VELSEN VERWACHT WORDENDE SCHEPEN /CilEEP/ BURGERLIJKE STAND. Circus Strassburger, dat Woensdagavond te Beverwijk zijn openingsvoorstelling geeft, geniet een groote reputatie vanwege de uitstekende paardendressuur. Hier is een afbeelding van een temperamentvol jockey-nummer, dat een onmisbaar onderdeel vormt van een circus-programma, waarin de dressuur hoogtij viert. Diploma-zwemmen in „Adrichem" Alle candidaten geslaagd. Voor de eerste maal in dit seizoen werd gis- terdavond in het zwembad „Adrichem" diploma- zwemmen gehouden. Voor deze proeven van be kwaamheid bestaat altijd zeer veel belangstel ling. Ook gisteravond was het weer gezellig druk in „Adrichem" en vooral de ouders van de jeugdige zwementhousiasten gaven acte de pré- sence en moedigden de jeugdige diplomazwem- mers(sters) als het noodig was aan. Het was opvallend, dat er ditmaal zooveel dames een proeve van bekwaamheid aflegden, want van de 32 deelnemers, waren er niet min der dan 22 van het zwakke geslacht. De oefeningen bestonden uit watertrappen, 100 meter borst- en 50 meter rugzwemmen en een sprong van de plank. De sprong van de plank scheen voor velen een heele opgaaf en de manier waarop zij zich soms te water be gaven bracht nog al wat hilariteit onder de toe schouwers teweeg. Na afloop van de oefeningen heeft de voor zitter van de Kennemer Zwemclub, de heer H. A. J. J. van der Bergh, medegedeeld, dat allen waren geslaagd. Hij feliciteerde de geslaagden met dit resultaat. Wie dit diploma heeft, aldus spr., moet nu niet denken, dat hij voldoende zwemmen kan. De geslaagden moeten blijven trainen om de zwemkunst nog beter onder de knie te krijgen. Vervolgens bracht spr. dank aan den eigenaar van het bad, den heer J. de Wildt, mevrouw Groen en den heer Van der Wandeler. Voorts sprak de heer v. d. Bergh nog een krachtige opwekking om als lid toe te treden bij de K.Z. Nadat hij nog speciaal de jongste van de geslaagden den 8-jarigen Jan van Diepen had gefeliciteerd, overhandigde spr. met een toepasselijk woord de diploma's. De namen van de geslaagden zijn: Dames: T. Scheerman, E. Zeelenberg, S. Duin, A. Duin, M. Pepping, G. M. Boulee, S. Schoorl. J. Raadsveld, M. Braun, A. Groot, C. Vis, J. Duineveld, B. Vecht, B. Rosemeyer, J. Klinken berg, R. Schuit H. Krappols, S. Schuit, M. Rijke, C. Schuyt, A. Kooper en G. Jongejans. Heeren: E. van Duin, B. Houtwipper, L. Vecht, H. Witkamp, G. Hergarden, H. Beefe,. W. Sluymer, H. de Groot, W. Slootweg en J. van Diepen. MOTOR- EN RIJWIELWET. De kantonrechter te Alkmaar veroordeelde C. R. alhier voor een overtreding van de Motor- ■en Rijwielwet tot f 3 boete of 2 dagen hechte nis. Langs de Lijn. Programma van de Radiocentrale. Woensdag. Lijn I: 8.00 Hilversum I. Lijn H8 Hilversum II. Lijn III: 8.