BEVERWIJK Land- en Tuinbouwpraatje theater ^]s tuchthuisboefjes logeeren. flj amuseeren zich op hun manier «et W. B- Theater brengt deze week „Tucht- huisboefjes gaan logeeren". Qp advies van den hypermodernen huisdok- trTrenkle besluit de schatrijke mevrouw Berry !f aantal achterbuurtjongens te inviteeren, ten- ye haar indolenten zoon Randolph, die den tnschen dag in bed resideert, een weinig fut en fioislust bij te brengen. '"pe onbehouwen knapen arriveeren juist op t moment, dat tal van gedistingeerde dames pnheeren vereenigd zijn en jagen het gezelschap de stuipen op het lijf. Hun uitbundigheid en effectvolle streken stui ten af op de loomheid van kameraad Ran dolph, maar diens acti- jiejt treedt in het beginstadium als de boefjes v' p0ëtisch epistel, bestemd voor zijn uitver korene Penny, in handen krijgen. Dm echter wendt het jongmensch een hart- inval voor en slechts door ingrijpen van Penny lorden de jongens niet weggestuurd. De oom van een der zich uitmuntend amusee rde schooiertjes, een inbreker van professie, Miiit het interieur van de villa weg te sleepen, Vaande van de veronderstelling, dat- de karwei et 'oehulp van zijn bloedverwant en diens tra- ïanten van een leien dakje zal gaan. Alras blijkt echter, dat de jongens ondanks huil slechte manieren en ruwe grappen wel de- üeiiik met gevoelens van dankbaarheid bezield ziin ten opzichte van hun gastvrouw, want Oom Ruck wordt tijdens zijn rooftocht door het troepje overvallen, vakkundig gebonden en uitgeleverd san de politie. Randolph, die voor het eerst in zijn leven ge merkt heeft hoe zalig het is bij tijd en wijle jo[jg te zijn, besluit tot groote vreugde van de eansche familie het leven van een normaal gmensch te gaan leiden en dokter Trenlcle g terugzien op een uitermate geslaagd ex- Het tweede hoofdnummer is „De gemaskerde adelaar". Langs de Lijn. Programma van de Radio Centrale. VRIJDAG: Lijn I: 8.00 Hilversum I. Lijn II: 8.00 Hilversum II. Lijn III: 8.00 Keulen, 10.20 Parijs; 12.20 Keu len 12.55 Brussel Ned., 2.20 Nationaal program ma': 4.45 Keulen, 5.20 Parijs; 6.35 Keulen, 7.20 Brussel Ned,, 7.50 Diversen, 8.30 Keulen, 9.50 Brussel Fr., 10.20 Brussel Ned., 10.45 Nationaal programma, 11.40 Keulen. Lijn IV: 8.00 Brussel Ned., 10.35 London Reg., 5.20 Nationaal programma, 6.50 Londen Reg„ 7,20 Nationaal programma, 10.05 London Reg., 10.20 Nationaal programma, 10.45 London Reg. Lijn V: Diversen. De wekelijksche lijst. Gevonden en verloren voorwerpen. :-Bij -.de .politie zijn inlichtingen te - bekömen jnitrënt onderstaande gevonden en verloren voorwerpen: Gevonden: een sleutel, een grijze portemon- naie, een autoped, een glacé dameshandsehoen, een ceintuur, een zakje met knikkers, twee pakjes met tandenstokers, een rozenkrans étui, een paar dameshandschoenen, een zilveren rozenkrans, een zilveren armbandje, een rijwiel- belastingmerk, een wit-metalen armbandje, een kindertaschje inhoudende een wollen kinder, muts en een paar wantjes, een portemormaie, een kosteloos rijwielbelastingmerk, een bruin dekzeil. Verloren: een bruine Spaniel, een foxterrier, een portefeuille met rijbewijs, een bruine aeten- tasch, een bruin damesjasje, een grijze teddy beer, een vulpen, een blauw badpak met witte handdoek, twee lichtbruine kniekousen, een blauwgrijze ceintuur. De lang verbeide film Jongensstad. Uitreiking van diploma's. Arbeiders Hulp bij ongelukken. Gisteravond zijn in het gebouwtje van „Nieuw Leven" de diploma's uitgereikt aan de geslaag den van den cursus van de plaatselijke ai'dee- ling van Arbeiders Hulp bij Ongelukken. De uitreiking geschiedde door dr. O. J. R. Lappöhn, die er aan herinnerde, dat in het af- geloopen cursusjaar uitstekend werk is