Liefdesavonturen van Andy Hardy. De Canadeesche Bereden Politie in actie in „Het Rooversnest". (W. B. Theater, Beverwijk.) Het oogstfeest kon niet doorgaan. .Ongewenschïe bezoekers plukten de peren. In een tuin achter een woning in ons aard beienstedeke stond heerlijk beschut tegen alle winden een perenboom, die zoo zwaar met vruchten was beladen, dat de takken onder den last diep doorbogen. In zijn soort was het een reuzenboom én de jeugd had dan ook al menigen keer een begeerigen blik op de heerlijke peren geslagen en soms was het daarbij niet gebleven. Maar aan een boom zoo volgeladen mist men één, twee peertjes niet" en zoo verdween er nu en 'dan wel eens een heerlijke peer in een jongensmaag. Maar de tijd kwam dat de peren geplukt moesten worden, vóórdat de meeste op den grond terecht kwamen en vóórdat de school jeugd in haar overvloed van vrijen tijd, die zij nu bezit, een al te groote opruiming onder de peren zou houden. En zoo werd besloten, dat dezer dagen de peren, die nog in grooten getale aan de takken hingen, geplukt zouden worden. Maar op den morgen, toen dat zou gebeuren, kwam men tot de verrassende ontdekking dat ergeen peer meer aan den boom zat. De takken bogen niet meer door onder de weelde van den oogst, kortom een Amsterdammer zou den boom nu weer voor een zieken iep uitgescholden hebben. Had het 's nachts zoo hard gestormd, dat de peren er af waren gewaaid? Nee, want er lag geen peertje op den grond, alleen een klokhuis als troosteloos overschot. In het topje van den eens zoo rijk beladen boom hingen nog wat vruchten, die de moeite van het plukken niet eens waai'd waren. Het bleek, dat in den prillen morgen onge- weiischte bezoekers aan het plukken waren ge slagen. Vertrapte bloemen, een stok, een stuk touw, een klokhuis en vooral de leege boom wa ren hiervan de bewijzen. De nachtelijke pluk kers) hebben om dezen diefstal uit te voeren een groote dosis brutaliteit aan den dag gelegd. De tuin is omringd door een schutting en grenst direct aan eenige huizen. Niemand heeft echter iets gehoord of gemerkt van deze clandestiene perenplukkerij door één of meer onbekenden. AANVRAGEN VOOR WERKBOEKJES. De Rijtijdenwet zal op 13 Augustus a.s. in wer king treden. De bestuurders van motorrijtuigen, die onder de bepalingen van deze wet vallen en die nog geen aanvrage tot het bekomen van een werkboekje hebben ingediend, zullen deze for maliteit nu zoo spoedig mogelijk dienen te ver vullen. De wekelijksche lijst. De jubileummarscli van de Voortrekkers. Voor den jubileummarsch van de Wandelsport- vereeniging „De Voortrekkers", die a.s. Zondag wordt gehouden, zijn reeds meer dan 100 deel nemers en eenige wandelvereenigingen inge schreven. Deelnemers kunnen zich nog opgeven bij den heer E. Th. Gordijn, Duinvlietstraat 12, Velsen-Noord. De deelnemers, die den tocht volbrengen, ko men in het bezit van een fraaie medaille, die door de Kon. Begeer zijn vervaardigd. Mevrouw A. A. van Hattum-Deker schonk een eerste en de heer J. C. van Kampen een tweede prijs. De pi-ijzen zijn in de etalage van het filiaal van de Bata aan de Bi-eestraat te bezichtigen. Wat de tuinders kregen. Postelein per lel. kist 1228 Sla per 100 krop f 1.505. Andijvie per 100 601.10 Wortelen per bos 2V23V2 Rabarber per bos 23 Selderij per bos 1U/a Pieterselie jper bos 1P/a Aardappelen (klei) 2.503.00 Tomaten per kg. 47 Tuinboonen per kg. 27 Pronkboonen per kg. 35 Trosboonen per kg. 1418 Waspeen per kg. 23 Bloemkool I per stuk 812Va Idem II per stuk 2Va4 Komkommers I per stuk 22Va Idem II per stuk 11 Va Meloenen per stuk 1220 Perziken per stuk 37 Snijboonen per kg. 1214l/a Dubb. boonen per kg. 7Va9'/a Spercieboonen z. dr. per kg. 1214 