw en het wereldbeeld". 11.10 Huis houdelijke wenken. 11.35houdelijke wenken 11.35 Omroeporkest. 12.15 Berichten. 12.18 Gramofoonmuziek. 1.— Omroeporkest. 1.45 Gramofoonmuziek. 2.— Omroeporkest en solist. 2.45 Knipcursus. 3.45 Berichten. Het Lyra-Trio. 4.30 Kinderkoor. 5.Kinderiialf- uur. 5.30 De Twilight Serenaders. 6.10 Avro- Salonorkest (ca. 6.25 Berichten). 7.Viool- voordracht met pianobegeleiding. 7.30 Gra mofoonmuziek. 7.40 „Gebonden krachten in 't atoom", lezing; 8 Berichten A.N.P., Radio journaal, mededeelingen. 8-25 Giramofoon- rnuziek. 8.30 Bonte Dinsdagavondtrein. 10.— Radiotooneel. 10.25 Avro-Dance-Band en so liste. 11.— Berichten A.N.P. Gramofoon muziek. 11.30—12.00 Karolyi Arpad's Zigeu nerorkest. DROITWICH 1500 M. 12.20 Gramofoonmuziek, 1.05 Pianosyn- copations. 1.20 Reportage. 1:502.20 Jack Wilson's kwintet. 4.15 Orgelspel. 4.50 Repor tage. 5.20 Gramofoonmuziek. 5.50 Reportage 6.20 Berichten. 6.45 BBC-Televisie-orkest. 7.20 Orgelspel.7.50 ..Co-operation in Den mark". dialoog. 8.20 „His Majesty's Pleasure" operette. 9.20 Berichten. 9.50 ..Britain and refugees", toespraken. 10.20 BBC-orest. 11.20 Eddie Carroll's Band. 11.45 Van Straten en zijn ensemble. 11.50 Gramofoonmuziek, 12.10—12.20 Berichten. RADIO PARIJS 1648 M. 9.009.20 Gramofoonmuziek. 12.35 Zang. 1.25 Stafmuziek van de Garde Républicaine. 2.35 en 3.50 Zang. 4.40 Gramofoonmuziek. 4.50 Muzikale causerie met vocale illustraties 5.05 Zang. 5.25 Cantralle-orkest. 7.05 Viool en piano. 7.20 Locatelli-orkest. 8.50 Moyse- Tric. 9.5011.50 Radiotooneel. KEULEN 456 M. 6.50 en 7.35 Gramofoonmuziek. 8.50 Omroep kleinorkest. 12.20 Omroeporkest. 2.303.20 Populair concert. 4.20 Kur-orkest Bad Sal- zuflen. 6.05 en 6.50 Gramofoonmuziek. 3.50- 12.20 Hermann Hagestedt's dansorkest en solisten. BRUSSEL 322 M 12.20 Omroepdansorkest. 12.50 Gramo- foonmuzeik en zang. 1.30 Omroepdansorkest 1.502.20; 5.20, 6.50 en 7.20 Gramofoon muziek. 8.20 Mannenkoor „De Marnixkring". 9.20 Omroeporkest, solist en declamator. 10.3011.20 Gramofoonmuziek. BRUSSEL 484 M.: 12.20 Gramofoorrmuziek. 12.50 en 1.30 Radio-orkest. 1.502.20, 5.20, 6.35 en 7.05 Gramofoonmuziek. 8.20 Radio-orkest en so list. 9.35 Radio-orkest. 10.3011.20 Gramo foonmuziek. DEUTSCHLANDSENDER 1571 M. 8.35 Pianoduo Hansche-Nahrath. 9.05 Po litiek dagbladoverzicht. 9.20 Omroeodkest en solist. 10.20 Berichten. 10.40 Berlijnsch Strijktrio. 11.05 Berichten. 11.20—12.20 Stu- dentenkooj- en studenten-orkest (qpn.),

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 9