verricht en goed geoefend werd. Spr. was dan ook zeer tevreden over de resultaten. Ook meende dr Lappöhn, dat de nietgeslaagden met veel genoe gen aan den cursus kunnen terugdenken omdat van het geleerde altijd profijt kan getrokken worden. Hierna overhandigde hij de diploma's aan de geslaagden, wier namen wij reeds publiceerden. Namens de cursisten bracht de heer J. Lubbers dank aan dr. Lappöhn voor de genoten lessen. De voorzitter, de heer J. van Zutphen, heeft vervolgens dr. Lappöhn dank gebracht voor de uitnemende leiding van den cursus en hoopte, dat het den instructeur nog vele jaren gegeven zou mogen zijn den cursus te leiden. Als bewijs van erkentelijkheid bood de voorzitter een boek werk en een kistje sigaren aan. Dr. Lappöhn dankte de leden hartelijk voor dit fraaie geschenk. Ook de instructeur, de heer De Ruiter, ont ving een kistje sigaren. Tot besluit bleef men nog geruimen tijd onder gezelligen kout en een kopje koffie met koek bijeen. Een geheime zender in actie. Luxor theater Spannende film in Luxer. In de nieuwe bioscoopweek brengt het Luxor Theater als hoofdnummer „Geheime zender L.B. 17" met Willy Birgel en Hilde Weissner. Op den trein, waarmede de minister van oorlog reist, is een bomaanslag voorbereid. Nog op het laatste moment kon deze verijdeld worden, doch van de daders is geen spoor te vinden, ofschoon men vermoedt, dat men deze in de revolutionnaire kringen moet zoeken. Aan de politie, met name commissaris Borel, wordt opgedragen, een zeer streng onderzoek in te stellen, teneinde deze gevaarlijke bewe ging thans definitief onschadelijk te maken. Het wordt ten hoogste tijd, dat men deze be weging ontmaskert, daar de aanslagen en sa botages met den dag brutaler worden. Boven, dien verwacht men binnenkort het bezoek van den minister van Buitenlandsche Zaken van een naburige natie en vreest men het ergste Commissaris Borel heeft geen gemakkelijke taak, daar de aanslag op zulk een geraffi neerde en deskundige manier geschied is, dat men volkomen in het duister tast. Het eenige belastende materiaal, dat op de plaats van den aanslag gevonden is, is een sigaretten peukje en een doosje lucifers, welks oorsprong thans nagespeurd wordt. Borel meent reeds een spoor gevonden te hebben, doch dan blijkt, dat de aangehouden persoon, kapitein Terno, zelf naar de daders zoekt. Borel moet bij zijn superieuren verslag uit brengen, hoe ver zijn onderzoek gevorderd is, waarbij hij tot zijn spijt erkennen moet, dat hij nog steeds geen positieve resultaten bereikt heeft. Vanzelfsprekend krijgt hij hierover verwijten te hooren, doch hij laat zich hier door niet uit het veld slaan en wérkt gestaag verder. Elke dag brengt hem iets verder, doch het is de vraag, of hij tijdig zal slagen, immers nog slechts enkele dagen en het buitenlandsoh bezoek wordt verwacht. Het schijnt dan, dat men nog even ver is met het onderzoek als op den eersten dag. In werkelijkheid nadert thans de ontknooping, die wij hier maar liever verzwijgen, snel. Het tweede hoofdnummer is „Bulldog Drummond in de klem". GROOT-BEVERWIJK stond na de samenvoeging voor de oplossing van vele problemen. Het eerste jaar was gewijd aan den administratieven rompslomp. Het tweede jaar aan de voorbereiding van wat door de fusie mogelijk was geworden. Het derde jaar werd een begin gemaakt met de eerste belangrijke objecten. De volgende vier jaren moet de uitvoering en afwerking volgen van alles wat met moeite en zorg is voorbereid. Dit alles maakt de komende gemeenteraadsverkiezing- belangrijk. Slechts een constructief beleid, niet doorkruist van gezochte muggenzifterij, zal in staat zijn GROOT-BEVERWIJK te maken tot wat het worden kan VERSTERKT DE S. D. A. P. KIEST