IJmuider Courant DAGBLAD VOOR VELSEN, IJMUIDEIN, SANTPOORT EN OMSTREKEN Verschijnt dagelijks, behalve op Zon- en Feestdagen Directiei P W. PEEREBOOM EIN ROBERT PEEREBOOM Bramenzoekers doen afschuwelijke vondst nabij Terschuur. toestand van Prinses Juliana zeex gunstig) Franco's dictatoriale macht 24e JAARGANG NO. 239 rai8,„ Lonren» Uo.ler «aslich.ppO Our.n. Uitga"» «lg<tm DrakkariJ N'V ('ron,r Houts,raai 93. Bairleo. Tal 111721 Bureao IJmuide. Cooraat. Kannemerlaao 12. ijrouidea Telefoon S3»1- P°"e<ro 310791 411e Idterlanllaa opeegeveD aoo, dit blad. „orden koateloo» apgaaomoa lp da Banoaoat Cooraoi Hoofdredacteur; ROBERT PEEREBOOM VRIJDAG 11 AUGUSTUS 1939 Abonnementen per week f 0.12l/3, pet maand f0.52'/2, per 3 maanden f 1.53, franco per post f 1.95 per kwartaal. Losse nummers 3 cent per ex. Advertcntiëm 1-5 regels f0.60, elke regel meer 0.12. Bij abonnementen belangrijke korting. Ingezonden mededeelingeD dubbele prijs. Advertenties van Vraag en Aanbod 1-3 regels f 0.25, elke regel meer fO.KX NA HET POLITIEKE THANS EEN ECHT STEEKSPEL. Bij de wedstrijden voor militairen te IJmuiden vond ook een steekspel plaats, dat natuurlijk met groote spanning wie ziet een ander niet graag in het water vallen? werd gevolgd. Verminkt vrouwenlichaam in een koffer gevonden. (Van onzen specialen verslaggever). EEN afgrijselijke misdaad, welke in Nederland tot nu toe ge lukkig niet heeft plaats gehad, heeft thans de politie te Bar- neveld voor een welhaast ondoor grondelijk raadsel geplaatst. Markt kooplieden uit Noord-Holland, die gis termorgen omstreeks elf uur van de wekelijksche markt te Barneveld met hun vrachtauto naar huis terug keer den, deden onder Terschuur, gelegen aan den betonweg AmersfoortApel doorn en slechts enkele kilometers van Barneveld yerwijderd, een gruwelijke ontdekking. Zij waren uitgestapt om bramen te plukken, die hier langs de met prikkeldraad van den wegberm gescheiden spoorbaan groeien, teneinde hun dorst daarmede te lesschen. Ver borgen onder de struiken, aan den rand van het daarnaast loopende slootje, vonden zij daarbij een nog zoo goed als nieuwen hutkoffer, die ge sloten bleek te zijn. Zij wisten dezen te openen, waarbij zij tot de ontstellende ontdekking kwamen dat de koffer het deerlijk verminkte lijk van een vrouw bevatte. Hoofd en ledematen ont braken Be vinders, drie kooplieden uit Haarlem en Hillegom, reden onmiddellijk door naar Amers foort en stelden de politie aldaar van hun lugubere vondst op de hoogte, doch daar de ontdekking op Barneveldsch grondgebied was gedaan, waarschuwde deze op haar beurt den burgemeester van Barneveld, den heer J. Westrik, die zich direct naar de opgegeven plaats gegaf. Tevens waarschuwde de laatste het parket te Utrecht, waarna de substituut officier bij de Arrondissementsrechtbank, jhr. mr. J. E. W. Twiss Quarles van Ufford zich terstond naar Terschuur begaf Een mysterie! De politie te Barneveld staat voor een raad sel, Er zijn voor zoover tot op dit oogenblik Is na te gaan in de nabijgelegen gemeenten geen aangiften gedaan van vermiste personen. Het vermoeden ligt dus voor de hand, dat de dader of daders van dezen afschuwelijken moord van elders zijn gekomen en in het duis ter den koffer, welke nabij blokpost 52 is ge vonden, op de plaats waar hij heimelijk ver borgen was, gedeponeerd hebben. Wanneer is de koffer op deze toch nog vrij afgelegen plaats verborgen? Het is een vraag, waarop het antwoord voorloopig nog niet te geven zal zijn. De plek waar de marktkoop lieden de lugubere ontdekking