— Keulen, p.lm. 10.20 Diversen, 10.30 Parijs, 11.05 Diversen, 11.20 Parijs, 12.05 Diversen, 12.20 Brussel Ned., 3.35 Duischland- sender of diversen. 4.20 Parijs, 4.35 Londen Reg. 5.20 Parijs, 6.20 Londen Reg. 7.40 Diver sen, 8.20 Brussel Fr. 10.20 Brussel Ned. 10.35 Keulen. Lijn IV: 8.00 Brussel Ned. 9.20 Diversen. 10.35 Londen Reg. 12.05 Nationaal program ma, 9.20 Londen Reg. 10.20 Nationaal, pro gramma. Lijn V: 3.— Brussel Ned., 9.20 Diversen, 11.05 Londen Reg. 12.50 Brussel Ned. 2.20 Nationaal programma, 4.20 Parijs, 4.35 Londen Reg. 5.: Nationaal programma, 6.20 Londen Reg. 7.40 Nationaal programma, 8.20 Londen Reg. 8.30 Keulen. Concert op het Moensplein. Maandagavond hebben het Mannnenkoor „Zanglust" en de Beverwij ksche Harmonie kapel in de muziektent op het C. H. Moens plein een gemeenschappelijk concert gegeven De Harmoniekapel voerde onder leiding van den heer H. W. Hofmeester een aan trekkelijk programma uit, waarbij natuurlijk de grootste belangstelling uitging naar de composities, waarmede op het concours te Soestdijk zulke fraaie successen werden ge oogst. Zoowel de ouverture „Benvenuto Cel lini" van Berlioz als de „Carnaval Norvegien" van Svendsen, respectievelijk het verplichte en het vrije nummer, genoten een uitstekende vertolking en oogstten een langdurig applaus. Overigens had de kapel voor een afwisselend programma zorg gedragen. Zeer te loven wa ren ojn. ook de ouverture „Raymond" van A. Thomas en „LePostillon de Longjumeau' van Adam. Een prettige afwisseling vormde de wals „Rosen aus dem Süden" van Joh. Strauss. „Zanglust" heeft eveneens voortreffelijk werk geleverd. Onder leiding van den heer H. van Dijk gaf het koor een bijzonder ge slaagde vertolking van de composities „Marcia Funèbre" van Gerard H. Bcedin en „Tijdzang" van Fred. J. Roeske, waarmede op het concours te Krommenie met lof dei- jury een eersten prijs werd behaald. Het publiek heeft van dit gemeenschappelijke concert bijzonder genoten. Uit het hartelijke applaus bleek wel, dat dergelijke concerten 2eer op prijs worden gesteld. Raadsleden aanvaarden hun benoeming. Naar wij vernemen hebben alle op 21 Juni jl. tot raadslid gekozen candidaten hun be noeming aanvaard. RJ5. FABRIEKSARBEIDERSBOND „ST. WILIBRORDUS". De plaatselijke afdeeling van den R.K. Fabrieksarbeidersbond „Sint Willibrordus" houdt in het K.S.A.