WILLEM VAN DOK LIJST 1 Een scène uit „De familie Zangvogel". (Kennemer Theater, Beverwijk.) Sombere vooruitzichten voor den aardbeienoogst. Vorstsehade en droogte bedreigen de opbrengst De belangrijke schade, die de vorst in den afgeloopen winter aan het aardbeiengewas heeft berokkend en de langdurige periode van droogte, welke wij thans doc-rmaken, hebben de vooruitzichten voor den komenden aardbeienoogst verre van gunstig ge maakt. Vooral de aardbeien, die het meest van de vorst te lijden hadden, met name de Dutch Évern en de latere soort Jacunda of Amazone, hebben zeer ernstig met gebrek aan water te kampen. Deze planten hadden toch al veel moeite zich eenigszins van de vorstsehade te her stellen, een schade, die vooral zetelde in het wortelgestel. Het gewas is daardoor „los komen te staan en de droogte is natuurlijk geenszins bevorderlijk voor het herstel. Wel is reedsgebleken, dat de „Moulin Rouge" het beste weerstand aan de koude heeft geboden. Maar in geheel Kennemerland, „snakt" het aardbeiengewas naar water en wanneer dit niet spoedig en overvloedig komt, zal er van den oogst niet veel terecht komen. Blijft deze droge periode aanhouden, dan zal het beschot van den oogst nog niet de helft bedragen van de normale opbrengst. De vruchten kunnen- niet zetten; zij blijven dus klein en bovendien gaat het rijpingsproces veel te snel. Dan zal de pluk in één keer afgeloopen zijn. vooral op'de hoogere gronden. De velden, die „op den wind" lagen hadden het in den strengen winter bijzonder zwaar te verant woorden. Op deze plaatsen zijn de tuinders er meestal toe overgegaan om het gewas te wijderen, teneinde den grond voor andere teelten productief te maken. Maar „alge meen" is dit verschijnsel toch niet. Veelal neemt men een afwachtende houding aan in de hoop, dat er nog iets van terecht zal komen Dat dit „iets" ver beneden de oogstresultaten van vorig jaar zal blijven is wel zeker. Zelfs wanneer de pluk daarvan de helft zou zijn, dan zal de regen geen week meer op zich moeten laten wachten. Is die wet het geval, dan moet voor een herhaling van de bedroevende oogstre sultaten in 19-33 worden gevreesd, die toen een gevolg waren van koud, schraal weer in het voorjaar, gevolgd door een periode van tro pische temperaturen. Ook in andere aardbeiencentra van ons land is de toestand niet beter. Dit is voor de tuin ders in Kennemerland natuurlijk een schrale troost. Alleen kan het tot gevolg hebben, dat de markt voor aardbeien aanzienlijk hooger zal liggen dan de laatste jaren het geval was. Maar dit kan de vooruitzichten voor den oogst 1939 er niet beter op maken. -Daarvoor zou het woord van de echte Ken- nemertuinders in vervulling moeten gaam alle andere mc-oiweer-belangen ten spijt, na melijk „zes. dagen regen en den zevenden dag een betrokken lucht!" Wat de tuinders kregen. Kememeir theater Ontroerend spel van Spencer Tracy. Aan den straatweg, 20 kilometer buiten de stad Omaha in den Amerikaanschen staat Ne braska, te midden van een landschap van vruchtbare korenakkers en lange, rechte, door populieren omzoomde wegen, verrijst een hoog gebouwen-complex, streng als een kerkorgel en toch in zijn lichten baksteenbouw met iets van een visioen, de jongensstad van den Iersc-hen priester, Pater Flanagan. Groote moeilijkheden gingen aan de wording van deze unieke stad ter wereld vooraf. Toen als jong priester Pater Flanagan uit de, biecht van een ter dood veroor deelde de overtuiging kreeg, dat geen jongen slecht geboren is, en hij den rechter vijf belha mels vroeg om in een. J gehuurd huis groot te brengen, kreet toen zijn poging uit voor sentimenteele waan zin van een zachtmoedige. Men beschouwde zijn eerste tehuizen