Doppers per kg. 713 Raspers per kg. 1018 Capucijners witte per kg. 814 idem bruine 816 Peulen per kg. 68 Groene kool 1.802.00 Fi-ambozen per doosje 1420 Bramen per slof 6575 Bessen, roode per slof 3050 Idem zwarte per slof 801.25 Appelen per kg. 714 Peren per kg. 713 Druiven per kg. 3640 Augurken per kg. 49. Een schildpad aan den wandel. Bij de politie zijn inlichtingen te bekomen omtrent onderstaande gevonden en verloren voorwerpen: Gevonden: een moer van een wagen, een zwarte heerenschoen, een klein' grijs poesje, een zwarte handschoen, een bril, een schildpad, een bril in étui, een portemonnaie met inhoud, een bruine overall, een kinderschoentje, een huis sleutel, een regenjas, een hondje, een heeren rijwiel. Verloren: een leesboek, een bèlastingplaatje, een bril met hoorn montuur, een bril, een zwart damestaschje met f25 en een bril; een blauwe kindercape, een sjaal, een kammenzakje, een pakje met een paar kniekousen, een boekje van ouderdomsrente, een zilveren beursje, een zwart lederen damestasch met inhoud, een dames- regenmantel, merk „Big Ben", een heerenrijwiel. WINKELIERSCOMBINATIE „PLAN WEST". Bij de Winkelierscombinatie „Plan West'1 werden in de afgeloopen week in totaal 102 vol geplakte zegelboekjes ingeleverd. De datum, waarvoor de verhoogde uitkeering gold, was 24 Juli. Acht inzendei-s kwamen voor deze ver hoogde uitkeering in aanmerking. PERSONALIA Bij de in Den Haag gehouden examens van de Modevakschoolvereeniging slaagden voor coupeuse in het costuum- en mantelvak de da hies G. Passchier en T. Ooms. De beide ge slaagden werden opgeleid door mej. A. Scheep bouwer, alhier. Langs de Lijn. Programma van de Radiocentrale. Lijn I: 8.00 Hilversum I. Lijn II: 8.00 Hilversum II. Lijn UI; 8.00 Keulen, 10.20 Parijs* 12.L_ Keulen, 12.55 Brussel Ned., 2.20 Nationaal Programma, 4.45 Keulen, 5.20 Parijs, 6.35 Keu «n, 7.20 Brussel Ned., 7.50 Diversen. 8.3i iridc Brussel Fr., 10.20 Brussel Ned., Nationaal programma, 11.40 Keulen. Jnc|V: 8.00 Brussel Ned., 10.35 London Rpp v on Nat.i°naal programma, 6.50 London Rpf'in n ^tionaal programma, 10.05 London «eg., 10.20 Nationaal programma, 10.45 London Lijn V; Diversen, Mickey Rooney in „Andy Hardy wordt verliefd." (Kennemer Theater, Beverwijk.) Een amusante geschiedenis. In de film „Andy Hardy wordt verliefd" worden den toeschouwers voorgesteld de vol- ;ende normale en gewone menschen: Rechter James Hardy, altijd gespeeld door die eminen te, bescheiden figuur van Lewis Stone. Rech ter James Hardy is geen magistraat van groot formaat. Hij is rechtschapen maar mensche- lijke zorgen beïnvloeden hem en hij strijdt voortdurend met zijn eigen toegeef lij khe,den en zijn wil om een goed, wijs mensch in zijn ambt en in het dagelijksch leven te blijven. Hij leeft van heel weinig, althans in deze film en de kinderen hebben daar niet altijd het juiste begrip voor. Hij begrijpt zijn kinde ren maar zijn zwak heid is, dat hij altijd vasthoudt aan een cliché van moraliteit, waaraan de werkelijkheid niet altijd beant woordt. Moeder Hardy, gespeeld door die prachtige volksactrice, Fay Holden, is een vriendelijke, soms ietwat slovende vrouw die niet altijd tegen haar kinderen op kan, al dragen zij haar op hun handen. Dochter Marian Hardy is voor de jonge ac trice Cecilia Parker een gouden kans geweest. Zij is mooi en zij weet het. Zij is niet wijs en oud genoeg oni door de menschen heen te zien en begaat slag op slag „vergissingen", al nemen die door het gezonde, hechte gezins verband nooit al te echte vormen aan. Andrew Hardy is het probleem van zich zelf, zijn familie en van de serie films, die min of meer met hem als hoofdpersoon ge maakt worden. M. G. M. had het geluk, dat