-gebouw een ledenverga dering. In deze bijeenkomst zullen de voor stellen voor de algemeene vergadering wor den behandeld. Ook wordt een bestuursver kiezing gehouden wegens bedanken van den heer C. Kochx, terwijl voorts een afgevaar digde voor de algemeene vergadering wordt benoemd. LEDENVERGADERING A CAPELLAKOOR. Het Bèverwijksche a Capellakoor houdt Woensdagavond een ledenvergadering. De agen da vermeldt o.m. een voorstel tot reglements herziening en een bestuursverkiezing wegens aftreding mej. C. Zonneveld en de heeren M. Bruinenberg en W. Slaman. Wat de tuinders kregen. Noteering van de groentenveiling. Spinazie per kl. kist 40—65. Postelei per kl. kist 1826. Sla per 100 krop 501.20. Andijvie per 100 krop 1.00—1.60 Wortelen per bos 3Vz6. Rabarber per bos 2 Vz5. Radijs per bos 1. Selderij per bos 23. Pieterselie per bos IV22. A&persge dik wit per bos 30. Asperges dik blauw per bos 25. ardappelen klein 3.004.20. Tomaten per KG 6—12. Waschpeen per K.G. 34. Bloemkool I per stuk 1014 Bloemkool II, per stuk 46. Komkommers I per stuk 34. Komkommers II per stuk 2. Perziken per stuk 47. Snijboonen per KG 3040. Dubb. boonen per KG 34—38. Doppers per KG 1013. Raspers per KG 1216. Capucijners witte per KG 11—14. Capucijners bruine per K.G. 1013. Peulen per K.G. 1624. Tuinboonen per KG 2V2_31/2. Aardbeien per doosje 1014. Aardbeien per slof 901.25. Frombozen per doosje 1015. Kruisbussen per slof 4065. Bessen zwarte per slog 7585 AANVOER IJZERAARDE. Het Nederlandsche motorschip Wilja is hier van Londen aangekomen met een lading ijzer aarde voor de N.V. Chemica. SANTPOORT CONCERT „WILHELMINA". Het fanfare-korps „Wilhelmina" geeft- Woensdag a.s. onder leiding van haar direc teur, den heer Meyns uit Wormerveer, een concert in het Rijkenspark. Het volgende programma wordt uitgevoerd: 1. IJzer en Staal, marsch. M Muller. 2. Ouverture Joyeuse, Kéler Béla arr. J. A. Kessels. 3. Tolosa, ouverture symphonique, Louis Reynaud. 4. Jericho Poême symphonique, M. Bernay. 5. Feestmarsch, J. R. v. d. Glas. 6. Feestouverture, Sam Vlessing. 7. Grande Marche Heroïque no. 3, Fran&ois 8. With sword and lange, Starke. SCHIP Altobizkar Mendi (Sp.) Agamemnon (Ned.) Aurora (Ned.) Amstelkerk (Ned.) Altona (Du) Ariadne (Ned Boskoop (Ned.) Barneveld (Ned.) x) Bennekom (Ned.) Bodegraven (Ned.) Bloemfontein Breda (Ned.) Beckenham (Eng.) Berenice (Ned.) Baarn (Ned.) Begonia (Estl.) Boschfontein (Ned) x). Comitas (Ital.) Colombia (Ned.) x) Carmar (Pan.) Cordillex-a (Du.) x) Deucalion (Ned.) Dr. H. Wiegand (Du.) Deo Duce (Ned.) Ella Halm (Du.) Eurymedon (Ned.) x) Freiburg (Du.) Fauna (Ned.) VAN Verm. Aankomst LAATSTE BERICHT Guinean (Br.) Ganymedes (Ned.) Gleniffer (Eng.) x).... Grado (Noor) Chr. Huygens (Ned.) x) Hermes (Ned.) Hövding (Deen) Hebe (Ned.) Iris (Ned.) J. Pz. Coen (Ned.) x) Jaarstroom (Ned.) Juno (Ned.) Jellicoe Rose (Eng.) Kurmark (Du.) Lüneburg (Du.) M.v.St.Aldegonde (Ned. Moena (Ned.) x) Montferland (Ned.) x) Mar'on (Eng.) x) Moss Rose (Eng.) Marali (Eng.) Moyle (Eng.) Orpheus (Ned.) Oberon (Ned.) Poelau Bras (Ned.) Pericles (Ned.) Polydorus (Ned.) Poelau Tello (Ned.) Prometheus (Eng.) Poelau Roebiah (Ned.) Poelau Laut (Ned.) x) Rhea (Ned.) Sembilan (Ned.) x) Springfontein (Ned.) Southgale (Br.) Serooskerk (Ned.) Simaloer (Ned.) Salland (Ned.) x) Iowa (Ned.) Theseus (Ned.) Triton (Ned.) Tarakan (Ned.) x) Trajanus (Ned) Vulcanus (Ned.) Van Rensselaer (Ned.) Zuiderkerk (Ned.) Buenos Aires Zw. Zee Midd. Zee West-Afrika Ned. Indië Dantzig ChiH Chili Chili Chili Z. Afrika Chili La Plata Midd. Zee Hamburg Soroka Zuid-Afrika Pola Noordkaap La Plata Pto Barrios (v. IJm.) Bourgas Kotka Danzig Danzig (via Delfzijl) Batavia Ned. Indie Stamboul W. Afrika Alexandrië Japan Casablanca (v. IJm.) Batavia Midd. Zee Umea Stettin Bordeaux Batavia West Afrika Zw Zee Port Talbot Ned. Indië Ned. Indië Batavia Batavia B. Aires Batavia Swansea Port Talbot Swansea Dantzig Midd. Zee Hamburg (via Bremen) West Indië Batavia Ned Indië Batavia Batavia Batavia W. Indië Ned. Indië Zuid Afrika La Plata Japan Ned. Indië Buenos Aires La Plata Vigo Hamburg Meroc (v. IJm.) Sevilla Midd. Zee West Indië Japan 25 Juli 26 Aug. 11 Juli 11 Juli 10 Juli 12 Juli 18 Juli 21 Juli 14 Juli 12 Juli 11 Juli 13 Juli 2 Aug. 23 Juli 13 Juli 10 Aug. 2 Aug. 25 Juli 11 Juli 29 Juli 24 Juli 11 Juli 9 Aug. 24 Juli 12 Juli 4 Aug. 9 Aug. 11 Juli 13 Juli 11 Juli 11 Juli 16 Juli 19 Juli 14 Jul 19 Juli 21 Juli 22 Juli 11 Juli 14 Juli 15 Juli 3 Juli vertrokken. 9 Juli te Stamboul. 9 Juli van Candia 7 Juli te Monrovia 8 Juli v. Soerabya in lading 3 Juli van Callao. 6 Juli v. Valparaiso 2 Juli van Curagao. 9 Juli v. Cristobal 9 Juli te Antwerpen 5 Juli van Arica. 3 Juli vertrokken. 10 Juli te Rotterdam 10 Juli v. Antwerpen 4 Juli van Lodingen. 9 Juli te Dar-es-Salaam 5 Juli van Gibraltar, vertrekt 17 Juli v. Hamburg. 3 Juli van Mar del Plata. 4 Juli van Colon 8 Juli v. Gibraltar 7 Juli vertrokken. 7 Juli vertrokken. 6 Juli vertrokken. 3 Juli van Colombo. 7 Juli van Pt. Said. 9 Juli v. Finisterre 6 Juli te Abonema 8 Juli te Mersin 5 Juli v. Gibraltar 11 Juli vertrokken. 9 Juli v. Sabang 8 Juli v. Chalkis in lading. in lading 7 Juli vertrokken. 6 Juli van Colombo. 8 Juli v. Las Palmas 8 Juli v. Stamboul. 8 Juli vertrokken. 6 Juli van Colombo. 7 Juli van Perim. 8 Juli v. Gibraltar 5 Juli van Sabang. 9 Juli v Montevideo 8 Juli vertrokken. 8 Juli vertrokken. 10 Juli vertrokken. 8 Juli vertrokken. 8 Juli vertrokken. 10 Juli te Tarragona vertrekt 12 Juli. 4 Juli van Barbados. 8 Juli van Gibraltar. 1 Juli van Sabang. 9 Juli v. Pt. Said 8 Juli vertrokken, in lading. 8 Juli v. d. Azoren 7 Juli van Colombo. 4 Juli van Lor. Marquez. 27 Juni van Montevideo. 