als een gevaar voor de buurt, Waarin zij gevestigd waren. Zijn bisschop wilde ven vurigen priester liever een kleine parochie Seven, dan hem te plaatsen in den maalstroom van het leven. De almachtige kranten-concerns van Omaha gaven slechts noode hun steun, en aan nog op een voorwaarde, dat bij de eerste incidenten en mislukkingen hun waarschuwende stem het publieke geweten zou wakker schud- t En vele gevaren hebben in twintig jaar ?HufSStad. bedreigd. Uit de archieven der stichting, uit de herinneringen van den thans nog m de kracht van zijn leven werkzamen ei' Eianagan hebben de scenario-schrijvers an M.G.M. de rijke stof voor deze edele en ex- «Ptioneele film geput. De moeilijke hoofdrol an den volkspriester gaf men aan den acteur, 'e zj™ deze nobele opgave zoo bij uitstek waar- .2 had getoond. Spencer Tracy, den priester •j an Francisco, den Manuel uit Captins Cou- a|eous. Mickey Rooney, merkwaardig spiritueel Jeurstalent wording, vertolkte als Whitey JL ,meer alle moeilijkheden i-n den jongens- w, alle mogelijkheden van een nimmer geheel erworden karakter, waarmede Pater Flanagan rmfv Wer!c te maken had gehad. Nonnan Tau- lack'r m'Ggisseur uitnemendheid sinds hij G per 'n Skippy regisseerde en voor M. k' de straatjongensfilm „Schooiertjes" maak- ogisseerde deze jongens, deze havelooze ben- .,',m ,wji langzamerhand de kromgegroeide, Platgeslagen plant recht trok. I,0n®ensstad" is een film, waarin drama en in h°i I? *even zeh gegrepen zijn en waar- 1' ,spel in dienst staat van de grootere, hoo- m7amalische werkelijkheid, cd» x hoofdfilm is „De familie Zangvo- 6el «>et Judy Garland. Een beeld uit „De gemaskerde adelaar". Noteering van de groentenveiling. Spinazie per kist 1235 ctè Postelein per kl. kist 1624 ct. Sla per 100 krop f 0.50f 1.90 Wortelen per bos f 7f 11. Rabarber per bos 58V2 ct. Raapstelen per bos Vz1 et. Radijs per bos 1-2 ct. Seldery per bos 1—2yz ct. Peterselie per bos 1sy2 ct. Asperge dik wit per bos 2227 ct. Idem dik blauw per bos 1721 ct. Idem II per bos 1317 ct. Tomaten per kilo 1834 ct. Waschpeen per kilo 910 ct. Bloemkool I per stuk 1530 ct. Idem II per stuk 810 ct. Dubfo. boonen per kilo 62 ct. Doppers per kilo 24 ct Peulen per kilo 2030 ct. Aardbeien per doosje 18—23 ct. Idem per slof f 1.10—f 1.40. Aan de gevolgen overleden. Woensdag is het 5-jarige zoontje van den heer J. I. alhier, dat Dinsdagmiddag op den Alkmaar- schenweg door een motorfiets werd aangereden, in het Roode Kruis Ziekenhuis aan de bekomen verwondingen overleden. STAMBOONTJES HOUDEN VAN KALI. Op Walcheren, in het Noord-Westelijk deel van Noord-Brabant en op de aan Zeeland gren zende Zuid-Hollandsche eilanden is de teelt van itamboontjes zeer belangrijk. De zware kleigrond in dit gebied schijnt voor de boonenteelt uitermate geschikt te zijn. Toch heeft men de laatste jaren opgemerkt, dat de teelt op verschillende bedrijven niet is zooals deze behoort te zijn. Blijkens onderzoekingen moet de oorzaak der teleurstelling in een tekort aan kali worden gezocht Bodemonderzoek heeft dit nog eens bevestigd en daarbij is gebleken, dat de oude kleigrond, niet alleen in bovenge noemde streek, doch ook elders, vrij algemeen onvoldoende kali bevat om op den duur een meer dan middelmatige boonenoogst mogelijk te maken. Het is daarom wel van belang bijzondere aan dacht aan de kalivoorziening bij de boonenteelt te schenken. Vooral in dezen tijd, nu men haast met alle cultures vastloopt wat den uitvoer be treft. Maar ook met het oog op de voedselvoor ziening in dagen van spanning. Stamboontjes vormden vanouds een waardevol volksvoedsel, dat allengs door den aardappel verdreven is, maar niettemin wegens de groote voedingswaar de en de