zij twee jaar geleden den toen nog vrij onbe kenden jongens-acteur Mickey Rooney uit- Want zelden heeft een aankomende ster zooveel naam gemaakt, als deze driftige, dolle, onhandige en toch veelzijdig begaafde jongeman. Mickey Rooney is Andy Hardy. Hij leeft het leven van millioenen jongens: boven zijn stand, d.w.z. ver boven zijn zakcenten. Zijn meisjes zijn niet allemaal 18-karaats. Een smoking voor zijn eerste fuif is zijn grootste probleem. Zijn tweede: drie meisjes om een en denzelfden vinger te winden, wat natuur lijk niet gaat. Dan is er nog in „Andy Hardy wordt ver liefd" tante Milly. de vaste rol van Ross Clar ke: zoo'n ongetrouwde, beste brave tante, als er wel in elke familie ergens een te vinden is. Het is een amusante, genoegelijke en van tijd tot tijd gevoelige geschiedenis; goed ge regisseerd en met een knappen dialoog. Een knappe rol van Mickey Rooney. Judy Garland brengt in deze film weer op aparte en voor treffelijke wijze haar songs. Als tweede hoofdnummer wordt vertoond; „Een onvergetelijk man". Avonturen van de bereden politie Een moeilijke arrestatie. Aan den inhoud van het hoofdnummer van 't W.B.-Theater „Het Rooversnest" een sensa- tioneele film met Kermit Maynard en de Ca nadeesche Bereden Politie, hebben wij het volgende ontleend: De Amerikaanschte bandiet Dan Geary en diens handlanger Regan worden getroffen door een foto in de krant, die een sprekende gelijkenis vertoont met Geary. Het is een foto van den schrijver Stephen Norris, die zijn va- cantie in het gebied van de Canadeesche Be reden Politie doorbrengt. Geary en Regan gaan Norris opzoe ken, overrompelen hem, en Geary neemt plaats van d©n schrijver in. Sergeant MacGre- gor heeft den indruk, dat er met Norris iets niet in den haak is. Hij heeft den schrijver na melijk vroeger ontmoet bij een grooten dam en thans blijkt dat deze zich het bestaan van dit werk, dat destijds sterk zijn aandacht trok, nauwelijks te herinneren. Voor alle kerheid stuurt hij vingerafdrukken van hem op naar Washington. In het hotel wordt een kostbaar collier ge stolen en de politie verdenkt daar La Farge van. Het geheele district wordt afgezocht, doch zonder resultaat. In het hotel vindt een kamermeisje door een toeval het collier in een tabakspot, waarin Regan het verborgen heeft. Geary belet haar de politie te waar schuwen en dwingt haar met hem mee te gaan naar de hut van Norris, waar zijn handlan gers hem wachten om te vluchten. Intusschen heeft Mac Gregor bericht ont vangen dat de vingerafdrukken van Geary zijn en hij haast zich naar het hotel, waar hij de vogel gevlogen vindt. Een achtervolging brengt hem naar de hut, die spoedig door de politie omsingeld is. Mac Gregor redt het meisje en arresteert Geary en zijn handlangers. Het tweede hoofdnummer is „Onder twee vlaggen" met Ronald Colman, Claudette Colbert en Victor Mac Laglen. Een galante roover in Arizona Louis Davids in „Op Stap". Het Luxor Theater brengt deze week als hoofdnummer „El Gato, de galante bandiet," met Jane Withers en Leo Carillo. In den goeden ouden tijd was het nog wel eens gevaarlijk in Arizona. De bewoners van Mineville hebben hieraan nog allerlei herinneringen. De ouderen herinneren zich bijv. El Gato, den galanten bandiet. Echt vei lig is het nu nog niet in Mineville (Arizona) alleen de bandieten zijn niet galant meer. Nog steeds heb je de kans, dat de postwagens beroofd worden en dat er andere geweldda den worden gepleegd. En in deze wereld van geweld en gevaar leeft dat kleine meisje, Mary Jane Paterson. Zij is het aangenomen kind van Manuel Hernandez, een zeer achtenswaardig ingezetene van het plaatsje in Arizona. Zijn pleegdochtei"tje vindt eens een heel