7 Juli van Aden. 4 Juli van Pt. Said. 5 Juli van Bahia. 4 Juli van Fdo. Noronha. 7 Juli vertrokken, vertrekt 13 Juli. vertrekt 13 Juli. 8 Juli vertrokken 10 Juli van Split 6 Juli van Barbados. 9 Juli van Miike. Schepen voorzien var. een x) djn grootei dar 6000 ton NIEUW ADRESBOEK TE WACHTEN. Het laatste adresboek, dat in deze ge meente verschenen is, dateert van 1938, sinds dien is er geen adresboek meer uitgegeven. De uitgever, de heer G. Eikelenboom te Haar lem, die zich specialiseert in de uitgave van adresboeken van Haarlem en omliggende ge meenten, heeft thans, in overleg met het ge meentebestuur, het besluit genomen 'n nieuwe uitgave samen te stellen. Het behoeft geen betoog, dat er aan een nieuw adresboek groote behoefte bestaat; het is dan ook naar aanleiding van de vele ver zoeken, welke er den laatsten tijd zijn bin nengekomen, dat de uitgever gemeend heeft pogingen in het werk te moeten stellen om te trachten in samenwerking met het ge meentelijk bevolkingsregister de samenstel ling te rhand te nemen. Gelukkig is er te dien opzichte een over eenstemming bereikt, zoodat wij kunnen aan nemen, dat binnen niet al te langen tijd de gemeente Velsen weer in het bezit komt van een adresboek. VISSCHERIJ EN SCHEEPVAART TE 1JMUIDEN AANGEKOMEN SCHEPEN Papierfabriek Zweedsch s.s. Skagul, Sundsvall cellulose. T'JLINCENi WATERPOLO ZOMERCOMPETITIE KRING HAARLEM. De H.P.C. dames beginnen er beter in te komen en leeren nu weer, wat doelpunten maken is. Dit ondervonden de dames van Haarlem EU, die met 50 kansloos door de Heemsteedsche dames verslagen werden. D.W.R. 3 weerde zich uitstekend en stuurde de H.Z.V. dames met een 4—1 nederlaag naar huis. Zooals uit onderstaand lijstje blijkt gaat de strijd in hoofdzaak tusschen D.W.R. m en V.Z.V., al kunnen H.P.C. en Haarlem n nog wel eens voor verrassingen zorgen. Het pro gramma voer de komende week vermeldt vier dameswedstrijden, waarbij o.a. V.Z.V.Haar lem H en HP.C.-D.W.R. m. gesp. gew. gel, verl. pnt. v—t. D. W. R. IH 6 4 2 0 10 18—5 V. Z V. 4 3 1 0 7 18—1 H. P. C. 3 2 0 1 4 8-4 Haarlem II 5 2 1 2 5 14—7 H. Z. V. 5 0 2 3 2 4—15 Haarlem in 5 0 0 0 0 4—34 H. P. C. IV zette haar overwinningsreeks in de eerste klasse heeren weer voort en won met, 5—0 van H.V.G.B. IV, terwijl Haarlem III en Zandvoort de punten deelden. In de tweede klasse doen de kleinere ver- eenigingen het niet slecht. K.Z. won wederom, thans mei 20 van H.P.C. V en H. Z. V. ver sloeg Velserend met maar liefst 40. De stand in deze afdeeling is: gesp. gew. gel, verl. pnt. v.