deden ligt tus- schen twee, langs den betonweg aangelegde parkeerplaatsen. Over het algemeen stoppen op dezen snelweg slechts weinig auto's, en het mag loutér toeval heeten, dat de hutkoffer, met den griezeligen inhoud, gistermorgen om streeks half twaalf is gevonden. Ook over den tijd, dat deze hier heeft ge legen, kan niets met zekerheid gezegd worden. De zoo goed als nieuwe hutkoffer, welke ta melijk klein was, kan er net zoo goed al twee weken als twee dagen verborgen zijn geweest. In verband met het feit, dat het stoffelijk overschot van de vrouw zonder hoofd en lede maten werd aangetroffen heeft de burge meester van Barneveld, nadat hij op de plaats zelf een nauwkeurig onderzoek had ingesteld, den rijksveldwachter De Sueter uit Amersfoort met diens speurhond „Preston" ontboden, ten einde op die wijze zekerheid te verkrijgen, dat het hoofd en de ledematen van het slachtoffer niet in de onmiddellijke nabijheid verborgen waren. Enkele uren lang heeft de hond in de omgeving gezocht, echter zonder resultaat. Men kan aannemen, dat de daders (men vermoedt dat er meer dan één is geweest) deze ergens anders verborgen hebben. Door het ontbreken van elke aanwijzing betreffende den datum, waarop de koffer hier is verborgen, is het voor de politie des te moeilijker om een spoor te vinden. Houvast heeft men slechts aan den koffer, waarvan de herkomst misschien is na gaan en aan de kleeren, waarin de romp van het slachtoffer, een vrouw, wier leeftijd ongeveer ligt tusschen de twintig en veertig jaar, was gewikkeld. Nadat het onderzoek ter plaatse gister middag onder leiding van den heer Westrik had plaats gehad is tegen vijf uur de koffer, welke inmiddels verzegeld was, per auto naar Utrecht vervoerd. Daar zal de sectie op het stoffelijk overschot verricht worden. Wellicht kan hierbij, ook in verband met het onder zoek naar de herkomst van de kleeren, de identiteit van het slachtoffer vastgesteld wor den. Waar tot nu toe geen aangifte van ver missing is gedaan, is het niet uitgesloten, dat de vermoorde vrouw van buitenlandsche na tionaliteit was. Het is echter vrijwel zeker, dat de moord in ons land is gepleegd, aangezien het passeeren van de grens met een dergelijken koffer zoo goed als uitgesloten te achten is. inlichtingen verzocht. De burgemeester van Barneveld doet in ver band met de lugubere ontdekking te Terschuur een beroep op iedereen, die in de afgeloopen weken iets verdachts op den weg Amersfoort— Apeldoorn heeft waargenomen, om hem daar van onmiddellijk in kennis te stellen. Dit zal het intensieve onderzoêk, dat momenteel in gesteld wordt, wellicht vergemakkelijken. Bandiet ontvoert twee meisjes. Het jongste gedood. Een Havasbericht uit Bocarton (Florida) meldt dat een individu twee meisjes van 17 en 19 jaar, die op een Lyceum te Miami waren, ontvoerd heeft met de bewering, dat hij haar zou helpen filmster te worden. De politie heeft thans het door kogels doorzeefde lijk van de jongste gevonden in de moerassen bij Bocar ton. Het oudste meisje is ongedeerd terugge vonden in een hut bij deze moerassen. De ont voerder, een zekere Jefferson, is gearresteerd. Jefferson, die 34 jaar is, bekende de meisjes te hebben ontvoerd om een losgeld van de' ouders te krijgen en de jongste te hebben gedood. Men verzoekt ons mede te deelen, dat de berichten omtrent den gezond heidstoestand van H.K.H. Prinses Ju liana en Prinses Irene zeer gunstig blijven luiden. De caudillo mag decreten afvaardigen zonder iemand te raadplegen Generaal Franco heeft gisteravond