oud aanplakbiljet uit vroeger tijd, waarin een belooning wordt uitgeloofd op aanhouding, levend of dood. van den bandiet El Gato. En plotseling op het onverwachtste oogenblik krijgen allerlei onschuldige en bra ve dorpelingen een geheimzinnig bericht: „Wij gaan er weer op uit! El Gato". En de smid, de bakker, de drogist, zij herin neren zich hun wilde jeugd en hun leider van weleer. Ditmaal gaat het wéér tegen den She riff, zooals in vroeger tijden, maar nu omdat de sheriff zelf niet deugt. Het ziet er echter somber uit, als El Gato gearresteerd wordt en zal worden opgehan gen. Het is echter te danken aan Jane Pa terson, dat El Gato, die immers haar eigen pleegvader. Manuel Hernandez is, vrij komt en de sheriff het pleit verliest. Het andere hoofdnummer is „Doctor Rhythm" met Bing Cosby en Mary Car lisle. Dinsdag, Woensdag en Donderdag vertoont het Luxor Theater Louis Davids' succesfilm ,Op Stap". VERKEERSONGELUK OP DEN ALKMAAR- MAARSCHEN WEG. Op den Alkmaarschen Weg werd een drie jarig jongetje, dat plotseling den rijweg overstak, aangereden door een uit de richting Alkmaar komende auto. Het kind dat met groote kracht tegen den weg werd geslagen, werd bij omwonenden binnengedragen, waar een lid van de E.H.B.O. eerste hulp verleende. Een geneesheer, wiens hulp intusschen was ingeroepen, constateerde een gebroken sleu telbeen en een groot aantal schaafwonden. Het jongetje is naar de woning van zijn grootouders in de nabijheid overgebracht. Uit iet onderzoek van de politie is gebleken, dat de autobestuurder geen schuld heeft. ZWEMMEN VOOR HET DIPLOMA Op Zondag 6 Augustus wordt in het Heems kerker Zwembad aan de Vuurlijn opnieuw voor het diploma gezwommen. WIJK AAN ZEE STEUN VOOR V.V.V. Teneinde in staat te zijn haar feestpro gramma behoorlijk te verzorgen, heeft V.V.V. haar inteekenlijsten in omloop gebracht ten einde de badgasten in de gelegenheid te stel len door hun gaven de kas te versterken. V.V.E. NAAR SOHARWOUDOE. Zondag a.s. speelt V.V.E. te Noord-Schar- woude een vriendschappélijken wedstrijd tegen Voorwaarts aldaar. ZUTD-AFRIKAANSCHE AVOND. Vrijdag 4 Augustus zal de Kruger-wild- tuinfilm te zien zijn op den Zuid-Afrikaan- schen avond te Wijk aan Zee. Deze prachtige film brengt in beeld het leven der wilde dieren, zooals deze in hun natuurlijken staat leven in het bekende Kruger-wildpark, sticht door President Kruger. Dit bekende natuurreservaat omvat een gebied bijna zoo groot als heel Nederland en is nog even woest en. ongerept als 1000 jaar geleden: een wildernis met licht beboschte heuvels en golvende terreinen. De Afrikaansche natuurliefhebber C. P. de Leeuw Beyers is er met zijn camera op uit getrokken om het leven der dieren in deze wildernis te filmen. Tal van jaren is hij, voor zien van een speciale vergunning, hiermee bezig geweest. Hij kent de dieren alle in hun manieren en gewoonten en daardoor is 't hem gelukt, de gevaarlijkste en de meest -schuwste tot op zeer korten afstand te besluipen en te filmen. Van de vogels af tot de olifanten en slangen toe ziet men ze de lens passeeren. van zoo nabij, dat men zou meenen hun huid te kunnen aanraken. De avond zal worden opgeluisterd door de muziekvereeniging „Arion". Verzuimt niet Vrijdagavond op de tennis baan aanwezig te zijn! DEMONSTRATIE VAN DE REDDINGSBRIGADE. Op 5 Augustus zal de wijk aan Zeeër Red dingsbrigade een demonstratie geven. Te 4 uur een middag-demonstratie. 1. Bevrijdingsgrepen op het afgezette strand. 2. Redding met de haspel (door middel van de lijn). Vervolgens wordt gedemonstreerd het af zoeken van een zwin in de lengte en in de breedte. Te 9.30 uur, avond-demonstratie. Redding van de bemanning van een scheepje waar brand aan boord is. Dit gebeurt onder den lichtbundel van het W.R.B.