—t. H. Z. V. I 6 3 2 1 8 94 K. Z. 4 3 0 1 6 7—2 D. W. R. 4 3 2 1 0 5 8—3 H. P. C. V 6 1 1 4 3 4—11 Velserend l 5 1 0 4 2 5—13 D. W. R. IV komt deze week tweemaal uit tegen K. Z. en Velserend en zal dan weer gelijk komen met de andere ploegen. Halfweg II won op het kantje af den uit wedstrijd van H.Z.V. II en D.W.R. V won verdiend van het zwakke Haarlem IV. De H.P.C.-adspiranten hadden met de Vel- sensche jongens niet veel moeite (40). Na zeven wedstrijden is de ranglijst thans: gesp. gew. gel, verl. pnt. v.—-t, Haarlem a 2 2 0 0 4 123 H. P. C. a 4 12 14 10—7 D. W. R. 3 1113 8—8 V. Z. V. 5 1 1 3 3 7—19 He pogramma voor de komende week is heel -groot. Niet minder dan 14 wedstrijden moeten er gespeeld worden. Dinsdag: Haarlem a—H.P.C. a 7 uur. Haarlem—H.Z.V. (dames) 8.30 uur. H.V.G.B.H.P.C. b 7 uur. H.V.G.B. 4—Haarlem 3 7.30 uur. H.P.C.—D.WJR. in (dames). ZandvoortV.Z.V. Hl K.Z.D.W.R. 4. H.Z.V. II—D.W.R. V. Donderdag: V.Z.V.—Haarlem (adsp.) 7.30 uur. V.Z.V.—Haarlem n (dames) 8.30 uur. Halfweg II—H.Z.V. II. Vrijdag: H.Z.V—H.P.C. (dames). D.W.R. 4—Velserend. H.P.C. —D.W.R. (adsp.) WIJZIGING PROGRAMMA. In de volgorde der wedstrijden die heden avond in Stoop's bad te Overveen worden ge speeld is een verandering gekomen. De volg orde is thans: 7.uur: Haarlem aH.P.C. a (adsp.). 7.30 uur: Haarlem 1H.V.G.B. 1. 8.uur: Haarlem 2H.V.G.B 2. 8.30 uur: Haarlem 2H.Z.V. 1 (dames). 9.uur: Haarlem 1—Kroosduikers 1 (dames). AGENDA VOOR BEVERWIJK DINSDAG 11 JULI Luxor Theater, Breestraat: „De drie muske tiers" en „Haar grootste offer", 8 uur._ Kennemer Theater, Zeestraat: „Hoe is 't met je baby" en „De geheimzinnige misdaad", 8 uur. W. B. Theater, Peperstraat: „De big van het vreemdelingenlegioen" en „De vliegende bende" 8 uur. WOENSDAG 12 JULI Luxor Theater, Breestraat: „De drie muske tiers" en „Haar grootste offer", 8 uur. AGENDA TE HAARLEM Heden: DINSDAG 11 JULI Groote Kerk: Orgelbespeling van 8.15-9.15 uur. Frans Hals Theater: „Vervaagde sporen", 2.3n 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „De bruigom in angst" 2.30 7 en 9.15 uur. Luxor Theater: „Dorpsdetective". 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace Familie Cinema: „Geef liefde een kans" en „De Saint slaat terug", 2 en 8.15 uur. Moviac: „De zeven stamgasten". Teyler's Museum, Spaarne 16. 113 uur, be halve 's Maandags. Toegang vrij. Palestina Diorama's, Schotersingel 117a. Ge opend eiken werkdag (behalve Vrijdags) van 35 en 79 uur. WOENSDAG 12 JULI Groote Kerk: Orgelconcert door Willy Hard- meyer, 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en des I avonds. Palestina Diorama's, Schotersingel 117a. Ge opend eiken werkdag (behalve Vrijdags) van j 3—5 en 7—9 uur. HOLLAND—AMERIKA LIJN Westemland, Anhv. n. N.-York p. 10 Lizard Lochavon, Rott. n. Vanc. p. 9 Start Pt. Burgerdijk, Tampico via Londen n. Rotter dam p. 9 Scilly 10 te Londen verwacht. Noordam, Rott. n. N.