medegedeeld, dat Leger en Phalanx te zamen een kabinet hebben gevormd. Franco zelf wordt president met de macht decreten uit te vaardigen zon der iemand te' raadplegen. De minister-zetels zijn als volgt7 ver deeld: Buitenlandsche Zaken: kolonel Beig- beder. Binnenlandsche Zaken: Serrano Suner. Leger: generaal Varela. Marine: vice-admiraal Moreno. Luchtvaart: generaal Yague. In het nieuwe ministerie hebben twee minis ters zonder portefeuille zitting, Sanchez Mazas en Pedro Gamero. De minister van Buitenlandsche Zaken, Beig- beder, is tot nu toe hooge-commissaris in Spaansch Marokko geweest en was voordien militair attaché van Spanje in Duitschland. AUTOSPORT JENKINS VERBETERT 50 MIJL RECORD. Uit Bonneville: De Amerikaansche coureur Jenkins heeft het 50 mijl record verbeterd, door dezen afstand met een gemiddelde uursnelheid van 280,287 K.M. af te leggen. Het record stond op zijn naam met een gemiddelde van 273,964 K.M. per uur. DAMMEN HAARLEMSCHE DAMCLUB Het eerste tiental derHaarlemsche Damclub is voor de a.s. hoofdklasse competitie van den Ned. Dambond (seizoen 1939/1940) thans defi nitief als volgt samengesteld: Bord 1 P. J. van Dartelen (aanvoerder); 2. J. B. Sluiter Jr.; 3- P. G. van Engelen; 4. Joh. Fabel; 5. H. van Lunen burg Jr.; 6. P. H. Meure; 7. J. W. van Dartelen; 8. G. Bakker; 9. Ph. G. Amelung Jr. en 10. J. van Looij. CRICKET TILBURG C. C.—OEHOE'S De Oehoe's zijn hun achtste toer door Neder land zeer succesvol begonnen. Met ruim verschil werd Tilburg door hen verslagen. Zij scoorden 222 runs voor 9 (gesloten), waarvan W. Pischar een keurige 50, Drs. B. Kleefstra 26 (5x4), J. J. Voogd 39, O. Abendanon 26 en een zeer harde 65 not out van D. v. Oorde (12x4). Voor F. C. C. bowlden: Jhr. Bosch Draken- stein 5-63, E. Hodes 1-69, J. Beukers 0-33, H. Meijer 2-38, H. Ingen Housz 0-15. Leek het in het begin er op dat ook T. C. C. een flink totaal zou bereiken, brachten de laat ste batsmenn er zoo weinig van terecht, dat het van 80 voor het verlies van 4 wickets, all out werd voor 116. Van dit totaal scoorden H. Möl- ler 11, E. Hodes 18, H. C. Meijer 34, Jhr. Bosch v. Drakenstein 14. Voor de Oehoe's bowlden: O. Abendanon 2-27. F. v. Oorde 1-18, Alb. Hartog 2-27, Drs. B. Kleefstra 1-15, G. Wessel 1-4, W. Pischar 2-7. De Oehoe's wonnen dus met 116 runs. CRICKET IN ENGELAND. Donderdag konden 5 van de 9 county-matches wederom wegens regen niet gespeeld worden. De tweede dag van GloucestershireGlamorgan; Lancashire—Essex, LeicestershireY orkshire, NorthamptonshireDerbyshire en Somerset Notts ging geheel verloren en in de overige wed strijden kon slechts van tijd tot tijd gespeeld worden. Middlesex scoorde 358 tegen Kent 1086. Hampshire 233 tegen Surrey 992. War wickshire 331 tegen West-Indië 225. Worces tershire 297—8 tegen Sussex 62. en 10. WATERPOLO. (Dames). H. Z. en P. C. kampioen van Nederland. De Amsterdamsche Dameszwemclub en de Haagsche Zwem- en Poloclub, welke beide met een gelijk aantal punten de competitie geëin digd hadden, hebben Donderdag in het Zwem bad „Groenendaal" te Heemstede een beslis singswedstrijd om het Kampioenschap van Nederuand gespeeld. De Haagsche dames wonnen met 40 en verwierven daarmee den titel. De strijd werd geleid door scheidsrechter Guus Braam. LORD CRAIGIE, de Engelsche ambassadeur in Tokio, staat Japansche journa listen een interview toe over de Britsch-Japansche besprekingen. ZEILEN. De Flevo-race. Een Nederlandsche en een Duitsche zege in de internationale drakenklasse. De Kon. Ned. Zeil- en Roeivereeniging