-zoeklicht, ter hoogte van den Rel- weg. ^Land -en Tuinbouwpraatje STOPPELKNOLLEN EN SPURRIE. Zoodra de eerste akkers met vroegrijpe aard appelen leeggekomen zijn en men de granen geoogst heeft, is het, vooral op gemengde be drijven, een eerste vereischte voor goede na- vrucht te zorgen, .welke als veevoeder dienst kan doen. In het bijzonder dit jaar, nu de hooioogst over het algemeen is tegengevallen, zal men al het mogelijke moeten doen, om door den verbouw van stoppelvruchten de hoeveelheid veevoeder te vergrooten. Van ouds zijn de stoppel- of herfstknollen een waardevol veevoeder geweest. Onder gun stige omstandigheden kan de opbrengst aan loof en knollen tamelijk groot zijn, vaak wel 30.000 a 40.000 K.G. per hectare. Een gunstige omstandigheid is, wanneer het weer in de herfst zoodanig blijft, dat het gewas lang kan doorgroeien, en door het uitblijven van erge nachtvorst tamelijk lang geoogst kan worden. Doch dit is niet de eenige gunstige om standigheid. Weersomstandigheden liggen buiten onze wil en macht, doch wat wij wel in de macht hebben, is het verstrekken van een toereikende bemesting. Stoppelknollen onttrekken namelijk een vrij groote hoeveel heid voedingsstoffen aan den bodem. En wan neer de bemesting der voorvrucht maar juist voldoende was, dan volgt daaruit, dat vóór het zaaien der stoppelknollen nog een flinke bemesting moet worden gegeven. Gemiddeld verbruiken de Herfstknollen per hectare on geveer 50 KG kalk, 45 KG fosforzuur, 160 KG kali en 75 KG stikstof. Kalk en fosforzuur kunnen gecombineerd gegeven worden in den vorm van Thomas- slakikenjmeel, dit is de goedkoopste en de meest economische bemestingsvorm waarvan 200 a 300 KG per hectare kan worden gegeven. Kali geeft men bij stoppelknollen bij voor keur in den vorm van Kalizout 40 pCt Stop pelknollen hebben veel behoefte aan kali, het zijn echter „kalivreters". Een hoeveelheid van 200 a 300 KG per hectare kan gerust gegeven worden Is deze hoeveelheid op sommige be drijven misschien al iets aan den ruimen kant, dan hindert dit niet, daar de hoeveelheid, welke niet door de stoppelknollen verbruikt wordt, wel als een reserve voor het volgende gewas bewaard blijft. Ditzelfde geldt ook voor slakkenmeel. Stikstof kunnen wij geven als chilisalpeter of als kalksalpeter. b.v. 100 a 150 KG per hec tare, waarvan de helft direct na het ploe gen dus juist voor het zaaien der knollen ge geven wordt, terwijl de andere helft even na het opkomen van het zaad wordt uitgestrooid. Zoodra het eerste gewas van den akker is, wordt deze ondiep geploegd, waarna men di rect gaat zaaien. Liefst niet te dik, daar men anders wel bladontwikkeling, doch naar ver houding weinig knollen krijgt. Stoppelknollen worden zoowel op klei als zand verbouwd. Spurrie gebruikt men als stoppelgewas meestal alleen op zandgrond. De kalk-fosforzuurbemestmg kan iets minder zijn dan voor de stoppelknollen, b.v. 100 a 200 KG slakkenmeel per hectare, terwijl met 100 150 KG Kalizout 40 pCt. kan worden vol staan. De stikstof bemesting mag gelijk zijn aan die der stoppelknollen. Zorgt men voor voldoende bemesting en valt hetw eer in den herfst wat mee, dan kan door verbouw van stoppelknollen en spurrie de hoe veelheid veevoeder aanmerkelijk worden ver groot en is het mogelijk het hooiverbruik enkele weken te rekken. De Ringrijderij. HEEMSKERK SPORTDAG TE HEEMSKERK. Zondag a.s. zullen op het A.D.O.-terrein onderlinge sportwedstrijden plaats vinden. Er zal een „zeven-kamp" worden gehouden welke bestaat uit de volgende takken van sport: 80 M. hardloopen, verspringen, doel- schieten, raak de paal, ingooien, baldribbelen en vèrschieten. 