-York p. 10 Lizard Statendam, Rott. n. N.-York p. 9 Kaap Race. Veendam, Rott. n. N.-York p. 8 Kaap Race Beemsterdijk, 7 v. Rott. te Baltimore. Pennland, 8 v. N.-York n. Antwerpen. Lochkatrine, Seattle n. Rott. p. 9 Prawle Point Nieuw Amsterdam, 10 v. N.-York te Rott. Boschdijk, Rotterdam n. N.-Orleans 9, 100 m. Z.W. van Land's End. HOLLAND—AFRIKA LIJN Bloemfonfcün (thuisr.) 9 te Antwerpen. Heemskerk 9 v. Hamburg te Amsterdam. Meliskerk (uitr.) p. 10 Ouessant Nijkerk (uitr.) 10 te Antwerpen. Springfontein (uitr.) 8 van Durban. Boschfontein (thuisr.) 9 te Dar es Salaam HOLLAND—WEST-AFRIKA LIJN Jaarstroom (thuisr.) p. 8 Las Palmas. Amstelkerk (thuisr.) 7 te Monrovia 18 te Havre verwacht. Nigerstroom (uitreis) 7 van Accra. 7 HOLLAND—AUSTRALIë LIJN Algenib (uitr.) 10 v. Fremanüe. Aagtekerk (uitr.) 9 v. Bombay. Almkerk 11 te Rotterdam. Arendskerk (uitr.) 9 v. Suez. Meerkerk 9 v. Brisbane te Rotterdam. HALCYON LIJN Stad Maassluis, Wabana n. Vlaardingen pass. 9 Lizard 11 (3 verw.) te Hoek v. Holl. verw. Flensburg, Narvik n. Vlaardingen 11 (2 n.m.) te Hoek van Holland venvacht. Skottland, Salta Caballo n. Vlaardingen p. 9 Wight. Stad Vlaardingen, Vlaardingen n. Wabana 7, )0 m. Z.W. van Valentia. KON. NED. STOOMBOOT MIJ. Pluto 10 v. Hamburg te Amsterdam Berenice 10 v. Rotterdam n. Hamburg. Agamemnon 9 v. Constantza te Stamboul. Amazone 3 van Curagao n. Maracaibo. Aurora 3 van Curagao naar Nauplia. Baarn 10 v. Hamburg te Antwerpen. Bodegraven, Chili n. Amst. 9 v. Crist. Calypso 3 van Curagao naar Maracaibo. Costa Rica 9 v. Cristobal n. Cartagena. Deucalion, Bourgas n. Amst. p. 8 Gibraltar. Doros, 10 v. Kopenhagen te Amsterdam. Douro, 3 van Curagao naar Cristobal Draco 3 van Curagao naar Aruba. Fauna, Stamboul n. Amst. p. 9 Finisterre. Ganymedes 8 v. Famagusta te Mersin. Helder, Amst. n. Chili 7 van Cristob. Hercules 8 v. Algiers naar Piraeus. Hermes 8 v. Chalkis n. Rotterdam. Juno 8 v. Stamboul n. Amsterdam. Karpo, 9 van Hamburg te Amsterdam. El Libertador 7 v. Curagao n. Maracaibo. Midas 6 v. Maracaibo te Curagao. Nereus, Stettin n. Amst. p. 10 Brunsbuttel. Notos, Aarhuus n. Amst. p. 10 Brunsbuttel. Odysseus, Amsterdam naar Kopenhagen pass. 9 Holtenau. Orpheus, 8 van Dantzig n. Amsterdam. Plato, 5 van Curagao naar Maracaibo. Rhea, Guantanamo n. Amst. 9, 420 mijl N.W. van Azoren. Saturnus, Olhao n. Tunis p. 8 Gibraltar. Scrates, Amst. n. Barbados p. 8 Dungeness. Titus, 8 v. Saona naar Palermo. Trajanus 8 van Sevilla n. Amsterdam. Triton 9 v. Amsterdam te Hamburg. Venus 9 v. Setubal naar Genua. Ariadne 9 v. Amsterdam te Gdynia. Oberon, 10 van Nayels te Tarragona. Theseus, Oporto n. Amst. p. 10 Ouessant. Hebe 10 van Kopenhagen te Stettin. Cottica 9 v. Barbodos te Paramaribo. Vesta, 8 van Catania naar Venetië. Vulcanus 10 v. Split n. Bari. Mars, Rotterdam n. Oran p. 9 Dungeness. Merope, Rott. n. Tanger p. 9 Dungeness. Barneveld, Chili n. Amsterdam 6 van Valpa- raiso; KON. HOLLANDSCHE LLOYD Zaanland 10 v. Hamburg te Amsterdam. Ceres 10 v. Santos te Amsterdam. Montferland (thuisr.) 