heeft succes gehad met de dit jaar ingestelde Flevo- race op het IJselmeer tijdens de twee dagen tusschen de Hollandweek I en II, n.l. de vier- daagsche internationale zeilwedstrijden van de Koninklijke op Buiten IJ en IJselmeer en de driedaagsche van de Koninklijke Watersport Vereeniging Loosdrecht op de Loosdrechtsche plassen. De baan liep tusschen het Vuurtoreneiland op het Buiten IJ en het Krabbersgat te Enkhuizen en het feit, dat in beide richtingen acht banen waren samengesteld, varieerend van 23 tot 50 zeemijlen, bewijst wel, dat hier sprake is van een zee wedstrijd in grootschen stijl. Op den eersten dag werd naar Enkhuizen gezeild, op den twee den dag van daar weer naar het startschip bij het Vuurtoreneiland onder Durgerdam. Dertig jachten namen aan de Flevo-race deel, verdeeld over vier klassen. Eerste dag. De eerste dag der wedstrijden, die, wat betreft de drakenklasse, internationaal waren door de deelneming van drie jachten van de Nord- deutscher Regatta Verein, dreigde met onheil spellend weer te beginnen. Er viel eenige regen, maar toen met het starten van het fraaie start schip de „Frida" van den voorzitter der Konink lijke, den heer Ernst Crone begonnen werd, klaarde het weer op en onder de meest gunstige omstandigheden met een mooie bries uit Weste lijke richting, kon de wedstrijd verzeild worden Met uitzondering van de Puck II van Hans Klippe (Norddeutscher Regatta Verein), die een boei vergat te ronden en derhalve uitgesloten werd, hebben de jachten voortreffelijk, den wedstrijd volbracht. Zeilers en opvarenden wa ren opgetogen over de mooie vaart. De bereken de en gezeilde tijden lagen buitengewoon dicht bij elkaar. De vaststelling van den uitslag is tijdroovend geweest, zoodat eerst tegen tien uur des avonds de resultaten bekend konden worden gemaakt in hotel „Die Port van Cleve" te Enkhuizen, waar ook de prijzen van den eersten dag werden uitgereikt. De uitslagen luiden: Klasse 1 kruiser jachten met een ontworpen waterlijnlengte tusschen 7.60 en 9.00 Meter: 1. Almare, eig. H. v. d. Horst (K. W. V. Loos drecht); 2. d'Eendracht, eig. J. J. Blank (Kon. R. en Z. V. De Maas). Open klasse: 1. Astrea, eig. C. Mollenburgh (Kon. Marine J. C.). Klasse II kruiser jachten met een ontworpen waterlijnlengte tusschen 6.00 en 7.60 Meter: 1. Abel Tasman, eig. J. J. Moll (Kon. Ned. Z. en R. V.); 2. Tobbedanser, eig. N. R. Besseling (K. W. V. Loosdrecht); 3. Woelwater, eig. P. E. Te gelberg (Adelb. R. en Z. V.). Ronde en platbodem jachten met een wed- strijdmaat onder 10 Meter: 1. De Vrouw Lucia, eig. Mr. W. H. Dudok van Heel (K. W. V. Loos drecht); 2. Bruiser, eig. Jhr. J. H. von Schmidt auf Altenstadt (K. N. Z. en R. V.). Drakenklasse: 1. Beatrijs 4, st. J. Hin (Kon. Ned. Z. en R. V.); 2. Aquamarijn, st. O. A. Ernst (Norddeutscher Regatta Verein); 3. Ran, st. P. H. Keegstra (Kon. Ned. Z. en R. V.); 4. Vlie gende Hollander, st. A. Warners (Kon. Ned. Z. en R. V.). Tweede dag. Op den tweeden dag werd onder totaal andere omstandigheden gezeild. Er werd veel en zell's zeer veel meer van de stuurlui en bemanningen der jachten gevergd. Er woei een sterke wind, wederom uit weste lijke richting, maar nu moest de baan in tegen gestelde richting gevaren worden. Alles was daar door in den wind en al laveerende en kruisende moest de finish bereikt worden. In de vroege morgenuren zag het er bij het startschip in het Krabbersgat bij Enkhuizen niet erg gunstig uit; regen en wind maakten het niet tot een bepaald genoegen om een wedstrijd te beginnen. Menige