64 Senioren en junioren nemen er aan deel. Voor den winnaar van den kamip is naast 'n persoonlijken prijs een fraaie wisselbeker be schikbaar gesteld. De wedstrijden vangen aan om half twee. SANTPOORT Een beeld uit de film „El Gato, de galante bandiet". (Luxor Theater, Beverwijk.) SANTPOORT IN FEESTSTEMMING. Heerschte reeds gistermiddag op het feest- terrein aan de Hoofdstraat een gezellige drukte, gisteravond was het bepaald druk. Het grootste deel der attracties bestaat uit draaimolens. Voors zijn er luchtschommels, een „Théatre Oriental", diverse kramen enz. RECEPTIE „VIRIBUS-UNITIS". Ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan der Algemeene Sport- en Ontspanningsver- eeniging „Viribus-Unitis" te Santpoort houdt het bestuur a.s. Zaterdag, des namiddags van half vier tot zes uur, receptie in de zaal „Musis Sacrum" in het Provinciaal Ziekenhuis nabij Santpoort. Goed begin van de feestweek. Vergissen we ons niet, dan werd Woensdag voor de 180ste maal te Santpoort de j aarlij k- sche ringrijderij gehouden. We kunnen ons voorstellen, dat het actieve bestuur Woensdagmorgen met een allesbehalve gerust hart het verloop van dezen dag tege moet zag, immers de regen, die in stroomen neerviel en het doffe gebrom van het on weer voorspelden weinig goeds. Gelukkig echter klaarde het weer later op en kon de ringrijderij geslaagd genoemd wor den. De ringrijderij, die in de Molenstraat ge houden werd, had een vlot verloop, zoodat te half zes de jury met haar uitslag gereed was. In hotel „De Weyman" maakte de voorzitter der vereeniging den uitslag bekend en reikte hij de prijzen uit. Alvorens hiertoe over te gaan, bracht hij dank aan het gemeentebe stuur, van welke zijde de vereeniging steeds de grootste medewerking mag ondervinden. Ook aan de politie bracht spreker hartelijk dank. Zij heeft er weer voor gezorgd, dat alles een vlot verloop had. Verdel dankte hij de deelnemers (sters) voor de sportieve, en pittige wijze, waarop zij om de prijzen hebben gestreden. Hij hoopte, dat zij het volgend jaar allen weer van de partij zouden zijn. Tenslotte bracht hij nog dank aan zijn medebestuursleden voor hun activiteit en wekte de prijswinnaars op aan den optocht deel te nemen. Met de muziek van het korps „Wilhelmina" voorop trokken hierna bestuur en prijswin naars in optocht door het dorp. Natuurlijk trok een en ander veel bekijks. De uitslagen waren als volgt: Ringsteken op de fiets (dames) 1. Mej. C. Vink, theeservies; 2. mej. Jo Böhm, spiegel; 3. mej. E. van Reeden, bonbonschaal. Idem voor heeren: 1. W. Dijkstra, baro meter; 2. P. Stegemeyer, klokje; 3. J. Rutte, portefeuille. Ringsteken op het losse paard: 1. J. Stut, borstelgarnituur; 2 W. Dopheide, bloemvaas. Ringsteke met paard en tilbury (dames): 1. mej. C. van Schie, lampekap; 2. mevr. Klaver, onbbijtstel; 3. mej. Schoo, bowlstel; le troostprijs mevr. Kok, getoakstel; 2e troost prijs mevr. Witteman, tinnen pul. Idem voor heeren: 1. H. Rutte, rooktafel; 2. C. A. van Esten, schilderstuk; 3. J. Duine- veld, salontafel; le troostprijs H. van Game ren, fruitschaal; 2e troostprijs J. Stut, bor stelgarnituur. R.C. BREDERODE—NEGERELFTAL. Het bestuur van de R.C. Brederode heeft in de feestweek voor een aardige attractie ge zorgd, welke ongetwijfeld op prijs zal gesteld worden. Het is er n.l. in geslaagd een Zuid- Afrikaanscih negerelftal als tegenpartij te krijgen voor een wedstrijd op Zaterdag a.s. te 6 uur. In dit elftal zitten een tweetal „inter nationals". WEEKABONNEMENTEN dienen uiterlijk Woensdags avonds betaald te zijn, daar de bezorgers op Donderdag moeten afrekenen. DE ADMINISTRATIE. I

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 5