lange duurzaamheid alle aanbeveling verdient. Niet alleen op de klei, waar de boonenteelt voor den handel gedreven wordt, maar ook op de zand- en veengronden, waar de boonenteelt voor eigen gebruik hoofdzaak is, heeft men vaak met kaligebrek te kampen, waardoor de op brengst dikwijls ver beneden het middelmatige blijft. Nu v/ij weten, welke verschijnselen zich bij de boonenteelt op kali-arme akkers voordoen, kun nen wij ons zeer goed herinneren deze tientallen jaren geleden ook v/el te hebben waargenomen. Algemeen werd toen aangenomen dat weersin vloeden een groote rol speelden, doch dank zij de bestudeering van de alleszins betrouwbare proefvelden der Vereenigde Kalimaatschappij is in dit opzicht meer licht verspreid. Op kali-arme gronden vertoonen de bladeren der stamboontjes aanvankelijk een opvallend groene kleur. Daarna vormen zich op de oudste (buitenste) bladeren lichter gekleurde plekken, tusschen de bladnerven. De nerven zelf blijven groen, doch naarmate de weersgesteldheid dro ger is, worden de plekken grooter. Vervolgens begint het blad tusschen de nerven op te bollen, zoodat de nerven tusschen hobbelig verhoogd bladmoes komen te liggen. Allengs vormen zich ook op de randen van het blad gele vlekken, tér- wijl de bladpunt naar beneden omkrult. Ten slotte krullen ook de bladranden naar beneden om, waardoor het geheele blad aan den boven kant bolvormig staat. Het bladmoes wordt hard en voelt papierachtig aan, langs den rand en aan den top wordt het blad eerst bruin, later zwart bruin en ten laatste geheel zwart. Is het zoover gekomen dan moet het blad ontijdig afsterven, de plant kan haar levensverrichtingen niet meer naar behooren vervullen, de peulen blijven klein en de oogst wordt gering. Nu wij de oorzaak van de hierboven beschre ven ziekteverschijnselen kennen, is het voorko men daarvan niet moeilijk Men houde steeds voor oogen, dat de stamboontjes veel van kali houden. Voor een krachtigen groei en tot het verkrijgen van bevredigende oogsten is de kali behoefte vrij groot. Dit geldt zoowel voor klei-, als voor zand- en veengronden. Wie vermoedt dat zijn boonenakkers niet voldoende kali bevat ten, of wie de eerste verschijnselen van het hier boven vermelde ziekteverloop waarneemt, kan nog veel goed maken, door nu nog een hoeveel heid gemakkelijk opneembare kali, b.v. 100 a 150 K.G. patentkali of zwavelzure kali per hectare als overbemesting toe te dienen. Men strooie de kali tusschen de rijen en werke het licht onder. Ex-keizer Wilhelm bracht Dinsdag voor de honderdste maal een bezoek aan het landgoed „De Hartkamp" te Bennebroek, waar hij de gast was van mevr. C. von Pannwitz. In het midden v. 1. n. r.: mevr. Von Pannwitz, ex-keizer Wilhelm, Prinses Hermine, SANTPOORT V.C.J.B.-AVOND. Gisteravond was door de plaatselijke afdee- ling van den V.C.J.B. een bijeenkomst belegd voor donateurs en andere belangstellenden in haar werk en het Vereenigingsgebouw der Ned. Herv. Gemeente. Waarschijnlijk door het warme weer was de belangstelling minder groot dan anders. Nadat de voorzitter, de heer Zeylinga, een welkomstwoord had gesproken, vertelde hij een en ander van 'de plannen voor de naaste toe komst van de Santpoortsche afdeeling van den V.C.J.B. De clubavonden zullen in het nieuwe seizoen op Woensdag gehouden worden. Voorts zullen de leden zich kunnen aansluiten bij de bijbelsectie onder leiding van Ds. Olde- man, de literaire sectie onder leiding van Han- nie Jansen, de sociale sectie onder leiiding van Bram de Groot, de foto-sectie onder leiding van den heer Van der Waay en de tooneel-sectie on der leiding van den heer Wessels. Het spel, dat onder diens leiding zal worden besproken ingestudeerd, zal later