jachteigenaar, vooral van de ronde en p" bodemjachten, liet verstek gaan. Ook tijdens de wedstrijden gaven enkele kruiser jachten den strijd op, om spoedig eèn veilige haven te be reiken. Deze dag is vooral voor de Duitsche draken- zeniers een succes geworden. Twee der drie deelnemende Duitschers brachten het tot de eerste twee plaatsen en de derde, de Puck II, (Hans Klippe) klasseerde zich als zesde uit een veld van veertien jachten. Eerst tegen acht uur des avonds waren de laatste jachten de finish gepasseerd. De resultaten van den tweeden dag luiden: Klasse 1 groote kruiserjachten: 1. d'Een dracht, st. J. J. Blank (K. R. Z. V. De Maas); 2. Omega, st. W. C. Kruyt (K. Z. R. en M. V. De Kaag). Open klasse: 1. Astrea, st. C. Moolenburgh (Kon. Marine Jachtclub). Klasse 2 kleine kruiserjachten: 1. Tobbedan ser, st. N. R. Besseling (K. W. V. Loosdrecht). 2. Silverking, st. Ch. van Kempen (Kon. Ned Z. en R. V.). Ronde en platbodemjachten: 1. De Vrouw Lucia, st. Mr. W. H. Dudok van Heel (K. W. V. Loosdrecht) Drakenklasse: 1. Hebb, st. Rud. Doebler (Deutscher Regatta Verein); 2. Aquamarijn, st. Otto A. Ernst (Deutscher Regatta Verein); 3. Vliegende Hollander, st. A. Warners (Kon. Ned Z. en R. V.); 4. Van Brakel, st. H. M. J. Boelen en C. W. Jonker (K. N. Z. en R. V.). HAARLEMSCHE JACHTCLUB. De Haarlemsche Jachtclub houdt Zondag September weer nationale en onderlinge zeil wedstrijden op het Noorder Buiten Spaarne. VOETBAL E. D. O. wenscht bekorting van het seizoen. Voor de jaarvergadering van Afdeeling I, die Zaterdag 12 Augustus te Amsterdam wordt ge houden, heeft E. D. O. het volgende voorstel ingediend: „E. D. O." verzoekt het Bestuur van Afdee ling I het daarheen te leiden, dat met ingang van het volgend seizoen 1939/40, geen buiten landsche wedstrijden van het Nederlandsch Elftal worden uitgezonden. Althans niet tijdens den wedstrijd. Dit voorstel wordt als volgt toegelicht: De K. N. V. B. zou een regeling kunnen treffen met de Omroep-Bedrijven om zulks mogelijk te maken. Om tal van redenen is het gewenscht het voetbal-seizoen te bekorten. Zeer vele voetbal clubs beoefenen in den zomer Honkbalsport, welke zich zeer snel uitbreidt en die over meer Zondagen moet kunnen beschikken, dan thans het geval is. Ook de andere Zomersporten komen in het gedrang. Verder is het een groot bezwaar voor de clubs, welke promotie- en degradatiewedstrijden moe ten spelen, daar er clubs bij zijn, welke 2 soms 3 weken niet kunnen spelen. Wij zijn van meening, dat het algemeen be lang niet wordt geschaad door het later uitzenden. Voor zieleen-inrichtingen is het zelfs te 5 uur uitzenden beter, daar nu de uitzendingen steeds geschieden tijdens de bezoekuren, waardoor er veel verloren gaat." HONKBAL HET PROGRAMMA. Het programma van deze week vermeldt o.a. de volgende wedstrijden: Zaterdag: le klasse: Seagulls—V.V.G.A. AjaxH.H.C. 2e klasse: H.C.K.—Blauw Wit II. 3e klasse: E.H.S. I—Haarlem Hl. Schoten II—E.D.O. III. Zondag: le klasse: HaarlemBlauw Wit 2e klasse: E.D.O. II—R.C.H. n. 3e klasse: R.C.H. Ill—T.H.B. Spaarnevogels—Hercules. R.C.H. IV—T.H.B. II. E.D.O. VSchoten Hl. De beslissingswedstrijd voor het kampioen schap van de tweede klasse A tusschen Schoten en den oud-eerste-klasser Quick oud-kam pioen van Nederland, wordt eerst de volgende week gespeeld, daar Schoten a.s. Zaterdag en Quick a.s. Zondag niet volledig in het veld kunnen komen. De wedstrijd is van te groot belang de winnaar dingt mede. met Zee- burgia, V.V.G.A. II of De Spartaan om een plaats in de