9 van Montevideo. Amstelland (uitr.) 7 van Santos. MEYER CO's SCHEEPVAART MIJ Menelaus, Rott. n. Japan 8 van Singapore. Prometheus, Batavia n. Amst. 9 v. P. Said. City of Athens, Dairen, n. Rott. 9 te Londen. Benreoch, Miike naar Rotterdam vertr. 15 v. Londen. Maron, 9 van Batavia naar Amsterdam. Aeneas, Japan n. Rott. p. 9 Wight. Agamemnon, Japan n. Rott. 10 v. P. Said. Deucalion, Japan n. Rott. 8 van Shanghai. Perseus, Rott. n. Japan 7, 95 mijl Z.O. van Lands End. Gleniffer, Chefoo n. Rott. via Londen 8, 300 mijl van Land's End. ROTTERDAM—ZUID-AMERIKA LIJN Algorab 10 v Santos te Rotterdam. Alpherat (uitr.) pass. 9 Ouessant. Algorba (thuisr.) p. 10 Dungeness (4 n.m.) te Rotterdam verwacht. Alwaki 9 v. Rotterdam te Hamburg. ROTTERDAMSCHE LLOYD Baloeran (thuisr.) 8 v. Port Said. Brastagi (uitr.) p. 9 Kaap del Armin. Sitoebondo (uitr.) 9 v. Suez. Weltevreden 10 v. Hamburg te Middlesbro vertr. 19 (9 n.m.) v. Rotterdam. Soekaboemi 8 v. Batavia n. Rotterdam. Bantam (thuisr.) p. 10 Kaap del Armi 11 (12 's midd.) te Genua verwacht. Japara 8 v. Rotterdam te Batavia. Buitenzorg 10 v. Rott. te Macassar. STOOMVAART MIJ. NEDERLAND Johan van Oldenbarnevelt (uitr.) 9 te Sabang Christiaan Huygens (thuisr.) 9 v. Sabang. Tajandoen (uitr.) 10 te Southampton. Poelau Laut 10 van Amsterdam te Batavia. Tarakan (kampeerreis) 10 v. Amst. te Ulvik. Java (uitr.) 9 van Genua. Marnix van St. Aldegonde (thuisr.) p. 8 Gi braltar. Johan de Witt (uitr.) p. 8 Ouessant. WIJK LIJN. Beverwijk 8 te Malta voor Tunis en Rott. Naaldwijk, San Juan (Sp.) n. Rott. p. 10 Wight. Jonge Johanna 8 v. Setubal n. Dakar. HAARLEM, 10 Juli. Bevallen 6 Juli: J. NijmanBoelé, z.; 7 Juli: J. C. M. Donkerlo—van den Berg, z.; 8 Juli: J. J. Tiggelman—van Bel, z.\ J. Heerens Maathuis, d.; B. E. RoscnhartGlas, z.; G. van der LindenKruithof, d.; J. M. Deen Vroom, z.; 9 Juli: J. M. NeeringsIJsenbout, d.; M. M. Bakker—Böhm, d.; J. A. Stappers Duijn, z.; 10 Juli: E. H. Th. CampagneCol- lard, z.; Overleden 7 Juli: W. HeesDerksen, 77 j.. Hofdijkstraat; 8 Juli: J. van de Weetering, 71 j., Hoogerwoerdstraat; J., 8 m„ z. v. N. W. van der Pauw Kraan, Sophiastraat; H., 15 u., z. v. W. H. Beaufort, Dunklerstxaat; 9 Juli: G. M. W, Hartje, 50 j., Hasselaersplein; Th, Kleefstra—Mollema, 75 j„ Jansweg.

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 5