voor de donateurs worden vertoond. Hierna las mej. Van Thiel „Een Lichtpunt' voor. Deze door haar zelf geschreven „gedachte' had de volle aandacht van de zaal. Vervolgens was „het woord" aan het kinder koor van-kleintjes van Riek v. d. Velden. Als „debutantje" trad Miesje Bijtelaar op ze zong wat aardig het liedje van de taart. Na de kleintjes deed een koor van groote meisjes zich hooren. Dit koor maakte een uit stekenden indruk. De allergrootste meisjes van dit meisjeskoor vormden nog een afzonderlijk „jonge dames koor", dat zich liet hooren in „Lentelied" van De Lange. „Ave Verum" van Mozart en in avondcantate. In „Lentelied" domineerden de alten, wat de uitvoering niet ten goede kwam, maar de beide andere nummers wedden heel mooi gezongen, vooral het moeilijke slot van de cantate. Namens den V.C.J.B. bood mej. Schipper de leidster der korne bloemen aan. Na de pauze werd ten tooneele gebracht on der leiding van Bram de Groot „De Wilgen1" „De Gans" en „De Crinoline." Ook dit deel van den avond slaagde naar wensch, zoofdat de V. C. J. B. met genoegen op dezen avond kan te rugzien. HEEMSKERK VOETBALWEDSTRIJD VOOR OUDEN VAN DAGEN. Van het comité voor Ouden van dagen, heeft de RJC. Voetbalvereeniiging „A.D.O." het verzoek gekregen, om evenals het vorig jaar, een voetbalwedstrijd te spelen voor het comité. De vereeniging heeft in principe het verzoek aangenomen. 40-JARIG JUBILEUM. Zooals wij reeds uitvoerig hebben gemeld zal de heer J. Tromp Donderdag 15 Juni den dag herdenken, dat hij veertig jaar geleden bij het onderwijs werd aangesteld. Van deze veertig jaar is de heer Tromp er ruim 37 jaar werkzaam te Heemskerk. Een comité van oud leerlingen is thans samengesteld om den jubilaris op dezen dag te huldigen. Des avonds te 8 uur zal door het fanfarekorps „St. Caecilïa" bij de woning van den heer Tromp een serenade worden gebracht; daarna zal de jubilaris met muziek voorop, naar het R.K. Vereenigingsgebouw worden geleid. In het gebouw zal de offieeele huldiging plaats vin den; dor de oud-leerlingen zal een cadeau worden aangeboden. Voorts zal voor ieder ge legenheid bestaan den jubilaris te feliciteeren en toe te spreken. VLIEGMACHINE VERLOOR SCHIETSCHIJF. Woensdagmorgen vlogen twee militaire vliegtuigen boven Heemskerk a. Duin. Aan een der vliegtuigen was een schietschijf ver bonden, welke echter ter hoogte van den Voorweg losraakte. Het ding kwam in de tuin van de Wed. A. terecht. Nadat, dpor heel laag te vliegen, de piloten zich georiënteerd hadden waar de schietschijf moest liggen, namen zij hun oorspronkelijke richting weer en vlogen weg. AGENDA VOOR BEVERWIJK VRIJDAG 9 JUNI Luxoi* Theater, Breestraat: „Geheime zender L. B. 17" en „Bulldog Drummond in de klem" 8 uur. Kennemer Theater, Zeestraat: „Jongensstad" en „De familiezangvogel", 8 uur. W. B. Theater, Peperstraat: „Tuchthuisboef jes gaan logeeren" en „De gemaskerde adelaar", 8 uur. AGENDA TE HAARLEM DONDERDAG 8 JUNI Groote Kerk: Orgelbespeling 34 uur. Frans Hals Theater: ,,'t Zit in de lucht", ge- prolongeex-d. 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace Familie Cinema: „Het dubbele huwe lijk" en „Moeder's jongen", 2 en 8.15 uur. Luxor Theater: „Jongensstad" geprolongeerd. 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Je kunt 't toch niet meenemen", geprolongeerd. 2.30, 7 en 9.15 uur. Moviac Theater: „Nina, het Indianenkind'7 geprolongeerd. 2.30, 7.15 en 9.15 uur. Teyler's Museum, Spaarne 16, 113 uur, be halve 's Maandags. Toegang vrij. Palestina Diorama's: Schotersingel 117a. Ge opend eiken werkdag (behalve Vrijdags) van 35 en 79 uur. VRIJDAG 9 JUNI Bioscopen, nieuw programma,

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 5