eerste klasse om dezen met eenige Invallers te spelen. De belangrijkste wedstrijd is die tusschen Haarlem en Blauw Wit, welke ontmoeting Zondagmorgen half tien in het Noorder Sport park plaats heeft. Na den zoo teleurstellenden wedstrijd tegen De Seagulls krijgt Haarlem de kans om zich te rehabiliteeren. Het gaat er om of Haarlem dan wel Blauw-Wit op de tweede plaats zal eindigen. Wel hebben beide ploegen nog kans op de eerste plaats, doch deze is meer theoretisch. Zaterdag is H.H.C. te gast bij Ajax, een wed strijd die voor de roodbroeken niet van belang meer is; zij staan veilig, al zou een iets betere plaats op de ranglijst hun kracht beter uit drukken. De verrassende zege van A.F.C. op H.H.C. heeft het verschil tusschen beide ploe gen teruggebracht tot twee punten. Het pro gramma van A.F.C.twee thuiswedstrijden tegen E.D.O en V.V.G.A., is op papier gemak kelijker dan van Ajax, dat van H.H.C. en Haarlem nog bezoek krijgt. De Haarlemsche clubs spelen dus wel een belangrijke rol in dit degradatie-vraagstuk. Gelukkig slechts een passieve rol! Het is dan ook nog een open vraag, tegen wie van de beide eerste-klassers eventueel Schoten haar promotie-kansen dient te ver dedigen. Ajax zal er tegen H.H.C. alles op zet ten om den kleinen voorsprong te vergrooten, doch spelen Pijnakker c.s. in hun gewonen vorm, dan verwachten wij niet dat Blomvliét zijn club aan de zege zal kunnen helpen. E.D.O. gaat bij A.F.C. een even warme ont vangst tegemoet, doch een gewaarschuwd team telt voor twee, waarmede wij maar zeggen willen dat het niet aan te nemen is, dat A.F.C. wederom tot een verrassend resultaat zal komen. De beslissing over de laatste plaats zal dan vallen op 26 Augustus a.s. De Seagulls ontvangen op eigen veld V.V.G.A.; het wil ons voorkomen, dat in dezen wedstrijd de beslissing over het landskam pioenschap valt. Het is niet aan te nemen, dat Meen horst er in slagen zal, revanche te nemen. Wij verwachten dus een kampioenschap voor deze Amerikanen, die stellig ook het sterkste team bezitten. H.C.K. ontvangt Blauw-Wit II, dat, nu het eerste niet speelt, wel sterk zal uitkomen en winnen, waardoor de afstand op The Catchers nog slechts twee punten bedraagt. Opgepast, H.C.K.'ers! Neemt revanche voor de 2413 nederlaag in Amsterdam geleden. E.D.O. II ontvangt R.C.H. II Zondag a.s. en zal er wel in slagen de kansen op de derde plaats te behouden, vooral omdat R.C.H. II niets meer kan gebeuren. WÏELRÏJDEN DE RONDE VAN ZWITSERLAND. Uit Lugano: Donderdag is de zesde étappe van de Ronde van Zwitserland van Luzern naar Lugano, een afstand van 205 K.M., verreden. In het landenklassement viel Luxemburg uit, door dat hij een botsing met een auto zeven Luxem- burgsche renners betrokken waren. Pierre Cle mens werd zóó ernstig gewond, dat hij den strijd moest staken. In de algemeene rangschikking leidt Zimmer- mann. Didier viel terug naar de derde plaats. De zesde étappe werd gewonnen door den Belg Somers, die een voorsprong van ruim een minuut op de overige renners had weten te ver krijgen. De uitslag luidt: 1. Somers (België) 6 uur 15 min. 30 sec.; 2. Amberg (Zwitserland) 6 uur 16 min. 42 sec.; 3. Egli (Zwitserland); 4. Bolliger (Zwitserland) beiden zelfde tijd. De algemeene rangschikking luidt: 1. Zimmer- mann (Zwitserland) 32 uur 50 min. 40 sec.; 2. Bolliger (Zwitserland) 32 uur 51 min. 9 sec.; 3. Didier (Luxemburg) 32 uur 51 min. 16 sec. Het landenklassement luidt: 1. Zwitserland 98 uur 39 min, 52 sec.; 2. Italië 99 uur 44 min 41

IJmuider Courant | 1939 | | pagina 1